- To event minęło.
3 Bieg Burzyński z Regatta
11 czerwca 2016
Wydarzenie Nawigacja
III edycja Biegu Burzyńskiego im. prof. Jana Sajdaka z Regatta to biegi dla dzieci i młodzieży, bieg głównyna dystansie 10 km w malowniczej scenerii.
Kiedy?
11 czerwiec 2016 – Sobota
Startujemy już wczesnym popołudniem od godz. 14:00
Dlaczego Bieg Burzyński?
Burzyn leży w Dolinie rzeki Białej oraz u podnóży pasma góry Brzanki, urozmaicone ukształtowanie terenu i piękno przyrody to świetne miejsca do aktywnego wypoczynku.
Sprawdź jak u nas jest pięknie / promo z 2015:
Dla kogo jest ta impreza sportowa?
Dla wszystkich którzy kochają biegać. Dla osób które dopiero zaczynają i dla osób zaawansowanych. Różnego rodzaju dystanse pozwalają każdemu aktywnie uczestniczyć w święcie biegania w Dolinie rzeki Białej. Zaczynamy od biegów dla dzieci i młodzieży rozgrywanych na stadionie sportowym, a dla dorosłych mamy przygotowanych dystans 10 km w urozmaiconym terenie, w przepięknej scenerii u podnóża pasma góry Brzanki oraz Doliny rzeki Białej.
Cel
– uczczenie pamięci im. prof. Jana Sajdaka,
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Tuchów i regionu Małopolski
POZYCJA | NR | UCZESTNIK | PLEC | KAT_WIEK | MIASTO | KLUB | WYNIK BRUTTO |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Czyż Grzegorz | M | M3 | Bogumiłowice | Grupa Azoty - Automatyka Tarnów | 00:35:33.0450 |
2 | 112 | MAKOWIEC ROBERT | M | M3 | Tuchów | LKS BURZYN/FESTIWAL BIEGOWY w KRYNICY | 00:37:01.1850 |
3 | 152 | Pasieczny Robert | M | M2 | Gorzyce | Sprint Gorzyce | 00:37:09.9680 |
4 | 157 | Pietrzyk Wojciech | M | M2 | Kraków | Lacho Team | 00:37:25.7390 |
5 | 17 | Chanek Robert | M | M1 | Dobczyce | 00:37:44.9120 | |
6 | 115 | Malski Paweł | M | M1 | Tarnów | Runshop Team | 00:37:55.9410 |
7 | 47 | GOLONKA MATEUSZ | M | M1 | Gorlice | GORLICE BIEGAJĄ | 00:38:15.0980 |
8 | 228 | Trojanowski Krzysztof | M | M1 | Limanowa | KS Limanowa Forrest | 00:38:41.6180 |
9 | 275 | Dudziński Darek | M | M2 | rzuchowa | BIKE BROTHERS TEAM | 00:38:53.0210 |
10 | 101 | Lech Szymon | M | M1 | Gromnik | 00:38:56.8120 | |
11 | 42 | Giża Grzegorz | M | M2 | radomyśl wielki | 00:39:01.3520 | |
12 | 189 | Skiba Kamil | M | M2 | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów | 00:39:03.6140 |
13 | 32 | Danicz Grzegorz | M | M1 | Gorlice | Norafsport / RunForFun | 00:39:19.8380 |
14 | 77 | Kita Krzysztof | M | M2 | Tuchów | 00:39:36.3740 | |
15 | 31 | Damian Jaroslaw | M | M2 | Tarnów | 00:40:04.2350 | |
16 | 53 | Hyży Piotr | M | M2 | Tarnowiec | Vege Runners | 00:40:09.6490 |
17 | 129 | Moździerz Paweł | M | M4 | Tarnów | Sokół Tarnów | 00:40:18.1820 |
18 | 221 | Tamborski Krzysztof | M | M1 | Nisko | 00:40:30.2410 | |
19 | 109 | Macioł Andrzej | M | M5 | Krakow | Team Pierzynka | 00:40:38.4770 |
20 | 41 | Furmański Artur | M | M1 | Tarnów | 00:41:00.4890 | |
21 | 260 | Ziomek Tomasz | M | M1 | Tarnów | Runshop Team | 00:41:04.2640 |
22 | 130 | Moździerz Piotr | M | M1 | Tuchów | 00:41:28.4130 | |
23 | 245 | Wiśniewski Wojciech | M | M3 | Żabno | ING | 00:41:43.9980 |
24 | 207 | Surus Kamil | M | M1 | Tarnów | Husaria Race Team | 00:42:15.6970 |
25 | 67 | Kądziołka Michał | M | M2 | Jadowniki | 00:42:35.9460 | |
26 | 263 | Żołądź Damian | M | M2 | Bogumiłowice | 00:42:41.4680 | |
27 | 38 | Fudala Michał | M | M2 | Brzesko | BKB Victoria Brzesko | 00:42:42.7320 |
28 | 99 | Kuśnierz Krzysztof | M | M1 | Gorlice | Mekanika Team | 00:42:43.6680 |
29 | 66 | Kądzielawa Marcin | M | M1 | Tarnów | STARGLASS TEAM | 00:42:44.3540 |
30 | 50 | Grzenia Michał | M | M1 | Tuchów | 00:42:46.1510 | |
31 | 192 | Skotnicki Dariusz | M | M2 | Łękawica | 00:42:47.1620 | |
32 | 18 | Chlupka Krzysztof | M | M2 | Dębno | 00:42:48.8780 | |
33 | 143 | Olesik Marcin | M | M1 | Tarnów | SOKÓŁ - TARNÓW | 00:43:02.4500 |
34 | 44 | Gleisner Tomasz | M | M3 | Tarnów | 00:43:14.0720 | |
35 | 235 | Wagner Lenka | K | K3 | Bobowa | 00:43:17.1210 | |
36 | 35 | Flądro Daniel | M | M2 | Wokowice | 00:43:20.0940 | |
37 | 49 | Gostyński Krzysztof | M | M3 | Kraków | Gostyńscy Team | 00:43:31.5600 |
38 | 75 | Kita Roman | M | M3 | Brzesko | BKB Victoria Brzesko | 00:43:34.9920 |
39 | 205 | Surmacz Albert | M | M1 | Tuchów | KAROL TEAM | 00:43:39.0950 |
40 | 217 | Ścibor Łukasz | M | M2 | Wojnicz | 00:43:46.7070 | |
41 | 183 | Siadek Jakub | M | M2 | Tarnów | DUONET | 00:43:52.0580 |
42 | 249 | Wójcik Joanna | K | K1 | Tuchów | LKS BURZYN | 00:43:55.1160 |
43 | 305 | Sikoń Marek | M | M2 | Wielka Wieś | 00:43:58.9380 | |
44 | 302 | Smutek Monika | K | K1 | Nowa Jastrząbka | Runshop | 00:44:07.2990 |
45 | 303 | Murzyniec Tomasz | M | M2 | Gliwice | 00:44:07.9080 | |
46 | 274 | Martowicz Wiesław | M | M3 | Tarnów | 00:44:08.4230 | |
47 | 196 | Sokulski Rafał | M | M2 | Szerzyny | speedszerzyny | 00:44:18.2350 |
48 | 146 | Opaliński Michał | M | M1 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:44:24.4910 |
49 | 195 | Smoter Tadeusz | M | M5 | Kraków-Nowa Huta | ESKADRA Kraków | 00:44:26.2220 |
50 | 257 | Zaucha Rafał | M | M1 | Burzyn | LKS BURZYN | 00:44:31.3700 |
51 | 254 | Zajac Katarzyna | K | K2 | Tarnów | 4K TEAM TARNÓW | 00:44:34.4120 |
52 | 301 | Pagacz Filip | M | M1 | Tarnow | 00:44:51.4630 | |
53 | 219 | Świerczek Patrycja | K | K2 | Jadowniki | 00:44:52.0720 | |
54 | 51 | Hensel Krzysztof | M | M2 | Czerwionka | Luxtorpeda Czerwionka | 00:45:00.7140 |
55 | 182 | Sarna Kamil | M | M2 | Krasne | 00:45:08.5760 | |
56 | 71 | Kielbasa Miroslaw | M | M3 | Tarnow | 00:45:13.3810 | |
57 | 8 | Bednarz Krzysztof | M | M4 | Tarnów | 4KTeam Tarnów | 00:45:16.9690 |
58 | 93 | Kula Robert | M | M3 | Tarnów | 00:45:21.3370 | |
59 | 163 | Polański Grzegorz | M | M2 | Pleśna | Pędzący Jamnik | 00:45:32.6940 |
60 | 80 | Konieczny Anna | K | K2 | Kraków | 00:45:34.3790 | |
61 | 39 | Furmanek Mariusz | M | M3 | Skołyszyn | 00:45:37.1560 | |
62 | 306 | Szczepański Kamil | M | M1 | Burzyn | 00:45:52.1160 | |
63 | 82 | Kosman Piotr | M | M3 | Wierzchoslawice | 00:45:57.5140 | |
64 | 234 | Wagner Krystian | M | M1 | bobowa | 00:46:02.2250 | |
65 | 131 | Mróz Rafał | M | M3 | Bobrowniki Wielkie | 00:46:09.9310 | |
66 | 209 | Szafarczyk Tadeusz | M | M2 | Zakliczyn | Niezawodni Team | 00:46:13.5660 |
67 | 261 | Zych Adam | M | M2 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:46:15.9060 |
68 | 259 | Zięba Ewa | K | K1 | Bratkowice | Uniwersytet Rzeszowski | 00:46:16.9360 |
69 | 173 | Roman Bogdan | M | M3 | Kobylanka | 00:46:18.4330 | |
70 | 244 | Wisniewski Wojciech | M | M3 | Tarnów | 00:46:20.0870 | |
71 | 230 | Trygar Martyna | K | K1 | Rymanów Zdrój | Finisz Rymanów | 00:46:23.3000 |
72 | 162 | Pokorny Maciej | M | M4 | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie | 00:46:42.0830 |
73 | 4 | Baka Paweł | M | M2 | Tarnów | baxon-meble.pl | 00:46:48.1120 |
74 | 147 | Osuch Patrycja | K | K1 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:46:54.9220 |
75 | 204 | Strojny Jerzy | M | M3 | Tuchów | 00:46:58.1320 | |
76 | 144 | Olszewska Małgorzata | K | K1 | Pleśna | Biegam z maczetą | 00:47:07.2150 |
77 | 164 | Prażmowski Daniel | M | M2 | Dębica | 00:47:11.0830 | |
78 | 118 | Martuś Jacek | M | M2 | Bobowa | 00:47:13.0110 | |
79 | 150 | Pałka Stanisław | M | M3 | Tarnów | Niepołomice Biegają | 00:47:14.1410 |
80 | 185 | Sikora Tomasz | M | M2 | Zgłobice | TEAM SALETROSAN | 00:47:20.1310 |
81 | 243 | Winczura Adam | M | M5 | Tarnów | Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów | 00:47:32.4870 |
82 | 73 | Kiełtyka Ryszard | M | M4 | Rzepiennik Biskupi 8 | 00:47:36.8700 | |
83 | 132 | Musiał Szymon | M | M1 | Tarnów | 00:47:38.4610 | |
84 | 258 | Zięba Sabina | K | K2 | Świlcza | Zięba Team | 00:47:44.2020 |
85 | 106 | Lorek Marek | M | M3 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:47:44.5011 |
86 | 206 | Surmacz Marek | M | M3 | Tuchów | 00:47:45.0910 | |
87 | 166 | PRZEBINDA BOGDAN | M | M3 | Czernichów | 00:47:49.4590 | |
88 | 253 | Zaborowski Robert | M | M4 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:47:51.7060 |
89 | 78 | Kokoszka Tadeusz | M | M5 | Tarnów | 00:47:53.5000 | |
90 | 142 | Oleksowicz Aneta | K | K1 | Zborowice | AZS Politechnika Rzeszowska | 00:47:57.1000 |
91 | 9 | Bibro Krzysztof | M | M2 | Wojnicz | 00:48:05.2620 | |
92 | 135 | Nalepka Piotr | M | M2 | Tarnów | 00:48:11.4090 | |
93 | 122 | Menżyk Marcin | M | M1 | Stanowice | Luxtorpeda Czerwionka | 00:48:18.4130 |
94 | 36 | Florek Marcin | M | M3 | PILZNO | Mężczyźni św. Józefa | 00:48:24.9490 |
95 | 191 | Skotnicka Anna | K | K2 | Skrzyszów | 00:48:31.3920 | |
96 | 90 | Królicki Dariusz | M | M4 | Rymanów | Finisz Rymanów | 00:48:35.4170 |
97 | 107 | Łącki Maciej | M | M2 | Tarnów | 00:48:40.3620 | |
98 | 127 | Misiak Mateusz | M | M1 | Ropczyce | Zabiegani Ropczyce | 00:48:47.5230 |
99 | 194 | Słomska Beata | K | K2 | Jodłówka Tuchowska | 00:48:56.8980 | |
100 | 256 | Zaucha Mateusz | M | M1 | Tuchow | 00:48:58.3650 | |
101 | 240 | Wilkosz Grzegorz | M | M2 | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | 00:49:02.1090 |
102 | 98 | Kuśnierz Andrzej | M | M3 | Gorlice | Mekanika Team | 00:49:11.6090 |
103 | 43 | Glanowski Zenon | M | M5 | Sosnowiec | TKKF Czeladź | 00:49:20.7200 |
104 | 223 | Teleńczuk Tomasz | M | M3 | Wrocław | 00:49:32.7470 | |
105 | 250 | Wszołek Anna | K | K1 | Rożnowice | 00:49:38.7840 | |
106 | 58 | Kajmowicz Ryszard | M | M4 | Koszyce Małe | TOP8000 | 00:49:42.2790 |
107 | 120 | Mazur Grzegorz | M | M3 | Kobylanka | Orliki Ropica Polska | 00:49:58.7520 |
108 | 104 | Lisowska-Woś Agnieszka | K | K2 | Niepołomice | Niepołomice Biegają | 00:50:00.2810 |
109 | 92 | Kukla Mateusz | M | M1 | Tarnów | Trzy Oliwki Tarnów | 00:50:06.2250 |
110 | 155 | Pepel Katarzyna | K | K2 | Czerwionka-Leszczyny | Luxtorpeda Czerwionka | 00:50:07.1140 |
111 | 216 | Szymura Karolina | K | K2 | Tarnów | 4K TEAM TARNÓW | 00:50:08.8460 |
112 | 30 | Damian Agata | K | K2 | Tarnów | 00:50:18.0500 | |
113 | 1 | Bachurski Mariusz | M | M2 | Dębica | NASNIEDOGONIAT | 00:50:28.0650 |
114 | 46 | Gniadek Krzysztof | M | M1 | Tuchów | 00:50:29.6560 | |
115 | 79 | Kołodziej Magdalena | K | K2 | Czchów | niezrzeszony | 00:50:29.7810 |
116 | 139 | Oberc Grzegorz | M | M3 | rymanow | FINISZ RYMANOW | 00:50:30.9670 |
117 | 13 | Brodło Zbigniew | M | M2 | Tuchów | 00:50:32.8390 | |
118 | 119 | Mazur Ireneusz | M | M2 | Dębica | Dębickie Gepardy | 00:50:38.6730 |
119 | 3 | Bajorek Waldemar | M | M3 | Rzepiennik Strzyżewski | Motoszopa | 00:50:48.3920 |
120 | 125 | MICHOŃ KAMIL | M | M3 | Tarnów | TEAM SALETROSAN | 00:50:48.5320 |
121 | 179 | Sanocki Grzegorz | M | M1 | Rzezawa | Drag Star Team | 00:50:54.7570 |
122 | 108 | ŁUSZCZYC ANNA | K | K2 | Rzeszów | 00:50:57.0810 | |
123 | 140 | Ogar Krzysztof | M | M2 | plesna | 00:51:13.1180 | |
124 | 94 | Kusion Anna | K | K4 | Tarnów | 00:51:35.2540 | |
125 | 211 | Szczepanik Grzegorz | M | M2 | Kraków | WilDeer | 00:51:38.3900 |
126 | 25 | CICHOWSKI MIECZYSŁAW | M | M4 | PILZNO | 00:51:54.5360 | |
127 | 145 | Onik Adam | M | M3 | Tarnów | Vegerunners | 00:52:01.4930 |
128 | 85 | KOZIK PATRYK | M | M2 | Dębica | pędzące ślimaki | 00:52:08.6380 |
129 | 68 | Kądziołka Aneta | K | K2 | Jadowniki | BKB Victoria Brzesko | 00:52:16.1570 |
130 | 23 | Chwistek Jacek | M | M3 | Tuchów | LKS BURZYN | 00:52:32.9900 |
131 | 84 | Kotapka Celina | K | K2 | Tarnów | biegać i zwiedzać | 00:52:41.7880 |
132 | 214 | szepielak maciej | M | M2 | Tarnów | RunForFun | 00:52:45.9690 |
133 | 177 | Sadowska Jagoda | K | K1 | Kraków | Night Runners | 00:52:46.9690 |
134 | 136 | Nawara Ewelina | K | K2 | Tarnów | Księżniczki Nibylandii | 00:52:47.4040 |
135 | 26 | Cierlikowski Krzysztof | M | M2 | Nowy Sącz | 00:53:05.2200 | |
136 | 203 | STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA | K | K1 | WIELICZKA | 00:53:20.5390 | |
137 | 231 | Trzebunia Alicja | K | K2 | Zakopane | 00:53:28.1520 | |
138 | 16 | Cetnarowski Kamil | M | M2 | Brzeg | 00:53:29.0100 | |
139 | 199 | Stachurski Mirek | M | M2 | Rzeszów | 00:53:37.2310 | |
140 | 159 | Podlasek Patrycja | K | K2 | Dębica | 00:53:43.9080 | |
141 | 200 | Stalica Karol | M | M2 | Tarnów | 00:54:00.7400 | |
142 | 121 | McCarthy Marzena | K | K2 | Londyn | 00:54:11.8320 | |
143 | 239 | Wilk Artur | M | M4 | Dębica | Wilcza wataha | 00:54:14.2810 |
144 | 160 | Podraza Stanisław | M | M3 | Dębica | 00:54:14.3750 | |
145 | 105 | Lorek Anna | K | K3 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:54:16.4650 |
146 | 83 | koszyk Katarzyna | K | K2 | Tarnów | Bezklub | 00:54:21.2070 |
147 | 186 | Sitek Anna | K | K2 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:54:34.2330 |
148 | 181 | Sarat Ewa | K | K3 | Tarnów | 00:54:46.9940 | |
149 | 248 | Wojtanowski Jakub | M | M2 | Tuchów | 00:54:58.8970 | |
150 | 158 | Podlasek Paweł | M | M2 | Dębica | Gunnar Ljoekelsoey | 00:55:05.1840 |
151 | 156 | Piekielniak Kamil | M | M1 | Szczucin | 00:55:06.6030 | |
152 | 134 | Myszkowska Julia | K | K1 | Czerwionka | Luxtorpeda Czerwionka/TL Row Rybnik | 00:55:12.7810 |
153 | 180 | Sanocki Jan | M | M4 | Rzezawa | Drag Star Team | 00:55:16.5870 |
154 | 255 | Zaucha Beata | K | K1 | Tuchów | 00:55:20.4560 | |
155 | 238 | Wątroba Łukasz | M | M2 | Tarnow | 00:55:22.1880 | |
156 | 304 | Moskal Andrzej | M | M5 | Biecz | 00:55:37.0700 | |
157 | 154 | Pawłowicz Edyta | K | K1 | Zalasowa | 00:55:45.3540 | |
158 | 137 | Nowak Natalia | K | K2 | Tarnów | 00:55:48.0060 | |
159 | 252 | Zaborowska Halina | K | K4 | Dębica | KB Maratończyk Dębica | 00:56:01.8740 |
160 | 88 | Kraszkiewicz Aleksander | M | M2 | Dębica | NASNIEDOGONIAT | 00:56:02.8410 |
161 | 246 | WŁOCH MARIUSZ | M | M2 | WIELICZKA | 00:56:10.5170 | |
162 | 2 | Badura Joanna | K | K1 | Nisko | 00:56:18.4880 | |
163 | 89 | Król Grażyna | K | K3 | Przemyśl | 00:56:34.4630 | |
164 | 251 | Wyglądacz Zuzanna | K | K2 | Wrocław | 00:56:37.8480 | |
165 | 28 | Czuba-Latoń Maria | K | K2 | Łabowa | Harty z Południa | 00:56:45.1330 |
166 | 133 | Musiał Szczepan | M | M1 | Tuchów | 00:56:56.4740 | |
167 | 7 | Basarab Grzegorz | M | M3 | Przemysl | 00:57:23.1500 | |
168 | 148 | Pajura Agata | K | K3 | Grabiny | KB Maratończyk Dębica | 00:57:30.3110 |
169 | 124 | MICHALSKI HENRYK | M | M3 | Tarnów | GRUPA AZOTY TARNÓW-HONOROWI DAWCY KRWI | 00:57:48.5000 |
170 | 59 | Kajmowicz Łukasz | M | M2 | Skarżysko-Kamienna | 00:57:55.2550 | |
171 | 24 | Ciach Małgorzata | K | K2 | Tarnów | 00:58:08.1410 | |
172 | 54 | Iskrzycka Magdalena | K | K2 | Rzeszów | 00:58:22.9140 | |
173 | 224 | Tokarz Kinga | K | K2 | Tarnow | 00:58:27.3450 | |
174 | 213 | Szczurek Joanna | K | K1 | Tarnów | 00:58:27.3910 | |
175 | 215 | Szuba Sławomir | M | M2 | Łęg Tarnowski | 00:58:41.4630 | |
176 | 64 | Kawa Wioletta | K | K2 | Zalasowa | 00:58:45.2380 | |
177 | 247 | Wojtanowicz Monika | K | K2 | Węgrzce | 00:58:47.5780 | |
178 | 174 | Romański Kuba | M | M1 | PILZNO | 00:59:15.8140 | |
179 | 128 | Mosoń Dominik | M | M1 | PILZNO | 00:59:16.1570 | |
180 | 222 | Tamborski Grzegorz | M | M2 | Nisko | 00:59:16.9990 | |
181 | 220 | Tamborska Joanna | K | K1 | Nisko | 00:59:17.6080 | |
182 | 15 | Burzec-Osak Anna | K | K3 | Dąbrowa Tarnowska | Run Team Dąbrowa Tarnowska | 00:59:27.6850 |
183 | 227 | Toropiła Ewelina | K | K1 | Dukla | AZS Politechnika Rzeszowska | 00:59:35.2050 |
184 | 201 | Stańczyk Patryk | M | M1 | Tuchów | 00:59:49.4160 | |
185 | 271 | Duda Magdalena | K | K2 | żurowa | 00:59:59.8680 | |
186 | 126 | Mikulec Janina | K | K3 | Tarnów | 01:00:01.6000 | |
187 | 117 | Małek Kinga | K | K1 | Jadowniki | 01:00:03.2070 | |
188 | 60 | KAŁUSEK JACEK | M | M3 | Gaszowice | Luxtorpeda Czerwionka | 01:00:51.4580 |
189 | 63 | Karlik - Kałusek Agnieszka | K | K2 | Gaszowice | Luxtorpeda Czerwionka | 01:00:51.7230 |
190 | 212 | Szczerba Michał | M | M3 | Tuchów | 01:01:05.2790 | |
191 | 22 | Chmura Paulina | K | K1 | Dębica | Klub Biegacza Maratończyk Dębica | 01:01:14.0000 |
192 | 96 | Kuśnierz Jakub | M | M1 | Gorlice | Mekanika Team | 01:01:22.4240 |
193 | 168 | Przeklasa Joanna | K | K3 | Tarnów | team Niezawodni | 01:01:52.7190 |
194 | 208 | Szafarczyk Katarzyna | K | K2 | Zakliczyn | Niezawodni Team | 01:02:00.8620 |
195 | 97 | Kuśnierz Magdalena | K | K3 | Gorlice | Mekanika Team | 01:02:14.8550 |
196 | 55 | JAMRO LEOPOLD | M | M5 | Gorlice | 01:02:21.3760 | |
197 | 5 | Bańkowski Kamil | M | M2 | Nowy Sącz | 01:02:41.6250 | |
198 | 102 | Leśniak Aldona | K | K2 | Nowy Sącz | 01:02:43.7930 | |
199 | 74 | Kita Stanisław | M | M5 | Jadowniki | BKB Victoria Brzesko | 01:02:46.8820 |
200 | 265 | Vysochanskyy Maksym | M | M2 | Malopolskie | 01:02:55.3840 | |
201 | 10 | Bielatowicz Lucyna | K | K2 | Dębica | RunForFun Dębica | 01:02:58.3950 |
202 | 103 | Lisak Bogusław | M | M3 | Ryglice | Kasil-steel | 01:03:15.5710 |
203 | 27 | CZUBA MAŁGORZATA | K | K2 | MUSZYNA | CHARTY Z POŁUDNIA | 01:03:22.6220 |
204 | 48 | Gostyńska Weronika | K | K2 | Kraków | Gostyńscy Team | 01:03:52.0440 |
205 | 6 | Bartnicki Grzegorz | M | M2 | Przemyśl | 01:04:05.9280 | |
206 | 281 | Michalczyk Elżbieta | K | K2 | Dąbrowa Tarnowska | Run Team Dąbrowa Tarnowska | 01:04:48.9990 |
207 | 20 | Chmura Paweł | M | M2 | Olesno | Run Team Dąbrowa Tarnowska | 01:04:49.1550 |
208 | 141 | Ogorzelec Kinga | K | K2 | Dąbrowa Tarnowska | 01:04:49.3420 | |
209 | 21 | Chmura Piotr | M | M3 | Olesno | Run Team Dąbrowa Tarnowska | 01:04:49.6080 |
210 | 114 | Malewski Zygmunt | M | M5 | Bochnia | KKS Bochnia | 01:05:46.8440 |
211 | 229 | trybalska anna | K | K2 | Brzesko | 01:05:56.2820 | |
212 | 193 | Skowronek Anna | K | K2 | Kraków | 01:06:39.4010 | |
213 | 153 | Patalas Maria | K | K4 | Ryglice | 01:06:43.4570 | |
214 | 165 | Przebinda Adam | M | M1 | Czernichów | 01:08:24.5290 | |
215 | 62 | Karlak Halina | K | K5 | Uście Gorlickie | 01:08:35.7140 | |
216 | 111 | Madej Dominika | K | K1 | Kraków | 01:11:15.3030 | |
217 | 110 | Madej Barbara | K | K2 | Kraków | 01:11:16.3790 | |
218 | 184 | Siemiński Bogdan | M | M3 | Kraków | 01:11:16.5970 | |
219 | 210 | Szczepanik Marcjanna | K | K2 | Warszawa | W pogoni za Jelonkiem | 01:13:34.2520 |