Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Wierzchosławickie Leśne Biegi

12 Sie 2018

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Wierzchosławickie Leśne Biegi, w dniu 12.08.2018 r oraz polityką prywatności., akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Organizatora: Kępa Sport oraz LKS Burzyn zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Organizatora . Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania, usuwania

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Wierzchosławickie Leśne Biegi, w dniu 12.08.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Kępa Sport oraz LKS Burzyn zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Organizatora . Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania i usuwania. Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

ORGANIZATOR

– Kępa Sport

TERMIN I MIEJSCE
• 12 Sierpień 2018 r.
• Start biegów dzieci – godz. 10:00
• Wspólny start obu dystansów biegowych oraz marszu nordic walking o godz 11:00
Miejsce: Wierzchosławice/koło Tarnowa (ścieżka edukacyjna przyrodniczo-leśna  , grilowisko)

DYSTANSE:

  • 4 Leśny Półmaraton 21 km 98 m
  • Leśna Piątka – 5 km , dodatkowa klasyfikacja pracowników Lasów Państwowych
  • Wierzchosławicki Leśny Marsz Nordic Walking – 5 km

Klasyfikacje OPEN Kobiet i Mężczyzn  ( 1 – 3 miejsca)

  • Półmaraton
  • Bieg 5 km

Kategorie wiekowe BIEG – PÓŁMARATON

Mężczyźni
M-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat
M-4  50 – 59 lat
M-5  60 lat i więcej

Kobiety
K-1  16 – 29 lat
K-2  30 – 39 lat
K-3  40 – 49 lat
K-4  50 lat i więcej

Klasyfikacje dodatkowe – 5 km:

Pracownicy Lasów Państwowych w kategoriach jak wyżej na  dystansie 5 km

Kategoria open oraz kat wiekowe co do nagród nie pokrywają się.

Wierzchosławicki leśny marsz terenowy Nordic  Walking 5 km – LOSOWANIE NAGRÓD wśród wszystkich uczestników.

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Opłaty Startowe:

BIEGI

  • 39 zł do dnia 25 lipca 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 49 zł do dnia 9 sierpnia 2017 (przelew – płatności on-line)
  • 60 zł w dniu zawodów w biurze imprezy – 12 sierpnia

Marsz Nordic Walking oraz Bieg  5 km:

  • 29 zł do dnia 25 lipca 2018 (przelew – płatności on-line)
  • 35 zł do dnia 9 sierpnia 2017 (przelew – płatności on-line)
  • 50 zł w dniu zawodów w biurze imprezy – 12 sierpnia

Przelewy on-line TPAY.com dostępne na stronie www.kepasport.pl bezpośrednio po zapisaniu się lub na liście startowej ( przycisk ZAPŁAĆ w kolumnie Opłacone)

Pobierz Regulamin

4 Wierzchosławicki Leśny Półmaraton

Liczba uczestników: 102
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Joanna Szurek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
2 Zbigniew Podsadowski M Gorlice Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy - Zdrój
3 Aleksandra Tomecka K Kraków Olza Cieszyn
4 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
5 Daniel Chmielowiec M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
6 Mariusz Pastuszko M Niepołomice Niepołomice Biegają
7 Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87
8 Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87
9 Łukasz Noworól M Zabajka  
10 Bogdan Janik M Nowy Targ  
11 Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
12 Tomasz Konieczny M Tarnów   Tak
13 Tomasz Majka M Kraków Tomasz Majka
14 Jan Ciężadło M Tarnów -
15 Patrycja Świerczek K Jadowniki  
16 STANISŁAW ROGASCH M Kraków  
17 Mariusz Augustyn M Kraków   Tak
18 Michał Targosz M Kraków ITMBW KRAKÓW
19 Andrzej Gajczewski M Łętowice   Tak
20 Robert Michałowski M Tarnów   Tak
21 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
22 Mirosława Motyl K Kraków Niepołomice Biegają
23 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają
24 Marcin Małek M Lisia Góra  
25 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
26 Paweł Porosło M Tarnów --- Tak
27 Piotr Bartula M Kraków Chciałem se pobiegać
28 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
29 Paweł Bakalarski M Kępa Bogumiowicka   Tak
30 Paweł Bakalarski M Kępa Bogumiowicka  
31 Jerzy Ciebień M Dębica   Tak
32 Maciej Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
33 Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
34 Robert Orawski M Skoczow/Odporyszow Miki
35 BOGDAN MALAGA M Podegrodzie MALAGA Team
36 Anna Szwiec K Wierzchoslawice   Tak
37 JOANNA MAZUR K Kraków   Tak
38 Piotr Dzierlęga M Pilzno Pilzno Tak
39 Robert Makowiec M Tuchów LKS Burzyn
40 Anna Kozerska-Stanek K Proszowice  
41 Daniel Derus M Wierzchosławice   Tak
42 Mariusz Furmanek M Skołyszyn  
43 Grzegorz Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno
44 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
45 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
46 Waldemar Matyaszek M Jasień  
47 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon
48 Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
49 Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
50 Wojciech Pamuła M Kraków Dream Team Tak
51 Paweł Dudek M Dębno Loterk.pl Tak
52 Tomasz Babło M Radłów  
53 Agnieszka Babło K Radłów  
54 Mateusz Malisz M Tarnów   Tak
55 Krzysztof Wójcik M Łękawka  
56 Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2 Tak
57 Dariusz Sowa M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
58 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
59 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
60 Krzysztof Fitrzyk M Tarnów KW Kraków Tak
61 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
62 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
63 BERNADETTA MARDEUSZ K DĘBICA MOJA MASA SOLNA
64 AGNIESZKA WOJNAROWSKA K TARNÓW SZALONE POGUŁY
65 Magdalena Biczak K Tarnów  
66 KRZYSZTOF OGAR M PLEŚNA   Tak
67 Michał Turlej M Jasień - Brzesko  
68 Piotr Kosman M Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
69 Mateusz Marta M Kraków SAPSPKRAKÓW
70 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak ... Tak
71 JANUSZ SMOLEN M Zwiernik   Tak
72 Jacek Mordarski M Nawojowa Biegam bo lubię Tak
73 Sebastian Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM
74 Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team Tak
75 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
76 Michał Łukasik M Busko-Zdrój RUN-BIKE.PL Tak
77 Paweł Molczyk M Niwka Molo Team Tak
78 Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
79 Wojciech Podsiadło M Busko-Zdrój bukowina
80 Aneta Grudzińska K Busko - Zdrój Bukowina
81 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
82 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
83 Zbigniew Wichrowski M Bielsko-Biała Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
84 Maria Mężyk K Tarnów   Tak
85 Joanna Potocka K Tarnów  
86 Michał Leszczyński M Kraków Zakrzowiec Team Challenge
87 Artur Furmanski M Tarnow  
88 Marzena Misaczek K Tarnów MMMMościce
89 Maciek Misaczek M Tarnów MMMMościce
90 Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
91 Michał Witalis M Jasło  
92 Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team Tak
93 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
94 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
95 Przemysław Bień M Bistuszowa KS RYGLICE - SEKCJA BIEGOWA
96 Kasia Wojtowicz K Tarnów Husaria race team Tak
97 Krzysztof Sarad M Tarnow  
98 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW
99 Kamil Sarna M Krasne  
100 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam
101 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
102 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn

Pobierz Regulamin

Leśna Piątka i Nordic Walking

Liczba uczestników: 90
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg 5 km Natalia Podsadowska K Gorlice Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój
2 NW 5 km Agnieszka Cyankiewicz K Kraków Kijanki
3 NW 5 km Wiesław Rafa M Jasło nierzeszony Tak
4 Bieg 5 km Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87 Tak
5 Bieg 5 km Mateusz Ślęczka M Kraków  
6 Bieg 5 km Tomasz Buff M Dębica   Tak
7 NW 5 km Elżbieta Grędys -Pomykacz K Tarnów  
8 NW 5 km Kinga Jamrozik K Kraków Kijanki
9 NW 5 km Anna sokół Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
10 Bieg 5 km Kamil WRZESZCZ M Ilkowice TRI ILKOWICE
11 Bieg 5 km Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
12 Bieg 5 km Izabela Grażka M Jasło   Tak
13 Bieg 5 km Karol Mika M Wał Ruda   Tak
14 Bieg 5 km Roman Podorski M Tarnów   Tak
15 Bieg 5 km Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
16 Bieg 5 km Magdalena Tomasikiewicz K Pionki Adopsy Sport Club Tak
17 NW 5 km Danuta Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
18 Bieg 5 km Marcin Małek M Lisia Góra  
19 Bieg 5 km Patryk Stanosz M Pawęzów   Tak
20 Bieg 5 km Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
21 Bieg 5 km Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów
22 Bieg 5 km Anna Zachara K Mokrzyska   Tak
23 Bieg 5 km Klaudia Rapacz K Brzesko  
24 NW 5 km Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
25 Bieg 5 km Ewa Jaworska K Tarnów   Tak
26 NW 5 km Maria Wantuch K Tarnów  
27 Bieg 5 km Anna Saarela K Tarnow PTG Sokol Swiat Pracy w Tarnowie Tak
28 Bieg 5 km Nina Skalak M Ilkowice 1997
29 Bieg 5 km Izabela Skalak K Niedomice 1999
30 Bieg 5 km Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
31 Bieg 5 km Piotr Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno
32 Bieg 5 km Olga Stępień-Wyrobiec K Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno
33 Bieg 5 km Grzegorz Wyrobiec M Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno
34 Bieg 5 km Dawid Białek M Radłów  
35 Bieg 5 km Paweł Marcinkowski M Borzęcin  
36 Bieg 5 km Janusz Haba M Tarnów   Tak
37 NW 5 km Anna Mikulska K Wojnicz  
38 NW 5 km Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
39 NW 5 km Bernardeta Piechówka K Kraków Dream Team Tak
40 Bieg 5 km Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Masters Gym
41 Bieg 5 km Jan Romanowski M Tarnów Husaria Race Team
42 Bieg 5 km JERZY CIELAK M PASZCZYNA  
43 Bieg 5 km Paulina Najdała K Łętowice  
44 NW 5 km Marta Szuba K Brzesko   Tak
45 NW 5 km Alicja Jaworska K Tarnów   Tak
46 Bieg 5 km Robert Sak M Tarnów   Tak
47 Bieg 5 km Ewa Osowska K Kraków  
48 Bieg 5 km Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
49 Bieg 5 km Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
50 Bieg 5 km Aneta Łątka K Pleśna Aktywna Pleśna Tak
51 NW 5 km MAŁGORZATA MAŁCZYŃSKA K TARNÓW SZALONE PIGUŁY
52 NW 5 km AGNIESZKA WOJNAROWSKA K TARNÓW SZALONE PIGUŁY
53 Bieg 5 km Filip Figas M Cężkowice rodzinny team
54 Bieg 5 km Agnieszka Iwanek K Ostrów  
55 NW 5 km Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
56 Bieg 5 km Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
57 Bieg 5 km Marta Barnaś K Jaźwiny  
58 NW 5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
59 Bieg 5 km Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM
60 Bieg 5 km Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM
61 Bieg 5 km Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów Tak
62 NW 5 km Joanna Rapacz K Tarnów   Tak
63 Bieg 5 km Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów Tak
64 Bieg 5 km Katarzyna Mnich K Tarnów STG-Tarnów Tak
65 Bieg 5 km Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów Tak
66 NW 5 km Wiesława Wojtyś K Brzozówka   Tak
67 Bieg 5 km Jakub Kusowski M Ocieka Dzikie Mustangi
68 Bieg 5 km Karol Koś M Tarnów KU AZS PWSZ TARNÓW
69 Bieg 5 km Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
70 NW 5 km Barbara Kumorowska K Tuchów PTG SOKÓŁ TUCHÓW
71 NW 5 km Wiesława Hudyka K Tuchów PTG Sokół Tuchów
72 Bieg 5 km Agnieszka Smosna K Tuchów   Tak
73 Bieg 5 km Anna Wichrowska K Bielsko-Biała Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
74 Bieg 5 km Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
75 NW 5 km Barbara Łankiewicz K Tarnów   Tak
76 NW 5 km Joanna Potocka K Tarnów   Tak
77 NW 5 km Katarzyna Molczyk K Wierzchosławice   Tak
78 NW 5 km Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
79 Bieg 5 km Magdalena Furmanska K Tarnow  
80 NW 5 km Piotr Marczyński M Tarnów Bikers -Tarnów
81 Bieg 5 km Katarzyna Witecka K Tarnów Husaria Race Team Tak
82 Bieg 5 km Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team Tak
83 Bieg 5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów Tak
84 NW 5 km Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
85 Bieg 5 km Marcin Baradziej M Koszyce Małe  
86 Bieg 5 km Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
87 Bieg 5 km Agnieszka Pabian K Niedomice OCR Team Master's Gym
88 NW 5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
89 NW 5 km Jaroslaw Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa
90 Bieg 5 km Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Wierzchosławickie Leśne Biegi w dniu 12.08.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Kępa Sport, LKS Burzyn zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - Wierzchosławice

Liczba uczestników: 25
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Emilia Chwistek K Tuchów Przedszkolak
2 Maja Matejska K Kraków Przedszkolak
3 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
4 Bartosz Sokół M Brzeźnica Gimnazjum
5 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
6 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
7 Antoni Witecka M Tarnów (małopolskie) Przedszkolak
8 Adrian Furmanek M Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
9 Gabrysia Ryba K Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
10 Igor Turlej M Jasień - Brzesko Klasa I-III sz.podst.
11 Brunon Turlej M Jasień - Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
12 Patryk Szczepański M Kraków Przedszkolak
13 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
14 Justyna Barnaś K Jaźwiny Przedszkolak
15 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
16 Maja Galbarczyk K Tarnów Gimnazjum
17 Dominika Smosna K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
18 Marcin Smosna M Tuchów Przedszkolak
19 Krzysztof Wichrowski M Bielsko-biała Przedszkolak
20 Karolina Furmanska K Tarnów Przedszkolak
21 Kornelia Koćwin K Tarnów Przedszkolak
22 Igor Misaczek M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
23 Aleksandra Misaczek K Tarnów Przedszkolak
24 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
25 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum

Szczegóły

Data:
12 Sie 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl