Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Bieg Azotowy 2019

15 Cze 2019

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu BIEG AZOTOWY 2019 , w dniu 15.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania

    Posiadam stan zdrowia umożliwiający mu udział w Zawodach (w szczególności bez przeciwwskazań medycznych do uczestnictwa w Zawodach) oraz że wyraża zgodę na udział w Zawodach wyłącznie na własną odpowiedzialność z pełną świadomością niebezpieczeństw i ryzyka, wynikających z charakteru tego wydarzenia;

    Wyrażam zgodę na korzystanie, w tym rozpowszechnianie przez Grupę Azoty S.A. oraz Organizatora jego wizerunku utrwalonego na fotografiach i materiałach filmowych, wykonanych podczas Zawodów w ramach DNI CHEMIKA GRUPY AZOTY 2019;

    Wyrażam zgodę na poddanie się weryfikacji w Biurze Zawodów w dniach wskazanych w § 3 ust. 8. Podczas weryfikacji konieczne będzie ponowne złożenie przez Uczestnika w formie pisemnej oświadczenia, o którym mowa w § 3 ust. 7 lit. b) Regulaminu

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Udział w Zawodach jest bezpłatny oraz dostępny dla maksymalnie 300 (trzystu) Uczestników. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zawodów: 15.06.2019 ,

Biuro zawodów: 8:00-10:30 ( Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów )
Start godzina: 11:00
Miejsce: ul. Czerwonych Klonów w Tarnowie w okolicy Centrum Sztuki Mościce

Zawodników obowiązuje limit czasu do przekroczenia linii mety wynoszący 1 godzinę i 30 minut od startu. Po upłynięciu tego czasu meta zostanie zamknięta.

Pomiar czasu będzie się odbywał elektronicznie za pomocą chipu, przymocowanego do obuwia zawodnika. Elektroniczny chip jest zwrotny.

Obowiązuje oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn w niżej wymienionych kategoriach:
a) generalna OPEN: Kobiety / Mężczyźni
b) pracownicy Grupy Azoty S.A. oraz spółek należących do Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.: Kobiety / Mężczyźni

Każdy z Uczestników Zawodów otrzyma pakiet startowy, składający się z worka, koszulki i numeru startowego oraz chipa (dalej: „Pakiet startowy”).

Po odbiór Pakietów startowych Uczestnicy mogą się zgłaszać do Biura Zawodów, zlokalizowanego na terenie foyer Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1 w Tarnowie w dniu 15 czerwca 2019 roku, w godz. 8.00–10.30.
W przypadku nie osiągnięcia limitu zgłoszeń Organizator przewiduje możliwość rejestracji uczestników w dniu Zawodów, nie później niż na 2 (dwie) godziny przed startem. Każda rejestracja Uczestnika rozpatrywana będzie indywidualnie.

START / META – ul. Czerwonych Klonów 50 metrów przed skrzyżowaniem z ulicami Zbylitowska i Traugutta od strony północnej. Czerwonych Klonów do ulicy Chemicznej – skręt o 180 stopni w prawo – z powrotem do skrzyżowania, z ulicą Zbylitowską – skręt w lewo na ulicę Zbylitowską  do skrzyżowania z ulicą Topolową – skręt w prawo na ul. Topolową, skręt w prawo na ul. Białych Klonów – skręt w prawo na ul. Głogową – skręt w prawo na ul. Jarzębinową – skręt w lewo na ul. Topolową – skręt w lewo na ulicę Zbylitowską – skręt w prawo na ul. Czerwonych Klonów (koniec pętli). Po czterech okrążeniach skręt w lewo z ul. Zbylitowskiej na ul. Czerwonych Klonów do METY.

Bieg Azotowy 2019

Liczba uczestników: 260
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Mateusz Malisz M Tarnów  
2 Wojciech Ludwa M Koszyce Wielkie Tarnowski Klub Sportowy Karate Shinkyokusin
3 Rafał Łoś M Żabno  
4 Marek Czarnik M Zalasowa Spartańska Dzicz
5 Marcin Kocoł M Tarnów  
6 Daniel Panocha M Tarnów  
7 Dariusz Adamowski M Tarnów  
8 Anna Drużkowska K Łysa Góra  
9 Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
10 Mateusz Zaucha M Burzyn LKS
11 Michał Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate
12 Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec  
13 Łukasz Mróz M Tarnów Thai Gym Tarnów
14 Agnieszka Iwanek K Ostrów  
15 Artur Ziaja M Błonie  
16 Magdalena Kasperek K Błonie  
17 Anna Pawlik K Czernica Staris
18 Bartosz Woźniak M Tarnów  
19 Dominik Woźniak M Tarnów Center Poż
20 Sławomir Zając M Tarnów Saletrosan
21 Krystian Kocik M Janowice  
22 Tomasz Szarkowicz M Kraków  
23 tomasz góra M Frysztak  
24 Michał Wiśniewski M Tarnów  
25 Konrad Sztyler M Tarnów Noga podaje
26 Jarosław Jachimowicz M Tarnów Decathlon Tarnów
27 Paulina Borek K Tarnów Decathlon Tarnów
28 Rafał Zapart M Zgłobice  
29 Sławomir Ciężkowski M Tarnów  
30 Jacek Busz M Rzeszów  
31 Patrycja Ul K Koszyce Wielkie Księżycowy KW
32 Angelika Bednarz K Tarnow  
33 Robert Kusior M Brzeznica  
34 ŁUKASZ KOCIUBA M BŁONIE Team Kazimiera
35 MACIEJ KOCIUBA M TARNÓW Team Kazimiery
36 Adrian Sadlej M Brzesko KLUB BIEGOWY PERŁA
37 Jakub Mirochna M Tarnów  
38 Elżbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa
39 Monika Łabno K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
40 Andrzej Bąk M Jaworzno Przemko-BHP
41 Przemysław Bąk M Jaworzno Przemko-BHP
42 Mariusz Furmanek M Skołyszyn  
43 Dawid Skiba M Tarnów ABIKS REKLAMY
44 Łukasz Wolny M Tarnów  
45 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
46 Paweł Walczak M Tarnów  
47 Łukasz Słowik M Tarnów  
48 Agnieszka Barnaś K Tarnów  
49 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa
50 Mateusz Gajda M Tarnòw  
51 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
52 Rafał Muniak M Tuszyma  
53 Andrzej DLUGOSZ M BRZEZNA Visegrad Maraton
54 Filip Fijałkowski M Kraków  
55 Monika GIZOWSKA K BRZEZNA Visegrad Maraton
56 Bartłomiej Wierzbicki M Tarnów  
57 Piotr Piś M Brzeźnica  
58 Joanna Piś K Brzeźnica  
59 Monika Gruszka K Tarnów  
60 Krzysztof Ul M Koszyce Wielkie Księżycowy KW
61 Wojciech Wiśniewski M TARNÓW PTG Sokół
62 Daniel Wielgus M Tarnów  
63 Paweł Zieliński M Nowy Sącz  
64 Joanna Pieron K Rzozów  
65 Robert Pieron M Rzozów  
66 Mirosław Bąk M CHORZELOW BNI LELIWA
67 Andrzej Michalski M Tarnów KW Kraków / GP GOPR
68 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
69 Dawid Szepielak M Tarnów Bieganie Szyderców
70 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
71 Marek Surmacz M Tuchów  
72 Tomasz Zięcina M Tarnów  
73 Rafał Wojtanowski M Tarnów  
74 Mariusz Kogut M Łęki Dolne  
75 Ewelina Matyjewicz K Pilzno Królewnie Pilzno
76 Łukasz Rogoziński M Ostrowiec Świętokrzyski ITMBW Kraków
77 MIECZYSŁAW CICHOWSKI M PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO
78 Janusz Czuban M Tarnów  
79 Kamil Dziduszko M Tarnów Trufel Team
80 Sebastian Sutkowski M Tarnów WĄTOK TEAM
81 Robert Kula M Tarnów  
82 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
83 Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg tarnow
84 Antoni Tarza M Zgłobice  
85 Tomasz Kania M Kraków ITMBW KRAKÓW
86 Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
87 Tomasz Wróbel M Łowczówek fi10co20
88 Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
89 Edward Oliwa M Kraków ITMBW Kraków
90 Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF
91 Paweł Bielawski M Tarnów Ekipa z Tarnowa
92 Henryk Michalski M Tarnów  
93 Marcin Tokarz M Tarnów Łobuzy Team
94 Paweł Janik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
95 Paweł Szubert M Wierzchosławice  
96 Łukasz Pytel M Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
97 Urszula WRONA K Tarnów Infiniti
98 Jakub Siadek M Tarnów DUONET
99 Paweł Zięba M Łużna  
100 Marek Płachta M Jodłówka Wałki Ekipa z Tarnowa
101 Lilianna Despet K Kraków ITMBW Kraków
102 Urszula Kęder K Kraków ITMBW
103 Urszula Kęder K Kraków ITMBW
104 Włodzimierz Kęder M Kraków ITMBW
105 Sylwia Kazek K Tarnów  
106 Katarzyna Wiszniewska K Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
107 Maciej Wiszniewski M Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
108 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
109 Jarosław Wrona M koszyce wielkie  
110 Grzegorz Dulęba M koszyce wielkie  
111 Adam Nocun M Krakow  
112 Piotr Fortuna M Targowisko KCE!
113 Witold Mikuła M Kraków Los Pantalones Rojos
114 Jan Piórkowski M Tarnów  
115 Piotr Wielgus M Tarnów Kijem i czekanem
116 Agnieszka Bodzioch K Kraków Itmbw Kraków
117 Urszula Namiota K Debica Maratończyk
118 Marcin Olesik M Tarnów Ekipa Z Tarnowa
119 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
120 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej
121 Artur Orliński M Tarnów  
122 Artur Łabędź M Kraków ITMBW Kraków
123 Tomasz Opyrchał M Kraków ITMBW Kraków
124 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Prcy Tarnów
125 Jerzy Podgórski M Kraków Lacho Team
126 Marek Sikoń M Wielka Wieś PFEIFER.PL
127 Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group
128 Radosław Kłeczek M Tomaszowice Trener Biegania www.radekkleczek.pl
129 Michał NIEMIEC M Tarnów  
130 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
131 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
132 Marzena Rapacz K Mszana Dolna  
133 Marek Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF
134 Daniel Łoboda M Tarnów Industria Polska
135 Przemysław Panek M Żabno OSP ŻABNO
136 Daniel Gaik M Żabno OSP ŻABNO
137 Magdalena Czosnyka K Żabno OSP ŻABNO
138 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon
139 Marek Molczyk M Niwka Grupa Azoty Prorem
140 Łukasz Micał M Kraków ITMBW Kraków
141 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂
142 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
143 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂
144 Jakub Kowalski M Rzeszów  
145 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie
146 Monika Pękala K Tarnów  
147 Joanna Smorczewska K Tarnów  
148 Arkadiusz Rostek M Koszyce wielke Ultramęki
149 Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki
150 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki
151 Małgorzata Walega- Rostek K Koszyce wielke Ultramęki
152 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra  
153 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
154 Aneta Kirc K Wróblowice  
155 Sara Drwal K Pleśna MLUKS Tarnów
156 Piotr Sterna M Police http://sztafetagorska2019.pl/
157 Sebastian Biel M Tarnów Bieganie Szyderców
158 Bartosz Miękina M Tarnów wkurw_team
159 Grzegorz Kargul M Tarnów Husaria Race Team
160 Michał Boryczko M Tarnów  
161 Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa  
162 Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
163 Leszek Wojnarowski M Tarnów  
164 Bartosz Balawender M Kraków  
165 Magdalena Poproch K Dębica Dębickie Gepardy
166 Tomasz Nowak M Dębica Dzikie Mustangi
167 Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
168 Robert Wiejacki M Tarnów  
169 Magdalena Wiejacka K Tarnów  
170 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
171 Paweł CZARNECKI M Łękawica PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
172 Agnieszka Pabian K Niedomice Husaria Race Team
173 Monika Tutaj K Zbylitowska Góra  
174 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
175 Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
176 Daniel Prażmowski M Głowaczowa Dzikie Mustangi
177 Grzegorz Jaworski M Tarnów  
178 Joanna Hajduga K Tarnów  
179 Dariusz Snopkowski M Tarnów DDD Tarnów
180 Sak Andrzej M Tarnów  
181 Weronika Goforn K Krakoów  
182 Wojciech Bednarenko M Tarnów  
183 Kamil Beściak M Tarnów STG - TARNÓW
184 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble
185 Albert Mikrut M Tarnów Ekipa z Tarnowa
186 Maciej Łabędź M Wieliczka  
187 Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
188 Amadeusz Bielatowicz M Dębica  
189 Katarzyna BARTKOWSKA K Tarnów Ptg Sokół Świat Pracy
190 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas
191 Mariusz Molczyk M Debica Debickie gepardy
192 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team
193 Waldemar Matyaszek M Jasień Klub Biegowy Perła
194 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów
195 Konrad Gorla M Miechowice Małe  
196 Justyna Komendacka K Tarnów  
197 Jarosław Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa
198 Mariusz Skowron M Tarnów Everton
199 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
200 Edward Komendacki M Tuchow EdiTeam
201 Jacek Drwal M Pleśna Legiony Pleś9
202 Jacek Piskadło M Strzyżów NSG RT
203 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów
204 Sławomir Augustyn M Tarnów ciaociaosophia.pl
205 Iwona Wielgosz K Jasło  
206 Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
207 Rafal Pieczonka M Tarnów Spartan
208 Pauliana Nowak K Tarnow Spartan
209 Przemysław Grzegórzko M Zbylitowska Góra  
210 Piotr Dzierlęga M Pilzno Królewskie Pilzno
211 Bartlomiej Lubaś M Mielec  
212 Paweł Moździerz M Tarnów Sokół Tarnów
213 Jakub Libront M Klęczany  
214 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów
215 Klaudia Bojdo K Tarnów Spartan Training Group
216 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
217 Łukasz Rogóż M Waryś Elzat Team
218 Angelika Matuszczak K Tarnów STG Tarnów
219 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
220 Sebastian Dudzik M Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB
221 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
222 Magdalena Syrek K Tarnów  
223 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
224 Grzegorz Polański M Pleśna Poprostu Bob
225 Paulina Najdała K Łętowice  
226 Sławek Bouffette M Tarnów Biegunka Team
227 Kinga Lowe K Tarnow  
228 Paweł Bryg M Tarnów  
229 Łukasz Żyra M Tarnów Biegunka Team
230 Krystian Kubas M Tarnów  
231 Lucjan Kos M Nowy Sącz  
232 Jaroslaw Gniady M Błonie Creative Bochnia biega team
233 Rafał Wietecha M Tarnów Biegunka Team
234 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn- Straż Pożarna Grupa Azoty
235 Gabriela Bałucka K Myślenice  
236 Gabriela Bałucka K Myślenice  
237 Dariusz Jamka M Tarnów  
238 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
239 Anna Czarnik K Zalasowa  
240 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
241 Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG Tarnów
242 Marcin Burak M Tarnów  
243 Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
244 Tomasz Liana M Klęczany  
245 Katarzyna Kępowicz K Szynwałd  
246 Magdalena Włodarska K Tarnów Natalia Tomasiak Górski Styl
247 Tomasz Babło M Radłów  
248 Agnieszka Babło K Radłów  
249 Aleksandra Gdowska K Tuchów  
250 Izabela Skalak K Ilkowice  
251 Magdalena Wojcieszek M Tarnow  
252 Rafał Dybka M Tarnów  
253 Nina Skalak K Ilkowice  
254 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl
255 Łukasz Rybicki M Tarnów MOLO TEAM
256 Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
257 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
258 Aleksandra Tomecka K Kraków  
259 Paweł Molczyk M Niwka Grupa Azoty Tarnów
260 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
15 Cze 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolska 33-101 Polska
+ Google Map

Organizator

Especto Dariusz Szewczyk
Email:
biegazotowy@especto.pl