Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

II Powiatowy Bieg Niepodległościowy w Skarżysku-Kamiennej

12 Lis 2017

II Powiatowy Bieg Niepodległościowy w Skarżysku-Kamiennej

Pod Patronatem Starosty Skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego

Pobierz Regulamin

1. Termin :

12.11.2017 r.

Skarżysko-Kamienna – al. Tysiąclecia 22 – przed ZST  (start i meta)

Start godz.12.00

Biuro zawodów: 9:00-11:00

Dystanse:

  • Dystans 10 km. ulicami miasta Skarżyska-Kamiennej. Biegacze biegną dwie pętle ( pętla – 5 km.)Trasa posiada atestację wykonaną przez atestatora PZLA.Limit czasu pokonania pełnego dystansu: 2 godziny.

Atrakcyjne Nagrody i Ciekawe Pakiety Startowe!

 

NAGRODY:

W klasyfikacji generalnej nagrody finansowe otrzymają po trzy najlepsze osoby w kat. Kobiet i Mężczyzn:

I Miejsce – 500 zł

II Miejsce – 300 zł

III Miejsce – 200 zł

Ponadto organizator przewiduje nagrody finansowe za zdobycie pierwszego miejsca w kategoriach wiekowych wśród kobieta i mężczyzn:

  • do 20 lat
  • 20-30 lat
  • 30-40 lat
  • 40-50 lat
  • Powyżej 50 lat.

Osobom nagrodzonym w klasyfikacji generalnej, nie będzie przysługiwać nagroda w kategoriach wiekowych.

 

Pobierz Regulamin

Zapisy internetowe zamknięte – zapraszamy do biura zawodów.

II Bieg Niepodległościowy w Skarżysku-Kamiennej

Liczba uczestników: 124
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Dawid Kubiec M Starachowice Juventa  
2 Leszek Bernas M Bliżyn   Tak
3 JACEK LINOWSKI M SKARZYSKO-KAMIENNA   Tak
4 Jacek Glib M SKARŻYSKO-KAMIENNA   Tak
5 BEATA KĘDZIERSKA K SKARŻYSKO-KAMIENNA   Tak
6 TOMASZ KĘDZIERSKI M SKARŻYSKO-KAMIENNA   Tak
7 Marek Budziński M Radom    
8 Paweł Maj M Strzelce Małe    
9 Cezary Włodarczyk M Skarzysko-Kamienna   Tak
10 Małgorzata Przeworska K Łaczna Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Tak
11 Anna Mendak K Suchedniów    
12 HRYHORII KHOMYCH M LUCK RUDNIK  
13 tatsiana Gurskaya K belarus amator  
14 olga Tsikhanousjaya K belarus amator  
15 Robert Lewicki M Skarzysko kamienna   Tak
16 Adam Świtalski M Skarżysko-Kamienna Pomiaryczasu.pl Tak
17 RAFAŁ BUKOWSKI M LUBLIN   Tak
18 Jacek Czubak M Skarzysko   Tak
19 Artur Karbownik M Skarzysko Kamaro Sport Line Tak
20 Mirosław Marcinkowski M Skarżysko -Kamienna Biegnę żeby Bartek mógł biegać Tak
21 Waldemar Rychlicki M Augustów   Tak
22 Aldona Rdzanek-Rychlicka K Augustów   Tak
23 Andrzej Okła M Sorbin Niezrzeszony Tak
24 Rafał Siemieniec M Skarżysko-Kamienna   Tak
25 Czesław Szcześniak M Łazy   Tak
26 Zigniew Arak M Skarżysko-Kamienna Kamaro Sport Line Tak
27 Marian Sidło M Skarżysko-Kamienna   Tak
28 Paweł Marchewka M Skarżysko -Kamienna   Tak
29 Marcin Driański M OSINY   Tak
30 NATALIIA SEMENOVYCH K KYIV 1995  
31 Michał Kołomański M Wilków Oddział Prewencji Policji Kielce  
32 Michał Chrzęszczyk M Łączna Kielecki Klub Lekkoatletyczny  
33 Zenon Niziołek M Sadek STS SKARZYSKO-KAM Tak
34 Sebastian Kasprowicz M Skarżysko-Kamienna   Tak
35 Ania Ordyńska K Skarżysko-Kamienna SSC SUCHEDNIÓW Tak
36 Konrad Raczyński M Skarżysko-Kamienna    
37 Michał Karasiński M Janowice Power Fit  
38 SYLWESTER LEPIARZ M WRONÓW LKB RUDNIK Tak
39 Agata Dąbek K Łączna   Tak
40 Wojciech Mazur M Skarżysko Kamienna Akademia Holistyczna Tak
41 SYLWIA ZACZEK K SKARŻYSKO-KAMIENNA BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ Tak
42 Rafał Skuza M Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna  
43 Jolanta Ladyca K Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna  
44 Szymon Szymański M Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kamienna Tak
45 Sławomir Brzózka M Skarżysko - Kam STS Skarżysko -Kam Tak
46 Piotr Kruk M Mirzec   Tak
47 Paweł Gładyś M Skarżysko-Kamienna STC Tak
48 Katarzyna Nowek K Skarzysko Kamienna Akademia Holistyczna Tak
49 Grzegorz Lachowski M Szydłowiec   Tak
50 KRZYSZTOF OGŁOZA M SKARŻYSKO-KAMIENNA AKADEMIA HOLISTYCZNA  
51 Agata Mickiewicz K Skarżysko-Kamienna   Tak
52 Paweł Strzelec M Skarżysko-Kamienna Celsium Tak
53 Katarzyna Błasiak K Skarżysko kamienna   Tak
54 Marcin Kuźdub M Bliżyn   Tak
55 Sebastian Adamczyk M Szydłowiec    
56 Mateusz Woźniak M Wąchock Marcinków Team Tak
57 Łukasz Mierniczek M KRAKÓW Skrzat Squad Tak
58 Agnieszka Misiowiec K Stąporków    
59 Gabriel Adamczyk M Szydłowiec Sztdłowiec  
60 Maciej Mazur M Skarzysko kamienna Kamaro sport line Tak
61 AGNIESZKA Balińska K SZKUCIN BALAX TEAM Tak
62 Małgorzata Bastrzyk K Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kamienna Tak
63 Monika Gębska K Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna Tak
64 Małgorzata Czarnota K Gąsawy Rządowe RLTL ZTE RADOM Tak
65 Piotr Bąk M Skarżysko Kamienna Akademia Holistyczna  
66 Aneta Woźniak K Skarżysko-Kamienna    
67 Marek Chojnacki M Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
68 Krzysztof Miernik M Suchedniów    
69 Waldemar Piasta M Suchedniów   Tak
70 Sławomir Majchrzak M Starachowice Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym Tak
71 Marcin Kwiatkowski M Kielce    
72 Aneta Ziętek K Kielce    
73 gębska alicja K skarżysko-kamienna    
74 Paweł Salwa M Kielce    
75 Agnieszka Salwa K Kielce    
76 Ewelina Lass K Kielce    
77 Jakub Gromek M Gąsawy Rządowe    
78 Piotr Chmiel M Mostki STS Skarżysko-Kamienna Tak
79 Zbigniew Dulemba M Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kamienna  
80 Piotr Głogowski M RADOM   Tak
81 Cezary Ołub M Skarżysko-Kamienna    
82 Sylwia Strzelec K Skarżysko-Kamienna Celsium Tak
83 Justyna Piasta K Suchedniów   Tak
84 Małgorzata Synowiec K Bodzentyn   Tak
85 Magdalena Młynarczyk M Skarżysko-Kamienna Akademia-Holistyczna Tak
86 Krzysztof Magdziarz M Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
87 Arkadiusz Snopek M Skarżysko - Kamienna   Tak
88 WOJCIECH BALIŃSKI M SZKUCIN BALAX TEAM Tak
89 Mikołaj Sobolewski M Adamów SZYMANOWSKI Triathlon Team Tak
90 ROBERT PAWLAK M SKARZYSKO-KAMIENNA RudyKon Tak
91 Arkadiusz Bogucki M Skarżyko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
92 Janusz Ordyński M Skarżysko-Kamienna   Tak
93 Ewelina Magdziarz K Suchedniów Wtórpol_Triathlon_Team Tak
94 Monika Lipnicka K Skarżysko-Kamienna   Tak
95 Kazimierz Ćwieluch M Skarżysko   Tak
96 Tomasz Bernas M Bliżyn Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Tak
97 Dominik Powrózek M Starachowice   Tak
98 Grzegorz Kania M Suchedniów   Tak
99 Edyta Nauka K Dębica   Tak
100 Wiesław Nauka M Dębica   Tak
101 Marta Suligowska K Skarżysko-Kamienna   Tak
102 Maria Klatka K Skarżysko-Kamienna   Tak
103 Bartosz Madej M Skarżysko-Kamienna AGH Tak
104 Marian Boczek M Skarżysko-Kam - Tak
105 Marta Gębska K BLIŻYN Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Tak
106 Jacek Gębski M BLIŻYN Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Tak
107 Michał Gajewski M Skarżysko-Kamienna Stowarzyszenie MONAR  
108 Dariusz Nowak M Skarżysko-Kamienna BR Tak
109 Bartłomiej Błach M Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kamienna  
110 Emilia Szczepańska K Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
111 Karol Cymerys M Starachowice    
112 Dawid Kwiecień M Kielce   Tak
113 Marcin Kucharski M Radom bbl radom Tak
114 MARIUSZ Balcerak M Skarżysko-kamienna WTÓRPOL MARATON TEAM Tak
115 Iwona Szlęzak K Wąchock Akademia  
116 ARTUR BERUS M SKARŻYSKO-KAMIENNA STAROSTWO POWIATOWE Tak
117 Łukasz Surmacz M Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
118 Tomasz Bastrzyk M Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kamienna Tak
119 Przemysław Bodo M Świerczek   Tak
120 Beata Białkowska K Skarżysko-Kamienna    
121 Kamil Kolebacz M Skarżysko-Kamienna    
122 Sebastian Rogalski M Skarżysko - Kamienna STS Skarżysko - Kamienna  
123 Bogusław Malicki M Skarżysko-Kamienna STS Skarżysko-Kam.  
124 Katarzyna Zając K Tarnów 4K TEAM TARNÓW  

 

Szczegóły

Data:
12 Lis 2017
Typ:

Organizator

TOWARZYSTWO IMPULS, Powiat Skarżyski
Telefon:
697 731 654