Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

V Bieg Burzyński

3 Cze 2018

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu V Bieg Burzyński, w dniu 3.06.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu V Bieg Burzyński, w dniu 3.06.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

V Bieg Burzyński

Pobierz Regulamin

UWAGA! – LIMIT 250 uczestników/-czek OPŁACONYCH (dotyczy Biegu 10 km i Nordic Walking)

1. CEL IMPREZY
– uczczenie pamięci im. prof. Jana Sajdaka,
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Tuchów i regionu Małopolski

2. PATRONAT HONOROWY Burmistrz Gminy Tuchów – Adam Drogoś

3. ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– Zespół Szkół w Burzynie

WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Tuchów, Dom Kultury w Tuchowie – Sponsorzy

4. TERMIN I MIEJSCE:

3 czerwca 2017r. (niedziela) – Burzyn – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

5. Bieg główny:
– Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat / K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat / K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat / K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat  / K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat +
Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Informacje o Biegach Dzieci i Nordic Walking wkrótce.

Medal

Trasa

Pobierz Regulamin

V Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 253
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
2 Kamil Ciuruś M Bucze Obsesja Doskonałości
3 Paweł Piękoś M Dębica  
4 Tomasz Bałut M Buchcice  
5 Roman Podorski M Tarnów   Tak
6 Łukasz Gacek M Czarna  
7 GRZEGORZ KRYCKI M DĘBICA MIEJ GEST
8 Beata Winiarczyk-Jadach K Kraków bwj finanse
9 Paweł Podlasek M Dębica Gunnar Ljoekelsoey Tak
10 Stanisław Piątek M Kraków ITMBW Kraków
11 Sylwia Brataniec K Bystra   Tak
12 Patrycja Świerczek K Jadowniki  
13 Alina Urbańska K Alfredówka ZMITEK TEAM
14 Zbigniew Urbański M Alfredówka ZMITEK TEAM Tak
15 Adam Lizak M Tarnów   Tak
16 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
17 Robert Król M Kielce Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom
18 Robert Nikolajuk M Olsztyn  
19 Michał Witalis M Jasło   Tak
20 Daniel Bartkowski M Tuchów  
21 Anna Kowalska K Ryglice Bo Tak ... Tak
22 Marek Kowalski M Ryglice Bo Tak ... Tak
23 Angelika Jasińska K Wierzchosławice  
24 Angelika Jasińska K Wierzchosławice  
25 Marcin Baradziej M Koszyce Małe   Tak
26 Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
27 Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
28 Janusz Skiba M Radomyśl Wielki  
29 Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
30 Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn Tak
31 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
32 Krzysztof Sędor M Kraków Eskadra Kraków
33 Rafał Wąsik M Kraków RUNONLINE.PL TEAM Tak
34 Wojciech Odrobina M Kraków Poranny Patrol
35 RAFAŁ KORNEK M GORLICE GGB Gorlice/Maraton Gorlice
36 Mirosława Motyl K Kraków Niepołomice Biegają
37 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają
38 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
39 Łukasz Kozioł M Mielec RUN FOR FUN
40 STANISŁAW ROGASCH M Kraków  
41 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
42 Grzegorz Pietrucha M Bruśnik   Tak
43 Tomasz Lisak M Ryglice KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA Tak
44 Jakub Deperas M Końskie   Tak
45 Waldemar Pisz M Tarnów  
46 Krzysztof Nowak M Gromnik   Tak
47 Joanna Laszkiewicz K Kraków Vege Runners Tak
48 Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
49 Katarzyna Nagaś K Mielec RUN FOR FUN Tak
50 Katarzyna Zembaczyńska K Kraków   Tak
51 Weronika Smoleń K Tarnów  
52 Katarzyna Magda K Cmolas Run For Fun
53 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
54 Robert Polanski M Strzyżów Nocne wałki Tak
55 Jacek Starzyk M olkusz  
56 Bogdan Pięta M Mielec RUN FOR FUN Tak
57 aleksandra tomecka K kraków Zabiegani Mielec
58 Brabara Woźniak K Zagórze KS Limanowa Forrest
59 Jerzy Ciebien M Dębica   Tak
60 Janusz Mądry M Brzesko 1960 Tak
61 Paweł Birczyński M Kraków   Tak
62 Konrad Gorla M Miechowice Małe   Tak
63 magda duda K zurowa  
64 Piotr Garncarz M Pogórska Wola 1980 Tak
65 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola 1983 Tak
66 Jakub Krajcer M Kraków LPP Team Tak
67 Marek Stępień M Poręba Spytkowska Majster Sport Team Tak
68 Wojtek Lachowicz M Uniszowa   Tak
69 Andrzej Sala M Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking
70 Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn Tak
71 Agata Juszczak - Wiśniewska K Gliwice Night Runners Gliwice Tak
72 Paweł Wiśniewski M Gliwice Night Runners Gliwice Tak
73 Ewa Wawak K Ciężkowice   Tak
74 anna szwiec K wierzchosławice  
75 Zbigniew Prucnal M Jasło elko24.pl Tak
76 Szczepan Święch M Nagawczyna OSP Nagawczyna Tak
77 Dominik Papuga M Jadowniki   Tak
78 Mariusz Fyda M Bobowa  
79 Miłosz Bik M Częstochowa  
80 Piotr Baltaza M Kraków Walraven Tak
81 Marek Łabuz M Tarnów   Tak
82 leszek pięta M trzcinica   Tak
83 Monika Kasprzyk K Ropczyce   Tak
84 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce   Tak
85 Marzena Malinowska K Dębina Zakrzowska   Tak
86 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
87 KRZYSZTOF OGAR M Pleśna   Tak
88 Mirosław Jakubik M Zaleszany Fartlek GO
89 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic Tak
90 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic
91 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic
92 Grzegorz Strzok M Zawierzbie Dębickie Gepardy Tak
93 LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
94 Ewelina Nachman K Jasło Libra Team Tak
95 Grzegorz Nachman M Jasło Libra Team Tak
96 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
97 Waldemar Matyaszek M Jasień   Tak
98 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
99 JAN MIETELSKI M KRAKÓW NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY Tak
100 Mariusz Bielawa M Żyraków  
101 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
102 Tomasz Babło M Radłów  
103 Maja Udała K Kraków   Tak
104 Tomasz Babło M Radłów   Tak
105 Maciej Niedżwiedż M Nowy Sącz Kocham Życie
106 Agnieszka Babło K Radłow   Tak
107 Anna Kurek K Kraków   Tak
108 Edyta Pawłowicz M Zalasowa   Tak
109 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN Tak
110 Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Masters Gym Tak
111 Jarosław Jońca M Chrzanów Parkrun Chrzanów
112 PAWEL BUDZYN M TARNOW 1979 Tak
113 Robert Pisz M Jasło Jasielski Klub Biegacza Tak
114 Łukasz Galus M Podlesie   Tak
115 KASIA WÓJTOWICZ K TARNÓW HUSARIA RACE TEAM Tak
116 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
117 Jacek Drwal M Pleśna AKTYWNA PLEŚNA Tak
118 Katarzyna Ziewacz K Łękawica   Tak
119 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
120 Klaudia Burdaś K Bratkowice Zięba Team Tak
121 PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA 1989 Tak
122 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
123 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska  
124 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
125 Krzysztof Rempała M Burzyn   Tak
126 Mariusz Augustyn M Kraków Ja Tak
127 Tomasz Gniadek M Burzyn   Tak
128 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
129 Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie PTG Sokół Świat Pracy Tak
130 Mirosław Rajski M Wierzchosławice - Tak
131 Jacek Mróz M Częstochowa - Tak
132 Krzysztof Kolbusz M Tarnów SM Spartan Race Tak
133 Grzegorz Kmiecik M Folusz 56/3   Tak
134 Józef Mikołajczyk M Folusz 109   Tak
135 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
136 Krzysztof Chmura M Tarnów   Tak
137 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym Tak
138 Damian Markiewicz M Kraków Markiewicz Team
139 Daniel Flądro M Wokowice   Tak
140 Michał Szczerba M Tuchów   Tak
141 Jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko
142 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S Tak
143 Jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
144 Szczepan Musiał M Tuchów Klub Kibica Tak
145 Dawid Szczerba M Łużna   Tak
146 Ewa Wawak M Ciężkowice  
147 Jan Ciężadło M Tarnów   Tak
148 Artur Żebrakowski M Rzeszów Rzeszowscy Spartanie Tak
149 Grzegorz Świątkowski M Tarnów   Tak
150 Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT Tak
151 LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI  
152 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
153 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
154 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
155 Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów Tak
156 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
157 Marek Surmacz M Tuchów   Tak
158 Patrycja Kras K Tarnów STG TARNÓW
159 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
160 Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice Tak
161 Anna Walczyk K Dębica  
162 Daniel Panocha M Tarnów   Tak
163 Piotr Gudz-Kiciński M Przemyśl   Tak
164 Dorota Kicińska K Przemyśl   Tak
165 Tadeusz Szafarczyk M Zakliczyn   Tak
166 Adam Szczęch M Ryglice KS Ryglice Tak
167 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
168 Jakub Kras M Chojnik Tiger Tarnów
169 Jakub Kras M Chojnik Tiger Tarnów
170 Mariusz Kogut M Łęki Dolne  
171 janusz czuban M tarnów  
172 Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
173 magdalena siuda K Libiąż Parkrun Chrzanów
174 Katarzyna Koszyk K tarnów Biegam bo biegam 🙂
175 Jan Grabowski M Gołuchowice Skawina Biega Tak
176 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
177 Paweł Oramus M Gołuchowice Skawina Biega Tak
178 Jolanta Niedzielczyk K Chrzanów parkrun Chrzanów Tak
179 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
180 Kamil Pawłowski M Jodłówka Tuchowska - Tak
181 Jerzy KOPTA M Kraków  
182 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
183 Rafał Plewa M Jadowniki BKB Victoria Brzesko Tak
184 Krzysztof Wójcik M Łękawka   Tak
185 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Fifarafa Stalowa Wola Tak
186 Lucjan Baran M Wola Dębińska   Tak
187 Natalia Hadała K Zalasowa KS Ryglice
188 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
189 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
190 Michał Leszczyński M Kraków Zakrzowiec Team Challenge Tak
191 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam Tak
192 Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
193 Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
194 Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
195 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski   Tak
196 Maciej Dudek M Burzyn Lks Burzyn Tak
197 Dariusz Broniec M Zawada k/ Tarnowa Gang Ścigaczy Tak
198 Wacław Kania M Ilkowice   Tak
199 Michał Leszczyński M Krakó Zakrzowiec Team Challenge
200 AGNIESZKA PAZDERSKA-KIPIEL K Myślenice Evil Team Tak
201 Adam Skałka M Nowy Sącz  
202 Sak Andrzej M Tarnów   Tak
203 Monika Pękala K Tarnów  
204 Łukasz Banach M Tarnów  
205 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Tak
206 Dawid Świerczek M Jadowniki   Tak
207 Janina Mikulec K Tarnów   Tak
208 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa Tak
209 Robert Bryl M Łętowice  
210 Piotr Dzierlęga M Pilzno   Tak
211 Kamil Michoń M Tarnów Biegamwtarnowie.pl Tak
212 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
213 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
214 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
215 Jan Sanocki M Borek Drag Star Team Tak
216 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN Tak
217 Daniel Dzieński M Tarnow  
218 Kamil Kołodziej M Dębica Dębickie Gepardy Tak
219 Marcin Kądzielawa M Tarnów STARGLASSTEAM Tak
220 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski  
221 Jerzy Strojny M Karwodrza  
222 Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn Tak
223 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
224 Jerzy Bąk M Gromnik Dorzecze Białej
225 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej Tak
226 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
227 Waldemar Tokarz M Paszczyna Dzikie Mustangi
228 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
229 Jakub Polniaszek M Dębica Dębickie Gepardy Tak
230 Sabina Zięba K Świlcza Zięba Team Tak
231 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw A.C. Milan Tak
232 anna trybalska K brzesko   Tak
233 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
234 Wiktor Nalepka M Burzyn OSP Meszna Opacka
235 Aneta Kądziołka K Jadowniki BKB Victoria Brzesko
236 Paweł Baka M Tarnów baxon-meble.pl Tak
237 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
238 Paweł Marcinkowski M Borzęcin  
239 Kamil Polniaszek M Debica Debickie Gepardy Tak
240 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
241 Jaroslaw Ziomek M Tarnów Husaria Race Team
242 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
243 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
244 Tomasz Slowik M Ciężkowice KS TARNOW Tak
245 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
246 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
247 Hubert Karaś M Dębica SRTG DĘBICA
248 Agata Damian K Tarnów   Tak
249 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
250 Jarosław Damian M Tarnów   Tak
251 Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
252 Wiesław Wiktor M Straszęcin   Tak
253 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn

Pobierz Regulamin

V Bieg Burzyński - NW

Liczba uczestników: 32
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Lucyna Stec K Rzeszów   Tak
2 Ewelina Fornal K Kępa Bogumiłowicka   Tak
3 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
4 Jacek Starzyk M Olkusz   Tak
5 Bożena Starzyk K Olkusz   Tak
6 Marta Mikuła K Tarnów   Tak
7 Sławomir Wiśniewski M Zabrze   Tak
8 Marzanna Wiśniewska K Zabrze   Tak
9 WIESŁAWA WOJTYŚ K BRZOZÓWKA  
10 Patrycja Igielska K TUCHÓW   Tak
11 Andrzej Igielski M TUCHÓW   Tak
12 Łucja Zelek K ŁĘG TARNOWSKI   Tak
13 Andrzej Sala M Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking Tak
14 Kinga Chmura K Tarnów   Tak
15 Gabriela Kądzielawa K Tarnów Żoneczka Rzeźnika Tak
16 Marcin Legezynski M Tarnow  
17 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice   Tak
18 Urszula Dudek K Tuchow   Tak
19 Jakub Ternka M Żabno OCR Team Masters Gym
20 Klaudyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
21 Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
22 Katarzyna Słowik K Żabno OCR Team Master's Gym
23 Ewa Góra K Tarnów   Tak
24 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
25 Aleksander Duda M Tarnów PTG "Sokół - Świat Pracy" Tarnów
26 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
27 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
28 Katarzyna Skiba K Radomysl Wielki   Tak
29 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
30 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
31 Iwona Wielgosz K Jasło   Tak
32 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
3 Cze 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl