Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

III Tarnowski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

25 Lut 2018

 

III Tarnowski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zapisy internetowe ZAMKNIĘTE – LIMIT WYCZERPANY.

Nie ma możliwości zapisania się w biurze zawodów.

Pobierz Regulamin

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie Kępa Sport z siedzibą w Tarnowie
Przy współudziale:  Urzędu Miasta Tarnowa.
Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

TERMIN I MIEJSCE:
– 25 lutego 2018r. (niedziela)

– Miejscowość: Tarnów, Ul. Romanowicza 
(Tarnowskie Błonia  naprzeciwko Parku Strzeleckiego)

Program:
– Biuro zawodów – od 9:00 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:00
– Start Biegu Głównego: 12:0

Dystanse:
Bieg Główny

Dystans: ok 10 km
Start o godzinie: 12:00
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

 

Pobierz Regulamin

III Tarnowski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Liczba uczestników: 303
Lp Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Opłacone
1 KATARZYNA Kmieć K   Perła  
2 Mirosław Rajski M   Wierzchoslawice Tak
3 Krzysztof Fitrzyk M Klub Wysokogórski Kraków Tarnów Tak
4 Mateusz Hełmecki M Rudy 102 Chełmiec Tak
5 Anna Jones K Husaria Race Team Wojnicz Tak
6 Justyna Poniewska K   Lisia Góra Tak
7 Arkadiusz Rajpold M UKS Tiki Taka Kolbuszowa Trzęsówka  
8 Michał Kołomański M OPP Kielce Kielce Tak
9 Urszula Twardy K   Nawojowa Tak
10 Urszula Twardy K   Nawojowa  
11 Celina Kawula K   Muszyna Tak
12 Adrian Kijowski M Runner Team Żabno Tak
13 Franciszek Stronski M ESKADRA KRAKOW Krakow Tak
14 Agnieszka Golemo K Run Team DT Dąbrowa Tarnowska Tak
15 Agnieszka Aksamit-Szułakiewicz K Run TeamDT Dąbrowa Tarnowska Tak
16 Pavel Rajnoha M   Olomouc Tak
17 Karolina Zuber K UKS Tiki Taka Kolbuszowa Kolbuszowa Tak
18 Bogdan Karkut M UKS Tiki Taka Kolbuszowa Komorów Tak
19 Monika Węgrzyn K UKS Tiki Taka Kolbuszowa Widełka Tak
20 Artur Orzech M Krokodyle Kolbuszowa Kolbuszowa Tak
21 Jan Drapała M Krokodyle Kolbuszowa Kolbuszowa Tak
22 Agnieszka Kisielewska K   Tarnów Tak
23 Jakub Jamróg M Grupa Azoty Unia Tarnów Zakrzów Tak
24 Rafał Sułkowski M   Limanowa Tak
25 Dawid Boryczko M   Tarnów Tak
26 Bartłomiej Nowacki M Bike Brother Dębica Brzeźnica Tak
27 Rafał Kin M AZS PWSZ KROSNO Odrzykoń  
28 Anna Stelmach K   Kamienica Tak
29 Patrycja Klonowicz K SRTG Tarnów Nowe Żukowice  
30 Maciej Steliga M Byczek Team Krosno Tak
31 Jan Rzucidło M nz Rzeszów Tak
32 Robert Łopuch M Rudy 102 Łabowa Tak
33 Krzysztof Lachor M ARMIA LACHORÓW Kłodne Tak
34 Sławek Bouffette M   Wola Rzędzińska Tak
35 Tomasz Lis M   Bratucice Tak
36 Damian Buczek M   Bratucice Tak
37 Zdzisław Haszto M Nowosarzyńska Grupa Biegowa Leżajsk Tak
38 Ula Wrona K Infiniti Tarnow Tak
39 Michał Jamioł M   Kielce Tak
40 KRZYSZTOF OGAR M   Pleśna  
41 Paweł Chlipała M   Kamienica Tak
42 Grzegorz Wnuk M 100 Marathon Club Polska Niepołomice Tak
43 Ilona Bieszczad K KKB Mosir Krosno Wojaszówka Tak
44 Krzysztof Majka M   Boleslaw Tak
45 Mateusz Bieszczad M Nowy Styl Group Running Team Wojaszówka Tak
46 Mateusz Bieszczad M Nowy Styl Group Running Team Wojaszówka  
47 Marcin Kocoł M   Tarnów Tak
48 Magdalena Mruk K Mruczki Kraków  
49 Mateusz Obłąk M   Borzęcin Tak
50 Krzysztof Kasprzyk M   Tarnów  
51 Robert Bielecki M   Chęciny Tak
52 Dominik Rykala M Niechbiega Niechorz Tak
53 Magdalena Brożek K OCR TEAM MASTER'S GYM Zabawa  
54 Michał Słomski M   Żurowa Tak
55 Patryk Wypych M   Tokarnia Tak
56 Olga Pierzak K Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Drochów Dolny Tak
57 Jakub Bochenek M   Szerzyny Tak
58 Iwona Nowak K   Zbylitowska Góra Tak
59 Krzysztof Lechowicz M OCR Team Masters Gym Żabno Tak
60 Łukasz Dudzik M Góral Biega Kamienica Tak
61 Witold Pyc M KS Ryglice Kowalowa Tak
62 Dorota Różycka K Nowy Styl Group Running Team Jasło Tak
63 Bogusława Polak K   Jawornik  
64 Ilona Foder K   Tarnów Tak
65 Jaroslaw Joniec M   Nowy Sacz Tak
66 Jakub Wojtanowski M   Tuchów  
67 Agnieszka Smagacz K   Tarnów  
68 Robert Pisz M   Jasło  
69 Monika Węgrzyn K UKS Tiki Taka Kolbuszowa Kolbuszowa  
70 Marek Pilch M Głos Seniora Kraków  
71 Iwona Molczyk K   Debica Tak
72 Angelika Jasińska K   Wierzchosławice  
73 Marzenna Majchrowicz K   Krościenko Wyżne Tak
74 Andrzej Majchrowicz M   Krościenko Wyżne Tak
75 Marlena Filip-Klocek M   Łężyny Tak
76 Konrad Klocek M   Łężyny Tak
77 Teresa Mróz K   Krynica-Zdrój Tak
78 Agnieszka Gogola K   Rzepiennik Marciszewski Tak
79 Justyna Mucha K   Kolbuszowa Tak
80 Henryk Michalski M   Tarnów Tak
81 Tadeusz Szafarczyk M   Zakliczyn Tak
82 Krzysztof Kapusta M Kisplus Kolbuszowa Tak
83 Przemysław Bień M KS Ryglice-Sekcja Biegowa Bistuszowa Tak
84 Anna Urbanik K Pędzące Ślimaki Dębica Tak
85 Paweł Maj M   Strzelce Małe Tak
86 Robert Radzik M Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna Tak
87 Mateusz Baran M Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark Tak
88 Beata Pelczar K   Kroscienko Wyzne Tak
89 Krzysztof Pelczar M   Krościenko Wyzne Tak
90 Kacper Uchacz M Brachi Team Brzegi Tak
91 Barbara Kawa K KB Maratończyk Dębica Wola Żyrakowska Tak
92 Maciej Luszowiecki M   Tarnów Tak
93 Maciej ŁĄCKI M Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
94 Alicja Kaczyńska K Perfect Runner Team Rzeszów  
95 Michał Targosz M ITMBW KRAKÓW Kraków Tak
96 Jacek Satko M   Tarnów Tak
97 Jan Kowalski M   Chrząszczyżewoszyce  
98 Sandra Stępniewska-Włoch K Biegam z Wózkiem - Za Tych Co Nie Mogą Wieliczka Tak
99 Mariusz Włoch M Biegam z Wózkiem - Za Tych Co Nie Mogą Wieliczka Tak
100 Robert Pisz M   Jasło Tak
101 Piotr Stawarz M   Bielcza  
102 Marcin Batora M SRTG Dębica Dębica  
103 Bartłomiej Nowacki M Bike Brothers Brzeźnica  
104 Piotr Linard M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
105 Łukasz Kwiatek M Dzikusy Z Rzeszowa Rzeszów Tak
106 ADAM WISNIOWSKI M MARATOŃCZYK DĘBICA DEBICA Tak
107 Mateusz Rydz M TUP TUP ... ABY DO METY Dębica Tak
108 Kinga Walania K TKKF Sokół Głogów Małopolski Głogów Małopolski Tak
109 Michał Szerer M Koliberki Rzeszow Tak
110 Przemek Pakuła M 21 BATALION DOWODZENIA Rzeszów Tak
111 Rafal Bronhard M 21 BATALION DOWODZENIA Rzeszów Tak
112 Anna Jasiak K Husaria Tarnów Wola Rzędzińska  
113 Karol Bieniaszewski M KS_Gryf Kietrz Tak
114 Piotr Seremet M www.s-projekty.pl Tarnów Tak
115 Agnieszka Maronka K   Kraków Tak
116 Dariusz Mazurek M   Stalowa Wola  
117 Jagoda Ziemirska K Decathlon Tarnów Team Tarnów  
118 Piotr Szarek M   Tarnów Tak
119 GRZEGORZ GIŻA M   RADOMYŚL WIELKI Tak
120 Joanna Szczurek K   Tarnów  
121 Weronika Samborska K Nowy Styl Group Running Team Brzyska Tak
122 Anna Mordasiewicz K   Tuszyma Tak
123 Grzegorz Pietrucha M   Bruśnik Tak
124 Arek Płaneta M Husaria Race Team Wola Rzędzińska  
125 Paweł Baka M baxon-meble.pl Tarnów Tak
126 Dariusz Kaczor M NiechBiega Niechobrz Tak
127 Anna Rydz K TUP, TUP... ABY DO METY Dębica Tak
128 Paweł Warzocha M NiechBiega Niechobrz Tak
129 Jerzy Podgórski M Lacho Team Brzesko Tak
130 Janusz Gawron M Brygada Beskidów Limanowa Tak
131 Wojciech Guzik M   Miejsce Piastowe Tak
132 Piotr Ciszczoń M Rzeźnik swojego losu Mielec Tak
133 Florian Kapcia M   Królówka Tak
134 Adam Pisz M Strava Tarnów Tarnów Tak
135 Kamil Żelazko M Husaria Race Team Rzeszów Tak
136 Dominik Łączak M   Bobrowa Wola Tak
137 leszek pieta M   trzcinica Tak
138 Karol Kłosowski M Los Trepos Companieros Kraków Tak
139 Paweł Smulski M KB Maratończyk Dębica Dębica Tak
140 Waldemar Matyaszek M BKB VICTORIA BRZESKO Jasień Tak
141 Malgorzata Kupisz K   Sanoka Tak
142 Mariusz Kukułka M A.C. Marian Tarnów Tak
143 Hubert Karaś M SRTG Dębica Dębica Tak
144 Bogdan Gawron M Brygada Beskidów Limanowa Tak
145 TOMASZ KRZYŻANOWSKI M   DĘBICA Tak
146 Janusz Gawron M Brygada Beskidów Limanowa  
147 Małgorzata Ligęska K SRTG Dębica Dębica Tak
148 Krzysztof Ligęska M STRG Dębica Dębica Tak
149 Anna Dybaś K Zespół Szkół Społecznych w Lipnicy Dolnej Jasło Tak
150 Jerzy Dybaś M Naturex Pektyna Jasło Jasło Tak
151 Łukasz Adamski M Wątok Łękawica  
152 Sebastian Dudzik M RUN&BIKE ACTIVLAB Wieliczka Tak
153 kamil zawada M   Borzęcin Tak
154 Wojciech Wiśniewski M ING Żabno  
155 Justyna Świętoniowska K Spartan Race Training Group Rzeszów Rzeszów Tak
156 Sebastian Sutkowski M Ciućmoki TEAM Tarnów Tak
157 Marcin Lipa M   Bobrowa Wola Tak
158 Krzysztof Kita M   Dąbrówka Tuchowska Tak
159 Janusz Żołądź M   Ilkowice Tak
160 Jacek Słota M   Żurowa Tak
161 Wojciech Uram M Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa. Jaszczew Tak
162 Roman Bielski M   Potok Tak
163 Daniel Kulma M   Gdów Tak
164 Marcin Burak M   Tarnów Tak
165 PAWEŁ NALEPA M 1989 BIAŁA NIŻNA Tak
166 Aleksandra Zabawa K   Ostrów Tak
167 Paulina Borek K Decathlon Tarnów Team Lisia Góra Tak
168 Marek Płachta M ekipa z Tarnowa Jodłówka Wałki Tak
169 Miroslaw Kielbasa M Ekipa z Tarnowa Tarnow Tak
170 Patrycja Kras K SRTG Tarnów Tak
171 Przemysław Kmiecik M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
172 Krzysztof Kolbusz M SM Spartan Race Tarnów Tak
173 ANTONI TARCZOŃ M AMATOR BIEGANIA TARNÓW Tak
174 Marcin Lipa M   Bobrowa Wola  
175 Ewelina Wielgocka K   Tarnów Tak
176 Marcin Kozdraś M JOY RUNNERS TEAM Mielec Tak
177 Paweł Janik M   Tarnów Tak
178 Jacek Drwal M   Pleśna Tak
179 Jozef Dzikowski M Victoria Brzesko Tymowa Tak
180 Jan Rodzinka M KB,,Athletic,,Zręcin Zręcin  
181 Bartosz Jedliński M Maratończyk Dębica Brzeźnica Tak
182 Izabela Jedlińska K Maratończyk Dębica Brzeźnica Tak
183 Anna Wszołek K Gorlicka Grupa Biegowa Rożnowice Tak
184 Kinga Więch K   Skrzyszów Tak
185 BERNADETTA MARDEUSZ K Srtg Dębica DĘBICA Tak
186 Agnieszka Żurek K Dzikie Mustangi Brzeźnica Tak
187 Aleksandra Zabawa K   Ostrów  
188 Dariusz Koziol M   Tarnów Tak
189 Mariusz Szatko M Ekipa z Tarnowa Lisia Góra Tak
190 Andrzej Dziedzic M Bhp Dąbrowa Tarnowska Tak
191 Anna Dudek K   Skrzyszów  
192 janusz tryba M niezrzeszony tarnów Tak
193 Paweł Pach M   Tarnów Tak
194 Robert Kupisz M   Radłów Tak
195 Jakub Bartula M   Kołaczyce  
196 Agata Damian K   tarnow  
197 Jarosław Damian M   tarnow  
198 Wiesław Nauka M   Dębica Tak
199 Edyta Nauka K   Dębica Tak
200 Joanna Nowak K   Wojnicz  
201 Łukasz Dunajski M Dębickie Gepardy DĘBICA Tak
202 Piotr Mucha M Decathlon Tarnów Team Tarnów Tak
203 PAWEŁ CZARNECKI M PTG Sokół Swiat Pracy Tarnów Skrzyszów Tak
204 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Ekipa z Tarnowa Wierzchosławice Tak
205 Patrycja Kasprzyk K SRTG Dębica Dębica Tak
206 Stanisław Piątek M ITMBW Kraków Kraków Tak
207 Józef Rojek M   Ropczyce Tak
208 Karolina Szymańska K   Mostki Tak
209 Wojciech Ludwa M   Tarnów Tak
210 Iwona Seremak K   Borzęcin  
211 Paweł Kędzior M KB Maratończyk Dębica Dębica Tak
212 MałgorzataLesiak Lesiak K KB Maratończyk Dębica Tak
213 Grzegorz Polański M Aktywna Pleśna Pleśna Tak
214 Tomasz Wróbel M   Łowczówek Tak
215 Jakub Herba M Klub Biegacz "Maratończyk" Dębica Dębica Tak
216 Konrad Czosnek M   Tarnów Tak
217 Michał Ludwa M - Tarnów Tak
218 Grzegorz Czyż M Grupa Azoty-Automatyka Tarnów Bogumiłowice Tak
219 Mariusz Gniadek M Decathlon Tarnów Team Tarnów Tak
220 Jaroslaw Bogusz M   Brzesko Tak
221 Anna Grzegórzek K   Koszyce Wielkie Tak
222 Piotr Dzierlęga M   Pilzno Tak
223 Wojciech Witek M   Tarnów Tak
224 Agnieszka Kowalska Bartkowska K   Skrzyszów Tak
225 Tadeusz Kokoszka M   Tarnów Tak
226 Mateusz Skrzypek M   Brzeźnica Tak
227 Mateusz Wójcik M   Żabno Tak
228 Karol Stalica M   Tarnów Tak
229 Dominik Strzałka M   Dębica Tak
230 BOGUSŁAW LISAK M ks Ryglice RYGLICE Tak
231 Anna Kusion K   Pleśna Tak
232 Dominika Kozioł K Dębickie Gepardy Dębica Tak
233 Jakub Kusowski M Dzikie Mustangi Ocieka Tak
234 Maciej Kofin M TKKF Uklejna Myślenice Ochojno  
235 Piotr Moździerz M Lks Burzyn Tuchów Tak
236 Maciej Wójcik M   Lipiny Tak
237 Dariusz Brożek M OCR TEAM MASTER'S GYM Zabawa  
238 Agnieszka Iwanek K   Ostrów Tak
239 Weronika Zabawa K   Ostrów Tak
240 Adrian Pasek M Decathlon Tarnów Tarnów Tak
241 Artur Orliński M OCR Team Master's Gym Tarnów Tak
242 Mariusz Molczyk M   Debica Tak
243 Paweł Marcinkowski M   Borzęcin Tak
244 PAWEŁ BUDZYŃ M   TARNÓW Tak
245 Michał Opaliński M Klub Biegacza Maratończyk Dębica Pustynia Tak
246 Wojciech Wiejacki M   Tarnów  
247 Magdalena Wiejacka K Ekipa z Tarnowa Tarnów Tak
248 Marta Lipińska K PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Zbylitowska Góra Tak
249 Tomasz Gleisner M Ekipa z Tarnowa Tarnów  
250 Katarzyna Bartkowska K PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tarnów Tak
251 MICHAŁ NIEMIEC M DECATHLON TARNÓW TARNÓW Tak
252 Marek Surmacz M   Tuchów Tak
253 Krystian Drąg M   Dulcza Wielka  
254 Patryk Książczyk M   Tarnów Tak
255 Arkadiusz Baran M OCR Team Masters Gym Bobrowniki Wielkie Tak
256 Marta Barnaś K   Jaźwiny Tak
257 Janina Mikulec K   Tarnów Tak
258 marek walaszek M   tarnów Tak
259 Tomasz Urban M SRTG Tarnów Tarnów Tak
260 Krzysztof Miętka M   Kraków Tak
261 Bartosz Łazarek M   Tarnów Tak
262 Paweł Molczyk M   Niwka Tak
263 Edyta Pawłowicz K   Zalasowa Tak
264 Daniel Panocha M   Tarnów Tak
265 Kamil Drąg M   Dulcza Wielka Tak
266 Monika Piękoś K Husaria Race Team Tarnów Tak
267 Rafał Plewa M BKB Victoria Brzesko Jadowniki Tak
268 Paweł Dudek M   Wola Żyrakowska Tak
269 Marcin Gromadzki M   Szczepanowice Tak
270 DARIUSZ KUŁYNYCZ M QŁYNYCZ TEAM NIEPOŁOMICE Tak
271 Klaudia Skiba K   Radomyśl Wielki Tak
272 Janusz Skiba M   Radomyśl Wielki Tak
273 Mariusz Kogut M   Łęki Dolne Tak
274 Adrian Kasztelewicz M   Niedomice  
275 Mateusz Duran M   Ołpiny Tak
276 MIROSŁAW BĄK M ZABIEGANI MIELEC CHORZELÓW Tak
277 Maciej Pokorny M PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tarnów Tak
278 Wioletta Nowak K Dzikie Mustangi Dębica  
279 Tomasz Nowak M Dzikie Mustangi Dębica  
280 Tomasz Nowak M Dzikie Mustangi Dębica  
281 Daniel Słowik M OCR Team Master's Gym Żabno Tak
282 Łukasz Ździebło M Dzikie Mustangi Pilzno  
283 Marcin Małek M CF Running Team Lisia Góra Tak
284 Antoni Tarza M Ekipa z Tarnowa Zgłobice Tak
285 Antoni Tarza M Ekipa z Tarnowa Zgłobice  
286 Wiesław Wiktor M   Straszęcin Tak
287 Monika Kądziołka K PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Łęg Tarnowski Tak
288 Mateusz Zaucha M Lks Burzyn Burzyn Tak
289 Marcin Florek M Mężczyźni Św. Józefa Pilzno Tak
290 Robert Lipiński M Nie jesteś sam Tarnów Tak
291 Beata Krużel K Husaria Race Team Tarnów Tak
292 Marcin Szumlański M Husaria Race Team Tarnów Tak
293 Katarzyna Wojtowicz K Husaria Race Team Tarnów Tak
294 Monika Kosiba K Husaria Race Team Tarnowiec Tak
295 Karol Koza M KS CISIE Rzepiennik Marciszewski  
296 Jarosław Ziomek M Husaria Race Team Tarnów Tak
297 ARTUR LISZKOWSKI M   KRAKÓW Tak
298 Tomasz Szymaszek M OCR TEAM DĘBICA DĘBICA Tak
299 Karolina Jermak K ZDROWY PROJEKT Koszyce Wielkie Tak
300 Piotr Garncarz M   Pogórska Wola Tak
301 Lucyna Garncarz K   Pogórska Wola Tak
302 Beata Słomska K LKS Burzyn Jodłówka Tuchowska Tak
303 Jarosław Makowiec M Kępa Sport Tuchów  

 

Zapisy internetowe ZAMKNIĘTE.

Pobierz Regulamin

Szczegóły

Data:
25 Lut 2018
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl