Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

V Bieg Burzyński

3 Cze 2018

V Bieg Burzyński

ZAPISY INTERNETOWE – ZAMKNIĘTE!
W BIURZE ZAWODÓW mamy przygotowane dodatkowe 10 pakietów – na Bieg 10 km oraz Nordic Walking.

Pobierz Regulamin

UWAGA! – LIMIT 250 uczestników/-czek OPŁACONYCH (dotyczy Biegu 10 km i Nordic Walking)

1. CEL IMPREZY
– uczczenie pamięci im. prof. Jana Sajdaka,
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Tuchów i regionu Małopolski

2. PATRONAT HONOROWY Burmistrz Gminy Tuchów – Adam Drogoś

3. ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– Zespół Szkół w Burzynie

WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Tuchów, Dom Kultury w Tuchowie – Sponsorzy

4. TERMIN I MIEJSCE:

3 czerwca 2017r. (niedziela) – Burzyn – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

5. Bieg główny:
– Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat / K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat / K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat / K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat  / K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat +
Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Informacje o Biegach Dzieci i Nordic Walking wkrótce.

Medal

Trasa

Pobierz Regulamin

V Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 291
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Krzysztof Klimas M Myślenice JJ TEAM  
2 Mateusz Marta M Zgłobice SAPSPKRAKÓW  
3 Adrian Czosnyka M Tarnów 1979 Tak
4 Katarzyna Kmieć K Wola Rzędzińska 1988  
5 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
6 Urszula Dabek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
7 Elzbieta Kochowska K Sokolniki TeBeG Runners Team Tak
8 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
9 Natalia Więcek K Ciężkowice   Tak
10 Tomasz Koczwara M Radomyśl Wielki Willow Batony Tak
11 Radosław Guśpiel M Kraków   Tak
12 Halina Zaborowska K Dębica KB Maratończyk Dębica  
13 Robert Zaborowski M Dębica KB Maratończyk Dębica  
14 robert michałowski M tarnów   Tak
15 Agnieszka Nosal K Ryglice    
16 Andrzej Rzeszuciński M Mielec Zabiegani Mielec Tak
17 Adrian Sadlej M Brzesko   Tak
18 Krzysztof Sporniak M Targowiska   Tak
19 Aneta Dziadosz K Rzeszów Rzeszowscy Spartanie Tak
20 joanna przeklasa K tarnów niezawodny team Tak
21 Zuzanna Baranowska M Rzeszów Rzeszowscy Spartanie Tak
22 Aleksander Kajmowicz M Tuchów-Garbek   Tak
23 joanna przeklasa K TARNÓW NIEZAWODNY TEAM  
24 Tomasz Wilk M Strzelce małe   Tak
25 Marcin Włodarski M Mikołów MZN Tak
26 Paweł Maj M Strzelce Małe    
27 Robert Kupisz M Radłów Ekipa z Tarnowa  
28 Andrzej Mikrut M Ryglice   Tak
29 Marek Stańczyk M Ryglice   Tak
30 Paweł Dziedzic M Tarnów   Tak
31 Marcin Wołowiec M Dębica To Naturalne  
32 Marta Góral K Chojnik   Tak
33 magdalena siuda K Libiąż Parkrun Chrzanów  
34 Paweł Porosło M Tarnów ---  
35 Jarosław Nowojowski M Łapanów Łapanów Biega Tak
36 Iza Ptaszek K Kraków   Tak
37 Mariusz Śmiech M Kraków   Tak
38 Sebastian Gomularz M Dębno   Tak
39 LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA  
40 Kamil Ciuruś M Bucze Obsesja Doskonałości Tak
41 Paweł Piękoś M Dębica    
42 Tomasz Bałut M Buchcice    
43 Roman Podorski M Tarnów   Tak
44 Łukasz Gacek M Czarna   Tak
45 GRZEGORZ KRYCKI M DĘBICA MIEJ GEST  
46 Beata Winiarczyk-Jadach K Kraków bwj finanse  
47 Paweł Podlasek M Dębica Gunnar Ljoekelsoey Tak
48 Stanisław Piątek M Kraków ITMBW Kraków  
49 Sylwia Brataniec K Bystra   Tak
50 Patrycja Świerczek K Jadowniki    
51 Alina Urbańska K Alfredówka ZMITEK TEAM Tak
52 Zbigniew Urbański M Alfredówka ZMITEK TEAM Tak
53 Adam Lizak M Tarnów   Tak
54 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
55 Robert Król M Kielce Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom  
56 Robert Nikolajuk M Olsztyn    
57 Michał Witalis M Jasło   Tak
58 Daniel Bartkowski M Tuchów    
59 Anna Kowalska K Ryglice Bo Tak ... Tak
60 Marek Kowalski M Ryglice Bo Tak ... Tak
61 Angelika Jasińska K Wierzchosławice   Tak
62 Angelika Jasińska K Wierzchosławice    
63 Marcin Baradziej M Koszyce Małe   Tak
64 Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
65 Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
66 Janusz Skiba M Radomyśl Wielki   Tak
67 Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
68 Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn Tak
69 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
70 Krzysztof Sędor M Kraków Eskadra Kraków  
71 Rafał Wąsik M Kraków RUNONLINE.PL TEAM Tak
72 Wojciech Odrobina M Kraków Poranny Patrol  
73 RAFAŁ KORNEK M GORLICE GGB Gorlice/Maraton Gorlice  
74 Mirosława Motyl K Kraków Niepołomice Biegają Tak
75 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają Tak
76 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
77 Łukasz Kozioł M Mielec RUN FOR FUN  
78 STANISŁAW ROGASCH M Kraków    
79 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE  
80 Grzegorz Pietrucha M Bruśnik   Tak
81 Tomasz Lisak M Ryglice KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA Tak
82 Jakub Deperas M Końskie   Tak
83 Waldemar Pisz M Tarnów    
84 Krzysztof Nowak M Gromnik   Tak
85 Joanna Laszkiewicz K Kraków Vege Runners Tak
86 Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
87 Katarzyna Nagaś K Mielec RUN FOR FUN Tak
88 Katarzyna Zembaczyńska K Kraków   Tak
89 Weronika Smoleń K Tarnów    
90 Katarzyna Magda K Cmolas Run For Fun  
91 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
92 Robert Polanski M Strzyżów Nocne wałki Tak
93 Jacek Starzyk M olkusz    
94 Bogdan Pięta M Mielec RUN FOR FUN Tak
95 aleksandra tomecka K kraków Zabiegani Mielec  
96 Brabara Woźniak K Zagórze KS Limanowa Forrest  
97 Jerzy Ciebien M Dębica   Tak
98 Janusz Mądry M Brzesko 1960 Tak
99 Paweł Birczyński M Kraków   Tak
100 Konrad Gorla M Miechowice Małe   Tak
101 magda duda K zurowa    
102 Piotr Garncarz M Pogórska Wola 1980 Tak
103 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola 1983 Tak
104 Jakub Krajcer M Kraków LPP Team Tak
105 Marek Stępień M Poręba Spytkowska Majster Sport Team Tak
106 Wojtek Lachowicz M Uniszowa   Tak
107 Andrzej Sala M Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking  
108 Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn Tak
109 Agata Juszczak - Wiśniewska K Gliwice Night Runners Gliwice Tak
110 Paweł Wiśniewski M Gliwice Night Runners Gliwice Tak
111 Ewa Wawak K Ciężkowice   Tak
112 anna szwiec K wierzchosławice    
113 Zbigniew Prucnal M Jasło elko24.pl Tak
114 Szczepan Święch M Nagawczyna OSP Nagawczyna Tak
115 Dominik Papuga M Jadowniki   Tak
116 Mariusz Fyda M Bobowa    
117 Miłosz Bik M Częstochowa    
118 Piotr Baltaza M Kraków Walraven Tak
119 Marek Łabuz M Tarnów   Tak
120 leszek pięta M trzcinica   Tak
121 Monika Kasprzyk K Ropczyce   Tak
122 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce   Tak
123 Marzena Malinowska K Dębina Zakrzowska   Tak
124 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
125 KRZYSZTOF OGAR M Pleśna   Tak
126 Mirosław Jakubik M Zaleszany Fartlek GO  
127 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic Tak
128 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic  
129 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic  
130 Grzegorz Strzok M Zawierzbie Dębickie Gepardy Tak
131 LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
132 Ewelina Nachman K Jasło Libra Team Tak
133 Grzegorz Nachman M Jasło Libra Team Tak
134 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
135 Waldemar Matyaszek M Jasień   Tak
136 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
137 JAN MIETELSKI M KRAKÓW NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY Tak
138 Mariusz Bielawa M Żyraków    
139 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
140 Tomasz Babło M Radłów    
141 Maja Udała K Kraków   Tak
142 Tomasz Babło M Radłów   Tak
143 Maciej Niedżwiedż M Nowy Sącz Kocham Życie  
144 Agnieszka Babło K Radłow   Tak
145 Anna Kurek K Kraków   Tak
146 Edyta Pawłowicz M Zalasowa   Tak
147 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN Tak
148 Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Masters Gym Tak
149 Jarosław Jońca M Chrzanów Parkrun Chrzanów Tak
150 PAWEL BUDZYN M TARNOW 1979 Tak
151 Robert Pisz M Jasło Jasielski Klub Biegacza Tak
152 Łukasz Galus M Podlesie   Tak
153 KASIA WÓJTOWICZ K TARNÓW HUSARIA RACE TEAM Tak
154 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów  
155 Jacek Drwal M Pleśna AKTYWNA PLEŚNA Tak
156 Katarzyna Ziewacz K Łękawica   Tak
157 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
158 Klaudia Burdaś K Bratkowice Zięba Team Tak
159 PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA 1989 Tak
160 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
161 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska    
162 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
163 Krzysztof Rempała M Burzyn   Tak
164 Mariusz Augustyn M Kraków Ja Tak
165 Tomasz Gniadek M Burzyn   Tak
166 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
167 Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie PTG Sokół Świat Pracy Tak
168 Mirosław Rajski M Wierzchosławice - Tak
169 Jacek Mróz M Częstochowa - Tak
170 Krzysztof Kolbusz M Tarnów SM Spartan Race Tak
171 Grzegorz Kmiecik M Folusz 56/3   Tak
172 Józef Mikołajczyk M Folusz 109   Tak
173 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
174 Krzysztof Chmura M Tarnów   Tak
175 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym Tak
176 Damian Markiewicz M Kraków Markiewicz Team  
177 Daniel Flądro M Wokowice   Tak
178 Michał Szczerba M Tuchów   Tak
179 Jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko  
180 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S Tak
181 Jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
182 Szczepan Musiał M Tuchów Klub Kibica Tak
183 Dawid Szczerba M Łużna   Tak
184 Ewa Wawak M Ciężkowice    
185 Jan Ciężadło M Tarnów   Tak
186 Artur Żebrakowski M Rzeszów Rzeszowscy Spartanie Tak
187 Grzegorz Świątkowski M Tarnów   Tak
188 Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT Tak
189 LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI    
190 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
191 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
192 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
193 Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów Tak
194 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
195 Marek Surmacz M Tuchów   Tak
196 Patrycja Kras K Tarnów STG TARNÓW  
197 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
198 Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice Tak
199 Anna Walczyk K Dębica    
200 Daniel Panocha M Tarnów   Tak
201 Piotr Gudz-Kiciński M Przemyśl   Tak
202 Dorota Kicińska K Przemyśl   Tak
203 Tadeusz Szafarczyk M Zakliczyn   Tak
204 Adam Szczęch M Ryglice KS Ryglice Tak
205 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
206 Jakub Kras M Chojnik Tiger Tarnów  
207 Jakub Kras M Chojnik Tiger Tarnów  
208 Mariusz Kogut M Łęki Dolne    
209 janusz czuban M tarnów    
210 Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
211 magdalena siuda K Libiąż Parkrun Chrzanów  
212 Katarzyna Koszyk K tarnów Biegam bo biegam 🙂  
213 Jan Grabowski M Gołuchowice Skawina Biega Tak
214 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
215 Paweł Oramus M Gołuchowice Skawina Biega Tak
216 Jolanta Niedzielczyk K Chrzanów parkrun Chrzanów Tak
217 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
218 Kamil Pawłowski M Jodłówka Tuchowska - Tak
219 Jerzy KOPTA M Kraków    
220 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
221 Rafał Plewa M Jadowniki BKB Victoria Brzesko Tak
222 Krzysztof Wójcik M Łękawka   Tak
223 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Fifarafa Stalowa Wola Tak
224 Lucjan Baran M Wola Dębińska   Tak
225 Natalia Hadała K Zalasowa KS Ryglice  
226 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
227 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
228 Michał Leszczyński M Kraków Zakrzowiec Team Challenge Tak
229 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam Tak
230 Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz  
231 Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz  
232 Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
233 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski   Tak
234 Maciej Dudek M Burzyn Lks Burzyn Tak
235 Dariusz Broniec M Zawada k/ Tarnowa Gang Ścigaczy Tak
236 Wacław Kania M Ilkowice   Tak
237 Michał Leszczyński M Krakó Zakrzowiec Team Challenge  
238 AGNIESZKA PAZDERSKA-KIPIEL K Myślenice Evil Team Tak
239 Adam Skałka M Nowy Sącz    
240 Sak Andrzej M Tarnów   Tak
241 Monika Pękala K Tarnów    
242 Łukasz Banach M Tarnów    
243 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Tak
244 Dawid Świerczek M Jadowniki   Tak
245 Janina Mikulec K Tarnów   Tak
246 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa Tak
247 Robert Bryl M Łętowice    
248 Piotr Dzierlęga M Pilzno   Tak
249 Kamil Michoń M Tarnów Biegamwtarnowie.pl Tak
250 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
251 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
252 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
253 Jan Sanocki M Borek Drag Star Team Tak
254 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN Tak
255 Daniel Dzieński M Tarnow    
256 Kamil Kołodziej M Dębica Dębickie Gepardy Tak
257 Marcin Kądzielawa M Tarnów STARGLASSTEAM Tak
258 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski    
259 Jerzy Strojny M Karwodrza    
260 Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn Tak
261 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska    
262 Jerzy Bąk M Gromnik Dorzecze Białej  
263 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej Tak
264 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków  
265 Waldemar Tokarz M Paszczyna Dzikie Mustangi  
266 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
267 Jakub Polniaszek M Dębica Dębickie Gepardy Tak
268 Sabina Zięba K Świlcza Zięba Team Tak
269 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw A.C. Milan Tak
270 anna trybalska K brzesko   Tak
271 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
272 Wiktor Nalepka M Burzyn OSP Meszna Opacka  
273 Aneta Kądziołka K Jadowniki BKB Victoria Brzesko  
274 Paweł Baka M Tarnów baxon-meble.pl Tak
275 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
276 Paweł Marcinkowski M Borzęcin    
277 Kamil Polniaszek M Debica Debickie Gepardy Tak
278 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
279 Jaroslaw Ziomek M Tarnów Husaria Race Team  
280 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
281 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
282 Tomasz Slowik M Ciężkowice KS TARNOW Tak
283 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
284 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
285 Hubert Karaś M Dębica SRTG DĘBICA  
286 Agata Damian K Tarnów   Tak
287 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
288 Jarosław Damian M Tarnów   Tak
289 Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
290 Wiesław Wiktor M Straszęcin   Tak
291 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Pobierz Regulamin

V Bieg Burzyński - NW

Liczba uczestników: 36
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Alicja Jońca K Chrzanów Parkrun Chrzanów Tak
2 Danuta Kuraś K Tuchów   Tak
3 Arkadiusz Międlar M Mielec   Tak
4 Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka Tak
5 Lucyna Stec K Rzeszów   Tak
6 Ewelina Fornal K Kępa Bogumiłowicka   Tak
7 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
8 Jacek Starzyk M Olkusz   Tak
9 Bożena Starzyk K Olkusz   Tak
10 Marta Mikuła K Tarnów   Tak
11 Sławomir Wiśniewski M Zabrze   Tak
12 Marzanna Wiśniewska K Zabrze   Tak
13 WIESŁAWA WOJTYŚ K BRZOZÓWKA    
14 Patrycja Igielska K TUCHÓW   Tak
15 Andrzej Igielski M TUCHÓW   Tak
16 Łucja Zelek K ŁĘG TARNOWSKI   Tak
17 Andrzej Sala M Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking Tak
18 Kinga Chmura K Tarnów   Tak
19 Gabriela Kądzielawa K Tarnów Żoneczka Rzeźnika Tak
20 Marcin Legezynski M Tarnow    
21 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice   Tak
22 Urszula Dudek K Tuchow   Tak
23 Jakub Ternka M Żabno OCR Team Masters Gym  
24 Klaudyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
25 Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
26 Katarzyna Słowik K Żabno OCR Team Master's Gym  
27 Ewa Góra K Tarnów   Tak
28 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
29 Aleksander Duda M Tarnów PTG "Sokół - Świat Pracy" Tarnów  
30 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
31 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
32 Katarzyna Skiba K Radomysl Wielki   Tak
33 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
34 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
35 Iwona Wielgosz K Jasło   Tak
36 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
3 Cze 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl