Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

I Międzynarodowy Półmaraton – Bitwa pod Gorlicami

I Międzynarodowy Półmaraton – Bitwa pod Gorlicami

Pobierz Regulamin

UDZIAŁ W BIEGU JEST DARMOWY! – limit 150 miejsc.

1) Cel imprezy:

-sportowy –oferta dla mieszkańców Małopolski do aktywnego spędzenia czasu wolnego

-historyczny-Znaczenie Bitwy pod Gorlicami dla przebiegi I wojny i Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

-promocyjny-międzynarodowy charakter biegu poprzez udział obywateli państw ,których przedstawiciele walczyli podczas Bitwy pod Gorlicami, a także  promocja Znaku Dziedzictwa Europejskiego przyznanego cmentarzowi woj.nr.123 Łużna: Pustki” przez Komisję Europejską

 

2) Organizatorzy

Organizator główny:

  • Łukasz Bełda, Mszanka 188 , 38-322 Łużna , lukasbelda@wp.pl
  • Oddział Rejonowy PCK , ul.Biecka 9B , 38-300 Gorlice

 Współorganizatorzy i partnerzy:

– Akademickie Koło PCK i klub HDKK przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, al.Mickiewicza30, 30-059 Kraków

– Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gorlicach , ulica 11 Listopada 84  38-  300 Gorlice

– Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gorlickiej, ul. Piekarska 1, 38-300 Gorlice

 

Patronat:

– Honorowy Patronat Wojewoda Małopolski

– Konsul Generalny Słowacji Pan Ivan Skorupa

– Konsul Generalna Węgier Pani Adrienne Körmendy

– Telewizja Polska S.A

-Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Wenta

-Poseł RP Andrzej Czerwiński

-Poseł RP Elżbieta Zielińska

-Bank Spółdzielczy w Gorlicach

 

3) Dystans

Bieg uliczny na dystansie 21 km (LIMIT CZASOWY 2,5 godz.)

Zawodnicy , którzy nie ukończą biegu w określonym limicie czasowym zobowiązani są do przerwania biegu!!!

Punkty odżywcze tj. woda : będą na 6 km, 12 km ,18 km.

4) Start i meta:

-START: GORLICE przed brama cmentarza woj.nr.91 ,ulica Korczaka.

-META: ŁUŻNA , cmentarz woj.nr.123 „Pustki”

TRASA BIEGU: Ulica Korczaka ,ulica 11-Listopada ,ulica Biecka ,ulica Wyszyńskiego –ulica Sikorskiego-rondo W.Witosa –kozica-Mszanka-Wola Łużańska-Szalowa-Łużna.

Godz. 14.45 – Przewóz zawodników/-czek busem na miejsce startu (z cmentarza nr 123 „Pustki”, Łużna -> na start – cmentarz 91, ul. Korczaka, Gorlice)

5) Termin

2 maja 2018 (środa) godz.15.30

Biuro zawodów: od 13.30 (cmentarz PUSTKI, Łużna – Meta)

6)Zgłoszenia elektroniczne uczestników biegu.

Na stronie internetowej: kepasport.pl

7) Biuro zawodów:

-Łużna ,cmentarz nr. 123 ;Pustki”

8) Opłata startowa.

UCZESTNICY BIEGU STARTUJĄ BEZ OPŁATY STARTOWEJ!!!

Obowiązuje limit 150 zgłoszeń.

Informujemy, że jeśli ktoś zrezygnuje z obecnej listy startowej, to można będzie zająć jego/jej miejsc, ale trzeba zjawić się odpowiednio wcześnie w Łużnej w Biurze zawodów.

9) Klasyfikacja:

-klasyfikacja generalna mężczyzn od miejsca 1 do 10

-klasyfikacja generalna kobiet od miejsca 1 do 10

 

10) Nagrody

Miejsca od 1 do 10 nagrody rzeczowe, puchary oraz losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu.

Pierwsze 150 osób na mecie otrzymuje pamiątkowy odlewany medal.

 

Trasa Biegu:

Odlewany pamiątkowy medal!

 

Szymon Kulka, mistrz Polski z 2016 w półmaratonie zaprasza na: I Międzynarodowy Półmaraton – Bitwa pod Gorlicami. Gorlice – Łużna.

Pobierz Regulamin

UDZIAŁ W BIEGU JEST DARMOWY! – limit 150 miejsc.

I Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami

Liczba uczestników: 150
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Marek Klara M Brzana Bobowska Grupa Biegowa
2 Tomasz Kupiec M Bieńkowice ROZBIEGANE DOBCZYCE
3 Piotr Iwaniec M Tuchów  
4 Anna Samborska K Lipinki ULKS Lipinki
5 Damian Bielawa M Dębica  
6 Piotr Borowiecki M Kraków APIWAST Kraków
7 Łukasz Borowiecki M Kraków Biegamy.pro
8 Wojciech Czochór M Szymbark  
9 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
10 Leszek Brzozowski M Gorlice Maraton Gorlice
11 Mariusz Bączalski M Sękowa Maraton Gorlice
12 Jacek Stempkowicz M Gorlice  
13 Sylwia Bednarek K Kraków  
14 Radosław Ślaski M Strzyżów Team Biegowy Strzyżów
15 Aleksandra Tomecka K Kraków  
16 Piotr Marczyński M Tarnów  
17 Piotr Klimek M Nowy Sacz  
18 Dorota Klimek K Nowy Sacz  
19 Konrad Klocek M Łężyny  
20 Marlena Filip-Klocek K Łężyny Nessi
21 Edward Komendacki M Tuchow Doz sa
22 Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
23 KRZYSZTOF KORNAŚ M Nowy Sącz Husaria Race Team
24 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon
25 Piotr Wyczawski M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
26 Damian Pyrkosz M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
27 Marek Świędrych M Czermna  
28 Dominik Przybyłowicz M Gorlice GGB
29 Ryszard Fiega M Gorlice Maraton Gorlice
30 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS "ROZWÓJ" SZERZYNY
31 Mirosław Urban M Kraków ITMBW Kraków
32 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
33 Sławomir Żarnowski M Moszczenica  
34 Slawomir Krzak M Tarnow  
35 Piotr Baltaza M Kraków Walraven
36 Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
37 Damian Kiwior M Tarnów  
38 Tomasz Majka M Kraków Tomasz Majka
39 Piotr Wielgus M Tarnów  
40 Janusz Kajder M Nowy Sącz Visegrad Maraton
41 Mateusz Mercik M Kraków PUSH RUNNER
42 Wioleta Mercik K Kraków Night Runners
43 Ewa Pałuzewicz K Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
44 Krzysztof Mrozek M Gorlice ZS Strzelec OSW
45 Wojciech Zarzycki M Szymbark  
46 Marek Jaworski M Stary Sącz Visehrad Maraton Rytro
47 Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
48 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro
49 Ireneusz Zając M Biecz Biecz
50 Jerzy Kamiński M Szymbark Maraton Gorlice
51 Jacek Ziółkowski M Warszawa Cross Warszawa
52 Piotr Wasilewski M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
53 Tomasz Cabala M Przyszowa Przyszowa
54 Grzegorz Rosłoński M Szymbark  
55 Kinga Misiaszek K Tarnów  
56 Tomasz Ziobrowski M Nowy sącz Visegrad maraton rytro
57 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
58 Andrzej Karp M Biecz  
59 Marek Sadko M Żabno 5 PSK Tarnów
60 Zenon Wardzała M Dębica Dębickie Gepardy
61 Robert Kula M Tarnów  
62 Jacek Mordarski M Nawojowa Bie
63 Dawid Sobarnia M Tuchów  
64 Tomasz Chmura M Gorlice GKPS
65 Mikulski Mateusz M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
66 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
67 Marcin Górka M Gorlice KPP Gorlice
68 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
69 Kamil Dusza M Paszyn  
70 Edward Oliwa M Kraków  
71 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN
72 Dariusz Bielamowicz M Jasło  
73 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa
74 Mateusz Bryg M Gorlice GKSW
75 Piotr Seremet M Tarnów  
76 Piotr Łyda M Rzeszów  
77 Arkadiusz Kukliński M Zbylitowska Góra  
78 Andrzej Kulas M Nagawczyna DKK Gryf Dębica
79 Marek Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF
80 Bogdan Gawron M Limanowa Brygada Beskidów
81 Janusz Gawron M Limanowa Brygada Beskidów
82 Konrad Gorla M Miechowice Małe  
83 Paweł Smędowski M Sękowa GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
84 Dominika Przywara K Mielec WWF UR/ Zabiegani Mielec
85 Armand Chorabik M Mielec Zabiegani Mielec
86 Krzysztof Trojanowski M Limanowa KS Limanowa Forrest
87 AGNIESZKA GOGOLA K GROMNIK  
88 Jerzy Kopta M Kraków  
89 Albert Surmacz M Tuchów  
90 mariusz wrazen M gorlice kolegium sędziow PPN Gorlice
91 Magdalena Mruk K Kraków  
92 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
93 Marek Pilch M Kraków Głos Seniora
94 Stanisław Rogasch M Kraków Lacho Team
95 Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-Sekcja biegowa
96 Jarosław Kisiński M Nowy Sącz Comp Team / Novitus
97 Mirosława Motyl K Kraków Niepołomice Biegają
98 Paweł Strękowski M Kraków ITMBW Kraków
99 Karol Kłosowski M Kraków Los Trepos Companieros
100 Wojciech Zapłata M Gorlice  
101 Andrzej Szczepocki M Niepołomice Niepołomice Biegają
102 Marek Surmacz M Tuchów  
103 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw A.C. Milan
104 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Masters Gym
105 Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
106 Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy
107 Angelika Brończyk K Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
108 Łukasz Marzec M Ptaszkowa 42 do Szczęścia
109 Monika Chojnacka K Stronie  
110 Maciej Majda M Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
111 Krzysztof Morawiec M Tarnów  
112 janusz czuban M tarnów  
113 Andrzej Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
114 Radosław Zieliński M Siedliska ULKS Lipinki
115 Kamil Drzał M Szymbark  
116 Przemysław Walicki M Bobowa Bobowska Grupa Biegowa
117 Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
118 Przemysław Mikołajewicz M Sadkowa  
119 Jacek Martuś M BOBOWA Bobowska grupa biegowa
120 Grzegorz Danicz M Gorlice Ks ryglice
121 Grzegorz Lizak M Krasne-Lasocice ITMBW Kraków
122 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz  
123 Jan Ciężadło M Tarnów  
124 Marek Płachta M Jodłówka Wałki Ekipa z Tarnowa
125 Monika Mach-Wała K Głogów Małopolski  
126 Paweł Puscizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD
127 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
128 LEOPOLD JAMRO M GORLICE GORLICKA GRUPA BIEGOWA
129 ANDRZEJ KIDA M KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS
130 Witold Wojtaczka M Bobowa Bobowska Grupa Biegowa
131 GRZEGORZ KRYCKI M DĘBICA MIEJ GEST
132 Grzegorz Nachman M Jasło  
133 Ewelina Nachman K Jasło  
134 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
135 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów
136 Natalia Kurzydło K Igołomia  
137 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa
138 Karolina Piecuch K Kraków Lacho Team
139 Lucyna Krężołek K Nowy Sącz  
140 Marcin Piecuch M Kraków Lacho Team
141 Tomasz Sipiera M Kraków  
142 Piotr Dzierlęga M Pilzno Pilzno
143 Jerzy Podgórski M Brzesko Lacho Team
144 Krzysztof Kasprzyk M Tarnów  
145 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
146 MATEUSZ GOLONKA M Gorlice GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
147 Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team
148 Jan Delekta M Łowisko Dj
149 Łukasz Grabowy M Dębica KB Maratończyk Dębica
150 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Szczegóły

Data:
2 maja 2018
Typ:

Organizator

Łukasz Bełda
Telefon:
506 523 606