- To event minęło.
II Zdrowy Projekt RUN
19 sierpnia 2018
Wydarzenie Nawigacja
Zapisy Zakończone. Brak możliwości opłat w dniu zawodów. Uczestnicy/-czki bez opłat zostaną usunięci z listy startowej.
Pobierz Regulamin
ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– Stowarzyszenie Kępa Sport
– Zdrowy Projekt
– LKS Burzyn
WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Tarnowa
– Sponsorzy
TERMIN I MIEJSCE:
– 19 sierpnia 2018r. (niedziela) – Tarnów
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
– Biuro zawodów od godz. 9:00 – 10:45 – ul. Piłsudskiego 32, Tarnów (Stadion Lekkoatletyczny im. Trenera Emila Wzorka)
BIEG GŁÓWNY 10 km , Bieg 5 km i Nordic Walking 5 km:
– Dystans: ok. 10 km i 5 km
– Start o godzinie: 11:00
– Limit czasowy: 90 minut
– Start i Meta – ul. Piłsudskiego 32, Tarnów (Stadion Lekkoatletyczny im. Trenera Emila Wzorka)
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie chwilowo wstrzymany, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni (bieg 5 km i 10 km)
Prowadzone będą kategorie wiekowe w biegu na 10 km:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat K-4 50 lat i więcej
M-5 60 lat i więcej
Dodatkowa klasyfikacja: Najstarszy i najstarsza uczestniczka biegu
Program:
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:
– Godz. 10.00 – Biegi dzieci i młodzieży (na stadionie)
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 400 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 800 m. dla uczniów VII – VIII klasa i Gimnazjum /dziewczęta i chłopcy/
– Godz. 11:00 – Start Biegu 10 km, Biegu na 5 km i Nordic Walking 5 km (Stadion Lekkoatletyczny, ul. Piłsudskiego 32, Tarnów)
Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!
Trasa biegu i nordic walking – 5 km – (2 x pętla to 10km)
Pobierz Regulamin
II Zdrowy Projekt RUN
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg 10 km | Adam | Rębilas | M | Nowy Wiśnicz | ||
2 | Bieg 10 km | Mateusz | Jemioło | M | Mielec | Zabiegani Mielec | |
3 | Bieg 10 km | Filip | Wiejacki | M | Świebodzin | ||
4 | Bieg 10 km | Kamil | Skiba | M | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów | Tak |
5 | Bieg 10 km | Stanisław | Sztorc | M | Dębica | KB Maratończyk Dębica | Tak |
6 | Bieg 10 km | Anna | Rydz | K | Dębica | TUP, TUP... ABY DO METY | Tak |
7 | Bieg 5 km | Sławomir | Augustyn | M | Tarnów | ORZECH TEAM | Tak |
8 | Bieg 5 km | Ewa | Wilk | K | Dębica | Tak | |
9 | Bieg 5 km | Paulina | Borek | K | Lisia Góra | Decathlon Tarnów | |
10 | Bieg 5 km | Kacper | Cieślik | M | Paszczyna | Tak | |
11 | Bieg 5 km | Iwona | Motowidełko-Pustelak | K | Rzeszów | Husaria Race Team | Tak |
12 | NW 5 km | Edyta | Wnek | K | Gnojnik | Tak | |
13 | Bieg 5 km | Łukasz | Romański | M | Tarnow | Tak | |
14 | Bieg 10 km | Artur | Chopin-Stefańczyk | M | Kraków | Klub Biegaczy Jysk | |
15 | Bieg 10 km | Krzysztof | Krutow | M | Braciejowa 114 B | ||
16 | Bieg 5 km | Aneta | Żądło | K | Pilzno | Tak | |
17 | Bieg 10 km | Krzysztof | Morawiec | M | Tarnów | Husaria Race Team Tarnów | Tak |
18 | Bieg 5 km | Michał | Setlak | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
19 | Bieg 5 km | Janusz | Haba | M | Tarnów | Tak | |
20 | Bieg 10 km | Marcin | Gromadzki | M | Szczepanowice | KS Metal Tarnów | Tak |
21 | NW 5 km | Łukasz | Włodarz | M | Karwodrza | Stowarzyszenie Milosnikow Karwodrzy | Tak |
22 | Bieg 10 km | Marek | Stępień | M | Poręba Spytkowska | 100 Marathon Club Polska | Tak |
23 | Bieg 5 km | Marcin | Kokoszka | M | Bochnia | Tak | |
24 | Bieg 5 km | Marta | Truchan | K | Tarnów | Tak | |
25 | Bieg 10 km | Dariusz | Wiatr | M | Tarnów | Tak | |
26 | Bieg 10 km | Irena | Wiatr | K | Dąbrowa Tarnowska | Tak | |
27 | Bieg 10 km | Kamil | Morydz | M | Tarnów | KS Sportiva | Tak |
28 | Bieg 5 km | Karolina | Mochylska | K | Tarnów | KS Sportiva | Tak |
29 | Bieg 5 km | Agniesz | Iwanek | K | Wierzchosławice | Tak | |
30 | Bieg 5 km | Paulina | Najdała | K | Łętowice | Tak | |
31 | Bieg 10 km | Agnieszka | Żurek | K | Brzeźnica | Dzikie Mustangi | Tak |
32 | Bieg 5 km | Jolanta | Mosoń | K | Dobrków | Dębickie Gepardy | Tak |
33 | Bieg 5 km | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | Tak | |
34 | NW 5 km | Danuta | Kuraś | K | Burzyn | Tak | |
35 | Bieg 5 km | Edyta | Pawłowicz | K | Zalasowa | Tak | |
36 | Bieg 10 km | Karolina | Wolak-Tworzydło | K | Bochnia | Bochnia Biega | Tak |
37 | Bieg 10 km | Robert | Lipiński | M | Tarnów | Nie jesteś sam | Tak |
38 | Bieg 10 km | Marta | Barnaś | K | Jaźwiny | Tak | |
39 | Bieg 5 km | Adrian | Pasek | M | Tarnów | Decathlon Tarnów Team | Tak |
40 | Bieg 5 km | Magdalena | Zygadło | K | Zalasowa | Tak | |
41 | Bieg 10 km | Katarzyna | Polak | K | Brzezie | Tak | |
42 | Bieg 5 km | Aleksey | Kapitsa | M | Raniżów | Tak | |
43 | Bieg 10 km | Karol | Kłosowski | M | Kraków | Tak | |
44 | Bieg 5 km | Jarosław | Nowojowski | M | Łapanów | Łapanów Biega | Tak |
45 | Bieg 5 km | Anna | Sobiegraj | K | Tarnow | Tak | |
46 | Bieg 10 km | Przemysław | Panek | M | Dąbrowa Tarnowska | Tak | |
47 | Bieg 10 km | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | ||
48 | Bieg 5 km | Otylia | Szot | K | Gnojnik | Wks Szreniawa | Tak |
49 | Bieg 5 km | Joanna | Smorczewska | K | Tarnów | Running Queens | Tak |
50 | Bieg 5 km | Maciej | Bochenek | M | Sufczyn | - | Tak |
51 | Bieg 10 km | Dariusz | Mydlarz | M | Mielec | ||
52 | NW 5 km | Ewelina | Fornal | K | Kępa Bogumiłowicka | ||
53 | Bieg 5 km | Sebastian | Żurek | M | Żabno | Tak | |
54 | Bieg 5 km | Jadwiga | Żurek | K | Żabno | Tak | |
55 | Bieg 5 km | Magdalena | Czosnyka | K | Żabno | Tak | |
56 | Bieg 5 km | Jadwiga | Żurek | K | Żabno | ||
57 | Bieg 5 km | Wojciech | Bednarenko | M | Tarnów | Tak | |
58 | Bieg 5 km | Paulina | Kozioł | K | Zgłobice | Tak | |
59 | Bieg 5 km | Jakub | Siadek | M | Tarnów | DUONET | Tak |
60 | Bieg 10 km | Malgorzata | Lesiak | K | Dębica | Maratończyk Dębica | Tak |
61 | Bieg 5 km | Daniel | Gaik | M | Żabno | Tak | |
62 | Bieg 5 km | Daniel | Gaik | M | Żabno | ||
63 | Bieg 5 km | Daniel | Gaik | M | Żabno | ||
64 | Bieg 5 km | Tomasz | Ligęza | M | Tarnów | Tak | |
65 | Bieg 5 km | Katarzyna | Studnicka | K | Jedlicze | Tak | |
66 | Bieg 10 km | Krzysztof | Majka | M | Boleslaw | ||
67 | Bieg 10 km | Łukasz | Maślanka | M | Tarnów | UKS KUNG FU Tarnów | Tak |
68 | Bieg 10 km | Eryk | Rajzer | M | Zabratówka | NiechBiega | Tak |
69 | Bieg 5 km | Paweł | Leśniak | M | Tarnów | TTC MPEC Tarnów | Tak |
70 | Bieg 10 km | Wojciech | Derlaga | M | Tarnow | Tak | |
71 | Bieg 10 km | Justyna | Świętoniowska | K | Rzeszow | Spartan Race Training Group Rzeszów | Tak |
72 | Bieg 10 km | Artur | Chopi -Stefańczyk | M | Kraków | Klub Biegaczy Jysk | Tak |
73 | NW 5 km | Klaudyna | Polniaszek | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
74 | Bieg 5 km | Krzysztof | Ligęska | M | Dębica | SRTG Dębica | Tak |
75 | Bieg 5 km | Małgorzata | Ligęska | K | Dębica | SRTG Dębica | Tak |
76 | Bieg 10 km | Filip | Wiejacki | M | Świebodzin | ||
77 | Bieg 5 km | Monika | Stanisławczyk | K | Kraków | Nowohucki Kombinat Sportowy | Tak |
78 | Bieg 10 km | Grzegorz | Kasprzyk | M | Ropczyce | 🙂 | |
79 | Bieg 10 km | Monika | Kasprzyk | K | Ropczyce | 🙂 | |
80 | NW 5 km | Urszula | Dudek | K | Burzyn | LKS BUrzyn | Tak |
81 | NW 5 km | Tomasz | Kulig | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
82 | Bieg 5 km | Grzegorz | Strzok | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
83 | Bieg 5 km | Jakub | Polniaszek | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
84 | Bieg 10 km | Paweł | Woźny | M | Niepołomice | Lpp Team | Tak |
85 | Bieg 5 km | Łukasz | Ździebło | M | Pilzno | Dzikie Mustangi | Tak |
86 | Bieg 10 km | Monika | Pękala | K | Tarnów | Tak | |
87 | Bieg 10 km | Marcin | Walaszek | M | Tarnow | 360panoramas.pl | Tak |
88 | Bieg 10 km | Agnieszka | Żurek | K | Brzeźnica | Dzikie Mustangi | |
89 | Bieg 10 km | Jan | Sanocki | M | Borek | Bochnia Biega | Tak |
90 | Bieg 10 km | Krzysztof | Archamowicz | M | Skawina | Tak | |
91 | Bieg 10 km | BERNADETTA | MARDEUSZ | K | DĘBICA | MOJA MASA SOLNA | Tak |
92 | Bieg 5 km | Rafal | Rzepecki | M | Dębica | Akademia Małego Strazaka | |
93 | Bieg 5 km | Gosia | Pecka | K | Błażowa | ||
94 | Bieg 5 km | Maciej | Tomaszewski | M | Widna Góra/Pawłosiów | JGB ,,Sokół'' Jarosław/Resovia Rzeszów | |
95 | Bieg 10 km | Anna | Saarela | K | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie | Tak |
96 | Bieg 10 km | Michał | Targosz | M | Kraków | ITMBW KRAKÓW | Tak |
97 | Bieg 10 km | Adrian | Sadlej | M | Brzesko | FACHOWIEC BRZESKO | Tak |
98 | Bieg 5 km | Wojtek | Marecik | M | Brzesko | Tak | |
99 | Bieg 5 km | Paulina | Najdała | K | Tarnów | ||
100 | Bieg 5 km | Krystian | Cielak | M | Dębica | GrupaGSM.pl | Tak |
101 | Bieg 5 km | Sylwia | Chrapusta | K | Koszyce Wielkie | Tak | |
102 | Bieg 5 km | Katarzyna | Polak | K | Brzezie | Rebelrunners | |
103 | Bieg 5 km | Krzysztof | Gierlasiński | M | Krosno | NWG PRZYSZŁOŚĆ | |
104 | Bieg 10 km | Arkadiusz | Płaneta | M | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
105 | Bieg 10 km | Artur | Mydlarz | M | Rzeszów | Tak | |
106 | NW 5 km | Zofia | Zelek | K | Tarnów | ||
107 | Bieg 5 km | ANNA | ZAJĄC | K | TARNÓW | ||
108 | Bieg 10 km | Konrad | Skórka | M | Poręba Radlna | Tak | |
109 | Bieg 10 km | Piotr | Moździerz | M | Tuchów | Lks Burzyn | Tak |
110 | Bieg 10 km | Jacek | Żuchowski | M | Bochnia | Bochnia Biega | |
111 | Bieg 5 km | Tomasz | Nowak | M | DĘBICA | DZIKIE MUSTANGI | Tak |
112 | Bieg 5 km | Tomasz | Nowak | M | DĘBICA | DZIKIE MUSTANGI | |
113 | Bieg 5 km | WIOLETTA | NOWAK | K | DĘBICA | DZIKIE MUSTANGI | Tak |
114 | Bieg 5 km | WIOLETTA | NOWAK | K | DĘBICA | DZIKIE MUSTANGI | |
115 | Bieg 10 km | Kamil | Surus | M | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
116 | Bieg 10 km | Rafał | Wnęk | M | Gnojnik | Run Team Gnojnik | Tak |
117 | Bieg 10 km | Grzegorz | Put | M | Tarnów | Tak | |
118 | Bieg 10 km | DARIUSZ | KOZIOŁ | M | Tarnów | Tak | |
119 | Bieg 10 km | grzegorz | duleba | M | koszyce wielkie | Tak | |
120 | Bieg 10 km | Ewa | Dach | K | Brzesko | MPEC | Tak |
121 | Bieg 10 km | Piotr | Ryński | M | Szczucin | Brak | Tak |
122 | Bieg 10 km | Jerzy | Podgórski | M | Brzesko | Lacho Team | Tak |
123 | Bieg 5 km | Monika | Stanisławczyk | K | Kraków | Nowohucki Kombinat Sportowy | |
124 | Bieg 10 km | Alicja | Jasińska | K | Dębica | Bikebrothers | |
125 | Bieg 5 km | Wiesław | Czarnik | M | Zalasowa | Tak | |
126 | Bieg 10 km | Teresa | Mróz | K | Krynica-Zdrój | Tak | |
127 | Bieg 10 km | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | Tak | |
128 | Bieg 5 km | Wojtas | Maecik | M | Brzesko | Brzesko | |
129 | Bieg 10 km | Janusz | Zator | M | Mokre | Dębickie Gepardy | Tak |
130 | Bieg 5 km | Kinga | Zator | K | Mokre | Dębickie Gepardy | Tak |
131 | Bieg 5 km | Gabriela | Damian | K | Tarnów | Tak | |
132 | NW 5 km | Andrzej | Igielski | M | Tuchów | ||
133 | Bieg 5 km | Michał | Potoczny | M | Tarnów | CelToForma | Tak |
134 | Bieg 5 km | Mariola | Mazur | K | Dębica | Tak | |
135 | Bieg 10 km | Konrad | Czosnek | M | Tarnów | Tak | |
136 | NW 5 km | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnów | Tak | |
137 | NW 5 km | Dorota | Podlewska | K | Tarnów | Tak | |
138 | Bieg 10 km | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn | Tak |
139 | Bieg 5 km | Daniel | Loboda | M | Tarnow | Tak | |
140 | Bieg 10 km | Jacek | Żuchowski | M | Bochnia | Bochnia Biega | Tak |
141 | Bieg 5 km | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
142 | Bieg 5 km | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
143 | Bieg 10 km | Mateusz | Sawczak | M | Tarnów | Tak | |
144 | Bieg 10 km | Jarosław | Biedroń | M | Nowy Sacz | Tak | |
145 | Bieg 5 km | Sylwia | Obrzut | K | Tarnów | Dorzecze Białej | Tak |
146 | Bieg 10 km | Mateusz | Obrzut | M | Tarnów | Dorzecze Białej | Tak |
147 | Bieg 5 km | Romek | Pych | M | Wola Wielka | DKK Gryf | Tak |
148 | Bieg 5 km | Agnieszka | Falarz | K | Parkosz | Akadamia Małego Strażaka | |
149 | Bieg 5 km | Agnieszka | Falarz | K | Parkosz | Akadamia Małego Strażaka | Tak |
150 | Bieg 5 km | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
151 | Bieg 5 km | Natalia | Sikora | K | Dębica | Pędzące Ślimaki | |
152 | NW 5 km | Julia | Kopacz | K | Jedlicze | MUKS Podkarpacie Jedlicze | Tak |
153 | NW 5 km | Małgorzata | Kopacz | K | Jedlicze | MUKS Podkarpacie Jedlicze | Tak |
154 | Bieg 5 km | Dariusz | Skowron | M | Wojnicz | do6ciu | Tak |
155 | Bieg 10 km | Bogusław | Opryszek | M | Kraków | ITMBW Kraków | Tak |
156 | Bieg 5 km | Tomasz | Kochański | M | Jedlicze | MUKS Podkarpacie Jedlicze | Tak |
157 | Bieg 10 km | Stanisław | Piszczek | M | Przemyśl | Tak | |
158 | Bieg 10 km | Jacek | Żuchowski | M | Bochnia | Bochnia Biega | |
159 | Bieg 5 km | Sebastian | Brożek | M | Zabawa | OCR TEAM MASTER'S GYM | Tak |
160 | Bieg 5 km | Renata | Jadam-Lechowicz | K | Żabno | OCR Team Master's Gym | Tak |
161 | Bieg 5 km | Krzysztof | Lechowicz | M | Żabno | OCR Team Master's Gym | Tak |
162 | Bieg 5 km | Marcin | Sanocki | M | Jedlicze | Muks Podkarpacie Jedlicze | Tak |
163 | Bieg 5 km | Tomasz | Słupik | M | Tarnów | Tak | |
164 | Bieg 5 km | Dorota | Słupik | K | Tarnów | Tak | |
165 | Bieg 10 km | Piotr | Borzędowski | M | Szczucin | Tak | |
166 | Bieg 10 km | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | Tak | |
167 | Bieg 10 km | Tomasz | Sady | M | Tarnów | ||
168 | Bieg 5 km | Krzysztof | Gmyr | M | Tarnów | TTC MPEC Tarnów | Tak |
169 | Bieg 5 km | Jarosław | Grześkiewicz | M | Odporyszów | OCR Team Master's Gym | |
170 | Bieg 5 km | Sylwia | Sokołowska | M | Gorzyce | OCR Team Master's Gym | Tak |
171 | Bieg 5 km | Małgorzata | Piela | K | Grodzisko Dolne | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie | Tak |
172 | Bieg 10 km | Marcin | Łata | M | Tarnów | Sokół Tarnów | Tak |
173 | Bieg 10 km | Wojciech | Pelczar | M | Dobieszyn | AZS AWF Katowice | Tak |
174 | Bieg 10 km | Tomasz | Sady | M | Tarnów | ||
175 | Bieg 5 km | Ewa | Kłos | K | Żabno | OCR Team Master’s Gym | Tak |
176 | NW 5 km | Ewa | Góra | K | Tarnów | Tak | |
177 | Bieg 10 km | Wojciech | Kuma | M | Kraków | Tak | |
178 | Bieg 10 km | Katarzyna | Sajdak | K | Zalasowa | STG Tarnów | Tak |
179 | Bieg 10 km | Tadeusz | Kokoszka | M | Tarnów | Tak | |
180 | Bieg 10 km | Kamil | Wesołowski | M | Chmielnik | Tak | |
181 | Bieg 5 km | Magda | Mleczko | K | Wola Rzędzińska | Tak | |
182 | Bieg 10 km | Wiktoria | Ruda | K | Tarnów | Tak | |
183 | Bieg 10 km | Krystian | Cielak | M | Paszczyna | GrupaGSM.pl | |
184 | Bieg 5 km | Sara | Drwal | K | Pleśna | MLUKS Tarnów | Tak |
185 | NW 5 km | Renata | Olejczyk | K | Zator | ||
186 | Bieg 5 km | Gabriela | Damian | K | Tarnów | ||
187 | Bieg 10 km | Rysiek | Pręcikowski | M | Wieliczka | Tak | |
188 | Bieg 5 km | Arkadiusz | Rostek | M | Koszyce Wiekie | Ultramęki | |
189 | Bieg 10 km | Sławomir | WAŁĘGA | M | Tarnów | Ultramęki | Tak |
190 | Bieg 10 km | Arkadiusz | Rostek | M | Koszyce Wiekie | Ultramęki | |
191 | Bieg 5 km | JERZY | CIELAK | M | KRAKÓW | LFD GRUPA | Tak |
192 | Bieg 10 km | Wojciech | Witek | M | Tarnów | Tak | |
193 | Bieg 5 km | Monika | Kwiatkowska | M | Tarnów | SRTG TARNÓW | Tak |
194 | Bieg 5 km | Krzysztof | Kwiatkowski | M | Tarnów | SRTG TARNÓW | Tak |
195 | Bieg 5 km | Sylwia | Knapik | K | Pleśna | OCR Team Master's Gym | Tak |
196 | Bieg 5 km | Artur | Orliński | M | Tarnów | OCR Team Master's Gym | Tak |
197 | Bieg 5 km | Olimpia | Rzepecka | K | Dębica | Akademia Małego Strazaka | Tak |
198 | Bieg 5 km | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
199 | Bieg 10 km | Tomasz | Slowik | M | Ciezkowice | KS Tarnow | |
200 | Bieg 10 km | Tomasz | Gniadek | M | Tuchów | Tak | |
201 | NW 5 km | Iwona | Gulik | K | Wola Przemykowska | Tak | |
202 | NW 5 km | Iwona | Latuszek | K | Wola Przemykowska | Tak | |
203 | Bieg 10 km | Mariusz | Molczyk | M | Debica | DĘBICKIE GEPARDY | Tak |
204 | Bieg 5 km | Maciej | Sajdak | M | Burzyn | Powietrze Tuchów | Tak |
205 | Bieg 5 km | Mariusz | Biskup | M | Jedlicze | Muks Podkarpacie Jedlicze | Tak |
206 | NW 5 km | Katarzyna | Skiba | K | Radomyśl Wielki | Tak | |
207 | NW 5 km | Klaudia | Skiba | K | Radomyśl Wielki | Tak | |
208 | Bieg 10 km | Tomasz | GÓRA | M | FRYSZTAK | Tak | |
209 | Bieg 5 km | Marta | Dychtoń | K | Tarnów | Tak | |
210 | Bieg 5 km | Krystian | Kubas | M | Tarnów | Tak | |
211 | Bieg 5 km | Joanna | Kamińska | K | Kraków | Night Runners | Tak |
212 | Bieg 5 km | Adam | Podraza | M | Jodlowa | Jodłowa | Tak |
213 | Bieg 5 km | Piotr | Palmi | M | Wieliczka | #AdamCzerwinskiTeam | Tak |
214 | Bieg 5 km | Weronika | Jurek | K | Kraków | Osheeteam | |
215 | Bieg 5 km | Karol | Koza | M | Rzepiennik Marciszewski | KS CISIE | |
216 | Bieg 10 km | Łukasz | Rybicki | M | Tarnów | Molo Team | Tak |
217 | Bieg 10 km | Karolina | Szymańska | K | Mostki | Mostki Runners Team | |
218 | NW 5 km | Tomasz | Wojtowicz | M | Krosno | Luki Team Siedlce | |
219 | Bieg 10 km | Maciej | Misaczek | M | Tarnów | MMMMościce | Tak |
220 | Bieg 10 km | Marzena | Misaczek | K | Tarnów | MMMMościce | Tak |
221 | Bieg 10 km | Karol | Bednarz | M | Trzciana | ROLMAT | |
222 | Bieg 5 km | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | Tak | |
223 | Bieg 5 km | Ewa | Jaworska | K | Tarnów | Tak | |
224 | Bieg 5 km | Justyna | Świętoniowska | K | Rzeszów | Spartan Race Training Group Rzeszów | |
225 | NW 5 km | Maria | Dzikowska | K | Tymowa | Zelinianka | Tak |
226 | Bieg 5 km | Renata | Czarnecka | K | Koszyce Wielkie | ||
227 | Bieg 5 km | Jakub | Molczyk | M | Niwka | MLUKS Tarnów | Tak |
228 | Bieg 10 km | Marek | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
229 | Bieg 5 km | Marcin | Baradziej | M | Koszyce Małe | Tak | |
230 | Bieg 10 km | Grzegorz | Moździerz | M | Tarnów | Tak | |
231 | Bieg 5 km | Marta | Wilczyńska | K | Tarnów | STG-Tarnów | |
232 | NW 5 km | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnòw | ||
233 | Bieg 10 km | Edward | Komendacki | M | Tarnoe | Doz | |
234 | Bieg 5 km | Sławek | Mikos | M | Tuchów | Powietrze Tuchow | Tak |
235 | Bieg 10 km | Rafał | Zaucha | M | Burzyn | LKS BURZYN | Tak |
236 | NW 5 km | Agnieszka | Cyankiewicz | K | Kraków | Kijanki | Tak |
237 | Bieg 10 km | Andżelika | Pulnik | K | Kraków | Nowohucki Kombinat Sportowy | Tak |
238 | Bieg 10 km | Patryk | Stanosz | M | Pawęzów | Tak | |
239 | Bieg 10 km | Tomasz | Buff | M | Dębica | Tak | |
240 | NW 5 km | Katarzyna | Molczyk | K | Wierzchosławice | Tak | |
241 | Bieg 10 km | Anna | Capińska | K | Kraków | Night runners | Tak |
242 | Bieg 5 km | Roman | Podorski | M | Tarnów | Tak | |
243 | Bieg 10 km | robert | michałowski | M | tarnów | Tak | |
244 | NW 5 km | Lucyna | Stec | K | Rzeszów | Chodzace lodówki | Tak |
245 | Bieg 5 km | Kamil | WRZESZCZ | M | Ilkowice | TRI ILKOWICE | Tak |
246 | Bieg 5 km | Kamil | Wrzeszcz | M | Ilkowice | TRI Ilkowice | |
247 | Bieg 5 km | Arkadiusz | Baran | M | Bobrowniki Wielkie | OCR Team Master's Gym | Tak |
248 | Bieg 5 km | MONIKA | Węgrzyn | K | Komorów | Uks Tiki Taka Kolbuszowa | |
249 | Bieg 5 km | Arkadiusz | Rostek | M | Koszyce Wiekie | Ultramęki | |
250 | Bieg 10 km | Małgorzata | WAŁĘGA-Rostek | K | Koszyce Wiekie | Ultramęki | Tak |
251 | Bieg 10 km | Magdalena | Mruk | K | Kraków | Mruczki | |
252 | Bieg 5 km | Magdalena | Mruk | K | Kraków | Mruczki | |
253 | Bieg 5 km | Marek | Faber | M | Słynni Opace | Morsy Tarnowieckie | |
254 | Bieg 5 km | Marek | Faber | M | Łubno Opace | Morsy Tarnowieckie | Tak |
255 | Bieg 10 km | Bartosz | Filipiński | M | Łańcut | SuperklubB | Tak |
256 | Bieg 10 km | Paweł | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
257 | Bieg 5 km | Karol | Mika | M | Wał Ruda | ||
258 | Bieg 10 km | STANISŁAW | ROGASCH | M | Kraków | BBL Kraków | Tak |
259 | Bieg 5 km | Mariusz | Borek | M | Jedlicze | Morsy Tarnowieckie Team | Tak |
260 | Bieg 5 km | Jacek | Karbownik | M | Tarnowiec | Morsy Tarnowieckie | Tak |
261 | Bieg 5 km | Krzysztof | Sarad | M | Tarnow | Tak | |
262 | Bieg 10 km | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Tak | |
263 | Bieg 10 km | Wojciech | Skruch | M | Joniny | Tak | |
264 | NW 5 km | Marek | Oleksak | M | Jagiełła | Wydry Galicja | Tak |
265 | Bieg 5 km | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | ||
266 | Bieg 10 km | Bartłomiej`` | Błoniarz | M | Rogoźnica | KS SPARTA ROGOŹNICA | Tak |
267 | Bieg 10 km | Joanna | Kurek | K | Tarnów | ||
268 | Bieg 10 km | Tomasz | Babło | K | Radłów | Tak | |
269 | Bieg 10 km | Agnieszka | Babło | K | Radłów | Tak | |
270 | Bieg 10 km | Marceli | Kukla | M | Róża | Tańczę i biegam | Tak |
271 | NW 5 km | Tadeusz | Gacek | M | Jordanów | Podbabiogórskie Nordic Walking | |
272 | NW 5 km | Bogdan | Misiniec | M | Zubrzyca Górna | Podbabiogórskie Nordic Walking | |
273 | NW 5 km | Andrzej | Sala | M | Kojszówka | Podbabiogórskie Nordic Walking | |
274 | Bieg 5 km | Mariusz | Skowron | M | Tarnów | Everton | Tak |
275 | Bieg 10 km | Tomasz | Chlebek | M | Rzeszów | Resovia | |
276 | Bieg 5 km | Jacek | Brzeziński | M | Koszyce Wielkie | Husaria Race Team | Tak |
277 | Bieg 5 km | Grzegorz | Krerowicz | M | nowy sacz | biegam bo lubie | Tak |
278 | Bieg 5 km | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | Tak | |
279 | Bieg 10 km | Mateusz | Malisz | M | Tarnów | ||
280 | Bieg 10 km | Adam | Skałka | M | Nowy Sącz | ||
281 | Bieg 10 km | Irena | Wiatr | K | Dąbrowa TARNOWSKA | ||
282 | Bieg 10 km | Wojciech | Ginter | M | Kraków | Tak | |
283 | Bieg 10 km | jozef | Dzikowski | M | Tymowa | BKB Viktoria Brzesko | Tak |
284 | Bieg 5 km | Oskar | Mazur | M | Tarnów | Tak | |
285 | Bieg 10 km | Józef | Rojek | M | Ropczyce | Tak | |
286 | Bieg 5 km | Tomasz | Galbarczyk | M | Tarnów | STG-Tarnów | Tak |
287 | Bieg 5 km | Wioletta | Galbarczyk | K | Tarnów | STG-Tarnów | Tak |
288 | Bieg 5 km | Roksana | Haratyk | K | Sędziszów Młp. | Tak | |
289 | Bieg 10 km | Grzegorz | PRADEL | M | Kraków | JW 4686 | Tak |
290 | Bieg 10 km | Arkadiusz | Nowak | M | Wola Rzędzińska | Tak | |
291 | NW 5 km | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | Tak | |
292 | Bieg 5 km | Anna | Urbanik | K | Dębica | Pędzące Ślimaki | Tak |
293 | Bieg 10 km | Robert | Pisz | M | Jasło | Orion | Tak |
294 | Bieg 5 km | Wieslaw | Kijak | M | Borzecin | Polacy Biegaja w UK | Tak |
295 | Bieg 10 km | Paweł | Piękoś | M | Dębica | ||
296 | Bieg 10 km | MICHAŁ | NIEMIEC | M | TARNÓW | DECATHLON TARNÓW | Tak |
297 | Bieg 5 km | Bartłomiej | Czwakiel | M | Wola Rzędzińska | Tak | |
298 | Bieg 10 km | Michał | Witalis | M | Jasło | ||
299 | NW 5 km | Edyta | Oleś-Ferfecka | K | Ropczyce | Tak | |
300 | Bieg 10 km | Paweł | Ferfecki | M | Ropczyce | ||
301 | Bieg 10 km | Grzegorz | Czyż | M | Bogumiłowice | Grupa Azoty Automatyka Tarnów | |
302 | Bieg 10 km | Barbara | Malaga | K | Podegrodzie | Malaga Team | Tak |
303 | Bieg 10 km | Bogdan | Malaga | M | Podegrodzie | Malaga Team | Tak |
304 | Bieg 5 km | Małgorzata | Kupisz | K | Radłów | OCR TEAM Master's Gym | Tak |
305 | Bieg 5 km | Dorota | Lampart | K | Dębica | Akademia Małego Strażaka | Tak |
306 | Bieg 5 km | Mariusz | Słomski | M | Żurowa | Tak | |
307 | Bieg 5 km | Jacek | Słomski | M | Żurowa | Tak | |
308 | Bieg 10 km | Tomasz | Wróbel | M | Łowczówek | Tak | |
309 | Bieg 5 km | Kamil | Wrzeszcz | M | ILKOWICE | TRI Ilkowice | |
310 | Bieg 10 km | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn | Tak |
311 | Bieg 10 km | Ula | Wrona | K | Tarnów | INFINITY | Tak |
312 | Bieg 5 km | Monika | Bemben | K | Jasło | ||
313 | Bieg 5 km | Marcin | Szumlański | M | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
314 | Bieg 5 km | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | OCR Team Master's Gym | Tak |
315 | Bieg 10 km | Aleksandra | Tomecka | K | Kraków | ||
316 | NW 5 km | Joanna | Rapacz | K | Tarnów | ||
317 | Bieg 5 km | Agnieszka | Kuboń | K | Sukmanie | Tak | |
318 | Bieg 10 km | Adrian | Wieciech | M | Nowy Wiśnicz | Byle dobiec | |
319 | Bieg 10 km | Patrycja | Kras | K | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
320 | Bieg 10 km | Dariusz | Broniec | M | Zawada k/Tarnowa | ||
321 | Bieg 10 km | Sylwia | Wiatr | K | Łęg Tarnowski | ||
322 | Bieg 10 km | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
323 | Bieg 10 km | Marcin | Tokarz | M | Tarnów | Tak | |
324 | Bieg 5 km | Danuta | Dąbrowska | K | Tarnów | STG Tarnów | Tak |
325 | NW 5 km | Asia | Potocka | K | Tarnów | Tak | |
326 | Bieg 5 km | Magdalena | Brożek | K | Zabawa | OCR TEAM MASTER'S GYM | Tak |
327 | Bieg 5 km | Dariusz | Brożek | M | Zabawa | OCR TEAM MASTER'S GYM | Tak |
328 | Bieg 10 km | Sebastian | Gomularz | M | Dębno | Husaria Race Team | |
329 | Bieg 5 km | Katarzyna | Witecka | K | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
330 | Bieg 10 km | kinga | Złonkiewicz | K | Tarnów | GALERIA RZECZY ŁADNYCH | Tak |
331 | Bieg 10 km | Anna | Jasiak | K | Wola Rzędzińska | Husaria Race Team | Tak |
332 | NW 5 km | Barbara | Łankiewicz | K | Tarnów | Tak | |
333 | Bieg 5 km | Lucyna | Krupa Szado | K | Tarnów | Tak | |
334 | NW 5 km | Wiesława | Wojtyś | K | Brzozówka | Tak | |
335 | Bieg 10 km | Maciej | Jermak | M | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | Tak |
336 | Bieg 10 km | Karolina | Jermak | K | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | Tak |
337 | Bieg 5 km | Daniel | Słowik | M | Żabno | OCR Team Master's Gym | Tak |
338 | Bieg 5 km | Krzysztof | Sarad | M | Tarnow | ||
339 | NW 5 km | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu | Tak |
340 | Bieg 10 km | Kinga | Lowe | K | Tarnów | Tak | |
341 | NW 5 km | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy | Tak |
342 | Bieg 5 km | Jaroslaw | Ziomek | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | |
343 | Bieg 10 km | Anna | Walczyk | K | Dębica | Tak | |
344 | NW 5 km | Anna | Sokół | K | Brzeźnica | Akademia małego strażaka | Tak |
345 | Bieg 5 km | Bogdan | Pięta | M | Mielec | Run For Fun |