- To event minęło.
Biegowa Korona Pogórza – Burzyn
23 sierpnia 2020
Wydarzenie Nawigacja
ZAPISY INTERNETOWE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!
ORGANIZATOR
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych
TERMIN I MIEJSCE:
– 23 sierpnia 2020r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
Bieg Główny i Marsz NW:
- Dystans: 5.5 km (100% asfalt)
- – Limit czasowy: 90 minut
- – Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
- – Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja Biegu: Open K / M
Klasyfikacja Nordic Walking: Open K / M
Program:
– Biuro zawodów: 13:30-14:30
– Biuro zawodów będzie znajdować się na stadionie sportowym w Burzynie.
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie rynku na następujących dystansach:
– Godz. Od 14.00 – Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
- dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/
– Godz. 15:00 – Start Biegu 5.5 km (limit czasu: 90 min)
– Godz. 16:30-17:00 – Nagrodzenie Biegów
Biegowa Korona Pogórza - Burzyn
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg | Monika | Wiklowska | K | Zręcin | KB Athletic Zręcin |
2 | Bieg | Mariusz | Sacha | M | Tarnów | |
3 | Bieg | Mariusz | Surman | M | Pustków Osiedle | Dzikie Mustangi |
4 | Bieg | Arkadiusz | Bojarski | M | Kraków | |
5 | Bieg | Beata | Bojarska | K | Kraków | BW |
6 | NW | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG Sokół - Tuchów |
7 | Bieg | Barbara | Malaga | K | Podegrodzie | Malaga Team |
8 | Bieg | Bogdan | Malaga | M | Podegrodzie | Malaga Team |
9 | Bieg | Anna | Cichowska | K | Pilzno | KRÓLEWSKIE PILZNO |
10 | Bieg | Mieczysław | Cichowski | M | PILZNO | KRÓLEWSKIE PILZNO |
11 | Bieg | Tomasz | Zając | M | Gnojnik | |
12 | Bieg | Sławomir | Nosal | M | Tarnów | Tarnów |
13 | Bieg | Michał | DRWAL | M | Tarnów | 16bpd |
14 | Bieg | Przemysław | Król | M | Tarnów | Unit37 |
15 | Bieg | Przemysław | Bień | M | Joniny | KS Ryglice-Sekcja Biegowa |
16 | Bieg | Alicja | Kornaus | K | Wola Radłowska | |
17 | Bieg | Iwona | Nowak | K | Koszyce Wielkie | |
18 | NW | Janusz | Padło | M | Wierzchosławice | |
19 | Bieg | Iwona | Polak | K | Sądkowa | |
20 | NW | magdalena | duda | K | zurowa | |
21 | NW | Bożena | Sadowska | M | Ilkowice | Gang Zakręconych Mastersów |
22 | Bieg | Anna | Rydz | K | Dębica | TUP, TUP... ABY DO METY |
23 | Bieg | Angelika | Gulis | K | Dębica | |
24 | Bieg | Robert | Gniecki | M | Niedomice | Gang Zakręconych Mastersów |
25 | Bieg | Rafał | Kawa | M | Wola Żyrakowska | OCR Team Dębica |
26 | NW | Magdalena | Dzioba | K | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
27 | NW | Krystian | Dzioba | M | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
28 | Bieg | Barbara | Kawa | K | Wola Zyrakowska | MAratończyk Dębica |
29 | Bieg | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | |
30 | Bieg | Kinga | Burza | K | Burzyn | |
31 | Bieg | Krystian | Rudek | M | Wola Dębińska | Czapla_Workout |
32 | Bieg | Aleksandra | Mieszaniec | K | Grabno | Lux Torpeda Małopolska |
33 | Bieg | Lukasz | Koltuniak | M | Wodzisław Sl | |
34 | Bieg | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | |
35 | Bieg | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
36 | Bieg | Maria | Stępak | M | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska |
37 | Bieg | Aleksandra | Gut | K | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska |
38 | NW | Piotr | Stępak | M | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska |
39 | Bieg | Helena | Górska | K | Dębica | SRS RATEL |
40 | NW | Janusz | Bielamowicz | M | Niegłowice | |
41 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | |
42 | Bieg | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
43 | Bieg | Michał | Stec | M | Dębica | STG Dębica |
44 | NW | Marta | Samelzon | K | Tuchów | |
45 | Bieg | Oleksandr | Kolesnik | M | Krakow | |
46 | Bieg | Oleksandr | Hreiman | M | Krakow | |
47 | Bieg | Mykhailo | Stroiuk | M | Krakow | |
48 | Bieg | Serhii | Bondaruk | M | Krakow | |
49 | Bieg | Maciej | Wicherek | M | Kraków | ITMBW |
50 | Bieg | Justyna | Potępa | K | Szynwałd | |
51 | NW | Maria | Patalas | K | Uniszowa | |
52 | NW | Filip | Patalas | M | Uniszowa | |
53 | Bieg | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | BiegamBoLubie |
54 | NW | Aleksandra | Bajorek | K | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
55 | Bieg | Jacek | Kawalec | M | Trzciana k. Rzeszowa | Team IWO |
56 | Bieg | Małgorzata | Rogozińska | K | Binarowa | BiegamBoLubie |
57 | NW | Irina | Bartosz | K | Wierzchosławice | |
58 | Bieg | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
59 | NW | Elżbieta | Chrapusta | K | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
60 | Bieg | Mariola | Marszałek | K | Rzezawa | Mcp team |
61 | NW | Tomasz | Florek | M | Tarnów | |
62 | Bieg | Darek | Marszałek | M | Rzezawa | Mcp team |
63 | NW | Beata | Florek | K | Tarnów | |
64 | Bieg | Martyna | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
65 | Bieg | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
66 | Bieg | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
67 | Bieg | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
68 | Bieg | Agnieszka | Raś | K | Krakow | Husaria Race Team |
69 | Bieg | Witold | Wolak | M | Tarnów | |
70 | NW | Miichał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie |
71 | Bieg | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
72 | Bieg | Tomasz | Wrona | M | Jasło | |
73 | NW | Robert | Łopuch | M | Łabowa | |
74 | Bieg | Anna | Galas | K | Wola Rzedzinska | Spartańska Dzicz |
75 | Bieg | Zbigniew | Sarad | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
76 | Bieg | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
77 | Bieg | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
78 | Bieg | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
79 | Bieg | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | |
80 | Bieg | Agnieszka | Błach | K | Kraków | |
81 | Bieg | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | |
82 | Bieg | Wacław | Kania | M | Dublin | Polish Runners Club Ireland |
83 | Bieg | Weronika | Gostyńska | K | Kraków | |
84 | NW | Ewa | Dzierwa | K | Wisowa | Wilki Jodłowa |
85 | NW | Marek | Dzierwa | M | Wisowa | Wilki Jodłowa |
86 | NW | Monika | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
87 | Bieg | Nina | Skalak | K | Ilkowice | |
88 | Bieg | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
89 | Bieg | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
90 | NW | Marcin | Skóra | M | Wierzchosławice | |
91 | NW | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów |
92 | NW | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | |
93 | Bieg | Łukasz | Kopciuch | M | Ochojno | Wisła Kraków |
94 | Bieg | Krzysztof | Peca | M | Tarnow | Spartańska Dzicz |
95 | Bieg | Kacper | Golba | M | Tarnów | |
96 | Bieg | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | |
97 | NW | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | |
98 | Bieg | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
99 | Bieg | Iwona | Raj | K | Kraków | Eskadra Kraków |
100 | Bieg | Zdzisław | Majchrowicz | M | Tarnow | Spartańska Dzicz |
101 | Bieg | Daniel | Rosiek | M | Krakow | Eskadra Krakow |
102 | NW | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA |
103 | Bieg | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
104 | Bieg | Marek | Podraza | M | Gorlice | Gorlicka grupa biegowa |
105 | Bieg | Maciej | Fran | M | Krakow | Maciejas Franiejas Team |
106 | Bieg | Mateusz | Zaranek | M | Koszyce Wielkie | |
107 | Bieg | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | NSG RT |
108 | Bieg | Krzysztof | Sarad | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Burzyn
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Grupa wiekowa - szkoła |
---|---|---|---|---|---|
1 | Julia | Sacha | K | Sterkowiec | Klasa I-III sz.podst. |
2 | Valerie | Gierałt | K | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
3 | Milena | Sacha | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
4 | Mateusz | Trembecki | M | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
5 | Dominika | Trembecka | K | Burzyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
6 | Michał | Wszołek | M | Kraków | Przedszkolak |
7 | Wiktoria | Malaga | K | Podegrodzie | Przedszkolak |
8 | Miłosz | Sikora | M | Tuchów | Przedszkolak |
9 | Adrian | Baran | M | Jodłowa | Przedszkolak |
10 | Aleksandra | Baran | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
11 | Weronika | Baran | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
12 | Angelika | Baran | K | Jodłowa | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
13 | Natalia | Drwal | K | Tarnów | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
14 | Wiktoria | Drwal | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
15 | Zuzanna | Gąsior | K | Gromnik | Klasa IV-VI sz.podst. |
16 | Konrad | Nowak | M | Koszyce Wielkie | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
17 | Igor | Krawczyk | M | Burzyn 146b | Klasa I-III sz.podst. |
18 | Filip | Moździerz | M | Kraków | Przedszkolak |
19 | Adam | Moździerz | M | Kraków | Klasa I-III sz.podst. |
20 | Patryk | Krawczyk | M | Burzyn | Przedszkolak |
21 | Ksawery | Krawczyk | M | Burzyn 146b | Klasa I-III sz.podst. |
22 | Karol | Zwoliński | M | Dębowiec | Przedszkolak |
23 | Igor | Zawilinski | M | Gliniczek | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
24 | Wiktoria | Kawa | K | Wola Żyrakowska | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
25 | Alan | Kawa | M | Wola Żyrakowska | Klasa I-III sz.podst. |
26 | Otylia | Kawa | K | Wola Żyrakowska | Przedszkolak |
27 | Filip | Chrzanowski | M | Burzyn | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
28 | Patrycja | Więcek | K | Burzyn | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
29 | Jakub | Wójcik | M | Tarnów | Przedszkolak |
30 | Michał | Hirsz | M | Tarnów | Przedszkolak |
31 | Ewa | Hirsz | M | Tarnów | Przedszkolak |
32 | Katarzyna | Opiela | K | Limanowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
33 | Zofia | Opiela | K | Limanowa | Klasa I-III sz.podst. |
34 | Kacper | Kowalczyk | M | Słopnice | Klasa IV-VI sz.podst. |
35 | Zuzanna | Nowak | K | Słopnice | Klasa I-III sz.podst. |
36 | Piotr | Trojanowska | M | Limanowa | Przedszkolak |
37 | Maciej | Trojanowska | M | Limanowa | Klasa I-III sz.podst. |
38 | Milena | Dawid | K | Burzyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
39 | Bartosz | Zając | M | Burzyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
40 | Bartłomiej | Rybiński | M | Proszowice | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
41 | Wiktor | Wrzeszcz | M | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
42 | Galeria | Wrzeszcz | K | Tarnów | Przedszkolak |
43 | Oliwier | Wielgosz | M | Jasło | Przedszkolak |
44 | MAXIMILIAN | Krajewski | M | Tarnów | Przedszkolak |
45 | Adrian | Śniosek | M | Burzyn | Przedszkolak |
46 | Dominik | Śniosek | M | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
47 | Filip | Śniosek | M | Burzyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
48 | Olga | Kawalec | K | Trzciana k. Rzeszowa | Klasa I-III sz.podst. |
49 | Wiktor | Kawalec | M | Trzciana k. Rzeszowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
50 | Igor | Kawalec | M | Trzciana k. Rzeszowa | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
51 | Aleksander | Dziadowiec | M | Tuchów | Klasa I-III sz.podst. |
52 | Franciszek | Dziadowiec | M | Tuchów | Klasa IV-VI sz.podst. |
53 | Staś | Wrona | M | Jasło | Przedszkolak |
54 | Gabriela | Kwiek | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
55 | Rafał | Rosiek | M | Kraków | Klasa I-III sz.podst. |
56 | Rafał | Rosiek | M | Kraków | Klasa I-III sz.podst. |
57 | Anna | Jurecka | K | Wieliczka | Klasa I-III sz.podst. |
58 | Bartosz | Jurecki | M | Wieliczka | Klasa IV-VI sz.podst. |
59 | Joanna | Jurecka | K | Wieliczka | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
60 | Maja | Wesołowska | K | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
61 | Franciszek | Wesołowski | M | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
62 | Patrycja | Buczkowska | K | Tarnów | Klasa IV-VI sz.podst. |
63 | Jagoda | Capinska | K | Kraków | Przedszkolak |
64 | Paulinka | Gadzala | K | Jasło | Klasa I-III sz.podst. |
65 | Bartłomiej | Gadzala | M | Jasło | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
66 | Karolina | Gadzala | K | Jasło | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
67 | Zuzanna | Gąsior | K | Gromnik | Klasa IV-VI sz.podst. |
68 | Mateusz | Zając | M | Łękawica | Klasa IV-VI sz.podst. |
69 | Mikołaj | Krawiec | M | Wojnicz | Klasa I-III sz.podst. |
70 | Lilianna | Kawa | K | Zalasowa | Przedszkolak |
71 | Marcelina | Duda | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
72 | Amelia | Fijor | K | Zakliczyn | Klasa I-III sz.podst. |
73 | Wiktoria | Szafarczyk | M | Zakliczyn | Przedszkolak |
74 | Natalia | Szafarczyk | M | Zakliczyn | Klasa I-III sz.podst. |
75 | Martyna | Kozak | K | Ryglice | Klasa I-III sz.podst. |
76 | Filip | Kozak | M | Ryglice | Przedszkolak |
77 | Filip | Kozak | M | Ryglice | Przedszkolak |
78 | Antonii | Zamora | M | Kielce | Przedszkolak |
79 | Kaja | Fudala | K | Jasień | Przedszkolak |
80 | Mieszko | Grzegorzewski | M | Biecz | Przedszkolak |
81 | Idzi | Grzegorzewski | M | Biecz | Przedszkolak |
82 | Annia | Grzegorzewska | K | Biecz | Przedszkolak |
83 | Matteo | Grzegorzewski | M | Biecz | Przedszkolak |
84 | Zuzanna | Kras | K | Tuchów | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
85 | Natalia | Polak | K | Sądkowa | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
86 | Ksawery | Kozak | M | Ryglice | Przedszkolak |
87 | Nadia | Zalasinska | K | Tuchów | Przedszkolak |
88 | Marcel | Duda | M | Tarnów | Przedszkolak |
89 | Staś | Wrona | M | Jasło | Przedszkolak |
90 | Wiktor | Nowak | M | Gromnik | Klasa IV-VI sz.podst. |
91 | Gabriel | Saj | M | Lipiny | Klasa I-III sz.podst. |
92 | Mateusz | Kawik | M | Brzozówka | Klasa IV-VI sz.podst. |
93 | Karol | Kawik | M | Brzozówka | Klasa IV-VI sz.podst. |
94 | Ola | Podraza | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
95 | Karolina | Podraza | K | Jodłoea | Klasa I-III sz.podst. |
96 | Dawid | Rydzewski | M | Milówka | Klasa I-III sz.podst. |
97 | Michał | Nalepka | M | Burzyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
98 | Sławomir | Nowak | M | Szczepanów | Klasa I-III sz.podst. |
99 | Wojciech | Mikina | M | Tarnów | Przedszkolak |
100 | Daniel | Kryvapust | M | Zakliczyn | Przedszkolak |
101 | Adam | Chlipała | M | Szczawa | Przedszkolak |
102 | Liliana | Marecik | K | Tarnów | Przedszkolak |
103 | Jan | Marecik | M | Tarnów | Przedszkolak |
104 | Anna | Pach | K | Wola Rzędzińska | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
105 | Kaja | Lubaś | K | Mielec | Klasa I-III sz.podst. |
106 | Jakub | Lubaś | M | Mielec | Klasa IV-VI sz.podst. |
107 | Izabela | Ptak | K | Tarnów | Przedszkolak |
108 | Natalia | Ptak | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
109 | Leon | Zając | M | Zakliczyn | Przedszkolak |
110 | Gabriel | Marzec | M | Szczepanów | Przedszkolak |
111 | Kacper | Makowiec | M | Burzyn | Przedszkolak |
112 | Zuzanna | Makowiec | K | Burzyn | Przedszkolak |
113 | Lena | Libront | K | Burzyn | Przedszkolak |
114 | Adam | Libront | M | Burzyn | Klasa I-III sz.podst. |
115 | Julia | Urbańczyk | K | Zakliczyn | Klasa I-III sz.podst. |