Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

BNI Leliwa RUN

 

ZAPISY ZAMKNIĘTE – LIMIT OSIĄGNIĘTY.
NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISÓW i OPŁATY W DNIU ZAWODÓW.

Pobierz Regulamin

CEL IMPREZY
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

PATRONAT HONOROWY
– BNI Polska

ORGANIZATOR
– Kępa Sport

TERMIN I MIEJSCE:
– 12 maja 2018r. (sobota)
– Miejscowość: Tarnów,
Hotel Tarnovia  , ul. Kościuszki 10, TARNÓW
Uroczyste zakończenie w Hotelu Tarnovia

Program:
– Biuro zawodów – od 9:30 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:00
– Start Biegu Głównego: 12:00

Dystanse:
Bieg Główny

Dystans: ok 5 km
Start o godzinie: 12:00
– Limit czasowy: 50 minut

– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

LIMIT UCZESTNIKÓW OPŁACONYCH – 200 osób!

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Klasyfikacja Biznesowa / Firmowa (właścicieli firm) – Kobiety / Mężczyźni

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

 

 

 

Pobierz Regulamin

BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 202
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub / Nazwa Firmy Opłacone
1 Barbara Nicgorska-Kruczek K Rzeszów   Tak
2 Renata Maślanka K Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
3 Łukasz Maślanka M Tarnów UKS KUNG FU Tarnów Tak
4 Robert Maślanka M Tarnów Master Robert Maślanka Tak
5 Sylwia Knapik K Pleśna OCR Team Master's Gym Tak
6 Dorota Stawarz K Krakow   Tak
7 Paweł Porosło M Tarnów --- Tak
8 Krzysztof Gołąb M Wola Rzędzińska   Tak
9 Małgorzata Szela K Rzeszów   Tak
10 Paweł Maj M Strzelce Małe   Tak
11 Krzysztof Kolbusz M Tarnów Spartan Race Tarnów Tak
12 Katarzyna Słyś K Tarnów Studio Architektoniczne Katarzyna Słyś Tak
13 Wojciech Bernat M Ryki   Tak
14 Łukasz Grabowy M Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
15 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
16 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik   Tak
17 Przemysław Kozioł M Tarnów MLUKS Tarnów Tak
18 Mirosław Mróz M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
19 Magdalena Dębosz K Tarnów   Tak
20 Marzena Malinowska K Dębina Zakrzowska   Tak
21 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
22 Kamil Polniaszek M Dębica Dębickie Gepardy Tak
23 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
24 Michał Borek M Jedlicze Morsy Tarnowieckie Tak
25 Michał Przydział M Tarnów OCR Team Master's Gym Tak
26 Tomasz Bożek M Stalowa Wola GDM Tomasz Bożek Tak
27 Monika Rychlak-Bożek K Stalowa Wola GDM Internetowy Salon Meblowy Tak
28 Tomasz Hajduk M gorlice   Tak
29 SŁAWOMIR SIKORA M TARNÓW ADMINCOM Tak
30 Paweł Górniak M Jasło Jasielska Grupa Biegowa Tak
31 Michał Boryczko M Tarnów   Tak
32 Arkadiusz Pałys M Krosno   Tak
33 Patrycja Wiktor K Ropczyce   Tak
34 Roksana Haratyk K Sędziszów Młp.   Tak
35 Jarosław Juśkiewicz M Kraków Qway Group Tak
36 Sabina Łoś K Otfinów OCR TEAM MASTERS GYM Tak
37 Małgorzata Gozdecka K Jasło Sklep Rolno-spożywczy Gozdecka Małgorzata Tak
38 Janusz Spirała M Rzeszów Klub Matiego Tak
39 Edyta Pawłowicz M Zalasowa   Tak
40 Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team Tak
41 Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team Tak
42 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team Tak
43 Jan Bugiel M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team Tak
44 Paweł Michoń M Gostwica   Tak
45 Karol Bednarz M Trzciana Raj-Tatr Tak
46 Tomasz Kochański M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
47 Radosław Bielik M Kraków wkurw_team Tak
48 Elżbieta Korpacka K Biadoliny Radłowskie   Tak
49 Bożena Stawarz-Pawłowska K Tarnów   Tak
50 Renata Jadam-Lechowicz K Żabno OCR Team Masters Gym Tak
51 Natalia Hadała K Zalasowa KS Ryglice Tak
52 Jerzy Malarczyk M Sławkowice Grand Kamieniarstwo Jerzy Malarczyk Tak
53 Dominika Gmernicka K Tarnów   Tak
54 Piotr Kuczek M Zabawa Usługi Ogólnobudowlane Montaż i Spawalnictwo Piotr Kuczek Tak
55 Robert Pisz M Jasło Nafta Jasło Tak
56 Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy Tak
57 Justyna Mitek K Mokre Dębickie Gepardy Tak
58 KatarZyna Wójtowicz K Tarnów Husaria race team Tak
59 Jarek Szlachetka M Zakliczyn DKMS Tak
60 Artur Orliński M Tarnów OCR Team Master's Gym Tak
61 Anna Urbanik K Dębica Pędzące Ślimaki Tak
62 Dariusz Wandas M Wieliczka D.art Tak
63 Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz Tak
64 Rafał Wnęk M Gnojnik Run Team Gnojnik Tak
65 Robert Lipiński M Tarnów Nie jesteś sam Tak
66 Krzysztof Krok M Muszyna niezrzeszony Tak
67 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
68 Agnieszka Knapik K Tarnów   Tak
69 Jakub Herba M Dębica KB "maratończyk" Dębica Tak
70 Anna Walczyk K Dębica   Tak
71 Teresa Szczepanik K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Tak
72 Łukasz Słowik M Tarnów   Tak
73 Agnieszka Barnaś K Tarnów   Tak
74 Krzysztof Kapałka M Gromnik MKK Gromnik Tak
75 Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik Tak
76 Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik Tak
77 Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów Tak
78 Łukasz Mitera M Tarnów   Tak
79 Bartosz Łazarek M Tarnów RUNONLINE.PL TEAM/DHL RUN CLUB Tak
80 Bożena Sadowska K Ilkowice OCR Team Master's Gym Tak
81 Anna Pawlak K Przemyśl   Tak
82 Grzegorz Polański M Pleśna Aktywna Pleśna Tak
83 Valentyn Galin M Kraków   Tak
84 Monika Król K Tarnów   Tak
85 Gabriela Zaucha K Tarnowiec   Tak
86 Agata Czosnyka K Tarnów Running Queens Tak
87 Maciej Szymura M Tarnów Sokół Tarnów Tak
88 Karolina Szymura K Tarnów Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie Tak
89 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
90 Marcin Gromadzki M Szczepanowice KS Metal Tarnów Tak
91 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
92 Kamil Wesołowski M Chmielnik   Tak
93 Michał Nalepka M Łęki Dolne   Tak
94 Ula Wrona K Tarnow Urszula Wrona Finanse i Ubezpieczenia Tak
95 Mateusz Bednarczyk M Tarnów   Tak
96 Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
97 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie Tak
98 Tomasz Pizło M Rzeszów   Tak
99 Kami Marczyński M Tarnów Convertio - Agencja Interaktywna Tak
100 Mirosław Kozioł M Tarnów SRTG TARNÓW Tak
101 Anna Rochmalska K Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
102 Mariusz Kogut M Łęki Dolne   Tak
103 Piotr Kuczma M Rzeszów Projektant Rzeszów Tak
104 Anna Mordasiewicz K Tuszyma   Tak
105 Grzegorz Padykuła M Dąbrówka Osuchowska   Tak
106 Kinga Lowe M Tarnów   Tak
107 Adam Kosela M Dębica OSP Dębica-Kędzierz Tak
108 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
109 Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team Tak
110 Kamil Drąg M Dulcza Wielka   Tak
111 MIECZYSŁAW CICHOWSKI M PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO Tak
112 henryk michalski M Tarnów   Tak
113 Mirek Nowak M Tarnów   Tak
114 Agata Ropek-Nowak K Tarnów   Tak
115 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
116 Patrycja Kras K Tarnów   Tak
117 Kinga Schab K Śmigno   Tak
118 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów SRTG TARNÓW Tak
119 Agnieszka Kąkol K Rzeszów   Tak
120 Łukasz Chorzępa M Rzeszów   Tak
121 Ilona Foder K Tarnów   Tak
122 Izabela Skalak K ilkowice MLUKS Tarnów Tak
123 Marek Kulas M Nagawczyna   Tak
124 Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM Tak
125 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
126 Małgorzata Kupisz K Radłów OCR TEAM Tak
127 Anna Zysek K Otfinów OCR Team Masters Gym Tak
128 Aneta Łątka K Pleśna   Tak
129 Monika Kwiatkowska K Tarnów SRTG TARNÓW Tak
130 Kamil Kwiatkowski M Tarnów SRTG TARNÓW Tak
131 Mateusz Mróz M Tarnów SRTG TARNÓW Tak
132 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
133 Konrad Makuła M Częstochowa   Tak
134 Grzegorz Bodzioch M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
135 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega Tak
136 Anna Żybura K Niechobrz NiechBiega Tak
137 Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
138 Jacek Brzeziński M Koszyce Wielkie Husaria Race Team Tak
139 Patrycja Ochodek K Cieszyn   Tak
140 Barbara Polna K Sucha Beskidzka   Tak
141 Paulina Rajzer K Zabratówka NiechBiega Tak
142 Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
143 Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
144 Roman Podorski M Tarnów   Tak
145 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega Tak
146 Michał Potoczny M Tarnów Cel To Forma Tak
147 Krzysztof Morawiec M Tarnów   Tak
148 Daniel Panocha M Tarnów   Tak
149 Kinga Złonkiewicz K Tarnów GALERIA RZECZY ŁADNYCH Tak
150 Piotr Furmanski M Tarnów   Tak
151 Katarzyna Furmanska K Tarnów Marxus Tak
152 Kamil Michoń M Tarnów Biegamwtarnowie.pl Tak
153 Radosław Łachut M Słupiec   Tak
154 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn / @strazakbiega Tak
155 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
156 Adrian Gargaś M Rzeszsów   Tak
157 Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
158 Katarzyna Łabno K Tarnów ZDROWY PROJEKT Tak
159 Paweł Kisiel M Rzeszów   Tak
160 Marcin Mazur M Rzeszów   Tak
161 Agnieszka Czarnota-Stręk K Bochnia   Tak
162 Tomasz Galbarczyk M Tarnów SRTG Tarnów Tak
163 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-TArnów Tak
164 Przemysław Świerczek M Tarnów   Tak
165 Jakub Bąk M CHORZELÓW TOP-SERVIS CHORZELÓW Tak
166 Dominik Rykala M Niechobrz Niechbiega Tak
167 Dariusz Kaczor M Niechobrz NiechBiega Tak
168 Robert Biel M Brzesko   Tak
169 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
170 jozef Dzikowski M Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
171 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Tak
172 Slawomir Krzak M Tarnow   Tak
173 Łukasz Ździebło M Pilzno Dzikie Mustangi Tak
174 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
175 Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
176 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
177 Sylwia Wiatr K Tarnów Gang Ścigaczy Tak
178 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka Biegam Z Wózkiem Za Tych Co Nie Mogą Tak
179 Mariusz Włoch M Wieliczka Biegam Z Wózkiem Za Tych Co Nie Mogą Tak
180 Marta Barnaś K Jaźwiny   Tak
181 MIROSŁAW BĄK M CHORZELÓW TOP-SERVIS Tak
182 Arek Płaneta M Tarnów Husaria Race Team Tak
183 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW   Tak
184 Jan Rzucidło M Rzeszów nz Tak
185 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
186 Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Masters Gym Tak
187 Paweł Marcinkowski M Borzęcin   Tak
188 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
189 Łukasz Dunajski M DĘBICA Dębickie Gepardy Tak
190 Katarzyna Koszyk K Tarnow   Tak
191 Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie PTG Sokół Świat Pracy Tak
192 Paweł Baka M Tarnów baxon-meble.pl Tak
193 Agnieszka Babło K Radłow   Tak
194 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
195 Wiesław Wiktor M Straszęcin   Tak
196 Kuba Czosnyka M Otfinów OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
197 Filip Czosnyka M Otfinów OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
198 Joanna Czosnyka K Otfinów OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
199 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym Tak
200 AGNIESZKA Pabian K Niedomice OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
201 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM Tak
202 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym Tak

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 101
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Jakub Słomski M Jodłówka Tuchowska Klasa IV-VI sz.podst.
2 Mateusz Skwarczyński M Tarnów Gimnazjum
3 Wiktoria Syrek K Gromnik Przedszkolak
4 Jakub Skoczylas M Boguchwała Klasa IV-VI sz.podst.
5 Łucja Kułaga K Tarnów Przedszkolak
6 Maja Galbarczyk K Tarnów Gimnazjum
7 Szymon Kułaga M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
8 Wojciech Wiejacki M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
9 Julia Mitera K Tarnów Przedszkolak
10 Alicja Kułaga K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
11 Miłosz Wróbel M Koszyce Wielkie Klasa IV-VI sz.podst.
12 Wojciech Siadek M Tarnów Przedszkolak
13 Małgorzata Siadek K Tarnów Przedszkolak
14 Aleksander Klęsk M Rzeszów Przedszkolak
15 Mikołaj Medwediuk M Kobyle Klasa IV-VI sz.podst.
16 Maksymilian Pałys M Krosno Przedszkolak
17 JULIA PABIAN K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
18 Olga Czarnecka K Łękawica 143A Przedszkolak
19 Jakub Łoś M Tarnów Przedszkolak
20 Danuta Wilczyńska K Przyszowa Gimnazjum
21 Dominik Bednarski M Zabawa Gimnazjum
22 Miłosz Bednarski M Zabawa Klasa I-III sz.podst.
23 Katarzyna Kloc K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
24 Katarzyna Kloc K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
25 Radosław Grabowy M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
26 Rafał Grabowy M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
27 Antoni Marzec M Tarnów Przedszkolak
28 Karolina Faber K Łubno Gimnazjum
29 Adam Słyś M Tarnów Przedszkolak
30 Jan Stelmach M Tarnów Przedszkolak
31 Liliana Dębosz K Tarnów Przedszkolak
32 Tomasz Malinowski M Dębina Zakrzowska Przedszkolak
33 Olga Malinowska K Debina Zakrzowska Przedszkolak
34 ANTONI SIKORA M TARNÓW Klasa IV-VI sz.podst.
35 Karol Duda M Buków Przedszkolak
36 Hania Juśkiewicz K Kraków Klasa I-III sz.podst.
37 Maja Juśkiewicz K Kraków Klasa I-III sz.podst.
38 Jakub BĄK M CHORZELÓW Gimnazjum
39 Oliwia Wojtunik K Jasło Klasa I-III sz.podst.
40 Roksana Kieć K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
41 Maja Kochańska M Jedlicze Klasa IV-VI sz.podst.
42 Bruno Bielik M Kraków Klasa I-III sz.podst.
43 Dominika Gmernicka K Tarnów Gimnazjum
44 Filip Kuczek M Zabawa Klasa I-III sz.podst.
45 Kamil Kuczek M Zabawa Klasa IV-VI sz.podst.
46 Jakub Malec M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
47 JAKUB LAMPARSKI M KOSZYCE WIELKIE Klasa IV-VI sz.podst.
48 Konstanty Szlachta M Chmielnik Przedszkolak
49 Zuzanna Szlachta K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Małgorzata Florka K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
51 Emilia Florka K Tarnów Przedszkolak
52 Nikodem Kruczek M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Wincent Kruczek M Rzeszów Przedszkolak
54 Emilia Marzec K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
55 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
56 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
57 Kaja Kural K Brzesko Przedszkolak
58 Natan Kural M Brzesko Przedszkolak
59 Miłosz Ziaja M Błonie Klasa IV-VI sz.podst.
60 Julita Ziaja K Błonie Przedszkolak
61 Natasza Ziaja K Błonie Przedszkolak
62 Wiktoria Malaga K Podegrodzie Przedszkolak
63 Igor Gleisner M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
64 Tomasz Szymura M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
65 Jakub Szymura M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
66 Zofia Walczyk K Dębica Przedszkolak
67 Maria Walczyk K Dębica Przedszkolak
68 Milena Padykuła K Dąbrówka Osuchowska Klasa I-III sz.podst.
69 Mikołaj Padykuła M Dąbrówka Osuchowska Przedszkolak
70 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
71 Maksymilian DACIUK M Tarnów Przedszkolak
72 KLARA MIKICKA K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
73 Błażej Schab M Śmigno Przedszkolak
74 Jacek Nowak M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
75 Amelia Lechowicz K Żabno Klasa I-III sz.podst.
76 Patrycja Ryś K Myślenice Przedszkolak
77 Wiktoria Ryś K Myślenice Klasa I-III sz.podst.
78 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Gimnazjum
79 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
80 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
81 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
82 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
83 Adrian Furmanski M Koszyce wielkie Przedszkolak
84 Eryk Furmanski M Koszyce wielkie Przedszkolak
85 Amelia Drąg K Dulcza Wielka Przedszkolak
86 Oliwia Michoń K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
87 Emilia Michoń K Tarnów Gimnazjum
88 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak
89 Jakub wawro M Zabierzów Klasa IV-VI sz.podst.
90 Filip Łoboda M Sp nr 8 Tarnow Przedszkolak
91 Leon Łoboda M Tarnow Przedszkolak
92 Magdalena Ziomek K Tarnów Przedszkolak
93 Oliwia Kania K Ilkowice Przedszkolak
94 Anna Kieć K Łęg tarnowski Klasa I-III sz.podst.
95 Jakub Kieć M Łęg tarnowski Przedszkolak
96 Ewa Jermak K Koszyce Wielkie Przedszkolak
97 Maksymilian Jermak M Koszyce Wielkie Przedszkolak
98 Zuzanna Jermak K Koszyce Wielkie Przedszkolak
99 Izabella Malinowska K Łęg Tarnowski Klasa I-III sz.podst.
100 Karol Jermak M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
101 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum

Szczegóły

Data:
12 maja 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl