Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

Bieg Azotowy 2019

15 czerwca 2019

Limit został osiągnięty.

Udział w Zawodach jest bezpłatny oraz dostępny dla maksymalnie 300 (trzystu) Uczestników. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zawodów: 15.06.2019 ,

Biuro zawodów: 8:00-10:30 ( Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów )
Start godzina: 11:00
Miejsce: ul. Czerwonych Klonów w Tarnowie w okolicy Centrum Sztuki Mościce

Zawodników obowiązuje limit czasu do przekroczenia linii mety wynoszący 1 godzinę i 30 minut od startu. Po upłynięciu tego czasu meta zostanie zamknięta.

Pomiar czasu będzie się odbywał elektronicznie za pomocą chipu, przymocowanego do obuwia zawodnika. Elektroniczny chip jest zwrotny.

Obowiązuje oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn w niżej wymienionych kategoriach:
a) generalna OPEN: Kobiety / Mężczyźni
b) pracownicy Grupy Azoty S.A. oraz spółek należących do Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.: Kobiety / Mężczyźni

Każdy z Uczestników Zawodów otrzyma pakiet startowy, składający się z worka, koszulki i numeru startowego oraz chipa (dalej: „Pakiet startowy”).

Po odbiór Pakietów startowych Uczestnicy mogą się zgłaszać do Biura Zawodów, zlokalizowanego na terenie foyer Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1 w Tarnowie w dniu 15 czerwca 2019 roku, w godz. 8.00–10.30.
W przypadku nie osiągnięcia limitu zgłoszeń Organizator przewiduje możliwość rejestracji uczestników w dniu Zawodów, nie później niż na 2 (dwie) godziny przed startem. Każda rejestracja Uczestnika rozpatrywana będzie indywidualnie.

START / META – ul. Czerwonych Klonów 50 metrów przed skrzyżowaniem z ulicami Zbylitowska i Traugutta od strony północnej. Czerwonych Klonów do ulicy Chemicznej – skręt o 180 stopni w prawo – z powrotem do skrzyżowania, z ulicą Zbylitowską – skręt w lewo na ulicę Zbylitowską  do skrzyżowania z ulicą Topolową – skręt w prawo na ul. Topolową, skręt w prawo na ul. Białych Klonów – skręt w prawo na ul. Głogową – skręt w prawo na ul. Jarzębinową – skręt w lewo na ul. Topolową – skręt w lewo na ulicę Zbylitowską – skręt w prawo na ul. Czerwonych Klonów (koniec pętli). Po czterech okrążeniach skręt w lewo z ul. Zbylitowskiej na ul. Czerwonych Klonów do METY.

← powrót

Bieg Azotowy 2019 : Wpis # 16862
Imię
Tomasz
Nazwisko
Liana
Płeć
M
Miejscowość
Klęczany

Szczegóły

Data:
15 czerwca 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolska 33-101 Polska
+ Google Map

Organizator

Especto Dariusz Szewczyk
Email:
biegazotowy@especto.pl