Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking

ZAPISY  – zamknięte. Osiągnięto Limit 250 uczestników. Brak możliwości wpłat.

ORGANIZATOR: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ-Świat Pracy” w Tarnowie

Pobierz Regulamin

CEL

    • Popularyzacja nordic walking, jako najprostszej formy ruchu wśród mieszkańców Tarnowa, gminy i powiatu.
    • Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
    • Promocja rekreacyjnych walorów Tarnowa,
    • Promocja zdrowia i zdrowego stylu życia.

ORGANIZATOR

    • Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół-Świat Pracy w Tarnowie
    • Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie

PARTNERZY

    • Urząd Miasta Tarnowa
    • Rada Osiedla Gumniska – Zabłocie
    • KĘPA SPORT
    • OSP w Tarnowie – Rzędzinie

TERMIN I MIEJSCE

    • Data: 12.05.2019 (niedziela), godzina 11:00
    • Start i meta zawodów znajduje się na terenie Parku Sanguszków w Tarnowie.
    • Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, ul. Sanguszków 28 w Tarnowie

DYSTANS – 5 km

PROGRAM ZAWODÓW

  •  08:00 – Otwarcie biura zawodów/zapisy, weryfikacja/
  • 10:00 – Biegi dzieci i młodzieży
  • 10:45 – zamknięcie biura zawodów !!!
  • 11:00 – Start: (Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking, Bieg 5 km, Bieg 10 km)
  • 11:15 – Dekoracja dzieci i młodzieży /biegi/
  • 13:00 – Dekoracja zwycięzców /Nordic Walking, Bieg Masowy, Bieg główny/
  • 13:30 – Losowanie nagród

Pobierz Regulamin

VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking

Liczba uczestników: 86
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Robert JANOCHA M Krosno MUKS PODKARPACKIE JEDLICZE Tak
2 Agnieszka Wijas K Tarnów   Tak
3 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa  
4 Wojciech Karłowski M Szyce   Tak
5 Dorota Trzeciak K Libusza   Tak
6 Tomasz Wojtowicz M Widacz Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
7 Andrzej Maślanka M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
8 Mariusz PAŹDZIORA M WADOWICE LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA Tak
9 Kinga Tokarz K Tarnów    
10 Izabella Halota K Kraków Kijanki Tak
11 Janusz Smolik M Kraków KIJANKI Tak
12 Małgorzata Boryczko-Smolik K Kraków KIJANKI Tak
13 Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
14 Witold Zych M Rogi    
15 Marek Sokołowski M Rymanów-Zdrój PTG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
16 janusz czuban M Tarnów    
17 MAŁGORZATA TOPÓR K Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
18 Marian Furman M Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
19 Anna Stefańczyk K Kraków   Tak
20 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
21 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
22 Piotr Stępak M Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska Tak
23 Katarzyna Jankosz K Pilzno   Tak
24 Katarzyna Wójcik K Ołpiny   Tak
25 Paulina Wyszyńska K Szynwałd   Tak
26 Agnieszka Podraza K Szynwałd   Tak
27 Lucyna Stec K Rzeszów    
28 Dorota Armatys K Pleśna    
29 Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy Tak
30 Dariusz Barnaś M Jaźwiny CZARNE GRYFY Tak
31 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
32 Renata Stojda K Łęg Tarnowski   Tak
33 Małgorzata Stojda M Łęg Tarnowski   Tak
34 Jolanta Maziarka K Tarnów   Tak
35 Ewa Góra K Tarnów   Tak
36 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
37 Ewelina Molo K Jadowniki Mokre   Tak
38 Urszula Mądrzyk K Jadowniki Mokre   Tak
39 Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska   Tak
40 Małgorzata Kulig K Tarnów   Tak
41 Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnòw   Tak
42 Lucyna Kobak K Czeluśnica Sportowe ERKO Tak
43 Wiesław Armatys M Pleśna    
44 OLIWIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE   Tak
45 CECYLIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE    
46 Julita Łobocka K Solec Kujawski   Tak
47 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice   Tak
48 Ewa Bochenek K Tarnów   Tak
49 Urszula Marek K Jasło Sportowe ERKO  
50 Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy Tak
51 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
52 Dorota Armatys K Pleśna Sokół  
53 Beata Jeleń K Wola Rzędzińska   Tak
54 Małgorzata Janczak K Olesno   Tak
55 Lucyna Krupa-Szado K Tarnów STG Tarnów Tak
56 Dariusz Jamka M Tarnów   Tak
57 Marcin Skóra M Wierzchosławice   Tak
58 Beata Skóra K Wierzchosławice   Tak
59 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
60 Julita Zabawa K Tarnów   Tak
61 Ewa Sutkowska K Tarnow    
62 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice   Tak
63 Eleonora Mrożek K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
64 Hubert Muniga M Bogumilowice Lukasteam Tak
65 TOMASZ GLEISNER M Tarnów EKIPA z TARNOWA Tak
66 Anna Wójcik-Hirsz K Tarnòw Biovitamed Tak
67 Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy  
68 Maria Wantuch K Tarnów Sokół /świat Pracy Tak
69 Dariusz Barnaś M Jaźwiny CZARNE GRYFY  
70 Katarzyna Molczyk - Krawiec K Wojnicz   Tak
71 Joanna Rapacz K Tarnow   Tak
72 Paulina Zając K Tarnów Sokół  
73 Paulina Zając K Tarnów Sokół  
74 Beata Zmarzły K Tarnów   Tak
75 Alicja Jaworska K Tarnów    
76 Beata Mielczyk-Chrząszcz K Tarnów   Tak
77 Maria Stabrawa K Nowy Wiśnicz   Tak
78 Leszek Wojnarowski M Tarnów   Tak
79 Agnieszka Wojnarowska K Tarnów   Tak
80 Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
81 Renata Rodak K Tarnów   Tak
82 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
83 Jarosław Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
84 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
85 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
86 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
12 maja 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Park Sanguszków
Sanguszków 28
Tarnów, 33-100 Polska