Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

II Międzynarodowy Półmaraton – Bitwa pod Gorlicami

LIMIT UCZESTNIKÓW OSIĄGNIĘTY – ZAPISY ZAMKNIĘTE.

Organizatorzy:

  • Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża i Klub Honorowych Dawców Krwi przy Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie;
  • Oddział Rejonowy PCK w Gorlicach.

Współorganizatorzy i partnerzy:

  • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  • Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gorlicach
  • Miasto Gorlice

Patronat:

  • Konsul Generalny Republiki Słowackiej Pan Tomaš Kašaj
  • Konsul Generalna Węgier Pani Adrienne Körmendy
  • Honorowy Konsul Generalny Austrii Pan Andrzej Tombiński
  • Piotr Ćwik, Wojewoda Małopolski
  • JM Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka
  • Telewizja Polska S.A.
  • Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogusław Sonik
  • Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Termin i miejsce:

  • Bieg odbędzie się 2 maja 2019r. (czwartek).
  • Start o godz. 14.30 Gorlice Rynek ul. Mickiewicza, meta Wzgórze Pustki w Łużnej–Cmentarz Wojenny Nr 123
  • Uroczyste zakończenie godz. 17.15 – Wzgórze Pustki w Łużnej.

Trasa i dystans:

  • Bieg uliczny na dystansie 21 km (limit czasowy 2,5 godz.).
  • Start – Gorlice (Rynek), ul. Mickiewicza – ul. Legionów – ul. Biecka – ul. Solidarności – ul. Chopina –
    ul. W. Pola – ul. Sikorskiego – ul. Stróżowska – Rondo Witosa- Stróżówka – Kozica – Mszanka – Wola Łużańska – Szalowa – Łużna – Meta: Łużna – Pustki (Cmentarz Wojenny Nr 123).
  • Przewóz autobusem zawodników na start o godz. 14.00 z Łużnej do Gorlic (Rynek).
  • Pomiar czasu – elektroniczny
  • Punkty odżywcze zlokalizowane na 6 km, 12 km i 18 km trasy.

Biuro zawodów, zgłoszenia:

  • Wydawanie numerów i pakietów startowych w Biurze Zawodów w dniu 02.05.2019r.
  • w godz. 12.00 – 14.00 w okolicach mety w Łużnej (Cmentarz Wojenny Nr 123).
  • Zapisy na stronie internetowej: kepasport.pl w zakładce: II Międzynarodowy Półmaraton „Bitwa pod Gorlicami” do dnia 30.04.2019r.

Opłata startowa:

  • BIEG JEST DARMOWY
  • Uczestnicy biegu startują bez opłaty startowej.
  • Obowiązuje limit 200 zgłoszeń (decyduje kolejność zgłoszeń).

Uczestnicy, klasyfikacja:

  • W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia po zgłoszeniu na stronie www.kepasport.pl oraz podpisaniu stosownych oświadczeń. Prowadzona będzie klasyfikacja OPEN kobiet i mężczyzn.

Nagrody

  • Za miejsca 1-3 w klasyfikacji kobiet i mężczyzn puchary,
  • Za miejsca 1-10 nagrody rzeczowe i dyplomy.
  • Pamiątkowe medale dla 250 uczestników, którzy ukończą bieg.
  • Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu o godz. 17.30.

Wizualizacja odlewanego medalu

II Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami

Liczba uczestników: 204
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Áldozó Tamás M Papa - Węgry Węgry
2 Paweł Duda M JEDLICZE  
3 MAREK BOREK M Nowy Sącz  
4 magda duda K zurowa  
5 Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
6 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
7 Rafał Kornek M Gorlice GGB
8 Konrad Tokarczyk M Kamionka Wielka Klub Biegowy Kamionka Wielka
9 Marcelina Gaborek K Kamionka Wielka Klub Biegowy Kamionka Wielka
10 Karolina Szymura K Tarnów  
11 Andrea Dankova K Prešov MARAS team
12 Katarína Krajňáková K Prešov MARAS team
13 Leszek Brzozowski M Gorlicxe Maraton Gorlice
14 Anna Marczak-Grądalska K Wrocław  
15 Adrian Bożek M Jedlicze MUKS JEDLICZE
16 Grzegorz Wikar M Łososina Dolna WIKAR Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe Sp. z o.o.
17 Bogdan Gawron M Limanowa Brygada Beskidów
18 Dominik Przybyłowicz M Gorlice GGB
19 Paweł Warzocha M Niechobrz NiechBiega
20 Przemyslaw Grzegorzko M Tarnow Sokol
21 Tomek Zymróz M Ropczyce Jak nie My to kto? Ropczyce
22 Anna Skóra K Jedlicze MUKS Jedlicze
23 Alicja Muszańska K Jasło UKS ASW Judo Jasło
24 Paweł Wojdyła M Kołaczyce UNLIMITED Sport & Lifestyle
25 Mariusz Szkaradek M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
26 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
27 Konrad Patla M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
28 ROBERT Nikolajuk M Olsztyn  
29 Mirosław Gratka M Kojszówka GRATKA TEAM
30 Damian Bulanda M Nowy Sącz  
31 Daniel Prażmowski M Głowaczowa Dzikie Mustangi
32 Paula Pasterczyk K Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
33 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa
34 Dariusz Pasterczyk M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
35 Sylwia Bednarek K Kraków  
36 Mariusz Przystał M Ujanowice Aks Ujanowice
37 Maciej Wojnar M Wrocław  
38 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA
39 Marcin Dworzański M Rymanów Zdrój Biegam bo lubię
40 Justyna Cypryś K Rzeszów  
41 Daniel Flądro M Wokowice Klub Biegowy Perła
42 Jan Jedziniak M Kołaczyce  
43 Krzysztof Kubacki M Szymbark Nadleśnictwo Łosie
44 Sławomir Folta M Mielec Orange Polska
45 Rafa Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce
46 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro
47 Lucyna Ciszczoń K Gorlice GGB
48 Jan Rosiek M Łosie Klub morsów „Klimatyzacja”
49 Aleksandra Tomecka K Kraków  
50 Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
51 Monika Ihnatová K Košice MARAS team
52 Stanisław Szpyrka M Stróże Only Futbol
53 Monika Dratwa K Wola Kalinowska  
54 Dawid Materna M Rzeszów Asseco Active Team
55 Monika Tokarz K Wielogłowy  
56 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion
57 Grzegorz Mosio M Żelichów  
58 Tomasz Mrozek M Gorlice  
59 Andrzej Iskrzycki M Rzeszów  
60 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa
61 Jan Delekta M Łowisko  
62 Jakub Bartula M Kołaczyce  
63 Bartosz Wilk M Kraków Wilki na szlaku
64 Marcin Socha M Dynów Aktywny Dynów
65 Weronika Klinger K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
66 Jan Bugno M Ropica Polska Gorlicka Grupa Biegowa
67 Beata Mazan K Krosno Mazan TyiMy
68 Piotr Mazan M Krosno Mazan TyiMy
69 Jarosław Mularz M Bochnia Salt Runners Bochnia
70 Katarzyna Studnicka K Jedlicze ASZ PWSZ KROSNO
71 Aneta Kubit K Krosno KKB MOSIR KROSNO/ PWSZ KROSNO
72 Wojciech Ruśkiewicz M Szczecin Deloitte Adventure Team
73 Lubomir Bartuś M Biecz 1990
74 Wojciech Tkaczyk M Jedlicze  
75 Łukasz Czerwiński M Mielec Run for Fun
76 Jacek Żądło M Mielec Perfect Runner Team
77 Ela Pawłowska K Jedlicze NSGRT
78 Michał Bergański M Grybów Brygada Beskidów
79 Damian Pyrkosz M Rzeszów  
80 Agnieszka Gucwa K Przysieki  
81 Łukasz Rutkowski M Korczyna  
82 Grzegorz Batko M Kraków ML SYSTEM
83 Karol Świątek M Cieklin Husaria Rzeszów
84 Michał Malinowski M Jasło Husaria Rzeszów
85 Wojciech Hinter M Kraków  
86 Andrzej Dziedzic M Dąbrowa Tarnowska BHP
87 Jakub Kowalski M Rzeszów  
88 Halina Dobek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
89 Piotr Klimek M Nowy Sącz  
90 Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
91 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Husaria Race Team
92 Dorota Klimek K Nowy Sącz  
93 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy
94 Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy
95 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska Dzicz
96 Gabriela Bałucka K Myślenice  
97 Dawid Kowalik M Nowy Sącz Fight House Nowy Sącz
98 janusz czuban M tarnów  
99 Kamil Dusza M Paszyn  
100 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
101 Katarzyna Kmieć K Perła Biegowy Perła
102 Tadeusz Nazim M Skawina Skawina Biega
103 Natalia Repelewicz K Nowy Sącz  
104 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
105 Andrzej Dziedzic M Dąbrowa Tarnowska BHP
106 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA 1971
107 Beata Winiarczyk-Jadach K Kraków  
108 Krzysztof Fitrzyk M Tarnów WETERANI RP
109 Michał Turlej M Brzesko-Jasień  
110 Bartosz Jedliński M Brzeźnica Maratończyk Dębica
111 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
112 Paweł Smędowski M Sękowa GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
113 Beata SWIADEK K Wolowice  
114 Michał Kołomański M Wilków Mechanik i Przyjaciele
115 Jolanta Augustyńska K Nowy Sącz PTT / Visegrad
116 Paweł Budzyń M Tarnów Sokół Tarnów
117 Mieczysław Miś M Strzeszyce STRZESZYCE
118 Izabela Nowak M Nienadówka  
119 Marcin Górka M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa / www.decorella.gorlice.pl
120 Marek Świędrych M Czermna  
121 Sebastian Ryba M Szerzyny GAS "Rozwój" Szerzyny
122 Bożena Wojtanowska K Tarnów  
123 Piotr Chmura M Olesno  
124 Alina Nowak K Nienadówka  
125 Mateusz Kutrzuba M Dębica Maratończyk Dębica
126 Jakub Wojtanowski M Tuchów  
127 Paweł Puscizna M Gorlice Saint-gobain SQUAD
128 Krzysztof Stoś M Debica  
129 Małgorzata Hebda K Łęki Dolne Dębickie Gepardy
130 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów
131 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
132 Piotr Kamiński M Dębica Palana Gera
133 Mirek Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa
134 Ladislav Maras M Presov MARAS team
135 Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
136 Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię
137 Zenon Wardzała M Dębica Dębickie Gepardy
138 Dionizy Szczudło M Dębica Maratończyk dębica
139 Mariusz Furmanek M Skołyszyn  
140 Robert Łopuch M Łabowa Koniuchy OCR
141 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik  
142 Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group Running Team
143 Robert Gleń M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLI CZE
144 Piotr Kłembukowski M Kraków Koliber Team
145 Oleksandr Labziuk M Winnica LKB Rudnik
146 Dominik Rykała M Niechobrz NiechBiega
147 Michał Mikulski M Bochnia  
148 Dominik Rykala M Niechobrz NiechBiega
149 Bernard Bystrek M Kolbuszowa Fartlek GO
150 Klaudia Jaśkowiec K Wrocław MKS Siechnice
151 Jacek Poręba M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
152 Jacek Kozioł M Lipinki ULKS Lipinki
153 Dominik Pszczółka M Czernichow BBRunners
154 Maciej Majda M Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam
155 Sebastian Buchman M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
156 Karol Trojan M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
157 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore
158 Krzysztof Kuśnierz M Gorlice GBG
159 Anna Samborska K Lipinki ULKS Lipinki
160 Tobiasz Paluch M Ryglice Sekcja Biegowa KS Ryglice
161 Waldemar Matyaszek M Jasień Klub Biegowy Perła
162 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
163 Dawid Golonka M Jasło  
164 Sławomir Krzak M Tarnów  
165 Artur Furmański M Tarnów RodzinaNaMedal
166 Monika Miller K Kraków #Yoloteamkrk
167 Robert Polański M Strzyżów Noćne wołki
168 Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa Biegowa
169 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
170 Edward Komendacki M Tuchow EdiTeam
171 Robert Pisz M Jasło  
172 Andrzej Kida M KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS
173 Beata Klimek K Kraków  
174 Maciej Jura M Nowy Sącz ITMBW Kraków
175 Daniel Panocha M Tarnow  
176 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
177 Igor Gazda M Giebułtów #YOLOTEAMKRK
178 Radosław Kłeczek M Tomaszowice Radek Kłeczek Running Team
179 Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team
180 Paweł Strękowski M Kraków ITMBW Kraków
181 Piotr Wasilewski M Gorlice GGB
182 Wojciech Mucha M Rudawa #yoloteamkrk
183 grzegorz danicz M Gorlice KS Ryglice
184 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
185 Iwona Wielgosz K Jasło  
186 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk
187 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
188 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team
189 Ireneusz Zając M Biecz Biecz
190 Wioleta Mercik K Kraków #YOLOTEAMKRK
191 Mateusz Mercik M Kraków #YOLOTEAMKRK
192 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski  
193 Jacek Stempkowicz M Gorlice  
194 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
195 Tomasz Mordarski M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
196 Grzegorz Polański M Pleśna Klub Wesołego Balonika
197 Rafal Szewczyk M Nowy Sącz FELEK
198 Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro
199 Daniel Bulinski M Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA
200 Mateusz Bryg M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
201 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
202 Krzysztof Mrozek M GORLICE ZS Strzelec O.S.W
203 Andrzej Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
204 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Szczegóły

Data:
2 maja 2019
Typ:

Miejsce

Cmentarz wojenny nr 123 – Łużna-Pustki
Cmentarz wojenny nr 123 – Łużna-Pustki
Łużna, małopolska 38-322 Polska
+ Google Map

Organizator

Elżbieta Wojna-Dyląg
Telefon:
693 435 295