Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu

17 Wrz 2017

Pobierz Regulamin

Organizatorzy:

UKS „Gryf” Szymbark, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku przy wsparciu finansowym Gminy Gorlice oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Kategorie w biegu głównym na 10 km kobiet i mężczyzn

Klasyfikacja Generalna K i M

  • K1 – do 25 r. życia (rocznik 1992 i młodsze)
  • K2 – do 35 r. życia (rocznik 1982 i młodsze)
  • K3 – od 36 r. życia (rocznik 1981 i starsze)
  • M1 – do 39 r. życia (rocznik 1978 i młodsi)
  • M2 – do 55 r. życia (rocznik 1962 i młodsi)
  • M3 – od 56 r. życia (rocznik 1961 i starsi)

UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii.

 

Nagrody:

  • za miejsca I – puchar, medal, dyplom,
  • za miejsca I – III w biegach 200m – 10 km – medal oraz dyplom,
  • wszyscy, którzy ukończą biegi otrzymają pamiątkowy medal,
  • zwycięzcy na poszczególnych dystansach i w kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe, których wartość i ilość jest uzależniona od hojności pozyskanych sponsorów.

 

Dystanse:

  • 5 km
  • 10 km
  • Nordic Walking 2,5 km

„Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

XI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 10 km

Liczba uczestników: 74
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa  
2 Szymon Poremba M Nowy Sącz Sądecka Grupa Biegowa  
3 Regina Kulka K Ropa   Tak
4 Darek Dobek M Klęczany   Tak
5 Agnieszka Nowak K Gorlice Janusze Grozy Tak
6 Aleksandra Sekuła K Gorlice   Tak
7 Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
8 Mateusz Kłapacz M Szymbark   Tak
9 Wojciech Laskoś M Szymbark   Tak
10 Sławomir Wroński M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
11 Ryszard Kobajło M Gródek nad Dunajcem    
12 Grzegorz Danicz M Gorlice KS Ryglice  
13 Bogdan Gawron M Limanowa Brygada Beskidów Tak
14 Urszula Twardy K Nawojowa niezrzeszony  
15 Teresa Mróz K Krynica-Zdrój   Tak
16 Dorota Dąbrowska M Nowy Sącz   Tak
17 Edward Mucha M Limanowa Limanowa Forrest Tak
18 Grzegorz Wołoszyn M Muszyna   Tak
19 Grzegorz Rosłoński M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
20 Jacek Żelasko M Nowy Sącz Sądecka Grupa Biegowa  
21 Robert Faron M Zalesie SALCO GARMIN TEAM  
22 Adrian Wojtas M Gorlice   Tak
23 Bogdan Lisowicz M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
24 Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec   Tak
25 Tomáš Demočko M Spišská Nová Ves MARAS team  
26 Jakub Hyziak M Sękowa jj.runners/GGB Tak
27 Wiesław Kozioł M Krosno dzikie życie run ream Tak
28 Danka Jendrichovska K Ražňany MARAS team  
29 Ladislav Maras M Presov MARAS team  
30 Łukasz Stanaszek M Gorlice    
31 Bogusław Lisak M Ryglice KS Ryglice - Sekcja Biegowa  
32 KRZYSZTOF KORNAŚ M Nowy Sącz Husaria Race Team Tak
33 Ireneusz Musiał M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
34 Angelika Brończyk K Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
35 Mateusz Mikulski M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
36 Andrzej BEŁKO M GORLICE Bratnia Biega Tak
37 Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
38 Halina Dobek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
39 Lucyna Ciszczoń K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
40 Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
41 Helena Wszołek K Kraków   Tak
42 Jerzy Kamiński M Szymbark Maraton Gorlice Tak
43 Paweł Dziedzic M Tarnów   Tak
44 Michał Szymański M Nowy Sącz   Tak
45 Wioletta Gnutek K Nowy Sącz   Tak
46 Zbigniew Szpila M Nowy Sącz   Tak
47 Tinka Klemová K Košice, Slovakia MARAS team  
48 Kamil Zelenák M Košice, Slovakia MARAS team  
49 Jan Bugno M Ropica Polska Gorlicka Grupa Biegowa Tak
50 Ewelina Kogut-Bajorek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
51 Radosław Szeligiewicz M Nowy Sącz DAKO Tak
52 Alessandro Paolino M Florencja - Tak
53 Monika Pasiut K Szymbark   Tak
54 Andrzej Bełko M Gorlice Bratnia Biega  
55 Marcelina Gaborek K Kamionka Wielka   Tak
56 Jerzy Strojny M Karwodrza    
57 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski CENTERFIT GROMNIK Tak
58 Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn   Tak
59 Konrad Tokarczyk M Kamionka Wielka   Tak
60 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
61 Paweł Sułkowski M Limanowa Visegrad Maraton Rytro/ KS LIMANOWA FORREST  
62 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
63 Agnieszka Gucwa K Przysieki    
64 Janusz Czuban M Tarnów Tarnodruk Tak
65 Helena Wszołek K Kraków Ambasador Festiwalu Biegowego Tak
66 Jan Adamczyk M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
67 Marek Konieczny M Ropica Górna 4 Gorlicka Grupa Biegowa Tak
68 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
69 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
70 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica  
71 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS BURZYN Tak
72 Robert Radzik M Biała Niżna   Tak
73 Tomasz Wróbel M Łowczówek   Tak
74 Jarosław Makowiec M Tuchów KĘPA SPORT  

 

XI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 5 km

Liczba uczestników: 32
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING  
2 Dorota Hassak K Gorlice Gorlice Tak
3 Michał Bergański M Grybów Brygada Beskidów Tak
4 Grzegorz Wójtowicz M Klęczany Gorlicka Grupa Biegowa  
5 Maciej Hassak M Gorlice Gorlicki Klub Cyklistów Tak
6 Janusz Gawron M Limanowa Brygada Beskidów Tak
7 Natalia Podsadowska K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
8 Marta Jarzyna K Muszyna   Tak
9 Rafał Trybus M Ropica Polska   Tak
10 Mariusz Kmak M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
11 Wojciech Rostocki M Stary Sącz Starosądecki Biegacz/MS Ubezpieczenia Sp. z o.o. Tak
12 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa  
13 Sabina Król K Zagórzany    
14 Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
15 Janusz Gawron M Limanowa Brygada Beskidów  
16 Marcin Janik M Sękowa   Tak
17 Justyna Baran K Ropica Polska AGH Kraków Tak
18 Antoni Kosiba M Kryg SAINT-GOBAIN SQUAD Tak
19 Krzysztof Prokop M Kobylanka    
20 Magdalena Stawarz K Biecz Gorlicka Grupa Biegowa Tak
21 Wirginia Wawrzyniak K Florencja - Tak
22 Kazimierz Wawrzyniak M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
23 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Tak
24 Tomasz Gawlak M Biecz   Tak
25 Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
26 Tomasz Hajduk M GORLICE   Tak
27 Maciej Majda M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
28 Maciej Majda M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro  
29 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
30 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski    
31 Daniel Słowik M Żabno Master's Gym  
32 Jarosław Makowiec M Tuchów KĘPA SPORT  

 

Pobierz Regulamin

XI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - NW

Liczba uczestników: 13
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Elżbieta Spólnik K Klimkówka   Tak
2 Robert Łopuch M Łabowa Rudy 102  
3 Joanna Szurek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
4 Magdalena Wojtarowicz K Szymbark    
5 Edward Mucha M Limanowa Limanowa Forrest  
6 Stanisława Serwa M Sękowa   Tak
7 Jolanta Wojtas M Ropica {Polska   Tak
8 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy Tak
9 Agnieszka Pasieka K Ustrobna    
10 Krystyna Koszyk K Gorlice    
11 Jan Rzucidło M Rzeszów nz Tak
12 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
13 Jarosław Makowiec M Tuchów KĘPA SPORT  

 

Szczegóły

Data:
17 Wrz 2017
Typ:

Organizator

Zespół Szkół w Szymbarku, UKS „Gryf” Szymbark
Email:
dzie_mar@gazeta.pl
Strona internetowa:
http://www.zsszymbark.pl/