Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Wierzchosławickie Leśne Biegi

12 Sie 2018

LIMIT 270 uczestników opłaconych – został osiągnięty!
NIE ma możliwości wpłat w dniu zawodów. Uczestnicy którzy są nieopłaceni zostaną usunięci z list startowych.

Pobierz Regulamin

ORGANIZATOR

– Kępa Sport

TERMIN I MIEJSCE
• 12 Sierpień 2018 r.
• Start biegów dzieci – godz. 10:00
• Wspólny start obu dystansów biegowych oraz marszu nordic walking o godz 11:00
Miejsce: Wierzchosławice/koło Tarnowa (ścieżka edukacyjna przyrodniczo-leśna  , grilowisko)

  (adres GPS: Wierzchosławice 261, 33-122 Wierzchosławice )

DYSTANSE:

  • 4 Leśny Półmaraton 21 km 98 m
  • Leśna Wierzchosławicka Piątka – Bieg 5 km
  • Wierzchosławicki Leśny Marsz Nordic Walking – 5 km

Klasyfikacje OPEN Kobiet i Mężczyzn  ( 1 – 3 miejsca)

  • Półmaraton
  • Bieg 5 km

Kategorie wiekowe BIEG – PÓŁMARATON

Mężczyźni
M-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat
M-4  50 – 59 lat
M-5  60 lat i więcej

Kobiety
K-1  16 – 29 lat
K-2  30 – 39 lat
K-3  40 – 49 lat
K-4  50 lat i więcej

Kategoria open oraz kat wiekowe co do nagród nie pokrywają się.

Wierzchosławicki leśny marsz terenowy Nordic  Walking 5 km – LOSOWANIE NAGRÓD wśród wszystkich uczestników.

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Opłaty Startowe:

BIEG 21 km

  • 39 zł do dnia 25 lipca 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 49 zł do dnia 9 sierpnia 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 60 zł w dniu zawodów w biurze imprezy – 12 sierpnia  (brak miejsc)

Marsz Nordic Walking oraz Bieg  5 km:

  • 29 zł do dnia 25 lipca 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 35 zł do dnia 9 sierpnia 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 50 zł w dniu zawodów w biurze imprezy – 12 sierpnia (brak miejsc)

Przelewy on-line TPAY.com dostępne na stronie www.kepasport.pl bezpośrednio po zapisaniu się lub na liście startowej ( przycisk ZAPŁAĆ w kolumnie Opłacone)

A w pakiecie m.in.

Twój posiłek regeneracyjny!

 

Pobierz Regulamin

4 Wierzchosławicki Leśny Półmaraton

Liczba uczestników: 183
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
2 Adam Nowiński M Kraków    
3 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
4 Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
5 Mateusz Pliś M Rzeszów   Tak
6 Viacheslav Sieshyn M Dębica   Tak
7 Katarzyna Polak K Brzezie    
8 Katarzyna Polak K Brzezie    
9 Katarzyna Kmieć K Perła    
10 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega  
11 artur mazgaj M filipowice kalicki team  
12 Janusz STARONIEWICZ M Rabka KJB Rabka-Słone Tak
13 Krzysztof Magdziarz M Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna Tak
14 Adam Gotfryd M Jasło   Tak
15 Janusz Żołądź M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
16 Marta Niemiec K Krynica-Zdrój   Tak
17 Mateusz Sawczak M Tarnów   Tak
18 Małgorzata Piela K Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie Tak
19 TOMASZ BARTULA M KRAKÓW SKOTNIKI Tak
20 Monika Górna-Cichoń K Zabierzów Bocheński Niepołomice Biegają  
21 Piotr Łyda M Rzeszów sekcja biegowa OIRP Rzeszów Tak
22 Urszula Twardy K Nawojowa   Tak
23 Teresa Mróz K Krynica-Zdrój   Tak
24 Patrycja Hartwich K Krakow   Tak
25 Sylwia Kazek K Tarnów   Tak
26 Zdzislaw Wojtowicz M Szczawa niezrzeszony  
27 Anna Kozerska-Stanek K Proszowice   Tak
28 Piotr kosman M Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
29 Robert Kupisz M Radłów Ekipa z Tarnowa Tak
30 Patryk Bujakowski M Proszowice   Tak
31 Małgorzata Kos K Lublin    
32 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
33 Klaudia Podraza K Gumniska Pędzące Ślimaki Tak
34 Piotr Czyż M Bogumiłowice    
35 Łukasz Zapart M wola debinska    
36 Tomasz Kargól M Bogumiłowice    
37 Marcin Grysiewicz M Rzuchowa Power Training Tak
38 Damian Oszywa M Kielce   Tak
39 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
40 Marek PILCH M Kraków Głos Seniora  
41 Dawid Materna M Rzeszów Asseco Active Team Tak
42 MACIEJ STROMCZYŃSKI M ZABRZE    
43 Łukasz Dulian M Wierzchosławice   Tak
44 Konrad Gorla M Miechowice Małe   Tak
45 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
46 Paweł Dziedzic M Tarnów   Tak
47 Rysiek Pręcikowski M Wieliczka   Tak
48 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM  
49 Wojtek Lachowicz M Uniszowa   Tak
50 Dominik Głąb M Tarnów   Tak
51 Karol Pękala M Nowy Sącz   Tak
52 Grzegorz Świątkowski M Tarnów   Tak
53 Dorota Bulczyńska K Kraków    
54 Paweł Przybylski M Kraków    
55 Marcin Klimek M Dąbrowa Tarnowska Orły Powiśle Tak
56 Elżbieta Blajer K RZESZÓW    
57 Robert Maślanka M Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
58 Marcin Wójcikowski M Tarnów    
59 Michał Opaliński M Pustynia KB Maratończyk Dębica Tak
60 Barbara Kawa K Żyraków KB Maratończyk Dębica Tak
61 janusz czuban M tarnów   Tak
62 Marek Mikos M Olszyny   Tak
63 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
64 Irena Guziak K Nowy Targ    
65 Marek Stępień M Poręba Spytkowska Majster Sport Team Tak
66 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków  
67 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore Tak
68 Paweł Warzocha M Niechobrz NiechBiega Tak
69 Agnieszka Fit K Kielce    
70 Mateusz Moskal M Tarnów    
71 Marian Nowotny M Damienice Niepołomice Biegają Tak
72 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
73 Daniel Maciejas M Kraków Husaria Race Team Tak
74 Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team Tak
75 Szymon Nykiel M Wola Rzędzińska   Tak
76 Maria Kowalczyk K Lipnica Mała   Tak
77 Andrzej Tomal M Chrzanów    
78 Kamil Ciuruś M Bucze    
79 Jakub Tarnawski M Kraków KKB Dystans Kraków Tak
80 Janusz Smolik M Kraków KIJANKI  
81 Sławomir WAŁĘGA M Tarnów Ultramęki  
82 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
83 Joanna Szurek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
84 Zbigniew Podsadowski M Gorlice Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy - Zdrój  
85 Aleksandra Tomecka K Kraków Olza Cieszyn  
86 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
87 Daniel Chmielowiec M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
88 Mariusz Pastuszko M Niepołomice Niepołomice Biegają  
89 Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87  
90 Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87  
91 Łukasz Noworól M Zabajka    
92 Bogdan Janik M Nowy Targ   Tak
93 Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki  
94 Tomasz Konieczny M Tarnów   Tak
95 Tomasz Majka M Kraków Tomasz Majka Tak
96 Jan Ciężadło M Tarnów - Tak
97 Patrycja Świerczek K Jadowniki   Tak
98 STANISŁAW ROGASCH M Kraków   Tak
99 Mariusz Augustyn M Kraków   Tak
100 Michał Targosz M Kraków ITMBW KRAKÓW  
101 Andrzej Gajczewski M Łętowice   Tak
102 Robert Michałowski M Tarnów   Tak
103 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów Tak
104 Mirosława Motyl K Kraków Niepołomice Biegają  
105 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają Tak
106 Marcin Małek M Lisia Góra    
107 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
108 Paweł Porosło M Tarnów --- Tak
109 Piotr Bartula M Kraków Chciałem se pobiegać Tak
110 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
111 Paweł Bakalarski M Kępa Bogumiowicka   Tak
112 Paweł Bakalarski M Kępa Bogumiowicka    
113 Jerzy Ciebień M Dębica   Tak
114 Maciej Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
115 Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
116 Robert Orawski M Skoczow/Odporyszow Miki  
117 BOGDAN MALAGA M Podegrodzie MALAGA Team  
118 Anna Szwiec K Wierzchoslawice   Tak
119 JOANNA MAZUR K Kraków   Tak
120 Piotr Dzierlęga M Pilzno Pilzno Tak
121 Robert Makowiec M Tuchów LKS Burzyn Tak
122 Anna Kozerska-Stanek K Proszowice    
123 Daniel Derus M Wierzchosławice   Tak
124 Mariusz Furmanek M Skołyszyn   Tak
125 Grzegorz Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno  
126 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
127 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
128 Waldemar Matyaszek M Jasień   Tak
129 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon Tak
130 Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
131 Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy  
132 Wojciech Pamuła M Kraków Dream Team Tak
133 Paweł Dudek M Dębno Loterk.pl Tak
134 Tomasz Babło M Radłów   Tak
135 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
136 Mateusz Malisz M Tarnów   Tak
137 Krzysztof Wójcik M Łękawka   Tak
138 Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2 Tak
139 Dariusz Sowa M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy  
140 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
141 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
142 Krzysztof Fitrzyk M Tarnów KW Kraków Tak
143 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
144 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team  
145 BERNADETTA MARDEUSZ K DĘBICA MOJA MASA SOLNA  
146 AGNIESZKA WOJNAROWSKA K TARNÓW SZALONE POGUŁY  
147 Magdalena Biczak K Tarnów    
148 KRZYSZTOF OGAR M PLEŚNA   Tak
149 Michał Turlej M Jasień - Brzesko   Tak
150 Piotr Kosman M Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa  
151 Mateusz Marta M Kraków SAPSPKRAKÓW Tak
152 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak ... Tak
153 JANUSZ SMOLEN M Zwiernik   Tak
154 Jacek Mordarski M Nawojowa Biegam bo lubię Tak
155 Sebastian Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
156 Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team Tak
157 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
158 Michał Łukasik M Busko-Zdrój RUN-BIKE.PL Tak
159 Paweł Molczyk M Niwka Molo Team Tak
160 Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy Tak
161 Wojciech Podsiadło M Busko-Zdrój bukowina Tak
162 Aneta Grudzińska K Busko - Zdrój Bukowina Tak
163 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
164 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Tak
165 Zbigniew Wichrowski M Bielsko-Biała Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
166 Maria Mężyk K Tarnów   Tak
167 Joanna Potocka K Tarnów    
168 Michał Leszczyński M Kraków Zakrzowiec Team Challenge  
169 Artur Furmanski M Tarnow   Tak
170 Marzena Misaczek K Tarnów MMMMościce  
171 Maciek Misaczek M Tarnów MMMMościce  
172 Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team Tak
173 Michał Witalis M Jasło    
174 Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team Tak
175 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
176 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
177 Przemysław Bień M Bistuszowa KS RYGLICE - SEKCJA BIEGOWA Tak
178 Kasia Wojtowicz K Tarnów Husaria race team Tak
179 Krzysztof Sarad M Tarnow    
180 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW Tak
181 Kamil Sarna M Krasne    
182 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam Tak
183 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak

Pobierz Regulamin

Leśna Piątka i Nordic Walking

Liczba uczestników: 212
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg 5 km Joanna Markucka K Tarnów Husaria Race Team Tak
2 Bieg 5 km Hubert Kłósek M Tarnów GOPLAST Tak
3 Bieg 5 km Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki Tak
4 NW 5 km Roman Głowacki M Wierzchosławice   Tak
5 NW 5 km Piotr Winiarski M Zbylitowska Góra Ford Automotive Tarnów Tak
6 Bieg 5 km Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
7 Bieg 5 km Urszula Wrona K Tarnów INFINITI Tak
8 Bieg 5 km Urszula Wrona K Tarnów INFINITI  
9 Bieg 5 km Mariusz Gniadek M Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
10 Bieg 5 km Tomasz Roik M Szczucin biegam dla basi Tak
11 Bieg 5 km Adrian Pasek M Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
12 Bieg 5 km Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa   Tak
13 Bieg 5 km Michał Zięć M Stuttgard UKS KUNG FU Stuttgard Tak
14 Bieg 5 km Julia Augustyn K Dębica UKS KUNG FU Dębica Tak
15 Bieg 5 km Łukasz Maślanka M Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
16 Bieg 5 km Agnieszka Gogola K Gromnik    
17 Bieg 5 km Katarzyna Polak K Brzezie   Tak
18 Bieg 5 km Robert Kusior M Radłów   Tak
19 Bieg 5 km Lucjan Baran M Wola Dębińska    
20 Bieg 5 km Edyta Pawłowicz K Zalasowa   Tak
21 Bieg 5 km Wiktoria Łazarek K Bogumiłowice    
22 Bieg 5 km Maciej Blajer M Rzeszów    
23 Bieg 5 km Paweł Maj M Strzelce Małe   Tak
24 Bieg 5 km Przemysław Kurtyka M radłów    
25 Bieg 5 km artur mazgaj M filipowice kalicki team  
26 Bieg 5 km Łukasz Kalicki M Filipowice Kalicki Team  
27 Bieg 5 km Arkadiusz Płaneta M Tarnów Husaria Race Team  
28 Bieg 5 km Malgorzata Blicharz K Wietrzychowice    
29 Bieg 5 km Aneta Radomska K Wietrzychowice    
30 Bieg 5 km Bartlomiej Kawa M Wietrzychowice    
31 Bieg 5 km Mariola Siekierska K Wietrzychowice    
32 Bieg 5 km Piotr Fortuna M Targowisko KCE! Tak
33 Bieg 5 km BOGUSŁAW LISAK M RYGLICE ks Ryglice Tak
34 NW 5 km Krystyna Madej K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
35 NW 5 km Marian Górczany M Jasło NW-TEAM Jasło Tak
36 NW 5 km Małgorzata Kachlik K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
37 Bieg 5 km Justyna Kalicka K Filipowice   Tak
38 NW 5 km Krystyna Kasprzyk K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
39 NW 5 km Halina Myśko K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
40 NW 5 km Jan Muller M Jasło NW-TEAM Jasło Tak
41 NW 5 km Alicja Muller K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
42 NW 5 km Irena Mikołajczyk K Jasło NW-TEAM Jasło Tak
43 Bieg 5 km Agnieszka Pabian K Niedomice OCR Team Master's Gym Tak
44 Bieg 5 km Jarosław Maślanka M Krzywaczka Pega Runners Tak
45 Bieg 5 km Czesław Pawłowski M Nowy Sącz   Tak
46 NW 5 km MONIKA BARTULA K Kraków brak Tak
47 Bieg 5 km Ewa Dach K Brzesko MPEC  
48 NW 5 km Bogdan Jasiewicz M Wierzchosławice    
49 Bieg 5 km Małgorzata Kupisz K Radłów 1978 Tak
50 NW 5 km BEATA TRĘTOWICZ K KOLBUSZOWA KKNW  
51 NW 5 km Paweł Malinowski M Kraków AZS-AWF KRAKÓW  
52 NW 5 km Agnieszka Krzemińska K Kielce   Tak
53 Bieg 5 km Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Master's Gym  
54 Bieg 5 km Jolanta Gołąb K Więckowice    
55 Bieg 5 km Ewa Gołąb K Więckowice    
56 Bieg 5 km Otylia Szot K Gnojnik    
57 Bieg 5 km Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
58 NW 5 km Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
59 Bieg 5 km Łukasz Romański M Tarnow   Tak
60 Bieg 5 km Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo team Tak
61 Bieg 5 km Kamil WRZESZCZ M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
62 Bieg 5 km Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE  
63 Bieg 5 km Krystian Cielak M Paszczyna GrupaGSM.pl Tak
64 Bieg 5 km Michał Gaca M Pojawie Husarz Pojawie  
65 Bieg 5 km Monika Kwiatkowska K Tarnów SRTG TARNÓW Tak
66 Bieg 5 km Monika Kwiatkowska K Tarnów SRTG TARNÓW  
67 Bieg 5 km Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów SRTG TARNÓQ Tak
68 Bieg 5 km Albert Surmacz M Tuchów   Tak
69 Bieg 5 km Jarosław Nowojowski M Łapanów Łapanów Biega Tak
70 Bieg 5 km Agniesxka Raś K Krakow WALCZE Tak
71 NW 5 km Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
72 Bieg 5 km Mariusz Golara M Kraków   Tak
73 Bieg 5 km Dorota Bulczyńska K Kraków   Tak
74 Bieg 5 km Paulina Bulczyńska K Kraków   Tak
75 NW 5 km Małgorzata Chećko K Kraków   Tak
76 NW 5 km Paweł Przybylski M Kraków   Tak
77 NW 5 km Beata Przybylska K Kraków   Tak
78 Bieg 5 km Sławomir WAŁĘGA M Koszyce Wiekie Ultramęki  
79 Bieg 5 km Wojciech Skruch M Joniny    
80 NW 5 km Beata Gebhardt K Kraków Kijanki Tak
81 Bieg 5 km Grzegorz Rosłoński M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
82 Bieg 5 km Wioletta Kawa K Zalasowa   Tak
83 NW 5 km Paulina Kozak K Ryglice   Tak
84 Bieg 5 km Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów Tak
85 Bieg 5 km Sławomir Gizara M Libiaz   Tak
86 Bieg 5 km Urszula Kałuża K Kraków Kijanki  
87 Bieg 5 km Urszula Kałuża K Kraków Kijanki Tak
88 Bieg 5 km Wojciech Krokowski M Jaslo BWG Ekonomic  
89 NW 5 km Katarzyna Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
90 NW 5 km Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
91 Bieg 5 km Gabriel Nawalany M Złota   Tak
92 Bieg 5 km Krystian Kubas M Tarnów   Tak
93 Bieg 5 km Weronika Jurek K Kraków Osheeteam  
94 Bieg 5 km Tomasz Giemza M Tarnów   Tak
95 Bieg 5 km Krzysztof Sarad M Tarnow   Tak
96 Bieg 5 km PAWEŁ CEBULA M JASIEŃ GRUBO PO 30 Tak
97 Bieg 5 km Mirosław Dziubek M Oświęcim   Tak
98 Bieg 5 km Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
99 Bieg 5 km Gabriela Kądzielawa K Tarnów Żoneczka Rzeźnika Tak
100 Bieg 5 km Agnieszka Falarz K Parkosz Akademia Małego Strażaka  
101 Bieg 5 km Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka  
102 NW 5 km Katarzyna Łoskot-Fit K Masłów   Tak
103 NW 5 km Justyna Liber- Opałko K Kielce   Tak
104 NW 5 km Gabriela Gajewicz-Rogala K Kielce   Tak
105 NW 5 km Agnieszka Fit K Kielce Ing bank śląski Tak
106 Bieg 5 km Gabriela Patyk K Wierzchosławice Baba Boryczki 🙂 Tak
107 NW 5 km Anna Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
108 Bieg 5 km Mateusz Duran M Ołpiny 1993  
109 Bieg 5 km Maciej Boryczko M Wierzchosławice   Tak
110 NW 5 km Lucyna Stec K Rzeszów Chodzące lodówki Tak
111 Bieg 5 km Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM Tak
112 Bieg 5 km Grzegorz Put M Tarnów   Tak
113 Bieg 5 km Sławek Mikos M Tuchów Powietrze Tuchow Tak
114 Bieg 5 km MATEUSZ KARGOL M WOJNICZ ZSLiT  
115 Bieg 5 km Mateusz kargol M Wojnicz ZSLiT  
116 Bieg 5 km Katarzyna Tarnawska K Kraków 1973 Tak
117 Bieg 5 km Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
118 Bieg 5 km Mikołaj Krzemiński M Kraków    
119 NW 5 km Janusz Smolik M kraków KIJANKI Tak
120 NW 5 km Małgorzata Boryczko-Smolik K Kraków KIJANKI Tak
121 Bieg 5 km Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
122 Bieg 5 km Arkadiusz Rostek M Koszyce Wiekie Ultramęki  
123 Bieg 5 km Natalia Podsadowska K Gorlice Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój  
124 NW 5 km Agnieszka Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
125 NW 5 km Wiesław Rafa M Jasło nierzeszony Tak
126 Bieg 5 km Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87 Tak
127 Bieg 5 km Mateusz Ślęczka M Kraków   Tak
128 Bieg 5 km Tomasz Buff M Dębica   Tak
129 NW 5 km Elżbieta Grędys -Pomykacz K Tarnów   Tak
130 NW 5 km Kinga Jamrozik K Kraków Kijanki Tak
131 NW 5 km Anna sokół Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka  
132 Bieg 5 km Kamil WRZESZCZ M Ilkowice TRI ILKOWICE  
133 Bieg 5 km Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
134 Bieg 5 km Izabela Grażka K Jasło   Tak
135 Bieg 5 km Karol Mika M Wał Ruda   Tak
136 Bieg 5 km Roman Podorski M Tarnów   Tak
137 Bieg 5 km Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
138 Bieg 5 km Magdalena Tomasikiewicz K Pionki Adopsy Sport Club Tak
139 NW 5 km Danuta Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
140 Bieg 5 km Marcin Małek M Lisia Góra    
141 Bieg 5 km Patryk Stanosz M Pawęzów   Tak
142 Bieg 5 km Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn  
143 Bieg 5 km Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów Tak
144 Bieg 5 km Anna Zachara K Mokrzyska   Tak
145 Bieg 5 km Klaudia Rapacz K Brzesko    
146 NW 5 km Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
147 Bieg 5 km Ewa Jaworska K Tarnów   Tak
148 NW 5 km Maria Wantuch K Tarnów   Tak
149 Bieg 5 km Anna Saarela K Tarnow PTG Sokol Swiat Pracy w Tarnowie Tak
150 Bieg 5 km Nina Skalak K Ilkowice 1997  
151 Bieg 5 km Izabela Skalak K Niedomice 1999  
152 Bieg 5 km Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów  
153 Bieg 5 km Piotr Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno Tak
154 Bieg 5 km Olga Stępień-Wyrobiec K Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno Tak
155 Bieg 5 km Grzegorz Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno Tak
156 Bieg 5 km Dawid Białek M Radłów    
157 Bieg 5 km Paweł Marcinkowski M Borzęcin    
158 Bieg 5 km Janusz Haba M Tarnów   Tak
159 NW 5 km Anna Mikulska K Wojnicz    
160 NW 5 km Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie  
161 NW 5 km Bernardeta Piechówka K Kraków Dream Team Tak
162 Bieg 5 km Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Masters Gym Tak
163 Bieg 5 km Jan Romanowski M Tarnów Husaria Race Team Tak
164 Bieg 5 km JERZY CIELAK M PASZCZYNA   Tak
165 Bieg 5 km Paulina Najdała K Łętowice   Tak
166 NW 5 km Marta Szuba K Brzesko   Tak
167 NW 5 km Alicja Jaworska K Tarnów   Tak
168 Bieg 5 km Robert Sak M Tarnów   Tak
169 Bieg 5 km Ewa Osowska K Kraków    
170 Bieg 5 km Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
171 Bieg 5 km Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
172 Bieg 5 km Aneta Łątka K Pleśna Aktywna Pleśna Tak
173 NW 5 km MAŁGORZATA MAŁCZYŃSKA K TARNÓW SZALONE PIGUŁY  
174 NW 5 km AGNIESZKA WOJNAROWSKA K TARNÓW SZALONE PIGUŁY  
175 Bieg 5 km Filip Figas M Cężkowice rodzinny team  
176 Bieg 5 km Agnieszka Iwanek K Ostrów    
177 NW 5 km Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
178 Bieg 5 km Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów Tak
179 Bieg 5 km Marta Barnaś K Jaźwiny    
180 NW 5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny  
181 Bieg 5 km Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
182 Bieg 5 km Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
183 Bieg 5 km Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów Tak
184 NW 5 km Joanna Rapacz K Tarnów   Tak
185 Bieg 5 km Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów Tak
186 Bieg 5 km Katarzyna Mnich K Tarnów STG-Tarnów Tak
187 Bieg 5 km Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów Tak
188 NW 5 km Wiesława Wojtyś K Brzozówka   Tak
189 Bieg 5 km Jakub Kusowski M Ocieka Dzikie Mustangi Tak
190 Bieg 5 km Karol Koś M Tarnów KU AZS PWSZ TARNÓW  
191 Bieg 5 km Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
192 NW 5 km Barbara Kumorowska K Tuchów PTG SOKÓŁ TUCHÓW  
193 NW 5 km Wiesława Hudyka K Tuchów PTG Sokół Tuchów  
194 Bieg 5 km Agnieszka Smosna K Tuchów   Tak
195 Bieg 5 km Anna Wichrowska K Bielsko-Biała Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
196 Bieg 5 km Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
197 NW 5 km Barbara Łankiewicz K Tarnów   Tak
198 NW 5 km Joanna Potocka K Tarnów   Tak
199 NW 5 km Katarzyna Molczyk K Wierzchosławice   Tak
200 NW 5 km Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
201 Bieg 5 km Magdalena Furmanska K Tarnow   Tak
202 NW 5 km Piotr Marczyński M Tarnów Bikers -Tarnów  
203 Bieg 5 km Katarzyna Witecka K Tarnów Husaria Race Team Tak
204 Bieg 5 km Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team Tak
205 Bieg 5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów Tak
206 NW 5 km Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
207 Bieg 5 km Marcin Baradziej M Koszyce Małe   Tak
208 Bieg 5 km Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
209 Bieg 5 km Agnieszka Pabian K Niedomice OCR Team Master's Gym  
210 NW 5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
211 NW 5 km Jaroslaw Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
212 Bieg 5 km Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - Wierzchosławice

Liczba uczestników: 50
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Marek Marecik M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
2 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
3 Mateusz Norek M Gawłów Klasa IV-VI sz.podst.
4 Maciej Majcher M Bochnia Klasa IV-VI sz.podst.
5 Grzegorz KUBUS M Krapkowice Klasa I-III sz.podst.
6 Krzysztof KUBUS M Krapkowice Klasa IV-VI sz.podst.
7 Kacper Stanek M Bochnia Klasa IV-VI sz.podst.
8 Iga Dziura K Borek Klasa IV-VI sz.podst.
9 Krystain Żołądź M Ilkowice Przedszkolak
10 Igor Mazur M Dębica Przedszkolak
11 Adam Olearczyk M Dębica Przedszkolak
12 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
13 Amelia Dach-Zapart K Brzesko Przedszkolak
14 Jakub Jasiewicz M Wierzchosławice Przedszkolak
15 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
16 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Marciszewski Klasa I-III sz.podst.
17 Pzemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
18 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
19 Amelka Cielak K Paszczyna Klasa I-III sz.podst.
20 Dawid Matyaszek M Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
21 Wiktor Bratek M Krzeczów Klasa IV-VI sz.podst.
22 Ksawery Kozak M Ryglice Przedszkolak
23 Natalia Cebula K Jasień Klasa I-III sz.podst.
24 Kaja Kural K Brzesko Przedszkolak
25 Natan Kural M Brzesko Przedszkolak
26 Emilia Chwistek K Tuchów Przedszkolak
27 Maja Matejska K Kraków Przedszkolak
28 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
29 Bartosz Sokół M Brzeźnica Gimnazjum
30 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
31 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
32 Antoni Witecka M Tarnów (małopolskie) Przedszkolak
33 Adrian Furmanek M Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
34 Gabrysia Ryba K Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
35 Igor Turlej M Jasień - Brzesko Klasa I-III sz.podst.
36 Brunon Turlej M Jasień - Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
37 Patryk Szczepański M Kraków Przedszkolak
38 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
39 Justyna Barnaś K Jaźwiny Przedszkolak
40 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
41 Maja Galbarczyk K Tarnów Gimnazjum
42 Dominika Smosna K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
43 Marcin Smosna M Tuchów Przedszkolak
44 Krzysztof Wichrowski M Bielsko-biała Przedszkolak
45 Karolina Furmanska K Tarnów Przedszkolak
46 Kornelia Koćwin K Tarnów Przedszkolak
47 Igor Misaczek M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
48 Aleksandra Misaczek K Tarnów Przedszkolak
49 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
50 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum

Szczegóły

Data:
12 Sie 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl