Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

KLASYK ŁAŃCUCKI

20 Sie 2017

POBIERZ REGULAMIN

ORGANIZATOR

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów 37-100 Łańcut ul. Podzwierzyniec 41

ltc@onet.pl

www.ltc-lancut.pl

Kategoria wiekowe:

  • Kategoria wiekowa M-1 rocznik 2001-1998 /16-19 lat /
  • Kategoria wiekowa M-2 rocznik 1997 -1988 /20-29 lat /
  • Kategoria wiekowa M-3 rocznik 1987 -1978 / 30- 39 lat/
  • Kategoria wiekowa M -4 rocznik 1977 -1968 /40 -49 lat/
  • Kategoria wiekowa M -5 rocznik 1967-1958  /50-59  lat/
  • Kategoria wiekowa M – 6 rocznik 1957 +  /60+
  • Kategoria wiekowa K-1  rocznik 2001-1998 /16-19 lat/
  • Kobiety K –2 rocznik 1997 + /20+

Trasa wyścigu o długości około 65 km przebiegać będzie po krańcach Pogórza Dynowskiego wokół wzniesień Magdalenka w Cierpiszu i Patria w Husowie a mianowicie  przez: Łańcut ul. Potockich  – start, Wysoka, Kraczkowa, Cierpisz, Kraczkowa, Albigowa, Handzlówka, Husów, Wysoka, Sonina ,Łańcut ul. Kopernika meta .

 Sposób przeprowadzenia zawodów:

  •  Przyjmowanie zgłoszeń – biuro czynne w dniu zawodów od godziny 8.30 do 10.30 lub do 15.08.2017 r przez system : www.kepasport.pl
  • Zawodnicy rozpoczną jazdę z parkingu przed MOSiR o godz.11.oo poprowadzeni zostaną na start ostry przez samochód policyjny i samochód sędziego głównego
  •  Przewidywany czas startu ostrego – 11:05.

KLASYK ŁAŃCUCKI

Liczba uczestników: 198
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Radosław Mazurek M Przeworsk    
2 Jan PIETRZAK M Ciechocinek    
3 Bartłomiej Telega M Przeworsk    
4 Mateusz Micek M Kolbuszowa    
5 aleksander kusz M Łańcut ŁTC Łańcut  
6 Wojciech Magierlo M Chmielnik    
7 Bogdan Adamczyk M Siedliska    
8 Piotr Krupa M Rzeszów LUXA  
9 Jacek Ciecieręga M Dębica DKK Gryf Dębica  
10 Wojciech Piróg M Rzeszów R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl  
11 Wawrzyniec Bednarski M Łańcut    
12 Krystian Gacek M Kosina Cycles Kosina  
13 Andrzej Konrad M Przeworsk Cycles Kosina  
14 Jakub Niemiec M Rzeszów    
15 Sławomir Snela M Rzeszów    
16 Jakub Sobień M Przeworsk KP PSP Przeworsk  
17 Artur Kółko M Rzeszów    
18 Damian Magoń M Łańcut StS Jordan Wola Mała  
19 Marek Stodolak M Tyczyn Zbiórka Tak
20 Adam Wójcik M Raba Wyżna Team Hurom  
21 Marcin Wołek M Kraków iSport.pl Team  
22 DARIUSZ GRUDNIAK M LESKO WS-TECH MTB TEAM SANOK  
23 Wojciech Gorzkowicz M Gorlice Gorlicki Klub Cyklistów Tak
24 Ewa Ruszała K Rzeszów Cyklopedia Tak
25 Maciej Kuźniar M Przemyśl PTC PRZEMYŚL Tak
26 Waldemar Łodej M Rzeszow ZKS Stal Rzeszów Tak
27 Michał Peliszko M Rzeszów Hellmost - Twój trening, moja pasja.  
28 Damian Siciak M Rzeszów Rzeszowski Rekin  
29 Mateusz Mucha M Kraków 72D Windsport Powered by Oshee  
30 Monika Mazurek K Lublin Lubelski Klub Kolarski  
31 Cezary Pyzikowski M Lublin Lubelski Klub Kolarski  
32 Marcin Stopyra M Czarna Team SATEL Tak
33 Maciej Jurusik M Jarosław Gorlicki Klub Cyklistów Gorlice Tak
34 Adam Gawlik M Dębica TanieOdzywki.pl Cycling TEAM Tak
35 Jacek Piątek M Dębica TanieOdzywki cycling team Tak
36 MIROSŁAW BĄK M CHORZELÓW TOP-SERVIS CHORZELÓW Tak
37 Paulina Bartoszek K Kosina STS Jordan Wola Mała Tak
38 Andrea Natali M Bergamo Team Trapletti - La Pace  
39 Iwona Łysik K Łańcut Łtc Łańcut  
40 Piotr Tomana M Ochojno BIKE-RS  
41 Grzegorz Zięcik M Kraków VeloPaka Racing Team Tak
42 Zbigniew Zając M Biłgoraj BSK Miód Kozacki Tak
43 Jarosław Rysz M Rymanów Zdrój   Tak
44 Dorota Szubart K Łańcut ŁTC ŁAŃCUT  
45 Krzysztof Kowalski M Rzeszów SST Lubcza  
46 Przemysław Such M Rzeszów NSB Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku Tak
47 Andrzej Markowicz M Kosina   Tak
48 Bartek Kurzydło M Rzeszów ZKS STAL Rzeszów Tak
49 Mateusz Łagoda M Rzeszów ZKS STAL Rzeszów Tak
50 Kaja Rysz K Rymanów Zdrój ZKS STAL Rzeszów Tak
51 Ireneusz Stafiej M Nowa Sarzyna KP PSP NISKO Tak
52 Krzysztof Celary M Kraków   Tak
53 Wojciech Piekło M Łańcut ŁTC Łańcut  
54 Mariusz Motyka M Rzeszów TEAM SATEL  
55 Sławomir Furgała M Lubaczów   Tak
56 Wojciech Ślek M Malawa   Tak
57 Tomasz Rudnicki M Rzeszów ZKS STAL Rzeszów Tak
58 Marcin Wacławek M Tyczyn NSB-MAXISPORT Team Rzeszów Tak
59 Mateusz Bienias M Jasło JSC Tak
60 Andrzej Dziura M Zabratówka Osp Zabratówka Tak
61 Mariusz Wojnar M Łańcut STS Jordan Wola Mała Tak
62 Marcin Daniek M Dębica TanieOdzywki.pl Cycling TEAM Tak
63 Michał Dziama M Rzeszów Salus Synergy Automation Team  
64 Slawomir Kozicki M Glowienka    
65 Michał Matłosz M Rzeszów SST LUBCZA  
66 PIOTR KRAWCZYK M Rzeszów TEAM SATEL Tak
67 Andrzej Piękoś M Jasło    
68 Józef Majdański M Rzeszów   Tak
69 Wojciech Lis M Rzeszów   Tak
70 Piotr Kurzydło M Rzeszów   Tak
71 Remigiusz Ciężkal M Husów    
72 Marek Kozłowski M Rzeszów SST LUBCZA Tak
73 Mateusz Kuźmik M Błażowa VeloPaka Racing Team Tak
74 Adrian Karpiuk M Kraków Niezrzeszony Tak
75 Mariusz Przybyła M Sanok SWR SOSbike Sanok Tak
76 Paweł Łyko M Leżajsk NSB-MAXISPORT Team Rzeszów Tak
77 Grzegorz Bojarski M Jarosław   Tak
78 Jakub Kosiński M Jarosław Axel Sport Racing Team Tak
79 Maciej Peszek M Korniaktów Południowy STS Jordan Wola Mała Gmina Czarna Tak
80 Michał Kwiatkowski M Toruń Sky  
81 Łukasz Sitko M Rzeszów   Tak
82 Norbert Urbański M Rzeszów   Tak
83 Sebastian Cieślachowski M Wysoka LUXA  
84 CURTIS MANSBRIDGE M MANCHESTER TEAM SATEL INTERLAK Tak
85 Dominik Cyburt M Łańcut LUXA  
86 Maciej Kurbiel M Manchester TEAM SATEL INTERLAK Tak
87 Grzegorz Siteń M Rzeszów   Tak
88 Zbigniew Gorczyca M Rzeszów Team Satel Tak
89 Tomasz Olszewski M Dębica    
90 Mariusz Łabędzki M Rzeszów   Tak
91 Mirosław Futymski M Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj Tak
92 Zbigniew Gorczyw M Rzeszów Team Satel  
93 Wacław Zgłobicki M Turze Pole   Tak
94 Daniel Augustyn M Dębica TanieOdzywki.pl Cycling TEAM Tak
95 Waldemar Swierk M Albigowa Team Satel Interlak Tak
96 Rafał Grubman M Rzeszów Laluś Squad Tak
97 Leszek Rząsa M Rzeszów Laluś Squad  
98 MICHAŁ PAWĘZKA M BIŁGORAJ BSK Miód Kozacki  
99 Maciej Niewolański M Rzeszów   Tak
100 Witold Szałyga M Rzeszów Gomar Bike Team  
101 Adam Łyszczarz M Przeworsk    
102 Paściak Dariusz M Dylągówka Komenda Powiatowa PSP w Łańcucie  
103 Witold Golenia M Rakszawa Komenda Powiatowa PSP w Łańcucie  
104 Michał Opaliński M Rzeszów Filbike  
105 Marcin Moskwa M Ropczyce RRS Składak  
106 Grzegorz Michalski M Przemyśl PTC PRZEMYŚL  
107 Marcin Grela M Kielnarowa   Tak
108 Robert Szczuc M Leżajsk NSB-MAXISPORT Team Rzeszów Tak
109 Paweł Leśko M Kielanówka   Tak
110 Jakub Przystasz M Sanok Roweromania Tak
111 Mateusz Sołopatycz M Sanok Roweromania  
112 Piotr Szczepanik M Rzeszów No Limited Tak
113 Tomasz Obszyński M Biłgoraj Miód Kozacki Tak
114 michał peliszko M rzeszów fil-bike rzeszów  
115 Sylwester Sowa M Mielec    
116 Mateusz Fortuna M Rakszawa   Tak
117 Krzysztof Sikora M Kraków   Tak
118 Izabela Sikora K Kraków HIGH5 POLSKA Tak
119 Łukasz Drągiewicz M Chłopice Z blatu po świecie Tak
120 Kamil Dudek M Jasienica Rosielna    
121 Daniel Siciński M ŁAŃCUT Ski Team Tak
122 Kacper Bober M Domaradz   Tak
123 Bartłomiej Milczanowski M Sanok    
124 Cyprian Czarniecki M Przemyśl   Tak
125 Tadeusz Mycek M Chmielów Zorza Tarnobrzeg  
126 Tomasz Dembowski M Bilgoraj Bsk Miód Kozacki Biłgoraj Tak
127 Damian Bosek M Głogów Małopolski Deutsche Bank bike team Tak
128 ROMAN MATERNA M Rzeszów SPAR POLSKA Tak
129 Janusz Siwiec M Krosno Dobre Sklepy Rowerowe Krosno Tak
130 Marek Bury M Biłgoraj BSK Miód kozacki Tak
131 Łukasz Banaś M Rzeszów GG Sport Tak
132 Kamil Kaczmarski M Rzeszów Zbiórka Tak
133 Krystyna Sabaj K Opole CykloOpole  
134 Ryszard Dziura M Rzeszów KMP Rzeszów Racing Team Tak
135 Jacek Matłosz M Strzyżów    
136 Paweł Pukas M Zamch   Tak
137 Kamil Maj M Lublin LKK Lublin  
138 Patryk Burda M Głuchów STS Jordan Wola Mała Tak
139 Mateusz Bańczak M Sanok   Tak
140 Magdalena Winiarczyk K Przemyśl PTC Tak
141 Kuba Haligowski M Rudna Wielka Z blatu po świecie  
142 Piotr Oczoś M Rzeszów   Tak
143 Adrian Puc M Rzeszów   Tak
144 Mariusz Babiarz M Wola Mała STS Jordan Wola Mała Tak
145 Marcin Król M Rzeszów    
146 Marcin Sieńko M Tereszpol BSK Miód Kozacki Tak
147 Błażej Superson M Sonina STS Jordan Wola Mała Tak
148 Karol Ferenc M Przeworsk    
149 Erwin Pyra M Rzeszow    
150 Krzysztof Noga M Kosina Komenda Powiatowa PSP w Łańcucie  
151 Marcin Posiak M Rzeszów NSB-MAXISPORT Team Rzeszów Tak
152 Miłosz Jakielaszek M Markowa   Tak
153 Krzysztof Michno M Łańcut LUXA Tak
154 Grzegorz Bożek M Leżajsk Team SATEL Tak
155 Krzysztof Żygadło M Pawłosiów    
156 Mateusz Żygadło M Pawłosiów    
157 Michał Czekaj M Pogwizdów Nowy Szajbajk Tak
158 wojciech kuziara M rzeszów    
159 Piotr Pięta M rzeszów   Tak
160 Jacek Szczupak M Łańcut ŁTC Łańcut  
161 Michał Trojnar M Łańcut ŁTC Łańcut  
162 Piotr Kochmański M Markowa - Tak
163 Krzysztof Szejdewik M Przemyśl Ptc Przemysl Tak
164 Tomasz Sybidło M Sanok SWR SOSbike Sanok Tak
165 Radosław Mich M Przemyśl   Tak
166 Tomasz Ruszkowski M Katowice CycloTrener Team Tak
167 Jerzy Szpunar M Łańcut ŁTC Łańcut  
168 Mariusz Burdzy M Stalowa Wola   Tak
169 Lucjan Łyszczarz M Łańcut PeLuCza  
170 Sławomir Mycek M Chmielów Zorza Tarnobrzeg Tak
171 Andrzej Wereszczak M Jarosław    
172 Mateusz Burda M Głuchów STS Jordan Wola Mała Tak
173 Sławomir Bester M Kosina    
174 Kamil Kowal M Łańcut Team Satel Interlak Tak
175 Adam Kosela M Dębica OSP Dębica-Kędzierz Tak
176 Krystian Gwizdała M Łańcut   Tak
177 Bartłomiej Mazurkiewicz M Przemyśl   Tak
178 Mateusz Bieleń M RZESZÓW Hellmost - Twój trening, moja pasja.  
179 Paweł Jaźwa M Łańcut ŁTC  
180 Wiesław Sura M Zabratówka ŁTC Łańcut  
181 Paweł Szczęsny M Przeczów   Tak
182 Magdalena Kawalec K Brzostek    
183 Magdalena Kawalec K Brzostek   Tak
184 Piotr Biernacki M Tyczyn R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl  
185 aleksander kusz M Łańcut ŁTC Łańcut  
186 Kamil Czechowicz M Rzeszów PeLuCza  
187 Dariusz Wdowiak M Sanok SOSbike SWR SANOK  
188 Szczepan Zrytek M Szobakbike Team Szobak bike  
189 Michał Palczak M Rzeszów Pro-Familia Bike Team Tak
190 Piotr Sarnicki M Dynów OSP Bartkówka Tak
191 Piotr Mierzwa M Rzeszow FilBike  
192 Kamil Kaczmarski M Rzeszów Zbiórka Rzeszów  
193 Michał Rzeszutek M Rzeszów SUPERCORAL.PL / GBSPORT  
194 Wojciech Jemioła M Strzyżów    
195 Krystian Toczek M Dynów   Tak
196 Robert Dydo M Dębica    
197 Marcin Bogusz M Rzeszów Czerwony Rower Rzeszów  
198 KRZYSZTOF GAJEWSKI M LEŻAJSK   Tak

 

Szczegóły

Data:
20 Sie 2017
Typ:

Organizator

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów
Telefon:
607 630 134
Strona internetowa:
www.ltc-lancut.pl