Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

21 Sty 2017

XXXIII  OGÓLNOPOLSKI „BIEG GĄSIENICÓW” 2017  r.

II Ogólnopolski „Mały Bieg Gąsieniców” 2017 r.

Organizator: Burmistrz Miasta Zakopane – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem

Partnerzy: Starosta Tatrzański, Wójt Gminy Kościelisko

Cel zawodów:

Promowanie aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego, Powiatu Tatrzańskiego i turystów.

Promowanie atrakcyjnych miejsc na terenie miasta Zakopane i Powiatu Tatrzańskiego

Wzbogacenie oferty sportowo – rekreacyjnej miasta i powiatu.

Przybliżenie historii narciarstwa biegowego na Podhalu

Możliwość zdobycia punktów rankingowych III Zakopiańskiej Ligi Biegowej

Termin i miejsce:  21.01.2017 /sobota/godz. 10.00 – start dzieci, 12.00 – start biegu głównego

Trasy biegowe: Kościelisko Chotarz.

Opłata startowa: Organizator nie pobiera opłaty startowej.

Dystanse:

Dzieci grupy I, II, III – 1500 m,

Junior K/M, Senior K, Masters K, Weteran 1K, Weteran 2K – 5 km

Senior M, Masters M, Weteran 1M, Weteran 2M – 10 km

Sposób rozegrania zawodów zależy od warunków śniegowych i ilości zgłoszonych zawodników.

Kategorie wiekowe Roczniki
Dzieci – grupa I – klasyk

Dzieci – grupa II – klasyk

Dzieci – grupa III – klasyk

Junior K/M – klasyk

Senior K/M – klasyk

Masters K/M – klasyk

Weteran 1 K/M – klasyk

Weteran 2 K/M – klasyk

2008 i młodsze

2007 – 2006

2005 – 2004

2003 – 2001

2000 – 1978

1977 – 1968

1967 – 1958

1957 i starsi

Klasyfikacje dodatkowe:

klasyfikacja małżeństw:

  • staż małżeński do 10 lat – puchar
  • staż małżeński 11 – 20 lat – puchar
  • staż małżeński 21 – 30 lat – puchar
  • staż małżeński 31 – 40 lat – puchar
  • staż małżeński powyżej 40 lat – puchar

o kolejności decyduje suma czasów małżonków (5K + 10M)

organizator może poprosić o dokument (ksero dokumentu) potwierdzający zadeklarowany staż małżeński.

Biuro zawodów – w miejscu startu czynne od godziny 8.30

Nagrody:  za pierwsze III miejsca w kategoriach wiekowych – statuetki. Każdy uczestnik otrzymuje posiłek i znaczek Biegu.

 

Uczestnik Biegu zobowiązany jest do złożenia oświadczenia  następującej treści:

Dysponuję odpowiednim stanem zdrowia oraz poziomem umiejętności i doświadczenia pozwalającym na bezpieczne przebycie trasy. W zawodach biorę udział na własną odpowiedzialność”. Za osobę niepełnoletnią oświadczenie podpisuje rodzic bądź opiekun prawny.

Ze względu na warunki atmosferyczne Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów, zmiany terminu lub miejsca rozgrywania zawodów.

 

Organizator zastrzega sobie  prawo do zmian w regulaminie i jego ostatecznej interpretacji.

Wyniki biegu zaliczane są do klasyfikacji III Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Dodatkowe informacje: tel. 18 206 69 71, 608 326 315

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

Liczba uczestników: 256
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Kategoria Wiekowa Nazwa Klubu
1 Adam Winiarski M Chochołów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
2 Adam Pawlikowski M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
3 Agnieszka Tylka K Czarny Dunajec Junior K/M - 2003 - 2001 KS Chochołów
4 Agnieszka Faron K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978 NORAFSPORT
5 Agnieszka Tomaszewska K Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968  
6 Agnieszka Tomaszewska K Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968  
7 Agnieszka Haza K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
8 Agnieszka Hornik K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
9 Agnieszka Bubla K Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
10 Aleksandra Śmieszek K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
11 Aleksandra Nędza-Chotarska K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
12 Alicja Sikora K Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
13 Alicja Trzebunia K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
14 Alicja Krupa K Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
15 Alina Nawara K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
16 Amelka Oczkoś K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
17 ANDRZEJ ŚWIRSZCZ M Małogoszcz Senior K/M - 2000 - 1978 Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane
18 Andrzej Pelczar M Dobieszyn Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
19 Andrzej Pradziad M Murzasichle Senior K/M - 2000 - 1978 UKS Regle Kościelisko
20 Andrzej Słobodzian M Sokołów Młp. Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 GB Na Zdrowie
21 Andrzej Gibała M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
22 Andrzej Michalik M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
23 Andrzej Waliczek M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
24 Andrzej Franosz M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
25 Aneta Orawiec K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
26 Aniela Czubernat K Nowy Targ Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Orkan
27 Anna Gąsienica-Roj K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG SOKÓŁ Zakopane
28 Anna Kiedrowska K Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
29 Anna Janik K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
30 Anna Michalik K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
31 Anna Kukuc K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
32 Anna Skupień K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
33 Anna Cudzich K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze SP4 Zakopane
34 Bartłomiej Szczerba M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
35 Bartłomiej Celej M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
36 Bartłomiej Gzik M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
37 Bartłomiej Franosz M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
38 Bartosz Wójcik M Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
39 Bartosz Bierowiec M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 BAJ Team for heroes
40 Blanka Leśniak K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
41 Bogumiła Dobosz K Rytro Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 UKS RYTER RYTRO
42 Bogusław Gracz M Ząb Masters K/M - 1977 - 1968 NORDICLIFE
43 Bronek Stoch-Michna M Koscielisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze Regle Koscielisko
44 Bronisław Stoch -Michna M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
45 Celina Rogalska-Pawlik K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
46 Czesław Mączyński M Plock Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Mcbike
47 CZESŁAW JANUS M BĘDZIN Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
48 Damian Stopka M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
49 Daniel Stachoń M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
50 Danka Jendrichovská K Ražňany Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MARAS team
51 Dariusz Serafin M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG. SOKÓŁ
52 Dariusz Ślaga M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 SKIPOL.PL SKI TEAM POLAND
53 Dawid Szczepaniak-Sywarny M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
54 Dorota Karpiel-Bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
55 Dorota Pająk K Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
56 Edward Mucha M Limanowa Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Limanowa. Forrest
57 Edyta Olcon K Bialka Tatrzanska Masters K/M - 1977 - 1968 Skipol.pl Team
58 Elżbieta Kępińska K Tarnów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Kępa Sport
59 Ewa Kubin K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
60 Ewa Łukaszczyk K Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
61 Filip Ficek M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
62 Franciszek Suchy M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
63 Franciszek Krupa M Szaflary Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Nordiclife
64 Franciszek Fatla M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
65 Franciszek Para M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 Zakopane
66 Franciszek Para M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 Zakopane
67 Franciszek Wiercioch M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
68 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
69 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
70 Grzegorz Legierski M Koniaków Masters K/M - 1977 - 1968 Team Nabiegówkach. Pl
71 Grzegorz Wysowski M Ptaszkowa Masters K/M - 1977 - 1968 PKS Jaworze Ptaszkowa
72 Grzegorz Gruszka M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
73 Grzegorz Stoch M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
74 Halina Olejniczak K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Strefa Tlenu
75 Henryk Olejniczak M Kościelisko Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Strefa Tlenu
76 Ireneusz Kubin M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
77 Ireneusz Rabski M Skomielna Biała Senior K/M - 2000 - 1978  
78 Iwona Zimoń K Częstochowa Senior K/M - 2000 - 1978 AKN RATRAK
79 Jacek Staroń M Krosno Masters K/M - 1977 - 1968 KROSSKI REMSPORT
80 Jagienka Czubernat K Nowy Targ Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Orkan
81 Jan Gąsienica-Roj M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
82 Jan Madej M Mszana Dolna Weteran 2 K/M - 1957 i starsi -
83 Jan Karpiel-bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
84 JAN JURASZ M WEGIERSKA GORKA Weteran 2 K/M - 1957 i starsi sympatyk biegania
85 Jan GĄSIENICA M kOŚCIELISKO Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
86 Jan Celej M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
87 Jan Zwatrzko M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
88 Jan Cudzich M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
89 Jan Tylka M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
90 JAN FRNCZYK M ZALESIE Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
91 Jan Tylka M Dzianisz Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
92 Jarosław Makowiec M Tuchów Senior K/M - 2000 - 1978 KĘPA SPORT
93 Jędrzej Zwatrzko M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
94 Jerzy Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 BAJ Team for heroes
95 Joanna Jarguz K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
96 Józef Rabski M Skomielna Biała Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 KS Luboń Skomielna Biała
97 Julia Obrochta K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
98 Julia Waliczek K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
99 Julia Niemiec K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
100 Justyna Zawada K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
101 KACPER LACHETA M DĄBROWA GÓRNICZA Senior K/M - 2000 - 1978  
102 Kamil Styrczula M Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
103 Kamil Tylka-Suleja M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
104 Kamil Wójcik M SP Ząb Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
105 Kamila Szczepaniak-Sywarny K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
106 Karina Mroczkowska K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
107 Karol Stachoń M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 Sp 3
108 Karol Watycha M Witów Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
109 Karolina Gąsienica-Roj K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
110 Karolina Jurgowska K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
111 Katarzyna Kwak K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
112 Katarzyna Gąsienica Wawrytko K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
113 KATARZYNA ZALEWSKA-LACHETA K DĄBROWA GÓRNICZA Masters K/M - 1977 - 1968  
114 Kazimierz Budz M Bukowina Tatrzańska Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TC Orzeł Spytkowice
115 Kazimierz Kowalczyk M Witów Masters K/M - 1977 - 1968  
116 Kazimierz Gąsienica M Koniówka Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP Podczerwone
117 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
118 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
119 Kinga Nędza K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
120 Klemens Joniak M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
121 Klementyna Łącka K Kościelisko SP2 Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
122 Krzyś Jedrys M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
123 Krzysztof Legoń M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Legion
124 krzysztof sporysz M kozy Masters K/M - 1977 - 1968  
125 Krzysztof Pieniądz M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 Ruczaj
126 Krzysztof Kukuc M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
127 Ladislav Maras M Presov Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MARAS team
128 lesław wesół M Nowy Targ Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 uks orkan
129 Leszek Behounek M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
130 Leszek Kepiński M Tarnów Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Kępa Sport
131 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
132 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
133 Liwia Kubin K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
134 Łukasz Mróz M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968  
135 Łukasz Gąsienica M Koniówka Junior K/M - 2003 - 2001 Ks Chochołów
136 Maciej Jasiurski M Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
137 Maciej Pałahicki M Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968 RMF FM
138 Maciej Kułach M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
139 Maciej Kwarciak M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
140 Maciej Celej M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
141 Magdalena Chełmicka K Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 RMD Montrai Team
142 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
143 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
144 Magdalena Behounek K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 TG Sokół Zakopane
145 Magdalena Krajza K Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968  
146 Magdalena Kot K Mysłowice Masters K/M - 1977 - 1968 BORNIAK TEAM
147 Magdalena Michniak K Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
148 Magdalena Bukowska K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
149 Magdalena Bukowska K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
150 Magdalena Mąka K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
151 Magdalena Topór K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
152 Magdalena Stawczyk K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
153 Maja Dudziak K Kraków Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
154 Maja Kaczmarczyk K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
155 Małgorzata Behounek K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
156 Małgorzata Gąsienica K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
157 Małgorzata Knapczyk K Poronin/Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
158 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Masters K/M - 1977 - 1968  
159 Małgorzata Iwaniec K Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
160 Marcel Chyc M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
161 Marcelina Gąsienica-Roj K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP10 Zakopane
162 MARIA NĘDZA K KOŚCIELISKO Senior K/M - 2000 - 1978 Kościelisko dla Biegaczy
163 Maria Fatla K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
164 Maria Zachara K Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
165 Maria Pitoń K kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
166 Maria Galica K Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP4 Zakopane
167 Marian Dobosz M Rytro Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 UKS RYTER RYTRO
168 Mariusz Dyk M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
169 Mariusz Gruszka M Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
170 Marta Stawiarska K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
171 Marta Michniak K Dzianisz Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
172 Marta Skupień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
173 Marta Zbozień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
174 Martyna Galica K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP4 Zakopane
175 Marysia Fatla K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
176 Mateusz Sporysz M Kozy Senior K/M - 2000 - 1978  
177 Mateusz Bochnak M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
178 Mateusz Marcisz M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
179 Mateusz Michalik M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
180 Mateusz Czernik M Gliczarów Górny Junior K/M - 2003 - 2001 UKS Gliczarów Górny
181 Michał Bzowski M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968  
182 Michał Michalik M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
183 Michał Staszel M Dzianisz Junior K/M - 2003 - 2001  
184 Mieszko Winiarski M Chochołów Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
185 Mikołaj Serwatowicz M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 TS Wisła Zakopane
186 Mirosław Królikowski M Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
187 Monika Domagała K Ratułów Senior K/M - 2000 - 1978  
188 Monika Domagała K Ratułów Senior K/M - 2000 - 1978  
189 Natalia Marcisz K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
190 Nikola Dyk K Zakopane Junior K/M - 2003 - 2001  
191 Norbert Kuczera M Pleśna Senior K/M - 2000 - 1978 Nordiclife
192 Oliwia Rapacz K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
193 Patrycja Zygmunt K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
194 Patryk Wydra M Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
195 Paulina Marcisz K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
196 Paweł Zimoń M Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968 Agnieszka Ratrak
197 Piotr Porębski M Rybnik Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Konsorcjum PRG i BSz
198 Piotr Mlynarski M Krakow Masters K/M - 1977 - 1968  
199 Piotr Graszek M Bydgoszcz Masters K/M - 1977 - 1968  
200 PIOTR GROŃ M ZALESIE Senior K/M - 2000 - 1978  
201 Pola Pieniądz K Kraków Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 SP 40 Kraków
202 Przemysław Barnowski M Witów Senior K/M - 2000 - 1978 www.witowpokoje.pl
203 Rafał Potrząsaj M Ciche Senior K/M - 2000 - 1978  
204 Rafał Sowiński M Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
205 Rainer Lis M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
206 Remigiusz Zachara M Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
207 Robert Faron M Zalesie Masters K/M - 1977 - 1968 REMSPORT
208 Robert Janocha M Krosno Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
209 Roman Kołodziejczyk M Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
210 Ryszard Pudzisz M Ludzmierz Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
211 SEBASTIAN JARECKI M BIELSKO BIAŁA Senior K/M - 2000 - 1978 skipol.pl TEAM
212 sławomir wałęga M tarnów Masters K/M - 1977 - 1968  
213 Stanisław Gąsienica M Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
214 Stanisłąw Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze BAJ Team for heroes
215 Stanisław Staszel M Kościelisko Junior K/M - 2003 - 2001 UKS"Regle"
216 Stanisław Wiercioch M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
217 Stefan Sikora M Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
218 Sylwia Karpiel K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
219 Szymon Tylka M Czarny Dunajec Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 KS Chochołów
220 Szymon Szlósarczyk M Jabłonka Senior K/M - 2000 - 1978  
221 Szymon Celej M Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
222 Szymon Krzeptowski-Jasinek M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
223 Szymon Kaczmarczyk M Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
224 Szymon Stawczyk M Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
225 Szymon Długosz M Dzianisz Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
226 teresa stochel K krakow Weteran 2 K/M - 1957 i starsi akpt
227 Teresa Wyrostek K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
228 Teresa Skupień K Gliczarów Górny Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS Gliczarów Górny
229 Teresa Topór K Gliczarów Górny Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS Gliczarów Górny
230 Tomasz Gąsienica-Roj M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Klimatyzacja
231 Tomasz Dudziak M Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
232 TOMASZ LACHETA M DĄBROWA GÓRNICZA Masters K/M - 1977 - 1968  
233 Wacław Tomasiak M Sokołów Małopolski Masters K/M - 1977 - 1968 GB Na Zdrowie
234 WERONIKA JARECKA K BIELSKO BIAŁA Junior K/M - 2003 - 2001 skipol.pl TEAM
235 Weronika Zubek K Gliczarów Górny Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Gliczarów Górny
236 Wiktor Mosoń M Głowienka Masters K/M - 1977 - 1968 MUKS Podkarpacie Jedlicze
237 Wiktor Słodyczka M Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
238 Witek Dubowiecki M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Chata Biegacza K34 Zakopane
239 Władysław Łukaszczyk M Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
240 Włodzimierz Cincio M Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
241 Wojciech Sułek M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
242 WOJCIECH HYRNIK M TYCHY Senior K/M - 2000 - 1978  
243 wojciech olszówka M TARNÓW Masters K/M - 1977 - 1968 SOKÓŁ TARNÓW STOWARZYSZENIE SPORTOWE
244 Wojciech Wiśniewski M Tarnów Masters K/M - 1977 - 1968  
245 Wojciech Watycha M Witów Masters K/M - 1977 - 1968  
246 Wojciech Stoch -Michna M Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"
247 Wojtek Stoch-Michna M Koscielisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 Regle Koscielisko
248 Zbigniew Radomski M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
249 Zbigniew Zemuła M Kraków Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Kora & Dora
250 Zbigniew Obrochta M Dzianisz Senior K/M - 2000 - 1978 Regle Kościelisko
251 Zofia Gąsienica Wawrytko K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
252 Zofia Gąsienica-Wawrytko M Kościelisko Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS"Regle"
253 Zofia Karpiel K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
254 Zofia Michalik K Kościelisko Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 UKS"Regle"
255 Zuzanna Gąsienica K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Regle
256 Zuzanna Maciata K Kościelisko Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 UKS"Regle"

Szczegóły

Data:
21 Sty 2017
Typ: