Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

21 Sty 2017

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

    Wybierz Swoją kategorie wiekową!
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu „XXXIII OGÓLNOPOLSKI „BIEG GĄSIENICÓW” 2017 r.”, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Burmistrza Miasta Zakopane - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych. Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

XXXIII  OGÓLNOPOLSKI „BIEG GĄSIENICÓW” 2017  r.

II Ogólnopolski „Mały Bieg Gąsieniców” 2017 r.

Organizator: Burmistrz Miasta Zakopane – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem

Partnerzy: Starosta Tatrzański, Wójt Gminy Kościelisko

Cel zawodów:

Promowanie aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego, Powiatu Tatrzańskiego i turystów.

Promowanie atrakcyjnych miejsc na terenie miasta Zakopane i Powiatu Tatrzańskiego

Wzbogacenie oferty sportowo – rekreacyjnej miasta i powiatu.

Przybliżenie historii narciarstwa biegowego na Podhalu

Możliwość zdobycia punktów rankingowych III Zakopiańskiej Ligi Biegowej

Termin i miejsce:  21.01.2017 /sobota/godz. 10.00 – start dzieci, 12.00 – start biegu głównego

Trasy biegowe: Kościelisko Chotarz.

Opłata startowa: Organizator nie pobiera opłaty startowej.

Dystanse:

Dzieci grupy I, II, III – 1500 m,

Junior K/M, Senior K, Masters K, Weteran 1K, Weteran 2K – 5 km

Senior M, Masters M, Weteran 1M, Weteran 2M – 10 km

Sposób rozegrania zawodów zależy od warunków śniegowych i ilości zgłoszonych zawodników.

Kategorie wiekowe Roczniki
Dzieci – grupa I – klasyk

Dzieci – grupa II – klasyk

Dzieci – grupa III – klasyk

Junior K/M – klasyk

Senior K/M – klasyk

Masters K/M – klasyk

Weteran 1 K/M – klasyk

Weteran 2 K/M – klasyk

2008 i młodsze

2007 – 2006

2005 – 2004

2003 – 2001

2000 – 1978

1977 – 1968

1967 – 1958

1957 i starsi

Klasyfikacje dodatkowe:

klasyfikacja małżeństw:

  • staż małżeński do 10 lat – puchar
  • staż małżeński 11 – 20 lat – puchar
  • staż małżeński 21 – 30 lat – puchar
  • staż małżeński 31 – 40 lat – puchar
  • staż małżeński powyżej 40 lat – puchar

o kolejności decyduje suma czasów małżonków (5K + 10M)

organizator może poprosić o dokument (ksero dokumentu) potwierdzający zadeklarowany staż małżeński.

Biuro zawodów – w miejscu startu czynne od godziny 8.30

Nagrody:  za pierwsze III miejsca w kategoriach wiekowych – statuetki. Każdy uczestnik otrzymuje posiłek i znaczek Biegu.

 

Uczestnik Biegu zobowiązany jest do złożenia oświadczenia  następującej treści:

Dysponuję odpowiednim stanem zdrowia oraz poziomem umiejętności i doświadczenia pozwalającym na bezpieczne przebycie trasy. W zawodach biorę udział na własną odpowiedzialność”. Za osobę niepełnoletnią oświadczenie podpisuje rodzic bądź opiekun prawny.

Ze względu na warunki atmosferyczne Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów, zmiany terminu lub miejsca rozgrywania zawodów.

 

Organizator zastrzega sobie  prawo do zmian w regulaminie i jego ostatecznej interpretacji.

Wyniki biegu zaliczane są do klasyfikacji III Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Dodatkowe informacje: tel. 18 206 69 71, 608 326 315

XXXIII OGÓLNOPOLSKI Bieg Gąsieniców

Liczba uczestników: 105
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Kategoria Wiekowa Nazwa Klubu
1 Adam Winiarski M Chochołów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
2 Agnieszka Tylka K Czarny Dunajec Junior K/M - 2003 - 2001 KS Chochołów
3 Agnieszka Faron K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978 NORAFSPORT
4 Alicja Sikora K Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
5 Alicja Trzebunia K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
6 ANDRZEJ ŚWIRSZCZ M Małogoszcz Senior K/M - 2000 - 1978 Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane
7 Andrzej Pelczar M Dobieszyn Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
8 Andrzej Pradziad M Murzasichle Senior K/M - 2000 - 1978 UKS Regle Kościelisko
9 Anna Gąsienica-Roj K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG SOKÓŁ Zakopane
10 Anna Kiedrowska K Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
11 Bartosz Wójcik M Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
12 Bartosz Bierowiec M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 BAJ Team for heroes
13 Bogusław Gracz M Ząb Masters K/M - 1977 - 1968 NORDICLIFE
14 Celina Rogalska-Pawlik K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
15 Daniel Stachoń M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
16 Dariusz Serafin M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG. SOKÓŁ
17 Dariusz Ślaga M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 SKIPOL.PL SKI TEAM POLAND
18 Dorota Karpiel-Bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
19 Edward Mucha M Limanowa Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Limanowa. Forrest
20 Edyta Olcon K Bialka Tatrzanska Masters K/M - 1977 - 1968 Skipol.pl Team
21 Elżbieta Kępińska K Tarnów Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Kępa Sport
22 Ewa Kubin K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
23 Franciszek Suchy M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
24 Franciszek Krupa M Szaflary Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Nordiclife
25 Franciszek Fatla M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
26 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
27 Gabriela Królikowska K Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
28 Halina Olejniczak K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Strefa Tlenu
29 Henryk Olejniczak M Kościelisko Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Strefa Tlenu
30 Ireneusz Kubin M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 TG Sokół Zakopane
31 Ireneusz Rabski M Skomielna Biała Senior K/M - 2000 - 1978  
32 Iwona Zimoń K Częstochowa Senior K/M - 2000 - 1978 AKN RATRAK
33 Jan Gąsienica-Roj M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
34 Jan Madej M Mszana Dolna Weteran 2 K/M - 1957 i starsi -
35 Jan Karpiel-bułecka M Kościelisko Senior K/M - 2000 - 1978  
36 JAN JURASZ M WEGIERSKA GORKA Weteran 2 K/M - 1957 i starsi sympatyk biegania
37 Jarosław Makowiec M Tuchów Senior K/M - 2000 - 1978 KĘPA SPORT
38 Jerzy Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 BAJ Team for heroes
39 Joanna Jarguz K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
40 Józef Rabski M Skomielna Biała Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 KS Luboń Skomielna Biała
41 Karol Stachoń M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006 Sp 3
42 Katarzyna Kwak K Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
43 Kazimierz Budz M Bukowina Tatrzańska Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TC Orzeł Spytkowice
44 Kazimierz Kowalczyk M Witów Masters K/M - 1977 - 1968  
45 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
46 Kinga Krajza K Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
47 Krzyś Jedrys M Zakopane Dzieci – grupa II - 2007 - 2006  
48 Krzysztof Legoń M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Legion
49 Leszek Behounek M Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
50 Leszek Kepiński M Tarnów Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Kępa Sport
51 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
52 Lilianna Miś K Bytom Masters K/M - 1977 - 1968 CSC Nordic Academy
53 Liwia Kubin K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
54 Maciej Jasiurski M Częstochowa Junior K/M - 2003 - 2001  
55 Maciej Pałahicki M Kościelisko Masters K/M - 1977 - 1968 RMF FM
56 Magdalena Chełmicka K Kraków Masters K/M - 1977 - 1968 RMD Montrai Team
57 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
58 Magdalena Gąsienica K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 GąsienicaSport
59 Magdalena Behounek K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978 TG Sokół Zakopane
60 Magdalena Krajza K Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968  
61 Magdalena Kot K Mysłowice Masters K/M - 1977 - 1968 BORNIAK TEAM
62 Małgorzata Behounek K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 TG Sokół Zakopane
63 Małgorzata Gąsienica K Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
64 Małgorzata Knapczyk K Poronin/Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
65 Marcelina Gąsienica-Roj K Zakopane Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 SP10 Zakopane
66 MARIA NĘDZA K KOŚCIELISKO Senior K/M - 2000 - 1978 Kościelisko dla Biegaczy
67 Maria Fatla K Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
68 Maria Zachara K Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
69 Maria Pitoń K kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
70 Mariusz Dyk M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968  
71 Marta Stawiarska K Zakopane Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
72 Marysia Fatla K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
73 Mateusz Sporysz M Kozy Senior K/M - 2000 - 1978  
74 Michał Bzowski M Kraków Masters K/M - 1977 - 1968  
75 Mieszko Winiarski M Chochołów Dzieci – grupa III - 2005 - 2004  
76 Mirosław Królikowski M Katowice Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Józefinka
77 Nikola Dyk K Zakopane Junior K/M - 2003 - 2001  
78 Norbert Kuczera M Pleśna Senior K/M - 2000 - 1978 Nordiclife
79 Patrycja Zygmunt K Kraków Senior K/M - 2000 - 1978  
80 Patryk Wydra M Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze  
81 Paweł Zimoń M Częstochowa Masters K/M - 1977 - 1968 Agnieszka Ratrak
82 Piotr Porębski M Rybnik Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Konsorcjum PRG i BSz
83 Piotr Mlynarski M Krakow Masters K/M - 1977 - 1968  
84 Przemysław Barnowski M Witów Senior K/M - 2000 - 1978 www.witowpokoje.pl
85 Remigiusz Zachara M Rabka-Zdrój Weteran 2 K/M - 1957 i starsi T C Orzeł Spytkowice
86 Robert Faron M Zalesie Masters K/M - 1977 - 1968 REMSPORT
87 Robert Janocha M Krosno Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 MUKS Podkarpacie Jedlicze
88 Roman Kołodziejczyk M Zakopane Weteran 2 K/M - 1957 i starsi  
89 Ryszard Pudzisz M Ludzmierz Weteran 1 K/M - 1967 - 1958  
90 SEBASTIAN JARECKI M BIELSKO BIAŁA Senior K/M - 2000 - 1978 skipol.pl TEAM
91 Stanisław Gąsienica M Kościelisko Weteran 1 K/M - 1967 - 1958 Gąsienica Sport
92 Stanisłąw Bierowiec M Kraków Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze BAJ Team for heroes
93 Stefan Sikora M Bielsko Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi Team Sikora
94 Szymon Tylka M Czarny Dunajec Dzieci – grupa III - 2005 - 2004 KS Chochołów
95 Szymon Szlósarczyk M Jabłonka Senior K/M - 2000 - 1978  
96 teresa stochel K krakow Weteran 2 K/M - 1957 i starsi akpt
97 Tomasz Gąsienica-Roj M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Klimatyzacja
98 WERONIKA JARECKA K BIELSKO BIAŁA Junior K/M - 2003 - 2001 skipol.pl TEAM
99 Wiktor Mosoń M Głowienka Masters K/M - 1977 - 1968 MUKS Podkarpacie Jedlicze
100 Witek Dubowiecki M Zakopane Masters K/M - 1977 - 1968 Chata Biegacza K34 Zakopane
101 Włodzimierz Cincio M Wrocław Senior K/M - 2000 - 1978  
102 Wojciech Sułek M Zakopane Senior K/M - 2000 - 1978  
103 WOJCIECH HYRNIK M TYCHY Senior K/M - 2000 - 1978  
104 Zbigniew Radomski M Bielsko-Biała Weteran 2 K/M - 1957 i starsi TKKF Beskidek
105 Zuzanna Gąsienica K Zakopane Dzieci – grupa I - 2008 i młodsze UKS Regle

Szczegóły

Data:
21 Sty 2017
Typ: