- To event minęło.
VIII Borzęcińska Dycha
13 sierpnia 2023
Wydarzenie Nawigacja
ZAPISY INTERNETOWE DLA DOROSŁYCH ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE – OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW.
TERMIN I MIEJSCE:
- 13 sierpnia 2023 r. (niedziela)
- Miejscowość: Bielcza 190 (Stadion Victoria Bielcza) , Gmina Borzęcin
Program:
- Biuro zawodów – od 8:30 – 10:30
- Rozpoczęcie zawodów godzina: 10:00
- DARMOWE Biegi dzieci i młodzieży: 10:00
- DARMOWY Bieg rodzinny – 1 km – 10:30
- Start Bieg główny i Nordic Walking: 11:00
DYSTANSE
- Biegi dzieci – podział na kategorie wiekowe ( biegi na stadionie)
- Mistrzostwa w Nordic Walking ok. 4 km
- Organizator prowadzi klasyfikację wiekową. Limit czasowy: 70 minut
- Bieg Główny – 10 km
- Dystans: 10 km (100% asfalt)
- Start o godzinie: 11:00
- Limit czasowy: 90 minut
- Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
- Trasa płaska (10 m przewyższenia)
- Pomiar czasu: elektroniczny
KLASYFIKACJE
- Borzęcińska Dycha – dystans 10 km
Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn (1 – 3 miejsca)
Klasyfikacje Wiekowe
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
- Mistrzostwa w Nordic Walking – dystans ok. 4 km
Klasyfikacje Wiekowe – Kobiet / Mężczyzn
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
Kategoria dodatkowa: OPEN Osób Niepełnosprawnych K/M – Nordic Walking
(potwierdzeniem jest zaświadczenie/legitymacja grupy niepełnosprawności)
- Biegi Dzieci i Młodzieży – (stadion)
M-1 Przedszkolaki K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst. K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst. K-4 VII-VIII klasa podst.
– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans 1000 m dla uczniów VII-VIII klasa podst.
- Bieg Rodzinny – 1km (Drużyny 3-osobowe)
Bieg ma charakter aktywnej rodzinnej zabawy bez pomiaru czasu, nie liczy się kolejność na mecie, wbiegające drużyny na metę muszą trzymać się za ręce.
- Bieg rodzinny odbędzie się na dystansie 1 km,
- Udział w biegu jest bezpłatny, a uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność.
- W składzie biegnącej rodziny może brać udział 1 rodzic (opiekun) oraz dwójka dzieci do 15 roku życia lub 2 rodziców plus 1 dziecko do 15 roku życia.
- Bieg ma charakter aktywnej rodzinnej zabawy bez pomiaru czasu, nie liczy się kolejność na mecie, wbiegające drużyny na metę muszą trzymać się za ręce.
- Zapisana do biegu rodzina otrzyma jeden wspólny numer startowy.
- Wśród wszystkich uczestniczących drużyn – zostanie wylosowana cenna nagroda.
ZAPISY INTERNETOWE DLA DOROSŁYCH ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE – OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW.
VIII Borzęcińska Dycha
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Dystans | Płeć | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCZKO | ADAM | NW | M | 1983 | kRAKÓW | ||
2 | Tak | Dominik | Puch | Bieg | M | 1996 | Kraków | |
3 | Maciej | Roga | Bieg | M | 1986 | Kraków | ||
4 | Tak | Oliwier | Rudek | Bieg | M | 2006 | Wola Dębińska | |
5 | Tak | Michał | Tomera | Bieg | M | 1989 | Niepołomice | |
6 | Tak | Dariusz | Roślicki | Bieg | M | 1976 | Rzuchowa | |
7 | Aleksandra | Tomecka | Bieg | K | 2005 | Kraków | ||
8 | Izabela | Skalak | Bieg | K | 1999 | Ilkowice | ||
9 | Piotr | Górnisiewicz | Bieg | M | 1974 | KRK | WMT | |
10 | Tak | Marcin | Tomczyk | Bieg | M | 1973 | Kraków | AZS AWF Kraków Masters |
11 | Tak | Kinga | Sworniowska | Bieg | K | 1991 | Borzęcin | UG Borzęcin |
12 | Tak | Anna | Sulik | Bieg | K | 1981 | Mielec | |
13 | Tak | Przemysław | Kozioł | Bieg | M | 1999 | Tarnów | |
14 | Michał | Bartyzel | Bieg | M | 1984 | Kraków | Uks lider Siercza | |
15 | Tak | Zuza | Ducinowska-Zawada | Bieg | K | 1995 | Borzęcin | Goodbike.com.pl sklep rowerowy |
16 | Tak | PAVEL | VIARBITSKY | Bieg | M | 1992 | Cracow, Małopolskie, Poland | |
17 | Tak | Wojciech | Trojanowski | Bieg | M | 1970 | Lipnica Górna | |
18 | Tak | Aneta | Wilk-Zaleśna | Bieg | K | 1982 | Chobot | |
19 | Piotr | Kuczek | NW | M | 1977 | Zabawa | ||
20 | Tak | Sebastian | Jarecki | Bieg | M | 1999 | Rajsko | |
21 | Tak | Justyna | Gach-Michalska | Bieg | K | 1982 | Rzezawa | |
22 | JÓZEF | KANIA | Bieg | M | 1963 | STRÓŻE 541 | ||
23 | Tak | Dawid | Skiba | Bieg | M | 1985 | Tarnów | ABIKS REKLAMY |
24 | Jolanta | Żurek | Bieg | K | 2005 | RZEZAWA | ||
25 | Tak | Mateusz | Rachfał | Bieg | M | 1997 | Strzelce Wielkie | |
26 | Tak | Paulina | Kruk | Bieg | K | 1994 | Kraków | |
27 | Rafał | Sułkowski | Bieg | M | 2005 | Limanowa | ||
28 | Tak | Beata | Olesiak | Bieg | K | 1983 | Kraków | |
29 | Tak | Paweł | Saj | Bieg | M | 1982 | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
30 | Maciej | Ulas | Bieg | M | 1980 | Bochnia | ||
31 | Tak | Katarzyna | Szwaja | NW | K | 1973 | Zawiercie | |
32 | Tak | Sławomir | Szwaja | NW | M | 1972 | Zawiercie | |
33 | Tak | Marian | Nowotny | Bieg | M | 1950 | Damienice | Niepołomice biegają |
34 | Judit | Toth | Bieg | K | 1992 | Wieliczka | ||
35 | Tak | Judit | Toth | Bieg | K | 1992 | Wieliczka | |
36 | Tak | Filip | Fijałkowski | Bieg | M | 1987 | Kraków | |
37 | Tak | Dawid | Wiktor | NW | M | 1984 | Mielec | Iskra Mielec |
38 | Tak | Irena | Wiktor | NW | K | 1955 | Mielec | Iskra |
39 | Tak | Zbigniew | Garncarz | NW | M | 1964 | Mielec | Iskra Mielec |
40 | Paulina | Kita | NW | K | 1989 | Dąbrówka Tuchowska | ||
41 | Tak | Agnieszka | Zabłocka | NW | K | 1974 | Wieliczka | Włóczykije Wieliczka |
42 | Tak | Jolanta | Janik | NW | K | 1961 | Wieliczka | Włóczykije Wieliczka |
43 | Tak | Joanna | Janik | NW | K | 1985 | Wieliczka | |
44 | Tak | Tomasz | Ferenc | Bieg | M | 1989 | Kraków | |
45 | Edyta | Oleś-Ferfecka | NW | K | 1990 | Rzeszów | Face Nordic Walking Team | |
46 | Marek | Stefan | NW | M | 1965 | Rzeszów | Face Nordic Walking Team | |
47 | PAVEL | VIARBITSKY | Bieg | M | 1992 | Cracow, Małopolskie, Poland | ||
48 | Władysław | Szatkowski | NW | M | 1958 | Rylowa | Rylovia | |
49 | Tak | Władysław | Giergun | NW | M | 1945 | Skawina | Deaf Running Team |
50 | Tak | Klaudia | Cieleń | Bieg | K | 1994 | Tarnów | Unit37 |
51 | Tak | Marcin | Pieczonka | Bieg | M | 1986 | Dębica | Jutrzenka Dębica |
52 | Tak | Stanisław | Cieślak | Bieg | M | 1964 | Dębica | Jutrzenka Dębica |
53 | Łukasz | Kubicki | Bieg | M | 1984 | Iwonicz Zdrój | ||
54 | Tak | Jarosław | Mularz | Bieg | M | 1979 | Bochnia | Salt Runners Bochnia |
55 | Tak | Stanisław | Rogasch | Bieg | M | 1965 | Kraków | BBL KRAKÓW |
56 | Tak | Wanda | Rybka | NW | K | 1948 | Kraków | DEAF RUNNING TEAM |
57 | Gabriela | Knapczyk-Kania | NW | K | 1974 | Bieńkówka | WłóczyKijki Beskidu Makowskiego | |
58 | Monika | Czechowska | Bieg | K | 1977 | Baczyn | ||
59 | Tak | Szymon | Barabaś | Bieg | M | 2005 | Tarnów | |
60 | Tak | Katarzyna | Krzyżak | NW | K | 1980 | Niwka | |
61 | Tak | Joanna | Krzemińska | NW | K | 1983 | Niwka | |
62 | Dariusz | Roślicki | Bieg | M | 2005 | Rzuchowa | ||
63 | Tak | Agnieszka | Rusiecka | Bieg | K | 1984 | Niepołomice | |
64 | Marek | Sokołowski | NW | M | 1965 | Rymanów-Zdrój | PTG Sokół Rymanów | |
65 | Tak | Kamil | Wojnicki | Bieg | M | 1992 | Sufczyn | Power Canvas |
66 | Anna | Kędzior | NW | K | 1983 | Radłów | ||
67 | Marzena | Kądziołka | Bieg | K | 1991 | Brzesko | ||
68 | Sebastian | Rychlik | Bieg | M | 1977 | Klucze | ||
69 | Tomasz | Jasiński | Bieg | M | 1977 | Katowice | ||
70 | Piotr | Nita | Bieg | M | 1983 | Wola Blakowa | Wola Blakowa | |
71 | Tak | Paweł | Bartyzel | Bieg | M | 1987 | Kraków | |
72 | Piotr | Zapart | Bieg | M | 1976 | Wola Dębińska | ||
73 | Michał | Grabania | Bieg | M | 1989 | Brzesko | ||
74 | Tak | Maria | Kamysz | NW | K | 1983 | Łęki | |
75 | Maria | Kamysz | NW | K | 1983 | Łęki | ||
76 | Tak | Krzysztof | Pagacz | Bieg | M | 1986 | Jadowniki | BKB Czarna Perła |
77 | Monika | Stasik | Bieg | K | 1989 | Proszowice | ||
78 | Tak | Izabela | Suder | Bieg | K | 1990 | Kraków | |
79 | Tak | Ewa | Cwanek-Florek | NW | K | 1971 | Rzeszów | walk & run Rzeszów |
80 | Tak | Jarosław | Nowak | Bieg | M | 1987 | Lisia Góra | |
81 | Tak | Emil | Złotnik | Bieg | M | 1984 | Skawina | |
82 | Wanda | Czarnota | NW | K | 1960 | Handzlówka | Z Nurtem Sawy NW Klub | |
83 | Tak | Jan | Gzyl | NW | M | 1955 | Jadowniki | |
84 | Tak | Anna | Kozerska-Stanek | Bieg | K | 1971 | Proszowice | |
85 | Tak | Andrzej | Czarnota | NW | M | 1957 | Handzlówka | Z Nurtem Sawy NW Klub |
86 | Tak | Paweł | Krzyworączka | Bieg | M | 1976 | Zielonki | krzyworaczka.pl |
87 | Maciej | Sosin | Bieg | M | 2005 | Tarnów | ||
88 | Tak | Henryk | Smagacz | Bieg | M | 1958 | Stara Jastrząbka | Dębickie Gepardy |
89 | Tak | Marcin | Płachno | Bieg | M | 1980 | Uście Solne | |
90 | Tak | Zbigniew | Okrajek | Bieg | M | 1980 | Posądza | |
91 | Tak | Marta | Rzepka | Bieg | K | 1979 | Uście Solne | OSP Uście Solne |
92 | AGNIESZKA | RUSIECKA | Bieg | K | 1984 | NIEPOŁOMICE | ||
93 | Kamil | Kulig | Bieg | M | 1996 | Nowy Sącz | ||
94 | Marta | Lipińska | Bieg | K | 1969 | Zbylitowska Góra | ||
95 | Tak | Janusz | Zator | Bieg | M | 1969 | Mokre | Dębickie Gepardy |
96 | Agnieszka | Klasa | Bieg | K | 1988 | Kraków | ||
97 | Tak | Witold | Pyc | Bieg | M | 1983 | Kowalowa | Ja Ryglice sekcja biegowa |
98 | Tak | Mirella | Kamińska | Bieg | K | 1971 | Tychy | RunForFun |
99 | Tak | Adam | Bigas | Bieg | M | 1979 | Krzeczów | KDCP Running Team |
100 | Tak | Michal | Adamczyk | Bieg | M | 1976 | Olkusz | Muks Ilkus Olkusz |
101 | Tak | Malgorzata | Malec | Bieg | K | 1989 | Skawina | |
102 | Tak | Kacper | Igielski | Bieg | M | 1998 | Kraków | |
103 | Tak | Anna | Rybicka | Bieg | K | 1998 | Kraków | |
104 | Tak | Małgorzata | Rogozińska | Bieg | K | 1975 | Binarowa | UltraZabiegana |
105 | Tak | Marek | Pasierb | NW | M | 1954 | Rzeszów | K.S Victoria Potęgowo |
106 | Tak | Krystyna | Kruczek | Bieg | K | 1981 | Zabłędza | [email protected] |
107 | Tak | Witold | Gorczyca | Bieg | M | 1972 | Brzesko | Holiday Street |
108 | Tak | Anna | Ziętarska | Bieg | K | 1980 | Połaniec | |
109 | Andrzej | Płuchowski | Bieg | M | 1975 | Staniątki | ||
110 | RENATA | JADAM-LECHOWICZ | NW | K | 1977 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
111 | KRZYSZTOF | LECHOWICZ | Bieg | M | 1975 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
112 | Tak | Zdzisław | Haszto | Bieg | M | 1955 | Leżajsk | Nowosarzyńska Gr. Biegowa |
113 | Stanisław | Piatek | Bieg | M | 1958 | Kraków | ITMBW kraków | |
114 | Tak | Jacek | Górski | Bieg | M | 1980 | Poręba Radlna | OSP Poręba Radlna |
115 | Bogusław | Kotowicz | Bieg | M | 1986 | Nowy Wiśnicz | Żubry bochnia | |
116 | Tak | JOANNA | BUCENKO | Bieg | K | 1982 | BOCHNIA | |
117 | Aneta | Bartnik | NW | K | 1977 | Tarnow | ||
118 | Małgorzata | Kania | NW | K | 1980 | Tarnow | ||
119 | Ewa | Wawryka | Bieg | K | 2005 | Brzesko | ||
120 | Patrycja | Brożek | NW | K | 1977 | Kraków | Biegamy Mimo Wszystko | |
121 | Katarzyna | Bodzioch | Bieg | K | 2005 | Krakow | ||
122 | Tak | Mateusz | Roman | Bieg | M | 1998 | Dominikowice | |
123 | Łukasz | Ziętek | Bieg | M | 1981 | Kazimierza Wielka | ||
124 | Paweł | Pulak | Bieg | M | 1987 | Zdziarzec | ||
125 | Piotr | Szczygiełek | Bieg | M | 1998 | Jadowniki | ||
126 | Tak | Aneta | Wilk-Zaleśna | Bieg | K | 1982 | Chobot | |
127 | Tak | Patrycja | Świerczek | Bieg | K | 1981 | Jadowniki | BKB Czarna Perła |
128 | Marcel | Kita | Bieg | M | 1991 | Wola Dębińska | ||
129 | Jerzy | Nowakowski | Bieg | M | 1988 | Wola Rzędzińska | ||
130 | Tak | Tadeusz | Dobranowski | Bieg | M | 1986 | Łazy | |
131 | Mariusz | Cetera | Bieg | M | 1976 | Wierzchosławice | ||
132 | Tak | Adrian | Chwalik | Bieg | M | 1987 | Wielgus | |
133 | Tak | Maria | Drwiła | NW | K | 1966 | Zbylitowska Góra | EGO TEAM |
134 | Tak | Kacper | Kopek | Bieg | M | 1999 | Gromnik | |
135 | Mateusz | Obłąk | Bieg | M | 1991 | Borzęcin | BKB Czarna Perła | |
136 | Tak | Ryszard | Kajmowicz | Bieg | M | 1961 | Koszyce Małe | TOP8000 |
137 | Stanislaw | Podraza | Bieg | M | 1968 | Lubcza | Wilki Jodlowa | |
138 | Tak | Jakub | Kwiatkowski | Bieg | M | 1983 | Kraków | ITMBW Kraków |
139 | Tak | Roman | Podorski | NW | M | 1939 | Tarnów | |
140 | Tak | Jaroslaw | Joniec | Bieg | M | 1970 | Nowy Sacz | |
141 | Tak | Adam | Ślepiak | Bieg | M | 1986 | Nowy Sącz | Stajnia Balona |
142 | Sławomir | Chodur | NW | M | 1994 | Skołyszyn | [email protected] | |
143 | Paweł | Sowiński | Bieg | M | 1973 | Biecz | Sam dla siebie | |
144 | Mateusz | Żak | NW | M | 1990 | Ujków Nowy | ||
145 | Tak | Przemysław | Mucha | Bieg | M | 1999 | Bochnia | Triathlon Team Bochnia |
146 | Darek | Marszałek | Bieg | M | 1970 | Rzezawa | mcp team | |
147 | Tak | Marek | Stańczyk | Bieg | M | 1971 | Ryglice | K.S. Ryglice Sekcja Biegowa |
148 | Tak | Tadeusz | Drwiła | NW | M | 1965 | Zbylitowska Góra | EGO TEAM |
149 | Andrzej | Mikrut | Bieg | M | 1964 | Ryglice | KS RYGLICE | |
150 | Tak | Krzysztof | Paszko | Bieg | M | 1974 | Rzezawa | Global Natureon Bochnia Biega Team |
151 | Maciej | Dziadowiec | Bieg | M | 1981 | Tuchów | ||
152 | Tak | Anna | Paszko | Bieg | K | 1982 | Rzezawa | Global Natureon Bochnia Biega Team |
153 | Sylwia | Pochroń | NW | K | 1991 | Zalasowa | ||
154 | Angelika | Jasińska- Rogóż | Bieg | K | 1994 | Wierzchosławice | ||
155 | Grzegorz | Cisak | Bieg | M | 1974 | Mokrzyska | ||
156 | Lucjan | Czyż | Bieg | M | 1965 | Warys | ||
157 | Tak | Krzysztof | Miętka | Bieg | M | 1975 | Kraków | |
158 | Tak | Michał | Łabno | Bieg | M | 1988 | Tarnów | |
159 | Tak | Dominik | Moliński | Bieg | M | 1990 | Tarnów | |
160 | Paulina | Muniak | Bieg | K | 1989 | Przecław | ||
161 | Kamil | Kloc | Bieg | M | 1989 | Dębica | Dzikie Mustangi | |
162 | Jacek | Pondel | Bieg | M | 1984 | Rzeszów | ||
163 | Tak | Danuta | Dolaś | Bieg | K | 1973 | Kraków | Rebellion of Free Runners |
164 | Tak | Sebastian | Gągor | Bieg | M | 1994 | Nowy Sącz | tertius.pl |
165 | Tak | Agnieszka | Świętek | Bieg | K | 1993 | Tarnów | Unit 37 |
166 | Katarzyna | Feląg | Bieg | K | 1972 | Przecław | ||
167 | Jaroslaw | Makowiec | Bieg | M | 1987 | Tuchów | LKS Burzyn | |
168 | Tak | Marcin | Rępalski | Bieg | M | 1977 | Krościenko Wyżne | Brygada RR |
169 | Tomasz | Opyrchał | Bieg | M | 1975 | Kraków | BW Biegacze Wymiatacze | |
170 | Kamil | Kulig | Bieg | M | 1996 | Librantowa | ||
171 | Tak | Maciej | Opioła | Bieg | M | 1996 | Brzesko | |
172 | Tak | Adam | Jewulski | Bieg | M | 2003 | Joniny | |
173 | Tak | Lucjan | Jewulski | Bieg | M | 1966 | Joniny | |
174 | Tak | Bartek | Drąg | Bieg | M | 1983 | Dębica | Fizjo_trail |
175 | Tak | Maciej | Kożuch | Bieg | M | 1984 | Poręba Spytkowska | |
176 | Tak | Kazimierz | Rusin | NW | M | 1954 | Tarnow | |
177 | Przemysław | Mucha | Bieg | M | 1999 | Bochnia | Triathlon Team Bochnia | |
178 | Mariola | Marszałek | Bieg | K | 1969 | Rzezawa | mcp team | |
179 | Tak | Kazimierz | PTASINSKI | NW | M | 1964 | Bielcza | |
180 | Tak | Piotr | Ryba | Bieg | M | 1981 | Dębica | Maratończyk Dębica |
181 | Tak | Anna | Święch | Bieg | K | 1979 | Strzyżów | PODIUM |
182 | Grzegorz | Put | Bieg | M | 1989 | Tarnów | Sportgas | |
183 | Józef | Bożek | Bieg | M | 1972 | Zagórze | Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji | |
184 | Adam | Pietras | NW | M | 1950 | tarnow | ||
185 | Tak | Adam | Pietras | NW | M | 1950 | Tarnow | |
186 | Grzegorz | Put | Bieg | M | 1989 | Tarnów | Sportgas | |
187 | Grzegorz | Put | Bieg | M | 1989 | Tarnów | Sportgas | |
188 | Tak | Tomasz | Wróbel | Bieg | M | 1978 | Łowczówek | |
189 | Michał | Multan | Bieg | M | 1980 | Jodłówka | Salt Runners Bochnia | |
190 | Łukasz | Jagodziński | Bieg | M | 1983 | Głogów Małopolski | Glogovia Głogów Małopolski | |
191 | Paulina | Lis | Bieg | K | 1988 | Głogów Małopolski | Glogovia Głogów Małopolski | |
192 | Tak | Grzegorz | Misztal | NW | M | 1988 | Sułkowice | Pruszyński Sport Team |
193 | Grzegorz | Misztal | NW | M | 2005 | Sułkowice | Pruszyński Sport Team | |
194 | Jakub | Strojny | Bieg | M | 1997 | Tarnów | Dolina Iskry | |
195 | Kinga | Brzozowska | NW | K | 1978 | Tarnów | ||
196 | Tak | Piotr | Kaputa | Bieg | M | 1988 | Kraków | |
197 | Daniel | KUKLA | Bieg | M | 1985 | Bochnia | Barry Callebaut SSC Europe | |
198 | Tak | Klaudia | Kostecka | Bieg | K | 1988 | Brzesko | |
199 | Tak | Grzegorz | Płachno | Bieg | M | 1983 | Borzęcin | |
200 | Tak | Łukasz | Rogóż | Bieg | M | 1981 | Borzęcin | |
201 | Tak | Karolina | Szumlańska | Bieg | K | 1997 | Żabno | |
202 | Marian | Wawryka | Bieg | M | 1989 | Brzesko | Nie ma | |
203 | Tak | Daniel | Słowik | Bieg | M | 1987 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
204 | Marek | Brzozowski | Bieg | M | 1975 | Tarnów | ||
205 | Jerzy | Nowakowski | Bieg | M | 1988 | Wola Rzędzińska | ||
206 | Kinga | Lowe | Bieg | K | 1981 | Tarnów | UNIT37 | |
207 | Józef | Mikołajczyk | Bieg | M | 1970 | Folusz | ,- | |
208 | Justyna | Gach-Michalska | Bieg | K | 1982 | Rzezawa | ||
209 | Tadeusz | Bartoszek | Bieg | M | 1964 | Borek | Global Natureon Bochnia Biega Team | |
210 | Tak | Jerzy | Cielak | Bieg | M | 1959 | PASZCZYNA | FEEGAR |
211 | Tak | Przemysław | Kukulski | Bieg | M | 1996 | Ciężkowice | |
212 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
213 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
214 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
215 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
216 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
217 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
218 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
219 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
220 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
221 | Bogusław | Opryszek | Bieg | M | 1968 | Kraków | ITMBW Kraków | |
222 | Sylwia | Kasprzyk | NW | K | 1973 | Myślachowice | ||
223 | Tak | Mateusz | Czarnota | Bieg | M | 1992 | Borek | Global Natureon Bochnia Biega Team |
224 | Tak | Konrad | Kasprzyk | Bieg | M | 1990 | Kędzierzynka | KO |
225 | Piotr | Mikuś | Bieg | M | 1998 | Górka | ||
226 | Piotr | Mikuś | Bieg | M | 1998 | Górka | ||
227 | Tak | Szczepan | Drożdż | Bieg | M | 1985 | Tuchów | |
228 | Tak | Jakub | Fitowicz | Bieg | M | 1996 | Gromnik | |
229 | Tak | Katarzyna | Kłosińska | NW | K | 1962 | Myślenice | Deaf Running Team |
230 | Tak | Ewa | Góra | NW | K | 1961 | Tarnów | |
231 | Tak | Wojciech | Podlewski | Bieg | M | 1971 | Tarnów | KS Sportiva |
232 | Tak | Dorota | Podlewska | NW | K | 1971 | Tarnów | |
233 | Kinga | Lowe | Bieg | K | 1981 | Tarnów | UNIT37 | |
234 | Tak | Joanna | Gładysz | Bieg | K | 1979 | Koszyce Małe | Unit37 |
235 | Paweł | Madejski | NW | M | 1982 | Żabno | ||
236 | Tak | Marta | Witek | Bieg | K | 1970 | Tarnów | UNIT 37 |
237 | Tak | Anna | Książczyk | Bieg | K | 1983 | Tarnów | Unit37 |
238 | Tak | Michał | Łaskawski | Bieg | M | 1982 | Kraków | BeFit24Team |
239 | Tak | Paulina | Zięba | NW | K | 1991 | Zwiernik | |
240 | Tak | Zenon | Ryba | NW | M | 1969 | Tuchów | |
241 | Tak | Daniel | Szumilas | Bieg | M | 1988 | Busko Zdrój | |
242 | Jacek | Brzezinski | Bieg | M | 1982 | Tarnow | UNIT37 | |
243 | Tak | Krzysztof | Miętka | Bieg | M | 1975 | Kraków | |
244 | Janusz | Padło | NW | M | 1971 | Wierzchosławice | ||
245 | Tak | Ewelina | Cielak | Bieg | K | 1987 | Dębica | Feegar |
246 | Tak | Krystian | Cielak | Bieg | M | 1985 | Dębica | Feegar |
247 | Tak | Aleksandra | Niewola | Bieg | K | 2005 | Zgłobice | |
248 | Zenon | Ryba | NW | M | 1969 | Tuchów | ||
249 | Tak | Marcin | Serwoński | Bieg | M | 1995 | Turza | |
250 | Tak | Grzegorz | Marcinkowski | Bieg | M | 1972 | Biskupice Radłowskie | Pendzonce Jerzyki |
251 | Tak | Artur | Naporowski | Bieg | M | 1974 | Tarnów | |
252 | Jarosław | Łukasiewicz | Bieg | M | 1967 | Rzeszów | ||
253 | Tak | Piotr | Krzyworączka | NW | M | 1973 | Kraków | |
254 | Mariola | Wiśnicka | Bieg | K | 1979 | Tarnów | Biega bo lubi | |
255 | Tak | Piotr | Stawarz | Bieg | M | 1982 | Borzęcin | Goodbike Borzęcin |
256 | Agnieszka | Duraj | Bieg | K | 1983 | tarnów | Ptg Sokół-Świat Pracy Tarnów | |
257 | Tak | Tomek | Łubiarz | Bieg | M | 1976 | Biłgoraj | NicNaSiłę |
258 | Tak | Jacek | Tomasik | Bieg | M | 1974 | Przyborów | |
259 | Aneta | Wach | NW | K | 1990 | Rzuchowa | ||
260 | Marcin | Tokarz | Bieg | M | 1985 | Tarnów | ||
261 | Gabriela | Stec | NW | K | 1998 | Moszczenica | ||
262 | Sławomir | Chodur | NW | M | 1994 | Skołyszyn | ||
263 | Ilona | Prosowicz | Bieg | K | 1989 | Radłów | ||
264 | Tak | Anna | Duda | Bieg | K | 1991 | Tarnów | Unit37 |
265 | Ewa | Cwanek-Florek | Bieg | K | 1971 | Rzeszów | walk & run Rzeszów | |
266 | Ewa | Cwanek-Florek | Bieg | K | 1971 | Rzeszów | walk & run Rzeszów | |
267 | Tak | Grażyna | Kępa | NW | K | 1958 | Kraków | |
268 | Tak | Tomasz | Weryński | Bieg | M | 1993 | Zaczarnie | |
269 | Adrian | Wieciech | Bieg | M | 1996 | Nowy Wiśnicz | Byle dobiec | |
270 | Łukasz | Machnik | Bieg | M | 1988 | Dębica | ||
271 | Katarzyna | Zabawa-Jasiewicz | NW | K | 1980 | Wierzchosławice | ||
272 | Tak | Dariusz | Koza | NW | M | 1988 | Zbylitowska Góra | |
273 | Tak | Barbara | Broszkiewicz | NW | K | 1982 | Kraków | DEAF RUNNING TEAM |
274 | Tak | Paweł | Molczyk | Bieg | M | 1972 | Niwka | |
275 | Tak | Mateusz | Pach | Bieg | M | 1980 | Sufczyn | Patology Running Team |
276 | Patrycja | Brożek | NW | K | 1977 | Kraków | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
277 | Tak | Jozef | Jodlowski | Bieg | M | 1971 | Brzesko | Mati |
278 | Tak | Ryszard | Gałka | Bieg | M | 1965 | Brzesko | Barca |
279 | Tak | Paweł | Dadej | Bieg | M | 1988 | Wola Dębińska | #zaliniametyteam |
280 | Tak | Damian | Szczeeba | Bieg | M | 1986 | Brzezna | Brzezna Team |
281 | Tak | Karol | Olszański | NW | M | 1975 | Kraków | Fear The Return |
282 | Piotr | Robak | Bieg | M | 2002 | Brzesko | ||
283 | Piotr | Kokoszka | Bieg | M | 1996 | Wola Rzędzińska | ||
284 | Beata | Ogorzelec | Bieg | K | 1977 | Dąbrowa Tarnowska | ||
285 | Krystyna | Kruczek | Bieg | K | 1981 | Zabłędza | ||
286 | Tak | Piotr | Kuczek | Bieg | M | 1977 | ZABAWA | |
287 | Tak | Ewa | Hankus | Bieg | K | 1977 | Tarnobrzeg | |
288 | Tak | Bartosz | Sadowski | Bieg | M | 1986 | Dąbrówka | |
289 | Tak | Maciej | Wicherek | Bieg | M | 1971 | Kraków | ITMBW |
290 | Tak | Jozef | Dzikowski | Bieg | M | 1953 | Tymowa | BKB Czarna Perla |
291 | Krzysztof | Ogorzelec | Bieg | M | 1975 | Dąbrowa Tarnowska | ||
292 | Tak | Anna | Wolnik | NW | K | 1983 | Biadoliny Szlacheckie | |
293 | Tak | Mateusz | Pełdiak | Bieg | M | 1989 | Krosno | KB Athletic Zręcin / Pawko Runner Team |
294 | Tak | Łukasz | Nowak | Bieg | M | 1991 | Myślenice | Polplast biega |
295 | Tak | Andrzej | Tyka | Bieg | M | 1979 | Borzęcin | |
296 | Katarzyna | Kowaluk | Bieg | K | 1985 | Szczurowa | ||
297 | Tak | Krzysztof | Kita | Bieg | M | 1985 | Dąbrówka Tuchowska | LKS BURZYN |
298 | Tak | Adrian | Sawicki | Bieg | M | 1997 | Głowaczowa | Tup,Tup...aby do mety |
299 | Tak | Arkadiusz | Nowak | Bieg | M | 1976 | Wola Rzędzińska | |
300 | Tak | Krzysztof | Guziec | Bieg | M | 1968 | Dębica | |
301 | Tak | Wojciech | Kargol | Bieg | M | 1991 | Wokowice | |
302 | Bartłomiej | Olbrych | Bieg | M | 1987 | Binarowa | KS Ryglice Sekcja Biegowa | |
303 | Tak | Barbara | Zięba | Bieg | K | 1984 | Szynwałd | KS Ryglice-sekcja biegowa |
304 | Tak | Anna | Madej | Bieg | K | 1980 | Tarnów | |
305 | Tak | Aneta | Wojdak | Bieg | K | 1991 | Bielcza | |
306 | Patryk | Zabawa | Bieg | M | 1992 | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
307 | Tak | Damian | Wojdak | Bieg | M | 1989 | Bielcza | |
308 | Tak | Kinga | Buczak | NW | K | 1987 | Przyborów | |
309 | Dawid | Skiba | Bieg | M | 1985 | ABIKS REKLAMY | ||
310 | Maciej | Caban | Bieg | M | 1981 | Dobieszyn | KB Athletic Zręcin | |
311 | Lucek | Baran | Bieg | M | 1960 | Wola Dębińska | ||
312 | Dominik | Boda | Bieg | M | 1985 | Szczepanowice | KMP Tarnów | |
313 | Michał | Kubat | Bieg | M | 1979 | Gdów | Gdów Proud Runners | |
314 | Karolina | Świątek | Bieg | K | 1991 | Krakow | ||
315 | Tak | Paweł | Marszałek | NW | M | 1978 | Wola Rzędzińska | |
316 | Tak | ROBERT | MICHAŁOWSKI | NW | M | 1977 | WOLA RZĘDZIŃSKA | ROBEK |
317 | Tak | Jacek | Szumlański | NW | M | 1970 | Żabno | |
318 | Tak | Paulina | Bogon | Bieg | K | 1994 | Niwka | |
319 | Anna | Sitek | Bieg | K | 1978 | Dębica | [email protected] | |
320 | Tak | Marzena | Machnica | Bieg | K | 1966 | Ropczyce | |
321 | Tak | Wiesław | Wiktor | Bieg | M | 1965 | Straszęcin | |
322 | Tak | Jolanta | Wiktor | NW | K | 1963 | Straszęcin | |
323 | Tak | Monika | Stachowska | Bieg | K | 1975 | Wielka Wieś | |
324 | Tak | Joanna | Łopatka | Bieg | K | 1993 | Sufczyn | |
325 | Tak | Maciej | Fiołek | NW | M | 2006 | Biadoliny Radłowskie | |
326 | Tak | Krzysztof | Fiołek | NW | M | 1977 | Biadoliny Radłowskie | |
327 | Tak | Rafał | Wojtanowski | Bieg | M | 1988 | Tarnów | |
328 | Tak | Małgorzata | Fiołek | NW | K | 1980 | Biadoliny Radłowskie | |
329 | Agnieszka | Klasa | Bieg | K | 1988 | Kraków | ||
330 | Marcin | Kwolek | Bieg | M | 1981 | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | |
331 | Tak | Zbigniew | Brodło | Bieg | M | 1981 | Zabłędza | LKS Burzyn |
332 | Igor | Stężowski | Bieg | M | 2005 | Ołpiny | Lks Olszynka Ołpiny | |
333 | Tak | Paweł | Tabor | Bieg | M | 1989 | Borzęcin | goodbike.com.pl sklep rowerowy |
334 | Tak | Dominik | Kryca | Bieg | M | 1982 | Tarnów | Team Kopeć |
335 | Tak | Kornelia | Tabor | Bieg | K | 1991 | Borzęcin | goodbike.com.pl sklep rowerowy |
336 | Tak | Michał | Martyka | Bieg | M | 1989 | Borzęcin | Goodbike.com.pl sklep rowerowy |
337 | Tak | Robert | Łopuch | NW | M | 1972 | Łabowa | |
338 | Tak | Robert | Przybysławski | Bieg | M | 1982 | Bucze | |
339 | Jarosław | Makowiec | Bieg | M | 1987 | Tuchów | LKS Burzyn |
Jak było na poprzednich edycjach? Sprawdź 🙂
Biegi Dzieci - VIII Borzęcińska Dycha
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karol | Gwizdała | M | Klasa I-III sz.podst. | Zalas |
2 | Malwina | Czuba | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Dąbrówka Tuchowska |
3 | Szymon | Czuba | M | Przedszkolak | Dąbrówka Tuchowska |
4 | Franciszek | Dadej | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
5 | Oliwier | Gulik | M | Klasa I-III sz.podst. | Wał Ruda |
6 | Gabriela | Bouffette | K | Przedszkolak | Niedomice |
7 | Olivia | Carrazco Cuba | K | Przedszkolak | Kraków |
8 | Anna | Ferre Sarna | K | Przedszkolak | Walencja |
9 | Zuzanna | Zięba | K | Przedszkolak | Zwiernik |
10 | Nikola | Gulik | K | Klasa I-III sz.podst. | Wał Ruda |
11 | Adrian | Hebda | M | Przedszkolak | Borzęcin |
12 | Antoni | Nosal | M | Klasa I-III sz.podst. | Waryś |
13 | Stanisław | Nosal | M | Klasa I-III sz.podst. | Waryś |
14 | Aleksander | Zięba | M | Przedszkolak | Zwiernik |
15 | Fabian | Pajor | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
16 | Aleksandra | Wolnik | K | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
17 | Wiktor | Wolnik | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
18 | Stanisław | Kozik | M | Przedszkolak | Borzęcin |
19 | Ignacy | Roga | M | Przedszkolak | Kraków |
20 | Władysław | Roga | M | Przedszkolak | Kraków |
21 | Paulina | Tomera | K | Klasa I-III sz.podst. | Niepołomice |
22 | Aleksander | Kukla | M | Przedszkolak | Sufczyn |
23 | ada | Martyka | K | Przedszkolak | Borzęcin |
24 | lena | Martyka | K | Przedszkolak | Borzęcin |
25 | Nadia | Sulik | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mielec |
26 | Amelia | Zięcina | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
27 | Olaf | Bigas | M | Przedszkolak | Krzeczów |
28 | Kacper | Kaczka | M | Przedszkolak | Tuchów |
29 | Mateusz | Szczerba | M | Przedszkolak | Brzezna |
30 | Szymon | Szczerba | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzezna |
31 | Yauheniya | Viarbitskaya | K | Przedszkolak | Krakow |
32 | Błażej | Płachno | M | Przedszkolak | Borzecin |
33 | Filip | Płachno | M | Przedszkolak | Borzecin |
34 | Aleksander | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
35 | Julian | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
36 | Bartłomiej | Gadzałs | M | Klasa VII - VIII sz. podst. | Jasło |
37 | Paulina | Gadzała | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasło |
38 | Patryk | Gadzała | K | Przedszkolak | Jasło |
39 | Tymoteusz | Krzyżak | M | Klasa I-III sz.podst. | Niwka |
40 | Julia | Śmiałek | K | Przedszkolak | Zabłedza |
41 | Marcel | Przeklasa | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
42 | Jakub | Kubicki | M | Przedszkolak | Iwonicz Zdrój |
43 | Patryk | Czosnek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasień |
44 | Wojtek | Czosnek | M | Przedszkolak | Jasień |
45 | Olek | Czosnek | M | Przedszkolak | Jasień |
46 | Nikola | Marszałek | K | Klasa I-III sz.podst. | Wola Rzędzińska |
47 | Wiktor | Marszałek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Wola Rzędzińska |
48 | Leon | Zięba | M | Przedszkolak | Damienice |
49 | Helena | Zięba | K | Przedszkolak | Damienice |
50 | Filip | Piątek | M | Klasa I-III sz.podst. | Skawina |
51 | Emma | Carrazco Cuba | K | Przedszkolak | Kraków |
52 | Norbert | Krzemiński | M | Klasa I-III sz.podst. | Niwka |
53 | Jan | Świerczek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jadowniki |
54 | Henryk | Przebieglec | M | Przedszkolak | Kraków |
55 | Maria | Przebieglec | K | Przedszkolak | Kraków |
56 | Franciszek | Przebieglec | M | Przedszkolak | Kraków |
57 | Krzysztof | Złotnik | M | Przedszkolak | Skawina |
58 | Dominik | Złotnik | M | Przedszkolak | Skawina |
59 | Piotr | Złotnik | M | Przedszkolak | Skawina |
60 | Franciszek | Dadej | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
61 | Tomasz | Krzyworączka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Zielonki |
62 | MAJA | RUSIECKA | K | Przedszkolak | NIEPOŁOMICE |
63 | Julian | Lorek | M | Przedszkolak | Nowy Sącz |
64 | Amelia | LECHOWICZ | K | Klasa VII - VIII sz. podst. | Żabno |
65 | Adam | Chlebda | M | Przedszkolak | Krzyszkowice |
66 | Karolina | Chlebda | K | Przedszkolak | Krzyszkowice |
67 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnow |
68 | Amelia | Dach-Zapart | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
69 | Oliwia | Ziętek | K | Klasa VII - VIII sz. podst. | Kazimierza Wielka |
70 | Maksymilian | Uriasz | M | Przedszkolak | Biadoliny |
71 | Laura | Ostrowska | K | Przedszkolak | Biadoliny |
72 | Dawid | Dobranowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Łazy |
73 | Jakub | Rowley | M | Klasa I-III sz.podst. | Sufczyn |
74 | Mateusz | Rowley | M | Klasa I-III sz.podst. | Sufczyn |
75 | Gabriela | Pochroń | K | Przedszkolak | Zalasowa |
76 | Kornelia | Pochroń | K | Przedszkolak | Zalasowa |
77 | Szczepan | Gądek | K | Przedszkolak | Szczucin |
78 | Martyna | Gądek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Szczucin |
79 | Bartłomiej | Kukla | M | Przedszkolak | Sufczyn |
80 | Viktoria | Hebda | K | Klasa I-III sz.podst. | Borzęcin |
81 | Nadia | Hebda | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Borzęcin |
82 | Mateusz | Rępalski | M | Klasa I-III sz.podst. | Krościenko Wyżne |
83 | Maja | Rępalska | K | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
84 | Krzysztof | Kozioł | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Bochnia |
85 | Krzysztof | Kozioł | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Bochnia |
86 | Krzysztof | Kozioł | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Bochnia |
87 | Jasiek | Boda | M | Przedszkolak | Szczepanowice |
88 | Zuzia | Boda | K | Przedszkolak | Szczepanowice |
89 | Wojtek | Boda | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanowice |
90 | Martyna | KUKLA | K | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
91 | Julian | Kostecki | M | Przedszkolak | Brzesko |
92 | Kornelia | Kostecka | K | Przedszkolak | Brzesko |
93 | Jan | Kowalski | M | Przedszkolak | Sufczyn |
94 | Julia | Smialek | K | Przedszkolak | Tuchow |
95 | Kornel | Łaskawski | M | Przedszkolak | Kraków |
96 | Florian | Łaskawski | M | Przedszkolak | Kraków |
97 | Franciszek | Rak | M | Przedszkolak | Libusza |
98 | Kacper | Kaczka | M | Przedszkolak | Tuchów |
99 | Antoni | Bartnikowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Niepołomice |
100 | Samuel | Ostrowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Biadoliny Szlacheckie |
101 | Zuzanna | Folmer | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
102 | Lena | Folmer | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
103 | Florentyna | Płonka | K | Przedszkolak | Łęg Tarnowski |
104 | Natan | Wezynski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Aleksandrow Lodzki |
105 | Kilian | Schroder | M | Klasa I-III sz.podst. | Katowice |
106 | Kajus | Schroder | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Katowice |
107 | Izabela | Stawarz | K | Przedszkolak | Borzęcin |
108 | Alicja | Stawarz | K | Klasa I-III sz.podst. | Borzęcin |
109 | Dawid | Hankus | M | Przedszkolak | Tarnobrzeg |
110 | Otylia | Sadowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Dąbrówka |
111 | Leon | Sadowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dąbrówka |
112 | Jakub | Uniszkiewicz | M | Klasa VII - VIII sz. podst. | Bielcza |
113 | Franciszek | Wiercioch | M | Przedszkolak | Bielcza |
114 | Katarzyna | Kowaluk | K | Przedszkolak | Szczurowa |
115 | Aleksandra | Michalik | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Pleśna |
116 | Aleksandra | Michalik | K | Przedszkolak | Pleśna |
117 | Katarzyna | Kowaluk | K | Przedszkolak | Szczurowa |
118 | Kornelia | Gurgul | K | Przedszkolak | Tarnów |
119 | Emilia | Gurgul | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
120 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
121 | LENA | KALETA | K | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
122 | Aleksander | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
123 | Julian | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
124 | Leon | Kasperczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
125 | Julian | Kasperczyk | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
126 | Zofia | Świątek | K | Przedszkolak | Kraków |
127 | Hubert | Tabor | M | Przedszkolak | Borzęcin |
128 | Patryk | Tabor | M | Przedszkolak | Borzęcin |
129 | Mariola | Brodło | K | Przedszkolak | Zabłędza |
130 | Jarosław | Makowiec | M | Przedszkolak | Tuchów |
Borzęcińskie Biegi Rodzinne - 2023
Lp | Nazwa drużyny | Miejscowość |
---|---|---|
1 | Team Czuba | Dąbrówka Tuchowska |
2 | Trzynastka | Wał Ruda |
3 | Los Chasquis | Kraków |
4 | Ziębowie | Zwiernik |
5 | Hebda Team | Borzęcin |
6 | Nosale | Waryś |
7 | Rogaski | Kraków |
8 | Wolnik Team | Wola Dębińska |
9 | Atominka Team | Niepołomice |
10 | Rępałki | Krościenko Wyżne |
11 | BeeGees Squad | Krzeczów |
12 | Łątkaczki | Tuchow |
13 | Śmiałki | Zabłędza |
14 | Debeściaki z Uścia | UŚCIE SOLNE |
15 | Hankus Team | Tarnobrzeg |
16 | Krakowskie Smoki | Kraków |
17 | Małek Koteczki | Zalasowa |
18 | Team Lechowicz | Żabno |
19 | Niebiescy | Szczepanowice |
20 | Team LKS | Burzyn |