Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

IV Bieg Burzyński z REGATTA

3 Cze 2017

IV Bieg Burzyński z REGATTA
ZAPISY  ZAKOŃCZONE! – OSIĄGNIĘTO LIMIT – NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISANIA SIĘ W DNIU ZAWODÓW.
Osoby nieopłacone – prosimy o NIE dokonywanie wpłat.

Pobierz Regulamin IV Biegu Burzyńskiego z REGATTA

1. Termin :

3 czerwiec 2017 r.

Dystanse:

  • Biegi dzieci
  • Marsz Nordic Walking 5 km
  • Bieg główny 10 km

2. Miejsce: Burzyn, gmina Tuchów, Stadion LKS Burzyn

Kategorie biegu głównego 10 km:
Generalna: Kobiet i Mężczyzn

Mężczyźni:
M-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat i więcej

Kobiety
K-1 16 – 29 lat
K-2 30 – 39 lat
K-3 40 – 49 lat
K-4 50 lat i więcej

Bogate PAKIETY STARTOWE ! – szczegóły w regulaminie.

A tak było w 2016 roku!

Taki medal otrzymasz na mecie!

*pamiątkowa koszulka jest przewidziana dla pierwszych 50 opłaconych uczestników marszu NW

 

IV Bieg Burzyński z Regatta

Liczba uczestników: 368
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Klub Miejscowość Opłacone
1 BARTŁOMIEJ PABIAN M 1985 Czyste Powietrze Tuchów Tarnów  
2 Urszula Wrona M 1986 Infiniti Tarnnów  
3 Andrzej Michalski M 1988   Tarnów Tak
4 Krzysztof Morawiec M 1977   Tarnów Tak
5 Tomasz Igielski M 1968   Tuchów Tak
6 Krzysztof Ślusarczyk M 1979 JJ Team Czechówka Tak
7 Piotr Seremet M 1975   Tarnów Tak
8 Jakub Siadek M 1981   Tarnów Tak
9 Rafał Lewandowski M 1989 Byle do przodu Kraków Tak
10 Slawomir Krzak M 1981 sk Tarnow Tak
11 Janusz Mądry M 1960   Brzesko Tak
12 Mariusz Ustjanowski M 1975   Tuchów Tak
13 Mariusz Bachurski M 1977 NASNIEDGONIAT Dębica Tak
14 Andrzej Iskrzycki M 1974   Rzeszów  
15 Anna Łuszczyc K 1983   Rzeszów Tak
16 Krzysztof Łuszczyc M 1981   Rzeszów Tak
17 andrzej moskal M 1954 bez klubu biecz Tak
18 Krzysztof Kasprzyk M 1972   Tarnów Tak
19 Artur Żebrakowski M 1978 Spartan Race Training Group Rzeszów Rzeszów Tak
20 Łukasz Kołodziej M 1989 1989 Jasło Tak
21 Maria Patalas K 1958 Ma-Dor-Ka Uniszowa Tak
22 Janusz Kostka M 1967 Posmakuj Run Team Szczepańcowa  
23 Paweł Dadej M 1988 Brzeski Klub Biegacza Wola Dębińska Tak
24 LEOPOLD JAMRO M 1942 GORLICKA GRUPA BIEGOWA GORLICE Tak
25 Szczepan Drożdż M 1985   Żurowa Tak
26 Renata Maślanka K 1978 UKS Kung Fu Tarnów Tarnów Tak
27 Robert Maślanka M 1975 UKS Kung Fu Tarnów Tarnów Tak
28 Krzysztof Archamowicz M 1977   Skawina Tak
29 Robert Lipiński M 1966 1966 Tarnów Tak
30 Monika Kuźniewicz K 1979 MUD Stojowice Stojowice Tak
31 Bogdan Zmitrowicz M 1977 ZMITEK TEAM Nowa Dęba Tak
32 Andrzej Kuźniewicz M 1975 WOPR Kołobrzeg Kołobrzeg Tak
33 ALINA URBAŃSKA K 1966 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
34 Zbigniew Urbański M 1966 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
35 Łukasz Danek M 1982   Buchcice  
36 Paweł Szkaradek M 1989 1 Batalion Zmechanizowany Chełm Gródek nad Dunajcem  
37 Piotr Moździerz M 1988   Tuchów Tak
38 Monika Piękoś K 1978   Tarnow Tak
39 Regina Kulka K 1989   Ropa Tak
40 Dominik Szczepański M 2000   Burzyn  
41 Paweł Bryg M 1979   Tarnów  
42 Tomasz Fior M 1986 Fteam Rzeszów  
43 Dominik Lizak M 1982 INFINITY Tarnów  
44 Bogusław Opryszek M 1968 ITMBW Kraków Kraków Tak
45 Wojciech Podlewski M 1971 KS Sportiva Tarnów Tak
46 Aneta Sotoła K 1976   Kraków Tak
47 Weronika Orłów K 1996 Osp Meszna Opacka Meszna Opacka Tak
48 Mateusz Morawa M 1979 Lacho Team Gołuchowice Tak
49 Kinga Augustyńska K 1978 Lacho Team Kraków  
50 Sylwester Augustyński M 1981 Lacho Team Kraków  
51 Andrzej Lachowski M 1982 LACHO TEAM Kraków Tak
52 Ewa Wawak K 1989   Ciężkowice Tak
53 Antoni Tarza M 1955   Zgłobice Tak
54 Arkadiusz Kukliński M 1994   Zbylitowska Góra Tak
55 Monika Rychlak-Bożek K 1978 Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola  
56 Beata Orłowska K 1970 Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola  
57 Wojciech Orłowski M 1971 Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola  
58 Piotr Borowiecki M 1964 Borsuczek Kraków Kraków Tak
59 Mateusz Małek M 1986   Jadowniki Tak
60 Barbara Woźniak K 1955 KS Limanowa Forrest Zagórze  
61 Wojciech Szewczyk M 1984 FORUM GÓRSKI ŚWIAT Wiśniew  
62 Jan Grabowski M 1964   Gołuchowice Tak
63 Aleksander Kraszkiewicz M 1979 NASNIEDOGONIAT Dębica Tak
64 Sylwia Wiatr K 1987 brak Łęg Tarnowski  
65 Arkadiusz Płaneta M 1994   Wola Rzędzińska Tak
66 Grzegorz Bodzioch M 1973 Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice  
67 Tomasz Kantor M 1990   Skrzyszów Tak
68 Anna Konieczna K 1986 Górski Świat Kraków  
69 Marek Pilch M 1954 Głos Seniora Kraków  
70 Mateusz Lutecki M 1992   Rzeszów Tak
71 Ewa Sarat K 1969 GSB Tarnów  
72 Robert Polański M 1980 Noćne wołki Strzyżów Tak
73 Maciej Wójcik M 1968 MAKO Wieliczka  
74 Paweł Baka M 1979 baxon-meble.pl Tarnów  
75 Monika Bras K 1976   Dobczyce Tak
76 Szymon Musiał M 1997   Tarnów Tak
77 Bogusław Lisak M 1973 Kasil-steel Sp. z o.o. Ryglice Tak
78 Nataliia Semenovych K 1995 Rudnik Kyiv  
79 Florian Orłów M 1996 OSP Meszna Opacka Tuchów Tak
80 Paweł Janik M 1974   Tarnów Tak
81 Lucyna Garncarz K 1983   Pogórska Wola Tak
82 Piotr Garncarz M 1980   Pogórska Wola Tak
83 Andrzej Macioł M 1954 Eskadra Krakow Kraków Tak
84 Edyta Pawłowicz K 1993   ZALASOWA Tak
85 Jakub Wojtanowski M 1986   Tuchów Tak
86 DARIUSZ KUŁYNYCZ M 1974 QŁYNYCZ TEAM Niepołomice Tak
87 Grzegorz Oberc M 1973 FINISZ RYMANOW rymanow Tak
88 Maciej Kofin M 1977 Ochajo Run Team Ochojno Tak
89 Ewa Pałuzewicz K 1969 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz  
90 Stefan Baran M 1973 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz  
91 Agnieszka Konderak K 1983 Finisz Rymanów Rymanów Tak
92 Andrzej Michalski M 1988   Tarnów  
93 DANIEL DZIEŃSKI M 1984 ZAPORA TARNÓW  
94 Krzysztof Pieniążek M 1971   Kraków Tak
95 Jan Sanocki M 1963 Dragstar Team Borek Tak
96 Anna Szwiec K 1981   Wierzchoslawice  
97 Ewa Fogel K 1972 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
98 Dariusz Beściak M 1977   Meszna Opacka Tak
99 Damian Wichrowski M 1991   Krakow  
100 Robert Pisz M 1959 Jasielski Klub Biegacza Jasło Tak
101 KRZYSZTOF OGAR M 1980   PLEŚNA Tak
102 Krystian Sroka M 1979 pce-brzesko pl Jodłówka-Wałki  
103 Jacek Drwal M 1970 Biegam w Pleśnej Pleśna Tak
104 Iwona Kamińska K 1985   Rzepiennik Suchy Tak
105 Dariusz Góra M 1991 PIWOSZE BRZESKO Tak
106 Ryszard Górski M 1975 BKB Victoria Brzesko Brzesko Tak
107 Anna Gurgul K 1988 BKB Victoria Brzesko Brzesko Tak
108 Klaudia Burdaś K 1998   Bratkowice Tak
109 Józef Rojek M 1967   Ropczyce Tak
110 Jacek Satko M 1962   Tarnów Tak
111 Sławomir Marek M 1986   Kraków  
112 Mateusz Łącki M 1986   Brzostek  
113 Piotr Grzegórzek M 1973   Koszyce Wlk.  
114 Mariusz Janiak M 1981   Kraków Tak
115 Maciej Łącki M 1985   Tarnów Tak
116 Angelika Rąpała K 2000   Olszyny Tak
117 Michał Łabuda M 1998   Olszyny Tak
118 Robert Pisz M 1959 Jasielski Klub Biegacza Jasło  
119 Stanisław Marek M 1977   Dąbrówka Tuchowska  
120 Marcin Kapałka M 1980   Kraków  
121 Wojciech Wiśniewski M 1975 ING Żabno Tak
122 Dariusz Lubera M 1988 VINCI Rusocice Tak
123 Jozef Dzikowski M 1953 Victoria Brzesko Tymowa Tak
124 Dominik Papuga M 1989 BKB Victoria Brzesko Jadowniki Tak
125 Agnieszka Maronka K 1972   Kraków  
126 Dawid Świerczek M 1984 brak Jadowniki Tak
127 Patrycja Świerczek K 1981 BKB Victoria Brzesko Jadowniki Tak
128 Monika Wojdon K 1973   Rzeszów Tak
129 Robert Osika M 1963 GKC Gorlice Jodłówka Tuchowska 167 B Tak
130 Jana Petrová K 1979 MAXX team-Shadow Košice,Slovakia Tak
131 Edita Vrbiaková K 1978 MAXX team-Tetom Ditom Košice Tak
132 Marián Richveis M 1966   Smižany - Slovakia  
133 Krzysztof Miętka M 1975 DRUŻYNA M Kraków Tak
134 Sylwia Kolbusz K 1994   Tarnów Tak
135 Monika Pękala K 1984   Tarnów Tak
136 Anna Walusiak K 1990   Skawina Tak
137 Agnieszka Maronka K 1972   Krakow  
138 Mateusz Ślęczka M 1990   Kraków  
139 Dominik Gaca M 1982   Dopiewiec Tak
140 Anna Gaca K 1982   Tarnów Tak
141 Krzysztof Klimas M 1988 JJ Team Myślenice Tak
142 Martyna Ulman K 1993 JJ Team Kraków Tak
143 Mirosław Stachurski M 1982 Spartan Race Training Group Rzeszów Rzeszów Tak
144 Kamil Zaucha M 1987   Tarnów  
145 Mateusz Łazarek M 1998   Golanka Tak
146 Martyna Trygar K 1989 Finisz Rymanow Rymanow Zdroj Tak
147 Krzysztof Sędor M 1975 ESKADRA Kraków Kraków Tak
148 Mateusz Marta M 1995   Zgłobice Tak
149 Dariusz Królicki M 1966 Finisz Rymanów Rymanów Tak
150 Robert Kupisz M 1973   Radlów Tak
151 Paweł Węc M 1978 PSP Tarnów Zgłobice  
152 Wojciech Pamuła M 1972 DREAM TEAM Kraków Tak
153 Bronisław Dobrowolski M 1959 Finisz Rymanów Rymanów Tak
154 Anna Kusion K 1965 Ekipa z Tarnowa Tarnów  
155 Zbigniew Karwan M 1956 RKB Lublin Tak
156 Marek Stępień M 1961 BKB Victoria Brzesko Poręba Spytkowska Tak
157 Marek Łabuz M 1975 GRUPA AZOTY S.A. Tarnów  
158 Ewa Hadam K 1965 Spartan Race Training Group Rzeszów Dynów Tak
159 Marek Gaj M 1977 LoRZa Szydercuf Krzeszowice  
160 Maciej Dudek M 1985 Lks Burzyn Burzyn Tak
161 Michał Ćwiąkała M 1982 PW Podkarpackie Wilki Zarszyn Tak
162 Paulina Pawłowska-Jurek K 1977 1977 Limanowa Tak
163 Jarosław Jurek M 1975 KS.Florian Limanowa Tak
164 MICHAŁ NIEMIEC M 1994 DECATHLON TARNÓW TARNÓW Tak
165 Wojtek Marecik M 1980 Byle dobiec 🙂 Brzesko  
166 Krzysztof Trojanowski M 1990 KS Limanowa Forrest Limanowa Tak
167 Rafal Wnek M 1978 TS Amator Gnojnik Gnojnik Tak
168 Ireneusz Musiał M 1976 Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice  
169 Marta Lipińska K 1969   Zbylitowska Góra Tak
170 Mariusz Martuszewski M 1993   Bobowa Tak
171 Aneta Oleksowicz K 1993 AZS Politechniki Rzeszowskiej Zborowice Tak
172 Anna Rydz K 1988   Dębica Tak
173 Joanna Nowak K 1975   Rudka Tak
174 Agnieszka Smoleńska K 1991   Rzeszów Tak
175 Klaudia Burdaś K 1998   Bratkowice  
176 Jacek Kałusek M 1976 Luxtorpeda Czerwionka Gaszowice Tak
177 Agnieszka Karlik-Kałusek K 1982 Luxtorpeda Czerwionka Gaszowice Tak
178 Mariusz Augustyn M 1985   Kraków Tak
179 Konrad Baran M 1986 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark Tak
180 anna trybalska K 1979 victoria brzesko brzesko  
181 HENRYK MICHALSKI M 1974   TARNÓW Tak
182 Justyna Zapiór K 1988   Rzeszów Tak
183 Agnieszka Drabik K 1988 Ortotop Team Krakow Tak
184 Mateusz Misiak M 1993 Zabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika Rzeszowska Ropczyce Tak
185 Maciej Jura M 1990 ITMBW Kraków Nowy Sącz Tak
186 Krzysztof Halagarda M 1988 PDK Kraków Tak
187 Wojciech Korzusznik M 1986 Luxtorpeda Czerwionka Stanowice Tak
188 Grzegorz Pietrucha M 1984   Tarnów Tak
189 Grzegorz Wilkosz M 1977 Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
190 Tomasz Gleisner M 1976 EKIPA z TARNOWA Tarnów Tak
191 Agnieszka Maronka K 1972   Krakow  
192 Radosław Łachut M 1992 Kłos Słupiec Słupiec Tak
193 Katarzyna Pepel K 1982 Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny Tak
194 mariusz Szatko M 1964 Ekipa z Tarnowa Brzozówka Tak
195 Tomasz Wróbel M 1978   Łowczówek Tak
196 Adam Szczęch M 1977   Ryglice Tak
197 Mateusz Obłąk M 1991   Borzęcin Tak
198 Robert Bryg M 1981   Miechów Tak
199 Agnieszka Wróbel K 1990   Łowczówek Tak
200 Kamil Michoń M 1974 Biegamwtarnowie.pl Tarnów Tak
201 WOJCIECH DYNAREK M 1986   BOCHNIA Tak
202 Anna Walusiak K 1990   Skawina Tak
203 Katarzyna Szafarczyk K 1985 Niezawodni Team Zakliczyn Tak
204 Piotr Broniszewski M 1994 Starosądecki Runner Stary Sącz  
205 Daniel Flądro M 1978   Wokowice Tak
206 Janina Mikulec K 1971   Tarnów Tak
207 Szczepan Musiał M 1991 Klub Kibica Tuchów Tak
208 Ewelina Styrna K 1987   Mokrzyska Tak
209 Marek PODRAZA M 1967 Gorlicka Grupa Biegowa GORLICE  
210 Agnieszka Niechciałkowska K 1979   Wieliczka  
211 Łukasz Nowak M 1994 ITMBW Kraków Łękawica Tak
212 monika szustak K 1977 easy run racibórz czerwionka-leszczyny Tak
213 Michał Toman M 1985 Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka- Leszczyny Tak
214 ANNA SKOWRONEK K 1981   KRAKÓW  
215 Łukasz Mikulski M 1988 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz  
216 Marcin Michalski M 1991   Jasło  
217 Michał Szczerba M 1974 Dla Karola Tuchów Tak
218 Sebastian Mazur M 1984 DZIKIE MUSTANGI Pustków  
219 Jacek Słota M 1995 JACKDOM team Żurowa Tak
220 Marcin Małek M 1995   Lisia Góra Tak
221 Dominik Słota M 1991 JACKDOM team Żurowa Tak
222 kinga Tokarz K 1983   Tarnow Tak
223 Patryk Augustyn M 2000   Jedlicze Tak
224 MATEUSZ WAWER M 2007 Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny Tak
225 Joanna Piotrowska K 1965   Tarnów Tak
226 Jan Piotrowski M 1997 Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
227 Wojtek Bożek M 1980   Brzostek Tak
228 Grzegorz Polański M 1979   Pleśna Tak
229 Marcin Florek M 1970 Mężczyźni Św. Józefa Pilzno Tak
230 IWONA SKORUPA K 1982 LUXTORPEDA CZERWIONKA Czerwionka-Leszczyny Tak
231 WOJCIECH JANISIEWICZ M 1977 LUXTORPEDA CZERWIONKA Czerwionka-Leszczyny Tak
232 ANTONI TARCZOŃ M 1963 AMATOR TARNÓW Tak
233 Janek Skrężyna M 1970   Krzeszowice Tak
234 Anna Wszołek K 1996 KU AZS PWSZ Tarnów Rożnowice Tak
235 TOMASZ CIUŁA M 1981 1981 KRAKÓW Tak
236 Stanisław Rogasch M 1965   Kraków  
237 Mariusz Gniadek M 1971   Brzozowa  
238 Szczepan Święch M 1990   Nagawczyna Tak
239 Ryszard Kiełtyka M 1963   rzepiennik biskupi Tak
240 Marek Polak M 1974 ZS Gromnik Rzepiennik Strzyżewski Tak
241 Mateusz Filipak M 1994 Bobowska Grupa Biegowa Biesna Tak
242 Milan Majerník M 1970 MARAS team Prešov  
243 Sebastian Dudzik M 1992 42 Do Szczęścia Wieliczka Tak
244 Bartłomiej Koczot M 1996 Luxtorpeda CZERWIONKA Czerwionka-Leszczyny Tak
245 Sabina Zięba K 1984 Zięba Team Świlcza Tak
246 Jan Ciężadło M 1973   Tarnów Tak
247 Sławomir Sikora M 1979 SRTG Tarnów Tarnów  
248 Waldemar Bajorek M 1975 Motoszopa Rzepiennik Strzyżewski Tak
249 Ladislav Maras M 1963 MARAS team Presov  
250 Danka Jendrichovská K 1967 MARAS team Ražňany  
251 Grzegorz Świątkowski M 1981   Dąbrowa Tarnowska Tak
252 piotr kosman M 1976   wierzchosławice  
253 Karolina Gac K 1979   Zakliczyn Tak
254 Tomasz Gniadek M 1999 OSP Tuchów Burzyn Tak
255 Mirosław Rajski M 1980   Wierzchoslawice Tak
256 Amadeusz Wieczorek M 1992   Zabrze  
257 Krzysztof Wójcik M 1973   Łękawka Tak
258 Małgorzata Wałęga-Rostek K 1970 Rostek Serwis Koszyce Wiekie Tak
259 Włodzimierz Foryś M 1962 ULKS Technik Trzcinica Jasło Tak
260 ADAM WIŚNIOWSKI M 1971 MARATOŃCZYK DEBICA DĘBICA Tak
261 Wojciech Wyżga M 1968   Kraków Tak
262 Joanna Szczurek K 1977   Tarnów Tak
263 Bożena Bała K 1982   Grabiny  
264 Tadeusz Kokoszka M 1953 1953 Tarnów Tak
265 Jacek Józefczyk M 1983   Tuchów  
266 Kinga Małek K 1987 Brzeski Klub Biegacza Jadowniki  
267 Krzysztof Kita M 1985   Dąbrówka Tuchowska  
268 Dawid Czyż M 1985   Tarnów  
269 Katarzyna Bartkowska K 1981 Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
270 Jarosław Ziomek M 1984   Tarnow Tak
271 Justyna Nąckiewicz K 1975   Brzesko  
272 Tomasz Kawa M 1986 Ortotop - Mistrzowie Zdrowia Kraków Tak
273 Robert Bryl M 1972   Łętowice Tak
274 Katarzyna Stabla K 1975 LUXTORPEDA Czerwionka Stanowice Tak
275 Andrzej Toman M 1962 LUXTORPEDA Czerwionka Stanowice Tak
276 Marcin Menżyk M 1987 LUXTORPEDA Czerwionka Stanowice Tak
277 Karol Machowski M 1982   Krosno Tak
278 Bartłomiej Machowski M 1979 Machoney Team Szczepańcowa Tak
279 Małgorzata Dziekan K 1990   Tuchów Tak
280 Joanna Kapszewicz K 1966 Luxtorpeda Czerwionka STANOWICE Tak
281 Mariusz Furmanek M 1972   Skołyszyn Tak
282 Dariusz Mucha M 1973 1973 Bochnia Tak
283 lukasz watroba M 1980   tarnow Tak
284 Grzegorz Czyż M 1967 Grupa Azoty -Automatyka Tarnów Bogumiłowice Tak
285 Szymon Wiśniowski M 1997   Rzepiennik Marciszewski Tak
286 Karol Koza M 2000   Rzepiennik Marciszewski Tak
287 Kacper Kopek M 1999   Rzepiennik Marciszewski Tak
288 Joanna Przeklasa K 1973 NIEZAWODNI TEAM Tarnów Tak
289 Wojciech Czaplak M 1975 NIEZAWODNI TEAM Tarnów Tak
290 Anna Jasiak K 1976   Wola Rzędzińska  
291 Monika Kądziołka K 1989   Łęg Tarnowski  
292 Piotr Fortuna M 1991 KCE! Targowisko Tak
293 Martina Klemova K 1975 MARAS team Kosice, Slovakia Tak
294 Kamil Zelenak M 1980 MARAS team Kosice, Slovakia Tak
295 Wojciech Rostocki M 1991 MS Ubezpieczenia Sp. z o.o. Stary Sącz Tak
296 Karolina Wasa K 1982 Brzuch w Ruch Szczepanowice Tak
297 Beata Zaucha K 1995 LKS Burzyn Burzyn Tak
298 Szymon Lech M 1987 1987 Gromnik  
299 Marcin Kądzielawa M 1988 STARGLASSTEAM Tarnów Tak
300 EWELINA NAWARA K 1982 Ekipa Z Tarnowa Tarnów Tak
301 Marcin Olesik M 1987 SOKÓŁ - TARNÓW Tarnów Tak
302 Karolina Szymura K 1985 4K TEAM TARNÓW Tarnów Tak
303 piotr słotwinski M 1980   Lublin  
304 Józef Ćwikła M 1960 EDEN Jankowa Tak
305 Magdalena Duda K 1979   Żurowa Tak
306 Piotr Gawle M 1988   Dębica  
307 Damian Żołądź M 1985   Bogumiłowie Tak
308 Lilianna Nazimek K 1973   Nowy Sącz Tak
309 Kamil Surus M 1990 Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
310 Kamil Łopatowski M 1985   Tarnów Tak
311 Grzegorz Furgał M 1973   Wierzchosławice Tak
312 Dariusz Kaczor M 1977 NiechBiegs Niechobrz  
313 Wojciech Gawle M 1992   Dębica  
314 Wieslaw Wiktor M 1965   Straszęcin Tak
315 Krzysztof Fikas M 1959   Myślenice Tak
316 Agnieszka Niechciałkowska K 1979   Wieliczka  
317 Marcin Mika M 1995 Wnuki Proboszcza Zaborów Tak
318 Szymon Lech M 1987 1987 Gromnik  
319 Jerzy Strojny M 1974   Karwodrza Tak
320 Martina Kolibárová K 1984 MARAS team Prešov  
321 Sebastian Simankowicz M 1980   31-845  
322 agnieszka babło K 1979   radłów  
323 Mateusz Pietrzyk M 1994   Tarnów  
324 Karol Kłosowski M 1980 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków Tak
325 Robert Kula M 1975 Ekipa z Tarnowa Tarnów  
326 Marek Kulas M 1967 Dębicki Klub Kolarski GRYF Nagawczyna Tak
327 Tadeusz Nazim M 1948 UKS Jedynka Skawina Kraków  
328 Natalia Hadała K 1988   Zalasowa Tak
329 JERZY KOPTA M 1945 Cwałujące Dziadki Kraków Tak
330 Arkadiusz Nowak M 1976   Tarnów Tak
331 Jakub Brela M 1980 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Jedlicze Tak
332 Adam Kosela M 1956 OSP Dębica-Kędzierz Dębica Tak
333 Agata Damian K 1981 Pan tarnow Tak
334 Jarosław Damian M 2007 Pan tarnow  
335 Jarosław Gniady M 1976   Tarnów Tak
336 Janusz Czuban M 1956   Tarnów  
337 Dominik Ogiegło M 1985   Kraków Tak
338 Mateusz Obrzut M 1984 Dorzecze Białej Tarnów Tak
339 Katarzyna Koszyk K 1984   tarnów Tak
340 URSZULA MENŻYK K 1967 Luxtorpeda Czerwionka STANOWICE Tak
341 Krzysztof Hensel M 1977 LUXTORPEDA CZERWIONKA Czerwionka Tak
342 Irena Wiatr K 1955 Run Team DąbrowaTarnowska Dąbrowa TARNOWSKA Tak
343 Jan Siwak M 1987   Warszawa Tak
344 DANIEL Łoboda M 1984 Legion Team Tarnów Tarnów Tak
345 Tomasz Wąs M 1981 KORLAND TUCHÓW Tuchów  
346 Mateusz Zaucha M 1987 Lks Burzyn Burzyn Tak
347 Anna Kusion K 1965 EKIPA z TARNOWA Tarnów Tak
348 Mirosław Kielbasa M 1975   Tarnów Tak
349 Daniel Prażmowski M 1981   Dębica Tak
350 Henryk Ucher M 1948 LUXTORPEDA CZERWIONKA Rybnik Tak
351 Rafał Żak M 1980 Luxtorpeda Czerwionka Leszczyny Tak
352 Tadeusz Szafarczyk M 1978 Niezawodni Team Zakliczyn Tak
353 Jacek Chwistek M 1975 LKS Burzyn Tuchów Tak
354 Krzysztof Chmura M 1975   Tarnów Tak
355 Beata Słomska K 1983   Jodłówka Tuchowska Tak
356 Rafał Zaucha M 1989 LKS BURZYN Burzyn Tak
357 Marek Surmacz M 1969   Tuchów Tak
358 TOBIASZ PALUCH M 1986 LKS BURZYN/RUNFORFUN RYGLICE Tak
359 Zbigniew Brodło M 1981 LKS Burzyn Burzyn Tak
360 anna trybalska K 1979 Victoria brzesko brzesko  
361 ROBERT MAKOWIEC M 1975 LKS BURZYN BURZYN Tak
362 Aneta Kądziołka K 1980 BKB Victoria Brzesko Jadowniki Tak
363 Kamil Michoń M 1974 biegamwtarnowie.pl Tarnów  
364 Wojciech Wiśniewski M 1973 MśJ Tarnów Tak
365 KRZYSZTOF KORNAŚ M 1976 Husaria Race Team Nowy Sącz Tak
366 Przemysław Bień M 1988 LKS BURZYN Bistuszowa Tak
367 Mateusz Wieczorek M 1990   Zabrze  
368 Jarosław Makowiec M 1987 LKS Burzyn Burzyn Tak

 

IV Bieg Burzyński z Regatta - Nordic Walking

Liczba uczestników: 46
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Aniela Ucher M Rybnik LUXTORPEDA CZERWIONA Tak
2 Izabela Ucher-Holona K Rybnik LUXTORPEDA CZERWIONKA Tak
3 Barbara Dusza K Lubaszowa   Tak
4 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
5 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
6 Marta Sotoła K Kraków   Tak
7 marta mroz K tarnów   Tak
8 Danuta Węglińska K Kraków Borsuczek Tak
9 Maciej Pokorny M Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów Tak
10 Michał Obara M Tarnów   Tak
11 Justyna Obara K Tarnów   Tak
12 Izabella Halota K Kraków   Tak
13 Wojtek Marecik M Brzesko    
14 Maria Dzikowska K Tymowa brak Tak
15 Jadwiga Ratuszyńska K Tuchów Sokół Tuchów Tak
16 Wiesława Hudyka K Tuchów Sokół Tuchów Tak
17 Aneta Gutkowska K Rymanow Finisz rymanow Tak
18 Anna Mikulska K Wojnicz    
19 Beata Zmarzły K Tarnów    
20 Iwona Pędzik K Kraków Borsuczek Tak
21 Margaret Larmuth K Kraków Borsuczek Tak
22 Margaret Larmuth K Kraków Borsuczek  
23 Jolanta Niezgoda K Kraków Borsuczek Tak
24 Maria Oberc K RYMANOW FINISZ RYMANOW Tak
25 Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
26 Marta Mróz K Tarnów    
27 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice LUCAS Team Tak
28 Barbara Cieplak K Tarnów   Tak
29 Kamil Kapałka M Chojnik   Tak
30 Bożena Kapałka K Chojnik   Tak
31 Dorota Dobrowolska K Rymanów Finisz Rymanów Tak
32 Iwona Królicka K Rymanów Finisz Rymanów Tak
33 Anna Cyankiewicz K Kraków   Tak
34 Iwona Wielgosz K Jasło    
35 Edyta Wnęk K Gnojnik Chodzę bo lubie Tak
36 Agnieszka Pasieka K Ustrobna   Tak
37 ALEKSANDRA TRĘTOWICZ K KOLBUSZOWA KKNW  
38 BEATA TRĘTOWICZ K KOLBUSZOWA KKNW  
39 Marcel Wiśniewski M Tarnów   Tak
40 Marta Mikuła K Tarnów   Tak
41 Kinga Chmura K Tarnów   Tak
42 Jan Ciężadło M Tarnów -  
43 Dorota Przybylska-Toman K Stanowice LUXTORPEDA Czerwionka Tak
44 Kinga Nowak K Tarnowiec   Tak
45 Cecylia SKOWRON K Wojnicz Lukas Team Tak
46 Krzysztof Mazur M Tarnów W stronę słońca Tak

Biegi Dzieci - IV Bieg Burzynski z Regatta

Liczba uczestników: 197
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła Klub
1 Jonasz Stach M Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
2 Arkadiusz Konderak M Rymanów Klasa IV-VI sz.podst. Finisz Rymanów
3 Mikołaj Pypeć M Burzyn Przedszkolak  
4 Arkadiusz Konderak M Rymanów Klasa IV-VI sz.podst. Finisz Rymanów
5 Arkadiusz Konderak M Rymanów Klasa IV-VI sz.podst. Finisz Rymanów
6 Arkadiusz Konderak M Rymanów Klasa IV-VI sz.podst. Finisz Rymanów
7 Franciszek Wesołowski M Burzyn Przedszkolak  
8 Mikołaj Pypeć M Burzyn Przedszkolak  
9 Natalia Brundy K Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
10 Aleksandra Srebro K Tuchów Klasa I-III sz.podst. MOSiR Tuchów
11 Piotr Trojanowski M Limanowa Przedszkolak  
12 Maciej Trojanowski M Limanowa Przedszkolak  
13 Maciej Trojanowski M Limanowa Przedszkolak  
14 Maciej Trojanowski M Limanowa Przedszkolak  
15 ALICJA Holona K Rybnik Klasa I-III sz.podst.  
16 Mikołaj Drogoś M Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.  
17 DARIUSZ KUŁYNYCZ junior M NIEPOŁOMICE Klasa I-III sz.podst. QŁYNYCZ TEAM
18 DARIUSZ KUŁYNYCZ junior M NIEPOŁOMICE Klasa I-III sz.podst. QŁYNYCZ TEAM
19 Rafał Nowak M Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
20 Paweł Chyła M Czerwionka-Leszczyny Przedszkolak  
21 Kacper Łopatowski M Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
22 Karol Szczerba M Tuchów Przedszkolak  
23 Wojciech Polański M Pleśna Klasa I-III sz.podst. Biegaj w Pleśnej
24 Anna Polańska K Pleśna Klasa I-III sz.podst. Biegaj w Pleśnej
25 Krzysztof Kamiński M Rzepiennik Suchy Przedszkolak  
26 Tymon Łuszczyc M Rzeszów Klasa I-III sz.podst.  
27 Oliwia Łuszczyc K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.  
28 Oliwia Łuszczyc K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.  
29 Zuzanna Nosiadek K Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
30 Zuzanna Nosiadek K Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
31 Hanna Sikora K Tarnów Przedszkolak  
32 Igor Gleisner M Tarnów Klasa I-III sz.podst. Ekipa z Tarnowa
33 Iga Żołądź K Bogumilowice Klasa I-III sz.podst. 1985
34 Julia Prajzner K Krościenko Wyżne Klasa IV-VI sz.podst. KB Krościenko Wyżne
35 Ignacy Pieniążek M Kraków Przedszkolak  
36 KACPER AUGUSTYN M KRAKÓW Przedszkolak  
37 Emilia Albrycht K Krościenko Wyżne Klasa I-III sz.podst. KB Krościenko Wyżne
38 Kuba Romański M Pilzno Gimnazjum Coco Jambo Running Team
39 Patryk Szczepański M Kraków Przedszkolak  
40 Mikolaj Krzywda M bedford Przedszkolak  
41 Łukasz Maślanka M Tarnów Gimnazjum UKS Kung Fu Tarnów
42 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak  
43 Dominik Mosoń M Dobrków Gimnazjum  
44 Xawery Ochnio M Kraków Przedszkolak  
45 Mateusz Ochnio M Kraków Klasa I-III sz.podst.  
46 Leon Mikosiński M Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
47 Kamila Mokwa K Koszyce Małe Gimnazjum  
48 Wioletta Jasińska K Zgłobice Gimnazjum  
49 Mateusz Kusek M Dębica Przedszkolak  
50 Igor Kusek M Dębica Klasa I-III sz.podst.  
51 Baka Sabina K Tarnów Przedszkolak baxon-meble.pl
52 Bartłomiej Krawiec M Wojnicz Klasa IV-VI sz.podst. 1979
53 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak 1979
54 Antoni Sroka M Kraków Przedszkolak  
55 Antoni Sroka M Kraków Przedszkolak  
56 Daria Walaszek K Tarnów Przedszkolak Wolania
57 Michał Kłosowski M Kraków Klasa I-III sz.podst. Los Trepos Companieros
58 Antoni Sroka M Kraków Przedszkolak  
59 Mateusz Mac M Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
60 Antoni Sroka M Kraków Przedszkolak  
61 Olga Kraszkiewicz K Dębica Przedszkolak NASNIEDOGONIAT
62 Alicja Kraszkiewicz K Dębica Klasa I-III sz.podst. NASNIEDOGONIAT
63 KRYSTIAN LOPATKA M BURZYN Przedszkolak  
64 MAJA MICHALEK K BURZYN Przedszkolak  
65 JUSTYNA MOLEK K BURZYN Przedszkolak  
66 MILENA SKREZYNA M BURZYN Przedszkolak  
67 MICHAL FIEDOR M BURZYN Przedszkolak  
68 OLIWIA BEDNARZ K BURZYN Przedszkolak  
69 KARINA ABLEWICZ K BURZYN Przedszkolak  
70 KINGA GOGOLA K BURZYN Przedszkolak  
71 ANNA JAGIELSKA K BURZYN Przedszkolak  
72 KAROL GNIADEK M BURZYN Przedszkolak  
73 PIOTR RZEPKA M BURZYN Przedszkolak  
74 MATEUSZ KOZA M BURZYN Gimnazjum  
75 AGNIESZKA DAWID K BURZYN Gimnazjum  
76 PIOTR PYPEĆ M BURZYN Klasa IV-VI sz.podst.  
77 MILOSZ CZEKAJ M BURZYN Klasa IV-VI sz.podst.  
78 FILIP WIECEK M BURZYN Klasa IV-VI sz.podst.  
79 PATRYCJA WIECEK K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
80 DOROTA RZEPKA K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
81 LUCJA CHRZANOWSKA K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
82 PATRYCJA ABLEWICZ K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
83 PATRYCJA LISIK K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
84 MICHAL GAWRON M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
85 ADAM SUDA M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
86 IZABELA DAWID K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
87 JULIA STEPINSKA K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
88 BARTOSZ ZAJĄC M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
89 ZUZANNA PYPEC K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
90 JAKUB BĄK M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
91 OLIWIA SOWIZDZAL K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
92 GRZEGORZ GNIADEK M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
93 KAMIL SWIEGODA M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
94 AGNIESZKA ŁOPATKA K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
95 WERONIKA STARKOWIEC K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
96 DOMINIKA TREMBECKA K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
97 BARTOSZ ROLKA M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
98 ALBERT BAJOREK M BURZYN Przedszkolak  
99 NATALIA KLIMEK K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
100 PATRYK WIĘCEK M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
101 BARTŁOMIEJ ABLEWICZ M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
102 PIOTR KAWA M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
103 PATRYK GOGOLA M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
104 EMILIA PYPEĆ M BURZYN Przedszkolak  
105 FILIP SNIOSEK M BURZYN Przedszkolak  
106 NIKOLA CHRZANOWSKA K BURZYN Przedszkolak  
107 MONIKA BAJOREK K BURZYN Klasa I-III sz.podst. BURZYN
108 JULIA PYTKO K BURZYN Przedszkolak  
109 MARTYNA MAŁECKA K BURZYN Przedszkolak  
110 MILENA DAWID K BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
111 JULIA KRAS-KOCOŁ K BURZYN Przedszkolak  
112 SURDEL PATRYK M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
113 SOWIZDŻAŁ NIKODEM M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
114 KEDZIOR WOJCIECH M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
115 WUJCIK MATEUSZ M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
116 PRZYBYŁA GRZEGORZ M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
117 KAMIL STEPIŃSKI M BURZYN Klasa I-III sz.podst.  
118 Nina Bielak K Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.  
119 Feliks Bielak M Tuchów Klasa I-III sz.podst.  
120 Radosław Budyn M Łysa Góra Klasa I-III sz.podst.  
121 Zuzanna Kras K Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.  
122 Tymoteusz Polański M Strzyżów Klasa I-III sz.podst.  
123 Wiktoria Polanska K Strzyżów Klasa I-III sz.podst.  
124 Jakub Maciaszek M Gródek nad dunajcem Przedszkolak  
125 KAROL REPKO M Czerwionka-Leszczyny Przedszkolak Luxtorpeda Czerwionka
126 Magdalena Kardela K Książenice Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
127 Marta Wysłuch K Bełk Gimnazjum Luxtorpeda Czerwionka
128 Damian Chyła M Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
129 Lena Janik K Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
130 Anastazja Wyrobek K Knurów Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
131 Aleksandra Bednarek K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
132 Lena Małek K Jadowniki Przedszkolak  
133 Amelia Małek K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.  
134 Adam Pamuła M Kraków Klasa IV-VI sz.podst. PIĘTA TEAM
135 Jakub Stalmach M Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
136 Natalia Bachurska K Dębica Przedszkolak  
137 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Przedszkolak  
138 Maja Szwiec K Wierzchoslawice Przedszkolak  
139 Matylda Szwiec K Wierzchoslawice Przedszkolak  
140 JULIA KAWA K WOLA DEBINSKA Klasa I-III sz.podst.  
141 OLIWIA KAWA K WOLA DEBINSKA Przedszkolak  
142 Michał Nalepka M Burzyn Przedszkolak  
143 Zuzanna Gacek K Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.  
144 Nikodem Gacek M Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.  
145 Nikola Sikora M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.  
146 Wiktoria Sikora M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.  
147 Adam Libront M Burzyn Przedszkolak  
148 Maryna Śmigielska K Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
149 Piotr Rojek M Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.  
150 Hanna Marek K Kraków Przedszkolak  
151 Paweł Janisiewicz M Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
152 Maja Skorupa K Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
153 Julian Szustak M Czerwionka-Leszczyny Klasa I-III sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
154 Emilia Stępień K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
155 Małgorzata Bartoszek K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
156 Natalia Andrusiuk K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
157 Dariusz Wójtowicz M Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
158 Michał Kurpanik M Czerwionka-Leszczyny Gimnazjum Luxtorpeda Czerwionka
159 Adela Żak K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
160 Witold Żak M Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
161 PIOTR Ciuła M Krakow Klasa I-III sz.podst. Night Runners
162 Maja Bryg K Miechów Przedszkolak  
163 Tymoteusz Cudek M Meszna Opacka Klasa IV-VI sz.podst. brak
164 Jakub Olas M Tarnów Gimnazjum  
165 Zuzanna Topolska K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.  
166 Pola Grzegorczyk K Zakliczyn Przedszkolak  
167 Milena Grzegorczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.  
168 Milena Obrzut K Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
169 Natalia Obrzut K Tarnów Przedszkolak  
170 Jakub Pawłowski M Dominikowice Klasa I-III sz.podst. ULKS Lipinki
171 Martyna Majewska K Zakliczyn Przedszkolak  
172 Antoni Majewski M Zakliczyn Przedszkolak  
173 Emilia Chwistek K Tuchów Przedszkolak  
174 Wiktoria Szafarczyk K Zakliczyn Przedszkolak  
175 Natalia Szafarczyk K Zakliczyn Przedszkolak  
176 Oliwia Michoń K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst. Biegamwtarnowie.pl
177 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.  
178 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.  
179 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak  
180 Emilia Michoń K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst. Biegamwtarnowie.pl
181 Antoni Sikora M Tarnów Klasa I-III sz.podst.  
182 Magdalena Ziomek K Tarnów Przedszkolak  
183 Adrian Furmanek M Skołyszyn Przedszkolak  
184 Martyna Repko K Czerwionka-Leszczyny Klasa IV-VI sz.podst. Luxtorpeda Czerwionka
185 Jacek Kądziołka M Maszkienice Gimnazjum  
186 Agata Kądziołka K Maszkienice Klasa I-III sz.podst.  
187 Paulina Kądziołka K Jadowniki Przedszkolak  
188 wiktoria trybalska K brzesko Przedszkolak  
189 oliwia trybalska K brzesko Klasa IV-VI sz.podst.  
190 Tomasz Szymura M Tarnów Przedszkolak Ekipa z Tarnowa
191 Jakub Szymura M Tarnów Klasa I-III sz.podst. Ekipa z Tarnowa
192 Jakub Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.  
193 Marcin Bożek M Brzostek Przedszkolak  
194 Oskar Mazur M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst. UKS Westovia Tarnów
195 Leon Łoboda M Tarnow Przedszkolak Legion Team Tarnow
196 Filip Łoboda M Tarnow Klasa I-III sz.podst. Legion Team Tarnow
197 Julia Makowiec M Tarnów Klasa I-III sz.podst. LKS Burzyn

Szczegóły

Data:
3 Cze 2017
Typ:

Organizator

LKS Burzyn
Telefon:
604 392 461
Email:
kontakt@burzyn.pl