Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych: Niezłomni – Niezwyciężeni

4 Mar 2018

Pobierz Regulamin

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Ciężkowice

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Ciężkowice, w dniu 4.03.2018 r., akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez LKS Burzyn, Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych: Niezłomni – Niezwyciężeni

pamięci Danuty Siedzikówny ps. Inka

Pobierz Regulamin

PATRONAT HONOROWY

– Instytut Pamięci Narodowej
– Starosta Tarnowski Roman Łucarz
– Burmistrz Ciężkowic Zbigniew Jurkiewicz

ORGANIZATOR

– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach
– Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach
– Kępa Sport

 

TERMIN I MIEJSCE:
– 4 marca 2018r. (niedziela)
– Miejscowość: Ciężkowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach

Program:
– Biuro zawodów – od 9:00 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:00
– Start Biegu Głównego: 12:00

 

Dystanse:
Bieg Główny

Dystans: ok 10 km
Start o godzinie: 12:00
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

 

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Ciężkowice

Liczba uczestników: 73
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Masters Gym
2 Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa KS LIMANOWA FORREST
3 BERNADETTA MARDEUSZ K DĘBICA SRTG Dębica
4 Tomasz Babło M radłów   Tak
5 PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA 1989
6 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW
7 Ernest Mitoraj M Tarnow  
8 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
9 Piotr Gancarz M Tarnów   Tak
10 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
11 Mariusz Kukułka M Tarnów AC Speedway Team Tak
12 Janina Mikulec K Tarnów   Tak
13 Bogdan Lisowicz M Gorlice Grupetto Gorlice
14 Karol Stalica M Tarnów  
15 Robert Truchan M Bogoniowice TIMI-SPORT
16 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
17 Stan żołnierczyk M kraków   Tak
18 kasia żołnierczyk M kraków   Tak
19 Marcin Ciesielski M Ciężkowice  
20 Marcin Gałka M Jasień   Tak
21 WOJCIECH TARASEK M STARA WIEŚ STARA WIEŚ TEAM Tak
22 Piotr Legutko M Bochnia   Tak
23 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA
24 Maciej Drozd M Tarnów   Tak
25 Dominik Rudek M Tarnów KU AZS PWSZ Tarnow Tak
26 Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
27 Magdalena Tabaszewska K Ciężkowice  
28 Mateusz Świstek M Gromnik  
29 RYSZARD KIEŁTYKA M RZEPIENNIK BISKUPI   Tak
30 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
31 VARGA ILDIKÓ K FANCSAL HEGYALJA2050
32 Bogár János M FANCSAL HEGYALJA2050
33 Katarzyna Koszyk K tarnów Biegam bo biegam 🙂 Tak
34 Piotr Drebot M Ciężkowice  
35 Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
36 Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
37 Natalia Hadała K Zalasowa KS Ryglice
38 Krzysztof Wójcik M Łękawka  
39 Marek Mikos M Olszyny LKS Olszyny Tak
40 Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Gang Ścigaczy Tak
41 ROBERT MAKOWIEC M Tuchów LKS BURZYN
42 Jacek Wantuch M Bogoniowice  
43 Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-Sekcja Biegowa
44 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
45 Mateusz Duran M Ołpiny   Tak
46 Jerzy Podgórski M Brzesko Lacho Team
47 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
48 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
49 Łukasz Helizanowicz M Siedliska JBG2
50 JACEK MARTUŚ M BOBOWA BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA Tak
51 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA  
52 Anna Kowalska K Ryglice Bo tak ...
53 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak ...
54 Jacek Abramczyk M Rytro Rytro
55 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski   Tak
56 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
57 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
58 Tomasz Słowik M Ciezkowice Ks Tarnow
59 Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT
60 Wojciech Witek M Tarnów  
61 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
62 Zbigniew Brodło M Burzyn LKSBurzyn
63 Maciej Hassak M Gorlice GKC Gorlicki Klub Cyklistów
64 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Tak
65 MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
66 Grzegorz Danicz M Ostrusza KS Ryglice
67 Radosław Szeligiewicz M Nowy Sącz Klub Biegowy Kamionka Wielka
68 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
69 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
70 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
71 Szczepan Sławuta M Ciężkowice   Tak
72 Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
73 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
4 Mar 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl