Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Borzęciński Tytan Run

21 Lip 2019

 

Osiągnięto LIMIT UCZESTNIKÓW/-CZEK OPŁACONYCH. 
ZAPISY ZAMKNIĘTE.
NIE MA MOŻLIWOŚCI OPŁATY W DNIU ZAWODÓW.

CEL IMPREZY

  • popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
  • propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia
  • wyłonienie najsprawniejszego uczestnika zawodów K / M

 PATRONAT HONOROWY

  • Wójt Gminy Borzęcin – Janusz Kwaśniak

ORGANIZATOR

  • Kępa Sport
  • LKS BURZYN

Współorganizator

  • Husaria Tarnów

TERMIN I MIEJSCE:

  • 21 lipca 2019r. (niedziela)
  • Miejscowość: Bielcza 190 (Stadion Victoria Bielcza) , Gmina Borzęcin

Program:

  • Biuro zawodów – od 9:00 – 12:30 ( odbiór pakietu najpóźniej godzinę przed startem swojej fali – wymagany dokument tożsamości w celu weryfikacji)
  • Rozpoczęcie zawodów godzina: 10:00
  • Biegi dzieci i młodzieży: 10:00
  • Bieg główny –  11:00  (Starty falami co 20 min)

 

DYSTANSE:

DARMOWE Biegi Dzieci – tor przeszkód na stadionie

Bieg ma charakter aktywnej zabawy bez pomiaru czasu, nie liczy się kolejność na mecie, każde dziecko na mecie otrzymuje medal za ukończenie biegu.

Od godz. 10:00 odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży na następujących dystansach:

  • dystans 50 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans  200 m. dla uczniów I – III klasa podst. /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans  300 m. dla uczniów IV – VI klasa podst. /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans  400 m dla uczniów I-III klasa gimnazjum, 7-8 podst. /dziewczęta i chłopcy/

Bieg Główny – ok. 5 km

  • Dystans: ok. 5  km (trasa leśna)
  • Start o godzinie: 11:00  (Starty Falami (grupami) co 20 min – uczestnicy zostaną przydzieleni automatycznie do grup maksymalnie 40 osobowych – ilość grup startowych zostanie określona do dnia 17 lipca)
  • Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu
  • Trasa po terenie leśnym
  • Pomiar czasu: elektroniczny
  • Rodzaj przeszkód: Naturalne oraz Sztuczne (20 sztuk)
  • Dokładna Ilość i rodzaj przeszkód , zostanie podana przez organizatora najpóźniej do dnia 15.07.2019

Przykład fal:  Fala Open K/M, Fala Open 2 K/M, Fala Open 3 K/M, .itp.

Klasyfikacja BIEG GŁÓWNY

  1. OPEN – Kobiety / Mężczyźni
  2. Kategorie wiekowe:

M-1 18 – 29 lat                               K-1 18 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                               K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                               K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                                   K-4 50 +

 CO W PAKIECIE?

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego otrzymuje pakiet startowy, na
który składają się:

  • numer startowy
  • elektroniczny pomiar czasu
  • artykuły pozyskane od sponsorów
  • koszulka techniczna
  • wodę na trasie i mecie zawodów
  • materiały informacyjne i reklamowe
  • pamiątkowy odlewany medal na mecie
  • zdrowy smakowity posiłek na mecie
  • podstawową opiekę medyczną

W miarę możliwości sponsorskich, organizator przewiduje rozszerzenie pakietu startowego.

Wzór Medalu

Twoja Koszulka

Borzęciński Tytan Run

Liczba uczestników: 503
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Opłacone
1 Edyta Baluta-Małecka K 1994 Limanowa    
2 Tomek Kaczmarczyk M 2001 Giebułtow Husaria Race Team  
3 Anna Trojan K 1966 Kraków Husaria  
4 Maciej Zdeb M 1998 Tarnów Husaria Race Team  
5 Ewa Różewicz K 1961 Tychy PANCE  
6 Dariusz Różewicz M 1962 Tychy PANCE  
7 Dawid Wodka M 1991 Mielec WW Team  
8 Bartłomiej Bodzioch M 1991 Porąbka Uszewska LKS Poręba Spytkowska Tak
9 Jakub Kurtyka M 1998 Bochnia Fightman Tak
10 Łukasz Góral M 1995 Bochnia Fightman Tak
11 Krzysztof Bieniek M 1987 Łapczyca Fightman Tak
12 Piotr Szczygiełek M 1998 Jadowniki Fightman Tak
13 Klaudia Pamuła K 1996 Bochnia Fightman Tak
14 Anna Buczek K 1985 Bochnia Fightman Tak
15 Anna Trojan K 1966 Kraków Husaria Race Team  
16 Anna Trojan K 1966 Kraków Husaria Race Team  
17 Marcin Knap M 1992 Brzesko   Tak
18 Sylwia Chałubińska K 1992 Brzozów Pancerniki Tak
19 Sławek Włodyka M 1989 Strzyżów Pancerniki Tak
20 Tomasz Sadowski M 1992 Warszawa RMF4RT Gladiators  
21 Michał Zydroń M 1998 Jasień Jasień Tak
22 Karol Jurkiewicz M 1998 Brzesko Jasień Tak
23 Kacper Gibała M 1998 Brzesko   Tak
24 Paweł Świętek M 1986 Pieniążkowice Powertraining  
25 Mateusz Tatara M 1996 Jasień FCJ Tak
26 Marcin Mroczka M 1990 Pustynia    
27 Marcin Topolski M 1976 Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa Tak
28 Agnieszka Błach K 1979 Pojawie Cze- Mi Tak
29 Paweł Majcher M 1999 Luszowice   Tak
30 Grzegorz Opiał M 1985 Wiśniowa   Tak
31 Grzegorz Opiał M 1985 Wiśniowa    
32 Dominik Szumowicz M 1987 Tarnów   Tak
33 Kinga Więch K 1982 Skrzyszów   Tak
34 Artur Ciećko M 1976 Przemyśl Zatkało kakało  
35 Beata Pekalska K 1982 Rzeszów   Tak
36 Karol Marć M 2001 Dębica   Tak
37 Jakub Kubiesa M 1981 Kraków Husaria Race Team Tak
38 Martyna Radłowska K 2001 Dębica   Tak
39 Dominika Marć K 1977 Dębica   Tak
40 Jekatierina Walkowska M 2001 Marki Nie W Szczepionkę Team  
41 Henryk Filar M 1952 Trzebinia    
42 Piotr Bomba M 1984 Tychy Husaria Race Team Tak
43 Andrzej Radwan M 1963 Krakow Ochotnicza Straż Pożarna Przewóz Kraków Tak
44 Albert Małek M 1997 Mokrzyska   Tak
45 Kamil Duda M 1987 Tarnów X team Tarnów Tak
46 Tomasz Klich M 1974 Kraków Spartan Training Group Tarnów  
47 Krzysztof Imiołek M 1991 Bochnia Grappling Bochnia Tak
48 Kamil Duda M 2001 Tarnów    
49 Józef Rumak M 1998 Trzeboś    
50 Kamil Duda M 1987 Tarnów    
51 Beata Osik K 1983 Piaseczno    
52 Anna Wrona K 2001 Lubzina   Tak
53 Grzegorz Osik M 1985 Piaseczno    
54 GRZEGORZ Osik M 1985 Piaseczno Rmf4raceteam  
55 Fabian Berync M 1998 Bytom Husaria Race Team  
56 Michał Jędrzejowski M 1987 Tarnów    
57 Ireneusz Lipa M 1982 Dębica OCR Team Dębica  
58 Yurii Trufanov M 1996 Kraków    
59 Dariusz Maliński M 1986 Tarnów   Tak
60 Grzegorz Głowacz M 1972 Czarny Dunajec Husaria_race_team  
61 Bartłomiej Borkowski M 1986 Warszawa RMF4RT Gladiators  
62 Magdalena Brożek K 1983 Zabawa Husaria Race Team  
63 Piotr Halastra M 1995 Wał-Ruda   Tak
64 Tomasz Szeszko M 1979 Ząbki Nie W Szczepionkę Team  
65 Piotr Maślak M 1991 Kraków   Tak
66 Kamila Laba K 1990 Krosno    
67 Kamila Laba K 1990 Kraków   Tak
68 Janusz Żylski M 1967 WIELICZKA Dziady OCR Tak
69 MICHAŁ ŁANOCHA M 1992 JASIEŃ   Tak
70 Damian Zakrzewski M 1993 Kielce    
71 Damian Błąkała M 1986 Kocmyrzów RMF 4RT Tak
72 Monika Pietroń K 1987 Kraków Lemon Team Tak
73 Jakub Janaś M 1985 Kraków Husaria Race Team Tak
74 Piotr Grochola M 1998 Rudy Rysie    
75 Julita Ilczyszyn K 1983 Zgorzała Rmf4gladiators  
76 Maria Wiśniewska K 1991 Płock    
77 Patryk Sładek M 1993 Bełk Over Divisions Tak
78 Patryk Sładek M 1993 Bełk Over Divisions  
79 Kamil Maj M 2001 Kraków Team Doris Kraków Tak
80 Albert Małek M 1997 Mokrzyska    
81 Rafał Gorczyca M 1988 Kraków   Tak
82 Fabian Berync M 1998 Bytom Husaria Race Team Tak
83 Martyna Charusta K 1992 Targanice Wataha Tak
84 Natalia Kadykało K 1993 Warszawa Nie W Szczepionkę Team  
85 Barbara Górak K 1983 Zaborów   Tak
86 Grzegorz Stefan M 1975 Czerwionka-Leszczyny Carbon OCR Racing Team Tak
87 Damian Grudniok M 1986 Katowice Carbon OCR Racing Team Tak
88 Sylwia Falkiewicz M 1991 Kraków Team Doris Kraków Tak
89 Michał Falkiewicz M 1988 Kraków Team Doris Kraków Tak
90 Anna Laska K 1980 DĘBICA OCR TEAM DĘBICA  
91 Angelika Jasińska K 1994 Wierzchosławice    
92 Paulina Surdej K 1994 Tarnów   Tak
93 Tomasz Mordarski M 1987 Gorlice #gorlickielwy  
94 JACEK KĘDZIOR M 1979 DĘBICA PĘDZĄCE ŚLIMAKI Tak
95 Adriana Wierzchowiak K 1995 Warszawa Rmf4rt Gladiators Tak
96 Aneta Gajewska K 1982 Pruszków Rmf4rt Gladiators  
97 Mateusz Kozdroń M 1998 Bobrowniki Wielkie    
98 Michał Jankowski M 1990 Kościan   Tak
99 Lucyna MROCZKA K 1970 DĘBICA   Tak
100 Przemysław Burbul M 1990 Marki Nie W Szczepionkę Team  
101 Norbert Curyło M 1999 Koszyce Wielkie   Tak
102 Łukasz Łata M 1990 Dąbrowa Tarnowska   Tak
103 Maciej Nowakowski M 1976 Ciężkowice Run Team Gromnik  
104 Dawid Włodek M 1983 Wieliczka   Tak
105 Maciej Kamiński M 1983 Otwock Nie W Szczepionkę Team  
106 Dawid Kozłowski M 1990 Zielonka Nie w Szczepionkę Twam  
107 Sebastian Mokwa M 1996 Wrocław Nie w Szczepionkę Team  
108 Dawid Wodka M 1991 Mielec WW Team  
109 Bartosz Filip M 1993 Gliwice Socios Silesia Tak
110 Gosia Podbielska K 1985 Warszawa Gladiators  
111 Jędrzej Dendura M 1989 Kraków    
112 Kamil Sowiński M 1986 Częstochowa HDK PCK KMP w Częstochowie  
113 Tomasz Kantor M 1980 Zakliczyn   Tak
114 Oliwia Mnich K 2000 Tarnów STG TARNÓW Tak
115 Gabriela Knapczyk-Kania K 1974 Bieńkòwka Team Bieńkòwka  
116 Albert Mikrut M 1987 Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
117 Anna Kurek K 1981 Tarnów    
118 Roksana Haratyk K 1986 Sędziszów Młp. Dzikie Mustangi  
119 Sebastian Sutkowski M 1990 Tarnów WĄTOK TEAM Tak
120 Dawid Grudziński M 2001 Pruszków Rmf4rt Gladiators  
121 Seweryn Kozub M 1990 Brzesko Pogoń Słotwina Tak
122 Jakub Widła M 1991 Biadoliny   Tak
123 Piotr Szarek M 1979 Tarnow Spartan Training Group Tarnów Tak
124 Gabriela Susułowska K 1996 Tarnów SRTG  
125 Karol Gryżewski M 1992 Łomianki/Kiełpin Nie W Szczepionkę Team  
126 Sabina Sobczyk K 1983 Kraków Husaria race team  
127 Marcin Rutyna M 1979 Dębica STG Dębica Tak
128 Lucyna Garncarz K 1983 Pogórska Wola   Tak
129 Fabian Sąsiadek M 1990 Dębica    
130 Anna Brydniak K 1978 Kraków Husaria Race Team Tak
131 BARTŁOMIEJ CEBULAK M 1979 OSTRÓW   Tak
132 Jakub Zachara M 1991 Tarnów X-TEAM TARNOW Tak
133 Piotr Sarlej M 1979 Szczepanów Mężczyźni Świętego Józefa Tak
134 Krystian Dzioba M 1982 Bobrowniki Wielkie Spartanska dzicz Tak
135 Bartosz Filip M 1993 Nowy Sącz Socios Silesia  
136 Anna Wolnik K 1983 Borzęcin   Tak
137 Jakub Janaś M 1985 Kraków Husaria Race Team  
138 Marta Dąbroś K 1988 Borzęcin    
139 Jakub Mirochna M 1993 Tarnów    
140 Milena Szmudzińska K 1997 Kraków   Tak
141 Krzysztof KOT M 1978 Rzeszów MPK - Rzeszów  
142 Katarzyna Mnich K 1969 Tarnów STG TARNÓW Tak
143 Mnich Jacek M 1969 Tarnów STG TARNÓW Tak
144 Krystian Dzioba M 1982 Bobrowniki Wielkie    
145 Tomasz Fiedor M 1989 Koniaków Husaria Race Team  
146 Magdalena Ciećko K 1976 Przemyśl Bobo team  
147 Krzysztof Serwatka M 1992 Bochnia    
148 Lukasz Krzyzanowski M 1989 Gniezno    
149 Kamil Iwanowski M 1995 Kielce   Tak
150 Anna Kurek K 1981 Tarnów    
151 Dagmara Marczyńska K 1979 wola rzędzińska   Tak
152 Szymon Ostafin M 1996 Trzebunia Husaria Race Team  
153 Rafał Tota M 1987 Poręba Spytkowska    
154 Jacek Marczyński M 1979 Wola Rzędzińska   Tak
155 Mateusz Glod M 1988 Mikolow    
156 Łukasz Kloch M 1988 Tarnów    
157 Jakub Żak M 1998 Grzybów Klincz Kielce Tak
158 Dawid Nowek M 1996 Mokra Klinczu Kielce Tak
159 Katarzyna Kmieć K 1988 perła Kępa Sport  
160 Kordian zawadzki M 1990 radymno    
161 Joanna Sztuka K 1977 Wieliczka    
162 Mateusz Prokopek M 1995 Tarnów Fightman  
163 Edyta Garbacz K 1991 Ruda Kameralna X-team Tarnów Tak
164 Bartłomiej Staszczyk M 1992 Tarnów X-Team Tak
165 Joanna Kaliszuk-Duź K 1981 Lublin X-Team  
166 Agnieszka Gogola K 1976 Gromnik X-Team Runmageddon Tarnów  
167 Zaneta Kapustka K 1981 Tarnow X treme Tarnow  
168 Zaneta Kapustka K 1981 Tarnow X treme Tarnow  
169 Ewelina Sałahub K 1981 Tarnów   Tak
170 Robert Mika M 1975 Dębica   Tak
171 Robert Mika M 1975 Dębica    
172 Agniesxka Mika K 1977 Kolbuszowa   Tak
173 Paweł Dudek M 1992 Dębno Klub Biegowy Perła Tak
174 Sebastian Kaim M 1993 Kraków    
175 Łukasz Kołodziej M 1989 Jasło Orion  
176 Waldemar Duda M 1977 Tarnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin  
177 Dorota Różycka K 1984 Jasło Nowy Styl Group Running Team  
178 Bartosz Sadowski M 1986 Brzesko   Tak
179 Szymon Wiśniowski M 1997 Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
180 Tadeusz Nowak M 1981 Katowice Runanywhere Tak
181 Sławek Kubicki M 1988 Tarnów X-Team Tarnów Tak
182 Radek Czeleń M 1996 Jedlicze Mma krosno Tak
183 Grzegorz Ast M 1990 Jedlicze Amstaff Team Jedlicze Tak
184 Michał Martyka M 1989 Borzęcin Goodbike.com.pl Sklep rowerowy Tak
185 Jarek Szlachetka M 1971 Zakliczyn DKMS  
186 Gabriel Habura M 1984 Borzęcin    
187 Przemysław Czuba M 1997 Dębica SRS RATEL Tak
188 Piotr Kukla M 1983 Stasiòwka   Tak
189 Waldemar Matyaszek M 1976 Jasień Klub Biegowy Perła  
190 Paweł Jabłkowski M 1987 Dębica Active team Kozłów Tak
191 Piotr Kukla M 2001 Stasiòwka    
192 Marzena Kukla K 1980 Stasiòwka   Tak
193 Dominika Kuta K 1993 Tarnów Husaria Race Team  
194 Przemysław Piątek M 1994 Katowice Husaria Race Team Tak
195 Jakub Hołub M 1999 Rzeszów Husaria Race Team Tak
196 Joanna Kapustka K 1981 Tarnow Xtreme  
197 Julia Ptak K 2001 Bielcza    
198 Julia Ptak K 2001 Bielcza    
199 Piotr Halastra M 1995 Wał-Ruda    
200 Marta Kiwak K 1983 Dębica SRS Ratel Tak
201 Tomasz Gołębiowski M 1974 Przyborów TomashKnives  
202 Agnieszka Dziedzic-Wójtowicz Wójtowicz K 2001 Kłaj STG-Niepolomice  
203 Agnieszka Dziedzic - Wójtowicz K 2001 Kłaj STG-Niepolomice Tak
204 Robert Pisz M 1959 Jasło    
205 agnieszka stasicka K 2001 dębica   Tak
206 Anna Kaleta K 1990 Kraków Husaria Race Team Tak
207 Jakub Zawojowski M 1986 Żyraków OCR Team Dębica Tak
208 Michał Nosal M 1979 Pogórska Wola Spartańska Dzicz  
209 Dagmara Sielska K 1994 Gliwice   Tak
210 Dominik Latocha M 1980 Bielcza    
211 Małgorzata Rogozińska K 1975 Binarowa BiegamBoLubię  
212 Dawid Wodka M 1991 Mielec WW Team  
213 Mateusz Kozioł M 1985 Liszki    
214 Paweł Witkowski M 1990 Okocim   Tak
215 Dominika Kuta K 1993 Tarnów Husaria Race Team  
216 Adrian Jaje M 1990 Dębica   Tak
217 Adrian Jaje M 1990 Dębica    
218 Adrian Jaje M 1990 Dębica    
219 Agnieszka Stasicka K 2001 Dębica    
220 Magdalena Jaje K 1989 Dębica   Tak
221 Mateusz Jaje M 1987 Dębica   Tak
222 marek drwal M 1971 tarnow HUSARIA Race Team Tak
223 Mateusz Czachurski M 1987 Bochnia xRunners Tak
224 Piotr Olearczyk M 1978 Tarnów - Tak
225 Sebastian Włodek M 1985 Tarnów Xteam Tarnów Tak
226 Justyna Powroźnik K 1988 Tarnów Xteam Tarnów Tak
227 Jerzy Krakowski M 1963 Mielec MKG Carpatia Mielec  
228 marek drwal M 1971 stare zukowice HUSARIA Race Team  
229 Katarzyna Przeklasa K 1988 Tarnów X-team Tarnów Tak
230 Edyta Miękina K 1988 Tarnów X-Team Tarnów Tak
231 Edyta Łabuz K 1989 Lubinka X-team Tarnów Tak
232 Arkadiusz Słupek M 1988 Tarnów   Tak
233 Marcelina Szydłowska K 1993 Mokrzyska   Tak
234 Dawid Szydłowski M 1989 Mokrzyska   Tak
235 Krzysztof Pacura M 1988 Przyborów   Tak
236 Kamil Synowieki M 1987 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
237 Kasia Kukułka K 1989 Kraków   Tak
238 Marcin Kukułka M 1986 Kraków   Tak
239 Joanna Piś K 1987 Brzeźnica GarminTEAM, małopolska  
240 Piotr Piś M 1985 Brzeźnica GarminTEAM, małopolska  
241 Łukasz BErnacki M 1979 Brzesko   Tak
242 Krzysztof KOT M 1978 Rzeszów MPK - Rzeszów  
243 Marcin Torbus M 1987 Twardowice   Tak
244 Krzysztof Słowiński M 1985 Wola Rzędzińska   Tak
245 Joanna Słowińska K 1986 Wola Rzędzińska   Tak
246 Joanna Czosnyka K 1984 Otfinów OCR Mastera GYM Tak
247 Agnieszka Lorenowicz K 1984 Tarnów X_Team Tarnów Tak
248 Andrzej Długosz M 1968 Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
249 Monika Gizowska K 1969 Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
250 Michał Chodań M 1981 Skrzyszów AMK Tarnow  
251 Łukasz Czerech M 1984 Będzin   Tak
252 Damian Szydłowski M 1980 Dębno    
253 Zygmunt Ciuruś M 1977 Bucze   Tak
254 Justyna Powroźnik K 1988 Tarnów    
255 Grzegorz Woda M 1988 Mokrzyska   Tak
256 Sabina Sarad K 1991 Tarnow Spartańska Dzicz Tak
257 Krzysztof Sarad M 1988 Tarnow Spartańska Dzicz Tak
258 Roksana Haratyk K 1986 Sędziszów Młp. Dzikie Mustangi  
259 Sebastian Kot M 1988 Sosnowiec Husaria Race Team Tak
260 Katarzyna Kot K 1985 Sosnowiec Husaria Race Team Tak
261 Piotr Halastra M 1995 Wał-Ruda    
262 Łukasz Zapart M 1983 Follese   Tak
263 Aneta Brudkiewicz-Paździora K 1972 Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA  
264 Bartosz Stosz M 1977 Chorzów   Tak
265 Rafał Cierniak M 1989 Rzezawa   Tak
266 Klaudia Dziuk K 1997 Mokrzyska   Tak
267 Justyna Gwoźdź K 1991 Żabno   Tak
268 Grzegorz Janik M 1988 Tarnów    
269 Marek Czernachowski M 1970 Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry  
270 JANUSZ BŁONIARCZYK M 1969 KOSZYCE MAŁE    
271 Karol Grabalski M 1993 Kielce   Tak
272 Rafał Cierniak M 1989 Rzezawa    
273 Agata Duda K 1983 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
274 Paweł Kogut M 1982 Żabno CP Dalian Tak
275 Przemysław Czuba M 1997 Dębica SRS RATEL  
276 Paweł Nowakowski M 1991 Dębica   Tak
277 marek hus M 1975 bytom strefa byków  
278 Krystian Drozdzowski M 1991 Luszowice   Tak
279 Paweł Walczak M 1981 Tarnów    
280 Rafał Muniak M 1991 Tuszyma    
281 Tomasz Jargus M 1982 Podolsze   Tak
282 Krzysztof Dziadkowiec M 1981 NiepołomiceNie FitClub24  
283 Kamil Wrzeszcz M 1983 Ilkowice TRI Ilkowice  
284 Mirek Puzon M 1979 Kielce   Tak
285 Noemi Czernek K 1989 Kraków   Tak
286 Jakub Tutaj M 1977 Tarnów   Tak
287 Tomasz Puzon M 1978 Kielce   Tak
288 Tomasz Nowak M 1986 Ostrowiec Św.    
289 Adelajda Oziomek K 1991 Kraków   Tak
290 Anna Żak - Duda K 2001 Chrzanów   Tak
291 Edyta Grochot K 1976 Wieliczka Dziady OCR Tak
292 Agnieszka Kowalska Bartkowska K 1982 Skrzyszów   Tak
293 Łukasz Kosiński M 1996 Braciejowa   Tak
294 Beata Błaszkiewicz-Tutaj K 1976 Tarnów   Tak
295 Klaudia Reipold K 1995 Mielec Zabiegani Mielec Tak
296 Maciej Wachta M 1989 Tarnów   Tak
297 Kamil Beściak M 1997 Tarnów STG - TARNÓW  
298 Kamil Przeklasa M 1995 Brzesko Służby mundurowe Tak
299 Tomasz Wojewoda M 1974 Bytom   Tak
300 Katarzyna Sendo K 1982 Kraków   Tak
301 Mateusz Anasiak M 1987 Tarnów   Tak
302 Karolina Lis K 1987 Kraków   Tak
303 Paweł Kukułka M 1992 Brzesko   Tak
304 Grzegorz Guzik M 1987 Kraków   Tak
305 Krzysztof Gniadek M 1981 Wielka Wieś Służby Mundurowe Tak
306 Anna Grzegórzek K 1979 Koszyce Wielkie PTG Sokół Świat Pracy Tak
307 Krzysztof Kwiecień M 1974 Tarnów   Tak
308 Anna Zysek K 1973 Otfinów Gang Zakręconych Mastersów Tak
309 Bartosz Guzik M 1986 Kraków   Tak
310 Agnieszka Bachowicz K 1977 Niepołomice    
311 Adrian Światowiec M 1991 Żyraków   Tak
312 Grzegorz Lewandowski M 1987 Ostrowiec Świętokrzyski   Tak
313 Magda Pronobis K 1987 Ostrowiec Świętokrzyski   Tak
314 Sylwia Wachta K 1989 Tarnów   Tak
315 Paulina Anasiak K 1987 Tarnów   Tak
316 Marta Ciuruś M 1968 Odporyszów Gang Zakręconych Mastersów Tak
317 Anna Marć K 2000 Dębica   Tak
318 Krzysztof Świstak M 1990 Wola Dębińska   Tak
319 HUBERT MUNIGA M 1976 BOGUMILOWICE    
320 Marzena Kosińska K 1972 Pustków   Tak
321 Michał Krużel M 1997 Tarnów   Tak
322 Małgorzata Gajda K 1981 Dębica Endorfina Tak
323 Justyna Haszczyc K 1993 Kraków   Tak
324 Joanna Grześkiewicz K 1963 Odporyszów Gang Zaktręconych Mastersów Tak
325 Wojciech Żurek M 1996 Mokrzyska   Tak
326 Agnieszka Klecka K 1995 Brzesko   Tak
327 Tomasz Sołek M 1990 Oświęcim   Tak
328 Tomasz Seweryn M 1976 Kraków   Tak
329 Marcin Wojcieszek M 1988 Tarnów   Tak
330 Bartłomiej Miś M 1989 Nieciecza GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSOW Tak
331 Miłosz Gąsiorowski M 1991 Śmigno   Tak
332 Miłosz Gąsiorowski M 1991 Śmigno    
333 Miłosz Gąsiorowski M 1991 Śmigno    
334 Miłosz Gąsiorowski M 1991 Śmigno    
335 Karol Gąsiorowski M 1988 Tarnów X-Team Tarnów Tak
336 Renata Smagacz K 1994 Tarnów Xtreme  
337 Mariusz Smagacz M 1981 Golanka Xtreme  
338 Agnieszka Orzech K 1992 Kraków   Tak
339 JOANNA BUSZEK K 1981 DĘBICA   Tak
340 Edyta Łabuz K 1989 Lubinka X_team tarnów  
341 Paweł Madejski M 1982 Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
342 Dawid Maczuga M 1983 Dębica OCR Team Dębica Tak
343 Grażyna Martus K 1980 Bobowa Bobowska grupa biegowa  
344 Paweł Martus M 1980 Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
345 Klaudia Książek K 1992 Przyborów   Tak
346 Grzegorz Kargul M 1988 Tarnów Husaria Race Team Tak
347 Grzegorz Majmurek M 1992 Brzesko   Tak
348 GRZEGORZ POL M 1975 LUSZOWICE LUSZOWICE Tak
349 Andrzej Sak M 1971 Tarnów   Tak
350 Karolina Białas K 1992 Łęg Tarnowski   Tak
351 Katarzyna Chmura M 1983 Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec Tak
352 Marta Chmioła K 1996 Bielcza KS Tarnów Tak
353 Agnieszka Olbrot K 1976 Jasło   Tak
354 Izabela Leiszner K 1985 Bytom Husaria Race Team Tak
355 Szymon Szmist M 1979 KROSNO K.B Athletic Zrecin  
356 SYLWESTER PAWŁOWSKI M 1986 CZCHÓW   Tak
357 Marta Gaczoł K 1969 Tarnów   Tak
358 Jarosław Jachimowicz M 1993 Tarnów   Tak
359 Daniel Słobodzian M 1974 Brzesko Piwosze Tak
360 Dariusz Niemiec M 1977 Jasło   Tak
361 Dariusz Niemiec M 1977 Jasło    
362 Patrycja Tlałka K 1995 Szczepanów Kraft Tak
363 Kamil Gurgul M 1987 Wokowice KRAFT Tak
364 Magdalena Bernady K 1990 Tarnów   Tak
365 Magda Lange K 1982 Gromnik Spartan Training Group Tarnów Tak
366 Tomasz Wojewoda M 1974 Bytom    
367 Adrian Gurgul M 1990 Kraków KRAFT Tak
368 Artur Pryka M 1982 Częstochowa   Tak
369 Michał Bojdo M 1993 Kraków Rosomaki Tak
370 Adam Piaściak M 1993 Kraków Rosomaki Tak
371 Wojciech Bednarenko M 1981 Tarnów   Tak
372 Aleksandra Pawelec K 1993 Kraków Husaria Race Team  
373 Anna Modzelewska K 1990 Łomża    
374 Dominik Kolbiarz M 1978 Pcim    
375 Dariusz Brożek M 1978 Zabawa HusariaRace Team  
376 F VW DVD Gttttt M 2001 Vectra    
377 Mirosław Kociołek M 1988 Czchów    
378 Jaroslaw Grzeskiewicz M 1962 Odporyszow Gang zakręconych mastersow Tak
379 Kamil Turchan M 1997 Kokotów Husaria Race Team  
380 Łukasz Micał M 1993 Kraków ITMBW Kraków  
381 Krzysztof Klaja M 1979 Poręba Wielka    
382 Marcin Michalski M 1991 Jasło Husaria Race Team Tak
383 Jakub Radyk M 1984 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Tak
384 Joanna Radyk K 1982 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Tak
385 Tobiasz Gurgul M 2001 Wokowice KRAFT  
386 Kamil Wesołowski M 1981 Chmielnik    
387 Kamil Zawada M 1986 Borzęcin MP TEAM Tak
388 Maja Galbarczyk K 2001 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
389 Jakub Skrężyna M 1995 Nowe Brzesko    
390 Piotr Marczyński M 1967 Tarnów Bikers Tarnów  
391 Daniel Buczkowski M 1978 Tarnów   Tak
392 Paulina Nowak K 1986 Tarnów   Tak
393 PAWEŁ Kornaś M 1989 Gosprzydowa   Tak
394 Sebastian Tlałka M 1992 Krakow Kraft Tak
395 Kamil Gąsior M 1987 Kraków UNDEFEATED RUNNING TEAM Tak
396 Patrycja Kras K 1988 Tarnów   Tak
397 Natalia Nowak K 1989 Tarnów    
398 Bożena Sadowska K 1977 Ilkowice Gang Zakręconych Mastersów Tak
399 Beata Kaczor K 1977 Dębica OCR TEAM DĘBICA Tak
400 Paulina Nowak K 1986 Tarnow    
401 Beata Krużel K 1971 Tarnów Husaria Race Team Tak
402 Gabriel Pudełek M 1995 Borzęcin Fightman Tak
403 Krzysztof Kędzior M 1981 Dębica Ocr Team Dębica Tak
404 Krzysztof Kędzior M 1981 Dębica Ocr Team Dębica  
405 Grzegorz Gębski M 1994 Żegocina    
406 Adrian Światowiec M 1991 Żyraków    
407 Bogdan Szewc M 1983 Kraków    
408 Małgorzata Gajda K 1981 Dębica Endorfina  
409 Krzysztof Nowak M 1979 Gromnik Run Team Gromnik Tak
410 Ewelina Nowak K 1982 Gromnik Run Team Gromnik Tak
411 Agnieszka Sułek K 1986 Wola Dębińska Husaria Race Team  
412 Patrycja Klonowicz K 2000 Nowe Żukowice Husaria Race Team Tak
413 Alicja Jasińska K 2001 Dębica OCRTEAMDĘBICA  
414 Michal Grzegorzewski M 1977 Biecz   Tak
415 Kamil Polniaszek M 1982 Dębica Dębickie Gepardy Tak
416 Tomasz Kusiak M 1981 Jasień   Tak
417 Rafał Pieczonka M 1982 Tarnow LECE BO CHCE Tak
418 Michał Zięć M 1991 Tarnów Husaria race team Tak
419 Patryk Ciuruś M 2000 Brzesko    
420 Artur Leszczyński M 1997 Zborowice   Tak
421 Krzysztof Radzik M 1991 Gorzyce   Tak
422 Agnieszka Dziedzic-Wójtowicz K 1978 Targowisko    
423 Emilia Bunikowska K 1981 Kraków Husaria Race Team  
424 Tomasz Gleisner M 1976 Tarnòw Ekipa z Tarnowa Tak
425 Gabriela Bąk K 1984 Tarnów   Tak
426 Leszek Biedrzycki M 1981 Tarnów   Tak
427 Łukasz Gębara M 1989 Rzeszów, pow. Rzeszów OCR TEAM DĘBICA Tak
428 Justyna Suchodoła K 1983 Wola Batorska HUSARIA RACE TEAM  
429 Jan Włodarczyk M 1985 Kraków Husaria Race Team Tak
430 Jacek Piskadło M 1989 Strzyżów Nowy Styl Group Running Team  
431 Monika Piękoś K 1978 Tarnów Husaria Race Team Tak
432 Artur Pobiegło M 1981 Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska  
433 Przemysław Warzecha M 1981 Tarnów   Tak
434 Tomasz Wilk M 1985 Strzelce Małe Husaria Race Team  
435 Bartosz Łukasik M 1992 Gliwice Husaria Race Team Tak
436 Piotr Tuszkiewicz M 1969 Tarnów   Tak
437 Mateusz Czachurski M 1987 Bochnia xRunners  
438 Grzegorz Sowa M 1990 Świdnik    
439 JAROSŁAW JAŚKIEWICZ M 1972 GŁĘBOKA STG NIEPOŁOMICE  
440 Robert Przybysławski M 1982 Bucze   Tak
441 Anna Trybalska K 1979 Brzesko    
442 Maciej Nowakowski M 1976 Ciężkowice RUN TEAM GROMNIK  
443 Zygmunt Ciuruś M 1977 Bucze    
444 Sławomir Tracz M 1973 Myślenice Husaria Race Team Tak
445 Mariusz Kamiński M 1992 Bochnia    
446 Małgorzata Ligęska K 1985 Dębica Spartan Training Group Dębica  
447 Krzysztof Ligęska M 1982 Dębica Spartan Training Group Dębica  
448 Jarek Stanoch M 1988 Kraków   Tak
449 Jan Ciężadło M 1973 Tarnów    
450 Marcin Rutyna M 1979 Dębica Spartan Trening Grup Dębica  
451 Marta Dąbroś K 1988 Borzęcin    
452 Stanisław Klonowicz M 1971 Nowe Żukowice Husaria Race Team Tarnów Tak
453 Paweł Mleczko M 1971 Tarnów   Tak
454 Daniel Słowik M 1987 Żabno k. Tarnowa Gang Zakręconych Mastersów Tak
455 Agnieszka Misa-Górny K 1982 Dębica   Tak
456 Dominika Kuta K 1993 Tarnów Husaria Race Team  
457 Edyta Grochot K 1976 Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam  
458 Jacek Brzeziński M 1982 Tarnów Charakterni Tak
459 Mateusz Świątek M 1984 Bielcza   Tak
460 Mirosław Wiśniowski M 1963 Kraków Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe Tak
461 Piotr Halastra M 1995 Wał-Ruda    
462 Michał Halik M 1989 Szczepanów   Tak
463 Arkadiusz Baran M 1987 Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team Tak
464 Sławomir Sikora M 1979 Tarnów #RaceBrothers  
465 Ewa Kłos K 1978 Żabno Husaria Race Team Tak
466 Joanna Czosnyka K 1984 Otfinów MASTERS GYM  
467 Sylwia Sokołowska K 1982 Gorzyce MASSTERS GYM Tak
468 Sylwia Knapik K 1995 Pleśna #formawedwoje  
469 Artur Orliński M 1990 Tarnów #formawedwoje Tak
470 Marta Wilczyńska K 1971 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
471 Kamil Ciuruś M 1999 Bucze   Tak
472 Piotr Ciuruś M 1984 Mokrzyska    
473 Ewelina Uryasz K 1987 Dębica    
474 Piotr Witek M 1990 Wola Dębińska Husaria Race team Tak
475 Sebastian Dudzik M 1992 Wieliczka RUN@BIKE ACTIVLAB Tak
476 Dawid Kowalik M 1986 Nowy Sącz Fight House Nowy Sącz  
477 Wacław Kania M 1974 Ilkowice Polish Runners Club Ireland Tak
478 Dariusz Brożek M 1978 Zabawa Husaria Race Team  
479 Paulina Najdała K 1994 Łętowice    
480 Anna Jasiak M 1976 Wola Rzędzińska Husaria Race Team  
481 Danuta Dąbrowska K 1967 Tarnów STG Tarnów Tak
482 Lucyna Krupa-Szado K 1966 Tarnów STG Tarnów Tak
483 Łukasz Kopek M 1985 Gromnik Run team gromnik  
484 Wioletta Galbarczyk K 1969 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
485 Tomasz Galbarczyk M 1970 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
486 Ewelina Nowak K 1982 Gromnik    
487 Kamil Kapałka M 1995 Gromnik   Tak
488 Krzysztof Kapałka M 1959 Gromnik   Tak
489 Paweł Kopek M 1980 Gromnik Gromnik Run Team Tak
490 Bożena Kapałka K 1967 Gromnik   Tak
491 Katarzyna Staszel-Łatas K 1985 Jadowniki Husaria Race Team Tak
492 Sabina Łabuz K 1981 Tarnów X-Team Tarnów Tak
493 Damian Wojdak M 1989 Bielcza   Tak
494 Maciek Chruściel M 1977 Rudy Rysie    
495 Agnieszka Pabian K 1971 Niedomice Husaria Race Team Tak
496 Marek Czarnik M 1988 Zalasowa Spartanska dzicz Tak
497 Karol Kozak M 1983 Bielcza    
498 Karol Kozak M 1983 Brzesko JW 2414 Tak
499 Janusz Kwaśniak M 1975 Borzęcin UG Borzęcin Team Tak
500 Ewa Ptak K 1978 Bielcza    
501 Angelika Matuszczak K 1989 Tarnów   Tak
502 Klaudia Bojdo K 1986 Tarnów   Tak
503 Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów Kępa Sport  

Borzęciński Tytan Run - Dzieci

Liczba uczestników: 187
Lp Imię Nazwisko Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Wiktoria Smosna Bugaj Klasa IV-VI sz.podst.
2 Karolina Kamińska Borzęcin Klasa IV-VI sz.podst.
3 Julia Bartusik Wiedeń Klasa IV-VI sz.podst.
4 Emma Czamara Carrazco Kraków Przedszkolak
5 Amelia Jarosz Zaborów Klasa I-III sz.podst.
6 Oliwier Jarosz Zaborów Klasa I-III sz.podst.
7 Miłosz Jarosz Zaborów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
8 Hubert Bernacki Brzesko Klasa I-III sz.podst.
9 Anna Cierniak Łęg Tarnowski Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
10 Kacper Nowak Bielcza Przedszkolak
11 Maja Nowak Bielcza Przedszkolak
12 Patrycja Szołtysik Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
13 Przemysław Szołtysik Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
14 Aleksandra Zaucha Jodłówka-Wałki Klasa IV-VI sz.podst.
15 Maja Piechnik Tarnów Przedszkolak
16 Damian Mądziel Uście Solne Klasa IV-VI sz.podst.
17 Zuzanna Pająk Jasienica Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
18 Patryk Brzeziński Koszyce Wielkie Przedszkolak
19 Oskar Brzeziński Koszyce Wielkie Klasa IV-VI sz.podst.
20 Alan Kądzielawa Tarnów Przedszkolak
21 Milena Duda Tarnów Klasa I-III sz.podst.
22 Filip Duda Tarnów Przedszkolak
23 Ania Kijek Biecz Klasa I-III sz.podst.
24 Julia Kijek Anagni Klasa IV-VI sz.podst.
25 Piotr Kijek Biecz Przedszkolak
26 Bartłomiej ŚWIĄTEK Tarnów Przedszkolak
27 Maja Jaskot Straszęcin Przedszkolak
28 Klara Jaskot Straszęcin Przedszkolak
29 Milena Weronika Jaskot Straszęcin Klasa IV-VI sz.podst.
30 Adrianna Kuder Jadowniki Klasa IV-VI sz.podst.
31 Tomasz Kuder Jadowniki Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
32 Nina Filipowicz Tarnowiec Klasa IV-VI sz.podst.
33 Zuzanna Ciećko Przemyśl Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
34 Krzysztof Pękalski Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
35 Julia Zakrzewska Opole Klasa I-III sz.podst.
36 Emilia Kozłowska Szczecin Klasa I-III sz.podst.
37 Alicja Kozłowska Szczecin Klasa I-III sz.podst.
38 Amelia Osik Piaseczno Przedszkolak
39 Karol Jasiewicz Wierzchosławice Przedszkolak
40 Jakub Jasiewicz Wierzchosławice Przedszkolak
41 Nina Baster Rzezawa Przedszkolak
42 Julia Radwańska Gromnik Klasa I-III sz.podst.
43 Łucja Baster Rzezawa Klasa I-III sz.podst.
44 Rafał Głowacz Czarny Dunajec Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
45 Julia Charusta Targanice Przedszkolak
46 zuzanna Gąsior Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
47 Piotr Górak Zaborów Klasa I-III sz.podst.
48 Izabela Górak Zaborów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
49 Julia Górak Zaborów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Ksawery Sarax Tarnow Przedszkolak
51 Krystian Sarad Tarnow Przedszkolak
52 ALEKSANDRA KOPEK GROMNIK Klasa IV-VI sz.podst.
53 Mikołaj Antoniewicz Lubinka Przedszkolak
54 Weronika Tekiela Jasień Przedszkolak
55 Krystian Tekiela Jasień Przedszkolak
56 Wiktoria Tekiela Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
57 Kacper Tekiela Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
58 Karol Tekiela Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
59 Michał Szarek Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
60 Rafał Szarek Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
61 Maks Podbielski Warszawa Klasa I-III sz.podst.
62 Dawid Grudziński Pruszków Klasa IV-VI sz.podst.
63 Ksawery Bernacki Brzesko Przedszkolak
64 Hubert Bernacki Brzesko Przedszkolak
65 Wojciech Plebanek Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
66 Wojciech Plebanek Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
67 Izabela Osika Łęg Tarnowski Przedszkolak
68 Hubert Osika Łęg Tarnowski Klasa I-III sz.podst.
69 Oliwia Bajorek Zalasowa Przedszkolak
70 Gabriela Bajorek Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
71 Marcel Król Tarnów Przedszkolak
72 Leon Król Tarnów Przedszkolak
73 Wojciech Czosnek Jasień Przedszkolak
74 Oliwia Ochał Wola Dębińska Przedszkolak
75 Filip Ochał Wola Dębińska Klasa I-III sz.podst.
76 Klaudia Ochał Wola Dębińska Klasa I-III sz.podst.
77 Krystian Przeklasa Tarnów Klasa I-III sz.podst.
78 Patryk Przeklasa Tarnów Klasa I-III sz.podst.
79 Zuzanna Kras Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
80 Franciszek Warzecha Tarnów Przedszkolak
81 Antoni Warzecha Tarnów Przedszkolak
82 Julia Marczyńska Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
83 Jakub Marczyński Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
84 Anna Pach Wola Rzedzinska Klasa IV-VI sz.podst.
85 Leon Sadowski Brzesko Przedszkolak
86 Otylia Sadowska Brzesko Przedszkolak
87 Julia Urbańczyk Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
88 Karol Kukla Stasiòwka Klasa IV-VI sz.podst.
89 Amelia Kukla Stasiòwka Klasa IV-VI sz.podst.
90 Dawid Matyaszek Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
91 Karol Kukla Stasiòwka Klasa IV-VI sz.podst.
92 Amelia Kukla Stasiòwka Klasa IV-VI sz.podst.
93 Gabriela Biedrzycka Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
94 Nikodem Biedrzycki Tarnów Przedszkolak
95 Szymon Górny Dębica Przedszkolak
96 Amelia Górny Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
97 Kornelia Cukierska Kraków Przedszkolak
98 Igor Krakowski Mielec Przedszkolak
99 Antoni Sroka Dąbie Przedszkolak
100 Sebastian Słowiński Wola Rzędzińska Przedszkolak
101 Kacper Słowiński Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
102 Liliana Włodek Tarnów Przedszkolak
103 OSKAR BŁONIARCZYK KOSZYCE MAŁE Klasa IV-VI sz.podst.
104 Julia Małysz Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
105 Patryk Małysz Kraków Klasa I-III sz.podst.
106 Paulina Śliwińska Wola Przemykowska Klasa IV-VI sz.podst.
107 Jakub Śliwiński Wola Przemykowska Klasa I-III sz.podst.
108 Kamila Kogut Żabno Przedszkolak
109 Ksawery Kogut Żabno Przedszkolak
110 Bartłomiej Smagacz Rychwałd Przedszkolak
111 Sara Smagacz Rychwałd Przedszkolak
112 Wawrzyniec Oleksy Wrzępia Klasa IV-VI sz.podst.
113 Emilia Mądra Wrzępia Klasa IV-VI sz.podst.
114 Patryk Gniadek Wielka Wies Klasa IV-VI sz.podst.
115 Antoni Kusiak jasien Przedszkolak
116 wiktor kusiak jasien Klasa I-III sz.podst.
117 Natalia Madejska Żabno Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
118 Matylda Gajda Dębica Przedszkolak
119 Martyna Gajda Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
120 Maksymilian Gajda Dębica Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
121 Bartłomiej Smagacz Rychwałd Klasa IV-VI sz.podst.
122 Sara Smagacz Rychwałd Przedszkolak
123 Aleksander Myjkowski Tarnów Przedszkolak
124 Gabriela Smagacz Golanka Klasa IV-VI sz.podst.
125 Karol Smagacz Golanka Przedszkolak
126 Eliza Smagacz Golanka Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
127 Sebastian Wałaszem Łukowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
128 Julia Dębińska Borzęcin Klasa I-III sz.podst.
129 Wiktor Dębiński Borzęcin Klasa IV-VI sz.podst.
130 Aleksandra Radyk Przemyśl Klasa IV-VI sz.podst.
131 Anna Radyk Przemyśl Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
132 Jakub Cisak Borzęcin Klasa IV-VI sz.podst.
133 Patryk Czosnek Jasień Klasa I-III sz.podst.
134 Natalia Kras Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
135 Filip Nowak Tarnów Przedszkolak
136 Julia Ciuruś Mokrzyska Przedszkolak
137 Nikola Pieczonka Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
138 Piotr Paprocki Brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
139 Michał Szostak Wola Dębińska Przedszkolak
140 Szymon Szostak Wola Dębińska Klasa IV-VI sz.podst.
141 Ilona Szostak Wola Dębińska 373 Przedszkolak
142 Leon Szewc Kraków Przedszkolak
143 Wiktor Nowak Gromnik Klasa I-III sz.podst.
144 Anna Pach Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
145 Amelia Dach-Zapart Tarnów Przedszkolak
146 Annia Grzegorzewska Biecz Przedszkolak
147 Matteo Grzegorzewski Biecz Przedszkolak
148 Karol Polniaszek Dębica Przedszkolak
149 Nikola Pieczonka Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
150 Gabriel Pieczonka Tarnow Przedszkolak
151 Patryk Wójtowicz Targowisko Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
152 Igor Gleisner Tarnów Klasa I-III sz.podst.
153 Emma Bąk Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
154 Natalia Łucarz Zaborów Przedszkolak
155 Emilia Łucarz Zaborów Przedszkolak
156 Miłosz Wilk Strzelce Małe Przedszkolak
157 Kacper Tuszkiewicz Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
158 Bartłomiej Tuszkiewicz Tarnów Klasa I-III sz.podst.
159 Oliwia Trybalska Brzesko Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
160 Wiktoria Trybalska Brzesko Klasa I-III sz.podst.
161 Liliana Marecik Tarnów Przedszkolak
162 Marek Marecik Tarnów Klasa I-III sz.podst.
163 Jan Marecik Tarnów Przedszkolak
164 Dawid Ligęska Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
165 Przemyslaw Pieczonka Borowa Przedszkolak
166 Karolina Wardyga Niepołomice Przedszkolak
167 Ewa Jermak Koszyce Wielkie Przedszkolak
168 Maksymilian Jermak Koszyce Wielkie Przedszkolak
169 Zuzanna Jermak Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
170 Karol Jermak Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
171 Aleksandra Grochot Wieliczka Klasa I-III sz.podst.
172 Mikołaj Puzon Czarna Klasa I-III sz.podst.
173 Oliwia Kania ilkowice Przedszkolak
174 Hubert Jasiak Wola Rzędzińska Przedszkolak
175 Igor Jasiak Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
176 Mateusz Jasiak Wola Rzędzińska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
177 Igor Chruściel Rudy Rysie Klasa IV-VI sz.podst.
178 Natan Kural Brzesko Przedszkolak
179 Kaja Kural Brzesko Przedszkolak
180 ALEKSANDRA Kopek Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
181 Kamila Staszel-Łatas Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
182 Bartłomiej Bojdo Tarnów Przedszkolak
183 Oliwier Wielgosz Jasło Przedszkolak
184 Zuzanna Matuszczak Tarnów Przedszkolak
185 Lena Matuszczak Tarnów Przedszkolak
186 Patryk Szczepański Kraków Klasa I-III sz.podst.
187 Jarosław Makowiec Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.

















*zdjęcia przeszkód są poglądowe

Szczegóły

Data:
21 Lip 2019
Typ:

Miejsce

Bielcza
Bielcza
Bielcza, Polska

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl