Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Borzęcińska Dycha

17 09 2016

Kiedy?
17 września 2016 – Sobota

Biuro zawodów: 9:00-11:30

Start dzieci: 11:00  (przyjdź wcześniej z dzieckiem, aby oddać kartę do biura – lub podpisać zgodę)

Start bieg 10 km: 12:00

 

Gdzie?

Gmina Borzęcin – Stadion Victoria Bielcza (dokładny adres: Bielcza 190 )
Start / Meta / Biuro zawodów
Stadion Victoria Bielcza, 32-824 Borzęcin

Dlaczego Borzęcińska Dycha?
To idealna trasa na życiówki! – 10 km – Idealnie płaska trasa – 1 pętla – 100% asfalt!
Dla kogo jest ta impreza sportowa?
Dla wszystkich którzy kochają biegać. Dla osób które dopiero zaczynają i dla osób zaawansowanych. Różnego rodzaju dystanse pozwalają każdemu aktywnie uczestniczyć w święcie biegania w Gminie Borzęcin. Zaczynamy od biegów dla dzieci, a dla dorosłych mamy przygotowanych dystans 10 km – na idealnie płaskiej trasie, wokół Borzęcińskie Lasy!

Cel
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

Pomiar czasu: elektroniczny

Podział biegów:

1. Biegi dla dzieci i młodzieży

2. Bieg główny – 10 km

—————————————–

Atrakcyjne pakiety startowe!

—————————————–

Klasyfikacje
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:

Kobiety:
K-1: 16 – 29 lat
K-2: 30 – 39 lat
K-3: 40 – 49 lat
K-4: 50 – 59 lat
K-5: 60 lat +

Mężczyźni
M-1: 16 – 29 lat
M-2: 30 – 39 lat
M-3: 40 – 49 lat
M-4: 50 – 59 lat
M-5: 60 lat +

Dla najlepszych zawodników przewidziano wartościowe nagrody!

LOSOWANIE NAGRÓD WŚRÓD UCZESTNIKÓW BIEGU na 10 km!

Opłata startowa:

  • w wysokości 29 zł na konto – do 25 sierpnia 2016
  • w wysokości 39 zł na konto – do 13 września 2016
  • w wysokości 50 zł w biurze zawodów – 17 września 2016 (ilość pakietów w dniu zawodów ograniczona w dniu zawodów, zapisanie się na listę startową bez opłaty startowej nie gwarantuje przydzielenia numeru startowego w dniu zawodów)

Organizator zapewnia pierwszym 200 uczestnikom na mecie medale podczas biegu głównego! 

Dane do wpłat

Wpłaty przyjmowane są na konto stowarzyszenia
Kępa Sport, ul.: Brandstaettera 6/26, 33-100 Tarnów
ING nr 83 1050 1562 1000 0023 0002 8913
Tytuł wpłaty: BIEG Borzęcin – IMIĘ i NAZWISKO

pakiet-1

losowanie-bieg

Zapisy zamknięte. Zapraszamy do biura zawodów. W dniu zawodów będzie dostępne dodatkowe 30 pakietów.

Borzęcińska Dycha

Liczba uczestników: 233
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Rok urodzenia Klub Opłacone
1 Dariusz Wojewoda M Nowy Wiśnicz 1990 Magicprojects  
2 Katarzyna Kita K Jadowniki 1978 BKB Victoria Brzesko  
3 Robert Górak M Borzęcin 2000 MLUKS Tarnów  
4 Gabriel Habura M Borzęcin 1984   Tak
5 Gabriela Rolka K Kraków 1989 Runonline.pl Team Tak
6 Kacper Piech M Kraków 1990 Runonline.pl Team Tak
7 Anna Rydz K Dębica 1988   Tak
8 Albert Szumlanski M Bielcza 1999    
9 Sylwia Marciniec K Dąbrowa Tarnowska 1978 Run Team Dąbrowa Tarnowska Tak
10 Grzegorz Kuziel M Biadoliny Szlacheckie 1990   Tak
11 Sabina Gacoń K Bielcza 1976   Tak
12 Agnieszka Potaczek K Bielcza 1980   Tak
13 Grzegorz Sanocki M Borek 1995 Drag Star Team Tak
14 Franciszek Stronski M Krakow 1961 Eskadra Krakow Tak
15 Jan Delekta M Łowisko 1973 DELjA Tak
16 Zbigniew Piaskowy M Kietrz 1972   Tak
17 GRZEGORZ DOMARADZKI M RZESZÓW 1964 BT WAGABUNDA Tak
18 Tomasz Lewiński M Kraków 1989    
19 Patryk Góra M Czchów 1986   Tak
20 Tomasz Kita M Jadowniki 1979 BKB Victoria Brzesko Tak
21 Magdalena Piękosz K Tarnów 1979   Tak
22 Renata Maślanka K Tarnów 1978 UKS Kung Fu Tarnów Tak
23 Robert Maślanka M Tarnów 1975 UKS Kung Fu Tarnów Tak
24 MAŁGORZATA DOMARADZKA K RZESZÓW 1966 BT WAGABUNDA Tak
25 Rafał Plewa M Jadowniki 1978   Tak
26 Jan Frankowski M Dębno 1989 Animator sportu Orlik Dębno Tak
27 Rafał Główczyk M Brzesko 1988 PIWOSZE Tak
28 Bogusław Styrna M Świętochłowice 1957   Tak
29 Przemysław Styrna M Świętochłowice 1988   Tak
30 Wojciech Podlewski M Tarnów 1971   Tak
31 Jan Sanocki M Borek 1963 Drag Star Team Tak
32 Sylwester Sroka M Wierzchosławice 1980 spongebob kanciastoporty Tak
33 Barbara Brela K Jedlicze 1983 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
34 Adam Kosela M Dębica 1956 OSP Dębica-Kędzierz Tak
35 Dariusz Samuś M Rzeszów 1981 Tesoro Tak
36 Janusz Mieszkowski M Bielcza 1999    
37 Grzegorz Kłósek M Tarnów 1976 Grupa Azoty-JRCH Tak
38 tomasz roik M szczucin 1959   Tak
39 ELA Cieślik M Kraków 2002   Tak
40 Janusz Czuban M Tarnów 1956 -  
41 Marek Wójcik M Opatów 1966   Tak
42 Krzysztof Wójcik M Tarnowiec 1973    
43 Grzegorz Grzegórzko M Tarnów 1973 Molo Team Tak
44 Kamil Bojdo M Wola Dębińska 1995 Orzeł Dębno LKS  
45 Kamil Łopatowski M Tarnów 1985 LTT Tak
46 Magdalena Klich K Szczepanów 1978 BKB Victoria  
47 Patrycja Świerczek K Jadowniki 1981   Tak
48 Tomek Pajor M Brzesko 1993   Tak
49 Lucjan Baran M Dębno 1960   Tak
50 Michał Kądziołka M Jadowniki 1979    
51 Żaneta Wota K Brzegi 1983 Pszczółkowski Team Tak
52 Sebastian Simankowicz M Kraków 1980 Bez Oddechu  
53 HALINA WÓJTOWICZ K KIETRZ 1960 NIEZRZESZONA  
54 Barbara Mikulska K Bochnia 1970 GREMI BOCHNIA Tak
55 Dawid Prosowicz M Radłów 1989   Tak
56 Kinga Jakubas K Brzesko 1976    
57 Joanna Krzysztofowicz K Tarnów 1994    
58 Wojciech Jakubas M Jadowniki 1976   Tak
59 anna trybalska K brzesko 1979 Victoria brzesko Tak
60 Klaudia Lasocka K Kielce 1994 AZS UJK Kielce  
61 Dariusz Gradek M Krakow 1971 DaroTeam Tak
62 DARIUSZ KUŁYNYCZ M Niepołomice 1974 QŁYNYCZ TEAM Tak
63 Konrad Kurek M Brzesko 1989   Tak
64 Żaneta Kurek K Brzesko 1992   Tak
65 Bartosz Łazarek M Tarnów 1987   Tak
66 Ewa Ptak K Bielcza 1978    
67 Michał Mikulski M Bochnia 1984 GREMI BOCHNIA Tak
68 Elżbieta Piaskowy K Kietrz 1975 Gryf Tak
69 Szymon Lipiński M Olsztyn 1994 Pszczółkowski Team Tak
70 Mateusz Romanica M Borzęcin 1984 Borzęcin Dolny  
71 Stanislaw Dec M Rakszawa 1967 - Tak
72 ANDRZEJ WÓJTOWICZ M KIETRZ 1956 KS "GRYF" KIETRZ  
73 Eryk Szlosek M Olesno 2001 Run Dup  
74 Mariusz Ziemian M Olesno 2001 Run Dup  
75 Wiesław Wiktor M Straszęcin 1965 Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego Tak
76 Damian Markiewicz M Andrychow 1978 Markiewicz Tri Team Tak
77 Justyna Trzcionka K Kraków 1990 Bieganie Góry Las Błoto  
78 Paweł Szkaradek M Sienna 1989   Tak
79 karolina Surus K Pionki 1983    
80 Bogusław Opryszek M Kraków 1968 ITMBW Kraków  
81 Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec 1955    
82 Robert Wota M Brzegi 1966 Pszczółkowski Team Tak
83 Marek Nowosielski M Sanok 1956 Biegam dla Marcinka Tak
84 Krzysztof Bułdak M Sanok 1981   Tak
85 Jakub Brela M Jedlicze 1980 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
86 ROBERT GRAJDURA M TARNÓW 1981 Grupa Azoty KOLTAR  
87 Grzegorz Furgał M Wierzchosławice 1973   Tak
88 Mateusz Dymek M Mielec 1992 Perfect Runner Team  
89 Karol Bieniaszewski M Kietrz 1995   Tak
90 Barbara Bieniaszewska K Kietrz 1961 Gryf Kietrz Tak
91 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN 1963 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
92 ROBERT MAKOWIEC M TUCHÓW 1975 LKS BURZYN Tak
93 Paweł Dudek M Dębno 1992   Tak
94 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola 1983 pogórska biega Tak
95 Piotr Garncarz M Pogórska Wola 1980 pogórska biega Tak
96 Krzysztof Fikas M Myślenice 1959 FK Tak
97 Wojciech Sroka M Kraków 1974 Wiolinka i Bemol Tak
98 Eryk Bogumił M Olesno 2001 Run Dup  
99 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA 1971 MARATOŃCZYK DEBICA Tak
100 Piotr Górnisiewicz M Kraków 1974    
101 Kinga Czaja K Borzęcin 1996    
102 Jarosław Gniady M Błonie 1976   Tak
103 Michał Rydzy M Kraków 1979   Tak
104 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie 1970   Tak
105 Krzysztof Lachor M Kłodne 1994 ARMIA LACHORÓW  
106 Małgorzata Fudala K Brzesko 1959 Victoria Brzesko Tak
107 Michał Fudala M Brzesko 1982 Victoria Brzesko Tak
108 Damian Wojdak M Bielcza 1989   Tak
109 Andrzej Macioł M Krakow 1954 TEAM PIERZYNKA  
110 Marcin Małek M Lisia Góra 1995   Tak
111 Piotrek Czyżycki M Tarnów 1988   Tak
112 Irina Bartosz K Wierzchosławice 1964   Tak
113 Natalia Kurzydło K Igołomia 1989   Tak
114 Małgorzata Olszewska K Pleśna 1993 Biegam z maczetą Tak
115 JOANNA NOWAK K WOJNICZ 1975   Tak
116 Wojciech Wiśniewski M Żabno 1975 ING Tak
117 Dariusz Skowron M Wojnicz 1983 do6ciu Tak
118 Artur Żebrakowski M Rzeszów 1978   Tak
119 Patryk Książczyk M Tarnów 1981   Tak
120 Dariusz Gradek M Krakow 1971    
121 Krzysztof Halagarda M Kraków 1988 PDK Tak
122 Dominika Łucarz K Zaborów 1982 Run&Fun Tak
123 Henryk Michalski M Tarnów 1974 GRUPA AZOTY TARNÓW Tak
124 Przemek Walukiewicz M TYCHY 1992 Brooklyn  
125 Henryk Łucek M Bobrowniki Małe 1968 niezrzeszony Tak
126 Szczepan Musiał M Tuchów 1991 Klub Kibica Tak
127 Dominik Bul M Kraków 1982 KORKOCIAGI.COM Tak
128 Aneta Heising K Katowice 1994   Tak
129 Rafał Zaucha M Burzyn 1989 LKS BURZYN Tak
130 Mariusz Szatko M Brzozówka, ul. Warszawska 7 1964   Tak
131 Grzegorz Kostecki M Dębica 1983   Tak
132 Witold Kieć M Dąbrowa Tarnowska 1977    
133 Agnieszka Niechciałkowska K Wieliczka 1979   Tak
134 Ewelina Styrna K Mokrzyska 1987   Tak
135 Janina Mikulec K Tarnów 1971   Tak
136 Paweł Bielawski M Tarnów 1980   Tak
137 Tomasz Okas M Jadowniki 1991 42doszczescia.pl Tak
138 Paweł Molczyk M Niwka 1972   Tak
139 Jozef Dzikowski M Tymowa 1953 niezrzeszony Tak
140 Krystian Sroka M Wola Rzędzińska 1979   Tak
141 Irena Wiatr K Dąbrowa Tarnowska 1955   Tak
142 Paweł Borkowski M Wola Batorska 1991   Tak
143 Krzysztof Chlupka M Dębno 1986   Tak
144 Mirosław Rajski M Wierzchosławice 1980 - Tak
145 Robert Kupisz M Radłów 1973   Tak
146 Grzegorz Gucwa M Bobowa 1981 RUN  
147 Szymon Musiał M Tarnów 1997   Tak
148 ANDRZEJ ŚWIRSZCZ M Małogoszcz 1986 Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane  
149 Adam Bodurka M Zakopane 1992   Tak
150 Aneta Kądziołka K Jadowniki 1980 BKB Victoria Brzesko Tak
151 Piotr Chmura M Olesno 1975   Tak
152 Kinga Ogorzelec K Dąbrowa Tarnowska 2002   Tak
153 Joanna Kaczmarzyk K Mokrzyska 1996   Tak
154 Jerzy Kopta M Kraków 1945    
155 Joanna Szczurek K Tarnów 1977   Tak
156 Krzysztof Nowak M Brzesko 1990    
157 Adrian Laska M Brzesko 1994   Tak
158 Anna Kowalska K Ryglice 1982   Tak
159 Marek Kowalski M Ryglice 1983   Tak
160 ANNA ŁUSZCZYC K RZESZÓW 1983 aSPAwen Tak
161 KAMIL MICHOŃ M Tarnów 1974 TEAM SALETROSAN Tak
162 Małgorzata Michoń M 0981570 1974 TEAM SALETROSAN  
163 Krzysztof Kornaś M Nowy Sącz 1976   Tak
164 Tadeusz SZAFARCZYK M Zakliczyn 1978 Niezawodni team Tak
165 Krzysztof Wójcik M Tarnowiec 1973   Tak
166 Janusz Żołądź M Ilkowice 1979   Tak
167 Tomasz Król M Kraków 1988 Dziady Borowe Tak
168 Jan Ciężadło M Tarnów 1973 _ Tak
169 Sylwia Piechota K Kraków 1988 PT6 and Mięta Runners  
170 Wojciech Bochenek M Koszyce Wielkie 1989    
171 janusz bochenek M kielce 1955   Tak
172 Jakub Molczyk M Niwka 2002 Molo Team Tak
173 Marek Molczyk M Niwka 1968 Molo Team Tak
174 Magdalena Iskrzycka K Rzeszów 1984 aSPAwen Tak
175 Darek Dudziński M rzuchowa 1982 BIKE BROTHERS TEAM Tak
176 Daniel Dzieński M Tarnów 1984    
177 DAMIAN Żołądź M Bogumilowice 1985    
178 Maciej Pokorny M Tarnów 1966 PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie Tak
179 Jadwiga Kania K Borzecin 1973 biegam dla siebie Tak
180 Jacek Żelasko M Nowy Sącz 1977   Tak
181 Jakub Kruk M Marcinkowice 1996 #FTW Tak
182 Jakub Wojtanowski M Tuchów 1986   Tak
183 Grzegorz Lawrenz M Tarnów 1983    
184 Roman Kita M Brzesko 1969 BKB Victoria Brzesko Tak
185 Katarzyna Kmieć K Biadoliny 1988   Tak
186 Mariusz Smoleń M Brzesko 1977 Kongres Nowej Prawicy 🙂 Tak
187 Ewa Sarat M Tarnów 1969   Tak
188 Sławek Bouffette M Wola Rzędzińska 1981 Anonimowi Alkoholicy Tak
189 Katarzyna Koszyk K Tarnów 1984 Bezklub Tak
190 Kamil Rajczewski M Kraków 1989    
191 Zbigniew Brodło M Tuchów 1981   Tak
192 Tadeusz Kokoszka M Tarnów 1953   Tak
193 Mirosław Kielbasa M Tarnów 1975   Tak
194 Barbara Prymakowska K Tarnow 1943 sokol  
195 Dominik Papuga M Jadowniki 1989   Tak
196 Paweł Baka M Tarnów 1979 baxon-meble.pl Tak
197 Mirosław Stachurski M Rzeszów 1982 MBTeam Tak
198 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice 1967 Automatyka Tarnów - GRUPA AZOTY Tak
199 Zofia Nachman M Jasło 2002    
200 Ewelina Nachman K Jasło 1985   Tak
201 Grzegorz Nachman M Jasło 1981   Tak
202 Daniel Flądro M Wokowice 1978   Tak
203 MARIUSZ WŁOCH M WIELICZKA 1986    
204 SANDRA STĘPNIEWSKA-WŁOCH K WIELICZKA 1989    
205 Anna Kusion K Tarnów 1965 EKIPA z TARNOWA Tak
206 Karolina Królkowska K Dębica 1996 Dębickie Gepardy  
207 wojciech Wiśniewski M Tarnow 1973    
208 Mateusz Obłąk M Borzęcin 1991   Tak
209 Jerzy Strojny M Karwodrza 1974    
210 Daniel Panocha M Tarnów 1978   Tak
211 Andrzej Pawłowski M TARNOBRZEG 1976   Tak
212 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska 1983   Tak
213 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice 1972 KORBA Wierzchosławice Tak
214 Paulina Sońta K Wola Radłowska 1982 🙂 Tak
215 Paweł Węc M Zgłobice 1978 Państwowa Straż Pożarna  
216 Anna Bilska K Radłów 1998   Tak
217 Dawid Żak M Łęki 1996 Victoria Bielcza  
218 Iwona Kapuścińska K Borzęci 2001   Tak
219 Marcin Mika M Zaborów 1995 Wnuki proboszcza Tak
220 Grzegorz Polański M Pleśna 1979 Sam sobie sterem żeglarzem okrętem Tak
221 Jerzy Podgórski M Brzesko 1971 Lacho Team  
222 Tadeusz Smoter M Kraków-Nowa Huta 1956 Eskadra Kraków Tak
223 Angelika Jasińska K Wierzchosławice 1994   Tak
224 Marek Pilch M Kraków 1954   Tak
225 Jakub Siadek M Tarnów 1981 DUONET Tak
226 jerzy czechowski M warszawa 1949 mza - warszawa  
227 grzegorz giża M radomyśl wielki 1981    
228 kamil zawada M borzęcin 1986    
229 Piotr Moździerz M Tuchów 1988   Tak
230 Sabina Zięba K Świlcza 1984 Zięba Team  
231 Marta Chmioła K Bielcza 1996   Tak
232 Dawid Rogowski M Dąbrowa Tarnowska 1993 Run Team Dąbrowa Tarnowska  
233 Jarosław Makowiec M Tuchów 1989 LKS Burzyn  

Zapisy zakończone. Nie zapomnij zabrać zezwolenia i KARTY startowej!

Partnerzy biegu

regatta-sponsor

kepasportborzecin creatyvnilksfestiwalgravitysalco gok-borzcin geomix zbrody skok masaz

Szczegóły

Data:
17 09 2016
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl