Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Nowobrzeska Jedenastka

4 lipca 2021

CEL IMPREZY

– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Nowe Brzesko i regionu Małopolski

 

ORGANIZATOR

– Kępa Sport
– Gmina Nowe Brzesko

 

TERMIN I MIEJSCE:
– 4 lipca 2021 – (niedziela) – Nowe Brzesko
Start / Meta: Stadion Sportowy LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko

 

Biuro zawodów: 9:00-13:30

Miejsce: Stadion LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko

Godz.  od 10.00  –  Biegi dzieci i młodzieży 

 • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
 • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
 • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
 • dystans 750-1000 m. dla uczniów VII – VIII klasa /dziewczęta i chłopcy/

– godz. 14:00 – Start Biegu na 11 km (limit 90 min) – 2 okrążenia x 5.6km
– Godz. Ok. 16:00 – Nagrodzenie

 

Bieg główny:

Dystans: ok 11 km (80 % droga szutrowa, 20 % asfalt) – pęta 5.6 km x 2
– Wzrost wysokości terenu: 42m
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 45 lat                         K-2 30 – 45 lat
M-3 46 lat i więcej                   K-3 46 lat i więcej

  Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Nowobrzeska Jedenastka, w dniu 4.07.2021 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora: Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

← powrót

Nowobrzeska Jedenastka : Wpis # 34218
Imię
Michał
Nazwisko
Niemiec
Płeć
M
Miejscowość
Tarnów
Klub
Decathlon Tarnów
  Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Nowobrzeski Bieg Rodzinny , w dniu 4.07.2021 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Międzyszkolny Klub Sportowy „Sportowiec, Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

  Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Trasa: 2  x  5.60 km = ok. 11.2 km

Szczegóły

Data:
4 lipca 2021
Typ:

Miejsce

Nowe Brzesko
Niecała
Nowe Brzesko, małopolska 32-120 Polska
+ Google Map