Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

VI BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW i MARSZ NORDIC WALKING

19 czerwca 2022

1. CELE IMPREZY:
Cel sportowy i promocyjny:
 Popularyzacja biegów i Nordic Walking
 Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu
wolnego
 Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad
Cel upamiętniający:
 Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustjanowej Górnej
 Uczczenie pamięci śp. Stanisława Nahajowskiego

2. ORGANIZATOR:
 Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Współorganizatorzy:
 Stowarzyszenie „Bieszczadzki Bieg Lotników”
 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
 Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
 Ustrzycki Dom Kultury
 Stowarzyszenie Kultury Sportowej – Aktywne Podkarpacie

3. TERMIN I MIEJSCE: 19 czerwca 2022r. (niedziela) – Ustrzyki Dolne – Trasy
Biegowe pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej

4. PROGRAM ZAWODÓW:
 Godz. 10:00 bieg dziewcząt i chłopców dystans 500 m rocznik 2014 i młodsi
 Godz. 10:15 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1000 m rocznik 2012-2013
 Godz. 10:40 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1500 m rocznik 20010-2011
 Godz. 11:10 bieg dziewcząt i chłopców dystans 2 km rocznik 2007-2009
oraz
 Godz. 12:00 bieg główny dystans 10 km K i M na pętli 2 x 5 km.,
po licencjonowanych trasach narciarskich, oraz bieg na dystansie 5 km
 Godz. 12:05 marsz Nordic Walking 5 km wszystkie kategorie wiekowe
oraz w kategoria osób niepełnosprawnych
 Godz. 13:30 wręczenie nagród, zakończenie zawodów
Limit czasowy 80 minut

START i META stadion zimowy pod Żukowem
Pomiar czasowy: elektroniczny

VI BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW - EDYCJA LETNIA - 2022

Liczba uczestników: 87
Lp Opłacone Dystans Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub
1   Bieg - 10 km Marek Prich M 1976 Machowa  
2     Katarzyna Albrycht K 1982 Krościenko Wyżne  
3 Tak Bieg - 5 km Marzena Zarzycka K 1978 Ustjanowa Gorna  
4 Tak Bieg - 10 km Matylda Kowal K 1989 Rzeszów Resovia
5 Tak Bieg - 10 km Agnieszka Bodzioch K 1992 Kraków Itmbw Kraków
6 Tak Bieg - 10 km Anna Kołodziejczyk K 1980 Sanok  
7 Tak Bieg - 10 km Maria Domiszewska K 1966 Ustrzyki Dolne  
8   Bieg - 10 km Maria Domiszewska K 1966 Ustrzyki Dolne  
9   Bieg - 10 km Kamil Dudek M 1999 Jasienica Rosielna  
10   Bieg - 10 km Katarzyna Łuszcz K 1983 Bukowsko  
11 Tak Bieg - 10 km Dagmara Kowalczyk K 1980 Sanok  
12 Tak Bieg - 10 km Artur Dzioba M 1984 Odrzechowa Finisz Rymanów
13   Bieg - 10 km Wiesław Kozioł M 1952 Krosno dzikie życie run team
14     Kamila Wachta K 1982 Ustrzyki Dolne  
15 Tak Bieg - 5 km Jakub Magusiak M 2005 Czarna  
16 Tak Bieg - 10 km Piotr Kubit M 1984 Strzyżów  
17   Bieg - 5 km Małgorzata Wnuk K 1987 Nowosiółki Dydyńskie  
18 Tak Bieg - 10 km Emilia Królikowska K 1987 Warszawa GANG ŚWIETLIKÓW
19 Tak Bieg - 10 km Jacek Wasylów M 1980 Przemyśl CZR1 ANTEK TEAM PRZEMYŚL
20   Bieg - 10 km Kordian zawadzki M 1990 rzeszów stajnia balona
21     Jerzy Nowakowski M 1988 Wola Rzędzińska  
22 Tak Bieg - 5 km Sylwester Śrutkowski M 1991 Sztum  
23 Tak Bieg - 5 km Marta Kuszyk K 1988 Jureczkowa  
24   Bieg - 5 km Marcelina Wojnar K 1989 Krosno  
25   Bieg - 5 km Anna Raczkowska K 1969 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
26   Bieg - 5 km Katarzyna Tutak M 1977 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
27   Bieg - 5 km Damian Pitak M 1991 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
28   Bieg - 5 km Krzysztof Radoń M 1993 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
29   Bieg - 5 km Grzegorz Śliwka M 1982 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
30   Bieg - 5 km Anna Hydzik K 1986 Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
31 Tak Bieg - 10 km Damian Dziewiński M 1981 Sanok ZS Nr 3 Sanok/ Dziewiński team
32 Tak Bieg - 10 km Sylwester Lepiarz M 1993 Wronów Alpin Sport Team
33   Bieg - 10 km Sylwester Lepiarz M 1993 Wronów Alpin Sport Team
34 Tak Bieg - 10 km Dominika Łodzińska K 2001 Gorzyce Azs Awf Kraków Masters
35     jan kowalski M 2008 tarnow  
36   Bieg - 10 km HENRYK KONOPKA M 1952 RUDENKA ZIELONY CIEN
37 Tak   Hanna Miszczak K 2006 Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne
38   Bieg - 5 km Bogdan Czymczuk M 1986 Ustjanowa Górna  
39   Bieg - 10 km Henryk Wincenty KONOPKA M 1952 RUDENKA ZIELONY CIEN
40   Bieg - 5 km Katarzyna Sawicka K 1988 Walawa  
41   Bieg - 10 km Dariusz Niedzielski M 1979 Dynów Aktywny Dynów
42 Tak Bieg - 10 km Marian Jajesnica M 1953 Jedlicze Muks jedlicze
43   Bieg - 5 km Dorota Rejus K 1960 Głogów Małopolski TKKF Sokół Glogow Mlp
44     Szymon Szmist M 1979 Szczepańcowa 3 PBOT
45 Tak Bieg - 5 km Strzelecki Robert M 1979 Ustrzyki Dolne  
46   Bieg - 10 km Sławek Surmacz M 1970 Przemyśl Przemyski Klub Biegowy
47 Tak Bieg - 5 km Przemysław Głuszko M 1985 Berezka SolinaTeam /ULTRABIES TEAM
48     Małgorzata Sanocks K 1980 Przemyśl  
49     Izabela Zatorska-Pleskacz K 1962 Wrocanka Alpin Sport Hoka One One Team
50     Monika Fundanicz K 1987 Ustrzyki Dolne UdTriTeam
51     Monika Fundanicz K 1987 Ustrzyki Dolne UdTriTeam
52 Tak Bieg - 5 km Janusz Tomaszewski M 1975 Czarna  
53 Tak Bieg - 10 km Marcin Jakubik M 1984 Ustrzyki Dolne MKS Halicz PSG Krościenko
54 Tak Bieg - 10 km Grzegorz Oleksyk M 1960 Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
55 Tak Bieg - 10 km Marcin Starzyński M 1982 Ustrzyki Dolne Wataha Łączy Nas Bieganie
56   Bieg - 10 km Jakub Malczewski M 1974 Zakopane Malczewski Plus
57     Marcin Starzyński M 1982 Ustrzyki Dolne Wataha Łączy Nas Bieganie
58 Tak Bieg - 10 km Natalia Ruchlewicz K 1994 Sztum  
59 Tak Bieg - 5 km Maria Pasterczyk K 1975 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
60 Tak Bieg - 10 km Dariusz Pasterczyk M 1973 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
61   Bieg - 10 km Monika wajda K 1976 Ustrzyki Dolne  
62   Bieg - 10 km Robert Strzelecki M 1979 Ustrzyki Dolne  
63 Tak Bieg - 10 km Kamil Uzdejczyk M 1987 Ustrzyki Dolne Solina Team
64 Tak Bieg - 5 km Tomasz Zaleski M 1989 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
65     Jacek Bihun M 1971 Ustrzyki Dolne UKS Czarna
66   Bieg - 5 km Przemysław Głuszko M 1985 Berezka SolinaTeam /ULTRABIES TEAM
67 Tak Bieg - 10 km Krzysztof Krok M 1963 Muszyna  
68   Bieg - 5 km Tomasz Rysz M 1953 Sanok  
69 Tak Bieg - 10 km Stefan Moskowicz M 1959 Młodowice Przemyski Klub Biegacza
70 Tak Bieg - 10 km Marcin Kobak M 1979 Czarna Górna  
71 Tak Bieg - 10 km Wojciech Pelczar M 1995 Dobieszyn GUKLA Bratkowice/KPU Krosno
72   Bieg - 10 km Amelia Nanowska K 1989 Jaksmanice Przemyski Klub Biegacza
73 Tak Bieg - 10 km Adam Janda M 1975 Rzeszów Hobres
74   Bieg - 10 km Nataliia Semenovych K 1995 Ukraine  
75   Bieg - 10 km SŁAWEK MARKUSZKA M 1972 NADOLE MOSiR Dukla
76 Tak Bieg - 10 km Martyna Chełstowska K 2005 Tarnów #Kokoszanel#Team
77 Tak Bieg - 10 km BOŻENA CHEŁSTOWSKA K 1976 TARNÓW #kokoszanel#team
78 Tak Bieg - 10 km Daria Nowak K 1997 Kraków #kokoszanel#team
79 Tak Bieg - 10 km Anna Nowak K 1973 Tarnów #kokoszanel#team
80 Tak Bieg - 10 km Tomasz Nowak M 1969 Tarnów #kokoszanel#team
81   Bieg - 10 km Zuzanna Pereślucha K 1986 Ustrzyki Dolne UdTriTeam
82   Bieg - 10 km Andżelika Szyszka K 1995 Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne
83   Bieg - 10 km Krzysztof Dembiński M 1968 Niepruszewo  
84   Bieg - 5 km Kamil Uzdejczyk M 1987 Ustrzyki Dolne Solina Team
85 Tak Bieg - 10 km Dawid Golonka M 1998 Jasło Jasielskie Pioruny
86   Bieg - 10 km Andrzej Cyran M 1974 Nowy Żmigród Nowy Żmigród biega
87   Bieg - 10 km Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów LKS Burzyn

VI BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW - EDYCJA LETNIA - 2022 - NW

Liczba uczestników: 86
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Kategoria wiekowa Miejscowość Klub
1   Julia Taracińska K do 16 lat Ustjanowa Górna SP USTJANOWA
2   Tomasz Czech M 30-49 lat Poraż Sokół Zagórz
3   Wiesław Sondej M 60-69 lat Rzeszów  
4 Tak Karol Wójcik M 17-29 lat Kraków KokoChanel
5 Tak Dariusz Grządziel M 50-59 lat Ustrzyki dolne Bieszczadzki Klub N.W
6 Tak Mariusz Jodłowski M 30-49 lat Głogów Małopolski Akademia Prestige/Głogovia Głogów Małopolski
7 Tak Karol Jodłowski M 17-29 lat Głogów Małopolski Akademia Prestige/Głogovia Głogów Małopolski
8   Jerzy Nowakowski M 30-49 lat Wola Rzędzińska  
9   Marcelina Wojnar K 30-49 lat Krosno  
10   Anna Raczkowska K 50-59 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
11   Katarzyna Tutak K 30-49 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
12   Damian Pitak M 30-49 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
13   Anna Hydzik K 30-49 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
14   Krzysztof Radoń M 30-49 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
15   Grzegorz Śliwka M 30-49 lat Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "ŚWIETLIK"
16 Tak Bożena Kończewska K 60-69 lat Ustrzyk Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
17   Wiktoria Wronowska K do 16 lat Ustrzyki Dolne UKS "Krzemień" SP nr 1
18   Małgorzata Kruk K do 16 lat Ustrzyki Dolne UKS "Krzemień" SP nr 1
19 Tak HENRYK WINCENTY KONOPKA M 70 lat i więcej RUDENKA ZIELONY CIEN
20   Magdalena Wójtowicz K 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
21   Robert Barna M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
22   Daniel Wierzchołek M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
23   Sławomir Chodkowski M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
24   Marek Więckowski M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
25   Janusz Kolbusz M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
26   Mieczysław Drozd M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
27   Agnieszka Piekarz K 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
28   Ernest Dobrowolski M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
29   Józef Gromala K 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
30   Zuzanna Kalinicz K 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
31   Łukasz Bicki M 30-49 lat Ustrzyki Dolne N Strwiąż
32   Mariusz Kłak M 30-49 lat Handzlówka ,,Z Nurtem Sawy"Nordic Walking Klub
33 Tak Mariusz Kłak M 30-49 lat Handzlówka ,,Z Nurtem Sawy"Nordic Walking Klub
34 Tak Magdalena Kłak K 30-49 lat Handzlówka ,,Z Nurtem Sawy" Nordic Walking Klub
35 Tak Krystyna Styga K 60-69 lat Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking
36   Wiesław Sondej M 60-69 lat Rzeszów  
37 Tak Jarosław Konik M 30-49 lat Ustrzyki Dolne Bieszczadzki klub nordic walking
38   Emilia Rykała K do 16 lat Lubaczów SPRING Horyniec-Zdrój
39   Tomasz Rykała M 50-59 lat Lubaczów SPRING Horyniec-Zdrój
40   Irena Rykała K 30-49 lat Lubaczów SPRING Horyniec-Zdrój
41   Bartłomiej Perkołup M do 16 lat Sanok SOSW W SANOKU
42   Patryk Pawłowski M do 16 lat Sanok SOSW W SANOK
43   Mariusz Pietrzkiewicz M do 16 lat Sanok SOSW W SANOKU
44   Dominik Indyk M do 16 lat Sanok SOSW W SANOKU
45   Kamil Domoń M do 16 lat Sanok SOSOW W SANOKU
46   Krystian Nowak M do 16 lat Sanok SOSW W SANOKU
47   Bartosz Olszewski M do 16 lat Sanok SOSW W SANOKU
48   Szymon Hertig M do 16 lat Sanok SOSW W SANOK
49   Janusz Hajduk M do 16 lat Sanok SOSW W SANOK
50   Daria Wdowiak K 17-29 lat Sanok SOSW W SANOKU
51 Tak Wiesława Kubiszyn K 50-59 lat Lubaczów Spring Horyniec Zdrój
52 Tak Małgorzata Krawczyk K 30-49 lat Żeglce Jest Lepiej Częstochowa
53 Tak Mariusz Szpunar M 50-59 lat Sonina Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
54   Jakub Malczewski M 30-49 lat Zakopane Malczewski Plus
55 Tak Kazimierz Grządziel M 50-59 lat Poraż ZKN "Sokół" Zagórz
56   Katarzyna Zaremba K 30-49 lat Horyniec-Zdrój SPRING Horyniec-Zdrój
57   Iwona Poznar K 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
58   Mariola Majchrzak K 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
59   Aneta Kuc M 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
60   Piotr Babiarz M 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
61   Paweł Gudz M 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
62   Mateusz Śliwiak M 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
63   Michał Ostrowski M 30-49 lat Ustrzyki Dolne  
64   Bożena Kończewska K 60-69 lat Ustrzyk Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
65 Tak Tomasz Świrszcz M 60-69 lat Świdnik Lublin chodzi z kijkami
66 Tak Paulina Łysiak K 30-49 lat Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
67   Mariusz Biega M 50-59 lat Niebieszczany Sokół Zagórz
68   Tomasz Rysz M 70 lat i więcej Sanok  
69   Mieczysław Chabko M 70 lat i więcej Sanok  
70   Adam Pocałuń M 70 lat i więcej Zagórz ZKN Sokół Zagórz
71 Tak Danuta Kurdybacha K 60-69 lat Horyniec-Zdrój SPRING Horyniec-Zdrój
72 Tak Wanda Czarnota K 60-69 lat Handzlówka "Z Nurtem Sawy" Nordic Walking Club
73 Tak Andrzej Czarnota M 60-69 lat Handzlówka "Z Nurtem Sawy" Nordic Walking Club
74   Grzegorz Żak M 30-49 lat Rzeszów Jak nie My to kto? Ropczyce
75 Tak Iwona Zapalska-Czarny K 30-49 lat Lubaczów SPRING Horyniec-Zdrój
76 Tak Małgorzata Pukas K 60-69 lat Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
77 Tak [email protected] Pasierb M 60-69 lat Rzeszów PTG Sokół 1893 Mielec
78 Tak Malgorzata Oleksyk K 60-69 lat Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub nordic walking
79 Tak Zuzanna Konik K 17-29 lat Stefkowa Biesczadzki klub nordic walking
80 Tak Aleksandra Konik K 30-49 lat Stefkowa Bieszczadzki klub nordic walking
81 Tak Jacek Konik M 30-49 lat Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking
82   Mikołaj Konik M do 16 lat Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking
83 Tak Ryszard Gładysz M 30-49 lat Borek Stary  
84 Tak Katarzyna Gładysz K 30-49 lat Borek Stary Klub.Sportu.pl
85   Paweł Madejski M 30-49 lat Żabno Gang Zakręconych Mastersów
86   Jarosław Makowiec M 30-49 lat Tuchów LKS Burzyn

Szczegóły

Data:
19 czerwca 2022
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,