Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

Biegowa Korona Pogórza – Burzyn

23 sierpnia 2020

ORGANIZATOR
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych

 

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 sierpnia 2020r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)

 

Bieg Główny i Marsz NW:

  • Dystans: 5.5  km (100% asfalt)
  • – Limit czasowy: 90 minut
  • – Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
  • – Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja Biegu: Open K / M

Klasyfikacja Nordic Walking: Open K / M

Program:

– Biuro zawodów: 13:30-14:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na stadionie sportowym w Burzynie.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie rynku na następujących dystansach:

– Godz.  Od 14.00  –  Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 15:00Start Biegu  5.5 km  (limit czasu: 90 min)

– Godz. 16:30-17:00 – Nagrodzenie Biegów   

Biegowa Korona Pogórza - Burzyn

Liczba uczestników: 108
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Monika Wiklowska K Zręcin KB Athletic Zręcin
2 Bieg Mariusz Sacha M Tarnów  
3 Bieg Mariusz Surman M Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
4 Bieg Arkadiusz Bojarski M Kraków  
5 Bieg Beata Bojarska K Kraków BW
6 NW Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół - Tuchów
7 Bieg Barbara Malaga K Podegrodzie Malaga Team
8 Bieg Bogdan Malaga M Podegrodzie Malaga Team
9 Bieg Anna Cichowska K Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
10 Bieg Mieczysław Cichowski M PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO
11 Bieg Tomasz Zając M Gnojnik  
12 Bieg Sławomir Nosal M Tarnów Tarnów
13 Bieg Michał DRWAL M Tarnów 16bpd
14 Bieg Przemysław Król M Tarnów Unit37
15 Bieg Przemysław Bień M Joniny KS Ryglice-Sekcja Biegowa
16 Bieg Alicja Kornaus K Wola Radłowska  
17 Bieg Iwona Nowak K Koszyce Wielkie  
18 NW Janusz Padło M Wierzchosławice  
19 Bieg Iwona Polak K Sądkowa  
20 NW magdalena duda K zurowa  
21 NW Bożena Sadowska M Ilkowice Gang Zakręconych Mastersów
22 Bieg Anna Rydz K Dębica TUP, TUP... ABY DO METY
23 Bieg Angelika Gulis K Dębica  
24 Bieg Robert Gniecki M Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
25 Bieg Rafał Kawa M Wola Żyrakowska OCR Team Dębica
26 NW Magdalena Dzioba K Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
27 NW Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
28 Bieg Barbara Kawa K Wola Zyrakowska MAratończyk Dębica
29 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów  
30 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
31 Bieg Krystian Rudek M Wola Dębińska Czapla_Workout
32 Bieg Aleksandra Mieszaniec K Grabno Lux Torpeda Małopolska
33 Bieg Lukasz Koltuniak M Wodzisław Sl  
34 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
35 Bieg Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
36 Bieg Maria Stępak M Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska
37 Bieg Aleksandra Gut K Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska
38 NW Piotr Stępak M Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska
39 Bieg Helena Górska K Dębica SRS RATEL
40 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
41 NW Iwona Wielgosz K Jasło  
42 Bieg Damian Wojdak M Bielcza  
43 Bieg Michał Stec M Dębica STG Dębica
44 NW Marta Samelzon K Tuchów  
45 Bieg Oleksandr Kolesnik M Krakow  
46 Bieg Oleksandr Hreiman M Krakow  
47 Bieg Mykhailo Stroiuk M Krakow  
48 Bieg Serhii Bondaruk M Krakow  
49 Bieg Maciej Wicherek M Kraków ITMBW
50 Bieg Justyna Potępa K Szynwałd  
51 NW Maria Patalas K Uniszowa  
52 NW Filip Patalas M Uniszowa  
53 Bieg Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubie
54 NW Aleksandra Bajorek K Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
55 Bieg Jacek Kawalec M Trzciana k. Rzeszowa Team IWO
56 Bieg Małgorzata Rogozińska K Binarowa BiegamBoLubie
57 NW Irina Bartosz K Wierzchosławice  
58 Bieg GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI M Tarnów mcp team
59 NW Elżbieta Chrapusta K Zalasowa Spartańska Dzicz
60 Bieg Mariola Marszałek K Rzezawa Mcp team
61 NW Tomasz Florek M Tarnów  
62 Bieg Darek Marszałek M Rzezawa Mcp team
63 NW Beata Florek K Tarnów  
64 Bieg Martyna Chełstowska K Tarnów #kokoszanel#team
65 Bieg Tomasz Nowak M Tarnów #kokoszanel#team
66 Bieg Bożena Chełstowska K Tarnów #kokoszanel#team
67 Bieg Anna Nowak K Tarnów #kokoszanel#team
68 Bieg Agnieszka Raś K Krakow Husaria Race Team
69 Bieg Witold Wolak M Tarnów  
70 NW Miichał Florek M Kraków Wojsko Polskie
71 Bieg Paweł Saj M Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
72 Bieg Tomasz Wrona M Jasło  
73 NW Robert Łopuch M Łabowa  
74 Bieg Anna Galas K Wola Rzedzinska Spartańska Dzicz
75 Bieg Zbigniew Sarad M Zalasowa Spartańska Dzicz
76 Bieg Ewelina Nowak K Gromnik Spartan Training Group Tarnów
77 Bieg Krzysztof Nowak M Gromnik Spartan Training Group Tarnów
78 Bieg Tomasz Kwiek M Tarnów #kokoszanel#team
79 Bieg Krzysztof Kapałka M Gromnik  
80 Bieg Agnieszka Błach K Kraków  
81 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik  
82 Bieg Wacław Kania M Dublin Polish Runners Club Ireland
83 Bieg Weronika Gostyńska K Kraków  
84 NW Ewa Dzierwa K Wisowa Wilki Jodłowa
85 NW Marek Dzierwa M Wisowa Wilki Jodłowa
86 NW Monika Podraza M Jodłowa Wilki Jodłowa
87 Bieg Nina Skalak K Ilkowice  
88 Bieg Stanisław Podraza M Lubcza Wilki Jodłowa
89 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Wilki Jodłowa
90 NW Marcin Skóra M Wierzchosławice  
91 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
92 NW Beata Skóra K Wierzchosławice  
93 Bieg Łukasz Kopciuch M Ochojno Wisła Kraków
94 Bieg Krzysztof Peca M Tarnow Spartańska Dzicz
95 Bieg Kacper Golba M Tarnów  
96 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
97 NW Beata Jeleń K Wola Rzędzińska  
98 Bieg Olimpia Kot K Tarnów  
99 Bieg Iwona Raj K Kraków Eskadra Kraków
100 Bieg Zdzisław Majchrowicz M Tarnow Spartańska Dzicz
101 Bieg Daniel Rosiek M Krakow Eskadra Krakow
102 NW Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
103 Bieg Tomasz Liana M Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
104 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka grupa biegowa
105 Bieg Maciej Fran M Krakow Maciejas Franiejas Team
106 Bieg Mateusz Zaranek M Koszyce Wielkie  
107 Bieg Jacek Piskadło M Strzyżów NSG RT
108 Bieg Krzysztof Sarad M Zalasowa Spartańska Dzicz

Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Burzyn

Liczba uczestników: 115
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Julia Sacha K Sterkowiec Klasa I-III sz.podst.
2 Valerie Gierałt K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
3 Milena Sacha K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
4 Mateusz Trembecki M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
5 Dominika Trembecka K Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
6 Michał Wszołek M Kraków Przedszkolak
7 Wiktoria Malaga K Podegrodzie Przedszkolak
8 Miłosz Sikora M Tuchów Przedszkolak
9 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
10 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
11 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
12 Angelika Baran K Jodłowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
13 Natalia Drwal K Tarnów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
14 Wiktoria Drwal K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
15 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
16 Konrad Nowak M Koszyce Wielkie Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
17 Igor Krawczyk M Burzyn 146b Klasa I-III sz.podst.
18 Filip Moździerz M Kraków Przedszkolak
19 Adam Moździerz M Kraków Klasa I-III sz.podst.
20 Patryk Krawczyk M Burzyn Przedszkolak
21 Ksawery Krawczyk M Burzyn 146b Klasa I-III sz.podst.
22 Karol Zwoliński M Dębowiec Przedszkolak
23 Igor Zawilinski M Gliniczek Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
24 Wiktoria Kawa K Wola Żyrakowska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
25 Alan Kawa M Wola Żyrakowska Klasa I-III sz.podst.
26 Otylia Kawa K Wola Żyrakowska Przedszkolak
27 Filip Chrzanowski M Burzyn Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
28 Patrycja Więcek K Burzyn Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
29 Jakub Wójcik M Tarnów Przedszkolak
30 Michał Hirsz M Tarnów Przedszkolak
31 Ewa Hirsz M Tarnów Przedszkolak
32 Katarzyna Opiela K Limanowa Klasa IV-VI sz.podst.
33 Zofia Opiela K Limanowa Klasa I-III sz.podst.
34 Kacper Kowalczyk M Słopnice Klasa IV-VI sz.podst.
35 Zuzanna Nowak K Słopnice Klasa I-III sz.podst.
36 Piotr Trojanowska M Limanowa Przedszkolak
37 Maciej Trojanowska M Limanowa Klasa I-III sz.podst.
38 Milena Dawid K Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
39 Bartosz Zając M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
40 Bartłomiej Rybiński M Proszowice Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
41 Wiktor Wrzeszcz M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
42 Galeria Wrzeszcz K Tarnów Przedszkolak
43 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
44 MAXIMILIAN Krajewski M Tarnów Przedszkolak
45 Adrian Śniosek M Burzyn Przedszkolak
46 Dominik Śniosek M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
47 Filip Śniosek M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
48 Olga Kawalec K Trzciana k. Rzeszowa Klasa I-III sz.podst.
49 Wiktor Kawalec M Trzciana k. Rzeszowa Klasa IV-VI sz.podst.
50 Igor Kawalec M Trzciana k. Rzeszowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
51 Aleksander Dziadowiec M Tuchów Klasa I-III sz.podst.
52 Franciszek Dziadowiec M Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Staś Wrona M Jasło Przedszkolak
54 Gabriela Kwiek K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
55 Rafał Rosiek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
56 Rafał Rosiek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
57 Anna Jurecka K Wieliczka Klasa I-III sz.podst.
58 Bartosz Jurecki M Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
59 Joanna Jurecka K Wieliczka Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
60 Maja Wesołowska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
61 Franciszek Wesołowski M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
62 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
63 Jagoda Capinska K Kraków Przedszkolak
64 Paulinka Gadzala K Jasło Klasa I-III sz.podst.
65 Bartłomiej Gadzala M Jasło Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
66 Karolina Gadzala K Jasło Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
67 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
68 Mateusz Zając M Łękawica Klasa IV-VI sz.podst.
69 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
70 Lilianna Kawa K Zalasowa Przedszkolak
71 Marcelina Duda K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
72 Amelia Fijor K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
73 Wiktoria Szafarczyk M Zakliczyn Przedszkolak
74 Natalia Szafarczyk M Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
75 Martyna Kozak K Ryglice Klasa I-III sz.podst.
76 Filip Kozak M Ryglice Przedszkolak
77 Filip Kozak M Ryglice Przedszkolak
78 Antonii Zamora M Kielce Przedszkolak
79 Kaja Fudala K Jasień Przedszkolak
80 Mieszko Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
81 Idzi Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
82 Annia Grzegorzewska K Biecz Przedszkolak
83 Matteo Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
84 Zuzanna Kras K Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
85 Natalia Polak K Sądkowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
86 Ksawery Kozak M Ryglice Przedszkolak
87 Nadia Zalasinska K Tuchów Przedszkolak
88 Marcel Duda M Tarnów Przedszkolak
89 Staś Wrona M Jasło Przedszkolak
90 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
91 Gabriel Saj M Lipiny Klasa I-III sz.podst.
92 Mateusz Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
93 Karol Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
94 Ola Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
95 Karolina Podraza K Jodłoea Klasa I-III sz.podst.
96 Dawid Rydzewski M Milówka Klasa I-III sz.podst.
97 Michał Nalepka M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
98 Sławomir Nowak M Szczepanów Klasa I-III sz.podst.
99 Wojciech Mikina M Tarnów Przedszkolak
100 Daniel Kryvapust M Zakliczyn Przedszkolak
101 Adam Chlipała M Szczawa Przedszkolak
102 Liliana Marecik K Tarnów Przedszkolak
103 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
104 Anna Pach K Wola Rzędzińska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
105 Kaja Lubaś K Mielec Klasa I-III sz.podst.
106 Jakub Lubaś M Mielec Klasa IV-VI sz.podst.
107 Izabela Ptak K Tarnów Przedszkolak
108 Natalia Ptak K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
109 Leon Zając M Zakliczyn Przedszkolak
110 Gabriel Marzec M Szczepanów Przedszkolak
111 Kacper Makowiec M Burzyn Przedszkolak
112 Zuzanna Makowiec K Burzyn Przedszkolak
113 Lena Libront K Burzyn Przedszkolak
114 Adam Libront M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
115 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.

Szczegóły

Data:
23 sierpnia 2020
Typ:

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska
+ Google Map