Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

IV Tarnowski Bieg Sylwestrowy

Pobierz Regulamin

1. ORGANIZATOR:
– PTG „Sokół – Świat Pracy” w Tarnowie

– ZSEO Tarnów

2. TERMIN I MIEJSCE: – 31 grudzień 2017r. (niedziela)

– Miejscowość: Tarnów (Pałac Sanguszków) , ul. Sanguszków 28

– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00

– Biuro zawodów – czynne od 9:00 do 10:30

– Dekoracja zwycięzców – godz. 13:15

– Losowanie nagród rzeczowych – godz. 13:30

3. DYSTANSE:

  • Bieg Główny – 10 km (2 pętle po 5 km)
  • Bieg masowy – 5 km
  • Marsz Nordic Walking – 5 km

– Wspólny Start o godzinie: 11:00

– Limit czasowy: 90 minut

4. Klasyfikacja:

OPEN – Kobiety / Mężczyźni

W biegu głównym (10 km) dodatkowo prowadzone będą kategorie wiekowe:

M-1  16 – 35 lat     K-1 16 – 35 lat

M-2  36 – 50 lat     K-2 36 – 50 lat

M-3  51 lat +         K-3 51 lat +

Dodatkowa klasyfikacja: Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Marsz Nordic Walking ma formę rekreacyjną z pomiarem czasu – bez formy rywalizacji. Organizator nie prowadzi klasyfikacji.

5. NAGRODY:

Bieg główny 10 km

Nagrody w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn:

  1. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
  2. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
  3. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe

Nagrody w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn:

  1. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
  2. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
  3. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe

Bieg masowy 5 km

Nagrody w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn:

  1. miejsce: nagrody rzeczowe
  2. miejsce: nagrody rzeczowe
  3. miejsce: nagrody rzeczowe

Miejsca w kategoriach OPEN i wiekowych – NIE dublują się.

LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW BIEGU GŁÓWNEGO 10 km, 5 km i Nordic Walking

Pobierz Regulamin

Zapisy zakończone. LIMIT OSIĄGNIĘTY.  Nie ma możliwości zapisu / opłaty w dniu zawodów.

IV Tarnowski Bieg Sylwestrowy

Liczba uczestników: 162
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Opłacone
1 Bieg 10 km Adrian Kijowski M 1993 Żabno Tak
2 Bieg 5 km Marlena Filip-Klocek K   Łężyny Tak
3 Bieg 5 km Konrad Klocek M   Łężyny Tak
4 Bieg 10 km Wojciech Ludwa M   Tarnów Tak
5 Bieg 10 km Piotr Polak M   Koszyce Wielkie Tak
6 Bieg 5 km Michał Wojciechowski M Witar Tarnobrzeg TARNOBRZEG Tak
7 Bieg 10 km Piotr Mucha M Decathlon Tarnów Team Tarnów Tak
8 Bieg 5 km Adrian Pasek M Decathlon Tarnów Team Tarnów Tak
9 Bieg 10 km Tadeusz Grzyb M 1967 Bochnia Tak
10 Bieg 10 km Marcin Knap M   Borzęcin Tak
11 Bieg 5 km Magdalena Heród K MLUKS tarnów Pleśna Tak
12 Bieg 5 km DARIUSZ junior KUŁYNYCZ M QŁYNYCZ TEAM NIEPOŁOMICE Tak
13 Bieg 5 km Marcin Curyło M   Wierzchosławice Tak
14 Bieg 5 km Janusz Drobot M   Tarnów Tak
15 Bieg 10 km kamil zawada M   Borzęcin Tak
16 Bieg 10 km Monika Tutaj K   Zbylitowska Góra Tak
17 Bieg 5 km Marcin Małek M CF Runnign TEAM Lisia Góra Tak
18 Bieg 10 km Magdalena WŁODARSKA K   Tarnów Tak
19 Bieg 10 km grzegorz gajek M wieś tańczy i biega czółna Tak
20 Bieg 10 km magdalena gajek K wieś tańczy i biega czółna Tak
21 Bieg 10 km Marcin Zakościelny M wieś tańczy i biega Lublin Tak
22 Bieg 10 km Beata Majcher K Wieś Tańczy i Biega Lublin Tak
23 Bieg 10 km Maciej Dudzik M Wieś Tańczy i Biega Lublin Tak
24 Bieg 5 km Jakub Kusowski M Dzikie Mustangi Ocieka Tak
25 Bieg 5 km Dominika Kozioł K Dębickie Gepardy Dębica Tak
26 Bieg 10 km Jerzy Longosz M   Alcala de henares Tak
27 Bieg 10 km Tomasz Wątroba M   Tarnów Tak
28 Bieg 10 km Ignacy Wątroba M   Tarnów Tak
29 Bieg 5 km Tomasz Januszewski M   Tarnów Tak
30 Bieg 10 km Iwona Nowak K   Zbylitowska Góra Tak
31 Bieg 10 km Paweł Kedzior M KB MARATOŃCZYK DĘBICA Dębica Tak
32 Bieg 10 km Bogdan Białorucki M   Sędziszów Małopolski Tak
33 Bieg 10 km Piotr CISZCZOŃ M   Mielec Tak
34 Bieg 10 km Konrad Sztyler M   Tarnów Tak
35 Bieg 10 km Zbigniew Świniuch M MEGA SPORT Dębica Tak
36 Bieg 10 km Damian Kozieł M Kępa Sport Londyn Tak
37 Bieg 10 km Mariusz Gniadek M Decathlon Tarnów Team Tarnów Tak
38 Bieg 10 km Robert Kupisz M   Radłów Tak
39 Bieg 5 km Konrad Sadowski M OCR Team Master's Gym Ilkowice Tak
40 Bieg 5 km Justyna Mitek K Dębickie Gepardy Grabiny Tak
41 Bieg 5 km Kinga Zator K Dębickie Gepardy Mokre Tak
42 Bieg 10 km Janusz Zator M Dębickie Gepardy Mokre Tak
43 Bieg 5 km Nicole Heitz K   Altenheim Tak
44 Bieg 5 km Sarah Heitz K   Altenheim Tak
45 Bieg 5 km Lucyna Heitz K   Altenheim Tak
46 Bieg 10 km Patrycja Kras K Łobuzy Team Tarnów Tak
47 Bieg 10 km Paweł Maj M   Strzelce Małe Tak
48 Bieg 10 km Marek Stępień M Majster Sport Team Poręba Spytkowska Tak
49 Bieg 10 km Mariusz Molczyk M   Dębica Tak
50 Bieg 10 km Dominik Strzałka M   Brzeźnica Tak
51 Bieg 10 km Anna Grzegórzek K 1979 Koszyce wielkie Tak
52 Bieg 10 km Joanna Szczurek K   Tarnów Tak
53 Bieg 5 km Artur Orliński M OCR Team Master's Gym Tarnów Tak
54 Bieg 5 km Arkadiusz Baran M OCR Team Master's Gym Bobrowniki Wielkie Tak
55 Bieg 5 km Dariusz Brożek M OCR TEAM MASTER'S GYM Wał-Ruda Tak
56 Bieg 5 km Magdalena Brożek K OCR TEAM MASTER'S GYM Zabawa Tak
57 Bieg 5 km Paweł Włodarczyk M   Tarnów Tak
58 Bieg 5 km Pawel Dudek M   Wola Zyrakowska Tak
59 Bieg 10 km Alicja Bujak-Korzeń K   Wielopole Skrzyńskie Tak
60 Bieg 10 km Ryszard Kajmowicz M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Koszyce Małe Tak
61 Bieg 10 km Mariusz Kogut M   Łęki Dolne Tak
62 Bieg 10 km piotr kopacz M perfex mielec radomyśl wielki Tak
63 Bieg 10 km Natalia Hadała K KS Ryglice Zalasowa Tak
64 Bieg 5 km Tomasz Kulig M   Dębica Tak
65 Bieg 5 km Celina Kotapka K PTG Sokół Świat pracy Tarnów Tarnów Tak
66 Bieg 5 km Bogusław Lisak M KS Ryglice Ryglice Tak
67 Bieg 5 km LESZEK WOJNAROWSKI M SM SPARTAN RACE TARNÓW Tak
68 Bieg 10 km Monika Gruszka K   Tarnów Tak
69 Bieg 10 km Paweł Bielawski M Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
70 Bieg 10 km Zbigniew Brodło M LKS Burzyn / StrazakBiega Tuchów Tak
71 Bieg 5 km Kamil Polniaszek M Debickie Gepardy Debica Tak
72 Bieg 10 km Sławomir Ciężkowski M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
73 Bieg 10 km Halina Zaborowska K KB Maratończyk Dębica Dębica Tak
74 Bieg 10 km Robert Zaborowski M KB Maratończyk Dębica Dębica Tak
75 Bieg 10 km Janusz Żołądź M   Ilkowice Tak
76 Bieg 5 km Damian Bielecki M One man army Dębica Tak
77 Bieg 10 km Waldemar Bajorek M Motoszopa Rzepiennik Strzyżewski Tak
78 Bieg 10 km Adam Wiśniowski M MARATOŃCZYK Dębica PUSTYNIA Tak
79 Bieg 10 km Magdalena Biczak K   Tarnów Tak
80 Bieg 10 km Jacek Drwal M   Pleśna Tak
81 Bieg 5 km Krzysztof Kolbusz M SM Spartan Race Tarnów Tak
82 Bieg 10 km Piotr Grzegórzek M 1973 Koszyce Wielkie Tak
83 Bieg 10 km Marcin Florek M Mężczyźni Św. Józefa Pilzno Tak
84 Bieg 10 km Krzysztof Wójcik M   Łękawka Tak
85 Bieg 10 km Marek Łabuz M Szczęśliwego Nowego 2018 Roku Tarnów Tak
86 Bieg 10 km Rafał Wnęk M Run Team Gnojnik Gnojnik Tak
87 Bieg 5 km Marek Zegar M   Tarnów Tak
88 Bieg 10 km Tomasz Gleisner M 1976 Tarnów Tak
89 Bieg 10 km Mirek Duda M T-Mobile Running Team Tarnów Tak
90 Bieg 10 km Bożena Sadowska K OCR Team Master's Gym Ilkowice Tak
91 Bieg 5 km Paweł Marzec M Ksiądz Tarnów Tak
92 Bieg 10 km Karolina Gac K   Zakliczyn Tak
93 Bieg 10 km Mariusz Szatko M 1964 Lisia Góra Tak
94 Bieg 10 km Sławomir Wałęga M Ultramęki Tarnów Tak
95 Bieg 10 km Waldemar Matyaszek M BKB Victoria Brzesko Jasień Tak
96 Bieg 10 km Piotr Hyży M   Tarnowiec Tak
97 Bieg 5 km Piotr Zając M Ekipa z Tarnowa / Bieniasz Bike Łękawica Tak
98 Bieg 10 km Sławek Bouffette M PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów Tak
99 Bieg 10 km Katarzyna Bartkowska K PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tarnów Tak
100 Bieg 5 km Monika Majtyka-Nieznańska K   Tarnów Tak
101 Bieg 5 km Rafał Dybka M PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tarnów Tak
102 Bieg 10 km Marek Molczyk M Molo Team Niwka Tak
103 Bieg 10 km Slawomir Krzak M   Tarnow Tak
104 Bieg 5 km Janusz Ćwik M Wiatr We Włosach Grabiny Tak
105 Bieg 10 km PAWEŁ BUDZYŃ M   TARNÓW Tak
106 Bieg 10 km Piotr Moździerz M Lks Burzyn Tuchów Tak
107 Bieg 10 km Witold Pyc M 1983 Kowalowa Tak
108 Bieg 10 km Marcin Mika M   Zaborów Tak
109 Bieg 10 km Marek Mikos M   Olszyny Tak
110 Bieg 5 km Ewelina Wielgocka K   Tarnow Tak
111 Bieg 10 km Michał Opaliński M Klub Biegacza Maratończyk Dębica Pustynia Tak
112 Bieg 10 km Piotr Linard M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
113 Bieg 10 km Artur Furmański M   Tarnów Tak
114 Bieg 5 km Jakub Polniaszek M Nie liczy sie czas tylko ukończenie 🙂 Dębica Tak
115 Bieg 5 km Barbara Kawa K KB MARATOŃCZYK DĘBICA Wola Żyrakowska Tak
116 Bieg 10 km Elżbieta Soboń K Dzikie Mustangi Pustków-Osiedle Tak
117 Bieg 10 km Jakub Herba M KB Maratończyk Dębica Dębica Tak
118 Bieg 10 km KAROL STALICA M   TARNÓW Tak
119 Bieg 10 km Andrzej Paluch M Travel Trail. pl Mielec Tak
120 Bieg 10 km Marzena Paluch K VAN BERDE Mielec Tak
121 Bieg 10 km Angelika Jasińska K   Wierzchosławice Tak
122 Bieg 10 km Tadeusz Kokoszka M   Tarnów Tak
123 Bieg 10 km DARIUSZ KUŁYNYCZ M QŁYNYCZ TEAM NIEPOŁOMICE Tak
124 Bieg 10 km Tomasz Wróbel M   Łowczówek Tak
125 Bieg 10 km Janina Mikulec K   Tarnów Tak
126 Bieg 10 km Mariusz Podgórniak M UMT Tarnów Tak
127 Bieg 10 km Bartłomiej Machowski M Machoney Team Szczepańcowa Tak
128 Bieg 10 km Piotr Dzierlęga M   Pilzno Tak
129 Bieg 10 km Marcin Kądzielawa M STARGLASS TEAM Tarnów Tak
130 Bieg 5 km Dariusz Skowron M do6ciu Wojnicz Tak
131 Bieg 10 km Jozef Dzikowski M BKB Victoria Brzesko Tymowa Tak
132 Bieg 5 km Maria Dzikowska K - Tymowa Tak
133 Bieg 10 km Adam Kosela M OSP DĘBICA-KĘDZIERZ Dębica Tak
134 Bieg 10 km Iwona Seremak K   Borzęcin Tak
135 Bieg 10 km Paweł Marcinkowski M   Borzęcin Tak
136 Bieg 10 km Wojciech Pamuła M Dream Team Kraków Tak
137 Bieg 10 km Monika Kądziołka K PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Łęg Tarnowski Tak
138 Bieg 10 km Paweł Baka M Baxon-meble.pl Tarnów Tak
139 Bieg 10 km Paweł Marcinkowski M   Zabawa Tak
140 Bieg 10 km Paweł Kowal M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
141 Bieg 10 km Marcin Gromadzki M   Szczepanowice Tak
142 Bieg 10 km Aneta Brudkiewicz-Paździora K Ekipa z Tarnowa Wierzchosławice Tak
143 Bieg 10 km Łukasz Galus M   Podlesie Tak
144 Bieg 10 km Anna Saarela K PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
145 Bieg 5 km HENRYK MICHALSKI M   TARNÓW Tak
146 Bieg 5 km Daniel Słowik M OCR Team Master's Gym żabno Tak
147 Bieg 10 km Przemysław Kmiecik M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
148 Bieg 10 km Arkadiusz Rostek M Ultramęki Koszyce Wiekie Tak
149 Bieg 10 km Małgorzata Wałęga-Rostek K Ultramęki Koszyce Wiekie Tak
150 Bieg 10 km Robert Lipiński M Nie jesteś sam Tarnów Tak
151 Bieg 10 km Wiesław Nauka M   Stasiówka Tak
152 Bieg 5 km Edyta Nauka K   Stasiówka Tak
153 Bieg 10 km Wiesław Wiktor M 1965 Straszęcin Tak
154 Bieg 10 km Paweł Janik M   Tarnów Tak
155 Bieg 10 km Urszula Namiota K Maratończyk Dębica Dębica Tak
156 Bieg 10 km Paweł Molczyk M Molo Team Niwka Tak
157 Bieg 10 km Monika Łabno K   Tarnów Tak
158 Bieg 10 km Krzysztof Bednarz M 4K TEAM TARNÓW Tarnów Tak
159 Bieg 10 km Jaroslaw Zomek M   Tarnów Tak
160 Bieg 10 km ROBERT MAKOWIEC M LKS BURZYN BURZYN Tak
161 Bieg 10 km Marta Lipińska K PTG Sokół Świat Pracy Zbylitowska Góra Tak
162 Bieg 10 km Katarzyna Zych K   Tarnów Tak

IV Tarnowski Bieg Sylwestrowy - NW

Liczba uczestników: 9
Lp Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Opłacone
1 Beata Zmarzły K   Tarnów Tak
2 Joanna Bibro K   Tarnow Tak
3 Józef Ternka M OCR Team Master's Gym Żabno Tak
4 Cecylia Skowron K do6ciu Wojnicz Tak
5 marta szuba K   brzesko Tak
6 Katarzyna Słowik K OCR Team Master's Gym Żabno Tak
7 Jakub Ternka M OCR Team Master's Gym Żabno Tak
8 Krzysztof Mazur M Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
9 Jacek Guzek M   NOWY TOMYŚL Tak

 

Szczegóły

Data:
31 12 2017
Typ:

Miejsce

Tarnów – Park Sanguszków
Sanguszków 28
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map