Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XII Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu

16 Wrz 2018

Pobierz Regulamin

Program zawodów:
11:00 – 12:30 – przyjmowanie zgłoszeń oraz weryfikacja zawodników w Biurze Zawodów (przyjmowanie zgłoszeń do biegu na 5 km, 10 km oraz nordic walking do godz. 1330)
12:30 – otwarcie imprezy
12:45 – bieg najmłodszych (rocznik 2011 i młodsi) dystans 200m
13:00 – bieg dzieci młodszych (roczniki 2009 – 2010) dystans 300 m
13:15 – bieg dzieci starszych (roczniki 2006 – 2008) dystans 1000 m
13:30 – bieg młodzieży (roczniki 2003 – 2005) dystans 2500 m
14:00 – bieg na dystansie 5 km K i M (roczniki 2003 i starsi) oraz nordic walking K i M na dystansie 2500 m (roczniki 2003 i starsi)
14:45 – bieg główny kobiet i mężczyzn na dystansie 10 km (rocznik 2001 i starsi)
ok. 16:30 – dekoracja zwycięzców
ok. 17:00 – zakończenie imprezy

Kategorie w biegu głównym na 10 km kobiet i mężczyzn
Klasyfikacja generalna K i M

K1 – do 25 r. życia (rocznik 1993 i młodsze)
K2 – do 35 r. życia (rocznik 1983 i młodsze)
K3 – od 36 r. życia (rocznik 1982 i starsze)
M1 – do 39 r. życia (rocznik 1979 i młodsi)
M2 – do 55 r. życia (rocznik 1963 i młodsi)
M3 – od 56 r. życia (rocznik 1962 i starsi)

UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii. Wyróżnienia i ewentualne nagrody rzeczowe w klasyfikacji generalnej nie dublują się z kategoriami wiekowymi.

W biegu na 5 km oraz konkurencji nordic walking przewidziana jest tylko klasyfikacja ogólna kobiet i mężczyzn.

Nagrody:

− za miejsca I – puchar, medal, dyplom,
− za miejsca II – III w biegach 200 m – 10 km – medal oraz dyplom,
− wszyscy, którzy ukończą biegi otrzymają pamiątkowy medal.

Trasy:

Trasy biegów oznakowane o nawierzchni asfaltowej (częściowo szutrowej), o profilu pofałdowanym z punktami odświeżana (z wodą) wytyczone w terenie atrakcyjnym widokowo (przyroda i zabytki).

 

Pobierz Regulamin

XII Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 10

Liczba uczestników: 83
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Mariusz Szkaradek M Nowy sacz Visegrad Maraton Rytro  
2 Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
3 Mariusz Fyda M Bobowa   Tak
4 Darek Bąba M Nowy Sącz   Tak
5 Szymon Poremba M Nowy Sącz Szost Team Tak
6 Karol Lisowski M Nawojowa   Tak
7 Krzysztof Lelito M Składziste UKS Fenix  
8 Marlena Budziszewska K Gorlice    
9 PAWEŁ MYJAK M Krzyżówka UKS FENIX  
10 Marcin Janur M Nowy Sącz Metion  
11 Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice Tak
12 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn  
13 Łukasz Potwora M Gorlice   Tak
14 Regina Kulka K Ropa   Tak
15 Agnieszka Kopek K Gromnik    
16 Lucyna Ciszczoń K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
17 Urszula Twardy K Nawojowa   Tak
18 Krzysztof Steć M Gorlice Mediator Tak
19 Krzysztof Kubacki M Kraków Ja i Sowa  
20 Stanisław Rogasch M Kraków `  
21 Gabriel Nowak M Wojtowa   Tak
22 Piotr Czyżykiewicz M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
23 Grzegorz Wędrychowicz M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
24 Jakub Hyziak M Sękowa FHU Hyziak  
25 Dawid Kowalik M Nowy Sącz Fight House Nowy Sącz Tak
26 Monika Pasiut K Szymbark   Tak
27 Robert Faron M Zalesie Salco Sport Team  
28 Andrzej Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
29 Bogdan Lisowicz M Gorlice    
30 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa  
31 Ewa Pałuzewicz M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
32 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team  
33 RYSZARD PRZEPIÓRA M GORLICE BIEGAM BO LUBIĘ  
34 Arkadiusz Penar M Gorlice   Tak
35 Grzegorz Rosłoński M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
36 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik   Tak
37 Artur Mikruta M Katowice UKS "SP27" Katowice  
38 Michał Dalewski M Nowy Sacz Newag Tak
39 Wojciech Tarasek M Stara Wieś Stara Wieś Team Tak
40 Przemysław Widlak M Kamionka Mała Klub Biegowy Kamionka Wielka Tak
41 Piotr Klimek M Nowy Sacz 1976  
42 Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
43 Leon Babula M Rzeszow stal Rzeszow  
44 Marta Niemiec K Krynica-Zdrój   Tak
45 Teresa Mróz K Krynica-Zdrój   Tak
46 Maciej Majda M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
47 Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team  
48 Karol Pękala M Nowy Sącz   Tak
49 Piotr Tokarczyk M Przysietnica Brygada Beskidów Tak
50 Helena Wszołek K Kraków Ambasador Festiwalu Biegowego Tak
51 Krzysztof Majka M Boleslaw 1989  
52 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS "ROZWÓJ" SZERZYNY  
53 Agnieszka Kiełbasa K Ptaszkowa    
54 Jan Adamczyk M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
55 Jacek Mordarski M Nawojowa   Tak
56 Jan Rodzinka M Zręcin 5 KB,,Athletic,,Zręcin  
57 Antoni Kosiba M Kryg Saint-Gobain Squad  
58 STANISŁAW ROGASCH M Kraków    
59 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore Tak
60 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
61 Kamil Sądej M Powroźnik BRAK  
62 Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
63 Grażyna Martuś K Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
64 Pawel Puscizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD Tak
65 Dorota Klimek K Nowy Sacz    
66 Barbara Malaga K Podegrodzie Malaga Team Tak
67 Bogdan Malaga M Podegrodzie Malaga Team Tak
68 STANISŁAW ROGASCH M Kraków    
69 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking  
70 Angelika Brończyk K Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
71 Mateusz Mikulski M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
72 SZYMAŃSKI MICHAŁ M NOWY SĄCZ   Tak
73 WIOLETTA GNUTEK K NOWY SĄCZ   Tak
74 Pawel Martuś M Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
75 Sebastian Buchman M Nowy Sącz Wkurw Team  
76 Maciej Niedźwiedź M Nowy Sącz Slęzak Team  
77 Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro Tak
78 Zbigniew Szpila M Nowy Sącz   Tak
79 Jacek Martuś M Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
80 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
81 Marek Konieczny M Ropica Gorna Gorlicka Grupa Biegowa  
82 Adrian Wojtas M Ropica Polska Gorlicka Grupa Biegowa Tak
83 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak

Pobierz Regulamin

XII Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 5

Liczba uczestników: 54
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg Grzegorz Danicz M Gorlice Ks Ryglice Tak
2 Bieg Bogdan Lisowicz M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
3 Bieg Sylwia Łukasik K Nawojowa TenisAsNowySącz Tak
4 Bieg Klaudia Borek K Nawojowa TenisAsNowySącz Tak
5 Bieg Krystian Fałowski M Nowy Sącz TenisAsNowySącz Tak
6 Bieg Michał Dudczak M Rytro Visegrad Maraton Rytro  
7 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
8 Bieg Aleksandra Radzik K Wojnarowa   Tak
9 Bieg Elżbieta Borek K Nawojowa TenisAsNowySącz Tak
10 Bieg Andrzej Borek M Nawojowa TenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro Tak
11 Bieg mateusz synowiecki M osobnica   Tak
12 Bieg Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
13 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik   Tak
14 Bieg Paweł Kopek M Gromnik   Tak
15 Bieg Lucyna Ciszczoń K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
16 Bieg Rafał Kornek M Gorlice noname Tak
17 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice MZS 6 Gorlice Tak
18 Bieg Tomasz Hajduk M Gorlice   Tak
19 Bieg Magdalena Stawarz K Biecz Gorlicka Grupa Biegowa Tak
20 Bieg Ewelina Kogut K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
21 NW Stanisława Serwa K Sękowa   Tak
22 Bieg Grzegorz Krerowicz M nowy sacz biegam bo lubie Tak
23 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
24 NW Teresa Pękala K Nowy Sącz   Tak
25 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów    
26 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów    
27 NW Dariusz Rak M Tuchów    
28 Bieg Lucyna Krupa Szado K Tarnów    
29 Bieg Marcin Wielosik M Kadcza Visegrad Maraton Rytro Tak
30 Bieg Sylwia Wrońska K Gorlice   Tak
31 NW Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów   Tak
32 Bieg Krzysztof Prokop M Kobylanka   Tak
33 Bieg Natalia Podsadowska K Gorlice Ambasador Festiwalu Biegowego Tak
34 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice   Tak
35 Bieg Edyta Kurowska K Gorlice   Tak
36 Bieg Maciej Sajdak M Tuchów Stowarzyszenie Milosnikow Karwodrzy Tak
37 Bieg Sławomir Mikos M Tuchów Powietrze Tuchow Tak
38 Bieg Dariusz Szuba M Przemyśl Soldier Team  
39 Bieg Agnieszka Pabian K Niedomice OCR Team Master's Gym  
40 NW Maria Wantuch K Tarnów   Tak
41 Bieg Aleksandra Sekuła K Gorlice   Tak
42 Bieg Natalia Repelewicz K Nowy Sącz   Tak
43 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
44 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
45 NW Iwona Wielgosz K Jasło    
46 NW Tadeusz Gacek M Jordanów Podbabiogórskie Nordic Walking  
47 NW Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking  
48 NW Bogdan Misiniec M Zubrzyca Górna Podbabiogórskie Nordic Walking  
49 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
50 Bieg Oskar Mazur M Tarnów   Tak
51 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
52 Bieg Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
53 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym  
54 NW Jolanta Wojtas K Ropica Polska   Tak

Szczegóły

Data:
16 Wrz 2018
Typ:

Organizator

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
Email:
dzie_mar@gazeta.pl
Strona internetowa:
http://www.szkolawszymbarku.pl/