Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Zimowe Tropy Żbików 2018

27 Sty 2018

 

Pobierz Regulamin

IX-go Bieszczadzkiego Wyścigu Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików 2018”
Miejsce: Smolnik nad Osławą – Gmina Komańcza – pow. Sanocki.
Termin: 27 stycznia 2018 r. (sobota).
Start: godz.11.30
Miejsce startu: Zagroda „CHRYSZCZATA” w Smolniku nad Osławą, gmina Komańcza, 515 mnp.
Meta: okolice Przełęczy „ŻEBRAK” – 822 mnpm.

Organizatorzy:

  • Stowarzyszenie Sportowo – Rekreacyjne „Żbik-Komańcza”
  • Gmina Komańcza, GOK Komańcza

Kategorie:

– Kategorie żeńskie:

  1. K1 = 13 – 17 lat (rocznik 2005 – 2001)
  2. K2 = od 18 lat (rocznik 1998 i starsze).

– Kategorie męskie:

  1. M1 = 13-17 lat (rocz. 2005-2001)
  2.   M2 = 18-29 lat ( rocz. 2000-1989).
  3. M3 = 30 –39 lat ( rocz. 1988-1979).
  4. M4 = 40 – 49 lat (rocz. 1978-1969).
  5. M5 = 50 – 59 lat ( rocz. 1968-1959).
  6. M6 = 60 lat (rocz. 1958 i starsi).

Pobierz Regulamin

Zimowe Tropy Żbików 2018

Liczba uczestników: 111
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Klub Miejscowość Opłacone
1 Mariusz Baj M 1971 Roztocze Cycling Team Zamość Tak
2 Krzysztof Książek M 1985 Dębicki Klub Kolarski GRYF Nagawczyna Tak
3 Marek Kuchta M 2000 Cyklo-klub Raslavice Raslavice  
4 Eugeniusz Stój M 1955 MTB Brzozów Racing Team Brzozów Tak
5 Artur Buczek M 1981 MTB Brzozów Racing Team Brzozów Tak
6 Artur Moszczyński M 1966   Krosno Tak
7 Marcin Musiałowski M 1976 Bieszczadzki Park Narodowy Ustrzyki Górne  
8 Michał Szopa M 1983 MTB MOSiR Dukla Wietrzno  
9 Bartosz Wróbel M 1988   Rzeszów  
10 Kazik MASIO M 1950 STS Sanok Sanok Tak
11 Piotr Malczewski M 1980 MTB MOSIR DUKLA Teodorowka  
12 Michal Čverha M 1998 Star-bike Team Raslavice  
13 Janusz Krowicki M 1981 MTB MOSiR Dukla Dukla  
14 Robert Wróbel M 1973 niezrzeszony krosno Tak
15 cezary łachut M 1981 gardner team mielec Mielec Tak
16 Bogdan Kułak M 1965 Żbik Komańcza Czystogarb  
17 Jakub Gryzło M 1980 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Jasło Tak
18 Piotr Gryzło M 1999 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Jasło Tak
19 Krzysztof Kosiek M 1979 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Jasło Tak
20 Marek Faka M 1992   Sanok  
21 Mikołaj Pyrcz M 2001 Zryw Buszkowiczki Przemyśl  
22 Piotr Bednarczyk M 1983   Kostarowce  
23 Paweł Litwin M 1980 MTB Mosir Dukla Cergowa  
24 Krystian Nawój M 1982 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
25 Janina Nawój K 1984 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
26 Jan Głowacki M 2001 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
27 Joanna Głowacka K 2003 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
28 Janusz Głowacki M 1967 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
29 Maciej Uruski M 1976 ROWEROMANIA SANOK Sanok  
30 Wojciech Chmielewski M 1951 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
31 Elżbieta Koczera K 1983 ROWEROMANIA SANOK Sanok Tak
32 Sławomir Burda M 1983 MTB MOSIR DUKLA Dukla  
33 Renata Burda K 1980 MTB MOSIR DUKLA Dukla  
34 Dominik Malczewski M 1999 MTB Mosir Dukla Dukla  
35 Mariusz Wiernusz M 1988   Iwonicz Tak
36 Kazik MASIO M 1950 STS Sanok Sanok  
37 Paweł Urbanik M 1993 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe Tak
38 Piotr Gembalik M 1977 Syndrome Racing Sanok Tak
39 Sebastian Cyran M 1986 JSC Jasło Tak
40 aleksander kusz M 2007   Łańcut  
41 Michał Bieniasz M 1989 Chemik Pustków MTB Dębica Tak
42 Dariusz Ludwig M 1976 Bida Cycling Group Przemyśl Tak
43 Marcin Wiącek M 1979 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Jasło Tak
44 Jerzy Dudek M 1969 Bida Cycling Group PRZEMYSL Tak
45 Klaudia Krzesińska K 1996 Żbik-Komańcza Czystogarb  
46 Arkadiusz Krzesiński M 1989 Żbik-Komańcza Czystogarb  
47 Mateusz Szwast M 2003 Mtb Mosir Dukla Dukla  
48 Piotr Ślusarz M 1974 Jedlicze TEAM Rzeszów Tak
49 Andrzej Kitela M 1966 Kitela Przemyśl Tak
50 Mateusz Kołodziej M 2004 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe  
51 Piotr Sawicki M 2003 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe Tak
52 Magdalena Kłeczek K 1978 SST Lubcza Rzeszów  
53 Jacek Kłeczek M 1976 SST Lubcza Rzeszów  
54 Maciej Dąbrowski M 2002 MTB MOSIR DUKLA Krosno  
55 MARCIN DĄBROWSKI M 1977 KWIATY U WIOLI KROSNO Tak
56 Wojciech Piekło M 1999 ŁTC Łańcut Łańcut  
57 Roman Cierpiał M 1965 KS Strzyżów Mtb Team STRZYŻÓW Tak
58 Marcin Płodzień M 1985   Niechobrz Tak
59 Jacek Szczurek M 1974 Mtb Mosir Dukla Cergowa  
60 Łukasz Walczak M 1983   Drohojów Tak
61 Piotr Ziemiański M 1981 Nowy Styl Group Cycling Team Rymanów Tak
62 Wiktor Wiśniewicz M 1959   Nowy Żmigród  
63 Rafał Cygan M 1980 JSC Jasło Zarzecze  
64 Jacek Piatek M 1965 TanieOdzywkiCyclingTeam.pl Dębica Tak
65 ARTUR ASZKLAR M 1973   IWONICZ  
66 Waldemar Kopczyk M 1971 Bida Cycling Group Przemyśl Tak
67 Wojciech Włoch M 1982 PSK OLIMPIONIK Przemyśl Tak
68 Robert Babiarz M 1963 PRz Rzeszów Tak
69 Piotr Tokarek M 1976   Krosno  
70 Sławomir Dziwisz M 1989   Hoszów Tak
71 Tomasz Dziwisz M 1981   Hoszów Tak
72 Matúš Marcinko M 1976 DAMAD CYCLING Sabinov  
73 Ernest Horoszko M 1986 SWR SOSbike Sanok Sanok Tak
74 Magdalena Artym K 1973 Bida Cycling Club Przemyśl  
75 Grzegorz Zając M 1973 Bida Cycling Group Przemyśl Tak
76 Paweł Adamczyk M 1984 SWR SOSbike Sanok Sanok Tak
77 Jerzy Szpunar M 1964 ŁTC Łańcut Łańcut  
78 Dariusz Wdowiak M 1972 SWR SOSbike Sanok Sanok Tak
79 Mariusz Przybyła M 1978 SWR SOSbike Sanok Sanok Tak
80 Tadeusz Bieniek M 1957   Boguchwala Tak
81 Michał Jurczak M 1977   Brzozów  
82 Przemysław Ciak M 1992 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe Tak
83 Mateusz Gumieniak M 1983 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe Tak
84 Mateusz Tobiasz M 1981   Lutoryż  
85 Magdalena Kaczor K 1976   Rzeszów  
86 Magdalena Łuczkiewicz K 1981 Truck Partner Zet Transport Nowy Sącz Nowy Sącz Tak
87 Bogdan Kozłowski M 1983 Klub Kolarski Jeżowe Jeżowe Tak
88 igor knychała M 1974   przemyśl Tak
89 ZBIGNIEW MIGAŁA M 1952   SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI Tak
90 Wioletta Dąbrowska K 1978 kwiaty u wioli krosno Krosno Tak
91 Mariusz Stasicki M 1971 SST LUBCZA Wola Zgłobieńska Tak
92 Jerzy HADUCH M 1957   PISAROWCE Tak
93 ARTUR JUSZCZYK M 1975   IWONICZ  
94 Andrzej Czech M 1971 Rzeszowski Klub Morsów "Sopelek" Czudec  
95 Wacław Ziaja M 1972   Przemyśl Tak
96 Hubert Gas M 1999 ZRYW Buszkowiczki Buszkowiczki Tak
97 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ M 1950 KS STRZYŻÓW MTB TEAM FRYSZTAK Tak
98 Tadeusz Dubiel M 1956 ŁTC ŁAŃCUT Łańcut  
99 Tomasz Gas M 1982 Zryw Buszkowiczki Buszkowiczki Tak
100 Jakub Rusin M 1998 JGS TREK Bike Team Dębica  
101 Grzegorz Rusin M 1974 JGS TREK Bike Team Dębica  
102 Seweryn Misa M 1976 JGS TREK Bike Team Dębica  
103 Krzysztof Guzik M 1980 Moonshine Spirit TEAM Krosno Tak
104 Jan Rzucidło M 1952 nz Rzeszów  
105 Piotr Gerlach M 1980 Moonshine Spirit TEAM Krosno Tak
106 Maciej Głowacki M 1981 Truck Partner Zet Transport Nowy Sącz Nowy Sącz Tak
107 Agata Pasternak K 1991 Rzeszowski Klub Morsów "Sopelek" Rzeszów Tak
108 Piotr Grzebień M 1974   Krosno Tak
109 Robert Lorens M 1966 WS TECH MTB TEAM Sanok Sanok Tak
110 Hubert Głowacki M 1975   Krosno  
111 Zbigniew Łysy M 1967 PSK Olimionik Przemyśl Tak

Szczegóły

Data:
27 Sty 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl