Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

VI Bieg Burzyński

2 Cze 2019

LIMIT ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY – LISTY STARTOWE ZAMKNIĘTE!

TERMIN I MIEJSCE:

  • – 2 czerwca 2019r. (niedziela) – Burzyn
    – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
  • – Biuro zawodów: 8:30-10:30
  • – Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (stadion)
  • Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 11:00   (zamknięcie trasy 12:30)
  • Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 11:00  (zamknięcie trasy 12:30)
  • – Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

 

Bieg główny – 10 km:

  • – Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
  • – Limit czasowy: 90 minut
  • – Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
  • – Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Bieg 10 km – Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

 

I Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking
Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking. (szczegóły w regulaminie)
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.

Prowadzone będą kategorie wiekowe:

M-1 16 – 35 lat                         K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat                        K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat +                            K-3 50 lat +

  • LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW MARSZU NORDIC WALKING oraz Biegu Głównego.

Co m.in. znajdziesz w pakiecie?

Super Torba oraz Żel regenerujący od Salco Therapy 200ml


Piękny Odlewany Medal otrzymasz na mecie.

TRASA

 

VI Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 386
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Grzegorz Wesołowski M Burzyn LKS Burzyn Tak
2 Bartosz Zając M Gawłów Zajączki Tak
3 Honorata Zając K Gawłów Zajączki Tak
4 Katarzyna Polak K Brzezie    
5 Zygmunt Gut M Meszna Opacka   Tak
6 Grzegorz Janik M Tarnów   Tak
7 Lidia Kajmowicz K Tuchów    
8 Mariusz Fyda M Bobowa Bobowa Tak
9 Iwona Malinowska K Lichwin   Tak
10 Józef Mikołajczyk M Folusz Folusz team Tak
11 Krzysztof Ogar M Pleśna 5a   Tak
12 Andrzej Płaneta M Sufczyn   Tak
13 Barbara Gębiś K Wola Rzędzińska Biovitamed Tak
14 Krzysztof Gołąb M Wola Rzędzińska    
15 Adrian Bojdo M Tarnów    
16 Krzysztof Sporniak M Targowiska   Tak
17 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów Tak
18 Marzena Machowska - Dudczak K Bistuszowa    
19 Tomasz Szarkowicz M Kraków    
20 Henryk Smagacz M Stara Jastrząbka Dębickie Gepardy Tak
21 Mariusz Przystał M Ujanowice AKS Ujanowice Tak
22 Paweł Skop M Przecław wkurw_team  
23 Adrian Sadlej M Brzesko KLUB BIEGOWY PERŁA  
24 Maciej Adamczyk M Piaseczno HGR-M Tak
25 Daria Sulikowska K Piaseczno   Tak
26 Karolina Białas K Łęg Tarnowski    
27 Dariusz Adamowski M Tarnów   Tak
28 Anna Drużkowska K Łysa Góra   Tak
29 Andrzej Rzeźnik M Korczyna   Tak
30 Elżbieta Prajznar K Korczyna   Tak
31 Michał Niemiec M TARNÓW    
32 SANDRA STĘPNIEWSKA-WŁOCH K Wieliczka   Tak
33 Jarosław Wrona M koszyce wielkie   Tak
34 Katarzyna Jachym K Tarnów   Tak
35 Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG Tak
36 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów   Tak
37 Dominika Szewczyk K Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom  
38 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów Tak
39 Łukasz Nawracaj M Jodłowa NAW-MOT Jodłowa  
40 Paulina Borek K Tarnów Decathlon Tarnów Tak
41 Barbara Wajda K Korczyna   Tak
42 Marek Dzierwa M Wisowa WISOWA Tak
43 Joanna Słowińska M Wola Rzędzińska   Tak
44 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
45 Jaroslaw Gniady M Blonie Creative Bochnia biega team Tak
46 Michał Nalepka M Łęki Dolne   Tak
47 Krystian Kubas M Tarnów   Tak
48 Rafał Wojtanowski M Tarnów   Tak
49 Michał Jamioł M Kielce   Tak
50 Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team Tak
51 Patryk Galas M Jastrzębia   Tak
52 Kamil Ludwa M Jastrzębia   Tak
53 Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy Tak
54 Przemysław Lorkiewicz M Rudka   Tak
55 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
56 PIOTR DOBOSZ M ŻARÓWKA SPRINT RADOMYŚLWIELKI Tak
57 Maciej Rudek M Tarnów   Tak
58 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy Tak
59 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy  
60 Patryk Galas M Jastrzębia    
61 Beata Skóra K Wierzchosławice    
62 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
63 Paulina Nowak K Tarnow6 Spartan Tak
64 Paweł Zięba M Łużna   Tak
65 Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin Tak
66 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska    
67 OSKAR BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE    
68 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE    
69 Marcin Skóra M Tarnów MOCNA EKIPA Z TARNOWA Tak
70 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
71 Sebastian Wałaszek M Łukowa    
72 Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
73 Tomasz Hajduk M GORLICE   Tak
74 Barbara Wajda K Korczyna    
75 Alicja Kaczyńska K Rzeszów Perfect Runner Team Tak
76 Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE Tak
77 Tomasz Zięcina M Tarnów   Tak
78 Grzegorz Polański M Pleśna Wesoły Bob Tak
79 joanna przekasa K tarnów NIEZAWODNI TEAM Tak
80 FILIP Chrzanowski M Tuchów    
81 Marcin Zygmunt M Gorlice    
82 Jakub Siadek M Tarnów DUONET Tak
83 Tomasz Mordarski M Gorlice Gksw  
84 Mateusz Bryg M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki Tak
85 Krzysztof Konieczny M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
86 Sebastian Świeca M Tarnów   Tak
87 Magdalena Wojcieszek K Tarnow   Tak
88 Paulina Szurek K Moderówka   Tak
89 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
90 Agnieszka Olbrot K Jasło   Tak
91 Dariusz Niemiec M Jasło   Tak
92 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K TEAM TARNÓW  
93 Agnieszka Olbrot K Jasło    
94 Partycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła  
95 Grzegorz Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team Tak
96 Daniel Chmielowiec M Szymbark Gorlicka grupa biegowa  
97 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
98 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
99 Grzegorz Grzegórzko M Tarnów MOLO TEAM  
100 JAN MIETELSKI M KRAKÓW NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY Tak
101 Marek Surmacz M Tuchów   Tak
102 Marcin Kokoszka M Bochnia    
103 Edyta Syrek-Sokołowska M Przysieki   Tak
104 Patrycja Półtorak K Kraków    
105 Grzegorz Rybiński M Proszowice RUN RYBKA RUN  
106 Łukasz Kawik M Brzozówka TKS Kyokushin Karate Tak
107 Aneta Kawik K Brzozówka TKS Kyokushin Karate Tak
108 Dawid Miłkowski M Tursko   Tak
109 Łukasz Mikrut M Zalasowa   Tak
110 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon  
111 Jozef Jodlowski M brzesko    
112 Janusz Podgórski M Klecie OSKARJA Tak
113 Ewa Dach K Tarnów    
114 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik    
115 Pawel Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
116 Tadeusz Kokoszka M Tarnów    
117 Jan Rosiek M Łosie Klub morsów "Klimatyzacja"  
118 Gabriela Zaucha K Tarnowiec   Tak
119 leszek pięta M trzcinica   Tak
120 Tinka Klemová K Košice Autoservis ERIKA running team Tak
121 Kamil Zelenák M Košice Autoservis ERIKA running team Tak
122 Karolina Natkaniec K Kraków BeFit24Team Tak
123 Joanna Przeklasa K Tarniw Niezawodny team  
124 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
125 Dawid Świerczek M Jadowniki   Tak
126 Maja Udała K Kraków   Tak
127 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
128 Aneta Olech K Kraków BeFit24Team Tak
129 Mateusz Machlowski M Zabierzów BeFit24Team Tak
130 Katarzyna Kocon K Kraków BeFit24Team Tak
131 Wojciech Krokowski M 38-200Jasło BWG Ekonomic  
132 Justyna Kurtek K Krakow BeFit24Team Tak
133 Michał Bergański M Grybów Brygada Beskidów Tak
134 Mariusz Żółtak M Kraków   Tak
135 Wiesław Misiak M Kraków BeFit24team Tak
136 Przemysław Królikowski M Kraków BeFit24team Tak
137 Agnieszka Cyganek K Kraków BeFit24team Tak
138 Józef Mikołajczyk M Folusz Folusz team  
139 Iza Ptaszek K Kraków Shamrock Beavers Zielonki  
140 Wojciech Sułkowski M LIMANOWA Limanowa Biega Tak
141 Michał Turlej M Brzesko-Jasień    
142 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
143 Czesław Pawłowski M Nowy Sącz   Tak
144 Konrad Jurek M Kraków KBTRSTRUKT  
145 Paweł Cebula M Jasień Grubo Po 30 Tak
146 Bartłomiej Baran M Szymbark   Tak
147 Kinga Więch K Skrzyszów   Tak
148 Jan Sanocki M Borek Creative Bochnia biega team Tak
149 Agnieszka Kowalska Bartkowska K Skrzyszów   Tak
150 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon  
151 Łukasz Kubicki M Iwonicz Zdrój Kubiccy  
152 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy  
153 Jacek Starzyk M Olkusz   Tak
154 Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
155 Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów  
156 Jarosław Zając M Pogórska Wola   Tak
157 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
158 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
159 Grazyna Martuś K Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
160 Pawel Martuś M Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
161 Maciej Karpiel M Tuchów Taekwondo Tuchów  
162 Nina Skalak M Ilkowice    
163 Kinga Tokarz K Tarnów Łobuzy Team  
164 Joanna Szczurek K Tarnów   Tak
165 Mariusz Gniadek M Brzozowa Szypki jak Jaszczomb 😉 Tak
166 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła Tak
167 Krzysztof Ptak M Tarnów   Tak
168 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
169 Rafał Ciesielski M Dąbrówka Tuchowska   Tak
170 Krzysztof Rempała M Burzyn LKS Burzyn Tak
171 Mariusz Bielawa M Żyraków    
172 Mariusz Bielawa M Żyraków    
173 Ryszard KLAMUT M Jabłonica Polsks Jabłonica  
174 Krzysztof Klimas M Myślenice JJ TEAM Tak
175 janusz czuban M Tarnów   Tak
176 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
177 Rafał Muniak M Tuszyma   Tak
178 Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa KS Limanowa Forrest & MKS Limanovia & MaratonyPolskie.PL TEAM Tak
179 TOMASZ GLEISNER M Tarnów, Poland EKIPA z TARNOWA Tak
180 Jacek Józefczyk M Tuchów   Tak
181 Joanna Kowalczyk K Kraków LUX TORPEDA Małopolska  
182 Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group Running Team Tak
183 Daniel Flądro M Wokowice Klub Biegowy Perła Tak
184 Iwona Nowak K Zbylitowska Góra    
185 Rafał Plewa M Jadowniki   Tak
186 Przemysław Bień M Ryglice KS Ryglice-Sekcja biegowa Tak
187 Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
188 Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
189 Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
190 Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
191 Aleksander Kajmowicz M Tuchów P T G Sokół - Tuchów Tak
192 Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn Tak
193 Daniel Gaik M Żabno OSP ŻABNO Tak
194 Artur Furmański M Tarnów RodzinaNaMedal Tak
195 Angelika Jasińska K Wierzchosławice   Tak
196 Tomasz Ziobro M Krosno Krosno Miasto Szkła Tak
197 Monika ŁABNO K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy  
198 Wioletta Kawa K Zalasowa   Tak
199 Mateusz Marta M Kraków SA PSP Kraków Tak
200 Paweł Podlasek M Dębica   Tak
201 Patrycja Podlasek K Dębica   Tak
202 Bartosz Miękina M Tarnów wkurw_team Tak
203 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa Tak
204 Edyta Pawłowicz K Zalasowa   Tak
205 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
206 Artur Chopin-Stefańczyk M Kraków Wyrobyart.pl Tak
207 Anna Trybalska K Brzesko    
208 Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group Tak
209 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy  
210 Grzegorz Moździerz M Tarnów   Tak
211 Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów Tak
212 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
213 Katarzyna Jankosz K Pilzno   Tak
214 Łukasz Kubicki M Iwonicz Zdrój Kubiccy Tak
215 Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
216 Jarosław Gniady M Tarnow    
217 Jacek Lesiak M Dębica   Tak
218 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej Tak
219 Maciej Dudek M Tarnów Lks Burzyn Tak
220 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
221 Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi  
222 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂 Tak
223 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂 Tak
224 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk Tak
225 Paweł Mleczko M Tarnów    
226 Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
227 Anna Capinska K Stróża Night runners Tak
228 Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki    
229 LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
230 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
231 Igor Zborowski M Krynica-Zdrój    
232 Jakub Miłkowski M Tarnów   Tak
233 Artur Borycki M DABROWA TARNOWSKA   Tak
234 Marcin Lampart M Dębica Akademia małego strażaka Tak
235 Tomasz Bogutyn M Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB Tak
236 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA  
237 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
238 Katarzyna Kępowicz K Szynwałd    
239 Kamil Indyk M Rzeszów Husaria Race Team Tak
240 anna666153323@gmail.com Sokół M Brzeźnica Czarne Gryfy  
241 Konrad Obidziński M Kraków   Tak
242 Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Tak
243 Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Tak
244 Magdalena Syrek K Tarnów   Tak
245 JÓZEF Rojek M Ropczyce    
246 Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA Tak
247 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
248 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
249 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
250 Michał Szczerba M Tuchów   Tak
251 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
252 Andrzej Wieczorek M Tarnów   Tak
253 Kinga Burza K Burzyn   Tak
254 Sławomir Sikora M Tarnów #RaceBrothers Tak
255 Łukasz Adamaszek M Skawina   Tak
256 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
257 Anna Czarnik K Zalasowa   Tak
258 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team  
259 Michal Witalis M Jasło   Tak
260 MICHAŁ ŁANOCHA M Jasień   Tak
261 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE    
262 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć  
263 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
264 Bartłomiej Olearczyk M Dębica Dębickie Gepardy Tak
265 Daniel Słowik M Zabno Gang Zakręconych Mastersów  
266 Adam Rolek M Cieklin   Tak
267 Wojciech Guzik M Miejsce Piastowe 1970 Tak
268 Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice Tak
269 Kamil Ciuruś M Bucze   Tak
270 Krystian Gawlik M Kruzlowa Wyżna 113   Tak
271 stanisław śmigacz M Kruzlowa   Tak
272 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
273 Piotr Tuszkiewicz M Tarnów   Tak
274 Dariusz Jamka M Tarnów    
275 Dariusz Zadarnowski M Kraków   Tak
276 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA Tak
277 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
278 Patrycja Strzesak K Szczepanowice   Tak
279 Anna Kusion K Tarnów   Tak
280 Rafał Plewa M Jadowniki    
281 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
282 Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy Tak
283 Piotr Kupiec M Ryglice   Tak
284 Iza Ptaszek K Kraków Shamrock Beavers Zielonki Poland  
285 Andrzej Mikrut M Ryglice   Tak
286 Anna Walczyk K Dębica Dębickie Gepardy Tak
287 Dawid Zachara M Mokrzyska   Tak
288 Marta Lampart K Dębica   Tak
289 Mariola Mazur K Debica Dzikie Mustangi Tak
290 Dorota Lampart K Debica   Tak
291 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
292 Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy  
293 Tomasz Gałaczynski M Mielec    
294 Grzegorz Ast M Jedlicze Amstaff Team Jedlicze  
295 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
296 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
297 Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners Tak
298 Barbara Malaga K Podegrodzie MALAGA Team  
299 Bogdan Malaga M Podegrodzie MALAGA Team  
300 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY  
301 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce Tak
302 Bogdan Pięta M Mielec Run For Fun Tak
303 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski    
304 Aneta Giełbaga K Pustynia Active Team Tak
305 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
306 Jarosław Jachimowicz M Tarnów   Tak
307 Krzysztof Kurkiewicz M Michałowice QŁYNYCZ TEAM Tak
308 Marzena Moskal K Krosno   Tak
309 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble Tak
310 Weronika Orłów K Meszna Opacka Osp Meszna Opacka Tak
311 Kinga Małek K Ryglice   Tak
312 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
313 Albert Mikrut M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
314 Krzysztof Dziadkowiec M Niepolomice FitClub24 Tak
315 GRZEGORZ KUCZEK M TARNÓW   Tak
316 Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG Tarnów  
317 Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team  
318 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
319 Łukasz Karaś M Tarnów Ekipa z Tarnowa  
320 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN Tak
321 Sławomir Krzak M Tarnów   Tak
322 magda duda K zurowa    
323 ADAM WISNIOWSKI M DEBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
324 Dorota Klimek K Nowy Sącz    
325 Ryszard Klamut M Jabłonica Polska Jabłonica  
326 Anna Sobiegraj K Tarnów    
327 KAROLINA GAWLIK K TARNÓW    
328 Marcin Batora M Dębica SRTG Dębica Tak
329 Patryk Zabawa M Gorlice Ambasadorzy Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice  
330 Karol Majewski M Skarżysko - Kamienna 3:33 TEAM  
331 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
332 Katarzyna Zembaczyńska K Kraków   Tak
333 MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. Milan Tak
334 Robert Pisz M Jasło Orion Tak
335 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków  
336 Agnieszka Raś K Kraków Husaria Race Team Tak
337 Łukasz Kopek M Gromnik Run Team Gromnik Tak
338 Paweł Birczyński M Kraków   Tak
339 Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa Tak
340 Daniel Bartkowski M Tuchów   Tak
341 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN  
342 Jerzy Strojny M Karwodrza -  
343 Michał Karcz M Borków   Tak
344 Agnieszka Fit K Kielce Kijowe Lejdis  
345 Andrzej Sak M Tarnów   Tak
346 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
347 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce  
348 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
349 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE  
350 Dominik Mikuś M Jasło   Tak
351 Dawid Golonka M Jasło   Tak
352 Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro Tak
353 Edyta Grzyb K Zborowice   Tak
354 Maria Szot K Ujazd Brak Tak
355 Adam Świątek M Borzęcin    
356 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice    
357 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team  
358 Klaudia Bojdo K Tarnów   Tak
359 Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
360 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
361 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
362 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
363 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
364 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
365 Piotrek Bieniek M Myślenice JJ Team  
366 Martyna Ulman K Kraków JJ Team Tak
367 Józef Zborowski M Staszów STARiS Tak
368 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska Tak
369 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski   Tak
370 Paweł Cudek M Burzyn   Tak
371 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Tak
372 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
373 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn Tak
374 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
375 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
376 Paweł Marcinkowski M Borzęcin   Tak
377 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW Tak
378 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
379 Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice   Tak
380 Lucyna Stec K Rzeszów    
381 Tomasz Babło M Radłów   Tak
382 Agata Zygmont K Chorzelów   Tak
383 Paulina Najdała K Łętowice   Tak
384 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska dzicz  
385 Robert Michałowski M Tarnów   Tak
386 Karolina Świątek K Zalasowa    

VI Bieg Burzyński - NW

Liczba uczestników: 97
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Edyta Wesołowska K Burzyn   Tak
2 Lidia Kajmowicz K Tuchów   Tak
3 Jarosław Firlej M Machnówka   Tak
4 Marzena Machowska-Dudczak K Bistuszowa   Tak
5 Justyna Nidecka K Tarnow    
6 Radoslaw Niepokój M Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
7 Agnieszka Galica-Niepokój K Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
8 Jakub Wojtanowski M Tuchów   Tak
9 Ewa Dzierwa K Wisowa WISOWA Tak
10 Sebastian Zabawa M Tarnów   Tak
11 Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów Sokół Świat Pracy Tak
12 Beata Skóra K Wierzchosławice   Tak
13 Marcin Skóra M Wierzchosławice   Tak
14 HUBERT MUNIGA M BOGUMILOWICE   Tak
15 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA Tak
16 Anna Wójcik-Hirsz K Tarnów Biovitamed Tak
17 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
18 Marek Sadko M Żabno Sokół Tarnów ŚWIAT PRACY  
19 Danuta Dąbrowska M Tarnów STG Tarnów Tak
20 Maria Mondel Watrak K Tarnów   Tak
21 Marek Watrak M Tarnów   Tak
22 Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
23 Robert Piłat M Brzostek OSKARJA Tak
24 Małgorzata Stasiowska K Jasło OSKARJA Tak
25 magda duda K zurowa    
26 Katarzyna Dulęba K koszyce wielkie   Tak
27 Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa   Tak
28 Dariusz Jamka M Tarnów   Tak
29 Dorota Trzeciak K Libusza   Tak
30 Agnieszka Molczyk K Zgłobice   Tak
31 Piotr Molczyk M Zgłobice   Tak
32 Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
33 Bożena Starzyk K Olkusz   Tak
34 Agnieszka Tyrka K Tarnów    
35 Agnieszka Mazur K Tarnów    
36 Kinga Tokarz K Tarnów Łobuzy Team Tak
37 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice Wierzchosławice Tak
38 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
39 Maria Wantuch K Tarnów Sokół /świat Pracy Tak
40 Joanna Kowalczyk K Kraków LUX TORPEDA Małopolska  
41 Tadeusz Kowalczyk M Kraków LUX TORPEDA Małopolska Tak
42 Danuta Pyjor K Tuchów    
43 Paulina Wyszyńska K Szynwałd   Tak
44 Agnieszka Podraza K Szynwałd   Tak
45 Oksana Szczepańska K Kraków    
46 Katarzyna Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
47 Anna Stefańczyk K Kraków   Tak
48 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
49 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
50 Wiesław Rafa M Jasło   Tak
51 Ingo Wildauer M Malsch/Germany Team Erdinger alkoholfrei Tak
52 Iwona Różycka K Nowy Sącz   Tak
53 Jarosław Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
54 Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
55 ALICJA Jaworska K Tarnów   Tak
56 Beata Jeleń K Wola Rzędzińska   Tak
57 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
58 Lucyna Stec K Rzeszów    
59 Monika Lepionka K Rzeszów IndysioweLove Tak
60 Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy Tak
61 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
62 Maria Dzikowska K Tymowa Zelinianka Tak
63 Ewa Góra K Tarnów   Tak
64 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
65 Beata Adamaszek K Skawina   Tak
66 Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnòw   Tak
67 OLIWIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE    
68 CECYLIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE    
69 Małgorzata Janczak K Olesno   Tak
70 Janusz Bielamowicz M Niegłowice   Tak
71 Lucyna Krupa-Szado K Tarnów STG Tarnów Tak
72 Ewelina Olearczyk K Dębica Dębickie Gepardy Tak
73 Barbara Baran K Jodłowa JODŁOWA Tak
74 Dariusz Barnaś M Jaźwiny CZARNE GRYFY Tak
75 Maria Mondel Watrak K Tarnów    
76 Marek Watrak M Tarnów    
77 Danuta Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
78 Małgorzata Kolodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
79 Wanda Kiełtyka K Turza   Tak
80 Urszula Dudek K Burzyn LKS Burzyn Tak
81 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogorskie Nordic Walking  
82 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice 1977 Tak
83 Joanna Rapacz K Tarnów   Tak
84 Katarzyna Łoskot-Fit K Masłów Kijowe Lejdis Tak
85 Zuzanna Kras K Siedliska   Tak
86 Paweł Brodło M Tuchów   Tak
87 Ewa Sutkowska K Tarnow   Tak
88 Agnieszka Fit K Kielce Kijowe Lejdis Tak
89 Anna Karcz K Borków Kijowe Lejdis Tak
90 Gabriela Gajewicz-Rogala K Kielce Kijowe Lejdis Tak
91 Justyna Liber-Opałko K Kielce Kijowe Lejdis Tak
92 Iwona Wielgosz K Jasło   Tak
93 Eleonora Mrożek K Wojnicz Spartan Training Group Tarnów Tak
94 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
95 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
96 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
97 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Biegi Dzieci - VI Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 231
Lp Imię Nazwisko Płeć Grupa wiekowa - szkoła
1 Maja Galbarczyk K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
2 IGOR KAWA M Klasa IV-VI sz.podst.
3 Julia Kardaś K Klasa IV-VI sz.podst.
4 Aleksandra Gromadzka K Klasa IV-VI sz.podst.
5 Dawid Świątek M Klasa IV-VI sz.podst.
6 Nikola Chrzanowska K Klasa IV-VI sz.podst.
7 Kacper Chrzanowski M Klasa IV-VI sz.podst.
8 Lena Wojcieszek K Przedszkolak
9 HANNA Wojcieszek K Przedszkolak
10 Gabriela Podraza K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
11 Jakub Wyszyński M Klasa IV-VI sz.podst.
12 Bruno Gurgul M Klasa I-III sz.podst.
13 Bianka Gurgul K Przedszkolak
14 Mikołaj Podraza M Przedszkolak
15 Emilia Jakubowska K Klasa I-III sz.podst.
16 Helena Jakubowska K Przedszkolak
17 Emilia Wyszyńska K Klasa IV-VI sz.podst.
18 Jakub Podraza M Klasa IV-VI sz.podst.
19 Jan Dobosz M Przedszkolak
20 Lena Opiela K Klasa I-III sz.podst.
21 Konrad Klucznik M Klasa IV-VI sz.podst.
22 Julia Cetnar K Przedszkolak
23 Milena Klucznik K Przedszkolak
24 Piotr Tylutki M Przedszkolak
25 Wiktor Bratek M Klasa IV-VI sz.podst.
26 Gabriela Ryba K Klasa IV-VI sz.podst.
27 Szczepan Wajda M Przedszkolak
28 Oliwier Wajda M Klasa I-III sz.podst.
29 Kamila Zając K Klasa IV-VI sz.podst.
30 Mateusz Świegoda M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
31 Maja Wesolowska K Przedszkolak
32 Franciszek Wesolowski M Klasa I-III sz.podst.
33 Magdalena Stawarz K Przedszkolak
34 Kacper Kopek M Przedszkolak
35 MARIA PYPEĆ K Przedszkolak
36 Grzegorz Klimek M Klasa I-III sz.podst.
37 Malgorzata Koza K Klasa I-III sz.podst.
38 Monika Szpałek K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
39 Estera Szpałek K Przedszkolak
40 Ksawery Krawczyk M Klasa I-III sz.podst.
41 Julita Dobosz K Klasa I-III sz.podst.
42 Igor Krawczyk M Klasa I-III sz.podst.
43 Oliwia Pypeć K Klasa I-III sz.podst.
44 Borys Serafin M Przedszkolak
45 Oliwia Sowiżdżał K Klasa IV-VI sz.podst.
46 Marcin Sowiżdżał M Przedszkolak
47 Nikodem Sowiżdżał M Klasa I-III sz.podst.
48 Antonina Zaucha K Przedszkolak
49 Monika Bajorek K Przedszkolak
50 Kamil Świegoda M Klasa IV-VI sz.podst.
51 Antoni Okaz M Klasa I-III sz.podst.
52 Maksymilian Bernal M Klasa I-III sz.podst.
53 Kamila Sękowska K Przedszkolak
54 Mikołaj Fudalej M Klasa I-III sz.podst.
55 Jakub Fudalej M Przedszkolak
56 Milena dawid K Klasa I-III sz.podst.
57 Krystian Łopatka M Klasa I-III sz.podst.
58 Agnieszka Łopatka K Klasa IV-VI sz.podst.
59 KINGA GOGOLA K Klasa I-III sz.podst.
60 PATRYK GOGOLA M Klasa IV-VI sz.podst.
61 Maria Jachym K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
62 Adrian Śniosek M Przedszkolak
63 Dominik Śniosek M Klasa I-III sz.podst.
64 Filip Śniosek M Klasa IV-VI sz.podst.
65 Daniel Szewczyk M Przedszkolak
66 Piotr Rzepka M Klasa I-III sz.podst.
67 Konrad Więcek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
68 Wojciech Czosnek M Przedszkolak
69 Michał Fiedor M Klasa I-III sz.podst.
70 Mateusz Trembecki M Klasa I-III sz.podst.
71 Dominika Trembecka K Klasa IV-VI sz.podst.
72 Emilia Stępińska K Klasa I-III sz.podst.
73 kamil stępiński M Klasa I-III sz.podst.
74 JULIA STĘPIŃSKA K Klasa IV-VI sz.podst.
75 Weronika Różycka K Klasa I-III sz.podst.
76 Oliwia Gniady K Klasa IV-VI sz.podst.
77 Jakub Gniady M Klasa IV-VI sz.podst.
78 Zuzanna Pypeć K Klasa IV-VI sz.podst.
79 Nicola Ryznarska K Klasa IV-VI sz.podst.
80 Bartosz Zając M Klasa IV-VI sz.podst.
81 Sebastian Słowiński M Przedszkolak
82 Antoni Jamioł M Klasa IV-VI sz.podst.
83 Kacper Słowiński M Klasa I-III sz.podst.
84 Miłosz Jamioł M Przedszkolak
85 Ignacy Jamioł M Przedszkolak
86 Anna Pach K Klasa IV-VI sz.podst.
87 Anna Jagielska K Klasa I-III sz.podst.
88 Mateusz Skóra M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
89 Martyna Skóra K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
90 Kinga Januś K Klasa I-III sz.podst.
91 Karol Nawracaj M Klasa IV-VI sz.podst.
92 Jakub Nawracaj M Klasa I-III sz.podst.
93 Michał Nalrpka M Klasa I-III sz.podst.
94 Dawid Kopek M Przedszkolak
95 Miłosz Surman M Klasa I-III sz.podst.
96 Wiktor Surman M Klasa IV-VI sz.podst.
97 Milena Jakubas K Przedszkolak
98 Sebastian Wałaszek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
99 Bartłomiej Krawiec M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
100 Mikołaj Krawiec M Klasa I-III sz.podst.
101 Michał Hirsz M Przedszkolak
102 Anna Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
103 Władysław Wzorek M Przedszkolak
104 Anna Polańska K Klasa I-III sz.podst.
105 Kacper Nalepa M Przedszkolak
106 FILIP Chrzanowski M Klasa IV-VI sz.podst.
107 Wojciech Siadek M Przedszkolak
108 Małgorzata Siadek K Przedszkolak
109 Patrycja Więcek K Klasa IV-VI sz.podst.
110 Gabriela Bryg K Klasa I-III sz.podst.
111 Miłosz Czekaj M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
112 Michał Gawron M Klasa IV-VI sz.podst.
113 Wiktoria Szurek K Klasa I-III sz.podst.
114 Bartłomiej Florek M Przedszkolak
115 Igor Gleisner M Klasa I-III sz.podst.
116 Emilia Chwistek K Przedszkolak
117 Eryk Obnowski M Przedszkolak
118 Bartłomiej Rybiński M Klasa IV-VI sz.podst.
119 Mateusz Kawik M Klasa IV-VI sz.podst.
120 Karol Kawik M Klasa IV-VI sz.podst.
121 Kacper Hebda M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
122 Antoni Kosowski M Przedszkolak
123 Patryk Czosnek M Klasa I-III sz.podst.
124 Szymon Florek M Klasa IV-VI sz.podst.
125 kacper duda M Klasa IV-VI sz.podst.
126 dominik duda M Klasa I-III sz.podst.
127 Cezary Zaucha M Klasa IV-VI sz.podst.
128 Maja Zaucha K Klasa I-III sz.podst.
129 Kacper Makowiec M Przedszkolak
130 Zuzanna Makowiec K Przedszkolak
131 Nataniel TCHOKOUANHA M Przedszkolak
132 Jakub Królikowski M Klasa IV-VI sz.podst.
133 Aleksander Królikowski M Przedszkolak
134 Dawid Kurkiewicz M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
135 Mateusz Kurkiewicz M Klasa IV-VI sz.podst.
136 Tymoteusz Kozubski M Klasa I-III sz.podst.
137 Igor Turlej M Klasa I-III sz.podst.
138 Brunon Turlej M Klasa IV-VI sz.podst.
139 Joanna Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
140 Maciej Dudek M Przedszkolak
141 Marcel Dudek M Przedszkolak
142 Zofia Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
143 Natalia Cebula K Klasa I-III sz.podst.
144 Dominika Smosna K Klasa I-III sz.podst.
145 Kacper Polniaszek M Przedszkolak
146 Sabina Baka K Klasa I-III sz.podst.
147 Kornelia Baka K Przedszkolak
148 Bruno Mazur M Przedszkolak
149 Igor Mazur M Klasa I-III sz.podst.
150 Annia Grzegorzewska K Przedszkolak
151 Matteo Grzegorzewski M Przedszkolak
152 Zuzanna Matuszczak K Przedszkolak
153 Lena Matuszczak K Przedszkolak
154 Kacper Piecuch M Klasa IV-VI sz.podst.
155 Liliana Tai K Klasa IV-VI sz.podst.
156 Konrad Tokarz M Klasa IV-VI sz.podst.
157 Feliks Bielak M Klasa IV-VI sz.podst.
158 Bartłomiej BOJDO M Przedszkolak
159 Nikola Pieczonka K Klasa IV-VI sz.podst.
160 Mikołaj Zięba M Przedszkolak
161 Kinga Zięba K Klasa I-III sz.podst.
162 Izabela Ptak K Przedszkolak
163 Natalia Ptak K Przedszkolak
164 Zuzanna Kras K Klasa IV-VI sz.podst.
165 Jakub Szkopek M Przedszkolak
166 Jakub Józefczyk M Przedszkolak
167 Konrad Nowak M Klasa IV-VI sz.podst.
168 WIKTORIA FurmańskA K Przedszkolak
169 KAROLINA FurmańskA K Przedszkolak
170 Lilianna Kawa K Przedszkolak
171 Oliwia Trybalska K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
172 Wiktoria Trybalska K Klasa I-III sz.podst.
173 Ignacy Moździerz M Przedszkolak
174 Przemyslaw Pieczonka M Przedszkolak
175 Rafał Lesiak M Klasa I-III sz.podst.
176 Kordian Nalepa M Klasa I-III sz.podst.
177 Jagoda Capinska K Przedszkolak
178 Bartosx Sokół M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
179 Michał Sokół M Klasa IV-VI sz.podst.
180 Marcel Sokół M Przedszkolak
181 Michał Barnaś M Przedszkolak
182 Justyna Barnaś K Klasa I-III sz.podst.
183 Piotr Rojek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
184 Kamil Makowiec M Przedszkolak
185 Julia Makowiec K Klasa IV-VI sz.podst.
186 Wiktoria Ryndak K Klasa I-III sz.podst.
187 OSKAR BŁONIARCZYK M Klasa IV-VI sz.podst.
188 Wiktor WRZESZCZ M Klasa I-III sz.podst.
189 Marcin Guzik M Klasa IV-VI sz.podst.
190 Jakub Lamparski M Klasa IV-VI sz.podst.
191 Adam Olearczyk M Przedszkolak
192 Angelika Baran K Klasa IV-VI sz.podst.
193 Weronika Baran K Klasa IV-VI sz.podst.
194 Aleksandra Baran M Klasa I-III sz.podst.
195 Adrian Baran M Przedszkolak
196 Zuzanna Gąsior K Klasa IV-VI sz.podst.
197 Julia Solak K Klasa IV-VI sz.podst.
198 Amelia Dach-Zapart K Przedszkolak
199 Zofia Martuszewska K Przedszkolak
200 Jakub Bożek M Klasa IV-VI sz.podst.
201 Nikola Olearska K Klasa I-III sz.podst.
202 Natalia Olearska K Przedszkolak
203 Szymon Olearski M Przedszkolak
204 Hanna Walczyk K Przedszkolak
205 Zofia Walczyk K Przedszkolak
206 Maria Walczyk K Przedszkolak
207 Maciej Lampart M Przedszkolak
208 Szymon Lampart M Klasa I-III sz.podst.
209 Marcel Mazur M Przedszkolak
210 Miłosz Mazur M Przedszkolak
211 Antoni Lampart M Przedszkolak
212 Jakub Lampart M Klasa IV-VI sz.podst.
213 Maciej Wojnowski M Przedszkolak
214 Oliwier Wielgosz M Przedszkolak
215 Julia Urbańczyk K Klasa I-III sz.podst.
216 DARIUSZ junior KUŁYNYCZ M Klasa IV-VI sz.podst.
217 Zuzanna Mikrut K Klasa I-III sz.podst.
218 Lena Libront K Przedszkolak
219 Adam Libront M Przedszkolak
220 JAN KUCZEK M Przedszkolak
221 Marek Marecik M Klasa I-III sz.podst.
222 Jan Marecik M Przedszkolak
223 Patryk Kopek M Przedszkolak
224 Patryk Szczepański M Klasa I-III sz.podst.
225 Antoni Sikora M Klasa IV-VI sz.podst.
226 Hanna Sikora K Klasa I-III sz.podst.
227 Nikola Pieczonka K Przedszkolak
228 Gabryś Pieczonka M Przedszkolak
229 Karolina Podraza K Przedszkolak
230 Aleksandra Podraza K Klasa IV-VI sz.podst.
231 Laura Strojny K Klasa IV-VI sz.podst.

Szczegóły

Data:
2 Cze 2019
Typ:

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska

Organizator

LKS Burzyn
Telefon:
604 392 461
Email:
kontakt@burzyn.pl