Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

II BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW – Edycja LETNIA

24 Wrz 2017

Pobierz REGULAMIN

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Współorganizatorzy:

• Stowarzyszenie „Bieszczadzki Bieg Lotników”
• Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej
• Bieszczadzki Klub Nornic Walking
• Stowarzyszenie Stolica Bieszczad – Ustrzyki Dolne
• Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
• Ustrzycki Dom Kultury
• Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Termin i miejsce:

24.09.2017 r. (niedziela) – Ustrzyki Dolne – Trasy Biegowe pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej

Program zawodów:

 

Program zawodów:
• Godz. 945 – złożenie wiązanki kwiatów pod obeliskiem Pana Stanisława
Nahajowskiego oraz otwarcie zawodów
• Godz. 1000 bieg dziewcząt i chłopców na 0,3 km rocznik 2010 i
młodsze
• Godz. 10.15 bieg dziewcząt i chłopców na 0,5 km rocznik 2007-2009
• Godz. 10.40 bieg dziewcząt i chłopców na 1,0 km rocznik 2006-2004
• Godz. 11.00 bieg dziewcząt i chłopców na na 2,0 km rocznik 2003-2002
• Godz. 11.30 bieg na 5,0 km rocznik 2001 i starsi
• Godz. 11.30 Bieg Główny – 10,0 km K i M na pętli 2 x 5 km.
• Godz. 11.35 marsz Nordic Walking – 5,0 km (wszystkie kategorie wiekowe, w tym ur. w 2002 i młodsi/sze)
• Godz. 13.00 – wręczenie nagród i zakończenie zawodów
• Trasa narciarska – homologacja FIS.
• Limit czasowy 100 min.
• Start i meta stadion zimowy pod Żukowem
• Pomiar czasu: elektroniczny
• Klasyfikacja OPEN Kobiety/ Mężczyźni prowadzona będzie w biegu głównym i Nordic Walking
• kategorie wiekowe:

– M/K-1 do 16 lat (dotyczy tylko Nordic Walking)
– M/K-2 17-29 lat (bieg na 10 km oraz 5 km NW)
– M/K-3 30-49 lat (bieg na 10 km oraz 5 km NW)
– M/K-4 50-lat i starsi (bieg na 10 km oraz 5 km NW)

 

Uwaga:
– W przypadku małej ilości uczestników w kategorii wiekowej mniej (niż 3 zawodników) kategorie będą łączone np. M/5 i M/6

Zgłoszenia:
Zgłoszenia do biegu głównego 10 km, 5 km i marszu Nordic Walking dostępne są przez internet na stronie: www.kepasport.pl poprzez wypełnienie formularza.
Warunkiem wpisania na listę startową jest uiszczenie opłaty startowej w wyznaczonym terminie.
Istnieje możliwość zapisu w biurze zawodów w dniu 24 września od 8:30 – 10:00
Opłata 50 zł max dla 30 zawodników.

Zgłoszenia dzieci grupowe i indywidualne poprzez wypełnienie formularza w wersji Excel i przesłanie na adres: sport@ustrzyki-dolne.pl dostępnego na stronie www.bieglotnikow.pl

II BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW – Edycja LETNIA

Liczba uczestników: 92
Lp Imię Nazwisko Rok urodzenia Płeć Dystans Miejscowość Klub Opłacone
1 Marek Góra 1982 M 5 km - BIEG Ustrzyki Dolne Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników  
2 Radosław Niepokój 1988 M NW 5 km Wrocanka OSP Wrocanka  
3 Agnieszka Galica-Niepokój 1990 K NW 5 km Średnie Wielkie OSP Wrocanka  
4 Agnieszka Budzyk 1975 K 10 km - BIEG Dźwiniacz MKS Halicz  
5 Karolina Matiasik 2002 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
6 Robert Janocha 1965 M NW 5 km Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
7 Tomasz Rysz 1953 M NW 5 km Sanok   Tak
8 Tomasz Rysz 1953 M NW 5 km Sanok    
9 Mieczyslaw Chabko 1947 M NW 5 km Sanok   Tak
10 Krzysztof Gierlasiński 1961 M NW 5 km Krosno NWG Przyszłość  
11 Małgorzata Pukas 1961 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
12 Małgorzata Pukas 1961 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
13 Małgorzata Pukas 1961 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
14 Anna Bręk 1986 K 5 km - BIEG Kórnik Smakosze piwa Tak
15 Dariusz Grzadziel 1969 M 5 km - BIEG ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
16 Angelika Solarz 2012 K 5 km - BIEG Kórnik Smakosze Piwa Tak
17 Robert Gleń 1976 M 10 km - BIEG Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze  
18 Julia Maciejewska 2006 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
19 Olivia Chrapkiewicz 2004 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
20 Wiktoria Gwóźdź 2003 K 5 km - BIEG Czarna Górna UKS Krzemień przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
21 Urszula Filip 2002 K 5 km - BIEG Krościenko UKS Krzemień przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
22 Ryszard Cybruch 1981 M 5 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
23 Arkadiusz Kuc 1975 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz/Ustrzycki Klub Biegacza  
24 Katarzyna Suroń 2003 K NW 5 km Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
25 Jakub Waleszczyński 2004 M NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
26 Michał Oskorip 2004 M NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
27 Adam Kapral 1975 M 10 km - BIEG Lutowiska    
28 Jarosław Konik 1981 M NW 5 km ustrzyki dolne   Tak
29 Joanna Rajchel 1979 K 5 km - BIEG Krosno   Tak
30 Kinga Węgiel 1982 K 10 km - BIEG Kraków   Tak
31 Marta Żurek 1981 K 10 km - BIEG Krosno   Tak
32 Anna Błaszczak 1983 K 10 km - BIEG Kraków   Tak
33 Wacław Żurek 1955 M 10 km - BIEG Jedlicze Aeroklub Podkarpacki Tak
34 Robert Gleń 1976 M 5 km - BIEG Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze  
35 Ewa Krupska 2009 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
36 Julia Kocik 2004 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
37 Klara Augustyn 2007 K NW 5 km Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
38 Julia Żulińska 2003 K NW 5 km Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
39 Zuzanna Selwa 2003 K NW 5 km Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne  
40 Bożena Kończewska 1961 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
41 Anna Przybyłowicz 1975 K NW 5 km Krosno   Tak
42 Dariusz Pasterczyk 1973 M 10 km - BIEG Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze  
43 PIOTR KRECH 2005 M 5 km - BIEG USTRZYKI DOLNE MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE  
44 JERZY H 1957 M 10 km - BIEG Pisarowce SANOK i OKOLICE Tak
45 Grzegorz Oleksyk 1960 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
46 Małgorzta Oleksyk 1962 K NW 5 km Ustrzyki Dolne MKS Halicz ,BK Nordic Walking Tak
47 Krystyna Michalik 1957 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW  
48 MIKOŁAJ KONIK 2006 M NW 5 km STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking  
49 OLEH LESHCHYSHYN 1984 M 10 km - BIEG Lwow Eney  
50 IRYNA PLEMIANNYK 1997 K 10 km - BIEG Lwow Eney  
51 Jerzy Budzisz 1951 M NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
52 Aleks Grządziel 2004 M NW 5 km Ustrzykin Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
53 Bożena Terlecka 1965 K NW 5 km dzwiniacz dolny Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
54 Bożena Bałkota 1965 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
55 Bozena Terlecka 1965 M NW 5 km Dźwiniacz   Tak
56 Zbigniew Kąkol 1984 M 5 km - BIEG Gwoźnica Dolna Water Team Tak
57 HENRYK WINCENTY KONOPKA 1952 M 10 km - BIEG RUDENKA OW ZIELONY CIEŃ Tak
58 Jolanta Chwostyk 2001 K 10 km - BIEG Ustianowa Górna LUKS LOTNIK Ustianowa Tak
59 katarzyna konik 1982 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
60 Jolanta Chwostyk 2001 K 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne LUKS Ustjanowa  
61 Marek Pasierb 1954 M NW 5 km Rzeszow Nz  
62 Krzysztof Prokop 1976 M 5 km - BIEG Kobylanka    
63 Wojciech Pelczar 1995 M 10 km - BIEG Dobieszyn MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
64 Paweł Dudek 1971 M 10 km - BIEG Wola Żyrakowska   Tak
65 LEONID HVOZDETSKYY 1945 M NW 5 km LVIV UKRAINE DABROWA NW  
66 OKSANA ZALISKO 1956 K NW 5 km LVIV-MALECHKOVYCHI UKRAINE DABROWA NW Tak
67 Ryszard Surmiak 1942 M NW 5 km Rzeszow Rzeszowski Klub Morsow "SOPELEK" Tak
68 Jan Rzucidło 1952 M NW 5 km Rzeszów BRAK Tak
69 Marzena Motyka 1973 K NW 5 km Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
70 Oksana Raita 1993 K 10 km - BIEG Lwow Eney  
71 Maria Hudak 1993 K 10 km - BIEG Lwow Eney  
72 Oleksandr Chenikalo 1991 M 10 km - BIEG Lwow Eney Tak
73 Bohdan Dobranskyy 1995 M 10 km - BIEG Lwow Eney  
74 Jacek Stankiewicz 1968 M 10 km - BIEG Dukla    
75 Mariusz Biega 1970 M NW 5 km Niebieszczany Sanok Ski Team  
76 Michał Werbowicz 2001 M NW 5 km Hoczew Hoczew Tak
77 Agnieszka Werbowicz 1974 K NW 5 km Hoczew Hoczew Tak
78 Adam Pocałuń 1945 M NW 5 km Zagórz NW Relaks Zagórz Tak
79 Wojciech Domiszewski 1964 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
80 Ignacy Domiszewski 1990 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
81 Maria Domiszewska 1966 K 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
82 Bogusław Komarski 1963 M NW 5 km Zagórz   Tak
83 Pawel Fundanicz 1985 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS HALICZ  
84 Monika Fundanicz 1987 K 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Tak
85 Andżelika Szyszka 1995 K 10 km - BIEG Czarna Górna MKS Halicz Ustrzyki Dolne  
86 JACEK KONIK 2001 M 5 km - BIEG STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking Tak
87 Kazimierz Grządziel 1966 M NW 5 km Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz Tak
88 Iwona Paszko 1982 K NW 5 km Tarnawa Dolna Pa-ta-taj 🙂 Tak
89 Tomasz Czech 1979 M NW 5 km Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz Tak
90 Bartłomiej Kuś 1983 M 10 km - BIEG Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
91 Aleksandra KONIK 1995 K NW 5 km STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking Tak
92 Jarosław Dołżycki 1979 M NW 5 km Komańcza   Tak

Szczegóły

Data:
24 Wrz 2017
Typ:

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl