Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Spartański Cross Leśny 2018

8 Wrz 2018

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Spartański Cross Leśny 2018 - Wola Raniżowska, w dniu 8.09.2018 r oraz polityką prywatności., akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Organizatora: tj Stowarzyszenie RZESZOWSCY SPARTANIE, Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Organizatora . Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Spartański Cross Leśny 2018 - Wola Raniżowska, w dniu 8.09.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Organizatora: tj Stowarzyszenie RZESZOWSCY SPARTANIE, Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Organizatora . Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Pobierz Regulamin

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie RZESZOWSCY SPARTANIE

Współorganizatorzy:

– Kępa Sport

– Zagroda Wolna Sobota

 

TERMIN I MIEJSCE:

– 8.09.2018r. (Sobota)

– Wola Raniżowska

– Start i Meta (Zagroda Wolna Sobota)

– Biuro zawodów: 8:00-10:30

– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00

– Biuro zawodów będzie znajdować się na terenie obiektu Zagroda Wolna Sobota

 

DYSTANSE:

– Bieg Główny

Dystans: 21,5 km (lasy Puszczy Sandomierskiej: 5% asfalt, 55% droga szutrowa, 40% ścieżki leśne)

– Limit czasowy: 3 godziny

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Bieg na 5,5 km oraz Marsz Nordic Walking:

– Dystans: ok 5,5 km (lasy Puszczy Sandomierskiej: 5% asfalt, 70% droga szutrowa, 25% ścieżki leśne)

– Limit czasowy: 2 godziny

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Biegi dla dzieci:

–  Dystans: 100 m (dzieci w wieku przedszkolnym do 7 lat)

–  Dystans: 200 m (dzieci w wieku 7-11 lat)

–  Dystans: 400 m (dzieci w wieku 11-16 lat)

Wymagana jest pisemna zgoda rodziców na udział w zawodach.

 

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

 

 

 

Pobierz Regulamin

Spartański Cross Leśny 2018

Liczba uczestników: 84
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Paweł Gołąbek M Krzątka Zmitek TEAM
2 Krzysztof Farej M Łukawiec TERRORMACHINE
3 Krystian Owoc M Wroblik Krolewski  
4 Piotr Klus M Rzeszów Piękne i Brodacze
5 Dariusz Kaczor M Niechobrz NiechBiega
6 Piotr Przywara M Budy Głogowskie Mtu AE Polska Tak
7 Wiesław Sondej M Sokołow Małopolski  
8 Artur Gawor M Stalowa Wola Planeta Nisko
9 Paweł Dąbrowski M Błażowa  
10 Sebastian Piątek M Rzeszów   Tak
11 Jacek Gut M Hucisko Black Jack Team Tak
12 Małgorzata Chuchla-Pecka K Błażowa  
13 Krzysztof Wójcik M Świlcza Night Runners Świlcza Tak
14 Piotr Łyda M Rzeszów  
15 Maja Gałuszka K Rzeszów   Tak
16 Jacek Tarnowski M Budy Głogowskie Biegunka Team Tak
17 Krzysztof Ormian M Strzyżów  
18 Pawel Puscizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD
19 Artur Mydlarz M Rzeszów  
20 Piotr Rumanek M Maziarnia  
21 krystyna potaczała K NISKO   Tak
22 Wieslaw Sondej M Sokolow malopolski Ironman
23 Marcin Wacławek VIRUS M Tyczyn  
24 Marcin Wacławek VIRUS M Tyczyn   Tak
25 Paweł Drąg M Rzeszów DecaRun Rzeszów Tak
26 Dawid Bielecki M Brzoza Królewska team REAL Madryt
27 Agniwszka Kamińska K Czudec   Tak
28 Agata ćwikła K Morawsko Wichura Jarosław
29 Paweł Ożóg M Zalesie   Tak
30 Marcin Batora M Dębica SRTG Dębica
31 Patrycja Klonowicz K Nowe Żukowice Husaria Race Team
32 Paulina Jemioła K Strzyżów POMUSZ Tak
33 Wojciech Jemioła M Strzyżów POMUSZ Tak
34 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
35 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
36 Mariola Antonik K Przemyśl brak
37 Łukasz Broda M Rzeszów Piękne i Brodacze
38 Michał Chołka M Rzeszów  
39 Wiesław Gomółka M Głogów Młp Rzeszowski Klub Morsów Tak
40 Łukasz Magda M Mielec   Tak
41 Paweł Lewandowski M Rzeszów  
42 Jan Ciężadło M Tarnów  
43 Wojtek Marcinek M Trzebownisko Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska
44 Paweł żóg M Zalesie  
45 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa Tak
46 Wojciech Wajda M Rzeszów Przeworska Grupa Biegowa
47 Jola Kont K Rzeszów  
48 Janusz Krason M BUDY GŁOGOWSKIE Rzeszowski Klub Morsa "SOPELEK" Tak
49 Karolina Pruchnik-Krupa K Rzeszów  
50 Monika Kaczor K Rzeszów Stowarzyszenie "Bruno" Tak
51 Monika Kaczor K Rzeszów Polska
52 Joanna Olekszyk K Rzeszów DecaRun Rzeszów Tak
53 Anna ŁAPIŃSKA K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl
54 Agnieszka Zawadzka K Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE Tak
55 Grzegorz Zawadzki M Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE Tak
56 Piotr Gierula M Rzeszów  
57 Jerzy Strojny M Karwodrza  
58 Mateusz Ożga M Sieniawa  
59 Paweł Pasek M Jadachy   Tak
60 Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów Tak
61 Patrycja Kras K Tarnów   Tak
62 Małgorzata Cyma K Rzeszòw  
63 Michal Marut M Poręby wolskoe  
64 Witold Dziedzic M Rzeszów SPAR Tak
65 Paweł Zakrzewski M Sanok   Tak
66 Michał Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Kyokushin Karate
67 Magdalena Szymala-Lipka K Mielec  
68 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Fifarafa Stalowa Wola
69 Monika Gawor K Stalowa Wola Planeta Nisko
70 Damian Wiśniewski M Rzeszów CPP Poland Tak
71 Michał Szerer M Rzeszów Koliberki Tak
72 Wojciech Sikora M Rzeszów   Tak
73 Paweł Ostrowski M Rzeszów   Tak
74 Pawel Ostrowski M Rzeszów  
75 Katarzyna Dec K Rzeszów  
76 Jagoda Grabska K Jarosław Run Team Jarosław Tak
77 Sebastian Piątek M Rzeszów  
78 Jacek Mazur M Rzeszów  
79 Marta Jaworska K Rzeszów  
80 Anna Łuszczyc K Rzeszów   Tak
81 Krzysztof Łuszczyc M Rzeszów   Tak
82 Gabriela Bojan K Jasło ActivGabi
83 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
84 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Pobierz Regulamin

Spartański Cross Leśny 2018 - NW i Bieg 5.5km

Liczba uczestników: 54
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg - 5.5 km Katarzyna szlachta K chmielnik  
2 Bieg - 5.5 km Krzysztof Lechowicz M Żabno OCR Team Master's Gym
3 Bieg - 5.5 km Jarosław Drewa M Rzeszow  
4 Bieg - 5.5 km Wojciech Naja M Sędziszów Małopolski Reporter Gazeta
5 Bieg - 5.5 km Tomasz Penar M Rzeszów  
6 Bieg - 5.5 km MAGDALENA ŚWIECA K RZESZÓW   Tak
7 Nordic Walking Andrzej Gwóźdź M Munina Wichura Jarosław
8 Nordic Walking Urszula Gwóźdź K Munina Wichura Jarosław
9 Bieg - 5.5 km Paweł Skop M Przecław RUN TEAM Przecław
10 Bieg - 5.5 km Paweł Dąbrowski M Błażowa  
11 Bieg - 5.5 km Jakub Pecka M Błażowa  
12 Bieg - 5.5 km Barbara Nicgorska K Rzeszów  
13 Bieg - 5.5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
14 Bieg - 5.5 km Ewelina Sobczyk- Forjasz K Rzeszów   Tak
15 Bieg - 5.5 km Małgorzata Chuchla-Pecka K Błażowa  
16 Bieg - 5.5 km Patrycja Babicka K Rzeszów  
17 Bieg - 5.5 km Krzysztof Prokop M Kobylanka  
18 Bieg - 5.5 km Mariusz Marut M Wola Raniżowska   Tak
19 Bieg - 5.5 km Kamil Kuczek M Zabawa  
20 Bieg - 5.5 km Wojciech Skrzypek M Jarosław Wichura Jarosław Tak
21 Bieg - 5.5 km Marek Płocica M Jarosław Wichura Jarosław Tak
22 Bieg - 5.5 km Jerzy Ostafiński K Munina Wichura Jarosław Tak
23 Bieg - 5.5 km Agnieszka Ćwikła K Morawsko Wichura Jarosław Tak
24 Bieg - 5.5 km Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM
25 Bieg - 5.5 km Bożena Karamanis K Raniżów Pseudo-runners
26 Bieg - 5.5 km Bożena Karamanis K Raniżów Pseudo-runners Tak
27 Bieg - 5.5 km Anna Karamanis-Pietras K Rudna Wielka Pseudo-runners Tak
28 Bieg - 5.5 km Patryk Górecki M jarosław PGFOTO
29 Bieg - 5.5 km Janusz Mokrzycki M Jarosław Wichura jarosław Tak
30 Bieg - 5.5 km Michał Gazdowicz M Przysietnica  
31 Bieg - 5.5 km Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master's Gym
32 Bieg - 5.5 km Magdalena Delekta K Łowisko   Tak
33 Bieg - 5.5 km Justyna Sobota K Stalowa Wola   Tak
34 Bieg - 5.5 km Łukasz Czajkowski M Stalowa Wola   Tak
35 Bieg - 5.5 km Karolina Pruchnik-Krupa K Rzeszów  
36 Nordic Walking Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
37 Bieg - 5.5 km Iza Tomczyk K Łańcut  
38 Bieg - 5.5 km Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów Tak
39 Bieg - 5.5 km Agnieszka Pabian K Niedomice OCR team Master's Gym
40 Bieg - 5.5 km Paulina Tomaka K Trzebownisko  
41 Bieg - 5.5 km Sebastian Krupa M Rzeszów  
42 Bieg - 5.5 km Natalia Dziadosz K Trzeboś   Tak
43 Bieg - 5.5 km Artur Dziadosz M Stobierna   Tak
44 Bieg - 5.5 km Joanna Garbacz K Rzeszów  
45 Bieg - 5.5 km Lucyna Krupa-Szado K Tarnów   Tak
46 Bieg - 5.5 km Małgorzata Cyma K Rzeszów  
47 Bieg - 5.5 km Michał Cyma M Rzeszów  
48 Nordic Walking Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
49 Bieg - 5.5 km Dariusz Brożek M Zabawa6 OCR TEAM MASTER'S GYM
50 Bieg - 5.5 km Piotr Kuczek M Zabawa   Tak
51 Bieg - 5.5 km Jakub Klimek M Rzeszów Wataha Tak
52 Bieg - 5.5 km Ewelina Dziadosz-Hess K Miłocin 1981
53 Bieg - 5.5 km Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym
54 Bieg - 5.5 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Spartański Cross Leśny 2018 w dniu 8.09.2018 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Stowarzyszenie RZESZOWSCY SPARTANIE, Kępa Sport zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - Spartański Cross Leśny 2018

Liczba uczestników: 37
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Konstanty szlachta M rzeszów Przedszkolak
2 Zuzanna szlachta K rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
3 Lena Tarnowska K Budy Głogowskie Przedszkolak
4 Aleksandra Tarnowska K Budy Głogowskie Gimnazjum
5 Nikodem Kruczek M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
6 Wincent Kruczek M Rzeszów Przedszkolak
7 Nikodem Kruczek M Rzeszów Przedszkolak
8 Jagoda Forjasz K Rzeszów Przedszkolak
9 Szczepan Forjasz M Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
10 Oliwia Pecka K Błażowa Przedszkolak
11 Tymoteusz Pecka M Błażowa Przedszkolak
12 Tymoteusz Pecka M Błażowa Przedszkolak
13 Dawid Nawrocki M Rzeszow Klasa IV-VI sz.podst.
14 Igor Nawrocki M Rzeszow Klasa I-III sz.podst.
15 KATARZYNA MARECKA K Sokołów Młp. Klasa IV-VI sz.podst.
16 MAJA Łączak K Dębica Przedszkolak
17 POLA Soszyńska K Sokołów Młp. Przedszkolak
18 Emilia Paja K Medynia Glogowska Przedszkolak
19 Oliwia Lewandowska K Łańcut Klasa IV-VI sz.podst.
20 Krzysztof Lewandowski M Łańcut Gimnazjum
21 Konrad Wróbel M Pogwizdów Nowy Przedszkolak
22 Damian Wróbel M Pogwizdów Nowy Klasa I-III sz.podst.
23 Klaudia Pokrycka K wielopole skrzyńskie Klasa IV-VI sz.podst.
24 Kamila Pokrycka K wielopole skrzyńskie Klasa I-III sz.podst.
25 Dawid Warzocha M Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
26 Joanna Warzocha K Rzeszów Klasa IV-VI sz.podst.
27 Leon Pietras M Rudna Wielka Przedszkolak
28 Aleksandra Hess K Miłocin Klasa I-III sz.podst.
29 Hubert Dziadosz M Trzeboś Przedszkolak
30 Zuzanna Hess K Miłocin Klasa IV-VI sz.podst.
31 Laura Zawadzka K Głogów Małopolski Przedszkolak
32 Marika Cyma K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
33 Maciej Lipka M Mielec Przedszkolak
34 Jakub Lipka M Mielec Klasa I-III sz.podst.
35 Kornelia Samuś K Rzeszów Przedszkolak
36 Antonina Samuś K Rzeszów Klasa I-III sz.podst.
37 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum

Szczegóły

Data:
8 Wrz 2018
Typ: