Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

I Bieg Sztafetowy Konstytucji 3 Maja

3 maja 2018

 

I Bieg Sztafetowy Konstytucji 3 Maja

Pobierz Regulamin

ZAPISY ZAKOŃCZONE – brak możliwości zapisania się w dniu zawodów.

Drużynę sztafetową tworzą 3 – osobowe zespoły mieszane: 2 mężczyzn + 1 kobieta reprezentujące kluby sportowe, amatorskie kluby biegacza, firmy, stowarzyszenia, fundacje, koleżeńskie grupy biegowe, grupy przyjaciół.

 

ORGANIZATOR IMPREZY

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół – Świat Pracy”  z siedzibą przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie.

Dane kontaktowe:

e-mail: szkolabiegania@gmail.com

tel. 605-151-730

Partnerem wydarzenia jest Rada Osiedla Piaskówka w Tarnowie,

Odpowiedzialnym za pomiar czasu jest firma Kępa Sport (kontakt@kepasport.pl)

Strona internetowa wydarzenia: www.kepasport.pl

 

III. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

  1. Termin biegu: 3 maja 2018 r.
  2. Start biegu: godz. 12:00
  3. Miejsce biegu: Park Piaskówka w Tarnowie
  4. Biuro zawodów w parku czynne w dniu zawodów 9:00 – 11:30

 

PROGRAM IMPREZY

9:00 – 11:30 –Biuro Zawodów (odbiór pakietów startowych, zapisy na bieg)

11:30 Bieg rodzinny na dystansie 1 km

11:35 – obowiązkowa odprawa Kapitanów Drużyn

12:00 start  sztafet

13:30 – 13:45 – ogłoszenie wyników i dekoracja

13:45 – 14:00 – losowanie nagród wśród  uczestników biegu

14:00 – 14:05 – zakończenie imprezy

 

 

Pobierz Regulamin

I Bieg Sztafetowy Konstytucji 3 Maja

Liczba uczestników: 33
Lp Nazwa Drużyny Imię i Nazwisko - KAPITAN Imię i Nazwisko - osoba nr 2 Imię i Nazwisko - osoba nr 3 Miejscowość Opłacone
1 Infinity Ula Wrona Mateusz Bednarczyk Artur Furmanski Tarnow Tak
2 KS RYGLICE- sekcja biegowa Przemysław Bień Witold Pyc Lenka Wagner Ryglice Tak
3 3xM Mariusz Szatko Magdalena Kasperek Marek Płachta Tarnów Tak
4 Ekipa z Tarnowa / Bieniasz Bike Piotr Zając Natalia Korzec Michał Gaca Pojawie/Łękawica Tak
5 Rozbiegany gang Artura Daniel Słowik Krzysztof Lechowicz Agnieszka Pabian Żabno Tak
6 szczupaki Sławomir Maślanka Ewelina Borcuch Kamil Zawiliński Kraków Tak
7 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Team 4 Paweł Janik Monika Kądziołka Ryszard Kajmowicz Tarnów Tak
8 CennaSekunda Tomasz Słupik Marcin Łata Dorota Słupik Tarnów Tak
9 Grupa Azoty KOLTAR ROBERT GRAJDURA KATARZYNA ZYCH PIOTR HYŻY TARNÓW Tak
10 PMS Jacek Słota Olga Pierzak Dominik Słota Żurowa Tak
11 SONKO Team Bartłomiej Olbrych Patryk Zabawa Anna Wszołek Gorlice Tak
12 OCR Team Master's Gym Brożki i Baranek Arkadiusz Baran Magdalena Brożek Dariusz Brożek Zabawa + Bobrowniki Tak
13 Koleżeńskie TRIO BIEGOWE Antoni Tarza Marta Lipińska Antoni Tarczoń Zgłobice Tak
14 Gang Ścigaczy II Janusz Żołądź Justyna Długoń Dariusz Broniec Ilkowice - Łęg Tarnowski - Zawada Tak
15 Gang Scigaczy I Krzysztof Konieczny Sylwia Wiatr Andrzej Długoń Łęg Tarnowski Tak
16 Husaria Race Team 1 Jaroslaw Ziomek Kamil Surus Katarzyna Wojtowicz Tarnów Tak
17 Pędzące Jeże Błażej Kasiowniak Monika Roczyna Kacper Paluszkiewicz Kamesznica Tak
18 Molo i spółka Paweł Molczyk Joanna Nowak Marcin Florek Wojnicz Tak
19 Klub Biegacza Maratończyk Dębica Michał Opaliński Barbara Kawa Piotr Ryba Dębica Tak
20 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TEAM 3 Robert Lipiński Katarzyna Bartkowska Paweł Czarnecki Tarnów Tak
21 PTG Sokòł Świat Pracy Tarnòw TEAM II Paweł Kowal Monika Łabno Wojciech Wiśniewski Tarnów Tak
22 AgA TeaM WoLaNiA 🙂 MaRiUsZ KuKuŁkA AgNiEsZkA BiEgUn PaWeŁ WaRcHaŁ TaRnÓw - WoLa RzĘdZiŃsKa Tak
23 Dębickie Gepardy Turystyka Janusz Zator Edyta Nauka Grzegorz Strzok Dębica Tak
24 Dębickie Gepardy HOT Kamil Kołodziej Justyna Mitek Mariusz Molczyk Dębica Tak
25 Dębickie Gepardy Bastion Ireneusz Mazur Małgorzata Hebda Wiesław Nauka Dębica Tak
26 Dębickie Gepardy Dariusz Lis Dominika Kozioł Kamil Polniaszek Dębica Tak
27 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TEAM1 Sławomir Ciężkowski Przemysław Kmiecik Celina Kotapka Tarnów Tak
28 Dębickie Gepardy Koneser Tomasz Kulig Kinga Mazur Jakub Polniaszek Dębica Tak
29 Dzikie Mustangi II Łukasz Ździebło Mariola Dejnaka Tomasz Nowak Brzeźnica Tak
30 Dzikie Mustangi Jakub Kusowski Wioletta Nowak Jacek Szymaszek Brzeźnica Tak
31 SZYBKI I WŚCIEKLI Sławomir Wilk Katarzyna Wilk Jacek Drwal Pleśna Tak
32 Cysorze Maciej Wiszniewski Katarzyna Wiszniewska Rafał Dybka Tarnów Tak
33 HMK TEAM RUNNING Miroslaw Kielbasa Henryk Michalski Katarzyna Koszyk Tarnow Tak

 

Szczegóły

Data:
3 maja 2018
Typ:

Miejsce

Park Piaskówka
Elektryczna
Tarnów, małopolska 33-100 Polska
+ Google Map