Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Zdrowy Projekt RUN

3 Wrz 2017

Zdrowy Projekt RUN – Bieg Pamięci Trenera Emila Wzorka

Pobierz Regulamin

W dniu zawodów ilość pakietów ograniczona! – Dostępne 20 dodatkowych pakietów – dla nieopłaconych oraz nowych uczestników/-czek. 

1. Termin :

3 września 2017 r.

Start: 12:00

Biuro zawodów: 9:30-11:30

Dystanse:

  • 12:00 – Bieg główny 10 km / Bieg masowy 5 km
  • 11:00 – Darmowe Biegi Dzieci

Atrakcyjne Nagrody i Ciekawe Pakiety Startowe!

2. Miejsce: ul. Romanowicza 1, Tarnów (naprzeciwko Parku Strzeleckiego)

Kategorie biegu głównego 10 km  i biegu na  5 km:
Generalna: Kobiet i Mężczyzn

Kategorie wiekowe biegu głównego 10 km:

Mężczyźni:
M-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat i więcej

Kobiety
K-1 16 – 29 lat
K-2 30 – 39 lat
K-3 40 – 49 lat
K-4 50 lat i więcej

W Pakiecie znajdziesz m.in. Kubek Pamiątkowy oraz Zdrowy Posiłek regeneracyjny!

 

Zdrowy posiłek regeneracyjny na mecie!

 

Zdrowy Projekt RUN

Liczba uczestników: 279
Lp Imię Nazwisko Płeć Dystans Miejscowość Klub Opłacone
1 Alicja Kaczyńska K 5 km Rzeszów Perfect Runner Team  
2 Krzysztof Sawicki M 10 km Szczecin    
3 Lucjan Sapa M 10 km Kraków   Tak
4 Tomasz Słupik M 10 km Tarnów   Tak
5 Karolina Kiszka K 10 km Bratkowice    
6 Wojciech Bernat M 10 km Ryki biegusiem.pl Tak
7 Elżbieta Soboń K 10 km Pustków-Osiedle Dziekie Mustangi Tak
8 Paweł Kisiel M 5 km Rzeszów   Tak
9 Łukasz Chorzępa M 5 km Rzeszów   Tak
10 Agnieszka Kąkol K 5 km Rzeszów   Tak
11 Marcin Mazur M 5 km Rzeszów   Tak
12 Stanislaw Dec M 10 km Rakszawa   Tak
13 Katarzyna Kmieć K 10 km Biadoliny    
14 Jarosław Marczyk M 5 km Bochnia   Tak
15 Dominik Lizak M 10 km Tarnów INFINITY Tak
16 Przemysław Marczyk M 5 km Bochnia   Tak
17 Przemysław Marczyk M 5 km Bochnia    
18 Alicja Bujak-Korzeń K 10 km Wielopole Skrzyńskie   Tak
19 Waldemar Tokarz M 5 km Paszczyna DZIKIE MUSTANGI Tak
20 Katarzyna Nagaś K 10 km Mielec RUN FOR FUN Tak
21 Bogdan Pięta M 5 km Mielec Run For Fun Tak
22 Rafał Skórka M 10 km Mikołajowice Movimento Wojnicz  
23 Rafal Rejkowicz M 10 km Gromnik   Tak
24 Robert Pisz M 10 km Jasło    
25 Dariusz Brożek M 5 km Zabawa ul Szkolna 35 Master's Gym Tak
26 AGNIESZKA Pabian K 5 km Żabno Master,s Gym Tak
27 Magdalena Brożek K 5 km Zabawa ul Szkolna 35 Master's Gym Tak
28 Weronika Samborska K 10 km Brzyska Nowy Styl Group Running Team Tak
29 Henryk Smagacz M 10 km Stara Jastrząbka   Tak
30 Marcin Łata M 5 km Tarnów    
31 Maciej Sokół M 5 km Tarnów    
32 Maciej Bylica M 10 km TARNÓW   Tak
33 Tomasz Piórkowski M 10 km Biskupice Biskupice Family Team Tak
34 Aleksandra Piórkowska K 10 km Biskupice Biskupice Family Team Tak
35 MARIA WANTUCH K 5 km TARNÓW    
36 Bartłomiej Czwakiel M 5 km Wola Rzędzińska   Tak
37 Karolina Szymura K 5 km Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
38 DAMIAN KIEŚ M 5 km RZESZÓW    
39 Lucyna Garncarz K 10 km Pogórska Wola   Tak
40 Aleksandra Siepak K 5 km Tarnów   Tak
41 Paulina Brzęk K 5 km Lewniowa   Tak
42 Joanna Rojek K 5 km Tuchów LKS Burzyn Tak
43 Iwona Sandecka K 5 km Tuchów LKS Burzyn Tak
44 Urszula Dudek K 5 km 1972 LKS Burzyn Tak
45 Danuta Kuraś K 5 km Tuchów LKS BURZYN Tak
46 Paulina Brzęk K 5 km Lewniowa    
47 Klaudia Lasocka K 10 km Kielce AZS UJK Kielce Tak
48 Aneta Brudkiewicz-Paździora K 10 km Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA  
49 Adrian Pasek M 5 km Tarnów Decathlon Tarnów Tak
50 Paweł Janik M 10 km Tarnów   Tak
51 Bogusław Lisak M 10 km Ryglice KS Ryglice - Sekcja Biegowa Tak
52 JANUSZ WOŹNIAK M 10 km SKOŁYSZYN 206 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
53 LIDIA WOŹNIAK K 10 km SKOŁYSZYN 206 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
54 Katarzyna Furmańska K 10 km Tarnów   Tak
55 RYSZARD MACHLOWSKI M 10 km KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW  
