Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Biegi Zwycięstwa 2019

15 Sie 2019

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

BIEGI ZWYCIĘSTWA 2019

REGULAMIN

Ogólnopolskich Biegów Zwycięstwa nad bolszewikami

„Goń bolszewika, goń” imienia Sebastiana Małka i Jana Kozioła, kawalerów orderu Virtuti Militari

 

I. CEL IMPREZY: uczczenie 99 rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej podczas wojny polsko – bolszewickiej
z 1920 r., uczczenie Święta Wojska Polskiego, kształtowanie patriotycznych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez ukazywanie bohaterstwa mieszkańców Jarocina w czasie wojny polsko – bolszewickiej 1920 r., upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najprostszej formy czynnego wypoczynku, promocja gminy Jarocin.

II. ORGANIZATORZY: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie, Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin, Zespół Szkół w Jarocinie, Kępa Sport, Urząd Gminy w Jarocinie.

III.  TERMIN I MIEJSCE:  15 sierpnia 2019 r. (czwartek) godz. 14:00, start i meta – droga powiatowa Jarocin – Nalepy (obok sceny plenerowej nad rzeką Gilówką)

IV. UCZESTNICTWO:

– w biegach mogą startować wszyscy chętni, kluby sportowe, niezrzeszeni – posiadający aktualne badania lekarskie,

– w biegu głównym mogą startować zawodnicy którzy ukończyli 18 lat,

-w biegu głównym mogą uczestniczy osoby, które dokonują zgłoszenia oraz uiszczają opłatę startową w wysokości
10 zł., (za pomocą systemu TPAY.com – do 12.08.2019) lub w punkcie zapisów w dniu zawodów (ograniczona ilość miejsc w dniu zawodów)

Limit 250 uczestników dorosłych na 5km

Dzieci i młodzież nie uiszczają opłaty startowej,

– w ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego ma zapewniony: numer startowy, pamiątkowy medal wręczany na mecie (po ukończeniu biegu), wodę, opiekę medyczną.

V. ZGŁOSZENIA

Uczestnicy mogą zgłosić swój udział w dniu biegu od godz. 12:00 – 13:45 na miejscu startu.

W biegach młodzieżowych należy posiadać kartę z danymi : imię i nazwisko, adres zamieszkania i rok urodzenia.

VI. PROGRAM ZAWODÓW

14:00 – 200 m. dziewcząt  roczniki 2013 i młodsi

14:05 – 200 m. chłopców  roczniki 2013 i młodsi

14:10 – 400 m. dziewcząt 2012/2011

14:15 – 400 m. chłopców 2012/2011

14:20 – 800 m. dziewcząt 2010/2009

14:25 – 800 m. chłopców 2010/2009

14:30 – 800 m. dziewcząt 2008/2007

14:35 – 800 m. chłopców 2008/2007

14:40 – 800 m. dziewczęta 2006 – 2002

14:45 – 800 m. chłopców 2006 – 2002

15:00 – 5000 m. BIEG GŁÓWNY – kobiet i mężczyzn

17:00 – Uroczysta dekoracja biegów młodzieżowych i biegu głównego

 

VII. KLASYFIKACJA BIEGU GŁÓWNEGO 5 KM

kobiety – klasyfikacja generalna i w kategoriach wiekowych:

I kat. – 18 – 39 lat, II kat. – 40 lat i starsze

– mężczyźni – klasyfikacja generalna

i w kategoriach wiekowych

I kat. 18 – 29 lat,

II kat. 30 – 39 lat,

III kat. 40 – 49 lat,

IV kat. 50 – 59,

V kat. 60 – 69 lat,

VI kat. 70 lat i starsi

 

VIII. NAGRODY

W biegu głównym: Za zajęcie I-III miejsca OPEN kobiet i mężczyzn – puchary, dyplomy i nagrody finansowe:

I miejsce – 500 zł.,

II miejsce – 300 zł.,

III miejsce – 200 zł

(Zawodnicy nagrodzeni w biegu głównym w kategorii Open, nie otrzymują nagród za kategorię wiekową).

W biegach dziecięcych i młodzieżowych:

za zajęcie I-III miejsca – puchary i dyplomy, wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi otrzymują dyplomy uczestnictwa.

 

IX. UWAGI KOŃCOWE

– o sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator,

– zawodnicy ubezpieczają się w własnym zakresie.

BIEGI ZWYCIĘSTWA 2019

Liczba uczestników: 0
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
This form does not have any entries yet.

Biegi Dzieci - Biegi Zwycięstwa 2019

Liczba uczestników: 44
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość
1 Kacper Derylak M Hucisko
2 Liliana Podpora K Katy
3 Filip Maruszak M Sandomierz
4 Mikołaj Deryło M Kraków
5 JULIA PŁANETA K TARNOBRZEG
6 Anna RABIEJEWSKA K Rzeszów
7 Julia RABIEJEWSKA K Rzeszów
8 Emilia RABIEJEWSKA K Rzeszów
9 Krzysztof Gorczyca M Tarnobrzeg
10 Nicolas Kot M Huta Deregowska
11 Katarzyna Tkaczyk K Jastkowice
12 Michał Bąk M Katy
13 Karolina Siębida K Maziarnia
14 Karolina Siębida K Maziarnia
15 Karolina Siębida K Maziarnia
16 Emil Walat M Rzeszów
17 Marcel Dul M Jarocin
18 Antoś Dul M Jarocin
19 Juliusz Lipa M Rudnik
20 Sara Powęzka K Jarocin
21 Lena Tarnowska K Budy Głogowskie
22 Julia Kobiałka K Strumiany
23 Karol Kobiałka M Strumiany
24 Oskar Krawiec M Stalowa Wola
25 Konrad Krawiec M Stalowa Wola
26 Alicja Krawiec K Stalowa Wola
27 Nicola Niszczota K Stalowa Wola
28 Daniel Nalepa M Janów Lubelski
29 Antoni Jamioł M Kielce
30 Miłosz Jamioł M Kielce
31 Ignacy Jamioł M Kielce
32 Kajetan Marchut M Katy
33 Olgierd Marchut M Katy
34 Kajetan Ragan M Szyperki
35 Zuzia Ragan K Szyperki
36 LENA GIERULA K RZESZÓW
37 OLGA KAWALEC K TRZCIANA
38 WIKTOR KAWALEC M TRZCIANA
39 IGOR KAWALEC M TRZCIANA
40 Kaja Lubaś K Mielec
41 Jakub Lubaś M Mielec
42 Milena Stach K Zarzecze k.Niska
43 Maja Stach K Zarzecze k.Niska
44 Igor Krakowski M Mielec

Szczegóły

Data:
15 Sie 2019
Typ:

Miejsce

Jarocin k.Nisko
Jarocin 170A, 37-405 Jarocin
Jarocin 170A, 37-405 Jarocin, podkarpackie 37-405 Polska