Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Spartański Cross Leśny 2018

8 Wrz 2018

Pobierz Regulamin

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie RZESZOWSCY SPARTANIE

Współorganizatorzy:

– Kępa Sport

– Zagroda Wolna Sobota

 

TERMIN I MIEJSCE:

– 8.09.2018r. (Sobota)

– Wola Raniżowska

– Start i Meta (Zagroda Wolna Sobota)

– Biuro zawodów: 8:00-10:30

– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00

– Biuro zawodów będzie znajdować się na terenie obiektu Zagroda Wolna Sobota

 

DYSTANSE:

– Bieg Główny

Dystans: 21,5 km (lasy Puszczy Sandomierskiej: 5% asfalt, 55% droga szutrowa, 40% ścieżki leśne)

– Limit czasowy: 3 godziny

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Bieg na 5,5 km oraz Marsz Nordic Walking:

– Dystans: ok 5,5 km (lasy Puszczy Sandomierskiej: 5% asfalt, 70% droga szutrowa, 25% ścieżki leśne)

– Limit czasowy: 2 godziny

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Biegi dla dzieci:

–  Dystans: 100 m (dzieci w wieku przedszkolnym do 7 lat)

–  Dystans: 200 m (dzieci w wieku 7-11 lat)

–  Dystans: 400 m (dzieci w wieku 11-16 lat)

Wymagana jest pisemna zgoda rodziców na udział w zawodach.

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Pobierz Regulamin

Spartański Cross Leśny 2018

Liczba uczestników: 133
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Marcin kiwała M strażów BRAK!  
2 Kuba Rogowski M Brzóza Królewska Active Team Brzóza Królewska  
3 Grzegorz Rogowski M Brzóza Królewska Active Team Brzóza Królewska  
4 Tomasz Staszel -Łatas M Jadowniki Husaria Race Team  
5 sebastian starzyk M Tarnów OCR Team Dębica  
6 Krzysztof Majka M Bolesław    
7 Wojciech Idzior M Kolbuszowa    
8 Daniel Jakubowski M Zabajka Centrum Animacji Społecznej Caritas  
9 Marcin Biały M Tyczyn RONIN  
10 Tomasz Nykiel M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza  
11 Gabriela Borek K Krasne Dobra, wpisz cokolwiek  
12 Maciej Borek M Krasne Dobra, wpisz cokolwiek  
13 Dariusz Pułanik M Rzeszów Husaria Race Team  
14 Wojciech Blazowski M Tyczyn    
15 Zbigniew Klimasz M Hermanowa RGiG  
16 Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team  
17 Marcin Gwoździowski M Tarnobrzeg    
18 Krzysztof Majka M Dabrowa Tarnowska    
19 Michal Cisowski M Bytom    
20 Krystian Czenczek M Rzeszów CUTLINE  
21 ROMAN MATERNA M RZESZÓW SPAR Polska  
22 Krzysztof Kędzior M Dębica OCR TEAM DĘBICA  
23 Adrian Jasiak M Tarnów OCR TEAM DĘBICA  
24 Iwona Szczęch K Głogów Małopolski Stowarzyszenie "Bruno"  
25 Monika Bester K Kosina    
26 Aleksander Kościelny M Rzeszów    
27 Maksymilian Kaczor M Rzeszów Stowarzyszenie BRUNO  
28 PIOTR GIERULA M Rzeszów    
29 Grzegorz Gwiżdż M Rzeszów   Tak
30 Janusz Kotula M Sokołów Małopolski   Tak
31 Dominik Liwocz M Rzeszów   Tak
32 Dorota Tarnowska K Budy Głogowskie Biegunka Team  
33 Artur Orzech M Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa Tak
34 Krzysztof Strzępka M Przyłęk Krokodyle Kolbuszowa Tak
35 Jan Drapała M Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa Tak
36 Łukasz Kozioł M Dębica Maratończyk Dębica Tak
37 Andrzej Ciosmak M Bratkowice PZU SPORT TEAM  
38 Piotr Dudziński M Rzeszów    
39 Paweł Gołąbek M Krzątka ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
40 Marcin Rogóż M Zagórz   Tak
41 BEATA Kopeć K Głogów Małopolski Tkkf Sokół  
42 Arkadiusz Brzeziński M Warszawa Run Baby Run Team PL Tak
43 Grzegorz Gwiżdż M Rzeszów    
44 Bogdan Zmitrowicz M Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
45 Anna Kitowska K Zabajka Husaria Race Team Tak
46 Kinga Kopeć K Krzątka   Tak
47 Maria Stefańska K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Tak
48 Ireneusz Stefański M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Tak
49 Dawid Materna M Rzeszów Asseco Active Team  
50 Paweł Gołąbek M Krzątka Zmitek TEAM  
51 Krzysztof Farej M Łukawiec TERRORMACHINE  
52 Krystian Owoc M Wroblik Krolewski    
53 Piotr Klus M Rzeszów Piękne i Brodacze  
54 Dariusz Kaczor M Niechobrz NiechBiega  
55 Piotr Przywara M Budy Głogowskie Mtu AE Polska Tak
56 Wiesław Sondej M Sokołow Małopolski    
57 Artur Gawor M Stalowa Wola Planeta Nisko  
58 Paweł Dąbrowski M Błażowa    
59 Sebastian Piątek M Rzeszów   Tak
60 Jacek Gut M Hucisko Black Jack Team Tak
61 Małgorzata Chuchla-Pecka K Błażowa    
62 Krzysztof Wójcik M Świlcza Night Runners Świlcza Tak
63 Piotr Łyda M Rzeszów    
64 Maja Gałuszka K Rzeszów   Tak
65 Jacek Tarnowski M Budy Głogowskie Biegunka Team Tak
66 Krzysztof Ormian M Strzyżów    
67 Pawel Puscizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD  
68 Artur Mydlarz M Rzeszów    
69 Piotr Rumanek M Maziarnia    
70 krystyna potaczała K NISKO   Tak
71 Wieslaw Sondej M Sokolow malopolski Ironman  
72 Marcin Wacławek VIRUS M Tyczyn    
73 Marcin Wacławek VIRUS M Tyczyn   Tak
74 Paweł Drąg M Rzeszów DecaRun Rzeszów Tak
75 Dawid Bielecki M Brzoza Królewska team REAL Madryt  
76 Agniwszka Kamińska K Czudec   Tak
77 Agata ćwikła K Morawsko Wichura Jarosław  
78 Paweł Ożóg M Zalesie   Tak
79 Marcin Batora M Dębica SRTG Dębica  
80 Patrycja Klonowicz K Nowe Żukowice Husaria Race Team  
81 Paulina Jemioła K Strzyżów POMUSZ Tak
82 Wojciech Jemioła M Strzyżów POMUSZ Tak
83 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
84 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
85 Mariola Antonik K Przemyśl brak  
86 Łukasz Broda M Rzeszów Piękne i Brodacze  
87 Michał Chołka M Rzeszów    
88 Wiesław Gomółka M Głogów Młp Rzeszowski Klub Morsów Tak
89 Łukasz Magda M Mielec   Tak
90 Paweł Lewandowski M Rzeszów    
91 Jan Ciężadło M Tarnów    
92 Wojtek Marcinek M Trzebownisko Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska  
93 Paweł żóg M Zalesie    
94 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa Tak
95 Wojciech Wajda M Rzeszów Przeworska Grupa Biegowa  
96 Jola Kont K Rzeszów    
97 Janusz Krason M BUDY GŁOGOWSKIE Rzeszowski Klub Morsa "SOPELEK" Tak
98 Karolina Pruchnik-Krupa K Rzeszów    
99 Monika Kaczor K Rzeszów Stowarzyszenie "Bruno" Tak
100 Monika Kaczor K Rzeszów Polska  
101 Joanna Olekszyk K Rzeszów DecaRun Rzeszów Tak
102 Anna ŁAPIŃSKA K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl  
103 Agnieszka Zawadzka K Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE Tak
104 Grzegorz Zawadzki M Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE Tak
105 Piotr Gierula M Rzeszów    
106 Jerzy Strojny M Karwodrza    
107 Mateusz Ożga M Sieniawa    
108 Paweł Pasek M Jadachy   Tak
109 Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów Tak
110 Patrycja Kras K Tarnów   Tak
111 Małgorzata Cyma K Rzeszòw    
112 Michal Marut M Poręby wolskoe    
113 Witold Dziedzic M Rzeszów SPAR Tak
114 Paweł Zakrzewski M Sanok   Tak
115 Michał Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Kyokushin Karate Tak
116 Magdalena Szymala-Lipka K Mielec    
117 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Fifarafa Stalowa Wola  
118 Monika Gawor K Stalowa Wola Planeta Nisko  
119 Damian Wiśniewski M Rzeszów CPP Poland Tak
120 Michał Szerer M Rzeszów Koliberki Tak
121 Wojciech Sikora M Rzeszów   Tak
122 Paweł Ostrowski M Rzeszów   Tak
123 Pawel Ostrowski M Rzeszów    
124 Katarzyna Dec K Rzeszów    
125 Jagoda Grabska K Jarosław Run Team Jarosław Tak
126 Sebastian Piątek M Rzeszów    
127 Jacek Mazur M Rzeszów    
128 Marta Jaworska K Rzeszów    
129 Anna Łuszczyc K Rzeszów   Tak
130 Krzysztof Łuszczyc M Rzeszów   Tak
131 Gabriela Bojan K Jasło ActivGabi  
132 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
133 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

Spartański Cross Leśny 2018 - NW i Bieg 5.5km

Liczba uczestników: 80
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg - 5.5 km Marcin kiwała M strażów BRAK!  
2 Bieg - 5.5 km Kuba Rogowski M Brzóza Królewska Active Team Brzóza Królewska  
3 Bieg - 5.5 km Katarzyna Olechowska K Tyczyn    
4 Bieg - 5.5 km Jan Pułanik M Rzeszów    
5 Bieg - 5.5 km Mateusz Lelakowski M Złotniki    
6 Bieg - 5.5 km Paweł Sanecki M Rzeszów    
7 Bieg - 5.5 km Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym  
8 Bieg - 5.5 km Robert Kaszuba M Rzeszów    
9 Bieg - 5.5 km Karol Bednarz M Trzciana RAJ TATR  
10 Bieg - 5.5 km Sebastian Norwicz M Rzeszów    
11 Bieg - 5.5 km Małgorzata Pecka M Rzeszów    
12 Bieg - 5.5 km Marek Rokita M Głogów Małopolski    
13 Bieg - 5.5 km Maciej Dąbrowski M Mielec    
14 Bieg - 5.5 km Maciej Wyskiel M Dynów    
15 Bieg - 5.5 km Konrad Perko M Raniżów Raniżowskie Morsy  
16 Bieg - 5.5 km Łukasz Janocha M Rzeszów Vinyl Tak
17 Bieg - 5.5 km Paweł Maciechowski M Rzeszów Vinyl Tak
18 Bieg - 5.5 km Mateusz Grębowiec M Rzeszów - Tak
19 Nordic Walking Lucyns Stec K Rzeszów    
20 Bieg - 5.5 km Andrzej Witkowski M Przyszów 37-433    
21 Bieg - 5.5 km Katarzyna Darłak K Rzeszów    
22 Bieg - 5.5 km Ewa Hadam K Dynów Spartan Race Training Group Rzeszów Tak
23 Bieg - 5.5 km Paweł Zderski M Nowa Deba OSPWL DĘBA  
24 Bieg - 5.5 km Zdzisława Kiełtyka K Jarosław Wichura Jarosław  
25 Bieg - 5.5 km Andrzej Rzeszutek M Rzeszów Andy Team  
26 Bieg - 5.5 km Gzegorz Nosal M Rzeszów    
27 Bieg - 5.5 km Katarzyna szlachta K chmielnik    
28 Bieg - 5.5 km Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Master's Gym Tak
29 Bieg - 5.5 km Jarosław Drewa M Rzeszow    
30 Bieg - 5.5 km Wojciech Naja M Sędziszów Małopolski Reporter Gazeta  
31 Bieg - 5.5 km Tomasz Penar M Rzeszów   Tak
32 Bieg - 5.5 km MAGDALENA ŚWIECA K RZESZÓW   Tak
33 Nordic Walking Andrzej Gwóźdź M Munina Wichura Jarosław  
34 Nordic Walking Urszula Gwóźdź K Munina Wichura Jarosław  
35 Bieg - 5.5 km Paweł Skop M Przecław RUN TEAM Przecław Tak
36 Bieg - 5.5 km Paweł Dąbrowski M Błażowa    
37 Bieg - 5.5 km Jakub Pecka M Błażowa    
38 Bieg - 5.5 km Barbara Nicgorska K Rzeszów    
39 Bieg - 5.5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów Tak
40 Bieg - 5.5 km Ewelina Sobczyk- Forjasz K Rzeszów   Tak
41 Bieg - 5.5 km Małgorzata Chuchla-Pecka K Błażowa    
42 Bieg - 5.5 km Patrycja Babicka K Rzeszów    
43 Bieg - 5.5 km Krzysztof Prokop M Kobylanka    
44 Bieg - 5.5 km Mariusz Marut M Wola Raniżowska   Tak
45 Bieg - 5.5 km Kamil Kuczek M Zabawa    
46 Bieg - 5.5 km Wojciech Skrzypek M Jarosław Wichura Jarosław Tak
47 Bieg - 5.5 km Marek Płocica M Jarosław Wichura Jarosław Tak
48 Bieg - 5.5 km Jerzy Ostafiński K Munina Wichura Jarosław Tak
49 Bieg - 5.5 km Agnieszka Ćwikła K Morawsko Wichura Jarosław Tak
50 Bieg - 5.5 km Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
51 Bieg - 5.5 km Bożena Karamanis K Raniżów Pseudo-runners  
52 Bieg - 5.5 km Bożena Karamanis K Raniżów Pseudo-runners Tak
53 Bieg - 5.5 km Anna Karamanis-Pietras K Rudna Wielka Pseudo-runners Tak
54 Bieg - 5.5 km Patryk Górecki M jarosław PGFOTO  
55 Bieg - 5.5 km Janusz Mokrzycki M Jarosław Wichura jarosław Tak
56 Bieg - 5.5 km Michał Gazdowicz M Przysietnica    
57 Bieg - 5.5 km Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym  
58 Bieg - 5.5 km Magdalena Delekta K Łowisko   Tak
59 Bieg - 5.5 km Justyna Sobota K Stalowa Wola   Tak
60 Bieg - 5.5 km Łukasz Czajkowski M Stalowa Wola   Tak
61 Bieg - 5.5 km Karolina Pruchnik-Krupa K Rzeszów   Tak
62 Nordic Walking Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy  
63 Bieg - 5.5 km Iza Tomczyk K Łańcut    
64 Bieg - 5.5 km Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów Tak
65 Bieg - 5.5 km Agnieszka Pabian K Niedomice OCR team Master's Gym  
66 Bieg - 5.5 km Paulina Tomaka K Trzebownisko    
67 Bieg - 5.5 km Sebastian Krupa M Rzeszów   Tak
68 Bieg - 5.5 km Natalia Dziadosz K Trzeboś   Tak
69 Bieg - 5.5 km Artur Dziadosz M Stobierna   Tak
70 Bieg - 5.5 km Joanna Garbacz K Rzeszów    
71 Bieg - 5.5 km Lucyna Krupa-Szado K Tarnów   Tak
72 Bieg - 5.5 km Małgorzata Cyma K Rzeszów    
73 Bieg - 5.5 km Michał Cyma M Rzeszów    
74 Nordic Walking Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy  
75 Bieg - 5.5 km Dariusz Brożek M Zabawa6 OCR TEAM MASTER'S GYM  
76 Bieg - 5.5 km Piotr Kuczek M Zabawa   Tak
77 Bieg - 5.5 km Jakub Klimek M Rzeszów Wataha Tak
78 Bieg - 5.5 km Ewelina Dziadosz-Hess K Miłocin 1981 Tak
79 Bieg - 5.5 km Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym  
80 Bieg - 5.5 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - Spartański Cross Leśny 2018

Liczba uczestników: 61
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Piotr Kochman M Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
2 Ewelina Kochman K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
3 Iwo Jakubowski M Zabajka Przedszkolak
4 Liwia Sanecka K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
5 Anna Czebiera K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
6 Karol Pułanik M Rzeszów Gimnazjum
7 Filip Wyskiel M Dynow Klasa I-III sz.podst.
8 Antonina Wyskiel K Dynow Przedszkolak
9 Maria Perko K Raniżów Przedszkolak
10 Adrian Orzech M Kolbuszowa Przedszkolak
11 Zofia Dziedzic K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
12 Aleksandra Olechowska K Tyczyn Przedszkolak
13 Filip Szczęch M Głogów Małopolski Przedszkolak
14 Filip Partyka M Raniżów Przedszkolak
15 Zofia Pacześniak K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
16 Kacper Kaczor M Rzeszów Gimnazjum
17 Maksymilian Kaczor M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
18 Klara Rokita K Głogów Małopolski Przedszkolak
19 Hanna Grębowiec K Rzeszów Przedszkolak
20 Maja Galbarczyk K Tarnów Gimnazjum
21 Emilia Gołąbek K Krzątka Przedszkolak
22 Maciej Gołąbek M Krzątka Przedszkolak
23 Aleksander Skop M Przecław Klasa I-III sz.podst.
24 Maksymilian Skop M Przecław Klasa IV-VI sz.podst.
25 Konstanty szlachta M rzeszów Przedszkolak
26 Zuzanna szlachta K rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
27 Lena Tarnowska K Budy Głogowskie Przedszkolak
28 Aleksandra Tarnowska K Budy Głogowskie Gimnazjum
29 Nikodem Kruczek M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
30 Wincent Kruczek M Rzeszów Przedszkolak
31 Nikodem Kruczek M Rzeszów Przedszkolak
32 Jagoda Forjasz K Rzeszów Przedszkolak
33 Szczepan Forjasz M Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
34 Oliwia Pecka K Błażowa Przedszkolak
35 Tymoteusz Pecka M Błażowa Przedszkolak
36 Tymoteusz Pecka M Błażowa Przedszkolak
37 Dawid Nawrocki M Rzeszow Klasa IV-VI sz.podst.
38 Igor Nawrocki M Rzeszow Klasa I-III sz.podst.
39 KATARZYNA MARECKA K Sokołów Młp. Klasa IV-VI sz.podst.
40 MAJA Łączak K Dębica Przedszkolak
41 POLA Soszyńska K Sokołów Młp. Przedszkolak
42 Emilia Paja K Medynia Glogowska Przedszkolak
43 Oliwia Lewandowska K Łańcut Klasa IV-VI sz.podst.
44 Krzysztof Lewandowski M Łańcut Gimnazjum
45 Konrad Wróbel M Pogwizdów Nowy Przedszkolak
46 Damian Wróbel M Pogwizdów Nowy Klasa I-III sz.podst.
47 Klaudia Pokrycka K wielopole skrzyńskie Klasa IV-VI sz.podst.
48 Kamila Pokrycka K wielopole skrzyńskie Klasa I-III sz.podst.
49 Dawid Warzocha M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Joanna Warzocha K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
51 Leon Pietras M Rudna Wielka Przedszkolak
52 Aleksandra Hess K Miłocin Klasa I-III sz.podst.
53 Hubert Dziadosz M Trzeboś Przedszkolak
54 Zuzanna Hess K Miłocin Klasa IV-VI sz.podst.
55 Laura Zawadzka K Głogów Małopolski Przedszkolak
56 Marika Cyma K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
57 Maciej Lipka M Mielec Przedszkolak
58 Jakub Lipka M Mielec Klasa I-III sz.podst.
59 Kornelia Samuś K Rzeszów Przedszkolak
60 Antonina Samuś K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
61 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum

Szczegóły

Data:
8 Wrz 2018
Typ: