Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

21 Sty 2017

XXXIII  OGÓLNOPOLSKI „BIEG GĄSIENICÓW” 2017  r.

II Ogólnopolski „Mały Bieg Gąsieniców” 2017 r.

Organizator: Burmistrz Miasta Zakopane – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem

Partnerzy: Starosta Tatrzański, Wójt Gminy Kościelisko

Cel zawodów:

Promowanie aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego, Powiatu Tatrzańskiego i turystów.

Promowanie atrakcyjnych miejsc na terenie miasta Zakopane i Powiatu Tatrzańskiego

Wzbogacenie oferty sportowo – rekreacyjnej miasta i powiatu.

Przybliżenie historii narciarstwa biegowego na Podhalu

Możliwość zdobycia punktów rankingowych III Zakopiańskiej Ligi Biegowej

Termin i miejsce:  21.01.2017 /sobota/godz. 10.00 – start dzieci, 12.00 – start biegu głównego

Trasy biegowe: Kościelisko Chotarz.

Opłata startowa: Organizator nie pobiera opłaty startowej.

Dystanse:

Dzieci grupy I, II, III – 1500 m,

Junior K/M, Senior K, Masters K, Weteran 1K, Weteran 2K – 5 km

Senior M, Masters M, Weteran 1M, Weteran 2M – 10 km

Sposób rozegrania zawodów zależy od warunków śniegowych i ilości zgłoszonych zawodników.

Kategorie wiekowe Roczniki
Dzieci – grupa I – klasyk

Dzieci – grupa II – klasyk

Dzieci – grupa III – klasyk

Junior K/M – klasyk

Senior K/M – klasyk

Masters K/M – klasyk

Weteran 1 K/M – klasyk

Weteran 2 K/M – klasyk

2008 i młodsze

2007 – 2006

2005 – 2004

2003 – 2001

2000 – 1978

1977 – 1968

1967 – 1958

1957 i starsi

Klasyfikacje dodatkowe:

klasyfikacja małżeństw:

  • staż małżeński do 10 lat – puchar
  • staż małżeński 11 – 20 lat – puchar
  • staż małżeński 21 – 30 lat – puchar
  • staż małżeński 31 – 40 lat – puchar
  • staż małżeński powyżej 40 lat – puchar

o kolejności decyduje suma czasów małżonków (5K + 10M)

organizator może poprosić o dokument (ksero dokumentu) potwierdzający zadeklarowany staż małżeński.

Biuro zawodów – w miejscu startu czynne od godziny 8.30

Nagrody:  za pierwsze III miejsca w kategoriach wiekowych – statuetki. Każdy uczestnik otrzymuje posiłek i znaczek Biegu.

 

Uczestnik Biegu zobowiązany jest do złożenia oświadczenia  następującej treści:

Dysponuję odpowiednim stanem zdrowia oraz poziomem umiejętności i doświadczenia pozwalającym na bezpieczne przebycie trasy. W zawodach biorę udział na własną odpowiedzialność”. Za osobę niepełnoletnią oświadczenie podpisuje rodzic bądź opiekun prawny.

Ze względu na warunki atmosferyczne Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów, zmiany terminu lub miejsca rozgrywania zawodów.

 

Organizator zastrzega sobie  prawo do zmian w regulaminie i jego ostatecznej interpretacji.

Wyniki biegu zaliczane są do klasyfikacji III Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Dodatkowe informacje: tel. 18 206 69 71, 608 326 315

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

Liczba uczestników: 256
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Kategoria Wiekowa Nazwa Klubu
1 lesław wesół M Nowy Targ Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 uks orkan
2 Bronek Stoch-Michna M Koscielisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze Regle Koscielisko
3 Wojtek Stoch-Michna M Koscielisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 Regle Koscielisko
4 Łukasz Gąsienica M Koniówka Junior K/M - 2003 - 2001 Ks Chochołów
5 Kazimierz Gąsienica M Koniówka Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP Podczerwone
6 Grzegorz Stoch M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
7 Michał Staszel M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
8 Grzegorz Gruszka M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
9 Jan Tylka M Dzianisz Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
10 Alicja Krupa K Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
11 Szymon Długosz M Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
12 Weronika Zubek K Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
13 Agnieszka Bubla K Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
14 Szymon Stawczyk M Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
15 Marta Zbozień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
16 Julia Niemiec K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
17 Maja Kaczmarczyk K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
18 Teresa Topór K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
19 Agnieszka Hornik K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
20 Marta Skupień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
21 JAN FRNCZYK M ZALESIE Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
22 Teresa Skupień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
23 Justyna Zawada K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
24 PIOTR GROŃ M ZALESIE Senior K/M - 2000 - 1978  
25 Teresa Wyrostek K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
26 Magdalena Stawczyk K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
27 Magdalena Topór K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
28 Aneta Orawiec K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
29 Szymon Kaczmarczyk M Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
30 Rafał Sowiński M Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
31 Bartłomiej Franosz M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
32 Mateusz Czernik M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
33 Adam Pawlikowski M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
34 Andrzej Franosz M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
35 Piotr Graszek M Bydgoszcz Masters K/M - 1977 - 1968  
36 CZESŁAW JANUS M BĘDZIN Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
37 KATARZYNA ZALEWSKA-LACHETA K DĄBROWA GÓRNICZA Masters K/M - 1977 - 1968  
38 KACPER LACHETA M DĄBROWA GÓRNICZA Senior K/M - 2000 - 1978  
39 TOMASZ LACHETA M DĄBROWA GÓRNICZA Masters K/M - 1977 - 1968  
40 Martyna Galica K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
41 Maria Galica K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
42 Julia Waliczek K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
43 Karolina Jurgowska K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
44 Agnieszka Haza K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
45 Damian Stopka M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
46 Jan Tylka M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
47 Anna Cudzich K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze SP4 Zakopane
48 Jan Cudzich M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
49 Andrzej Waliczek M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
50 Klemens Joniak M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
51 Bartłomiej Gzik M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
52 Anna Skupień K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
53 Krzysztof Kukuc M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
54 Anna Kukuc K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
55 Stanisław Wiercioch M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
56 Klementyna Łącka K Kościelisko SP2 Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
57 Jędrzej Zwatrzko M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
58 Jan Zwatrzko M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
59 Kamil Wójcik M SP Ząb Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
60 Franciszek Wiercioch M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
61 Kamil Tylka-Suleja M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
62 Kamila Szczepaniak-Sywarny K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
63 Dawid Szczepaniak-Sywarny M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
64 Bronisław Stoch -Michna M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
65 Wojciech Stoch -Michna M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
66 Stanisław Staszel M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
67 Wiktor Słodyczka M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
68 Oliwia Rapacz K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
69 Amelka Oczkoś K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
70 Julia Obrochta K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
71 Aleksandra Nędza-Chotarska K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
72 Kinga Nędza K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
73 Alina Nawara K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
74 Zofia Michalik K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
75 Michał Michalik M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
76 Mateusz Michalik M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
77 Anna Michalik K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
78 Andrzej Michalik M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
79 Magdalena Mąka K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
80 Paulina Marcisz K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
81 Natalia Marcisz K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
82 Mateusz Marcisz M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
83 Zuzanna Maciata K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
84 Blanka Leśniak K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
85 Szymon Krzeptowski-Jasinek M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
86 Zofia Karpiel K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
87 Sylwia Karpiel K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
88 Małgorzata Iwaniec K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
89 Zofia Gąsienica-Wawrytko M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
90 Filip Ficek M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
91 Maciej Celej M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
92 Jan Celej M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
93 Bartłomiej Celej M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
94 Kamil Styrczula M Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
95 Mateusz Bochnak M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
96 Dorota Pająk K Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
97 Mariusz Gruszka M Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
98 Magdalena Bukowska K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
99 Marta Michniak K Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
100 Magdalena Bukowska K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
101 Magdalena Michniak K Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
102 Zbigniew Obrochta M Dzianisz Senior K/M - 2000 - 1978 Regle Kościelisko
103 Grzegorz Wysowski M Ptaszkowa Masters K/M - 1977 - 1968 PKS Jaworze Ptaszkowa
104 Wojciech Watycha M Witów Masters K/M - 1977 - 1968  
105 Danka Jendrichovská K Ražňany Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MARAS team
106 Karol Watycha M Witów Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
107 Ladislav Maras M Presov Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MARAS team
108 Bartłomiej Szczerba M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
109 Aleksandra Śmieszek K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
110 Jan GĄSIENICA M kOŚCIELISKO Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
111 Maciej Kwarciak M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
112 Anna Janik K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
113 Szymon Celej M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
114 Franciszek Para M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 Zakopane
115 Rainer Lis M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
116 Marcel Chyc M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
117 Franciszek Para M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 Zakopane
118 Czesław Mączyński M Plock Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Mcbike
119 Łukasz Mróz M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968  
120 Andrzej Gibała M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
121 Mikołaj Serwatowicz M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 TS Wisła Zakopane
122 Pola Pieniądz K Kraków Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP 40 Kraków
123 Krzysztof Pieniądz M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 Ruczaj
124 Karolina Gąsienica-Roj K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
125 Rafał Potrząsaj M Ciche Senior K/M - 2000 - 1978  
126 Grzegorz Legierski M Koniaków Masters K/M - 1977 - 1968 Team Nabiegówkach. Pl
127 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Masters K/M - 1977 - 1968  
128 sławomir wałęga M tarnów Masters K/M - 1977 - 1968  
129 Andrzej Słobodzian M Sokołów Młp. Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 GB Na Zdrowie
130 Jagienka Czubernat K Nowy Targ Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Orkan
131 Aniela Czubernat K Nowy Targ Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Orkan
132 Tomasz Dudziak M Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
133 Maja Dudziak K Kraków Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
134 Katarzyna Gąsienica Wawrytko K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
135 Zofia Gąsienica Wawrytko K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
136 Wojciech Wiśniewski M Tarnów Masters K/M - 1977 - 1968  
137 Jacek Staroń M Krosno Masters K/M - 1977 - 1968 KROSSKI REMSPORT
138 Bogumiła Dobosz K Rytro Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 UKS RYTER RYTRO
139 Marian Dobosz M Rytro Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 UKS RYTER RYTRO
140 Zbigniew Zemuła M Kraków Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Kora & Dora
141 Agnieszka Tomaszewska K Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968  
142 Agnieszka Tomaszewska K Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968  
143 Maciej Kułach M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
144 krzysztof sporysz M kozy Masters K/M - 1977 - 1968  
145 wojciech olszówka M TARNÓW Masters K/M - 1977 - 1968 SOKÓŁ TARNÓW STOWARZYSZENIE SPORTOWE
146 Wacław Tomasiak M Sokołów Małopolski Masters K/M - 1977 - 1968 GB Na Zdrowie
147 Karina Mroczkowska K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
148 Monika Domagała K Ratułów Senior K/M - 2000 - 1978  
149 Monika Domagała K Ratułów Senior K/M - 2000 - 1978  
150 Władysław Łukaszczyk M Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
151 Ewa Łukaszczyk K Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
152 Krzyś Jedrys M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
153 Magdalena Kot K Mysłowice Masters K/M - 1977 - 1968 BORNIAK TEAM
154 Mateusz Sporysz M Kozy Senior K/M - 2000 - 1978  
155 Mieszko Winiarski M Chochołów Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
156 Adam Winiarski M Chochołów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
157 WOJCIECH HYRNIK M TYCHY Senior K/M - 2000 - 1978  
158 Kazimierz Kowalczyk M Witów Masters K/M - 1977 - 1968  
159 Ryszard Pudzisz M Ludzmierz Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
160 Maria Pitoń K kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
161 JAN JURASZ M WEGIERSKA GORKA Weteran 2 K/M - 1957 i starsi sympatyk biegania
162 Robert Janocha M Krosno Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
163 Małgorzata Knapczyk K Poronin/Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
164 Dorota Karpiel-Bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
165 Jan Karpiel-bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
166 Szymon Szlósarczyk M Jabłonka Senior K/M - 2000 - 1978  
167 Stanisłąw Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze BAJ Team for heroes
168 Jerzy Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 BAJ Team for heroes
169 Bartosz Bierowiec M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 BAJ Team for heroes
170 Anna Kiedrowska K Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
171 Włodzimierz Cincio M Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
172 Franciszek Fatla M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
173 Marysia Fatla K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
174 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
175 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
176 Maria Zachara K Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
177 Remigiusz Zachara M Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
178 Bogusław Gracz M Ząb Masters K/M - 1977 - 1968 NORDICLIFE
179 Maria Fatla K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
180 Witek Dubowiecki M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Chata Biegacza K34 Zakopane
181 Bartosz Wójcik M Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
182 Andrzej Pradziad M Murzasichle Senior K/M - 2000 - 1978 UKS Regle Kościelisko
183 Iwona Zimoń K Częstochowa Senior K/M - 2000 - 1978 AKN RATRAK
184 Katarzyna Kwak K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
185 Alicja Trzebunia K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
186 Paweł Zimoń M Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968 Agnieszka Ratrak
187 Norbert Kuczera M Pleśna Senior K/M - 2000 - 1978 Nordiclife
188 Franciszek Krupa M Szaflary Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Nordiclife
189 Ireneusz Rabski M Skomielna Biała Senior K/M - 2000 - 1978  
190 Józef Rabski M Skomielna Biała Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 KS Luboń Skomielna Biała
191 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
192 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
193 Magdalena Krajza K Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968  
194 Magdalena Behounek K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 TG Sokół Zakopane
195 Piotr Mlynarski M Krakow Masters K/M - 1977 - 1968  
196 Tomasz Gąsienica-Roj M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Klimatyzacja
197 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
198 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
199 Mirosław Królikowski M Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
200 Robert Faron M Zalesie Masters K/M - 1977 - 1968 REMSPORT
201 Maciej Pałahicki M Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968 RMF FM
202 Edward Mucha M Limanowa Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Limanowa. Forrest
203 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
204 Zuzanna Gąsienica K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Regle
205 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
206 teresa stochel K krakow Weteran 2 K/M - 1957 i starsi akpt
207 WERONIKA JARECKA K BIELSKO BIAŁA Junior K/M - 2003 - 2001 skipol.pl TEAM
208 SEBASTIAN JARECKI M BIELSKO BIAŁA Senior K/M - 2000 - 1978 skipol.pl TEAM
209 Magdalena Chełmicka K Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 RMD Montrai Team
210 Piotr Porębski M Rybnik Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Konsorcjum PRG i BSz
211 Małgorzata Gąsienica K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
212 Stanisław Gąsienica M Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
213 Roman Kołodziejczyk M Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
214 Przemysław Barnowski M Witów Senior K/M - 2000 - 1978 www.witowpokoje.pl
215 Wiktor Mosoń M Głowienka Masters K/M - 1977 - 1968 MUKS Podkarpacie Jedlicze
216 Andrzej Pelczar M Dobieszyn Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
217 Jan Madej M Mszana Dolna Weteran 2 K/M - 1957 i starsi -
218 Zbigniew Radomski M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
219 Agnieszka Faron K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978 NORAFSPORT
220 Michał Bzowski M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968  
221 Patryk Wydra M Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
222 Edyta Olcon K Bialka Tatrzanska Masters K/M - 1977 - 1968 Skipol.pl Team
223 Krzysztof Legoń M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Legion
224 Szymon Tylka M Czarny Dunajec Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 KS Chochołów
225 Agnieszka Tylka K Czarny Dunajec Junior K/M - 2003 - 2001 KS Chochołów
226 Nikola Dyk K Zakopane Junior K/M - 2003 - 2001  
227 Mariusz Dyk M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
228 Ewa Kubin K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
229 Maciej Jasiurski M Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
230 Liwia Kubin K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
231 Ireneusz Kubin M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
232 Dariusz Ślaga M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 SKIPOL.PL SKI TEAM POLAND
233 Stefan Sikora M Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
234 Alicja Sikora K Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
235 Wojciech Sułek M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
236 Dariusz Serafin M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG. SOKÓŁ
237 Patrycja Zygmunt K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
238 ANDRZEJ ŚWIRSZCZ M Małogoszcz Senior K/M - 2000 - 1978 Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane
239 Kazimierz Budz M Bukowina Tatrzańska Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TC Orzeł Spytkowice
240 Franciszek Suchy M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
241 Daniel Stachoń M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
242 Karol Stachoń M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 Sp 3
243 Celina Rogalska-Pawlik K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
244 Joanna Jarguz K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
245 Marta Stawiarska K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
246 Elżbieta Kępińska K Tarnów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Kępa Sport
247 Leszek Kepiński M Tarnów Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Kępa Sport
248 MARIA NĘDZA K KOŚCIELISKO Senior K/M - 2000 - 1978 Kościelisko dla Biegaczy
249 Jan Gąsienica-Roj M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
250 Anna Gąsienica-Roj K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG SOKÓŁ Zakopane
251 Marcelina Gąsienica-Roj K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP10 Zakopane
252 Henryk Olejniczak M Kościelisko Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Strefa Tlenu
253 Halina Olejniczak K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Strefa Tlenu
254 Małgorzata Behounek K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
255 Leszek Behounek M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
256 Jarosław Makowiec M Tuchów Senior K/M - 2000 - 1978 KĘPA SPORT

Szczegóły

Data:
21 Sty 2017
Typ: