Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Wierzchosławickie Leśne Biegi z Regatta

15 Sie 2017

3 Wierzchosławicki Leśny Półmaraton z Regatta

Pobierz Regulamin – Wierzchosławickie Leśne Bieg z Regatta

LIMIT 250 potwierdzonych uczestników został osiągnięty – NIE ma możliwości wpłat w dniu zawodów.

1. Termin :

15 sierpień 2017 r.

Dystanse:

  • Bieg Główny – Półmaraton 21 km
  • Leśna Dziesiątka z „Kserkomem” – 10 km , dodatkowa klasyfikacja pracowników Lasów Państwowych
  • Wierzchosławicki Leśny Marsz Nordic Walking z przeszkodami w ramach Ligi Mistrzów PSNW 2017
  • Atrakcyjne Nagrody i Ciekawe Pakiety Startowe!

2. Miejsce: Wierzchosławice

Kategorie biegu głównego:
Generalna: Kobiet i Mężczyzn

Kategorie wiekowe 21 km i 10 km

Mężczyźni:
M-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat i więcej

Kobiety
K-1 16 – 29 lat
K-2 30 – 39 lat
K-3 40 – 49 lat
K-4 50 lat i więcej

 

Nordic Walking

Głównym celem Uczestników Wierzchosławickiego leśnego marszu terenowego z przeszkodami nordic walking 2017 jest dotarcie do mety!

Organizator nie określa limitów czasowych. Organizator nie będzie dokonywał klasyfikacji Uczestników. Każdy, kto dotrze do mety jest Zwycięzcą i otrzyma pamiątkowy, okolicznościowy medal.

Elementy Pakietu!

Wierzchosławickie Leśne Biegi z Regattą

Liczba uczestników: 370
Lp Imię Nazwisko Płeć Dystans Miejscowość Klub Opłacone
1 Agnieszka Brzozowska K 10 km Zawada   Tak
2 Adam Wielgocki M 10 km Tarnow    
3 Ewelina Wielgocka K 10 km Tarnow    
4 Anna Łuszczyc K 21.095 km Rzeszów    
5 Iwona Pochroń K 10 km Zabawa   Tak
6 Tomasz Stachowicz M 21.095 km Zawada KS Olkusz  
7 Bogusław Lisak M 21.095 km Ryglice Ks Ryglice Tak
8 Magdalena Brożek K 10 km Zabawa Master's Gym  
9 Klaudia Burdaś K 10 km Bratkowice Zięba Team Tak
10 Sabina Zięba K 10 km Świlcza Zięba Team Tak
11 Maciej Szymura M 10 km Tarnów Ekipa z Tarnowa  
12 Karolina Szymura K 21.095 km Tarnów Ekipa z Tarnowa  
13 Izabela Jedlińska K 21.095 km Brzeźnica KB MARATOŃCZYK DĘBICA  
14 Anna Jones K 10 km Wojnicz   Tak
15 Ireneusz MAZUR M 21.095 km Dębica Dębickie Gepardy Tak
16 Jacek Galus M 21.095 km Tarnów    
17 Anna Janusz K 10 km Kraków   Tak
18 Paweł Wałęga M 21.095 km Dębica    
19 Anita Racia K 10 km Skołyszyn    
20 Edyta Cygal K 10 km RADŁÓW Master' Gym Tak
21 Mateusz Orlik M 10 km Tarnow    
22 Lukasz Bartnik M 10 km Tarnow    
23 Łukasz Bartnik M 10 km Tarnów    
24 Dagmara Pyż K 21.095 km Zaskale Nowy Targ Runners  
25 Konrad Czosnek M 10 km Tarnów    
26 Jadwiga Żurek K 10 km Podlesie Dębowe   Tak
27 Sebastian Żurek M 10 km Podlesie Dębowe   Tak
28 Krzysztof Fitrzyk M 21.095 km Tarnów KW Kraków Tak
29 Rafał Cierpich M 21.095 km Tarnów KW Kraków Tak
30 Andrzej Michalski M 21.095 km Tarnów GP GOPR Tak
31 Krzysztof Fitrzyk M 21.095 km Tarnów KW Kraków  
32 Grzegorz Kostecki M 21.095 km Dębica Pędzące ślimaki Tak
33 Patryk Kozik M 21.095 km Dębica Pędzące Ślimaki Tak
34 Damian Lasek M 10 km Rzeszów Nowy Styl Group Running Team Tak
35 Paulina Kozak K 10 km Ryglice brak Tak
36 Wieslaw Kijak M 10 km Borzecin    
37 Wieslaw Kijak M 10 km Borzecin    
38 Paulina Kozak K 10 km Ryglice    
39 Kysztof Kasprzyk M 21.095 km Tarnów   Tak
40 Mateusz Lutecki M 10 km Rzeszów   Tak
41 Kamil Sarna M 10 km Krasne   Tak
42 leszek wszoła M 21.095 km janowice   Tak
43 Piotr Seremet M 10 km Tarnów www.s-projekty.pl Tak
44 Marcin Malek M 10 km Lisia gora    
45 Sławek Siechin M 21.095 km Dębica Pędzące Ślimaki Tak
46 Regina Kulka K 21.095 km Ropa   Tak
47 Ryszard Kiełtyka M 21.095 km rzepiennik biskupi   Tak
48 Michał Gaca M 10 km Pojawie Husarz Pojawie  
49 Michal Targosz M 21.095 km Kraków ITMBW Kraków  
50 Anna Jasiak K 10 km Wola Rzędzińska 1976 Tak
51 Mariusz Gniadek M 10 km Tarnów Decathlon Tarnów Team  
52 Marcin Łata M 21.095 km Tarnów    
53 Anna Książczyk K 10 km Tarnów   Tak
54 Krystian Drąg M 10 km Dulcza Wielka    
55 Jarosław Urasiński M 10 km Tarnów   Tak
56 Bartosz Jedliński M 21.095 km Brzeźnica Maratończyk Dębica Tak
57 Hubert Jemiolo M 10 km Ocieka   Tak
58 Paweł Kimak M 10 km Podzamcze   Tak
59 ANDRZEJ KIDA M 21.095 km KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS Tak
60 Katarzyna Jonak K 21.095 km Rzezawa Endorfina  
61 Sebastian Żurek M 10 km Podlesie Dębowe    
62 Bartosz Filipiński M 10 km Łańcut Super KluB Tak
63 Leszek Hebda M 10 km Łęki Dolne   Tak
64 Daniel Derus M 21.095 km Wierzchosławice   Tak
65 MAREK CISIŃSKI M 21.095 km KĘTY   Tak
66 Kamil Łopatowski M 21.095 km Tarnów LTT Tak
67 Robert Lipiński M 21.095 km Tarnów 1966 Tak
68 Robert Ira M 21.095 km Opole   Tak
69 Rysiek Pręcikowski M 21.095 km Wieliczka    
70 Patrycja Podlasek K 10 km Dębica   Tak
71 Zenon Glanowski M 10 km Sosnowiec TKKF Czeladź Tak
72 Bartłomiej Wrona M 21.095 km Wrząsowice   Tak
73 Andrzej Gajczewski M 21.095 km Łętowice   Tak
74 Piotr Mucha M 10 km Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
75 ZBIGNIEW KAROLAK M 10 km TUREK    
76 ZBIGNIEW KAROLAK M 10 km TUREK    
77 Anna Żółtak K 10 km Busko-Zdrój Daniel Wosik Tervel Team Tak
78 Ewa Jaworska K 10 km Tarnów   Tak
79 Mirosław Łątka M 10 km Tarnów Wtorek MTB  
80 Agnieszka Kędra K 21.095 km Rzeszów Podkarpacka Szkoła Krav Maga Tak
81 Szczepan Drożdż M 10 km Żurowa   Tak
82 Izabela Skalak K 10 km Ilkowice MLUKS Tarnów Tak
83 Mirosław Kopeć M 21.095 km Kraków MirMark Tak
84 Krzysztof Czech M 10 km Kraków   Tak
85 Magdalena Filipowicz K 10 km Kraków   Tak
86 Agnieszka Bodzioch K 21.095 km Debina zakrzowska   Tak
87 Jakub Siadek M 21.095 km Tarnów DUONET Tak
88 Magdalena Tuszyńska K 10 km Kraków   Tak
89 Piotr Gancarz M 21.095 km Tarnów   Tak
90 Sebastian Mazur M 10 km Pustków DZIKIE MUSTANGI Tak
91 Paweł Baka M 21.095 km Tarnów baxon-meble.pl Tak
92 Marek Olszewski M 21.095 km Sygneczów TriDIVISION  
93 Piotr Dzierlęga M 21.095 km Pilzno   Tak
94 magda duda K 21.095 km zurow    
95 Mariusz Furmanek M 21.095 km Skołyszyn   Tak
96 LIDIA WOŹNIAK K 10 km SKOŁYSZYN 206 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
97 JANUSZ WOŹNIAK M 10 km SKOŁYSZYN 206 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
98 Bartosz Jedliński M 21.095 km Brzeźnica Maratończyk Dębica  
99 Łukasz Rogóż M 10 km Waryś    
100 ADRIAN PASEK M 10 km TARNÓW   Tak
101 Anna Janusz K 21.095 km Nieciecza    
102 Ryszard Pajura K 21.095 km Grabiny Obserwator Lokalny Tak
103 Cissy Liu K 10 km Żabno   Tak
104 Paweł Bakalarski M 21.095 km Tarnów   Tak
105 Mieczysław Miś M 10 km Strzeszyce Strzeszyce  
106 Mieczysław Miś M 10 km Strzeszyce Strzeszyce  
107 Marcin Meus M 21.095 km Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS  
108 Janusz Tryba M 21.095 km Tarnów niezrzeszony Tak
109 Mateusz Styka M 10 km Rzeszów ROLMAT - PRODUCENT ROLET I MOSKITIER  
110 Wincenty Wojtasiewicz M 10 km Tarnowiec 1955 Tak
111 Daniel Frączek M 21.095 km Kraków Dream Team Tak
112 Bogusław Iwański M 10 km Nowy Sącz   Tak
113 Monika Piękoś K 10 km Tarnów   Tak
114 Joanna Markucka K 10 km Tarnów   Tak
115 Piotr Król M 10 km Zabierzów Klub Biegających Leśników Tak
116 Grzegorz Marchewka M 21.095 km Busko-Zdrój   Tak
117 Iwona Wojtowicz K 10 km Tarnów Husaria Race Team Tak
118 Szczepan Brzeski M 21.095 km Bochnia   Tak
119 Ania Krupa K 10 km Kraków Husaria Race Team  
120 Witold Kieć M 21.095 km Dąbrowa Tarnowska    
121 Aneta Grudzińska K 21.095 km Busko-Zdrój   Tak
122 Krystian Sroka M 21.095 km Jodłówka-Wałki KBK Victoria Brzesko Tak
123 Mariusz Furmanek M 21.095 km Busko-Zdrój    
124 Wojciech Podsiadło M 21.095 km Busko-Zdrój 1968 Tak
125 Waldemar Dziedziniewicz M 10 km Kraków ITMBW KRAKÓW  
126 Agnieszka Dziedziniewicz K 21.095 km Kraków ITMBW KRAKÓW  
127 Aleksandra Kazek K 10 km dabrowa tarnowska   Tak
128 Aleksandra Kazek K 10 km dabrowa tarnowska    
129 Patryk Augustyn M 10 km Jedlicze    
130 Piotr Zwonek M 21.095 km Kraków eXrowerowanie.pl Kraków Tak
131 Marcin Tokarz M 10 km Tarnów Płonące Podeszwy  
132 Katarzyna Ortyl K 10 km Mielec Zabiegani Mielec  
133 Dariusz Samuś M 21.095 km Rzeszów SPARTAN RACE TRAINING GROUP Tak
134 Kamil Michoń M 21.095 km Tarnów Biegamwtarnowie.pl Tak
135 Kamil Michoń M 21.095 km Tarnów Biegamwtarnowie.pl  
136 Marzena Bahr K 21.095 km Kraków Nowa Huta Team  
137 Krzysztof Leniart M 21.095 km Nowy Borek Rzeszowskie gazele i gepardy Tak
138 Bartosz Łazarek M 21.095 km Tarnów   Tak
139 Jerzy Podgórski M 21.095 km Kraków Lacho Team  
140 Marcin Lewandowski M 21.095 km Tarnów MSJ Tak
141 Agnieszka Nawrocka K 10 km Wola Rzędzińska   Tak
142 Piotr Kosman M 21.095 km Wierzchosławice    
143 Marek Pilch M 21.095 km Kraków Głos Seniora  
144 karol Kozak M 21.095 km Bielcza JW 2414 Tak
145 Dominik Doroż M 10 km Tarnów    
146 Grzegorz Dulęba M 10 km koszyce wielkie   Tak
147 Piotr Bartula M 21.095 km Kraków Chciałem se pobiegać Tak
148 Krzysztof Cierlikowski M 21.095 km Niepołomice   Tak
149 Krzysztof Cierlikowski M 21.095 km Niepołomice    
150 Mirosław Rajski M 21.095 km Wierzchoslawice   Tak
151 Krzysztof Knapik M 21.095 km Brzezie    
152 Ladislav Maras M 10 km Presov MARAS team  
153 Agnieszka Bodzioch K 21.095 km Wojnicz AgnieszkaBodzioch  
154 Bożena Sadowska K 10 km Ilkowice Master's GYM Tak
155 Jakub Kusowski M 10 km Ocieka Dzikie Mustangi Tak
156 Karol Stalica M 10 km Tarnów   Tak
157 Sylwia Wiatr K 10 km ŁĘG TARNOWSKI brak  
158 Magdalena Romerowicz-Kabat K 21.095 km Tarnów 1976  
159 Klaudia Jaskowiec K 21.095 km Krakow Niestowarzyszona  
160 Jakub Kiełb M 21.095 km Rzeszów 1998 Tak
161 Irena Wiatr K 21.095 km Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska  
162 Tomasz Majka M 21.095 km Kraków Reverse Flash Tak
163 Tomasz Sipiera M 21.095 km Kraków Lacho Team Tak
164 Jan Delekta M 21.095 km Łowisko   Tak
165 Michał Ćwiąkała M 21.095 km Zarszyn PW Podkarpackie Wilki Tak
166 Halina Ćwiąkała K 21.095 km Krosno Samotni Wędrowcy Tak
167 Bartosz Konarski M 10 km Szczecin ERAKAWY runners  
168 Dominik Gaj M 10 km Tarnów    
169 Antoni Tarza M 21.095 km Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
170 Dariusz Mazurek M 21.095 km Stalowa Wola    
171 Kinga Tokarz K 10 km Tarnow    
172 Michał Szubert M 21.095 km Zabierzów   Tak
173 Kazimierz Magda M 21.095 km Kraków Festiwal Biegowy w Krynicy Tak
174 Daniel Słowik M 10 km Żabno Master's Gym  
175 Dominik Madusiok M 21.095 km Bielsko-Biała   Tak
176 Edyta Nauka K 10 km Dębica   Tak
177 Joanna Szczurek K 10 km Tarnów   Tak
178 KRZYSZTOF MIĘTKA M 21.095 km KRAKÓW   Tak
179 Lucjan Baran M 10 km Wola Dębińska   Tak
180 PIOTR CWYNAR M 21.095 km TARGOWISKA NIEZRZESZONY Tak
181 Paweł Porosło M 21.095 km Tarnów   Tak
182 Dariusz Samuś M 21.095 km Rzeszów SPARTAN RACE TRAINING GROUP  
183 Małgorzata Hebda K 21.095 km Łęki Górne   Tak
184 Damian Grzyb M 10 km Dębica    
185 Natalia Hadała K 21.095 km Zalasowa KS Ryglice Tak
186 Sylwia Bartnik K 21.095 km Tarnów   Tak
187 Artur Żebrakowski M 10 km Rzeszów Spartan Race Training Group Rzeszów Tak
188 Arkadiusz Baran M 10 km Bobrowniki Wielkie Master's Gym Tak
189 Michał Kędzior M 21.095 km Rzeszów Drużyna Szpiku Tak
190 Agnieszka Wróblewska-Gaweł K 21.095 km Kraków    
191 Agnieszka Wróblewska-Gaweł K 21.095 km Kraków    
192 AGNIESZKA LIPKA K 10 km WOLA RADŁOWSKA   Tak
193 Agnieszka Nawrocka K 10 km Wola Rzędzińska    
194 Sylwester Gajda M 21.095 km Zakliczyn   Tak
195 RYSZARD MACHLOWSKI M 21.095 km KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW  
196 Paweł Bała M 10 km Szczepanowice   Tak
197 PAWEŁ BOGUTA M 21.095 km Kraków   Tak
198 Beata Boguta K 21.095 km Kraków   Tak
199 Mateusz Kalita M 10 km Żabno Master's Gym  
200 Anna Jasiak K 10 km Wola Rzędzińska    
201 Andrzej Stróż M 21.095 km Krzątka    
202 Łukasz Galus M 21.095 km Podlesie   Tak
203 Jakub Lula M 21.095 km Dębica   Tak
204 Kacper Kopek M 10 km Rzepiennik Marciszewski GKS CISIE  
205 Piotr Ciszczoń M 21.095 km Mielec    
206 Przemysław Kmiecik M 21.095 km Tarnów    
207 mateusz surma M 10 km kraków    
208 Mateusz Surma M 10 km Kraków    
209 Bożena Sadowska K 10 km Ilkowice Master's GYM  
210 Angelika Jasińska K 10 km Wierzchosławice   Tak
211 Jacek Satko M 21.095 km Tarnów   Tak
212 Leon Nalepa M 10 km Kozłów   Tak
213 Leon Nalepa M 10 km Kozłów    
214 Dariusz Skowron M 10 km Wojnicz do6ciu Tak
215 AGNIESZKA PAZDERSKA-KIPIEL K 21.095 km OSIECZANY Evil Team Tak
216 AGNIESZKA PAZDERSKA-KIPIEL K 21.095 km OSIECZANY Evil Team  
217 Filip Kętrzyński M 21.095 km Mielec ZABIEGANI MIELEC  
218 Daniel Giemza M 21.095 km Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
219 Jacek Mordarski M 21.095 km Nawojowa Biegam bo lubię  
220 Maciej Kofin M 21.095 km Ochojno Ochajo Run Team  
221 Marta Lipińska K 21.095 km Zbylitowska Góra   Tak
222 Anna Kusion K 10 km Tarnów EKIPA z TARNOWA Tak
223 Wojtek Marecik M 10 km Brzesko 1980  
224 Bogusław Opryszek M 21.095 km Kraków ITMBW Kraków  
225 Sabina Stoszko K 10 km Wierzchosławice    
226 Jan Słowik M 21.095 km Hermanowa Wybiegamy w Przyszlosc Tak
227 Jerzy Prędki M 21.095 km Hermanowa Wybiegamy w Przyszlosc Tak
228 Daniel Słowik M 10 km Żabno Daniel Słowik  
229 Wojciech Pamuła M 21.095 km Kraków DREAM TEAM  
230 Wojciech Pamuła M 21.095 km Kraków DREAM TEAM  
231 Wojciech Pamuła M 21.095 km Kraków DREAM TEAM Tak
232 Wiesław Nauka M 21.095 km Dębica   Tak
233 Magdalena Romerowicz-Kabat K 21.095 km Tarnów    
234 RYSZARD MACHLOWSKI M 21.095 km KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW  
235 Janusz Żołądź M 21.095 km Ilkowice   Tak
236 Rafał Plewa M 10 km Jadowniki BKB Victoria Brzesko  
237 Jerzy Skoczylas M 21.095 km Kraków Wkurw_Team  
238 Mariia Dubyna K 21.095 km Krakow   Tak
239 Anna Król K 21.095 km Rzeszów   Tak
240 Fab Holistyle K 10 km Udaipur    
241 Fab Holistyle K 10 km Udaipur    
242 Agnieszka Wróbel K 10 km Łowczówek    
243 Fab Holistyle K 10 km Udaipur    
244 PAWEŁ FLOREK M 10 km KRAKÓW   Tak
245 Fab Holistyle K 10 km Udaipur    
246 Adam Cholewa M 10 km Tarnów   Tak
247 Patrycja Świerczek K 21.095 km Jadowniki BKB Victoria Brzesko Tak
248 Natalia Hadała K 21.095 km Zalasowa 1988  
249 Michał Adamczak M 21.095 km Mielec   Tak
250 Maciej Urbaszewski M 21.095 km Kraków    
251 Grzegorz Klich M 10 km Berlin   Tak
252 Przemysław Bień M 21.095 km Bistuszowa LKS Burzyn/RunForFun Tak
253 Jozef Dzikowski M 10 km Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
254 Mariusz Bielawa M 21.095 km Żyraków    
255 Tomasz Wróbel M 10 km Łowczówek   Tak
256 Janina Mikulec K 21.095 km Tarnów   Tak
257 Michał Łabuda M 21.095 km Olszyny 1998  
258 Arkadiusz Nowak M 21.095 km Wola Rzędzińska    
259 Łucja Dominikowska K 21.095 km Kraków Vege Runners  
260 Tomasz Urban M 10 km Tarnów    
261 Jacek Wójcik M 21.095 km Ołpiny Olszynka Ołpiny Tak
262 Grzegorz Sitarz M 21.095 km Rzeszów   Tak
263 Dominik Głąb M 21.095 km Tarnów   Tak
264 Dominik Głąb M 21.095 km Tarnów    
265 Robert Kupisz M 21.095 km Radłów    
266 Robert Kupisz M 21.095 km Radłów    
267 Zbigniew Brodło M 10 km Tuchów   Tak
268 Janusz Czuban M 21.095 km Tarnów    
269 Jarosław Gniady M 10 km Tarnów    
270 Maciej Jermak M 21.095 km Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
271 Karolina Jermak K 10 km Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
272 Stanisław Rogasch M 21.095 km Kraków   Tak
273 Maria Rola K 10 km Ptaszkowa    
274 Paweł Kowal M 21.095 km Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
275 Przemysław Świerczek M 21.095 km Tarnów 1989  
276 Ewa Hadam K 10 km Dynów Spartan Race Training Group Rzeszów Tak
277 Bogusław Styrna M 21.095 km Świętochłowice    
278 Joanna Smorczewska K 21.095 km Tarnów Running Queens Tak
279 Ewa Robak K 21.095 km Tarnów Running Queens Tak
280 Kamil Krawczyk M 21.095 km Kraków 1991  
281 Kamil Krawczyk M 21.095 km Kraków 1991  
282 Radosław Łachut M 21.095 km Słupiec Kłos Słupiec  
283 Anna Szwiec K 21.095 km Wierzchoslawice    
284 Paweł Golik M 10 km Borzęcin    
285 Wieslaw Kijak M 10 km Borzecin    
286 Wieslaw Kijak M 10 km Borzecin    
287 Kinga Pawlik-Sitarz K 10 km Rzeszów   Tak
288 Kinga Pawlik-Sitarz K 10 km Rzeszów    
289 Jacek Zygucki M 21.095 km Tarnów biegamzzyguckim  
290 Tomasz Tokarz M 21.095 km Tarnów   Tak
291 Krzysztof Pieniążek M 21.095 km Kraków   Tak
292 Weronika Franczyk K 21.095 km Tarnów Gwardia Dambledora  
293 Piotr Moździerz M 10 km Tuchów   Tak
294 Dominika Tryba K 21.095 km Tarnów Gwardia Dambledora  
295 Dominik Doroż M 21.095 km Tarnów Gwardia Dambledora  
296 Stanisław Podraza M 21.095 km Dębica   Tak
297 Artur Wilk M 21.095 km Dębica Wilcza wataha Tak
298 Agnieszka Babło K 10 km RadłoRadłów   Tak
299 Klaudia Skiba K 10 km Radomysl Wielki    
300 Tomasz Babło M 10 km Radłów   Tak
301 Jacek Stankiewicz M 10 km Dukla   Tak
302 Michał Szczepanek M 21.095 km Kraków Zakrzowiec Team Challenge Tak
303 Anna Bilska K 10 km Niwka   Tak
304 Mieczysław Kozioł M 21.095 km Chotowa Dębickie Gepardy Tak
305 Jakub Molczyk M 10 km Niwka MLUKS Tarnów Tak
306 Marek Molczyk M 21.095 km Niwka Molo Team Tak
307 Sebastian Dudzik M 21.095 km Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB Tak
308 Michał Leszczyński M 21.095 km Kraków Zakrzowiec Team Challenge Tak
309 Michał Zmarzły M 21.095 km Tarnów Kserkom Tak
310 Arkadiusz Międlar M 10 km Mielec ZABIEGANI MIELEC Tak
311 ANDRZEJ RZESZUCIŃSKI M 10 km Mielec ZABIEGANI MIELEC Tak
312 Mirosław Duda M 21.095 km Chojnik   Tak
313 Monika Cieśla K 10 km Gorlice OZD  
314 Jadwiga Cieśla K 10 km Gorlice Nadleśnictwo Gorlice  
315 Gabriel Habura M 21.095 km Borzęcin    
316 Tomasz Konieczny M 21.095 km Tarnów   Tak
317 Krzysztof Chmura M 21.095 km Tarnów   Tak
318 Aneta Brudkiewicz-Paździora K 21.095 km Wierzchosławice Korba Wierzchosławice Tak
319 Kamil Surus M 21.095 km Tarnów Husaria Race Team Tak
320 Mateusz Obłąk M 21.095 km Borzęcin   Tak
321 Daniel Flądro M 21.095 km Wokowice   Tak
322 Grzegorz Wilkosz M 21.095 km Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
323 Piotr Linard M 21.095 km Tarnów Antyramy Tak
324 Magdalena Mendyka K 21.095 km Wrocław    
325 Miroslaw Kielbasa M 21.095 km Tarnów   Tak
326 Mateusz Filipak M 21.095 km Bobowa Bobowska Grupa Biegowa Tak
327 ROBERT MAKOWIEC M 21.095 km BURZYN LKS BURZYN  
328 Patrycja Klonowicz K 21.095 km Tarnów SRTG Tarnów  
329 Michał Kluska M 21.095 km Rzeszów IAG GBS Tak
330 ANTONI TARCZOŃ M 10 km TARNÓW AMATOR Tak
331 Robert Orawski M 21.095 km Skoczów/Odporyszów Skoczów Tak
332 STANISŁAW Sarzyński M 21.095 km Łańcut   Tak
333 Piotr Górnisiewicz M 21.095 km Kraków/Biskupice Radłowskie    
334 Wacław Ryś M 10 km Myslenice ZARABIE-biega Tak
335 Jaroslaw Ziomek M 10 km Tarnow   Tak
336 HENRYK MICHALSKI M 21.095 km TARNÓW   Tak
337 Łukasz Woźny M 21.095 km Rzeszów   Tak
338 Grzegorz Świątkowski M 21.095 km Dąbrowa Tarnowska   Tak
339 Karolina Tuszyńska K 21.095 km Kraków   Tak
340 Damian Lasek M 21.095 km Rzeszów NaMedal.com  
341 Mateusz Łącki M 10 km Brzostek MTB DĘBICA Tak
342 Mateusz Januś M 21.095 km Tarnów    
343 Paweł Węc M 21.095 km Zgłobice PSP Tarnów  
344 grzegorz kostecki M 21.095 km debica    
345 BERNADETTA MARDEUSZ K 21.095 km DĘBICA SRTG Dębica  
346 Krystian Wagner M 21.095 km Sędziszowa   Tak
347 MICHAŁ NIEMIEC M 21.095 km TARNÓW DECATHLON TARNÓW Tak
348 Paweł Molczyk M 21.095 km Niwka Molo Team Tak
349 Lenka Wagner K 21.095 km Sędziszowa   Tak
350 Mariusz Wagner M 21.095 km Sędziszowa   Tak
351 Anna Gaca K 21.095 km Tarnów   Tak
352 Mariusz Furmanek M 21.095 km Skołyszyn    
353 Katarzyna Koszyk K 10 km tarnów    
354 Łukasz Siekliński M 21.095 km Kraków Poranny Patrol Tak
355 Michał Łukasik M 21.095 km Busko-Zdrój RUN-BIKE.PL Tak
356 Dominik Gaca M 21.095 km Dopiewiec   Tak
357 Grzegorz Czyż M 21.095 km Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów Tak
358 Małgorzata Wałęga-Rostek K 21.095 km Koszyce Wiekie Rostek Serwis  
359 Karolina Wasa K 10 km Szczepanowice Brzuch w Ruch Tak
360 Aneta Kądziołka K 21.095 km Jadowniki BKB Victoria Brzesko Tak
361 Beata Słomska K 10 km Jodłówka Tuchowska LKS BURZYN Tak
362 Grzegorz Bartyzel M 21.095 km Kraków Poranny Patrol Tak
363 Patryk Książczyk M 21.095 km Tarnów   Tak
364 Natalia Hadała K 21.095 km Zalasowa Ostatnie na mecie ale w komplecie:)  
365 Agnieszka Iwanek K 10 km Wierzchosławice    
366 Sylwia Wiatr K 10 km Łęg Tarnowski brak  
367 Marcin Kaliszka M 21.095 km Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge Tak
368 Iwona Trędota-Niepsuj K 21.095 km Tarnów    
369 Karol Kłosowski M 21.095 km Kraków Los Trepos Companieros Tak
370 Jarosław Makowiec M 21.095 km Tuchów LKS Burzyn  

 

Wierzchosławickie Leśne Biegi z Regattą - Nordic Walking

Liczba uczestników: 56
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Krystyna Sala K Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking  
2 Michał Obara M Tarnów   Tak
3 Justyna Obara K Tarnów   Tak
4 Małgorzata Gaca K Kraków    
5 Katarzyna Słowik K Żabno Master's Gym Tak
6 Dorota Świdzińska K Kraków   Tak
7 Jolanta Maksoń K Rzeszów klubsportu.pl  
8 Rafał Sobczyk M Rzeszów KlubSportu.pl Tak
9 Marzena Rędziniak K Rzeszów KlubSportu.pl Tak
10 Małgorzata Szemberska K Rzeszów KlubSportu.pl Tak
11 Edyta Cag-Sobczyk K Rzeszów KlubSportu.pl Tak
12 Paweł Szemberski M Rzeszów KlubSportu.pl Tak
13 Iwona Wojtowicz K Tarnow Husaria  
14 Urszula Dudek K Tuchów   Tak
15 BERNARDETA Klasyfikacja zawodów - opcja PIECHÓWKA K Kraków DREAM TEAM Tak
16 Alicja Jaworska K Tarnów   Tak
17 Małgorzata Kachlik K Jasło NW-Team Jasło Tak
18 Irena Mikołajczyk K Jasło NW-Team Jasło Tak
19 MAŁGORZATA KAROLAK K TUREK    
20 Elżbieta Stępak K Zbylitowska Góra NW Zbylitowska Team Tak
21 Tadeusz Wójcik M Jasło NW-Team Jasło Tak
22 Zofia Maciejowska K Jasło NW-Team Jasło Tak
23 Krystyna Kasprzyk K Jasło NW-Team Jasło Tak
24 Halina Myśko K Jasło NW-Team Jasło Tak
25 Marian Górczany M Jasło NW-Team Jasło Tak
26 Dorota Witusik K Jasło NW-Team Jasło Tak
27 Jan Rzucidło M Rzeszów BRAK Tak
28 Justyna Dyrda K Kraków Mirmark Tak
29 Szczepan Brzeski M Bochnia    
30 Magda Gierlasińska K Żeglce Team NWG Tak
31 Krzysztof Gierlasiński M Krosno Team NWG Tak
32 Agnieszka Pasieka K Ustrobna   Tak
33 Małgorzata Gaca K Kraków    
34 Zofia Hogendorf K Tarnów   Tak
35 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy  
36 Anna Wójcik-Hirsz K Tarnów Biovitamed Tak
37 ALEKSANDRA TRĘTOWICZ K KOLBUSZOWA KKNW  
38 BEATA TRĘTOWICZ K KOLBUSZOWA KKNW  
39 Andrzej Stróż M Krzątka    
40 Witold Wiśniewski M Rudka   Tak
41 Maria Dzikowska K Tymowa niezrzeszona Tak
42 Kinga Nowak K Tarnowiec    
43 Edyta Wnek K Gnojnik    
44 Łucja Zelek K Łęg Tarnowski    
45 Cecylia SKOWRON K Wojnicz do6ciu  
46 Cecylia SKOWRON K Wojnicz do6ciu Tak
47 Anna Michoń K Niepołomice Zubry Niepołomice NW TEAM Tak
48 Rafał Michoń M Niepołomice Zubry Niepołomice NW TEAM  
49 Rafał Michoń M Niepołomice Zubry Niepołomice NW TEAM Tak
50 Anna Mikulska K Wojnicz    
51 Anna Mikulska K Wojnicz    
52 Kinga Chmura K Tarnów   Tak
53 Bartosz Cich M Wierzchosławice   Tak
54 Anna Korman K Wierzchosławice   Tak
55 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
56 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogorskie Nordic Walking Tak

Pobierz Regulamin – Wierzchosławickie Leśne Bieg z Regatta

Biegi Dzieci - Wierzchosławickie Leśne Biegi

Liczba uczestników: 47
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Paulina Kądziołka K Jadowniki Przedszkolak
2 Aleksandra Kądziołka K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
3 Aleksandra Kądziołka K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
4 Aleksandra Kądziołka K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
5 PIOTR WOJTAS M ROZTOKA Przedszkolak
6 Michał Międlar M Mielec Przedszkolak
7 Jan Świerczek M Jadowniki Przedszkolak
8 Zofia Świerczek K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
9 Tomasz Szymura M Tarnów Przedszkolak
10 Jan Kostecki M Dębica Klasa I-III sz.podst.
11 Norbert Jedliński M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
12 Jolanta Jedlińska K Brzeźnica Przedszkolak
13 Laura Jedlińska K Brzeźnica Przedszkolak
14 Janina Wasa K Szczepanowice Przedszkolak
15 Ignacy Wasa M Szczepanowice Przedszkolak
16 Marcin Zwonek M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
17 Justyna Zwonek K Kraków Przedszkolak
18 Bartłomiej Kozik M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
19 Kamil Sadowski M Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
20 Krzysztof Kaliszka M Kraków Przedszkolak
21 Kacper Kraj M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
22 Krystian Żołądź M Ilkowice Przedszkolak
23 Julia Kapałka K Jodłówka Przedszkolak
24 Mateusz Kapałka M Jodłówka Klasa I-III sz.podst.
25 FILIP Mazur M Pustków Przedszkolak
26 Maks Mikulski M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
27 Mikiołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak
28 Maja Szwiec K Wierzchoslawice Przedszkolak
29 Matylda Szwiec K Wierzchoslawice Przedszkolak
30 Matylda Szwiec K Wierzchoslawice Przedszkolak
31 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Przedszkolak
32 ADAM PAMUŁA M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
33 Alan Budyn M Łysa Góra Klasa I-III sz.podst.
34 Radosław Budyn M Łysa Góra Klasa I-III sz.podst.
35 Liliana Książczyk K Tarnów Przedszkolak
36 Natalia Książczyk K Tarnów Przedszkolak
37 Ania Babło K Radłów Przedszkolak
38 Klaudia Babło K Radłów Klasa IV-VI sz.podst.
39 Artur Babło M Radłów Klasa IV-VI sz.podst.
40 Antonina Król K Rzeszów Przedszkolak
41 Julia Kaliszka K Zakrzowiec Przedszkolak
42 Aleksandra Kaliszka K Zakrzowiec Klasa I-III sz.podst.
43 Oskar Mazur M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
44 Marcel Smorczewski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
45 Iwo Smorczewski M Tarnow Przedszkolak
46 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
47 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.

Szczegóły

Data:
15 Sie 2017
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl