- To event minęło.
III Brzeska Dycha św. Jakuba
25 września 2021
Wydarzenie Nawigacja
ORGANIZATOR
– Klub Sportowy Jakub – Brzesko
– Kępa Sport
TERMIN I MIEJSCE
– 25 września 2021r. (sobota)
– Miejscowość: Brzesko, ( Plac św. Jakuba)
Program:
– Biuro zawodów – od 10:00 – 12:30
– Biegi dzieci i młodzieży: 12:00
– Bieg główny – Brzeska Dycha św. Jakuba – 10 km – 13:00
– Brzeska Piątka św. Jakuba – 5 km 13:05
– Nordic Walking św. Jakuba – 5 km 13:10
DYSTANSE
- Bieg Główny – ok. 10.5 km,
- Bieg – 5 km
- Nordic Walking – 5 km
– Dystanse: ok. 10.5 km ( 80% asfalt , 20% leśna droga utwardzona) oraz 5 km(100% asfalt)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa płaska
– Pomiar czasu: elektroniczny
KLASYFIKACJE
- Brzeska Dycha św. Jakuba – dystans ok.10.5 km
Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn (1 – 3 miejsca)
Klasyfikacje Wiekowe
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
- Brzeska Piątka św. Jakuba – dystans 5 km
Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn (1 – 3 miejsca)
- Nordic Walking śladami św. Jakuba – 5 km
Kategorie wiekowe
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
- Biegi Dzieci i Młodzieży (park)
M-1 Przedszkolaki K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst. K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst. K-4 VII-VIII klasa podst.
– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans 800m dla uczniów VII-VIII klasa podst.
III Brzeska Dycha św Jakuba
Lp | Opłacone | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Klub | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | 10 km | Marian | Wawryka | M | Mokrzyska | |
2 | Tak | 10 km | Mariusz | Gniadek | M | Decathlon Tarnów Team | Tarnów |
3 | 10 km | Dariusz | Boroń | M | BorońTeam | Kraków | |
4 | 5 km | Mariusz | Biel | M | Brzesko | ||
5 | Tak | 10 km | Jakub | Krawczyk | M | Kraków | |
6 | 5 km | Aleksander | Zwierniak | M | KP PSP Bochnia | Bochnia | |
7 | 10 km | Kamil | Ciuruś | M | Team Jesus | Bucze | |
8 | Tak | 10 km | Witold | Gorczyca | M | Brzesko | |
9 | Tak | 5 km | Krzysztof | Morawiec | M | Hunters OCR Team | Tarnów |
10 | Tak | 10 km | Jarosław | Błaszczak | M | Go Aptiv! | Krakow |
11 | 5 km | Beata | Florek | K | Łysa Góra | ||
12 | 5 km | Beata | Florek | K | Łysa Góra | ||
13 | 5 km | Krystian | Flak | M | Dobczyce | ||
14 | Tak | NW | Tomasz | Halik | M | HALIK TEAM | Kraków |
15 | NW | Elżbieta | Kiec | K | Kraków | ||
16 | Tak | 10 km | Jakub | Barański | M | AZS UJ | Kraków |
17 | Tak | 10 km | Wanda | Barańska | K | Kraków | |
18 | Tak | 5 km | Piotr | Wisz | M | SDteam | Kraków |
19 | Tak | 5 km | Kamil | Sojka | M | Brzesko | |
20 | Tak | 5 km | Kamil | Sak | M | Jastew | |
21 | Tak | 10 km | Krzysztof | Mazur | M | Krakow | |
22 | 10 km | Adrian | Sułowski | M | Skawina | ||
23 | 10 km | Arkadiusz | Żywiec | M | Hunters Ocr Team | Żabno | |
24 | 5 km | Małgorzata | Krużel-Baka | K | Tarnów | ||
25 | 10 km | Paweł | Baka | M | #BaxonMeble | Tarnów | |
26 | Tak | 10 km | Tomasz | Maślak | M | Brzesko | |
27 | Tak | 5 km | Milena | Chodur | K | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | Stary Wiśnicz |
28 | 10 km | Anna | Wrona | K | Lubzina | ||
29 | NW | Justyna | Obral | K | Kraków | ||
30 | Tak | 5 km | Piotr | Sady | M | RKS HUWDU | Okocim |
31 | 5 km | Kamil | Sak | M | Jastew | ||
32 | Tak | 10 km | Grażyna | Misiaszek | K | MUZA | Bochnia |
33 | Tak | 5 km | Mateusz | Krzywda | M | Brzesko | |
34 | 10 km | Tomasz | Lis | M | Kraków | ||
35 | 10 km | Agnieszka | Pacyna-Przybylak | K | Tarnowskie Góry | ||
36 | Tak | 10 km | Krystian | Ćwioro | M | Jasień | |
37 | 10 km | Mariusz | Włoch | M | Mariusz Włoch Biegający fotograf | Wieliczka | |
38 | 10 km | Sandra | Stępniewska-Włoch | K | Wieliczka | ||
39 | Tak | NW | Magdalena | Kędzior | K | Pustków Osiedle | |
40 | Tak | 5 km | Jakub | Jedynak | M | Brzesko | |
41 | Tak | 10 km | Bartłomiej | Baron | M | Okocim | |
42 | Tak | 5 km | Robert | Dyduch | M | Saint-Gobain SQUAD | Kraków |
43 | 5 km | Szymon | Solarz | M | Kraków | ||
44 | Tak | 5 km | Mariusz | Rak | M | Green Belt Runner | Katowice |
45 | Tak | 10 km | Natalia | Janowska | K | Stubno | |
46 | Tak | NW | Izabela | Kornaś | K | Brak | Jasień |
47 | Tak | NW | Ewa | Dobrzanska | K | Brak | Jasień |
48 | Tak | 10 km | Marcin | Topolski | M | Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa | Jadowniki |
49 | Tak | 10 km | Damian | Wichrowski | M | Kraków | |
50 | Tak | 10 km | Grzegorz | Cisak | M | Mokrzyska | |
51 | Tak | NW | Justyna | Szydłowska | K | Brzesko | |
52 | NW | Kinga | Tota | K | Brzesko | ||
53 | Tak | 10 km | Bogdan | Czyszczon | M | BodzioTeam | Zagórzany |
54 | 5 km | Tomasz | Paryś | M | Jasło | ||
55 | 10 km | Maciej | Klamerus | M | Zakopane | ||
56 | 10 km | Izabela | Klamerus | K | Zakopane | ||
57 | Tak | 10 km | Patrycja | Kras | K | Hunters OCR Team | Tarnów |
58 | NW | Piotr | Ordzowiały | M | NIWA Osielec | Osielec | |
59 | 10 km | Mirosław | Kociołek | M | MAJSK Team | Łososina Dolna | |
60 | Tak | NW | Krzysztof | Podjasek | M | YogiMajster | Lubzina |
61 | Tak | 10 km | Krzysztof | Wasyłek | M | Brzesko | |
62 | Tak | 10 km | Tadeusz | Kukułka | M | KS Ryglice Sekcja Biegowa | Ryglice |
63 | 10 km | Tomasz | Zając | M | Gnojnik | ||
64 | Tak | 10 km | Tomasz | Zając | M | Gnojnik | |
65 | Tak | 5 km | Kamila | Zając | K | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | Gnojnik |
66 | Tak | 5 km | Jakub | Brzyk | M | Okocim | |
67 | 10 km | Maciej | Wójcik | M | Wieliczka | ||
68 | Tak | 5 km | Karol | Piekarz | M | Igloo More Than Running | Cerekiew |
69 | 10 km | Krzysztof | Kubacki | M | Nadleśnictwo Łosie | Kraków | |
70 | Tak | 10 km | Anna | Wrona | K | YogiMajster | Lubzina |
71 | Tak | 5 km | Daniel | Reniszewski | M | Łańcut | |
72 | Tak | NW | Krystyna | Styga | K | Kolbuszowski klub nordic walking | Kolbuszowa |
73 | 5 km | Filip | Majca | M | Okocimski | Brzesko | |
74 | NW | Józef | Makuch | M | Jadowniki | ||
75 | Tak | 10 km | Konrad | Czosnek | M | 4Tri Team | Tarnów |
76 | Tak | 10 km | Joanna | Gutfrańska | K | Brzesko | |
77 | Tak | 10 km | Paweł | Kopeć | M | Kraków | |
78 | Tak | 10 km | Ania | Rawska | K | Kraków | |
79 | Tak | 10 km | Gabriel | Woleński | M | Bochnia | Bochnia |
80 | Tak | 10 km | Agnieszka | Kłóś | K | Rzezawa | |
81 | 10 km | Agnieszka | Kłóś | K | Rzezawa | ||
82 | Tak | 10 km | Barbara | Krasoń | K | Jasień | |
83 | Tak | 10 km | Łukasz | Jaworski | M | Zabierzów Bocheński | |
84 | 10 km | Barbara | Krasoń | K | Jasień | ||
85 | 10 km | Antoni | Ligęza | M | Zakliczyn | Olszowa | |
86 | NW | Alicja | Jaworska | K | PTG Sokół Swiat Pracy | Tarnów | |
87 | 10 km | damian | kieś | M | rzeszów | ||
88 | 10 km | Iwona | Bruzda | K | SOLO | Skawina | |
89 | NW | Edyta | Pielińska | K | Libra | Bielcza | |
90 | 5 km | Magdalena | Grzyb | K | Brzesko | ||
91 | Tak | 10 km | Maciej | Jura | M | ITMBW Kraków | Nowy Sącz |
92 | NW | Aneta | Witek | K | Zespół szkolno-przedszkolny w Brzesku | Brzesko | |
93 | 5 km | Tomasz | Zaleski | M | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | |
94 | Tak | 10 km | Lukasz | Gorka | M | Stanisłaiwce | |
95 | Tak | 5 km | Justyna | Milewska | K | Kraków | |
96 | Tak | NW | Robert | Halik | M | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA | Kraków |
97 | Tak | 10 km | Tadeusz | Grzyb | M | bochnia | |
98 | Tak | 10 km | Stanisław | Godyń | M | Creative Bochnia Biega Team | Rzezawa |
99 | Tak | 10 km | Tomek | Pajor | M | Creative Bochnia Biega Team | Brzesko |
100 | Tak | 10 km | Jaromierz | Sobusiak | M | Brzesko | |
101 | Tak | 10 km | Kamil | Skiba | M | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów | Tarnów |
102 | Tak | 10 km | RYSZARD | Pudzisz | M | M.OK Mszana Dolna | Ludźmierz |
103 | Tak | 10 km | Tadeusz | Smoter | M | Eskadra Kraków | Kraków-Nowa Huta |
104 | 10 km | Tadeusz | Smoter | M | Eskadra Kraków | Kraków-Nowa Huta | |
105 | NW | Joanna | Kowalczyk | K | Kraków | ||
106 | Tak | 10 km | Joanna | Łopatka | K | Sufczyn | |
107 | 10 km | Mikołaj | Gurgul | M | Orlik Dębno | Wola Dębińska | |
108 | Tak | 10 km | wojciech | broda | M | hutasy runners team | kraków |
109 | 10 km | Kamil | Wronecki | M | Włoszczowa | ||
110 | Tak | 10 km | Bartosz | Tempiński | M | Kobylanka | |
111 | 10 km | Piotr | Moździerz | M | Lks Burzyn | Tuchów | |
112 | 10 km | Dorota | Klimek | K | Klimkor | Nowy Sacz | |
113 | 10 km | Piotr | Klimek | M | Klimkor | Nowy Sacz | |
114 | 10 km | Kamil | Klatka | M | Athletic Zręcin | Krosno | |
115 | Tak | 10 km | Sylwia | Badylak | K | Muza | Pogwizdów |
116 | Tak | NW | Jan | Gzyl | M | Jadowniki | |
117 | 5 km | Tomasz | Florek | M | Łysa Góra | ||
118 | Tak | 10 km | Tomasz | Tochowicz | M | Zalesie Golczowskie | |
119 | NW | Paulina | Brzezina | K | Ochotnicza Straż Pożarna w Sufczynie | Sufczyn | |
120 | Tak | NW | Agnieszka | Czyszczoń | K | Wieliczka | |
121 | Tak | 10 km | Agnieszka | Duraj | K | PTG Sokół Świat Pracy | tarnów |
122 | Tak | NW | Adam | Kania | M | Bieńkówka | |
123 | Tak | NW | Gabriela | Knapczyk-Kania | K | WłóczyKijki | Bieńkòwka 512 |
124 | 10 km | Maciej | Knapczyk | M | ITMBW | Kraków | |
125 | 10 km | Anna | Kilar | K | Krynica-Zdrój | ||
126 | Tak | 10 km | Jakub | Ciura | M | Brzesko | |
127 | Tak | 10 km | Małgorzata | Smagacz | K | Radomysl Wielki | |
128 | Tak | 10 km | Adam | Małysa | M | OlkuszBiega | Klucze |
129 | Tak | 10 km | darek | Marszałek | M | mcp team | Rzezawa |
130 | Tak | 10 km | mariola | Marszałek | K | mcp team | Rzezawa |
131 | Tak | 10 km | Janusz | Zator | M | Dębickie Gepardy | Mokre 89 |
132 | Tak | 10 km | Tadeusz | Rozwadowski | M | MPEC Brzesko | Brzesko |
133 | 10 km | Łukasz | Nowak | M | LachoTeam | Kraków | |
134 | 10 km | Piotr | Zapart | M | Niezrzeszony | Wola Dębińska | |
135 | Tak | 10 km | Piotr | Zapart | M | Niezrzeszony | Wola Dębińska |
136 | Tak | NW | Adriana | Błaszczyk | K | Brzesko | |
137 | Tak | NW | Beata | Chomnicka | K | Night Runners | Kraków |
138 | Tak | 5 km | Mateusz | Wroński-Tusik | M | MKS LIMANOVIA | Limanowa |
139 | Tak | NW | Jadwiga | Kłusak | K | PTG Sokół Świat Pracy | Tarnów |
140 | Tak | 5 km | Katarzyna | Zając | K | Brzesko | |
141 | Tak | 10 km | Wiesław | Nauka | M | Dębickie Gepardy | Dębica |
142 | Tak | NW | Edyta | Nauka | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
143 | 10 km | Agnieszka | Bydoń | K | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
144 | Tak | 10 km | Monika | Kubala | K | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
145 | Tak | NW | Krzysztof | Kubala | M | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
146 | Tak | 10 km | Paweł | Miej | M | BOSY BIEGACZ - Małopolska | Baczków gm. Bochnia |
147 | Tak | 10 km | Elżbieta | Król | K | Eskadra Kraków | Kraków |
148 | NW | Małgorzata | Ropska | K | Przybysławice | ||
149 | Tak | 5 km | Michał | Żmuda | M | Wybrzeże Klatki Schodowej | Tarnów |
150 | Tak | 5 km | Magdalena | Kocoł | K | Lisia Góra | |
151 | 10 km | Michał | Mochel | M | Królówka | ||
152 | 10 km | Piotr | Robak | M | Brzesko | ||
153 | 5 km | Victoria | Gorczyca | K | Kraków | ||
154 | Tak | 10 km | Adam | Mysiura | M | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków |
155 | Tak | NW | Dariusz | Wilk | M | Marki | |
156 | 10 km | Alicja | Kaczyńska | K | Rzeszów | ||
157 | Tak | 10 km | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | |
158 | Tak | 10 km | Dorota | Głowacka-Prus | M | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków |
159 | Tak | NW | Basia | Sanocka | K | Creative Bochnia biega team | Borek |
160 | Tak | 5 km | Ewa | Wawryka | K | Brzesko | |
161 | Tak | 10 km | grzegorz | dulęba | M | koszyce wielkie | |
162 | Tak | 10 km | Janek | Sanocki | M | Creative Bochnia biega team | Borek |
163 | Tak | 5 km | PAWEŁ | OPIELA | M | LIMANOWA FORREST | MORDARKA |
164 | Tak | 5 km | KATARZYNA | OPIELA | K | LIMANOWA FORREST | MORDARKA |
165 | Tak | 5 km | MIROSŁAW | OPIELA | M | LIMANOWA FORREST | MORDARKA |
166 | Tak | 10 km | Adam | Kukułka | M | KS Ryglice Sekcja Biegowa | Ryglice |
167 | 10 km | Tomasz | Góra | M | Sacerdos | Gołkowice | |
168 | Tak | 5 km | Anna | Wawryka | K | Brzesko | |
169 | Tak | 5 km | Marcin | Rysak | M | Okocim | |
170 | Tak | 10 km | Jerz | Kita | M | Brzesko | |
171 | 10 km | Grzmot Grzegorz | Kosmala | M | Biegnę Żeby Bartek mógł Biegać | Kielce | |
172 | Tak | 10 km | Katarzyna | Gołojuch | K | Krzemienica | |
173 | 10 km | Barbara | Zięba | K | Gang zakręconych Mastersow | Szynwałd | |
174 | Tak | 10 km | Grzegorz | Bednarz | M | Brak | Borek |
175 | 5 km | Wioleta | Mach | K | Zabierzów Biega | Zabierzów | |
176 | Tak | 10 km | Dariusz | Żak | M | Brzesko | |
177 | 10 km | Anna | Wrona | K | YogiMajster | Lubzina | |
178 | Tak | 10 km | Marek | Gierat | M | Kraków | |
179 | Tak | 5 km | Dominika | Ramza | K | Wawrzeńczyce | |
180 | 5 km | Tomasz | Gawin | M | Brzesko | ||
181 | NW | Magdalena | Gicala | K | Brzesko | ||
182 | 10 km | Piotr | Górnisiewicz | M | WM Triself | Kraków | |
183 | 5 km | Anna | Miler | K | Kraków | ||
184 | Tak | 5 km | Wojciech | Marecik | M | Brzesko | |
185 | Tak | NW | Katarzyna | Staszel | K | Jadowniki | |
186 | Tak | NW | Edyta | Woldańska | K | Złota | |
187 | Tak | 5 km | Paweł | Barnaś | M | [email protected] | Jodłówka |
188 | Tak | 5 km | Barbara | Daniec Kapałka | K | Jodłówka | |
189 | 10 km | Sergey | Tertyshnikov | M | Tarnów | ||
190 | Tak | 10 km | Stanisław | Mida | M | BYLE DO METY | TYMOWA 463 |
191 | Tak | 10 km | Łukasz | Dragun | M | Brzesko | |
192 | 10 km | Andrzej | Bernaś | M | Zaskawie | Wadowice | |
193 | 10 km | Bernadeta | Krajewska | K | Tarnów | ||
194 | 5 km | Katarzyna | Zajączkowska-Orłowska | K | JJFit Running Team | Kraków | |
195 | 10 km | Grzegorz | Rutkowski | M | Klub Matiego | Jeżowe | |
196 | 10 km | Agata | Serwatka | K | Bochnia | ||
197 | 10 km | Sławomir | Bryndza | M | Klecza Górna | ||
198 | Tak | NW | Dorota | Rutkowska | K | Klub Matiego Jeżowe | Jeżowe |
199 | Tak | 10 km | Grzegorz | Rutkowski | M | Klub Matiego Jeżowe | Jeżowe |
200 | 10 km | Grzegorz | Rutkowski | M | Klub Matiego Jeżowe | Jeżowe | |
201 | 10 km | Alicja | Bartoszek | K | Creative Bochnia Biega Team | Borek | |
202 | 10 km | Tadeusz | Bartoszek | M | Creative Bochnia Biega Team | Borek | |
203 | 10 km | Paweł | Orłowski | M | JJFit Running Team | Kraków | |
204 | 5 km | Michał | Górski | M | brzesko | ||
205 | Tak | 10 km | Roman | Mirończuk | M | Drużyna Szpiku | KRAKÓW |
206 | 10 km | RYSZARD | Pudzisz | M | M.OK Mszana Dolna | Ludźmierz | |
207 | 10 km | RYSZARD | Pudzisz | M | M.OK Mszana Dolna | Ludźmierz | |
208 | Tak | 5 km | Piotr | Serwan | M | #AdamCzerwińskiTeam | Jadowniki |
209 | 10 km | damian | kieś | M | rzeszów | ||
210 | 10 km | MAREK | STĘPIEŃ | M | Klub Biegowy Perła | Poręba Spytkowska | |
211 | 10 km | Katarzyna | Kowaluk | K | Szczurowa | ||
212 | 10 km | Kamil | Marecik | M | Okocimski Klub Sportowy | Brzesko | |
213 | Tak | 10 km | Andrzej | Zych | M | Brzesko | |
214 | Tak | 10 km | Aneta | Zych | M | Brzesko | |
215 | Tak | 5 km | Paweł | Marcinkowski | M | Borzęcin | |
216 | Tak | 10 km | Mariola | Niemczak | K | Brzesko | |
217 | 10 km | Karolina | Kubala | K | Poręba Spytkowska | ||
218 | Tak | 10 km | Anna | Michór | M | Dębno | |
219 | Tak | 10 km | Jerzy | PODGÓRSKI | M | Lacho Team | KRAKÓW |
220 | 10 km | Artur | Liszkowski | M | Kraków | ||
221 | Tak | 5 km | Robert | Biel | M | brzesko | |
222 | Tak | NW | Bernadeta | Kucharska | K | Kraków | |
223 | Tak | 10 km | Łukasz | Chrobak | M | Zakliczyn | |
224 | Tak | 5 km | Damian | Szydłowski | M | Brzesko | |
225 | Tak | 5 km | Katarzyna | Szydłowska | K | Brzesko | |
226 | Tak | 5 km | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
227 | Tak | NW | Grażyna | Kępa | K | Krakow | |
228 | 10 km | Anna | Nowak | K | #kokoszanel#team | Tarnów | |
229 | Tak | 10 km | Robert | Piłat | M | Oskarja | Brzostek |
230 | NW | Grażyna | Kępa | K | Kraków | ||
231 | 10 km | Paulina | Najdała | K | Spartan Training Group Tarnów | Bogumiłowice | |
232 | Tak | 5 km | WOJCIECH | JAKUBAS | M | Jadowniki | |
233 | Tak | 5 km | Beata | Boguta | K | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków |
234 | Tak | 5 km | Tomasz | Sosin | M | Sieprawska 5 | Konary |
235 | 5 km | Tomasz | Sosin | M | Sieprawska 5 | Konary | |
236 | Tak | NW | Bartłomiej | Olearczyk | M | Dębickie Gepardy | Dębica |
237 | 10 km | Patrycja | Pituch | M | Dogoń Krzeszowice | Kraków | |
238 | NW | Artur | Stańczyk | M | PTG SOKÓŁ Świat Pracy | Tarnów | |
239 | NW | Robert | Łopuch | M | Łabowa | ||
240 | Tak | NW | Bernardeta | Piechówka | K | Dream Team | Kraków |
241 | Tak | 10 km | Barbara | Olesiak | K | Los pantalones rojos | Kraków |
242 | Tak | 10 km | Grzegorz | Olesiak | M | Los pantalones rojos | Kraków |
243 | Tak | 10 km | Wojciech | Trojanowski | M | Lipnica Górna | |
244 | Tak | 10 km | Justyna | Gach-Michalska | K | Rzezawa | |
245 | Tak | NW | Marta | Barszcz | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
246 | Tak | 5 km | Anna | Cyankiewicz | K | kijanki | Kraków |
247 | Tak | 5 km | Agnieszka | Cyankiewicz | K | Kijanki | Kraków |
248 | Tak | 10 km | Maciej | Wicherek | M | ITMBW | Kraków |
249 | Tak | 10 km | Klaudia | Książek | K | Przyborów | |
250 | 10 km | Bartlomiej | Grabowski | M | Krakow | ||
251 | 10 km | Katarzyna | Kępowicz | K | Szynwałd | ||
252 | Tak | 10 km | Izabela | Klecka | K | Brzesko | |
253 | Tak | 10 km | Bartosz | Biel | M | Brzesko, Brzeski, MAŁOPOLSKIE | |
254 | Tak | 10 km | Sylwia | Giza | K | Morderczy chomik mutant | Szczurowa |
255 | Tak | 5 km | Małgorzata | Sacha | K | Sterkowiec | |
256 | Tak | NW | Ewelina | Olearczyk | K | Dębickie Gepardy | dębica |
257 | Tak | 10 km | Ireneusz | Mazur | M | Dębickie Gepardy | Dębica |
258 | Tak | NW | Kinga | Mazur | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
259 | Tak | NW | Danuta | Lis | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
260 | Tak | NW | Igor | Mazur | M | Dębickie Gepardy | Dębica |
261 | Tak | 10 km | Paweł | Molczyk | M | Niwka | |
262 | Tak | 10 km | Marcin | Gromadzki | M | KS Metal Tarnów | Szczepanowice |
263 | Tak | 10 km | Sławomir | Tracz | M | Myślenice | |
264 | Tak | 10 km | Mateusz | Matela | M | Czarna | |
265 | 10 km | Mateusz | Matela | M | Czarna | ||
266 | Tak | 10 km | Maciej | Kożuch | M | Poręba Spytkowska | |
267 | 10 km | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | ||
268 | Tak | 5 km | Jakub | Molczyk | M | MLUKS Tarnów | Niwka |
269 | Tak | 10 km | Marek | Molczyk | M | MOLO TEAM | Niwka |
270 | Tak | NW | Jerzy Piotr | Krakowski | M | PTG Sokół 1893 Mielec | Mielec |
271 | Tak | 10 km | Piotr | Krawczyk | M | Brak | Brzesko |
272 | Tak | 10 km | Tomasz | Wojciechowski | M | Brzesko | |
273 | 10 km | Tomasz | Kwiek | M | #kokoszanel#team | Tarnów | |
274 | Tak | 10 km | Stanisław | Prymula | M | Krościenko n.D | |
275 | 10 km | Targosz | Michał | M | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
276 | Tak | 10 km | Artur | Pasula | M | Krzeczòw | |
277 | Tak | NW | Magdalena | Nazimek | K | woodward Runners | Niepolomice |
278 | Tak | 5 km | Wojciech | Pamuła | M | WOODWARD RUNNERS | Kraków |
279 | Tak | 5 km | Bartosz | Nazimek | M | Woodward runners | Niepołomice |
280 | Tak | 10 km | Jozef | Jodlowski | M | Mati | Brzesko |
281 | 10 km | Marek | Brzozowski | M | Tarnów | ||
282 | Tak | 10 km | Krzysiek | Pagacz | M | KB Perła | Bielcza |
283 | Tak | 10 km | Zygmunt | Michalik | M | Niepołomice Biegają | Podłęże |
284 | Tak | 10 km | Dorota | Cetnar-Duda | K | Rzuchowa | |
285 | Tak | 10 km | Jędrek | Wołek | K | Bielcza | |
286 | 10 km | Anna | Kusion | K | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | |
287 | 10 km | Rafał | Kłosowski | M | RR Swimrun | Bochnia | |
288 | Tak | 10 km | Grzegorz | Górak | M | Biegam bo lubię | Kraków |
289 | 5 km | Joanna | Szczepanik | K | Azs Awf Kraków Masters | Kraków | |
290 | 10 km | Monika | GRUSZKA | K | Tarnów | ||
291 | NW | Elżbieta | Pomykacz | K | Sokół Świat Pracy | Tarnòw | |
292 | 5 km | Dawid | Buczkowski | M | Tarnów | ||
293 | 10 km | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | ||
294 | Tak | 10 km | Agnieszka | Natkaniec | K | Rzezawa | |
295 | Tak | 10 km | Robert | Taf | M | Rzezawa | |
296 | Tak | 10 km | Ryszard | Gałka | M | Fcb | Brzesko |
297 | Tak | NW | Anna | Gałka | K | Psg | Brzesko |
298 | Tak | 10 km | Kinga | Burza | K | LKS Burzyn | Burzyn |
299 | 10 km | Bogusław | Nowak | M | Luborzycki | Luborzyca | |
300 | Tak | NW | Ludmiła | Boryczko | K | Tarnów | |
301 | Tak | 10 km | Edyta | Stodolak | K | KS Kraków Dragons | Kraków |
302 | Tak | 10 km | Piotr | Sarlej | M | Mężczyźni Świętego Józefa | Szczepanów |
303 | NW | Dorota | Słobodzian | K | Sokół | Tarnów | |
304 | Tak | NW | Joanna | Walkowiak | K | Dębica | |
305 | 5 km | Tomasz | Zaleski | M | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | |
306 | Tak | 5 km | Zuzanna | Kras | K | Mluks Tarnów | TUCHÓW |
307 | Tak | 10 km | Katarzyna | Żak | K | Brzesko | |
308 | NW | Marek | Wieczorek | M | Brak | Kraków | |
309 | Tak | 5 km | Anna | Domowicz | K | Kraków | |
310 | NW | Katarzyna | Duleba | K | Koszyce wielkie | ||
311 | Tak | 10 km | Łukasz | Wolny | M | Tarnów | |
312 | Tak | 5 km | Błażej | Pochwat | M | 1SGS | Kraków |
313 | Tak | 5 km | Agnieszka | Szczypka | K | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków |
314 | 5 km | Kinga | Jamrozik | K | Kijanki | Kraków | |
315 | Tak | 10 km | Robert | Przybysławski | M | Bucze | |
316 | Tak | 10 km | Andrzej | Kańtoch | M | Siekierczyna | |
317 | Tak | 10 km | Izabela | Kańtoch | K | Siekierczyna | |
318 | Tak | 10 km | Wojciech | Stanisławczyk | M | Lange Tri Coach | Brzesko |
319 | 10 km | Paweł | Baka | M | #BaxonMeble | Tarnów | |
320 | Tak | NW | Krystian | Dzioba | M | Spartańska Dzicz | Bobrowniki Wielkie |
321 | Tak | 5 km | Dariusz | Osika | M | Łęg Tarnowski | |
322 | NW | Jadwiga | Kłusak | K | PTG Sokół - Świat Pracy | Tarnów | |
323 | NW | Łucja | Zelek | K | PTG Sokół Tarnów | Łęg Tarnowski | |
324 | 10 km | Damian | Jarosz | M | Mokrzyska | ||
325 | Tak | 10 km | Dominik | Papuga | M | Klub Biegowy Perła | Jadowniki |
326 | Tak | 5 km | Gabriela | Ryba | K | MLUKS TARNÓW | Brzesko |
327 | Tak | 10 km | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
328 | Tak | 10 km | Maria | Ryba | K | Brzesko | |
329 | NW | Aleksander | Duda | M | PTG Sokół Świat Pracy | Tarnów | |
330 | Tak | NW | Wacław | Kania | M | Polish Runners Club Ireland | Ilkowice |
331 | Tak | 5 km | Roman | Podorski | M | STG Tarnów | Tarnów |
332 | Tak | 5 km | Tomasz | Pasek | M | Gang Zakręconych Mastersów | Tarnobrzeg |
333 | Tak | NW | Bożena | Kapałka | K | STG Tarnów | Gromnik |
334 | 10 km | Dominik | Kryca | M | Team Kopeć | Tarnów | |
335 | Tak | 10 km | Anna | Ciura | K | Kraków | |
336 | 10 km | Bogusław | Opryszek | M | ITMBW Kraków | Kraków | |
337 | Tak | 5 km | Rafał | Wnęk | M | Rafalski Team | Gnojnik |
338 | Tak | 10 km | Tomek | Łubiarz | M | Nic na siłę | Biłgoraj |
339 | Tak | 5 km | Czesław | Furmanek | M | Jasło - Trzcinica | |
340 | 10 km | Beata | Słomska | K | LKS Burzyn | Jodłówka Tuchowska | |
341 | Tak | NW | Paweł | Madejski | M | Gang Zakręconych Mastersów | Żabno |
342 | Tak | 10 km | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | |
343 | Tak | 10 km | Adam | Jewulski | M | Joniny | |
344 | Tak | 5 km | Andrzej | Wieczorek | M | Spartan Training Group Tarnów | Tarnów |
345 | Tak | NW | Mariusz | Szpunar | M | Handzlowska Brać | Sonina |
346 | Tak | NW | Wanda | Czarnota | K | Handzlowska Brać | Handzlówka |
347 | Tak | NW | Andrzej | Czarnota | M | Handzlowska Brać | Handzlówka |
348 | Tak | 10 km | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | mcp team | Tarnów |
349 | NW | Małgorzata | Krawczyk | K | Jest Lepiej Częstochowa | Żeglce | |
350 | NW | Krzysztof | Krawczyk | M | Jest Lepiej Częstochowa | Żeglce | |
351 | Tak | NW | Agnieszka | Stós-Stawiarz | K | Brzesko | |
352 | Tak | 10 km | Paweł | Stawiarz | M | Brzesko | |
353 | Tak | 10 km | Michał | Martyka | M | Goodbike.com.pl sklep rowerowy | Borzęcin |
354 | Tak | 5 km | Bartosz | Sadowski | M | Brzesko | |
355 | Tak | NW | Henryk | Rost | M | niezrzeszony | Nowy Sącz |
356 | Tak | 10 km | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
357 | Tak | NW | Janusz | Padło | M | BYDLE DO PRZODU | WIERZCHOSŁAWICE |
358 | 10 km | Jarosław | Makowiec | M | LKS Burzyn | Tuchów |
Biegi Dzieci - III Brzeska Dycha św Jakuba
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz | Żak | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
2 | Aleksandra | Tocka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
3 | Szymon | Mietła | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
4 | Patryk | Dadej | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
5 | Kaja | Górka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
6 | Michał | Garbień | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
7 | Ania | Rogóż | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Wola Dębińska |
8 | Barbara | Grzegórzek | K | Przedszkolak | Wielka wieś |
9 | Kamil | Grzegórzek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Wielka Wieś |
10 | Jan | Łabno | M | Przedszkolak | Brzesko |
11 | Przemek | Szołtysik | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
12 | Patrycja | Szołtysik | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
13 | Adam | Gniadek | M | Przedszkolak | Brzesko |
14 | Hania | Gniadek | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
15 | Patryk | Surma | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
16 | Basia | Wiecek | K | Przedszkolak | Brzesko |
17 | Filip | Pawełek | M | Przedszkolak | Brzesko |
18 | Dawid | Krawczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Buczków |
19 | Igor | Michór | M | Przedszkolak | Dębno |
20 | Kamila | Staszel-Łatas | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
21 | DOMINIK | BEDNARCZYK | M | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
22 | Wiktor | Michór | M | Przedszkolak | Dębno |
23 | Filip | Mrożek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
24 | Radosław | Obral | M | Przedszkolak | Kraków |
25 | Martyna | Obral | K | Przedszkolak | Kraków |
26 | Nel | Bruc | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mokrzyska |
27 | Piotr | Dumienski | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
28 | Wiktoria | Borowiec | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
29 | Mikołaj | Kleparski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
30 | Klara | Kleparska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
31 | Mateusz | Piechowicz | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
32 | WIKTORIA | KOT | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
33 | ALICJA | KOT | K | Przedszkolak | Jadowniki |
34 | Piotr | Padło | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
35 | Oliwia | Duda | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
36 | Wojciech | Serwatka | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
37 | Alex | Zachara | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
38 | Maciej | Rachwał | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
39 | Filip | Rachwał | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
40 | Natalia | Rak | K | Przedszkolak | Katowice |
41 | Adrianna | Tobiasz | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
42 | Julia | Tobiasz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
43 | Michał | Hamielec | M | Klasa I-III sz.podst. | brzesko |
44 | Oliwia | Gdowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
45 | Aleksander | Ważydrąg | M | Przedszkolak | Brzesko |
46 | Emil | Tota | M | Przedszkolak | Brzesko |
47 | Julia | Budka | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Limanowa |
48 | Jadwiga | Kociołek | K | Przedszkolak | Łososina Dolna |
49 | Emilia | Nowak | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
50 | Bartosz | Bodziony | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
51 | Natalia | GORLA | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
52 | Zuzanna | GORLA | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
53 | Leon | Kasperczyk | M | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
54 | Julian | Kasperczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
55 | Sebastian | Kania | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
56 | Kamil | Mleczko | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
57 | Kacper | Baran | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
58 | Julia | Młynarczyk | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Wrzępia |
59 | Emilia | Mądra | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | WRZĘPIA |
60 | Filip | Majca | M | Przedszkolak | Brzesko |
61 | Leon | Gutfrański | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
62 | Jagoda | Jaworska | K | Przedszkolak | Zabierzów Bocheński |
63 | Laura | Jaworska | K | Klasa I-III sz.podst. | Zabierzów Bocheński |
64 | Jakub | Jaworski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Zabierzów Bocheński |
65 | Paulina | Nosal | K | Klasa I-III sz.podst. | Jastew |
66 | Bartłomiej | Nosal | M | Klasa I-III sz.podst. | Jastew |
67 | Natalia | Salamon | K | Przedszkolak | Brzesko |
68 | Wiktor | Kusiak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
69 | Karol | Kukuła | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
70 | Martyna | Kurek | K | Klasa I-III sz.podst. | Jastew |
71 | Krzysztof | Ruchała | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
72 | Kinga | Witek | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
73 | Karina | Witek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
74 | Patrycja | Mróz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gdów |
75 | Ewelina | Mróz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gdów |
76 | Wiktoria | Dobrzańska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
77 | Oktawia | Mikos | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
78 | Laura | Mikos | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
79 | Wiktoria | Dobrzańska | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
80 | Martyna | Mendel | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
81 | Maja | Libera | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
82 | Aleksander | Kucia | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
83 | Miłosz | Famielec | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
84 | Liliana | Skiba | K | Przedszkolak | Tarnów |
85 | Matylda | Leniar | K | Przedszkolak | Brzesko |
86 | Łucja | Leniar | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
87 | Alżbeta | Hajduk | K | Przedszkolak | Dębno |
88 | Samuel | Hajduk | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dębno |
89 | Aleksandra | Kołpa | K | Przedszkolak | Brzesko |
90 | Stanisław | Kołpa | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
91 | Zofia | Kołpa | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
92 | Helena | Zięba | K | Przedszkolak | Damienice |
93 | Leon | Zięba | M | Przedszkolak | Damienice |
94 | Ksawery | Bartnicki | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
95 | Natalia | Stokłosa | K | Klasa I-III sz.podst. | Sobolów |
96 | Eryk | Stokłosa | M | Klasa I-III sz.podst. | Sobolów |
97 | Ksawery | Bernacki | M | Przedszkolak | Brzesko |
98 | Hubert | Bernacki | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
99 | Gabriel | Sukiennik | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
100 | Wiktor | Czernecki | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
101 | Emanuel | Borek | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
102 | Seweryn | Borek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
103 | Jakub | Martyna | M | Przedszkolak | Jadowniki |
104 | Daniel | Szydłowski | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
105 | Antoni | Fulara | M | Przedszkolak | Gnojnik |
106 | Hubert | Okas | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
107 | Natan | Okas | M | Przedszkolak | Jadowniki |
108 | Wojciech | Rojkowicz | M | Przedszkolak | Brzesko |
109 | Amelia | Zając | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
110 | Julia | Rojkowicz | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
111 | Jakub | Grzebieniarz | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | BRZESKO |
112 | Zuzanna | Folmer | K | Przedszkolak | Brzesko |
113 | Szymon | Zych | M | Klasa I-III sz.podst. | Złota |
114 | Emil | Famielec | M | Przedszkolak | Brzesko |
115 | Leon | Famielec | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
116 | Ignacy | Famielec | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
117 | Seweryn | Famielec | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
118 | Michał | Garbień | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
119 | Igor | Łukowicz | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
120 | Antoni | Sroka | M | Przedszkolak | Mierzeń |
121 | Feliks | Kozioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
122 | Leon | Kozioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
123 | Arleta | Kozioł | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
124 | Lena | Łukowicz | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
125 | Aleksander | Martyna | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
126 | Jan | Świerczek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
127 | Zofia | Świerczek | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jadowniki |
128 | GABRIEL | OPIELA | M | Przedszkolak | MORDARKA |
129 | ZOFIA | OPIELA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | MORDARKA |
130 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
131 | Jan | Marecik | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
132 | Wojciech | Jawor | M | Przedszkolak | Kraków |
133 | Franciszek | Jawor | M | Przedszkolak | Kraków |
134 | Dominik | Sarlej | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Szczepanów |
135 | Lena | Kaleta | K | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
136 | Hanna | Bednarz | K | Przedszkolak | Jodłówka |
137 | Ignacy | Gawin | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
138 | Klara | Gawin | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
139 | Idzi | Gawin | M | Przedszkolak | Brzesko |
140 | Ksawery | Pytka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
141 | Lena | Folmer | K | Klasa I-III sz.podst. | BRZESKO |
142 | Aleksandra | Jachna | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
143 | Jan | Habel | M | Przedszkolak | Jasień |
144 | Zosia | Habel | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
145 | Róża | Habel | K | Przedszkolak | Jasień |
146 | Oliwia | Grzesik | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Łapczyca |
147 | Oliwier | Marecik | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
148 | Weronika | Marecik | K | Przedszkolak | Brzesko |
149 | Franciszek | Zych | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
150 | Igor | Marcinkowski | M | Przedszkolak | Borzęcin |
151 | Colin | Kubala | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Poręba Spytkowska |
152 | Colin | Kubala | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Poręba Spytkowska |
153 | Kevin | Kubala | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Poręba Spytkowska |
154 | Amelia | Kubala | K | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
155 | Krzysztof | Kozioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
156 | Marcel | JAKUBAS | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jadowniki |
157 | Zuzanna | Syrek | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Olszowice |
158 | DARIA | SZYDŁOWSKA | K | Klasa I-III sz.podst. | BRZESKO |
159 | Patryk | Czosnek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasień |
160 | Wojciech | Czosnek | M | Przedszkolak | Jasień |
161 | Olek | Czosnek | M | Przedszkolak | Jasień |
162 | Milena | Barnaś | K | Przedszkolak | Jodłówka |
163 | Fabian | Galas | M | Przedszkolak | Łoniowa |
164 | Adrian | Galas | M | Klasa I-III sz.podst. | Łoniowa |
165 | Daniel | Szydłowska | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
166 | Kinga | Szydłowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
167 | Seweryn | Sowa | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
168 | Marcelina | Wojciechowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Perła |
169 | Marcelina | Wojciechiwska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Perła |
170 | Milena | Gromadzka | K | Przedszkolak | Szczepanowice |
171 | Kornelia | Kostecka | K | Przedszkolak | Brzesko |
172 | Zuzanna | Sroka | K | Przedszkolak | Tarnow |
173 | Jan | Sroka | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
174 | Jędruś | Wołek | M | Przedszkolak | bielcza |
175 | Kaja | Kural | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
176 | Natan | Kural | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
177 | Jakub | Michalski | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Rzezawa |
178 | Mateusz | Kapałka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka |
179 | Bartłomiej | Kapałka | M | Przedszkolak | Jodłówka |
180 | Julia | Kapałka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka |
181 | Klara | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
182 | Alan | Siemieniec | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
183 | Marcel | Siemieniec | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
184 | Alan | Siemieniec | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
185 | Szymon | Zięba | M | Klasa I-III sz.podst. | Nowa Dęba |
186 | Karolina | Zięba | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Nowa Dęba |
187 | Aleksandra | Wolnik | K | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
188 | Wiktor | Wolnik | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
189 | Nadia | Pajor | K | Przedszkolak | Wola Dębińska |
190 | Fabian | Pajor | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
191 | Matylda | Giza | K | Przedszkolak | Szczurowa |
192 | Aleksander | Sacha | M | Przedszkolak | Sterkowiec |
193 | Julia | Sacha | K | Klasa I-III sz.podst. | Sterkowiec |
194 | Bruno | Mazur | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
195 | Adam | Olearczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | dębica |
196 | Marcin | Okaz | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
197 | Dawid | Zelek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jodłówka |
198 | Paweł | Zelek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka |
199 | Adaś | Kucharzyk | M | Przedszkolak | Brzesko |
200 | Aleksander | Biel | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
201 | Gabriel | Baniak | M | Przedszkolak | Jadowniki |
202 | Julia | Baniak | K | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
203 | Kacper | Krzeczek | M | Przedszkolak | Gosprzydowa |
204 | Grzegorz | Glapiński | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
205 | Leon | Broszkiewicz | M | Przedszkolak | Brzesko |
206 | Jeremi | Mastalerz | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
207 | Szymon | Legutko | M | Klasa I-III sz.podst. | Bucze |
208 | Jakub | Pacura | M | Przedszkolak | Jadowniki |
209 | Filip | Woźniak | M | Przedszkolak | Brzesko |
210 | MIESZKO | WOŹNIAK | M | Przedszkolak | Brzesko |
211 | Zuzanna | Gicala | K | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
212 | Karol | Gicala | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
213 | Dagmara | Pasula | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Krzeczòw |
214 | Szymon | Pasula | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Krzeczòw |
215 | Martyna | Pagacz | K | Klasa I-III sz.podst. | Bielcza |
216 | Mikołaj | Pagacz | M | Przedszkolak | Bielcza |
217 | Urszula | Ordon | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
218 | Gabriela | Trela | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jadowniki |
219 | Sara | Trela | K | Przedszkolak | Jadowniki |
220 | Kamila | Chrabąszcz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
221 | Wojciech | Walkowiak | M | Przedszkolak | Dębica |
222 | Franciszek | Walkowiak | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
223 | Jakub | Walkowiak | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
224 | Oskar | Śledź | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Poręba Spytkowska |
225 | Izabella | Osika | K | Klasa I-III sz.podst. | Łęg Tarnowski |
226 | Hubert | Osika | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Łęg Tarnowski |
227 | Szymon | Żak | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
228 | Karolina | Żak | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
229 | Tomasz | Wolsza | M | Przedszkolak | BRZESKO |
230 | Hubert | Hebda | M | Przedszkolak | Brzesko |
231 | Alan | Hebda | M | Przedszkolak | Brzesko |
232 | Kamila | Hebda | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
233 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
234 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
235 | Marek | Wieczorek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Kraków |
236 | Hanna | Wieczorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
237 | Zuzanna | Kras | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | TUCHÓW |
238 | Gabriela | Ryba | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
239 | Remigiusz | Ryba | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
240 | Ignacy | Myszka | M | Przedszkolak | Brzesko |
241 | Franciszek | Myszka | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
242 | Oliwia | Polek | K | Przedszkolak | Lipnica Dolna |
243 | Milena | Ramian | K | Klasa I-III sz.podst. | Bobrowniki Małe |
244 | Maria | Ramian | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Bobrowniki Małe |
245 | Anna | Maurek | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Kraków |
246 | Kacper | Maurek | M | Przedszkolak | Kraków |
247 | Jan | Maurek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
248 | Otylia | Sadowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
249 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
250 | Jarosław | Makowiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |