Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

XXXV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

13 lutego 2022

Wydarzenie Nawigacja

1. ORGANIZATOR:
• Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
2. WSPÓŁORGANIZATORZY:
• Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników
• Polski Związek Narciarski
• Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
• Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
• Ustrzycki Dom Kultury
• Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych
• Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

3. MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW:

Trasy Biegowe pod „Żukowem” im. Stanisława Nahajowskiego
w Ustianowej Górnej
• 12.02.2022r. (sobota) godz. 11:00 – Bieg dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych
• 13.02.2022 r. (niedziela) godz. 11:00 – Bieg główny

4. CELE IMPREZY:
• Cel sportowy i promocyjny;
➢ Popularyzacja biegów narciarskich,
➢ Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego,
➢ Wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników,
➢ Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad,
• Cel upamiętniający;
➢ Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej,
➢ Uczczenie pamięci Śp. Pana Stanisława Nahajowskiego

5. DYSTANSE I KATEGORIE WIEKOWE W BIEGU GŁÓWNYM:
• Mężczyźni – bieg główny – dystans 20 km CL
• Kobiety – bieg główny – dystans 10 km CL

KATEGORIE WIEKOWE BIEGU GŁÓWNEGO
K – Kobiety
M – Mężczyźni

Przedział wiekowy / Rocznik
K/M –  20 do 29   /  2003 – 1993
K/M 30 – od 30 do 39  / 1992 – 1983
K/M 40 – od 40 do 49 / 1982 – 1973
K/M 50 – od 50 do 59 / 1972 – 1963
K/M 60 – od 60 do 69 / 1962 – 1953
K/M 70 – od 70 i więcej / 1952 i starsi

ZAWODY BEZ KATEGORII WIEKOWYCH;
➢ Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego OPEN K/M – dystans 5km CL
➢ Mistrzostwa Polski Pilotów OPEN 5km i OPEN 20km.

Program biegu dorosłych

12.02.2022 r. – sobota – g. 18:00-20:00
Wydawanie numerków startowych do biegu głównego i na dystansie 5km, który odbędzie się 13.02.2021r.
Szkoła Podstawowa w Ustjanowej Górnej

13.02.2021 r. – niedziela
8:00 – 10:15
Wydawanie numerków startowych – trasy pod „Żukowem”

10:00
Złożenie kwiatów pod Obeliskiem im. Stanisława Nahajowskiego

11:00
Start wspólny do biegu głównego Kategoria OPEN Kobiet i Mężczyzn (Limit czasowy w biegu głównym 2,5 godz.)

11:05
Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – dyst. 5km (start wspólny)

13:30
Zakończenie zawodów i rozdanie nagród – trasy pod „Żukowem”

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu XXXV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW w dniu 12-13.02.2022 r oraz polityką prywatności., akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Rozumiem, że zgoda jest dobrowolna oraz, że mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Rozumiem, że mam prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

XXXV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

Liczba uczestników: 63
Lp Opłacone Dystans Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub
1 5 km Zbigniew Migała M 1952 Sędziszów Młp. -
2 5 km Zbigniew Migała M 1952 Sędziszów Młp. -
3 20 km M / 10 km K Stanisław Piszczek M 1979 Przemyśl  
4 Tak 20 km M / 10 km K Jakub Libront M 1991 Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
5 5 km Karolina Fundanicz K 1992 Bielsko Biała  
6 5 km Piotr Fundanicz M 1991 Bielsko Biała  
7 Tak 20 km M / 10 km K Czesław Wojtyczko M 1957 Rabka-Zdrój  
8 Tak 20 km M / 10 km K Maria Zachara K 1957 Rabka - Zdrój  
9 Tak 20 km M / 10 km K Remigiusz Zachara M 1957 Rabka - Zdrój  
10 20 km M / 10 km K Anna Łapińska K 1980 Przemyśl Jumping Stars Team/Podium
11 Tak 20 km M / 10 km K Norbert Wnuk M 1981 Nowosiółki Dydyńskie Przemyski Klub Biegacza
12 Tak 20 km M / 10 km K Jan Wojtkowski-Paczóski M 1955 Wańtuchy  
13 20 km M / 10 km K Tomasz Leśniak M 1981 Wolica Jsc
14 5 km Witolda Nowak M 1971 Odrzykoń Krosski Remsport
15 20 km M / 10 km K Yurii Babenko M 1971 Mlinov Ukraine  
16 20 km M / 10 km K Tomasz Nykiel M 1966 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
17 20 km M / 10 km K Piotr Drąg M 1989 Krzaki Stalowowolski klub biegacza
18 5 km Franek Radzikowski M 1967 Chrosla  
19 20 km M / 10 km K Karolina Stensen K 1984 Kraków  
20 20 km M / 10 km K Ryszard Surmiak M 1942 Rzeszow Rzeszowski Klub Morsow "SOPELEK"
21 20 km M / 10 km K Łukasz Zięba M 1991 Strzyżów  
22 Tak 20 km M / 10 km K Artur Redzaj M 1979 Lublin  
23 Tak 5 km Iwona Kowalska K 1969 Santok Team Kowalscy
24 Tak 5 km Marek Kowalski M 1966 Santok Team Kowalscy
25 Tak 20 km M / 10 km K Marcin Morcinek M 1978 Wojkówka KrosSki RemSport
26 5 km Paweł Borsuk M 2006 Węglówka  
27 Tak 5 km marek płeszka M 1977 Lutowiska otryt lutowiska
28 20 km M / 10 km K OKsana Zalisko K 1956 Lwiw, Ukraine Politechnika
29 Tak 20 km M / 10 km K Andrzej Tomkowicz M 1959 Czarnorzeki Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
30 Tak 20 km M / 10 km K Jacek Kochański M 1959 Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
31 20 km M / 10 km K Petro Sidorcuk M 1970 Rivne, Ukraina  
32 5 km chili halu M 2010 Pekin  
33 Tak 20 km M / 10 km K Adam Janda M 1975 Rzeszów Hobres
34 Tak 20 km M / 10 km K Jaroslaw Stan M 1966 Warszawa  
35 20 km M / 10 km K Piotr Zajdel M 1970 Krosno KrosSki Remsport Krosno
36 Tak 20 km M / 10 km K Marcin Węgrzyn M 1978 Nowy Targ MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu
37 20 km M / 10 km K Yuriy Osypchuk M 1968 Ukraina Winers
38 Tak 20 km M / 10 km K Marek Rejus M 1958 Glogow Małopolski TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
39 Tak 20 km M / 10 km K Dorota Rejus K 1960 Glogow Małopolski TKKF Sokół Glohow Małopolski
40 20 km M / 10 km K Andżelika Szyszka K 1995 Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
41 20 km M / 10 km K Wiktor Majerski M 1977 Głowienka KrosSki Remsport
42 Tak 5 km Karol Fundanicz M 1997 Ustjanowa Górna  
43 Tak 20 km M / 10 km K Ewa Marszałek K 1976 Rzeszów KrosSki RemSport
44 Tak 20 km M / 10 km K Jacek Staroń M 1977 Krosno KROSSKI REMSPORT
45 20 km M / 10 km K DOROTA STOKFISZ K 1972 Tomaszów Lubelski  
46 Tak 20 km M / 10 km K Marek Armata M 1975 Frysztak GOSiR Frysztak / Stara Wędzarnia
47 20 km M / 10 km K Zuzanna Armata M 2008 Frysztak Stara Wędzarnia/ GOSiR Frysztak
48 Tak 20 km M / 10 km K Ewa Armata K 1982 Frysztak Stara Wędzarnia/GOSiR Frysztak
49 Tak 20 km M / 10 km K Tomasz Kochański M 1974 Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
50 5 km Monika Fundanicz K 1987 Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
51 Tak 20 km M / 10 km K Tomasz Czech M 1979 Poraż ZKN Sokół Zagórz
52 Tak 20 km M / 10 km K Kazimierz Grządziel M 1966 Poraż ZKN "Sokół" Zagórz
53 20 km M / 10 km K Sławomir Wójcik M 1961 jURECZKOWA LZS WIAR JURECZKOWA
54 5 km Paulina Łysiak M 1985 Ustianowa Bieszczadzki klub nordic walking
55 5 km Jarosław Konik M 1975 Ustianowa Bieszczadzki klub nordic walking
56 20 km M / 10 km K Agnieszka Borsuk K 1972 Węglówka KrosSki Remsport
57 Tak 20 km M / 10 km K Henryk Mussur M 1952 Krosno MOSIR Krosno
58 5 km Mikołaj Konik M 2006 Stefkowa Luks Ustianowa
59 5 km Aleksandra Konik K 1975 Stefkowa Bieszczadzki klub nordic walking
60 20 km M / 10 km K Zuzanna Konik K 2000 Stefkowa Luks Ustianowa
61 20 km M / 10 km K Jacek Konik M 1975 Stefkowa Luks Ustianowa
62 Tak 20 km M / 10 km K Stefan Moskowicz M 1959 Młodowice Przemyski Klub Biegacza
63 5 km Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
13 lutego 2022
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
cit@ustrzyki-dolne.pl