Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

II Regatta Pogórzański Cross

12 Sie 2017

Pobierz Regulamin II REGATTA POGÓRZAŃSKI CROSS

II Regatta Pogórzański Cross

1. Termin :

12 sierpień 2017 r.

Dystanse:

  • Cross Biegowy – 11 km – Piękne tereny Pasma Brzanki
  • Biegi Dzieci

Atrakcyjne Nagrody i Ciekawe Pakiety Startowe!

2. Miejsce: Uniszowa, gmina Ryglice,

Kategorie biegu głównego:
Generalna: Kobiet i Mężczyzn

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni
Prowadzone będą kategorie wiekowe:

K-1 16 – 29 lat
K-2 30 – 45 lat
K-3 46 lat i więcej

M-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 45 lat 
M-3 46 lat i więcej

Trasa:

 

II Regatta Pogórzański Cross

Liczba uczestników: 191
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Kategoria Opłacone
1 Maciej Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Bieg 11 km Tak
2 Grzegorz Kostecki M Dębica Pędzące Ślimaki Bieg 11 km Tak
3 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki Bieg 11 km  
4 Sławek Siechin M Dębica   Bieg 11 km Tak
5 Maciej Szałaś M Wielkie Drogi   Bieg 11 km  
6 Sławek Siechin M Dębica   Bieg 11 km  
7 Przemyslaw Zawadzki M Skawina   Bieg 11 km Tak
8 Piotr Jewuła M Wielkie Drogi Delphi Running Team Bieg 11 km  
9 Andrzej Iskrzycki M Rzeszów   Bieg 11 km Tak
10 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Bieg 11 km  
11 Rafał Sokulski M Szerzyny - Bieg 11 km  
12 Jan Adamczyk M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
13 Marek Dziedziak M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
14 Mariusz Szyja M Myszków Animmals Zawiercie Bieg 11 km  
15 Andrzej Michalski M Tarnów GP GOPR Bieg 11 km Tak
16 Robert Proksa M Mysłowice UKs Chromik Mysłowice Bieg 11 km Tak
17 Bogdan Gawron M Limanowa Brygada Beskidów Bieg 11 km Tak
18 ARKADIUSZ KUKLIŃSKI M Zbylitowska Góra   Bieg 11 km Tak
19 Piotr Wnuk M Sosnowiec Saint Gobain Squad Bieg 11 km  
20 Krzysztof Archamowicz M Skawina 1977 Bieg 11 km Tak
21 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Bieg 11 km Tak
22 Piotr Garncarz M Pogórska Wola   Bieg 11 km Tak
23 Marcin Michalski M Jasło   Bieg 11 km  
24 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski   Bieg 11 km Tak
25 Arkadiusz Michalski M Dobieszyn Nowy Styl Group Running Team Bieg 11 km  
26 ANDRZEJ KIDA M KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS Bieg 11 km Tak
27 Iwona Kus K Rzeszów   Bieg 11 km  
28 Kamil Polniaszek M Debica Tata Karolka Bieg 11 km Tak
29 Wiktor Bubniak M Gorlice Grupetto Gorlice Bieg 11 km Tak
30 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN Bieg 11 km Tak
31 Marcin Szumlański M Tarnów Husaria Race Team Bieg 11 km  
32 Marta Pyskaty K Paszczyna Dzikie Mustangi Bieg 11 km  
33 Piotr Rosiński M Wejherowo PRO-CARS Bieg 11 km  
34 Miroslaw Szczech M Ryglice   Bieg 11 km Tak
35 MAGDALENA NIEMIEC-PALUCH K RYGLICE KS RYGLICE Bieg 11 km Tak
36 Sebastian Mazur M Pustków DZIKIE MUSTANGI Bieg 11 km Tak
37 Bogumił Bubniak M Lipinki   Bieg 11 km Tak
38 Rafał Bronhard M Rzeszów DZIKusy z Rzeszowa Bieg 11 km  
39 Ania Krupa K Kraków Husaria Race Team Bieg 11 km  
40 Artur Surus M Tarnów Husaria Race Team Bieg 11 km Tak
41 Barbara Skrzypczak K Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Bieg 11 km  
42 Barbara Kawa K Wola Żyrakowska KB Maratończyk Dębica Bieg 11 km Tak
43 Mirosław Rajski M Wierzchoslawice   Bieg 11 km Tak
44 Grzegorz Rosłoński M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
45 Sebastian Dudzik M Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB Bieg 11 km Tak
46 Daniel Domarecki M Myślenice   Bieg 11 km Tak
47 Krzysztof Krok M Muszyna niezrzeszony Bieg 11 km Tak
48 TOBIASZ PALUCH M RYGLICE KS RYGLICE Bieg 11 km Tak
49 Krzysztof Fikas M Myślenice   Bieg 11 km Tak
50 Weronika Jurek K Siedliska   Bieg 11 km Tak
51 Mariusz Pazdzior M Olawa   Bieg 11 km  
52 Beata swiadek K Wolowice   Bieg 11 km  
53 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Bieg 11 km Tak
54 Piotr Zwonek M Kraków eXrowerowanie.pl Kraków Bieg 11 km  
55 Weronika Gostyńska K Kraków   Bieg 11 km Tak
56 Krzysztof Gostyński M Kraków   Bieg 11 km Tak
57 Monika Chojnacka K Stronie   Bieg 11 km Tak
58 Paweł Puścizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD Bieg 11 km  
59 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Bieg 11 km Tak
60 Przemysław Bień M Bistuszowa KS RYGLICE Bieg 11 km Tak
61 Marta Prajzner K Krościenko Wyżne   Bieg 11 km Tak
62 Katarzyna Albrycht K Krościenko Wyżne   Bieg 11 km Tak
63 JANUSZ SMOLEŃ M Luton   Bieg 11 km Tak
64 Damian Bielawa M Dębica   Bieg 11 km Tak
65 Michał Florek M Kraków jw 2771 Bieg 11 km  
66 Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie Bieg 11 km Tak
67 Stanisław Górniak M Widacz Finisz Rymanów Bieg 11 km Tak
68 Kamil Górniak M Widacz Finisz Rymanów Bieg 11 km Tak
69 Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE Bieg 11 km  
70 Bożena Sadowska K Ilkowice Master's GYM Bieg 11 km Tak
71 Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE Bieg 11 km Tak
72 lukasz watroba M tarnow   Bieg 11 km Tak
73 Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska Bieg 11 km Tak
74 Monika Piękoś K Tarnów   Bieg 11 km Tak
75 Krzysztof Wójcik M Łękawka   Bieg 11 km Tak
76 Krzysztof Kasprzyk M Tarnów   Bieg 11 km Tak
77 Bożena Wojtanowska K Tarnów designUMBRA Bieg 11 km Tak
78 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęka Bieg 11 km Tak
79 Maciej Walentowski M Tarnów Wild Pigs Bieg 11 km  
80 Łukasz Kozioł M Dębica KB Maratończyk Dębica Bieg 11 km Tak
81 Michał Turlej M Jasień   Bieg 11 km Tak
82 Leszek Szczęch M Ryglice   Bieg 11 km Tak
83 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Master's Gym Bieg 11 km Tak
84 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski   Bieg 11 km Tak
85 Krzysztof Hals M Bączałka   Bieg 11 km  
86 Halina Karlak K Uście Gorlickie 199   Bieg 11 km  
87 Wiesław Wiktor M Straszęcin   Bieg 11 km Tak
88 Anna Jasiak M Wola Rzędzińska   Bieg 11 km  
89 Patrycja Świerczek K Jadowniki BKB Victoria Brzesko Bieg 11 km Tak
90 Janusz bańka M Mielec zabiegani Mielec Bieg 11 km  
91 Łukasz Galus M Podlesie   Bieg 11 km  
92 Wojciech Wiśniewski M Żabno ING Bieg 11 km Tak
93 Kacper Kopek M Rzepiennik Marciszewski GKS CISIE Bieg 11 km Tak
94 Tomasz Kulig M Dębica   Bieg 11 km Tak
95 Wiesława Hudyka K Tuchów PTG Sokół Nordic Walking 11 km  
96 TOMASZ IGIELSKI M TUCHÓW   Bieg 11 km Tak
97 Damian Kędzior M Dębica   Bieg 11 km Tak
98 Kacper Bujas M Siepraw   Bieg 11 km  
99 Janusz Żołądź M Ilkowice   Bieg 11 km Tak
100 Anna Wszołek K Rożnowice   Bieg 11 km Tak
101 Wojtek Bożek M Brzostek   Bieg 11 km  
102 Joanna Czosnyka K Otfinów Masters's Gym Bieg 11 km Tak
103 AGNIESZKA Pabian K ŻABNO Master,s gym Bieg 11 km Tak
104 Joanna Czosnyka K Otfinów Masters's Gym Bieg 11 km  
105 Natalia Hadała K Zalasowa   Bieg 11 km  
106 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Bieg 11 km  
107 Jakub Herba M Dębica   Bieg 11 km Tak
108 Witold Pyc M Kowalowa   Bieg 11 km Tak
109 Adam Motyka M Rzeszow BE Fit Anna Motyka Bieg 11 km  
110 Anna Motyka K Rzeszow BE Fit Anna Motyka Bieg 11 km Tak
111 Marcin Zygmunt M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki Bieg 11 km Tak
112 Wojciech Pamuła M Kraków DREAM TEAM Bieg 11 km Tak
113 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa Bieg 11 km Tak
114 Patryk Augustyn M Jedlicze   Bieg 11 km  
115 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
116 Agnieszka Pasieka K Ustrobna   Nordic Walking 11 km  
117 Agnieszka Żelazny K Gorlice 1972 Bieg 11 km Tak
118 ROBERT LIPIŃSKI M Tarnów   Bieg 11 km Tak
119 Maciej Kofin M Ochojno Ochajo Run Team Bieg 11 km  
120 Józef Rojek M Ropczyce 1967 Bieg 11 km Tak
121 Jerzy Dybaś M Jasło Naturex Pektyna Jasło Bieg 11 km Tak
122 Michał Opaliński M Pustynia Klub Biegacza Maratończyk Dębica Bieg 11 km Tak
123 Bożena Sadowska K Ilkowice Master's GYM Bieg 11 km Tak
124 Daniel Flądro M Wokowice   Bieg 11 km Tak
125 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Bieg 11 km Tak
126 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Bieg 11 km Tak
127 Ewa Wawak K Ciężkowice   Bieg 11 km Tak
128 Daniel Słowik M ŻAbno 1987 Bieg 11 km Tak
129 Joanna Seniów K Poznań   Bieg 11 km Tak
130 Daniel Panocha M Tarnów   Bieg 11 km Tak
131 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra   Bieg 11 km Tak
132 Jerzy Skoczylas M Kraków Wkurw_Team Bieg 11 km  
133 Rafał Plewa M Jadowniki BKB Victoria Brzesko Bieg 11 km Tak
134 Karolina Maternia K Rzeszów   Bieg 11 km Tak
135 Michał Ćwiąkała M Zarszyn PW Podkarpackie Wilki Bieg 11 km Tak
136 Bogusław Lisak M Ryglice Kasil-steel Sp. z o.o. Bieg 11 km Tak
137 Aneta Kądziołka K Jadowniki BKB Victoria Brzesko Bieg 11 km Tak
138 Andrzej Michalski M Tarnów   Bieg 11 km  
139 Halina Dobek K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
140 Krzysztof Miętka M Kraków   Bieg 11 km Tak
141 Michał Łabuda M Olszyny 1998 Bieg 11 km  
142 Szczepan Musiał M Tuchów Klub Kibica Bieg 11 km Tak
143 Małgorzata Wałęga-Rostek M Koszyce Wielkie 1970 Bieg 11 km Tak
144 Sabina Zięba K Świlcza   Bieg 11 km Tak
145 Kinga Nowak K Tarnowiec   Nordic Walking 11 km  
146 Daniel Prażmowski M Dębica   Bieg 11 km Tak
147 Jerzy Strojny M Karwodrza   Bieg 11 km Tak
148 magda duda K zurowa   Bieg 11 km Tak
149 Mateusz Łącki M Brzostek MTB DĘBICA Bieg 11 km Tak
150 Mateusz Obrzut M Tarnów 1984 Bieg 11 km  
151 DANIEL Łoboda M Tarnów Legion Team Tarnów Bieg 11 km  
152 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn / StrażakBiega Bieg 11 km Tak
153 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów Bieg 11 km Tak
154 Dariusz Samuś M Rzeszów SPARTAN RACE TRAINING GROUP Bieg 11 km Tak
155 Ewa Hadam K Dynów Spartan Race Training Group Rzeszów Bieg 11 km Tak
156 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn Bieg 11 km Tak
157 Robert Gieroń M Rzeszów   Bieg 11 km  
158 Mirosław Gucwa M Krasne 497D Let's go wild!!! Bieg 11 km Tak
159 DANIEL DZIEŃSKI M TARNÓW ZAPORA Bieg 11 km  
160 Katarzyna Sidor K Rzeszów Spartan Race Training Group Rzeszów Bieg 11 km Tak
161 Grzegorz Bodzioch M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
162 Karolina Wasa K Szczepanowice Brzuch w Ruch Bieg 11 km Tak
163 Janina Mikulec K Tarnów   Bieg 11 km Tak
164 Damian Ślęczka M Rzeszów DIT PRO Bieg 11 km  
165 JACEK KĘDZIOR M DĘBICA PĘDZĄCE ŚLIMAKI Bieg 11 km Tak
166 Adam Szczęch M Ryglice   Bieg 11 km Tak
167 Sławomir Marek M Kraków   Bieg 11 km Tak
168 Grzegorz Wędrychowicz M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
169 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA   Bieg 11 km Tak
170 Tinka Klemova K Kosice MARAS team Bieg 11 km  
171 Kamil Zelenák M Kosice MARAS team Bieg 11 km  
172 Mateusz Filipak M Biesna Bobowska Grupa Biegowa Bieg 11 km Tak
173 Edita Vrbiakova K Košice-SLOVAKIA MAXX team-Tetom Ditom Bieg 11 km  
174 Jana Petrova K Kosice MAXX team-Shadow Bieg 11 km  
175 Waldemar Czado M Rymanów-Zdrój Finisz Rymanów Bieg 11 km Tak
176 Agnieszka Magiera K Nowy Sącz   Nordic Walking 11 km  
177 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Nordic Walking 11 km Tak
178 Lenka Wagner K Sędziszowa   Bieg 11 km Tak
179 Dawid Maczuga M Dębica Pędzące Ślimaki Bieg 11 km  
180 Anna Kusion K Tarnów EKIPA z TARNOWA Bieg 11 km Tak
181 Janusz Kostka M Szczepańcowa Posmakuj Run Team Bieg 11 km  
182 Krzysztof Trojanowski M Limanowa KS Limanowa Forrest Bieg 11 km  
183 Patryk Kozik M Dębica Pędzące Ślimaki Bieg 11 km Tak
184 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN Bieg 11 km Tak
185 Paweł Stasiowski M Dębica Pędzące Ślimaki Bieg 11 km  
186 Wojciech Wiśniewski M Tarnów   Bieg 11 km  
187 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Bieg 11 km Tak
188 Jaroslaw Ziomek M Tarnow   Bieg 11 km Tak
189 Grzegorz Lawrenz M Tarnów   Bieg 11 km  
190 Wiktor Majchrowicz M Rogi TS Beskidy Bieg 11 km  
191 Sławomir Rybka M Dębica Pędzące ślimaki Bieg 11 km  

 

Biegi Dzieci - II Regatta Pogórzański Cross

Liczba uczestników: 50
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak
2 Sebastian Sikora M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
3 Damian Albrycht M Krościenko Wyżne Przedszkolak
4 Bartłomiej Kozik M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
5 Zuzanna Zygmunt K Gorlice Klasa IV-VI sz.podst.
6 Michalina Maślanka K Krzywaczka Przedszkolak
7 Jan Knapik M Olszyny Klasa IV-VI sz.podst.
8 ADRIAN KIDA M KRAKÓW Przedszkolak
9 Anna Jagielska K Burzyn Przedszkolak
10 FILIP Mazur M Pustków Przedszkolak
11 Krystian Żołądź M Ilkowice Przedszkolak
12 WERONIKA ŚLUSAŁEK K GDYNIA Klasa IV-VI sz.podst.
13 Otylia Kawa K Wola Żyrakowska Przedszkolak
14 Alan Kawa M Wola Żyrakowska Przedszkolak
15 Wiktoria Kawa K Wola Żyrakowska Klasa IV-VI sz.podst.
16 Marcin Zwonek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
17 Justyna Zwonek K Kraków Przedszkolak
18 Jan Chojnacki M Stronie Przedszkolak
19 Alicja Chojnacka K Stronie Przedszkolak
20 Dawid Chojnacki M Stronie Klasa I-III sz.podst.
21 Julia Prajzner K Krościenko Wyżne Klasa IV-VI sz.podst.
22 Emilia Albrycht K Krościenko Wyżne Klasa I-III sz.podst.
23 Oskar Bielawa M Dębica Przedszkolak
24 Klaudia Bielawa K Dębica Przedszkolak
25 Kacper Kopacki M Kraków Przedszkolak
26 Kamila Zając K Gnojnik Klasa IV-VI sz.podst.
27 Piotr Rojek M Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
28 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
29 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
30 Emilia Bujas K Siepraw Klasa IV-VI sz.podst.
31 Jakub Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
32 Marcin Bożek M Brzostek Przedszkolak
33 Filip Czosnyka M Otfinów Klasa I-III sz.podst.
34 ADAM PAMUŁA M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
35 Kamil Sadowski M Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
36 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
37 Tomasz Skoczylas M Kraków Przedszkolak
38 Bartosz Skoczylas M Kraków Przedszkolak
39 Paulina Kądziołka K Jadowniki Przedszkolak
40 Aleksandra Kądziołka K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
41 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Przedszkolak
42 Laura Strojny M Karwodrza Klasa I-III sz.podst.
43 Natalia Obrzut K Tarnów Przedszkolak
44 Milena Obrzut K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
45 Leon Łoboda M tarnów Przedszkolak
46 Filip Łoboda M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
47 Zofia Gucwa K Krasne Klasa I-III sz.podst.
48 Hanna Marek K Kraków Przedszkolak
49 Oskar Mazur M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Maria Majchrowicz K Potok Przedszkolak

Szczegóły

Data:
12 Sie 2017
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl