- To event minęło.
IV Bieg Drwala
8 sierpnia 2021
Wydarzenie Nawigacja
CEL IMPREZY
- popularyzacja, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
- propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Gminy Ryglice i regionu Małopolski
PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Ryglic – Paweł Augustyn
ORGANIZATOR
- LKS Burzyn
- Kępa Sport
- KS Ryglice
TERMIN I MIEJSCE:
- 8 sierpnia 2021 r. (niedziela) – Ryglice
- Start i Meta (Rynek w Ryglicach)
- Biuro zawodów: 9:00-10:45 – (Rynek w Ryglicach)
- Biegi dzieci: od 10:00
- Start IV Bieg Drwala: 11:15 ( zamknięcie trasy 13:15)
Dystans:
- Dystans: 11 km (60 % asfalt, 40 % drogi leśne utwardzone)
- Limit czasowy: 120 minut
- Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl )
- Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni
Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 11 km:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat + K-4 50 lat +
Pakiet Startowy
- numer startowy
- elektroniczny pomiar czasu
- artykuły pozyskane od sponsorów
- pamiątkowy upominek sportowy
- woda na trasie i mecie zawodów
- materiały informacyjne i reklamowe
- pamiątkowy odlewany medal na mecie
- posiłek na mecie
- opiekę medyczną
Wymogi i zalecenia sanitarne wg. Rozporządzenie Rady Ministrów
- Organizator wydarzenia sportowego:
a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu sportowym,
b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
c) zapewnia osobom uczestniczącym w wydarzeniu sportowym środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
e) zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami wydarzeń sportowych - Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub
sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe.
IV Bieg Drwala
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Patrycja | Tumidajewicz | K | Libusza | |
2 | Łukasz | Pałka | M | Limanowa | ||
3 | Tak | PAULINA | BODZIONY | K | ZORY | APOLONa |
4 | Tak | PAULINA | BODZIONY | K | ZORY | APOLONa |
5 | Tak | MAREK | BODZIONY | M | SWINIARSKO | Apollona |
6 | BODZIONY | MAREK | M | SWINIARSKO | Apollona | |
7 | MAREK | BODZIONY | M | SWINIARSKO | Apollona | |
8 | Tak | Oskar | Haupa | M | Skawina | |
9 | Tak | Bartosz | Stachurski | M | Skaryszew | |
10 | Oskar | Haupa | M | Skawina | - | |
11 | Tak | Krzysztof | Mazur | M | Stary Sącz | |
12 | MICHAŁ | NIEMIEC | M | Tarnów | Decathlon Tarnów | |
13 | Tak | Anna | Szałaś | K | Wielkie Drogi | |
14 | Mateusz | Pliś | M | Rzeszów | ||
15 | Tak | Tomasz | Dudzinski | M | Rzeszów | |
16 | Tomek | Dudzinski | M | Rzeszów | ||
17 | Tak | adrian | Sułowski | M | Skawina | |
18 | Tak | Magdalena | Wojas | K | Kraków | Słodko Zdrowy |
19 | Tak | Maciej | Gąciarz | M | Koszyce Wielkie | |
20 | Tak | Piotr | Mokrzycki | M | Burzyn | |
21 | Tak | Dariusz | Wojciechowski | M | Zalasowa | |
22 | Kinga | Stelmach | K | Tarnów | Kozica Gorska | |
23 | Tak | Maciej | Knapczyk | M | Kraków | |
24 | Tak | Bogusław | Opryszek | M | Kraków | ITMBW Kraków |
25 | Tak | W5 | Sułkowski | M | Limanowa | Limanowa Biega |
26 | Tak | Tomasz | Soja | M | Mielec | |
27 | Tak | Kinga | Burza | K | Burzyn | LKS Burzyn |
28 | Tak | PIOTR | CZAPLA | M | Rząska | Heron |
29 | Tak | Rafał | Plewa | M | Jadowniki | |
30 | Łukasz | Sierotowicz | M | Nowy Sącz | ||
31 | Tak | grzegorz | duleba | M | koszyce wielkie | ultramęki |
32 | Jarosław | Kisiński | M | Nowy Sącz | ||
33 | Kinga | Lowe | K | Tarnów | UNIT37 | |
34 | Tak | Sebastian | Sutkowski | M | Tarnów | Dziki Wątoku |
35 | Tak | Michał | Nosal | M | Pogórska Wola | Spartańska Dzicz |
36 | Marek | Modrzejewski | M | Janów Lubelski | ||
37 | Tak | Maciej | Jura | M | Nowy Sącz | ITMBW Kraków |
38 | Dorota | Klimek | K | Nowy Sacz | Klimkor | |
39 | Piotr | Klimek | M | Nowy Sacz | Klimkor | |
40 | Tak | Paweł | Puścizna | M | GORLICE | Saint-Gobain SQUAD |
41 | Tak | Krzysztof | Miętka | M | Kraków | |
42 | Dominik | Kryca | M | Tarnów | Team Kopeć | |
43 | Tak | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS BURZYN |
44 | Tak | damian | kieś | M | rzeszów | |
45 | Michał | Targosz | M | Kraków | #AdamCzerwińskiTeam | |
46 | Tak | Stan | Żołnierczyk | M | Kraków | |
47 | Tak | Rafał | Grochal | M | Niepołomice | |
48 | Tak | Jarosław | Iwaniec | M | Nowy Sącz | End of Race |
49 | Tak | Jarosław | Nykiel | M | Tarnów | |
50 | Sylwester | Gadziała | M | Malinie | ||
51 | Tak | Jerzy | Cielak | M | Paszczyna | |
52 | Tak | Krzysztof | Kasperkiewicz | M | KRAKÓW | |
53 | Tak | Iwona | Głowacz | K | KRAKÓW | |
54 | Tak | Michał | Stec | M | Dębica | |
55 | Włodzimierz | Foryś | M | Duląbka | ULKS Technik Trzcinica | |
56 | Michał | Stec | M | Dębica | ||
57 | Ewa | Wilk | K | Dębica | ||
58 | Tak | Beata | Zaucha | K | Burzyn | LKS Burzyn |
59 | Maciej | Jura | M | Nowy Sącz | ITMBW Kraków | |
60 | Tak | Rafał | Zaucha | M | Burzyn | LKS Burzyn |
61 | Tak | Roman | Borowiecki | M | Błazkiwa | |
62 | Tak | Rafał | Sikora | M | Grabiny | |
63 | Tak | Pablo | Higon | M | Krakow | |
64 | Tak | Bogusław | Rycąbel | M | Ostrowiec Świętokrzyski | |
65 | Krzysztof | Dąbrowski | M | Zabrze | SOCIOS SILESIA | |
66 | Tak | Bartosz | Rybak | M | Preczów | Dziki Wątoku |
67 | Tak | Mateusz | Filipak | M | Biesna | |
68 | Tak | Anna | Duda | K | Tarnów | |
69 | Tak | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn |
70 | Tak | Tomasz | Pyznar | M | Gorlice | Grupetto Gorlice |
71 | Tak | Kaja | Giemza | K | Nowy Sącz | Oxy Gym |
72 | Kaja | Giemza | K | Nowy Sącz | Oxy Gym | |
73 | Tak | Dariusz | Solecki | M | Nowy Sącz | Oxy Gym |
74 | Marcin | Wieczorek | M | Kraków | brak | |
75 | Tak | Łukasz | Caban | M | Nowy Sącz | |
76 | Tak | Marek | Prich | M | Machowa | |
77 | Tak | Zbigniew | Zięba | M | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersów |
78 | Tak | Sara | Labak | K | Wola Lubecka | |
79 | Tak | Aleksandra | Gawron | K | Wola Lubecka | |
80 | Mateusz | Mądro | M | Skrzyszów | DZIKIE MUSTANGI | |
81 | Tak | Andrzej | Mazurkiewicz | M | Nowy Sącz | |
82 | Tak | Małgorzata | Rogozińska | K | Binarowa | Ultra zabiegana |
83 | Tak | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | Ultra zabiegany |
84 | Grzegorz | CZYŻ | M | Tarnów | Grupa Azoty - Automatyka Tarnów | |
85 | Tak | PATRYCJA | ZAJĄC | K | NOWY SĄCZ | |
86 | Tak | Jakub | Drzazga | M | Wrocław | Dynamo Tłuszczak |
87 | Jakub | Drzazga | M | Wrocław | Tłuszczak Team | |
88 | Tak | Grzegorz | Sitarz | M | Rzeszów | |
89 | Dariusz | Skwara | M | Rzeszów | ||
90 | Tak | Łukasz | Jurek | M | Dąbrowa Tarnowska | |
91 | Tak | Piotr | Sieroń | M | Dąbrowa Tarnowska | |
92 | Tak | Maciej | Jurek | M | Dąbrowa Tarnowska | |
93 | Maciej | Jurek | M | Dąbrowa Tarnowska | ||
94 | Tak | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow |
95 | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow | |
96 | Tak | Józef | Zborowski | M | Staszów | |
97 | Tak | Wojciech | Janisz | M | Nowy Sącz | |
98 | Adam | Zamorski | M | Cetula | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | |
99 | Tak | Tomasz | Pasek | M | Tarnobrzeg | Gang Zakręconych Mastersów |
100 | Tak | Daniel | Tičinović | M | Kraków | Błękitna XVII-tka |
101 | Tak | Kamil | Krawczyk | M | Wola Radłowska | |
102 | Tak | Maciej | Bochenek | M | Rzeszów | |
103 | Tak | Łukasz | Bochenek | M | Rzeszów | |
104 | Tak | Piotr | Kupiec | M | Ryglice | KS Ryglice |
105 | Tak | Adam | Kukułka | M | Ryglice | KS Ryglice Sekcja Biegowa |
106 | Stanisław | Piątek | M | Kraków | ITMBW Kraków | |
107 | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | ||
108 | Tak | Kinga | Pawlik Sitarz | K | Rzeszów | |
109 | Maja | Poźniak-Styczyńska | K | Puławy | DDC | |
110 | Tak | Artur | Borycki | M | Dąbrowa Tarnowska | |
111 | Tak | Andrzej | Kubisztal | M | Tarnów | Cukiernia Kudelski Tarnów |
112 | Marcin | Zet | M | Połaniec | Running Połaniec | |
113 | Marcin | Zet | M | Połaniec | ||
114 | Tak | Marek | Rejman | M | Tarnobrzeg | |
115 | Tak | Dorota | Rejman | K | Tarnobrzeg | |
116 | Tak | Rafal | Muniak | M | Tuszyma | |
117 | Tak | Marcin | Smoliński | M | Rzeszów | Biegnący z wilkami |
118 | Tak | Aleksander | Szczepaniak | M | Stary Sącz | AKTYWNY STARY SACZ |
119 | Tak | Julia | Dziedzic | K | Stary Sącz | AKTYWNY STARY SACZ |
120 | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
121 | Tak | Sławomir | Szczepaniak | M | Stary Sącz | AKTYWNY STARY SACZ |
122 | Andrzej | Dziąbor | M | Będzin | #byledomety | |
123 | Tak | Anna | Wszołek | K | Rożnowice | Gorlicka Grupa Biegowa |
124 | Tak | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
125 | Tak | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel # team |
126 | Tak | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
127 | Tak | Sławomir | Szymaszek | M | Pilzno | Królewskie Pilzno |
128 | Tak | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | |
129 | Tak | Adam | Jewulski | M | Joniny | |
130 | Tak | Marcin | Mika | M | Zaborów | |
131 | Tak | Marek | Stańczyk | M | Ryglice | |
132 | Tak | Mariusz | Słomski | M | Żurowa | Zurowa Biega |
133 | Kazimierz | Kawulak | M | Jaworzno | ||
134 | Tak | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
135 | Tak | Małgorzata | Pękala | K | Czarna | Czarne Gryfy |
136 | Tak | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
137 | Michał | Niemiec | M | Tarnów | Decathlon Tarnów | |
138 | Tak | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca | Luborzycki |
139 | Tak | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG - Sokół w Tuchowie |
140 | Angelika | Papiernik | K | Skurowa | ||
141 | Tak | Arkadiusz | Gubała | M | Gorlice | Grupetto Gorlice |
142 | Tak | Kamil | Wędrychowicz | M | Gorlice | |
143 | Tak | TOMASZ | LISAK | M | RYGLICE | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA |
144 | Nina | Skalak | K | Ilkowice | ||
145 | Katarzyna | Marek | K | Tarnow | Unit37 | |
146 | Jozef | Dzikowski | M | Tymowa | K B PERLA | |
147 | Tak | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
148 | Magdalena | Duda | K | Zurowa | ||
149 | Tak | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
150 | Tak | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | - |
151 | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów | |
152 | Andrzej | Dziedzic | M | Dąbrowa Tarnowska | BHP | |
153 | Tak | Witold | pyc | M | Kowalowa | tc |
154 | Witold | pyc | M | Kowalowa | sam sobie | |
155 | Tak | Arkadiusz | Żywiec | M | Żabno | Hunters Ocr Team |
156 | Jacek | Wójcik | M | Ołpiny | ||
157 | Tak | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | |
158 | Tak | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | LKS Burzyn |
159 | Tak | LIDIA | WOŹNIAK | K | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA |
160 | Tak | JANUSZ | WOŹNIAK | M | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA |
161 | Tak | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | KS RYGLICE |
162 | Piotr | Kamiński | M | Dębowa | NakedWarriorPL | |
163 | Tak | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
164 | Tak | Wojciech | Skruch | M | Joniny | KS Ryglice - Sekcja Biegowa |
165 | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | ||
166 | Tak | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
167 | Tak | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | Spróchniali Herkulesi |
168 | Tak | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | Dziki Wątoku |
169 | Tak | Tadeusz | Kukulka | M | Ryglice | KS Ryglice |
170 | Tak | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
171 | Tak | Robert | Łopuch | M | Łabowa | |
172 | Mateusz | Matela | M | Ryglice | ||
173 | Tak | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy |
174 | Tak | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | |
175 | Tak | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
176 | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca | Luborzycki | |
177 | Tak | Tobiasz | PALUCH | M | Ryglice | KS RYGLICE |
178 | Tak | Zbigniew | Brodło | M | Zabłędza | LKS Burzyn |
179 | Tak | Dominik | Kupiec | M | Ryglice | KS Ryglice - Sekcja Biegowa |
180 | Tak | Przemysław | Bień | M | Joniny | KS Ryglice-Sekcja Biegowa |
181 | Tak | Małgorzata | Musiał | K | Tarnów | |
182 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Wzrost wysokości: 248 m
Spadek wysokości: 255 m
Biegi dzieci - IV Bieg Drwala
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian | Kozioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
2 | Jakub | Gostek | M | Przedszkolak | Grabno |
3 | Sebastian | Krzywoń | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
4 | Bartosz | Krzywoń | M | Przedszkolak | Ryglice |
5 | Daria | Krzywoń | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
6 | Wiktor | Kurzeja | M | Przedszkolak | Kamienica |
7 | Martynka | Budka | K | Przedszkolak | Mordarka |
8 | Julia | Budka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mordarka |
9 | Maksymilian | Matug | M | Klasa I-III sz.podst. | Katowice |
10 | Kajetan | Pawłowski | M | Przedszkolak | Zalasowa |
11 | Jagoda | Pawłowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
12 | MARCEL | DUDA | M | Przedszkolak | TARNÓW |
13 | Karolina | Gadzała | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jasło |
14 | Bartłomiej | Gadzała | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jasło |
15 | PAULINA | BODZIONY | K | Klasa IV-VI sz.podst. | ZORY |
16 | MAJA | BODZIONY | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Zory |
17 | Iga | Zelek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnowiec |
18 | Wirginia | Tyrka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
19 | Ksawery | Kozak | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
20 | Wiktoria | Piórkowska | K | Przedszkolak | Zalasowa |
21 | Aleksandra | Piórkowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zalasowa |
22 | Zuzanna | Szałaś | K | Klasa I-III sz.podst. | Wielkie Drogi |
23 | Amelia | Szałaś | K | Klasa I-III sz.podst. | Wielkie Drogi |
24 | Martyna | Wojciechowska | K | Przedszkolak | Zalasowa |
25 | Hanna | Szymaszek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Pilzno |
26 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
27 | Lilianna | Kucharczyk | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Tuchów |
28 | Milena | Ramian | K | Klasa I-III sz.podst. | Bobrowniki Małe |
29 | Maria | Ramian | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Bobrowniki Małe |
30 | Julia | Młynarczyk | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Wrzępia |
31 | Jakub | Mirek | M | Przedszkolak | Zalasowa |
32 | Joanna | Mirek | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
33 | Oliwia | Tičinović | K | Przedszkolak | Kraków |
34 | Olivia | Tičinović | K | Przedszkolak | Kraków |
35 | Liwia | Prendota | K | Przedszkolak | Jodłówka-Wałki |
36 | Kacper | Prendota | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka-Wałki |
37 | Mateusz | Gadziała | M | Klasa I-III sz.podst. | Malinie |
38 | Wojciech | Wszołek | M | Przedszkolak | Niepołomice |
39 | Nina | Borycka | K | Przedszkolak | Dąbrowa Tarnowska |
40 | Anna | Wiejaczka | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | TARNÓW |
41 | Weronika | Baran | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
42 | Aleksandra | Baran | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
43 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
44 | Emilia | Mądra | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Wrzępia |
45 | Filip | Zalaś | M | Przedszkolak | Połaniec |
46 | OLIWIA | CZYŻ | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
47 | Pola | Prich | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Machowa |
48 | Robert | Prich | M | Klasa I-III sz.podst. | Machowa |
49 | Urszula | Ordon | K | Przedszkolak | Tarnów |
50 | Liliana | Boksa | K | Przedszkolak | Tuchów |
51 | Michał | Wójcik | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
52 | Magdalena | Myśliwiec | K | Przedszkolak | Dębowiec |
53 | Dominika | Smosna | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tuchów |
54 | Anna | Maurek | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Kraków |
55 | Kacper | Maurek | M | Przedszkolak | Kraków |
56 | Jan | Maurek | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
57 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
58 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
59 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
60 | Zuzanna | Kras | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | TUCHÓW |
61 | Ola | Podraza | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
62 | Karolina | Podraza | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
63 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
64 | Hanna | Wieczorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
65 | Marek | Wieczorek | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Kraków |
66 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
67 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
68 | Emilia | Chwistek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
69 | Tymon | Gajda | M | Przedszkolak | Błażkowa |
70 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
71 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
72 | Jarosław | Makowiec | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Burzyn |