Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XIV Bieg Sanguszków

XIV Bieg Sanguszków

ZAPISY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE – LIMIT UCZESTNIKÓW OPŁACONYCH OSIĄGNIĘTY.

NIE MA MOŻLIWOŚĆ OPŁATY / ZAPISÓW w DNIU ZAWODÓW.

Pobierz Regulamin

 

ORGANIZATOR:

  • Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół-Świat Pracy w Tarnowie
  • Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie
  • MLUKS Tarnów

PARTNERZY:

    • Urząd Miasta Tarnowa
    • Rada Osiedla Gumniska – Zabłocie
    • KĘPA SPORT
    • OSP Rzędzin w Tarnowie

TERMIN I MIEJSCE:

    • Data: 19.05.2018 (sobota), Tarnów.
    • Start i meta do biegu znajduje się na terenie Parku Sanguszków w Tarnowie.
    • Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, ul. Sanguszków 28 w Tarnowie, czynne od godziny 8:30 do 11:30

 

DYSTANS:

    • 500 – 1000 m – Biegi dzieci i młodzieży
    • 4,2 km – V Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking
    • 4,2 km – Mini Maraton Sanguszków
    • 10 km  – Bieg główny dla kobiet i mężczyzn

 

PROGRAM ZAWODÓW:

08:30 – Otwarcie biura zawodów/zapisy

10:00 – Powitanie uczestników i rozpoczęcie zawodów
10:05 – Bieg 200 m /przedszkole/
10:10 – Bieg  500m /szkoły podstawowe kl. 1-3/
10:20 – Bieg  500m /szkoły podstawowe kl. 4-6/
10:30 – Bieg 1000m /szkoły podstawowe kl. 7 i gimnazjalne kl. 2-3/
10:40 – Bieg 1000m /szkoły ponadgimnazjalne/
11:00 –V Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking 
11:15 – Dekoracja dzieci i młodzieży /szkoły/
11:30Mini – maraton 4,2 km
11:45 –  Zamknięcie biura zawodów
12:00 – BIEG GŁÓWNY na dystansie 10 km
13:15 – Koncert zespołu „New Chapter Band”
14:00 – Dekoracja zwycięzców
14:15 – Losowanie nagród

 

KONTAKT:

    • Tel. +48 605 151 730  /w dniu zawodów telefon – nieczynny!/
    • e-mail: szkolabiegania@gmail.com
    • www.facebook.com/Szkoła-Biegania-i-Nordic-Walking-w-Tarnowie

Pobierz Regulamin

XIV Bieg Sanguszków - 10 km

Liczba uczestników: 155
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Tomasz Szarkowicz M Kraków   Tak
2 Agnieszka Smagacz K Tarnów    
3 Wojciech Wiśniewski M Żabno ING Tak
4 BOGUSŁAW LISAK M RYGLICE ks Ryglice Tak
5 Elżbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa Tak
6 Piotr Garncarz M Pogórska Wola   Tak
7 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
8 Grzegorz Pietrucha M Bruśnik   Tak
9 Tomasz Lisak M Ryglice KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA Tak
10 Łukasz Gręda M Orzelec Mały   Tak
11 Tomasz Lisak M Ryglice    
12 Wojtas Marecik M Brzesko    
13 Robert Maślanka M Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
14 Łukasz Maślanka M Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
15 Anna Jasiak M Wola Rzędzińska Husaria Race Team  
16 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów Tak
17 Dawid Abramowicz M Rzuchowa   Tak
18 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
19 Mikołaj Smosna M Tarnów Brak  
20 Magdalena Szczechowicz K Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS Tak
21 Jakub Szczechowicz M Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS Tak
22 Ewa Cwanek-Florek K Rzeszów Przeworska Grupa Biegowa  
23 Artur Pobiegło M Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska Tak
24 żaneta smolik K Dąbrowa TARNOWSKA RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA Tak
25 żaneta smolik K Dąbrowa TARNOWSKA RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA  
26 Kamil Buchaniec M Pałuszyce   Tak
27 Andrzej Długoń M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy  
28 Magdalena Gilewska K Tarnow   Tak
29 Magdalena Gilewska K Tarnow    
30 anna szwiec K wierzchosławice    
31 Paweł Czarnecki M Łękawica PTG Sokół Świat Pracy Tarnów  
32 Kamil Morydz M Tarnów RPM Studio Tak
33 Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze  
34 Grzegorz Wilkosz M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
35 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
36 Bogusław Iwański M Nowy Sącz   Tak
37 Mirosław Rajski M Wierzchoslawice    
38 Szczepan Drożdż M Żurowa   Tak
39 Adrian Kijowski M Żabno RUNNER TEAM  
40 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
41 Marek Łabuz M Tarnów   Tak
42 DARIUSZ KOZIOŁ M Tarnów    
43 Justyna Hebda K Łęki Dolne Dębickie Gepardy Tak
44 Michał Jamioł M Kielce   Tak
45 Mateusz Sawczak M Tarnów   Tak
46 Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
47 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS "ROZWÓJ" SZERZYNY  
48 Marcin Tokarz M Tarnów Łobuzy Team Tak
49 Adam Rębilas M Nowy Wiśnicz   Tak
50 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik    
51 Justyna Poniewska K Lisia Góra    
52 Joanna Osnowska K Mielec   Tak
53 Ewa Fogel K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
54 Robert Kupisz M Radłów   Tak
55 ARTUR FURMAŃSKI M Tarnów   Tak
56 Mirosław Rajski M Wierzchosławice    
57 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW Decathlon Tarnów Tak
58 Paweł Porosło M Tarnów - Tak
59 Maciej Trzpis M Tarnów - Tak
60 Piotr Ryński M Szczucin Brak Tak
61 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team  
62 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów  
63 Jakub Bąk M Mielec TOP-SERVIS CHORZELÓW Tak
64 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
65 Damian Grzyb M Dębica KS Dębica  
66 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
67 Marcin Baradziej M Koszyce Małe   Tak
68 Katarzyna Ziewacz K Łękawica    
69 Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
70 Michał Skowron M Radomyśl Wielki do6ciu/Pozytywnie Zakręceni Tak
71 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS "ROZWÓJ" SZERZYNY  
72 Grzegorz Lawrenz M Tarnów    
73 Tomasz Gleisner M Tarnów EKIPA Z TARNOWA Tak
74 KAMIL MICHOŃ M TARNÓW biegamwtarnowie.pl Tak
75 Marta Barnaś K Jaźwiny   Tak
76 Henryk Michalski M Tarnów   Tak
77 Rafał Wnęk M Gnojnik Run Team Gnojnik Tak
78 Piotr Górnisiewicz M Kraków WM Triself  
79 Krzysztof Krok M Muszyna niezrzeszony Tak
80 Pawel Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
81 Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
82 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
83 PIOTR WIELGUS M TARNÓW   Tak
84 Anna Motyka K Rzeszow BeFit Anna Motyka  
85 Łukasz Słowik M Tarnów    
86 Ewa jaworska K Tarnów   Tak
87 AGNIESZKA GOGOLA K RZEPIENNIK MARCISZEWSKI 111 A   Tak
88 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
89 Kordian zawadzki M radymno Bożena "Power Team " !! 🙂  
90 Katarzyna Bartkowska K Tarnów PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW  
91 Jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
92 Paweł Baka M Tarnów baxon-meble.pl Tak
93 Bartosz Łazarek M Tarnów RUNONLINE.PL TEAM/DHL RUN CLUB Tak
94 Janusz Żołądź M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
95 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
96 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy  
97 Monika Mordyl K Wola Rzędzińska   Tak
98 Gabriela Zaucha K Tarnowiec   Tak
99 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
100 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
101 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
102 Renata Rodak K Tarnów    
103 Katarzyna Bartkowska K Tarnów PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY Tak
104 Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy Tak
105 Agata Kózka K Dąbrowa Tarnowska   Tak
106 Paweł Wiśniowski M Kielce Drużyna Pierścienia Tak
107 Wiktoria Banach K Tarnów    
108 MIROSŁAW BĄK M CHORZELÓW ZABIEGANI MIELEC Tak
109 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie Tak
110 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
111 Jan Frankowski M Dębno Animator sportu Orlik Dębno  
112 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
113 Mariusz Kogut M Łęki Dolne   Tak
114 Paweł Markowicz M Tarnów Sokół - Tarnów  
115 janusz czuban M tarnów   Tak
116 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
117 Piotr Moździerz M Tuchów Lks burzyn  
118 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
119 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
120 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
121 Rafał Plewa M Jadowniki BKB Victoria Brzesko Tak
122 Ilona Foder K Tarnów    
123 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
124 Hubert Karaś M Dębica SRTG DĘBICA  
125 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam Tak
126 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
127 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa Tak
128 Tomasz Linard M Tarnow    
129 Paweł Kowal M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
130 Magdalena Włodarska K Tarnów   Tak
131 Janina Mikulec K Tarnów   Tak
132 Paweł Janik M Tarnów   Tak
133 Kamil Michoń M Tarnów Biegamwtarnowie.pl  
134 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA    
135 Bartłomiej Pabjan M Tarnów PKO Biegamy Razem Tak
136 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn / @strazakbiega  
137 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
138 Monika Łabno K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
139 Łukasz Grabowy M Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
140 Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny  
141 Angelika Jasińska K Wierzchosławice   Tak
142 Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM Tak
143 Łukasz Adamski M Łękawica Osp Łękawica Tak
144 Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie PTG Sokół Świat Pracy Tak
145 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
146 Małgorzata WAŁĘGA--Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
147 Wiesław Wiktor M Straszęcin   Tak
148 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw A.C. Milan Tak
149 Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice Tak
150 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K Team Tarnów  
151 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
152 PAWEL BUDZYN M Tarnow   Tak
153 Eryk Bogumił M Olesno Run Dup  
154 Jerzy Strojny M Karwodrza    
155 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

XIV Bieg Sanguszków - 4.2 km

Liczba uczestników: 63
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Sławomir Koziara M Tarnów   Tak
2 Urszula Kałuża K Kielce   Tak
3 Monika Serafin K Mielec   Tak
4 Przemysław Skotnicki M Mielec TTC MPEC TARNÓW Tak
5 Martyna Różańska K Tarnów    
6 Wojtasss Marecik M Brzesko   Tak
7 Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Masters Gym  
8 Katarzyna Duleba K Koszye wielkie   Tak
9 Paweł Maj M Strzelce Małe   Tak
10 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE  
11 Oliwia Armatys K Tarnów MTB Racing Team Tarnów Tak
12 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów Tak
13 Michał Gaca M Pojawie Husarz Pojawie  
14 Magdalena Gawron K Tarnów    
15 Krystian Grzesik M Niedźwiedza    
16 Weronika Smoleń K Tarnów   Tak
17 Sławomir Kułaga M Tarnów    
18 Kinga Złonkiewicz K Tarnów GALERIA RZECZY ŁADNYCH Tak
19 Dominika Gmernicka K Tarnów   Tak
20 Dominika Buś K Tarnowiec   Tak
21 kamil Kuczek M zabawa   Tak
22 piotr Kuczek M zabawa   Tak
23 AGNIESZKA Pabian K Niedomice OCR Team Master's Gym Tak
24 Paulina Augustyn K Gliwice   Tak
25 Mateusz Duran M Ołpiny    
26 Jacek Słota M Żurowa   Tak
27 Mariusz Szatko M Brzozówka   Tak
28 Andrzej Długoń M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
29 Justyna Długoń K Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
30 Beata Kowalska K Łeg Tarnowski Gang scigaczy Tak
31 Magdalena Starzec K Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
32 katarzyna duleba K koszyce wielkie    
33 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym Tak
34 Arkadiusz Kukliński M Zbylitowska Góra ZG Rejon Tak
35 Gabriela Damian K Tarnów   Tak
36 Małgorzata Hebda K Łęki Dolne Dębickie Gepardy Tak
37 Małgorzata Kupisz K Radłów OCR TEAM Tak
38 Damian Grzyb M Dębica    
39 Marcin Zawistowski M Brzesko Legia Akademicka Tak
40 Beata Nowak K Tarnowiec   Tak
41 Justyna Skowron K Radomyśl Wielki   Tak
42 Irina Bartosz K Wierzchoslawice   Tak
43 Monika Bazia K Tarnów Szczypiorki Tak
44 Edyta Schenk K Tarnów Szczypiorki Tak
45 Bożena Sadowska K Ilkowice OCR Team Master's Gym Tak
46 Iwona Wielgosz K Jasło    
47 Agnieszka Wijas K Tarnów Biegam bo Lubię Tak
48 Łukasz Słowik M Tarnów   Tak
49 Agnieszka Barnaś K Tarnów szczypiorki Tak
50 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S Tak
51 Iwona Trędota-Niepsuj K Lisia Góra Szczypiorki Tak
52 Dariusz Broniec M Zawada k/ Tarnowa Gang Ścigaczy Tak
53 Katarzyna Koszyk K tarnów Biegam bo biegam 🙂 Tak
54 Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
55 Michał Zambrowski M Bochnia Go APTIV!  
56 Anna Marzec-Salwa K Tarnów   Tak
57 Roman Podorski M Tarnów   Tak
58 Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
59 Jaroslaw Ziomek M Tarnow Husaria Race Team  
60 Łukasz Dunajski M DĘBICA Dębickie Gepardy Tak
61 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
62 Eryk Bogumił M Olesno Run Dup  
63 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

V Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking

Liczba uczestników: 61
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Elżbieta Stępak K Zbylitowska Góra ZG Rejon NW Winning Team Tak
2 Małgorzata Łącka K Tarnów    
3 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
4 Krzysztof Staroń M Grodzisko Nowe   Tak
5 Maria Wantuch K Tarnów Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka Tak
6 Sebastian Dembicki M Tarnów   Tak
7 Marek Pasierb M Rzeszow Nz Tak
8 Monika Sakłak K Janowice 1995  
9 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów Tak
10 Ewa Cwanek-Florek K Rzeszów Przeworska Grupa Biegowa Tak
11 Maria Stępak K Zbylitowska Góra ZG Rejon NW Winning Team Tak
12 Piotr Stępak M Zbylitowska Góra ZG Rejon NW Winning Team Tak
13 Maria Dzikowska K Tymowa zelinianka Tak
14 Maciek Bochenek M Sufczyn    
15 Kinga Chmura K Tarnów   Tak
16 Bogdan Misiniec M Zubrzyca Górna Podbabiogórskie Nordic Walking Tak
17 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice Lucas Team Tak
18 Paulina Sońta K Tarnów 🙂 Tak
19 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
20 Ewelina Fornal K Kępa Bogumiłowicka LUCAS TEAM Tak
21 Joanna Rapacz K Tarnów LUCAS TEAM Tak
22 Magdalena Wąsik K Gruszów    
23 Danuta Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
24 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking Tak
25 Janusz Smolik M Kraków Kijanki Tak
26 Małgorzata Boryczko-Smolik K Krakow Kijanki Tak
27 Magdalena Szot K Kraków   Tak
28 Paweł Malinowski M Kraków    
29 Izabella Halota K Kraków Kijanki Tak
30 Agnieszka Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
31 Anna Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
32 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
33 Klaudyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
34 Kinga Jamrozik K Kraków Kijanki Tak
35 Edyta Wnek K Gnojnik    
36 Kinga Pabian-Krzyżak K Tarnów   Tak
37 Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny Tak
38 Beata Zmarzły K Tarnów    
39 Marian Furman M Biecz   Tak
40 Małgorzata Topór K Gorlice   Tak
41 Małgorzata Stojda K Łęg Tarnowski   Tak
42 Renata Stojda K Tarnow   Tak
43 Jolanta Szostak K Kraków   Tak
44 Marta Mikuła K Tarnów    
45 Marta Mikuła K Tarnów   Tak
46 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-Tarnów  
47 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy Tak
48 Renata Rodak K Tarnów   Tak
49 Kinga Latocha K Tarnów   Tak
50 Kinga Latocha K Tarnów    
51 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
52 Małgorzata Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
53 Jakub Polniaszek M Dębica Dębickie Gepardy Tak
54 Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
55 Alicja Jaworska K Tarnów   Tak
56 Ewa Góra K Tarnów   Tak
57 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
58 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
59 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
60 Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
61 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
19 maja 2018
Typ:

Miejsce

Tarnów – Park Sanguszków
Sanguszków 28
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map