Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych: Niezłomni – Niezwyciężeni

4 Mar 2018

 

ZAPISY INTERNETOWE ZAKOŃCZONE.
LIMIT 200 uczestników/-czek biegów głównego osiągnięty!

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISÓW / OPŁATY W DNIU ZAWODÓW.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych: Niezłomni – Niezwyciężeni

pamięci Danuty Siedzikówny ps. Inka

Pobierz Regulamin

PATRONAT HONOROWY

– Instytut Pamięci Narodowej
– Starosta Tarnowski Roman Łucarz
– Burmistrz Ciężkowic Zbigniew Jurkiewicz

ORGANIZATOR

– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach
– Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach
– Kępa Sport

 

TERMIN I MIEJSCE:
– 4 marca 2018r. (niedziela)
– Miejscowość: Ciężkowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach

Program:
– Biuro zawodów – od 9:00 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:15
– Start Biegu Głównego: 12:15

 

Dystanse:
Bieg Główny

Dystans: ok 8.4 km
Start o godzinie: 12:15
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Ciężkowice

Liczba uczestników: 294
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Joanna Nowak K Rudka   Tak
2 Paweł Kniaziowski M Bochnia Rozbiegane Dobczyce Tak
3 Robert FIGAS M CIĘŻKOWICE OSP CIĘŻKOWICE Tak
4 Mirosław Strach M Bochnia   Tak
5 Agata Strach K Bochnia   Tak
6 Krzysztof Kasprzyk M Tarnów 1972  
7 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
8 Józef Mikołajczyk M Folusz 109 Folusz Team Tak
9 Grzegorz Kmiecik M Folusz Folusz Team Tak
10 Wiktor Bubniak M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
11 Renata Mańka K Lubliniec   Tak
12 Łukasz Sajdak M Tuchów   Tak
13 Piotr Szarek M Tarnów   Tak
14 Józef Rojek M Ropczyce TeaM Tak
15 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore Tak
16 Marcin Zając M Tarnów    
17 Narcib Zając M Tarnów    
18 Marcin Zając M Tarnów    
19 Lenka Wagner K Sędziszowa KS Ryglice Tak
20 Mariusz Wagner M Sędziszowa   Tak
21 Beata Baran K zabierzów Zabierzów Biega  
22 Grzegorz Baran M zabierzów wawel  
23 Józef Baran M zabierzów Iron Dragon  
24 Filip Figas M Ciężkowice OSP Ciężkowice Tak
25 Marcin Śliwa M Ciężkowice OSP Ciężkowice Tak
26 Krzysztof Nowak M Gromnik   Tak
27 Ewa Mordarska K 33-316 ROZNOW    
28 Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE Tak
29 Tomasz Knieć M Nowy Sącz    
30 Regina Kulka K Ropa 1989 Tak
31 Krzysztof Fitrzyk M Tarnów Klub Wysokogórski Kraków Tak
32 Agnieszka Niedzielska K Bochnia   Tak
33 Jan Rzucidło M Rzeszów nz Tak
34 Kinga Ogorzelec K Dąbrowa Tarnowska 1979 Tak
35 Maciej Leśnik M Nowy Sącz   Tak
36 Jarosław Szczygieł M Brzezna Visegrad Maraton Rytro  
37 DARIUSZ junior KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
38 DARIUSZ junior KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM  
39 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
40 Kinga Ogorzelec K Dąbrowa Tarnowska 1979  
41 Krzysztof Stachura M Nowy Sącz TurbO MorsY Tak
42 Katarzyna Golębiowska K Ciężkowice   Tak
43 Katarzyna Golębiowska K Ciężkowice    
44 Kamila Parużnik K Nowy Sącz   Tak
45 Antoni Kosiba M Kryg Saint-Gobain Tak
46 Piotr Wrona M Tarnów   Tak
47 Daniel Wrona M Tarnów   Tak
48 Katarzyna Jezierska K Ciężkowice   Tak
49 Bożena Kwarciak K Kraków   Tak
50 Jacek Kwarciak M Kraków   Tak
51 Anna Zając K Kraków   Tak
52 Bartłomiej Nowacki M Brzeźnica Bike Brothers Dębica Tak
53 Bartłomiej Nowacki M Brzeźnica Bike Brothers Dębica  
54 Andrzej Dziedzic M Dabrowa Tarnowska BHP Tak
55 Grzegorz Wasilewski M Klęczany   Tak
56 Wojciech Pater M Ciężkowice   Tak
57 Agata Wrona K olesno   Tak
58 Florian Orłów M Tuchów OSP MESZNA OPACKA Tak
59 Grzegorz Mendala M Fiuk   Tak
60 Paweł Chmura M Olesno   Tak
61 Marcin Chmura M Olesno 1979 Tak
62 Anita Moczulska K Rzeszów    
63 Adam Moczulski M Rzeszów    
64 Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Masters Gym Tak
65 Krzysztof Lechowicz M Żabno 1975  
66 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
67 Mateusz Jurkiewicz M Ciężkowice OSP Ciężkowice Tak
68 Michał Jurkiewcz M Ciężkowice JURKIEWICZE Tak
69 Paweł Zając M Kraków   Tak
70 tomasz KNIEĆ M nowy sacz nowy sacz  
71 Agnieszka Wróbel K Łowczówek   Tak
72 Artur Wnęk M Kraków Oldboys Ciężkowice  
73 Andrzej Długosz M Równe TurbO MorsY Tak
74 Monika Gizowska K Brzezna TurbO MorsY Tak
75 Łukasz Kucharzyk M Kraków Zabierzów Biega  
76 Agnieszka Nawrocka K Wola Rzędzińska   Tak
77 Bartłomiej Skoczen M Jadowniki   Tak
78 Paweł Szubert M Wierzchosławice Tti Tak
79 Mariusz Pitala M Kraków    
80 Tomasz Zięcina M Siekierczyna    
81 Tadeusz Mułka M Kraków    
82 Łukasz Caban M Nowy Sącz   Tak
83 Filip Figas M Ciężkowice KS Ciężkowianka  
84 Filip Figas M Ciężkowice KS Ciężkowianka  
85 Filip Figas M Ciężkowice KS Ciężkowianka  
86 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN Tak
87 Krzysztof Kura M Połom Duży 16bpd  
88 Michał Sobol M Ciężkowice    
89 Tomasz Siwak M Kraków   Tak
90 Magdalena Siwak K Kraków   Tak
91 Robert Pisz M Jasło    
92 Bogdan Karkut M Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuszowa  
93 Karolina Zuber K Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuzowa  
94 Alicja Choczyńska K Ciężkowice    
95 Jakub Bochenek M Szerzyny    
96 Aleksander Sadowski M Brzozowa GT KONA Tak
97 Renata Kiełbasa K Jastrzebia    
98 Monika Węgrzyn K Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuzowa  
99 Marcin Michalski M Jasło Husaria Race Team Tak
100 Piotr Chmura M Dąbrowa Tarnowska 1975 Tak
101 Kinga Ogorzelec K Dąbrowa Tarnowska 1979  
102 Kinga Ogorzelec K Dąbrowa Tarnowska 1979  
103 Magdalena Kawalec K Brzostek   Tak
104 Henryk Michalski M Tarnów   Tak
105 Bartłomiej Nowacki M Brzeźnica Bike Brothers  
106 Kamil Kapałka M Chojnik   Tak
107 Krzysztof Kapałka M Chojnik   Tak
108 Bożena Kapałka K Chojnik   Tak
109 Maciej ŁĄCKI M Tarnów Ekipa z Tarnowa  
110 Damian Sulicz M Nowy Sącz   Tak
111 Jacek Satko M Tarnów   Tak
112 Jacek Wielgolewski M Ktaków    
113 Dariusz Gondek M Borek Salt Runners Bochnia  
114 Mariusz Popiels M Nowy Sącz   Tak
115 ADAM WISNIOWSKI M DEBICA maratońzcyk dębica Tak
116 Bartłomiej Imburski M Mikołajowice Smoki Dunajcoki Tak
117 Michał Sabat M Mikołajowice Smoki Dunajcoki Tak
118 Dariusz Bielamowicz M Jaslo Ulks Technik Trzcinica  
119 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola 1983  
120 Marcin Mordarski M Rożnów Brak  
121 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
122 Grzegorz Pietrucha M Bruśnik   Tak
123 Mariusz Gniadek M Brzozowa   Tak
124 Marta Szałajko K Zbylitowska Góra   Tak
125 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING Tak
126 Natalia Rudnik K Zakliczyn   Tak
127 Mateusz Musiał M Kąśna Górna   Tak
128 Wojciech Chudy M Nowy Sącz   Tak
129 Piotr Maciaszek M Ciężkowice   Tak
130 Krystyna Musiał K Kąśna Górna   Tak
131 Anna Pajor K Kąśna Górna   Tak
132 Wojciech Janisz M NOWY SĄCZ   Tak
133 Katarzyna Janisz K NOWY SĄCZ   Tak
134 Piotr Grzegórzek M Koszyce Wielkie   Tak
135 Wojciech Wiśniewski M Żabno ING  
136 Dariusz Mucha M Bochnia   Tak
137 Paweł MARCINKOWSKI M BORZĘCIN    
138 Piotr Baniak M Krakow   Tak
139 BOGUSŁAW LISAK M RYGLICE ks Ryglice Tak
140 Marta Kucia K Nowy Sącz   Tak
141 Karol Okarma M Święcany   Tak
142 Jacek Słota M Żurowa   Tak
143 janusz tryba M tarnów niezrzeszony Tak
144 Sławomir Wantuch M Chojnik - Tak
145 Mariusz Fyda M Bobowa   Tak
146 KAROLINA TUSZYŃSKA K Kraków KS Ryglice Tak
147 Krzysztof Kolbusz M Tarnów SM Spartan Race Tak
148 Andrzej Sak M Tarnow   Tak
149 Paweł Puścizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD Tak
150 Sebastian Florek M Gaboń NORFSPORT Tak
151 Grzegorz Polański M Pleśna Aktywna Pleśna Tak
152 Wojciech Kuma M Kraków   Tak
153 Krzysztof Kura M Połom Duży JW 4495  
154 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki Tak
155 Jozef Dzikowski M Tymowa Victoria Brzesko Tak
156 LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
157 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
158 Andrzej Mazurkiewicz M Nowy Sącz   Tak
159 Maciej Machaj M Nowy Sącz   Tak
160 Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
161 LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA Tak
162 Przemysław Walicki M Bobowa 1999 Tak
163 Marta Pęcak K Polna 1999 Tak
164 Krystian Zieliński M Siedliska ULKS Lipinki Tak
165 Adrian Zieliński M Siedliska ULKS Lipinki Tak
166 Radosław Zieliński M Siedliska ULKS Lipinki Tak
167 Aleksandra Radzik K Wojnarowa ULKS Lipinki Tak
168 Alicja Kaczyńska K Rzeszów Perfect Runner Team Tak
169 MIROSŁAW BĄK M CHORZELÓW ZABIEGANI MIELEC  
170 Tomasz Gawlak M Biecz Biecz  
171 Arkadiusz Kukliński M Zbylitowska Góra ZG Rejon Tak
172 Bogdan Szewc M Kraków    
173 Jarosław Szczygieł M BRZEZNA www.twojkantor.pl  
174 Krzysztof Kita M BOCHNIA   Tak
175 Andrzej Czech M Czudec    
176 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół- Świat Pracy Tarnów Tak
177 Władysław` Metzler M Kraków   Tak
178 Jakub Lula M Dębica   Tak
179 Jerzy Bąk M Gromnik   Tak
180 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
181 Andrzej Mrowca M Nowy Sącz   Tak
182 Maria Mrowca K Nowy Sącz   Tak
183 Kamila Hejmej K Nowy Sącz   Tak
184 Jakub Lula M Dębica LO 2 w Dębicy  
185 Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
186 Maciej Bochenek M Sufczyn    
187 Magdalena Bochenek K Sufczyn    
188 Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica Tak
189 Miłosz Wróbel M Koszyce Wielkie MLUKS Tarnów  
190 Konrad Klocek M Łężyny 15    
191 Katarzyna Stańczyk K Wola Rzędzińska   Tak
192 Barbara Daniec - Kapałka K Jodłówka   Tak
193 Mateusz Kapałka M Jodłówka    
194 BOŻENA BAŁA K GRABINY    
195 Marlena Filip-Klocek K Łężyny    
196 Tomasz Wróbel M Łowczówek   Tak
197 Tomáš Demočko M Spisska Nova Ves MARAS team  
198 Mariusz Augustyn M Kraków   Tak
199 Adrian Włudyka M Kąśna Górna   Tak
200 Sylwia Włudyka K Kąśna Górna   Tak
201 Mikolaj Włudyka M Jastrzebia   Tak
202 Iwona Wielgosz K Jasło   Tak
203 Józef Parys M Wola Rzędzińska ZSOiZ Ciężkowice  
204 Jerzy Ziobrowski M Jasło    
205 Dominik Żurowski M Łękawica   Tak
206 Katarzyna Ziewacz K Łękawica    
207 Barbara Sanocka K Borek Drag Star Team Tak
208 Jan Sanocki M Borek Drag Star Team Tak
209 Łukasz Gogola M Gromnik    
210 Piotr Wasilewski M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
211 Szczepan Musiał M Tuchów Klub Kibica Tak
212 Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
213 Tomasz Buszek M Dębica   Tak
214 jacek ciuk M kraków nie zrzeszony  
215 Zbigniew Wichrowski M Bielsko-Biała Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
216 Marcin Wantuch M Chojnik   Tak
217 Marcin Wantuch M Chojnik    
218 Maciej Kofin M Ochojno TKKF Uklejna Myślenice  
219 Kacper Bujas M Siepraw Sieprawska Piątka  
220 Paweł Bała M Szczepanowice   Tak
221 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
222 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Masters Gym Tak
223 Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa KS LIMANOWA FORREST  
224 BERNADETTA MARDEUSZ K DĘBICA SRTG Dębica  
225 Tomasz Babło M radłów   Tak
226 PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA 1989 Tak
227 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW Tak
228 Ernest Mitoraj M Tarnow    
229 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
230 Piotr Gancarz M Tarnów   Tak
231 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
232 Mariusz Kukułka M Tarnów AC Speedway Team Tak
233 Janina Mikulec K Tarnów   Tak
234 Bogdan Lisowicz M Gorlice Grupetto Gorlice  
235 Karol Stalica M Tarnów    
236 Robert Truchan M Bogoniowice TIMI-SPORT Tak
237 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
238 Stan żołnierczyk M kraków   Tak
239 kasia żołnierczyk M kraków   Tak
240 Marcin Ciesielski M Ciężkowice    
241 Marcin Gałka M Jasień   Tak
242 WOJCIECH TARASEK M STARA WIEŚ STARA WIEŚ TEAM Tak
243 Piotr Legutko M Bochnia   Tak
244 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA Tak
245 Maciej Drozd M Tarnów   Tak
246 Dominik Rudek M Tarnów KU AZS PWSZ Tarnow Tak
247 Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze  
248 Magdalena Tabaszewska K Ciężkowice    
249 Mateusz Świstek M Gromnik    
250 RYSZARD KIEŁTYKA M RZEPIENNIK BISKUPI   Tak
251 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
252 VARGA ILDIKÓ K FANCSAL HEGYALJA2050  
253 Bogár János M FANCSAL HEGYALJA2050  
254 Katarzyna Koszyk K tarnów Biegam bo biegam 🙂 Tak
255 Piotr Drebot M Ciężkowice    
256 Piotr Garncarz M Pogórska Wola    
257 Piotr Garncarz M Pogórska Wola   Tak
258 Natalia Hadała K Zalasowa KS Ryglice Tak
259 Krzysztof Wójcik M Łękawka   Tak
260 Marek Mikos M Olszyny LKS Olszyny Tak
261 Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Gang Ścigaczy Tak
262 ROBERT MAKOWIEC M Tuchów LKS BURZYN Tak
263 Jacek Wantuch M Bogoniowice   Tak
264 Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-Sekcja Biegowa Tak
265 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Tak
266 Mateusz Duran M Ołpiny   Tak
267 Jerzy Podgórski M Brzesko Lacho Team  
268 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
269 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
270 Łukasz Helizanowicz M Siedliska JBG2  
271 JACEK MARTUŚ M BOBOWA BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA Tak
272 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA    
273 Anna Kowalska K Ryglice Bo tak ... Tak
274 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak ... Tak
275 Jacek Abramczyk M Rytro Rytro  
276 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski   Tak
277 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
278 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
279 Tomasz Słowik M Ciezkowice Ks Tarnow  
280 Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
281 Wojciech Witek M Tarnów    
282 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów  
283 Zbigniew Brodło M Burzyn LKSBurzyn Tak
284 Maciej Hassak M Gorlice GKC Gorlicki Klub Cyklistów  
285 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Tak
286 MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL  
287 Grzegorz Danicz M Ostrusza KS Ryglice Tak
288 Radosław Szeligiewicz M Nowy Sącz Klub Biegowy Kamionka Wielka Tak
289 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
290 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
291 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
292 Szczepan Sławuta M Ciężkowice   Tak
293 Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn Tak
294 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

 

Biegi Dzieci - Ciężkowice 2018

Liczba uczestników: 0
Lp Imię Nazwisko Płeć Grupa wiekowa - szkoła Miejscowość
This form does not have any entries yet.

Szczegóły

Data:
4 Mar 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl