Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

II Międzynarodowy Półmaraton – Bitwa pod Gorlicami

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu II Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami, w dniu 2.05.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża , PCK Rejonowy oddział w Gorlicach, Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Organizatorzy:

  • Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża i Klub Honorowych Dawców Krwi przy Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie;
  • Oddział Rejonowy PCK w Gorlicach.

Współorganizatorzy i partnerzy:

  • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  • Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gorlicach
  • Miasto Gorlice

Patronat:

  • Konsul Generalny Republiki Słowackiej Pan Tomaš Kašaj
  • Konsul Generalna Węgier Pani Adrienne Körmendy
  • Honorowy Konsul Generalny Austrii Pan Andrzej Tombiński
  • JM Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka
  • Telewizja Polska S.A.
  • Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogusław Sonik
  • Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Termin i miejsce:

  • Bieg odbędzie się 2 maja 2019r. (czwartek).
  • Start o godz. 14.30 Gorlice Rynek ul. Mickiewicza, meta Wzgórze Pustki w Łużnej–Cmentarz Wojenny Nr 123
  • Uroczyste zakończenie godz. 17.15 – Wzgórze Pustki w Łużnej.

Trasa i dystans:

  • Bieg uliczny na dystansie 21 km (limit czasowy 2,5 godz.).
  • Start – Gorlice (Rynek), ul. Mickiewicza – ul. Legionów – ul. Biecka – ul. Solidarności – ul. Chopina –
    ul. W. Pola – ul. Sikorskiego – ul. Stróżowska – Rondo Witosa- Stróżówka – Kozica – Mszanka – Wola Łużańska – Szalowa – Łużna – Meta: Łużna – Pustki (Cmentarz Wojenny Nr 123).
  • Przewóz autobusem zawodników na start o godz. 14.00 z Łużnej do Gorlic (Rynek).
  • Pomiar czasu – elektroniczny
  • Punkty odżywcze zlokalizowane na 6 km, 12 km i 18 km trasy.

Biuro zawodów, zgłoszenia:

  • Wydawanie numerów i pakietów startowych w Biurze Zawodów w dniu 02.05.2019r.
  • w godz. 12.00 – 14.00 w okolicach mety w Łużnej (Cmentarz Wojenny Nr 123).
  • Zapisy na stronie internetowej: kepasport.pl w zakładce: II Międzynarodowy Półmaraton „Bitwa pod Gorlicami” do dnia 30.04.2019r.

Opłata startowa:

  • BIEG JEST DARMOWY
  • Uczestnicy biegu startują bez opłaty startowej.
  • Obowiązuje limit 250 zgłoszeń (decyduje kolejność zgłoszeń).

Uczestnicy, klasyfikacja:

  • W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia po zgłoszeniu na stronie www.kepasport.pl oraz podpisaniu stosownych oświadczeń. Prowadzona będzie klasyfikacja OPEN kobiet i mężczyzn.

Nagrody

  • Za miejsca 1-3 w klasyfikacji kobiet i mężczyzn puchary,
  • Za miejsca 1-10 nagrody rzeczowe i dyplomy.
  • Pamiątkowe medale dla 250 uczestników, którzy ukończą bieg.
  • Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu o godz. 17.30.

Wizualizacja odlewanego medalu

II Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami

Liczba uczestników: 188
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Alicja Muszańska K Jasło UKS ASW Judo Jasło
2 Paweł Wojdyła M Kołaczyce UNLIMITED Sport & Lifestyle
3 Mariusz Szkaradek M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
4 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
5 Konrad Patla M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
6 ROBERT Nikolajuk M Olsztyn  
7 Mirosław Gratka M Kojszówka GRATKA TEAM
8 Damian Bulanda M Nowy Sącz  
9 Daniel Prażmowski M Głowaczowa Dzikie Mustangi
10 Paula Pasterczyk K Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
11 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa
12 Dariusz Pasterczyk M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
13 Sylwia Bednarek K Kraków  
14 Mariusz Przystał M Ujanowice Aks Ujanowice
15 Maciej Karpiel M Tuchów ZHDK, Weteran
16 Maciej Wojnar M Wrocław  
17 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA
18 Marcin Dworzański M Rymanów Zdrój Biegam bo lubię
19 Justyna Cypryś K Rzeszów  
20 Daniel Flądro M Wokowice Klub Biegowy Perła
21 Jan Jedziniak M Kołaczyce  
22 Krzysztof Kubacki M Szymbark Nadleśnictwo Łosie
23 Tomasz Leśniak M Nowy Sącz  
24 Sławomir Folta M Mielec Orange Polska
25 Rafa Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce
26 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro
27 Lucyna Ciszczoń K Gorlice GGB
28 Jan Rosiek M Łosie Klub morsów „Klimatyzacja”
29 Aleksandra Tomecka K Kraków  
30 Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
31 Monika Ihnatová K Košice MARAS team
32 Stanisław Szpyrka M Stróże Only Futbol
33 Monika Dratwa K Wola Kalinowska  
34 Dawid Materna M Rzeszów Asseco Active Team
35 Monika Tokarz K Wielogłowy  
36 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion
37 Grzegorz Mosio M Żelichów  
38 Tomasz Mrozek M Gorlice  
39 Andrzej Iskrzycki M Rzeszów  
40 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa
41 Jan Delekta M Łowisko  
42 Jakub Bartula M Kołaczyce  
43 Bartosz Wilk M Kraków Wilki na szlaku
44 Marcin Socha M Dynów Aktywny Dynów
45 Weronika Klinger K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
46 Jan Bugno M Ropica Polska Gorlicka Grupa Biegowa
47 Beata Mazan K Krosno Mazan TyiMy
48 Piotr Mazan M Krosno Mazan TyiMy
49 Jarosław Mularz M Bochnia Salt Runners Bochnia
50 Katarzyna Studnicka K Jedlicze ASZ PWSZ KROSNO
51 Aneta Kubit K Krosno KKB MOSIR KROSNO/ PWSZ KROSNO
52 Wojciech Ruśkiewicz M Szczecin Deloitte Adventure Team
53 Lubomir Bartuś M Biecz 1990
54 Wojciech Tkaczyk M Jedlicze  
55 Łukasz Czerwiński M Mielec Run for Fun
56 Jacek Żądło M Mielec Perfect Runner Team
57 Ela Pawłowska K Jedlicze NSGRT
58 Michał Bergański M Grybów Brygada Beskidów
59 Damian Pyrkosz M Rzeszów  
60 Agnieszka Gucwa K Przysieki  
61 Łukasz Rutkowski M Korczyna  
62 Grzegorz Batko M Kraków ML SYSTEM
63 Karol Świątek M Cieklin Husaria Rzeszów
64 Michał Malinowski M Jasło Husaria Rzeszów
65 Wojciech Hinter M Kraków  
66 Andrzej Dziedzic M Dąbrowa Tarnowska BHP
67 Jakub Kowalski M Rzeszów  
68 Halina Dobek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
69 Piotr Klimek M Nowy Sącz  
70 Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
71 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Husaria Race Team
72 Dorota Klimek K Nowy Sącz  
73 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy
74 Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy
75 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska Dzicz
76 Gabriela Bałucka K Myślenice  
77 Dawid Kowalik M Nowy Sącz Fight House Nowy Sącz
78 janusz czuban M tarnów  
79 Kamil Dusza M Paszyn  
80 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
81 Katarzyna Kmieć K Perła Biegowy Perła
82 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają
83 Tadeusz Nazim M Skawina Skawina Biega
84 Natalia Repelewicz K Nowy Sącz  
85 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
86 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
87 Andrzej Dziedzic M Dąbrowa Tarnowska BHP
88 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA 1971
89 Beata Winiarczyk-Jadach K Kraków  
90 Krzysztof Fitrzyk M Tarnów WETERANI RP
91 Michał Turlej M Brzesko-Jasień  
92 Bartosz Jedliński M Brzeźnica Maratończyk Dębica
93 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
94 Paweł Smędowski M Sękowa GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
95 Beata SWIADEK K Wolowice  
96 Michał Kołomański M Wilków Mechanik i Przyjaciele
97 Jolanta Augustyńska K Nowy Sącz PTT / Visegrad
98 Tomasz Stec M Rzeszów DzikiTim
99 Paweł Budzyń M Tarnów Sokół Tarnów
100 Mieczysław Miś M Strzeszyce STRZESZYCE
101 Izabela Nowak M Nienadówka  
102 Marcin Górka M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa / www.decorella.gorlice.pl
103 Marek Świędrych M Czermna  
104 Sebastian Ryba M Szerzyny GAS "Rozwój" Szerzyny
105 Bożena Wojtanowska K Tarnów  
106 Piotr Chmura M Olesno  
107 Alina Nowak K Nienadówka  
108 Mateusz Kutrzuba M Dębica Maratończyk Dębica
109 Jakub Wojtanowski M Tuchów  
110 Paweł Puscizna M Gorlice Saint-gobain SQUAD
111 Krzysztof Stoś M Debica  
112 Małgorzata Hebda K Łęki Dolne Dębickie Gepardy
113 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów
114 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
115 Piotr Kamiński M Dębica Palana Gera
116 Mirek Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa
117 Ladislav Maras M Presov MARAS team
118 Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
119 Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię
120 Zenon Wardzała M Dębica Dębickie Gepardy
121 Dionizy Szczudło M Dębica Maratończyk dębica
122 Mariusz Furmanek M Skołyszyn  
123 Robert Łopuch M Łabowa Koniuchy OCR
124 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik  
125 Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group Running Team
126 Robert Gleń M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLI CZE
127 Piotr Kłembukowski M Kraków Koliber Team
128 Oleksandr Labziuk M Winnica LKB Rudnik
129 Dominik Rykała M Niechobrz NiechBiega
130 Michał Mikulski M Bochnia  
131 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS Rozwój Szerzyny
132 Dominik Rykala M Niechobrz NiechBiega
133 Bernard Bystrek M Kolbuszowa Fartlek GO
134 Klaudia Jaśkowiec K Wrocław MKS Siechnice
135 Jacek Poręba M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
136 Jacek Kozioł M Lipinki ULKS Lipinki
137 Dominik Pszczółka M Czernichow BBRunners
138 Maciej Majda M Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam
139 Sebastian Buchman M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
140 Karol Trojan M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
141 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore
142 Krzysztof Kuśnierz M Gorlice GBG
143 Anna Samborska K Lipinki ULKS Lipinki
144 Tobiasz Paluch M Ryglice Sekcja Biegowa KS Ryglice
145 Waldemar Matyaszek M Jasień Klub Biegowy Perła
146 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
147 Dawid Golonka M Jasło  
148 Sławomir Krzak M Tarnów  
149 Artur Furmański M Tarnów RodzinaNaMedal
150 Monika Miller K Kraków #Yoloteamkrk
151 Robert Polański M Strzyżów Noćne wołki
152 Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa Biegowa
153 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
154 Edward Komendacki M Tuchow EdiTeam
155 Robert Pisz M Jasło  
156 Andrzej Kida M KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS
157 Beata Klimek K Kraków  
158 Maciej Jura M Nowy Sącz ITMBW Kraków
159 Daniel Panocha M Tarnow  
160 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
161 Igor Gazda M Giebułtów #YOLOTEAMKRK
162 Radosław Kłeczek M Tomaszowice Radek Kłeczek Running Team
163 Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team
164 Paweł Strękowski M Kraków ITMBW Kraków
165 Piotr Wasilewski M Gorlice GGB
166 Wojciech Mucha M Rudawa #yoloteamkrk
167 grzegorz danicz M Gorlice KS Ryglice
168 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
169 Iwona Wielgosz K Jasło  
170 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk
171 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
172 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team
173 Ireneusz Zając M Biecz Biecz
174 Wioleta Mercik K Kraków #YOLOTEAMKRK
175 Mateusz Mercik M Kraków #YOLOTEAMKRK
176 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski  
177 Jacek Stempkowicz M Gorlice  
178 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
179 Tomasz Mordarski M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
180 Grzegorz Polański M Pleśna Klub Wesołego Balonika
181 Rafal Szewczyk M Nowy Sącz FELEK
182 Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro
183 Daniel Bulinski M Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA
184 Mateusz Bryg M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
185 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
186 Krzysztof Mrozek M GORLICE ZS Strzelec O.S.W
187 Andrzej Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
188 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Szczegóły

Data:
2 maja 2019
Typ:

Miejsce

Cmentarz wojenny nr 123 – Łużna-Pustki
Cmentarz wojenny nr 123 – Łużna-Pustki
Łużna, małopolska 38-322 Polska
+ Google Map

Organizator

Elżbieta Wojna-Dyląg
Telefon:
693 435 295