Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

X Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu

18 09 2016

X Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu

Liczba uczestników: 72
Lp Imię Nazwisko Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 Jerzy Kamiński M Bieg 8 km Maraton Gorlice Szymbark
2 Anita Padoł K Bieg 8 km   Szymbark
3 Bogusław Polak M Bieg 8 km   Myślenice
4 Teresa Mróz K Bieg 8 km   Krynica Zdrój
5 Teresa Mróz K Bieg 8 km   Krynica Zdrój
6 Marta Szczepanik K Bieg 8 km   Szymbark
7 Halina Karlak K Bieg 8 km   Uście Gorlickie
8 Magdalena Stawarz K Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Biecz
9 Ewelina Kogut-Bajorek K Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Biecz
10 Józef Ćwikła M Bieg 8 km EDEN Jankowa
11 Ewa Zając K NW 2.5 km   Nowy Sącz
12 Wojciech Czuba M Bieg 8 km Charty z Południa Powroźnik
13 Jozef Tomečko M NW 2.5 km MARAS team Prešov
14 Janusz Gawron M Bieg 8 km Brygada Beskidów Limanowa
15 Wojtek Laskoś M Bieg 8 km   Szymbark
16 Natalia Hołówka K Bieg 8 km KSM Kolbuszowa Kolbuszowa
17 Bernadeta Michalska K Bieg 8 km KSM Kolbuszowa Koolbuszowa
18 Klaudia Panek K Bieg 8 km KSM Kolbuszowa Kolbuszowa
19 Anna Wszołek K Bieg 8 km KU AZS PWSZ Tarnów Rożnowice
20 Dominik Leniart M Bieg 8 km KSM Kolbuszowa Gorlice
21 Maciej Majda M Bieg 8 km   Nowy Sącz
22 Antoni Kosiba M Bieg 8 km Saint-Gobain SQUAD Kryg
23 Mariusz Bączalski M Bieg 8 km Maraton Gorlice Sękowa
24 Tomasz Tabiś M Bieg 8 km   Gorlice
25 Agnieszka Kiełbasa K Bieg 8 km   Ptaszkowa
26 Marcin Górka M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa / www.decorella.gorlice.pl Gorlice
27 Jan Adamczyk M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
28 Wincenty Bukowiec M Bieg 8 km PARTNER OKNA I DRZWI LIMANOWA Krosna
29 Mieczysław Miś M Bieg 8 km STRZESZYCE Strzeszyce
30 Aleksander Szurek M Bieg 8 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA Szymbark
31 Wincenty Wojtasiewicz M Bieg 8 km   Tarnowiec
32 ANDRZEJ DŁUGOSZ M Bieg 8 km   RÓWNE
33 Piotr Broniszewski M Bieg 8 km   Stary Sącz
34 Mateusz Baran M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
35 Julia Baran K Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
36 Malgorzata Gryboś K Bieg 8 km   Gorlice
37 Wiktor Bubniak M Bieg 8 km Grupetto Gorlice Gorlice
38 Michał Setlak M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
39 Grzegorz Wędrychowicz M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
40 Jakub Hyziak M Bieg 8 km GGB Ropica Polska
41 Mariusz Kmak M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
42 Angelika Brończyk K Bieg 8 km Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
43 Mateusz Mikulski M Bieg 8 km Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
44 Paweł Smędowski M Bieg 8 km   Sękowa
45 jacek martuś M Bieg 8 km bobowska grupa biegowa bobowa
46 Konrad Baran M Bieg 8 km Wiklina Szymbark Szymbark
47 Kamil Drzał M Bieg 8 km Murek Szymbark
48 Krzysztof Mazur M NW 2.5 km NRGT „W stronę słońca” Tarnów
49 Grzegorz Rosłoński M Bieg 8 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA Szymbark
50 Ryszard Fiega M Bieg 8 km Maraton Gorlice Gorlice
51 Wojciech Rostocki M Bieg 8 km Starosądecki Runner Stary Sącz
52 Bartłomiej Olbrych M Bieg 8 km nastopy.pl Running Team Binarowa
53 Michał Bergański M Bieg 8 km Brygada Beskidów Grybów
54 Beata Słomska K Bieg 8 km   Jodłówka Tuchowska
55 Anna Chruściel K Bieg 8 km ZS Szymbark Szymbark
56 Paweł Sułkowski M Bieg 8 km KS Limanowa Forrest Limanowa
57 Kamil Zelenák M Bieg 8 km MARAS team Prešov SK
58 Martina Kolibárová K Bieg 8 km MARAS team Prešov SK
59 Krzysztof Kornaś M Bieg 8 km   Nowy Sącz
60 Marek Konieczny M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Ropica Górna
61 Beata Słomska K Bieg 8 km   Jodłówka Tuchowska
62 Wojciech Rostocki M Bieg 8 km Starosądecki Runner Stary Sącz
63 Milan Majernik M Bieg 8 km MARAS team Prešov SK
64 Danka Jendrichovska K Bieg 8 km MARAS team Sabinov SK
65 Ladislav Maras M Bieg 8 km MARAS team Prešov SK
66 Paweł Puścizna M Bieg 8 km Saint-Gobain SQUAD Dominikowice
67 Magda Gierlasińska K NW 2.5 km   Żeglce
68 Krzysztof Gierlasiński M NW 2.5 km   Krosno
69 Ireneusz Musiał M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
70 Patryk Zabawa M Bieg 8 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
71 Marek Dziedziak M NW 2.5 km Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
72 Jarosław Makowiec M Bieg 8 km LKS Burzyn Tuchów
  1. Organizatorzy

Zespół Szkół w Szymbarku, UKS „Gryf” Szymbark

 

  1. Termin i miejsce:

18 września 2016 (niedziela) o godz. 12.30

Start – Przystanek Szymbark, meta – budynek Zespołu Szkół w Szymbarku.

Biuro zawodów i szatnie – budynek sali gimnastycznej.

 

  1. Warunki uczestnictwa:

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest pisemne oświadczenie zawodnika pełnoletniego o stanie zdrowia umożliwiającym udział w zawodach sportowych.

W przypadku zawodników niepełnoletnich niezbędna jest pisemna zgoda rodzica/prawnego opiekuna, na udział podopiecznego w zawodach.

(druki do odebrania u organizatora lub w biurze zawodów).

 

  1. Program zawodów:

Od godz. 11.00 – przyjmowanie zgłoszeń oraz weryfikacja zawodników (przyjmowanie zgłoszeń do biegu głównego do godz. 13.15)

12.30 – otwarcie imprezy

12.45 – biegi najmłodszych  klasy I i młodsi – dystans 200m

13.00 – biegi uczniów klas II – III – dystans 300 m

13.00 – biegi uczniów klas  IV – VI dystans  1000 m dziewczęta i chłopcy

13.30 – bieg dziewcząt i chłopców (gimnazjum) – 2500 m oraz marsz Nordic Walking – 2500 m

14.00 – bieg główny kobiet i mężczyzn (8000 m) (rocznik 2000 i starsi)

15.00 – dekoracja zwycięzców

16.00 – zakończenie imprezy

 

  1. Zgłoszenia:

Zgłoszenia imienne należy składać przez formularz internetowy na kepasport.pl najpóźniej do 16 września 2016 r. (czwartek) do godziny 23:59 oraz w dniu zawodów 18.09.2016r. (niedziela) do godz. 13.15

 

  1. Kategorie w biegu głównym kobiet i mężczyzn

Klasyfikacja Generalna K i M

K1 – do 29 r. życia (rocznik 1987 i młodsze)

K2 – od 30 r. życia (rocznik 1986 i starsze)

M1 – do 39 r. życia (rocznik 1977 i młodsi)

M2 – od 40 r. życia (rocznik 1976 i starsi)

M3 – od 56 r. życia (rocznik 1960 i starsi)

Wyróżnienia specjalne – Najlepsza zawodniczka, Najlepszy zawodnik – mieszkaniec Szymbarku

UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii.

  1. Nagrody:
  • za miejsca I – puchar, medal, dyplom,
  • za miejsca I – III w biegach 200 m – 8000 m – medal oraz dyplom,
  • wszyscy, którzy ukończą biegi otrzymają pamiątkowy medal.

 

Koszty organizacyjne:

Koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy, przy wsparciu Gminy Gorlice oraz sponsorów.

Opłata startowa dla uczestników biegów na dystansie 8 km wynosi 10 złotych,

dla uczestników na dystansie 2,5 km wynosi 5 złotych, w biegach dla dzieci 2 złote.

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegów otrzyma na trasie biegu wodę, a na mecie medal za uczestnictwo oraz posiłek regeneracyjny.

 

Ubezpieczenie:

Każdy zawodnik powinien być ubezpieczony we własnym zakresie. Uprasza się uczestników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas biegu.

Biegi Dzieci - Szymbark

Liczba uczestników: 0
Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Grupa wiekowa - szkoła
This form does not have any entries yet.

Trasy biegów o nawierzchni asfaltowej (częściowo szutrowej), o profilu pofałdowanym. Punkty odświeżana (z wodą) na 2 i 4 km.

Trasa biegu na 2500 m

2500tr

 

Trasa biegu na 8000 m

8000

Szczegóły

Data:
18 09 2016
Typ:
Strona internetowa:
http://www.zsszymbark.pl/

Organizator

Zespół Szkół w Szymbarku, UKS „Gryf” Szymbark
Email:
dzie_mar@gazeta.pl
Strona internetowa:
http://www.zsszymbark.pl/