Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

3 Bieg Burzyński z Regatta

11 czerwca 2016

Wydarzenie Nawigacja

III edycja Biegu Burzyńskiego im. prof. Jana Sajdaka z Regatta to biegi dla dzieci i młodzieży, bieg głównyna dystansie 10 km w malowniczej scenerii.

Kiedy?
11 czerwiec 2016 – Sobota
Startujemy już wczesnym popołudniem od godz. 14:00

Dlaczego Bieg Burzyński?
Burzyn leży w Dolinie rzeki Białej oraz u podnóży pasma góry Brzanki, urozmaicone ukształtowanie terenu i piękno przyrody to świetne miejsca do aktywnego wypoczynku.

Sprawdź jak u nas jest pięknie / promo z 2015:

Dla kogo jest ta impreza sportowa?
Dla wszystkich którzy kochają biegać. Dla osób które dopiero zaczynają i dla osób zaawansowanych. Różnego rodzaju dystanse pozwalają każdemu aktywnie uczestniczyć w święcie biegania w Dolinie rzeki Białej. Zaczynamy od biegów dla dzieci i młodzieży rozgrywanych na stadionie sportowym, a dla dorosłych mamy przygotowanych dystans 10 km w urozmaiconym terenie, w przepięknej scenerii u podnóża pasma góry Brzanki oraz Doliny rzeki Białej.

Cel
– uczczenie pamięci im. prof. Jana Sajdaka,
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Tuchów i regionu Małopolski

POZYCJANRUCZESTNIKPLECKAT_WIEKMIASTOKLUBWYNIK BRUTTO
129Czyż GrzegorzMM3BogumiłowiceGrupa Azoty - Automatyka Tarnów00:35:33.0450
2112MAKOWIEC ROBERTMM3TuchówLKS BURZYN/FESTIWAL BIEGOWY w KRYNICY00:37:01.1850
3152Pasieczny RobertMM2GorzyceSprint Gorzyce00:37:09.9680
4157Pietrzyk WojciechMM2KrakówLacho Team00:37:25.7390
517Chanek RobertMM1Dobczyce00:37:44.9120
6115Malski PawełMM1TarnówRunshop Team00:37:55.9410
747GOLONKA MATEUSZMM1GorliceGORLICE BIEGAJĄ00:38:15.0980
8228Trojanowski KrzysztofMM1LimanowaKS Limanowa Forrest00:38:41.6180
9275Dudziński DarekMM2rzuchowaBIKE BROTHERS TEAM00:38:53.0210
10101Lech SzymonMM1Gromnik00:38:56.8120
1142Giża GrzegorzMM2radomyśl wielki00:39:01.3520
12189Skiba KamilMM2TarnówPTG Sokół - Świat Pracy Tarnów00:39:03.6140
1332Danicz GrzegorzMM1GorliceNorafsport / RunForFun00:39:19.8380
1477Kita KrzysztofMM2Tuchów00:39:36.3740
1531Damian JaroslawMM2Tarnów00:40:04.2350
1653Hyży PiotrMM2TarnowiecVege Runners00:40:09.6490
17129Moździerz PawełMM4TarnówSokół Tarnów00:40:18.1820
18221Tamborski KrzysztofMM1Nisko00:40:30.2410
19109Macioł AndrzejMM5KrakowTeam Pierzynka00:40:38.4770
2041Furmański ArturMM1Tarnów00:41:00.4890
21260Ziomek TomaszMM1TarnówRunshop Team00:41:04.2640
22130Moździerz PiotrMM1Tuchów00:41:28.4130
23245Wiśniewski WojciechMM3ŻabnoING00:41:43.9980
24207Surus KamilMM1TarnówHusaria Race Team00:42:15.6970
2567Kądziołka MichałMM2Jadowniki00:42:35.9460
26263Żołądź DamianMM2Bogumiłowice00:42:41.4680
2738Fudala MichałMM2BrzeskoBKB Victoria Brzesko00:42:42.7320
2899Kuśnierz KrzysztofMM1GorliceMekanika Team00:42:43.6680
2966Kądzielawa MarcinMM1TarnówSTARGLASS TEAM00:42:44.3540
3050Grzenia MichałMM1Tuchów00:42:46.1510
31192Skotnicki DariuszMM2Łękawica00:42:47.1620
3218Chlupka KrzysztofMM2Dębno00:42:48.8780
33143Olesik MarcinMM1TarnówSOKÓŁ - TARNÓW00:43:02.4500
3444Gleisner TomaszMM3Tarnów00:43:14.0720
35235Wagner LenkaKK3Bobowa00:43:17.1210
3635Flądro DanielMM2Wokowice00:43:20.0940
3749Gostyński KrzysztofMM3KrakówGostyńscy Team00:43:31.5600
3875Kita RomanMM3BrzeskoBKB Victoria Brzesko00:43:34.9920
39205Surmacz AlbertMM1TuchówKAROL TEAM00:43:39.0950
40217Ścibor ŁukaszMM2Wojnicz00:43:46.7070
41183Siadek JakubMM2TarnówDUONET00:43:52.0580
42249Wójcik JoannaKK1TuchówLKS BURZYN00:43:55.1160
43305Sikoń MarekMM2Wielka Wieś00:43:58.9380
44302Smutek MonikaKK1Nowa JastrząbkaRunshop00:44:07.2990
45303Murzyniec TomaszMM2Gliwice00:44:07.9080
46274Martowicz WiesławMM3Tarnów00:44:08.4230
47196Sokulski RafałMM2Szerzynyspeedszerzyny00:44:18.2350
48146Opaliński MichałMM1DębicaKB Maratończyk Dębica00:44:24.4910
49195Smoter TadeuszMM5Kraków-Nowa HutaESKADRA Kraków00:44:26.2220
50257Zaucha RafałMM1BurzynLKS BURZYN00:44:31.3700
51254Zajac KatarzynaKK2Tarnów4K TEAM TARNÓW00:44:34.4120
52301Pagacz FilipMM1Tarnow00:44:51.4630
53219Świerczek PatrycjaKK2Jadowniki00:44:52.0720
5451Hensel KrzysztofMM2CzerwionkaLuxtorpeda Czerwionka00:45:00.7140
55182Sarna KamilMM2Krasne00:45:08.5760
5671Kielbasa MiroslawMM3Tarnow00:45:13.3810
578Bednarz KrzysztofMM4Tarnów4KTeam Tarnów00:45:16.9690
5893Kula RobertMM3Tarnów00:45:21.3370
59163Polański GrzegorzMM2PleśnaPędzący Jamnik00:45:32.6940
6080Konieczny AnnaKK2Kraków00:45:34.3790
6139Furmanek MariuszMM3Skołyszyn00:45:37.1560
62306Szczepański KamilMM1Burzyn00:45:52.1160
6382Kosman PiotrMM3Wierzchoslawice00:45:57.5140
64234Wagner KrystianMM1bobowa00:46:02.2250
65131Mróz RafałMM3Bobrowniki Wielkie00:46:09.9310
66209Szafarczyk TadeuszMM2ZakliczynNiezawodni Team00:46:13.5660
67261Zych AdamMM2DębicaKB Maratończyk Dębica00:46:15.9060
68259Zięba EwaKK1BratkowiceUniwersytet Rzeszowski00:46:16.9360
69173Roman BogdanMM3Kobylanka00:46:18.4330
70244Wisniewski WojciechMM3Tarnów00:46:20.0870
71230Trygar MartynaKK1Rymanów ZdrójFinisz Rymanów00:46:23.3000
72162Pokorny MaciejMM4TarnówPTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie00:46:42.0830
734Baka PawełMM2Tarnówbaxon-meble.pl00:46:48.1120
74147Osuch PatrycjaKK1DębicaKB Maratończyk Dębica00:46:54.9220
75204Strojny JerzyMM3Tuchów00:46:58.1320
76144Olszewska MałgorzataKK1PleśnaBiegam z maczetą00:47:07.2150
77164Prażmowski DanielMM2Dębica00:47:11.0830
78118Martuś JacekMM2Bobowa00:47:13.0110
79150Pałka StanisławMM3TarnówNiepołomice Biegają00:47:14.1410
80185Sikora TomaszMM2ZgłobiceTEAM SALETROSAN00:47:20.1310
81243Winczura AdamMM5TarnówStowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów00:47:32.4870
8273Kiełtyka RyszardMM4Rzepiennik Biskupi 800:47:36.8700
83132Musiał SzymonMM1Tarnów00:47:38.4610
84258Zięba SabinaKK2ŚwilczaZięba Team00:47:44.2020
85106Lorek MarekMM3DębicaKB Maratończyk Dębica00:47:44.5011
86206Surmacz MarekMM3Tuchów00:47:45.0910
87166PRZEBINDA BOGDANMM3Czernichów00:47:49.4590
88253Zaborowski RobertMM4DębicaKB Maratończyk Dębica00:47:51.7060
8978Kokoszka TadeuszMM5Tarnów00:47:53.5000
90142Oleksowicz AnetaKK1ZborowiceAZS Politechnika Rzeszowska00:47:57.1000
919Bibro KrzysztofMM2Wojnicz00:48:05.2620
92135Nalepka PiotrMM2Tarnów00:48:11.4090
93122Menżyk MarcinMM1StanowiceLuxtorpeda Czerwionka00:48:18.4130
9436Florek MarcinMM3PILZNOMężczyźni św. Józefa00:48:24.9490
95191Skotnicka AnnaKK2Skrzyszów00:48:31.3920
9690Królicki DariuszMM4RymanówFinisz Rymanów00:48:35.4170
97107Łącki MaciejMM2Tarnów00:48:40.3620
98127Misiak MateuszMM1RopczyceZabiegani Ropczyce00:48:47.5230
99194Słomska BeataKK2Jodłówka Tuchowska00:48:56.8980
100256Zaucha MateuszMM1Tuchow00:48:58.3650
101240Wilkosz GrzegorzMM2TarnówEkipa z Tarnowa00:49:02.1090
10298Kuśnierz AndrzejMM3GorliceMekanika Team00:49:11.6090
10343Glanowski ZenonMM5SosnowiecTKKF Czeladź00:49:20.7200
104223Teleńczuk TomaszMM3Wrocław00:49:32.7470
105250Wszołek AnnaKK1Rożnowice00:49:38.7840
10658Kajmowicz RyszardMM4Koszyce MałeTOP800000:49:42.2790
107120Mazur GrzegorzMM3KobylankaOrliki Ropica Polska00:49:58.7520
108104Lisowska-Woś AgnieszkaKK2NiepołomiceNiepołomice Biegają00:50:00.2810
10992Kukla MateuszMM1TarnówTrzy Oliwki Tarnów00:50:06.2250
110155Pepel KatarzynaKK2Czerwionka-LeszczynyLuxtorpeda Czerwionka00:50:07.1140
111216Szymura KarolinaKK2Tarnów4K TEAM TARNÓW00:50:08.8460
11230Damian AgataKK2Tarnów00:50:18.0500
1131Bachurski MariuszMM2DębicaNASNIEDOGONIAT00:50:28.0650
11446Gniadek KrzysztofMM1Tuchów00:50:29.6560
11579Kołodziej MagdalenaKK2Czchówniezrzeszony00:50:29.7810
116139Oberc GrzegorzMM3rymanowFINISZ RYMANOW00:50:30.9670
11713Brodło ZbigniewMM2Tuchów00:50:32.8390
118119Mazur IreneuszMM2DębicaDębickie Gepardy00:50:38.6730
1193Bajorek WaldemarMM3Rzepiennik StrzyżewskiMotoszopa00:50:48.3920
120125MICHOŃ KAMILMM3TarnówTEAM SALETROSAN00:50:48.5320
121179Sanocki GrzegorzMM1RzezawaDrag Star Team00:50:54.7570
122108ŁUSZCZYC ANNAKK2Rzeszów00:50:57.0810
123140Ogar KrzysztofMM2plesna00:51:13.1180
12494Kusion AnnaKK4Tarnów00:51:35.2540
125211Szczepanik GrzegorzMM2KrakówWilDeer00:51:38.3900
12625CICHOWSKI MIECZYSŁAWMM4PILZNO00:51:54.5360
127145Onik AdamMM3TarnówVegerunners00:52:01.4930
12885KOZIK PATRYKMM2Dębicapędzące ślimaki00:52:08.6380
12968Kądziołka AnetaKK2JadownikiBKB Victoria Brzesko00:52:16.1570
13023Chwistek JacekMM3TuchówLKS BURZYN00:52:32.9900
13184Kotapka CelinaKK2Tarnówbiegać i zwiedzać00:52:41.7880
132214szepielak maciejMM2TarnówRunForFun00:52:45.9690
133177Sadowska JagodaKK1KrakówNight Runners00:52:46.9690
134136Nawara EwelinaKK2TarnówKsiężniczki Nibylandii00:52:47.4040
13526Cierlikowski KrzysztofMM2Nowy Sącz00:53:05.2200
136203STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRAKK1WIELICZKA00:53:20.5390
137231Trzebunia AlicjaKK2Zakopane00:53:28.1520
13816Cetnarowski KamilMM2Brzeg00:53:29.0100
139199Stachurski MirekMM2Rzeszów00:53:37.2310
140159Podlasek PatrycjaKK2Dębica00:53:43.9080
141200Stalica KarolMM2Tarnów00:54:00.7400
142121McCarthy MarzenaKK2Londyn00:54:11.8320
143239Wilk ArturMM4DębicaWilcza wataha00:54:14.2810
144160Podraza StanisławMM3Dębica00:54:14.3750
145105Lorek AnnaKK3DębicaKB Maratończyk Dębica00:54:16.4650
14683koszyk KatarzynaKK2TarnówBezklub00:54:21.2070
147186Sitek AnnaKK2DębicaKB Maratończyk Dębica00:54:34.2330
148181Sarat EwaKK3Tarnów00:54:46.9940
149248Wojtanowski JakubMM2Tuchów00:54:58.8970
150158Podlasek PawełMM2DębicaGunnar Ljoekelsoey00:55:05.1840
151156Piekielniak KamilMM1Szczucin00:55:06.6030
152134Myszkowska JuliaKK1CzerwionkaLuxtorpeda Czerwionka/TL Row Rybnik00:55:12.7810
153180Sanocki JanMM4RzezawaDrag Star Team00:55:16.5870
154255Zaucha BeataKK1Tuchów00:55:20.4560
155238Wątroba ŁukaszMM2Tarnow00:55:22.1880
156304Moskal AndrzejMM5Biecz00:55:37.0700
157154Pawłowicz EdytaKK1Zalasowa00:55:45.3540
158137Nowak NataliaKK2Tarnów00:55:48.0060
159252Zaborowska HalinaKK4DębicaKB Maratończyk Dębica00:56:01.8740
16088Kraszkiewicz AleksanderMM2DębicaNASNIEDOGONIAT00:56:02.8410
161246WŁOCH MARIUSZMM2WIELICZKA00:56:10.5170
1622Badura JoannaKK1Nisko00:56:18.4880
16389Król GrażynaKK3Przemyśl00:56:34.4630
164251Wyglądacz ZuzannaKK2Wrocław00:56:37.8480
16528Czuba-Latoń MariaKK2ŁabowaHarty z Południa00:56:45.1330
166133Musiał SzczepanMM1Tuchów00:56:56.4740
1677Basarab GrzegorzMM3Przemysl00:57:23.1500
168148Pajura AgataKK3GrabinyKB Maratończyk Dębica00:57:30.3110
169124MICHALSKI HENRYKMM3TarnówGRUPA AZOTY TARNÓW-HONOROWI DAWCY KRWI00:57:48.5000
17059Kajmowicz ŁukaszMM2Skarżysko-Kamienna00:57:55.2550
17124Ciach MałgorzataKK2Tarnów00:58:08.1410
17254Iskrzycka MagdalenaKK2Rzeszów00:58:22.9140
173224Tokarz KingaKK2Tarnow00:58:27.3450
174213Szczurek JoannaKK1Tarnów00:58:27.3910
175215Szuba SławomirMM2Łęg Tarnowski00:58:41.4630
17664Kawa WiolettaKK2Zalasowa00:58:45.2380
177247Wojtanowicz MonikaKK2Węgrzce00:58:47.5780
178174Romański KubaMM1PILZNO00:59:15.8140
179128Mosoń DominikMM1PILZNO00:59:16.1570
180222Tamborski GrzegorzMM2Nisko00:59:16.9990
181220Tamborska JoannaKK1Nisko00:59:17.6080
18215Burzec-Osak AnnaKK3Dąbrowa TarnowskaRun Team Dąbrowa Tarnowska00:59:27.6850
183227Toropiła EwelinaKK1DuklaAZS Politechnika Rzeszowska00:59:35.2050
184201Stańczyk PatrykMM1Tuchów00:59:49.4160
185271Duda MagdalenaKK2żurowa00:59:59.8680
186126Mikulec JaninaKK3Tarnów01:00:01.6000
187117Małek KingaKK1Jadowniki01:00:03.2070
18860KAŁUSEK JACEKMM3GaszowiceLuxtorpeda Czerwionka01:00:51.4580
18963Karlik - Kałusek AgnieszkaKK2GaszowiceLuxtorpeda Czerwionka01:00:51.7230
190212Szczerba MichałMM3Tuchów01:01:05.2790
19122Chmura PaulinaKK1DębicaKlub Biegacza Maratończyk Dębica01:01:14.0000
19296Kuśnierz JakubMM1GorliceMekanika Team01:01:22.4240
193168Przeklasa JoannaKK3Tarnówteam Niezawodni01:01:52.7190
194208Szafarczyk KatarzynaKK2ZakliczynNiezawodni Team01:02:00.8620
19597Kuśnierz MagdalenaKK3GorliceMekanika Team01:02:14.8550
19655JAMRO LEOPOLDMM5Gorlice01:02:21.3760
1975Bańkowski KamilMM2Nowy Sącz01:02:41.6250
198102Leśniak AldonaKK2Nowy Sącz01:02:43.7930
19974Kita StanisławMM5JadownikiBKB Victoria Brzesko01:02:46.8820
200265Vysochanskyy MaksymMM2Malopolskie01:02:55.3840
20110Bielatowicz LucynaKK2DębicaRunForFun Dębica01:02:58.3950
202103Lisak BogusławMM3RygliceKasil-steel01:03:15.5710
20327CZUBA MAŁGORZATAKK2MUSZYNACHARTY Z POŁUDNIA01:03:22.6220
20448Gostyńska WeronikaKK2KrakówGostyńscy Team01:03:52.0440
2056Bartnicki GrzegorzMM2Przemyśl01:04:05.9280
206281Michalczyk ElżbietaKK2Dąbrowa TarnowskaRun Team Dąbrowa Tarnowska01:04:48.9990
20720Chmura PawełMM2OlesnoRun Team Dąbrowa Tarnowska01:04:49.1550
208141Ogorzelec KingaKK2Dąbrowa Tarnowska01:04:49.3420
20921Chmura PiotrMM3OlesnoRun Team Dąbrowa Tarnowska01:04:49.6080
210114Malewski ZygmuntMM5BochniaKKS Bochnia01:05:46.8440
211229trybalska annaKK2Brzesko01:05:56.2820
212193Skowronek AnnaKK2Kraków01:06:39.4010
213153Patalas MariaKK4Ryglice01:06:43.4570
214165Przebinda AdamMM1Czernichów01:08:24.5290
21562Karlak HalinaKK5Uście Gorlickie01:08:35.7140
216111Madej DominikaKK1Kraków01:11:15.3030
217110Madej BarbaraKK2Kraków01:11:16.3790
218184Siemiński BogdanMM3Kraków01:11:16.5970
219210Szczepanik MarcjannaKK2WarszawaW pogoni za Jelonkiem01:13:34.2520

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2016
Typ:
Strona internetowa:
bieg.burzyn.pl

Organizator

LKS Burzyn
Telefon:
604 392 461
Email:
kontakt@burzyn.pl

Inny

Dystans
10 km
Opłata startowa
od 25 zł

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska
+ Google Map