56 Andrzej Macioł M 10 km Kraków Eskadra Krakow Tak
57 Beniamin Biedroń M 5 km Tarnów    
58 Piotr Mucha M 10 km Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
59 Wojciech Ginter M 10 km Kraków    
60 Mateusz Łącki M 10 km Brzostek Pędzące Ślimaki Tak
61 Wioleta Franczyk K 10 km Biadoliny Radłowskie Jurek Żeligowski Team  
62 Krzysztof Kita M 5 km Dąbrówka Tuchowska    
63 Łukasz Rogóż M 10 km Waryś   Tak
64 Sara Drwal K 5 km Pleśna MLUKS Tarnów Tak
65 Zbigniew Klich M 10 km Łazy    
66 PAWEŁ MEJ M 10 km BACZKÓW BOSY BIEGACZ/ Gm. Bochnia TV Tak
67 Aneta Rogoz K 10 km Dublin    
68 Damian Kędzior M 5 km Dębica    
69 Natalia Barosz K 10 km Kraków   Tak
70 Grzegorz Kłósek M 10 km Tarnów Grupa-Azoty JRCH Tak
71 Piotr Seremet M 10 km Tarnów www.s-projekty.pl Tak
72 Andrzej Dziedzic M 10 km Dąbrowa Tarnowska BHP Tak
73 krzysztof kozioł M 10 km gorzów    
74 Jacek Jabłoński M 10 km Tarnów   Tak
75 Maciej Rodak M 10 km Ilkowice   Tak
76 Jacek Galus M 10 km Tarnów   Tak
77 Ewa Żmuda Galus K 10 km Tarnów   Tak
78 Witold Pyc M 10 km Kowalowa KS Ryglice Tak
79 Jacek Drwal M 10 km Pleśna Biegam w Pleśnej Tak
80 Dominika Kozioł K 10 km Dębica Dębickie Gepardy Tak
81 Marcin Kocoł M 10 km Tarnów   Tak
82 MARCELI KUKLA M 10 km RÓŻA   Tak
83 Mariusz Skowron M 5 km Tarnów Everton Tak
84 Małgorzata Kupisz K 5 km Radłów   Tak
85 Łukasz Maślanka M 10 km Tarnów UKS Kung Fu Tarnów Tak
86 Renata Maślanka K 10 km Tarnów UKS Kung Fu Tarnów Tak
87 Robert Maślanka M 10 km Tarnów UKS Kung Fu Tarnów Tak
88 Leszek Dworak M 10 km Tarnów brak Tak
89 Leszek Dworak M 10 km Tarnów brak  
90 Ryszard Kajmowicz M 10 km Koszyce Małe PTG Sokół Świat Pracy Tak
91 Marta Szałajko K 5 km Zbylitowska Góra   Tak
92 Antoni Tarza M 10 km Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
93 Zenon Glanowski M 10 km Sosnowiec TKKF Czeladź Tak
94 Jan Piotrowski M 10 km Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
95 Jacek Chwistek M 10 km Tuchów LKS Burzyn Tak
96 Dawid Materna M 10 km Rzeszów Asseco Active Team Tak
97 Nikodem Stempak M 10 km Tarnów    
98 Monika Łabno K 10 km Tarnów   Tak
99 Paweł Dudek M 10 km Wola Żyrakowska   Tak
100 Krzysztof Kasprzyk M 10 km Tarnów   Tak
101 Szczepan Musiał M 10 km Tuchów Klub Kibica Tak
102 PIOTR WIELGUS M 10 km TARNÓW   Tak
103 Witold Bochenek M 10 km Tarnów   Tak
104 Oskar Mazur M 5 km Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
105 Mirek Duda M 10 km Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
106 Małgorzata Bator K 5 km Tarnów    
107 Krzysztof Morawiec M 10 km Tarnów blogsport.com.pl  
108 Urszula Wrona K 10 km Tarnow Infinity Tak
109 Magdalena Gadecka K 10 km Tarnów   Tak
110 Piotr Rękas M 10 km Tarnów Dziady Borowe Tak
111 Marek Łabuz M 10 km Tarnów Grupa Azoty Tak
112 Sławek Bouffette M 10 km Tarnów   Tak
113 Piotr Dzierlęga M 10 km Pilzno   Tak
114 Łukasz Ździebło M 5 km Pilzno Dzikie Mustangi Tak
115 Marcelina Podgórni M 5 km Kraków   Tak
116 Ewa Jaworska K 5 km Tarnów   Tak
117 Karol Bednarz M 5 km Trzciana RAJ TATR  
118 Patryk Dudzic M 10 km Staszów Dzikruner  
119 Agnieszka Gogola K 10 km Rzepiennik Marciszewski   Tak
120 Ewelina Kogut-Bajorek K 10 km Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
121 Krzysztof Pieniążek M 10 km Kraków    
122 Grzegorz Batko M 10 km Kraków Stepujące Jeże Tak
123 Joanna Batko K 5 km Kraków Stepujące Jeże Tak
124 Anna Wszołek K 10 km Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
125 Barbara Kłodzińska K 10 km Tarnów Ultramęki Tak
126 Robert Lipiński M 10 km Tarnów   Tak
127 Małgorzata Wałęga-Rostek K 10 km Koszyce Wiekie Ultramęki Tak
128 Zbigniew Brodło M 5 km Burzyn LKS Burzyn / StrażakBiega Tak
129 Janusz Tryba M 10 km Tarnów niezrzeszony Tak
130 Agnieszka Pabian K 5 km Żabno Master's Gym  
131 Agnieszka Brzozowska K 5 km Zawada    
132 Magdalena Heród K 5 km Pleśna MLUKS Tarnów Tak
133 Adrian Legieć M 5 km Przybysławice Masters gym  
134 Paulina Jagodzińska K 5 km Mielec Zabiegani Mielec  
135 Małgorzata Wolicka K 5 km Dębica niezeszona w klubie  
136 Małgorzata Wolicka K 5 km Dębica    
137 Małgorzata Wolicka K 5 km Dębica    
138 Małgorzata Wolicka K 5 km Dębica    
139 Weronika Jurek K 5 km Siedliska Bikebrothers Oshee Team Tak
140 Barbara Kawa K 5 km Wola Żyrakowska KB Maratończyk Dębica Tak
141 Adam Wielgocki M 10 km Tarnow   Tak
142 Ewelina Wielgocka K 10 km Tarnow   Tak
143 Renata Przetacznik K 5 km Dębica   Tak
144 Małgorzata Hebda K 10 km Łęki Górne   Tak
145 Leszek Hebda M 10 km Łęki Górne    
146 Leszek Hebda M 10 km Łęki Górne   Tak
147 Justyna Hebda K 5 km Dębica   Tak
148 Leszek Gularek M 10 km Krakow Focus Engineering Team  
149 Mateusz Zaucha M 10 km Burzyn LKS Burzyn Tak
150 Katarzyna Głód K 5 km Tarnów   Tak
151 Michał Głód M 5 km Tarnów   Tak
152 Sylwia Chrapusta K 5 km Koszyce Wielkie   Tak
153 Sylwia Chrapusta K 5 km Koszyce Wielkie    
154 Karolina Jermak K 10 km Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT Tak
155 Damian Żołądź M 10 km Bogumiłowie    
156 Paweł Marzec M 5 km Tarnów Ksiądz Tak
157 Robert Kupisz M 10 km Radłów   Tak
158 Tadeusz Grzyb M 10 km Bochnia   Tak
159 Dariusz Broniec M 5 km Zawada brak Tak
160 Wincenty Wojtasiewicz M 10 km Tarnowiec    
161 kinga złonkiewicz K 5 km Tarnów   Tak
162 Karolina Bednarz K 10 km Krakow    
163 Jakub Molczyk M 5 km Niwka MLUKS Tarnów Tak
164 Marek Molczyk M 10 km Niwka Molo Team Tak
165 Janusz Żołądź M 10 km Ilkowice   Tak
166 Stanisław Rogasch M 10 km Kraków   Tak
167 Konrad Burzawa M 5 km wierzchosławice Masters Gym Tak
168 Jakub Siadek M 10 km Tarnów DUONET Tak
169 Konrad Czosnek M 10 km Tarnów   Tak
170 Paweł Baka M 10 km Tarnów baxon-meble.pl Tak
171 Tomasz Ciuła M 10 km Krakow Night Runners Tak
172 Łukasz Galus M 10 km Podlesie   Tak
173 Joanna Krużel K 5 km Tarnów    
174 Maciej Pawłowski M 10 km Tarnów   Tak
175 Ews Kłos K 5 km Żabno Mastersgym  
176 Mateusz Kalita M 5 km Żabno Masters Gym  
177 Mateusz Kalita M 10 km Żabno Masters Gym  
178 Artur Orliński M 5 km Tarnów Masters Gym Tak
179 Magdalena Dębosz K 5 km Tarnów   Tak
180 Marzena Malinowska K 5 km Wojnicz brak Tak
181 Przemek Pakuła M 10 km Rzeszów DZIKusy z Rzeszowa  
182 Rafał Bronhard M 10 km Rzeszów DZIKusy z Rzeszowa  
183 Marta Barnaś K 10 km Jaźwiny   Tak
184 Monika Kądziołka K 10 km Łęg Tarnowski   Tak
185 Dariusz Mucha M 10 km Bochnia   Tak
186 Józef Rojek M 10 km Ropczyce TeaM Tak
187 Rafal Rzepecki M 5 km Dębica Akademia Małego Strażaka  
188 Olimpia Rzepecka K 5 km Dębica Akademia Małego Strażaka  
189 Elżbieta Świeboda K 5 km Jedlicze MUKS Jedlicze Tak
190 Tadeusz Kokoszka M 10 km Tarnów   Tak
191 Arkadiusz Baran M 5 km Bobrowniki Wielkie   Tak
192 Jakub Polniaszek M 10 km Dębica   Tak
193 Kamil POLNIASZEK M 10 km Dębica   Tak
194 Tadeusz Dobrowolski M 5 km Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
195 Piotr Moździerz M 5 km Tuchów   Tak
196 Wiesław Wiktor M 10 km Straszęcin   Tak
197 Tomasz Hajduk M 5 km GORLICE   Tak
198 Waldemar Dziedziniewicz M 10 km Kraków ITMBW KRAKÓW Tak
199 Agnieszka Dziedziniewicz K 10 km Kraków ITMBW KRAKÓW Tak
200 Paweł Molczyk M 10 km Niwka Molo Team Tak
201 Kamil Michoń M 10 km Tarnów Biegamwtarnowie.pl Tak
202 Piotr kosman M 10 km Wierzchosławice    
203 ANTONI TARCZOŃ M 10 km TARNÓW AMATOR  
204 ANTONI TARCZOŃ M 10 km TARNÓW AMATOR Tak
205 Klaudia Reipold K 5 km Mielec Zabiegani Mielec  
206 ANNA WIĘCKOWIAK K 5 km MIELEC ZABIEGANI MIELEC  
207 Mariusz Szatko M 10 km Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
208 Marcin Marzec M 10 km Ptaszkowa   Tak
209 Roman Podorski M 10 km Tarnów   Tak
210 Marcin Tokarz M 10 km Tarnów Płonące Podeszwy  
211 Agnieszka Kuboń K 5 km Sukmanie   Tak
212 Marcin Koza M 5 km Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
213 Marcin Koza M 5 km Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
214 Karol Koza M 5 km Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
215 Kacper Kopek M 5 km Rzepiennik Marciszewski KS CISIE  
216 Mirosław Rajski M 10 km Wierzchoslawice   Tak
217 Wojciech Witek M 10 km Tarnów   Tak
218 Jakub Kusowski M 5 km Ocieka Dzikie Mustangi Tak
219 Sylwia Wiatr K 10 km ŁĘG TARNOWSKI brak  
220 natalia nowak K 5 km Tarnów ekipa z Tarnowa  
221 Marta Lipińska K 10 km Zbylitowska Góra   Tak
222 Damian Grzyb M 5 km Dębica KS Dębica  
223 Marcin Florek M 10 km Pilzno Mężczyźni Św. Józefa Tak
224 Bernadeta Krawiec K 10 km Niedźwiada Szkolny Klub Biegowy Strusia Pędziwiatra w Niedźwiadzie Górnej Tak
225 Bożena Wójcik K 10 km Niedżwiada szkolny klub strusia pedziwiatra Tak
226 Tomasz Majka M 10 km Kraków Reverse Flash  
227 Marta Barnaś K 5 km Jaźwiny    
228 Mariusz Podgórniak M 10 km Tarnów UMT Tak
229 Karolina Wasa K 10 km Szczepanowice Brzuch w Ruch Tak
230 Paweł Jamro M 10 km Stróże   Tak
231 Tomasz Kulig M 10 km Dębica   Tak
232 Wiesław Nauka M 10 km Dębica   Tak
233 Edyta Nauka K 5 km Dębica   Tak
234 Barbara Sanocka K 10 km Borek Dragstar Team Tak
235 Barbara Sanocka K 10 km Borek Dragstar Team  
236 Paweł Porosło M 10 km Tarnów   Tak
237 Tomasz Wróbel M 10 km Łowczówek    
238 Jakub Kukliński M 10 km Kraków Irun Maiden Team  
239 Jan Sanocki M 10 km Borek Dragstar Team Tak
240 Jakub Herba M 10 km Dębica   Tak
241 Damian Dobrowolski M 10 km Radkowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać  
242 Michał Opaliński M 10 km Pustynia Klub Biegacza Maratończyk Dębica Tak
243 Maciej Drozd M 10 km Tarnów   Tak
244 Anna Saarela K 10 km Tarnow PTG Sokół – Świat Pracy Tak
245 Grzegorz PRADEL M 10 km Kraków JW 4686 Tak
246 Edyta Wnek K 5 km Gnojnik Run Team  
247 Marcin Florek M 10 km Pilzno Mężczyźni Św. Józefa  
248 Piotr Ciszczoń M 10 km Mielec   Tak
249 Patryk Zabawa M 10 km Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
250 ROBERT MAKOWIEC M 10 km BURZYN LKS BURZYN Tak
251 Marek Sadko M 5 km Żabno Dunajec Konary  
252 Anna Gaca K 10 km Tarnów   Tak
253 Robert Kula M 10 km Tarnów   Tak
254 Przemysław Kmiecik M 10 km Tarnów   Tak
255 Miroslaw Kielbasa M 10 km Tarnow Ekipa z Tarnowa  
256 Miroslaw Kielbasa M 10 km Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
257 Janina Mikulec K 10 km Tarnów   Tak
258 Grzegorz Czyż M 10 km Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów Tak
259 Bożena Sadowska K 10 km Ilkowice Master's GYM  
260 Joanna Czosnyka K 5 km Otfinów Masters's Gym Tak
261 Beata Słomska K 10 km Jodłowa Tuchowska LKS Burzyn Tak
262 Sławomir Ciężkowski M 10 km Tarnów PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW  
263 Marcin Potoczny M 10 km Tatnów MKP Bobry Dębica  
264 Irena Wiatr K 10 km Dąbrowa TARNOWSKA    
265 Grzegorz Świątkowski M 10 km Dąbrowa Tarnowska   Tak
266 Angelika Jasińska K 10 km Wierzchosławice   Tak
267 Anna Jasiak K 10 km Wola Rzędzińska    
268 Paweł Kowal M 10 km Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
269 Daniel Panocha M 10 km Tarnów   Tak
270 Daniel Słowik M 5 km Żabno Master's Gym Tak
271 Anna Kusion K 10 km Tarnów   Tak
272 Anna Grzegórzek K 10 km Koszyce Wielkie   Tak
273 Maciej Pokorny M 10 km Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
274 Dominik Gaca M 10 km Dopiewiec   Tak
275 SABINA Kwaśnik K 10 km Dębica Nie mam  
276 Daniel Łoboda M 5 km Tarnow Legion Team Tarnow Tak
277 Katarzyna Koszyk K 10 km tarnów   Tak
278 Jaroslaw Ziomek M 10 km Tarnów   Tak
279 Jarosław Makowiec M 10 km Burzyn KĘPA SPORT  

 

Biegi Dzieci - Zdrowy Projekt RUN

Liczba uczestników: 108
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Jakub Lamparski M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
2 MARCEL JAWORSKI M Tarnów Przedszkolak
3 Krzysztof Tomasik M Bochnia Przedszkolak
4 Aleksandra Laskowska K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
5 Zuzanna Łabno K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
6 Magdalena Jermak K Gliwice Klasa IV-VI sz.podst.
7 Krzysztof Jermak M Gliwice Przedszkolak
8 Antoni Tokarz M Paszczyna Przedszkolak
9 Antoni Tokarz M Paszczyna Przedszkolak
10 Maksymilian Jermak M Koszyce Wielkie Przedszkolak
11 Zuzanna Jermak K Koszyce Wielkie Przedszkolak
12 Karol Jermak M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
13 Anna Polańska K Pleśna Klasa I-III sz.podst.
14 Wojciech Polański M Pleśna Klasa I-III sz.podst.
15 Martyna Dzierwa K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
16 Emilia Chwistek K Tuchów Przedszkolak
17 Michał Piórkowski M Biskupice Przedszkolak
18 Jakub Piórkowski M Biskupice Klasa IV-VI sz.podst.
19 Bartosz Jabłoński M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
20 Bartłomiej Batko M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
21 Jagoda Batko K Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
22 Filip Mleczko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
23 Kryspin Mleczko M Tarnów Przedszkolak
24 Milena Bukało M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
25 Liliana Dębosz K Tarnów Przedszkolak
26 Anna Dudek M Tuchów Klasa I-III sz.podst.
27 Kacper Nalepka M Tarnów Przedszkolak
28 Tomasz Szymura M Tarnów Przedszkolak
29 Jakub Szymura M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
30 Szymon Mleczko M Tarnów Przedszkolak
31 Antek Mleczko M Tarnów Przedszkolak
32 Karol Mleczko M Tarnów Przedszkolak
33 Lena Janik K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
34 Adrian Furmański M Tarnów Przedszkolak
35 Eryk Furmański M Tarnów Przedszkolak
36 Igor Hebda M Sufczyn Klasa I-III sz.podst.
37 Krystian Żołądź M Ilkowice Przedszkolak
38 Krzysiu Macheta M Tarnów Przedszkolak
39 Liwia Jabłońska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
40 Natalia Łabno K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
41 Igor Ździebło M Pilzno Przedszkolak
42 Franciszek Szpil M Jadowniki Przedszkolak
43 Miłosz Materna M Rzeszów Przedszkolak
44 Ewa CIUŁA M KRAKOW Przedszkolak
45 PIOTR CIUŁA M KRAKOW Przedszkolak
46 Maria Witek K Tarnów Przedszkolak
47 Janina Wasa K Szczepanowice Przedszkolak
48 Ignacy Wasa M Szczepanowice Przedszkolak
49 Magdalena Ziomek K Tarnów Przedszkolak
50 JULIA WIELGUS K TARNÓW Klasa IV-VI sz.podst.
51 Liliana Smorczewska K Kraków Przedszkolak
52 Jakub Robak M Tarnów Przedszkolak
53 Julia Robak K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
54 Jagoda Batko M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
55 Mikiołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak
56 Małgorzata Florka K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
57 Emilia Florka K Tarnów Przedszkolak
58 Marcel Smorczewski M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
59 Iwo Smorczewski M Tarnów Przedszkolak
60 Adam Heród M Pleśna Klasa I-III sz.podst.
61 Otylia Kawa K Wola Żyrakowska Przedszkolak
62 Alan Kawa M Wola Żyrakowska Przedszkolak
63 Wiktoria Kawa K Wola Żyrakowska Klasa IV-VI sz.podst.
64 Eryk Przetacznik M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
65 Natalia Czosnek K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
66 Anna Curyło M Dębica Przedszkolak
67 Karol Polniaszek M Debica Przedszkolak
68 Jakub Chrapusta M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
69 Piotr Chrapusta M Koszyce Wielkie Klasa IV-VI sz.podst.
70 Maksymilian Daciuk M Tarnów Przedszkolak
71 Sara Stawarz K Tarnów Przedszkolak
72 Piotr Rojek M Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
73 Emilka Rzepecka K Dębica Przedszkolak
74 Kacper Rzepecki M Dębica Klasa I-III sz.podst.
75 Kacper Polniaszek M Dębica Przedszkolak
76 Szymon Podgórniak M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
77 Oliwia Michoń K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
78 Emilia Michoń K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
79 Karolina Grzyb K Jaźwiny Klasa IV-VI sz.podst.
80 Lena Opiela K Tarnów Przedszkolak
81 Fabian Krawiec K Niedźwiada Klasa I-III sz.podst.
82 Brajan Krawiec K Niedźwiada Klasa IV-VI sz.podst.
83 Nikola Krawiec K Niedźwiada Klasa IV-VI sz.podst.
84 Lena Wójcik K Niedżwiada Przedszkolak
85 Maksymilian Wójcik M Niedżwiada Klasa I-III sz.podst.
86 Wiktor Wójcik M Niedżwiada Klasa I-III sz.podst.
87 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
88 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
89 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
90 Alan Budyn M Łysa Góra Klasa I-III sz.podst.
91 Radosław Budyn M Łysa Góra Klasa I-III sz.podst.
92 Krzysztof Panocha M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
93 Wojciech Panocha M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
94 Miłosz Wróbel M Koszyce Wielkie Klasa IV-VI sz.podst.
95 Kamil Sadowski M Ilkowice Klasa IV-VI sz.podst.
96 Wojciech Szuran M Pieszyce Klasa IV-VI sz.podst.
97 Krzysztof piątek M otfinow Klasa IV-VI sz.podst.
98 Karol piątek M otfinow Klasa IV-VI sz.podst.
99 Filip Czosnyka M Otfinów Klasa I-III sz.podst.
100 Oliwia Kula K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
101 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
102 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
103 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
104 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
105 Oskar Mazur M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
106 Miłosz Duda M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
107 Leon Łoboda M Przedszkole nr 12 Przedszkolak
108 Filip Łoboda M Sp nr. 8 Klasa I-III sz.podst.

Szczegóły

Data:
3 Wrz 2017
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl