- To event minęło.
Biegowa Korona Pogórza – Bieg na Brzankę
23 maja 2021
Wydarzenie Nawigacja
BIEG DARMOWY
ZAPISY DOROSŁYCH RUSZAJĄ – 8 MAJA 2021!
ORGANIZATOR
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych
– LKS BURZYN
– Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
TERMIN I MIEJSCE:
– 23 maja 2021 – (niedziela) – Olszyny-Jodłówka Tuchowska
– Start: Olszyny (Stadion Sportowy LKS Olszyny obok Szkoły Podstawowej w Olszynach )
– Meta: Jodłówka Tuchowska – Wieża widokowa – BRZANKA
Biuro Zawodów dla DZIECI (na mecie) – godz. 12:00 – 14:00
– Miejsce: Wieża Widokowa na BRZANCE, Jodłówka Tuchowska 132, 33-173 Jodłówka Tuchowska, (GPS 49.8436716, 21.0970744 )
Biuro Zawodów dla DOROSŁYCH – 10 km (na starcie)
Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszynach
33-164 Olszyny 62 (obok stadionu LKS Olszyny)
TRASA BIEGU DOROSŁYCH
– Dystans: ok. 10 km (droga szutrowa i ścieżki leśne)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
– Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja Biegu: Open K / M
Kategorie wiekowe
- M1 / K1 – 18 – 45 lat
- M2 / K2 – 46 lat i więcej +
Program:
– Biuro zawodów DOROSŁYCH: 9:30-11:30 (Olszyny)
– Godz. 12:00 – Start Biegu 10 km (limit czasu: 90 min)
– Godz. Ok. 13:30-14:00 – Nagrodzenie
Biuro zawodów dla DZIECI: 12:00 – 14:00 (Jodłówka Tuchowska – Wieża widokowa)
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się obok wieży widokowej na następujących dystansach:
– Godz. Od 14.30 – Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 750-1000 m. dla uczniów VII – VIII klasa /dziewczęta i chłopcy/
– godz. ok. 15:15 – Nagrodzenie Biegów dzieci
BIEG jest DARMOWY.
OBOWIĄZUJE LIMIT ZGŁOSZEŃ – 150 uczestników zgłoszonych do biegu głównego (decyduje kolejność zgłoszeń)
Limit został osiągnięty.
Biegowa Korona Pogórza - Rzepiennik Strzyżewski - Brzanka
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | |
2 | Artur | Szklarz | M | Kobierzyn | Szydlowka |
3 | łukasz | Bartkowski | M | Kipszna | |
4 | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
5 | Artur | Hebda | M | Gromnik | |
6 | Krzysztof | Sitko | M | Rzeszów | |
7 | Jozef | Dzikowski | M | Tymowa | K B PERLA |
8 | Jerzy | Bąk | M | Gromnik | Team UŻABY.pl |
9 | Marcin | Smoliński | M | Rzeszów | Biegnący z wilkami |
10 | Pawel | Czyzewicz | M | Krakow | 11MBOT |
11 | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | |
12 | Malgorzata | Jankowicz | K | Bochnia | |
13 | Arkadiusz | Tokarczyk | M | Gorlice | |
14 | Marek | Zajchowski | M | Moderówka | ULKS Technik Trzcinica |
15 | Sandra | Stępniewska-Włoch | K | Wieliczka | |
16 | Mariusz | Włoch | M | Wieliczka | Mariusz Włoch Biegający Fotograf |
17 | Henryk | Smagacz | M | Stara Jastrząbka | Dębickie Gepardy |
18 | GRZEGORZ | SIKORA | M | KRAKÓW | KALORYFER |
19 | SABINA | MARSZAŁEK | K | KROSNO | - |
20 | Jacek | Słomski | M | Zurowa | Zurowa Biega |
21 | Dominik | Koperski | M | Lisia Góra | |
22 | Mariusz | Słomski | M | Zurowa | Zurowa Biega |
23 | Marek | Rępalski | M | Skołyszyn | |
24 | Łukasz | Pytel | M | Tarnów | |
25 | Kamil | Kapałka | M | Gromnik | STG Tarnów |
26 | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | STG Tarnów |
27 | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | STG Tarnów |
28 | Katarzyna | Kępowicz | K | Szynwałd | |
29 | Mykhailo | Stroiuk | M | Krakow | |
30 | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | |
31 | Monika | Kądziołka | K | Łęg Tarnowski | |
32 | Dariusz | Gardyński | M | Rytwiany | - |
33 | Dominika | Sosnowska | K | Kraków | |
34 | Jarosław | Ziomek | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
35 | Daniel | Bartkowski | M | Tuchów | |
36 | Marek | Polak | M | Rzepiennik Strzyżewski | ZS Gromnik |
37 | Anna | Duda | K | Tarnów | |
38 | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | KS RYGLICE |
39 | Marcin | Rępalski | M | Krościenko Wyżne | Brygada RR |
40 | Maciej | Koperski | M | Lisia Góra | |
41 | Beata | Kotaś | K | Kraków | BW |
42 | witold | pyc | M | kowalowa | kowalowa |
43 | Piotr | Majcher | M | Kraków | BW |
44 | Przemysław | Warzecha | M | Tarnów | Spartan Traning Group Tarnów |
45 | Mateusz | Kutrzuba | M | Dębica | |
46 | Agnieszka | Erazmus | K | Rzepiennik Marciszewski | |
47 | Wojciech | Witek | M | Tarnów | |
48 | Roman | Gajda | M | Jaszczew | Trezcinica |
49 | Patryk | Bujakowski | M | Proszowice | |
50 | Dionizy | Szczudło | M | Dębica | |
51 | Natalia | Nowak | K | Proszowice | |
52 | Wojciech | Broda | M | Kraków | Hutasy runners team |
53 | Beata | Więcek | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
54 | Anna | Florczyk | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
55 | Jerzy | Cielak | M | Paszczyna | |
56 | Paweł | Strękowski | M | Kraków | ITMBW Kraków |
57 | Elżbieta | Kordos | K | Kraków | KKM Kaloryfer |
58 | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
59 | Zbigniew | Zięba | M | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersów |
60 | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
61 | Tomasz | Opyrchał | M | Kraków | BW Biegacze Wymiatacze |
62 | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
63 | Sławomir | Gębski | M | Kraków | KKM Kaloryfer |
64 | Zbigniew | Brodło | M | Zabłędza | LKS Burzyn |
65 | Marek | Podraza | M | Gorlice | |
66 | Rafał | Kuzara | M | Tarnów | UNIT37 |
67 | Monika | Szewczyk | K | Kraków | KKM Kaloryfer |
68 | grzegorz | duleba | M | koszycde wielkie | |
69 | Joanna | Kuzara | K | Tarnów | UNIT37 |
70 | Kamil | Kamenczak | M | Pustków | Dzikie Mustangi |
71 | Daniel | Prażmowski | M | Głowaczowa | Dzikie Mustangi |
72 | Bartłomiej | Boksa | M | Kraków | KKM Kaloryfer |
73 | Anna | Boksa | K | Kraków | KKM Kaloryfer |
74 | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
75 | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | Lks Burzyn |
76 | Magdalena | Duda | K | Żurowa | |
77 | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | |
78 | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
79 | Kacper | Nowakowski | M | Rzepiennik Biskupi | |
80 | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Trainong Group Tarnów |
81 | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow |
82 | TOMASZ | LISAK | M | RYGLICE | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA |
83 | TOBIASZ | PALUCH | M | Ryglice | KS RYGLICE |
84 | Jacek | Martuś | M | Bobowa | Bobowska grupa biegowa |
85 | Monika | Tofilska | K | Kraków | |
86 | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Spartan Trainong Group Tarnów |
87 | Beniamin | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | |
88 | Kinga | Burza | K | Burzyn | LKS Burzyn |
89 | Kamil | Wrzeszcz | M | Ilkowice | TRI Ilkowice |
90 | Łukasz | Grabowy | M | Dębica | DKB Maratończyk |
91 | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
92 | Marcin | Florek | M | Pilzno | Mężczyźni Św. Józefa |
93 | Tomasz | Wenc | M | Tarnów | |
94 | Marek | Stańczyk | M | Ryglice | K. S. Ryglice sekcja biegowa |
95 | Tomasz | Rycharski | M | Pilzno | |
96 | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | Spróchniali Herkulesi |
97 | Weronika | Piekarz | K | OłpIny | |
98 | Rafał | Ogórek | M | Nowy Sącz | |
99 | Mateusz | Grabowski | M | Kraków | BW |
100 | Pawel | Cebula | M | Wojnicz | |
101 | Monika | Ogórek | K | Nowy Sącz | |
102 | Rafał | Sułkowski | M | Limanowa | |
103 | Ania | Święch | K | Szczyżów | |
104 | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
105 | Włodzimierz | Foryś | M | Duląbka 61 | ULKS Technik Trzcinica |
106 | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
107 | Maciej | Fran | M | Kraków | Maciejas Franiejas Team |
108 | Wojciech | Sułkowski | M | Limanowa | |
109 | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
110 | Wojtek | Tkaczyk | M | Jedlicze | Victoria Dobieszyn |
111 | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy |
112 | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | |
113 | Ela | Pawłowska | K | Jedlicze | Victoria Dobieszyn |
114 | Mariusz | Surman | M | Pustków Osiedle | Dzikie Mustangi |
115 | mariola | marszałek | K | rzezawa | mcp |
116 | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS BURZYN |
117 | Arkadiusz | Gubała | M | Gorlice | Grupetto Gorlice |
118 | ROBERT | MAKOWIEC | M | BURZYN | LKS BURZYN |
119 | darek | marszałek | M | rzezawa | mcp team |
120 | Agnieszka | Błach | K | Kraków | |
121 | Piotr | Dobosz | M | Żarówka | Piter |
122 | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnow | STG Tarnów |
123 | Weronika | Gostyńska | K | Kraków | |
124 | Andrzej | Reczkowski | M | Nienaszów | KB Athletic Zręcin |
125 | Andrzej | Cyran | M | Nowy Żmigród | Nowy Żmigród biega |
126 | Adrian | Wieciech | M | Nowy Wiśnicz | Byle dobiec |
127 | Gabriela | Stec | K | Moszczenia | Gorlicka Grupa Biegowa |
128 | Robert | Gniecki | M | Niedomice | Gang Zakręconych Mastersów |
129 | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel #team |
130 | Waldemar | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | |
131 | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
132 | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Pogórzanin |
133 | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
134 | Daria | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
135 | Daniel | Rosiek | M | Kraków | Runner's Path |
136 | Stanisław | Binkowicz | M | Lubla | |
137 | Krystian | Jaracz | M | Siedliska Żmigrodzkie | KB Athletic Zręcin |
138 | Mirosław | Urban | M | Kraków | ITMBW Kraków |
139 | Damian | Noga | M | Kłoda | KP PSP Staszów |
140 | Patrycja | Tumidajewicz | K | Libusza | |
141 | Sławomir | Mirek | M | Radlna | |
142 | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn |
143 | Mariola | Mazur | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
144 | Dorota | Lampart | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
145 | Krzysztof | Barnaś | M | Jodłówka | mcp team |
146 | Zuzanna | Kapusta | K | Lubzina | Dzikie Mustangi |
147 | Ryszard | Kiełtyka | M | Rzepiennik Biskupi | |
148 | Marta | Lampart | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
149 | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
150 | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz |
Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Rzepiennik - Brzanka
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sławomir | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Szczepanów |
2 | Lena | Jadczak | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
3 | Filip | Jadczak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
4 | Milena | Truchan | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
5 | Igor | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tarnow |
6 | Igor | Bartkowski | M | Przedszkolak | Kipszna |
7 | Szymek | Bartkowski | M | Przedszkolak | Skrzyszów |
8 | Oskar | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tarnow |
9 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
10 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
11 | Kaja | Nieznańska | K | Przedszkolak | Tarnów |
12 | Milena | Padykuła | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Dąbrówka Osuchowska |
13 | Mikołaj | Padykuła | M | Klasa I-III sz.podst. | Dąbrówka Osuchowska |
14 | Oskar | Bielawa | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
15 | Klaudia | Bielawa | K | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
16 | Adrianna | Sztorc | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
17 | Amelia | Bartkowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
18 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
19 | Tymon | Gajda | M | Przedszkolak | Błażkowa |
20 | Filip | Dziedzic | M | Klasa I-III sz.podst. | Łękawica |
21 | Aleksander | Zięba | M | Przedszkolak | Szynwałd |
22 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zakliczyn |
23 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
24 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
25 | Zuzanna | Kras | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchow |
26 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
27 | Oliwier | Tokarczyk | M | Przedszkolak | Gorlice |
28 | Dawid | Tokarczyk | M | Przedszkolak | Gorlice |
29 | Oskar | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tarnów |
30 | Marcel | Duda | M | Przedszkolak | Tarnów |
31 | Igor | Misaczek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
32 | Aleksandra | Misaczek | K | Przedszkolak | Tarnów |
33 | Wilhelm | Szczudło | M | Przedszkolak | Dębica |
34 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
35 | Radosław | Grabowy | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Dębica |
36 | Eliza | Kurzeja | K | Klasa I-III sz.podst. | Kamienica |
37 | Martynka | Budka | K | Przedszkolak | Limanowa |
38 | Julia | Budka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Limanowa |
39 | Karolina | Gadzała | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jasło |
40 | Bartłomiej | Gadzała | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jasło |
41 | Staś | Wrona | M | Przedszkolak | Jasło |
42 | Franek | Trajdos | M | Przedszkolak | Gorlice |
43 | Jakub | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tuchów |
44 | Maja | Bartkowska | M | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
45 | Zofia | Sterkowicz | K | Przedszkolak | Olszyny |
46 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
47 | Aleksandra | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
48 | Weronika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
49 | Angelika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
50 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
51 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
52 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
53 | Gabriel | Marzec | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
54 | Tymon | Wójcik | M | Przedszkolak | Gromnik |
55 | Lena | Wójcik | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
56 | Michał | Wójcik | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
57 | Oliwier | Wielgosz | M | Przedszkolak | Jasło |
58 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
59 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
60 | Krystian | Sarad | M | Przedszkolak | Tarnow |
61 | Ksawery | Sarad | M | Przedszkolak | Tarnow |
62 | Aleksandra | Podraza | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
63 | Karolina | Podraza | M | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
64 | Jakub | Szymura | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
65 | Tomasz | Szymura | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
66 | Maciej | Lampart | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
67 | Szymon | Lampart | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dębica |
68 | Antoni | Lampart | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
69 | Jakub | Lampart | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Dębica |
70 | Kamil | Kapusta | M | Klasa I-III sz.podst. | Lubzina |
71 | Oliwia | Kapusta | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Lubzina |
72 | Miłosz | Mazur | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
73 | Marcel | Mazur | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
74 | Antoni | Warzecha | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
75 | Witold | Martuś | M | Przedszkolak | BOBOWA |
76 | Franciszek | Warzecha | M | Przedszkolak | Tarnów |
77 | Milosz | Martuś | M | Klasa I-III sz.podst. | BOBOWA |
78 | Gabriela | Kwiek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
79 | Paulina | GADZAŁA | M | Przedszkolak | Jasłp |
80 | Jarosław | Makowiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |