Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Biegi Zwycięstwa 2019

15 Sie 2019

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

BIEGI ZWYCIĘSTWA 2019

REGULAMIN

Ogólnopolskich Biegów Zwycięstwa nad bolszewikami

„Goń bolszewika, goń” imienia Sebastiana Małka i Jana Kozioła, kawalerów orderu Virtuti Militari

 

I. CEL IMPREZY: uczczenie 99 rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej podczas wojny polsko – bolszewickiej
z 1920 r., uczczenie Święta Wojska Polskiego, kształtowanie patriotycznych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez ukazywanie bohaterstwa mieszkańców Jarocina w czasie wojny polsko – bolszewickiej 1920 r., upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najprostszej formy czynnego wypoczynku, promocja gminy Jarocin.

II. ORGANIZATORZY: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie, Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin, Zespół Szkół w Jarocinie, Kępa Sport, Urząd Gminy w Jarocinie.

III.  TERMIN I MIEJSCE:  15 sierpnia 2019 r. (czwartek) godz. 14:00, start i meta – droga powiatowa Jarocin – Nalepy (obok sceny plenerowej nad rzeką Gilówką)

IV. UCZESTNICTWO:

– w biegach mogą startować wszyscy chętni, kluby sportowe, niezrzeszeni – posiadający aktualne badania lekarskie,

– w biegu głównym mogą startować zawodnicy którzy ukończyli 18 lat,

-w biegu głównym mogą uczestniczy osoby, które dokonują zgłoszenia oraz uiszczają opłatę startową w wysokości
10 zł., (za pomocą systemu TPAY.com – do 12.08.2019) lub w punkcie zapisów w dniu zawodów (ograniczona ilość miejsc w dniu zawodów)

Limit 250 uczestników dorosłych na 5km

Dzieci i młodzież nie uiszczają opłaty startowej,

– w ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego ma zapewniony: numer startowy, pamiątkowy medal wręczany na mecie (po ukończeniu biegu), wodę, opiekę medyczną.

V. ZGŁOSZENIA

Uczestnicy mogą zgłosić swój udział w dniu biegu od godz. 12:00 – 13:45 na miejscu startu.

W biegach młodzieżowych należy posiadać kartę z danymi : imię i nazwisko, adres zamieszkania i rok urodzenia.

VI. PROGRAM ZAWODÓW

14:00 – 200 m. dziewcząt  roczniki 2013 i młodsi

14:05 – 200 m. chłopców  roczniki 2013 i młodsi

14:10 – 400 m. dziewcząt 2012/2011

14:15 – 400 m. chłopców 2012/2011

14:20 – 800 m. dziewcząt 2010/2009

14:25 – 800 m. chłopców 2010/2009

14:30 – 800 m. dziewcząt 2008/2007

14:35 – 800 m. chłopców 2008/2007

14:40 – 800 m. dziewczęta 2006 – 2002

14:45 – 800 m. chłopców 2006 – 2002

15:00 – 5000 m. BIEG GŁÓWNY – kobiet i mężczyzn

17:00 – Uroczysta dekoracja biegów młodzieżowych i biegu głównego

 

VII. KLASYFIKACJA BIEGU GŁÓWNEGO 5 KM

kobiety – klasyfikacja generalna i w kategoriach wiekowych:

I kat. – 18 – 39 lat, II kat. – 40 lat i starsze

– mężczyźni – klasyfikacja generalna

i w kategoriach wiekowych

I kat. 18 – 29 lat,

II kat. 30 – 39 lat,

III kat. 40 – 49 lat,

IV kat. 50 – 59,

V kat. 60 – 69 lat,

VI kat. 70 lat i starsi

 

VIII. NAGRODY

W biegu głównym: Za zajęcie I-III miejsca OPEN kobiet i mężczyzn – puchary, dyplomy i nagrody finansowe:

I miejsce – 500 zł.,

II miejsce – 300 zł.,

III miejsce – 200 zł

(Zawodnicy nagrodzeni w biegu głównym w kategorii Open, nie otrzymują nagród za kategorię wiekową).

W biegach dziecięcych i młodzieżowych:

za zajęcie I-III miejsca – puchary i dyplomy, wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi otrzymują dyplomy uczestnictwa.

 

IX. UWAGI KOŃCOWE

– o sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator,

– zawodnicy ubezpieczają się w własnym zakresie.

BIEGI ZWYCIĘSTWA 2019

Liczba uczestników: 179
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Rafał Ryś M Rzeszów   Tak
2 Jakub Czach M Łukawiec   Tak
3 Maciej Śliwa M Rzeszów   Tak
4 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team  
5 Anna Starońska K Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
6 Jacek Wąsik M Lublin cbfs Tak
7 Adam Stachowicz M Staszów   Tak
8 Adam Szymański M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
9 Alina Urbańska K Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
10 Zbigniew Urbański M Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Tak
11 Marek Wołoszyn M Jarocin   Tak
12 Bogusław MARCISZ M Rzeszów amator Tak
13 Zbigniew Walczak M Jarocin   Tak
14 Marcin Warchoł M Warszawa   Tak
15 Karol Wołoszyn M Wólka Tanewska   Tak
16 Tomasz Podpora M Katy   Tak
17 Piotr Deryło M Leżajsk   Tak
18 Robert Jargiło M Jastkowice Stalowowolski Klub Biegacza Tak
19 Tomasz Pikuła M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
20 Jakub Burghardt M Czarna Sedziszowska   Tak
21 Wojciech Markowicz M Nisko 3KRR  
22 Mateusz Kwolik M Nowa Dęba Dzika Drużyna Tak
23 Robert Szkoda M Biłgoraj Biłgoraj Biega Tak
24 Marcin Siwek M Pysznica Stalowowolski Klub Biegacza Tak
25 JÓZEF ZBOROWSKI M STASZÓW    
26 Paweł Łukasik M Rapy Dylańskie Rapy Masters Tak
27 Zbigniew Łukasik M Rapy Dylańskie Rapy Masters Tak
28 JULIA PŁANETA K TARNOBRZEG WITAR TARNOBRZEG  
29 Tomasz Odrowski M Rzeszów lamba  
30 Piotr Proszowski M Jastkowice Stalowowolski Klub Biegacza  
31 Zbigniew Sikora M Rudnik LKB RUDNIK Tak
32 Agnieszka Matysek K Rudnik LKB RUDNIK Tak
33 Zbigniew RABIEJEWSKI M Rzeszów WŻW Rzeszów Team Tak
34 Krzysztof Powezka M Jarocin    
35 Ewa Gorczyca K Tarnobrzeg - Tak
36 Wojciech Wołoszyn M Jarocin   Tak
37 EWELINA PŁANETA M TARNOBRZEG WITAR TARNOBRZEG Tak
38 Kornelia Nosek K Nisko   Tak
39 Arkadiusz Szubiak M Bilgoraj    
40 Mariusz Marut M Wola Raniżowska    
41 Mariusz Marut M Wola Raniżowska   Tak
42 Agnieszka Dybka K Pysznica KKS Victoria Stalowa Wola  
43 Arkadiusz Szubiak M Bilgoraj    
44 Sebastian Piątek M Rzeszów   Tak
45 Dariusz Białas M Frampol    
46 Paweł Warchoł M Nisko Planeta Nisko Tak
47 MONIKA Rychlak - Bożek K Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
48 Paulina Szostecka K Trzeboś AWF Kraków Tak
49 Aneta Tkaczyk K Jastkowice   Tak
50 Mariusz Stopa M Rzeszów WSzW w Rzeszowie  
51 Eugeniusz Orlikowski M Gdynia biegamyrazem.pl Tak
52 Janusz Wojtaś M Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa Tak
53 Krzysztof Stec M Stalowa Wola SKB Stalowa Wola Tak
54 Mateusz PLEWA M Janów Lubelski LJA STALTECH TEAM Tak
55 daniel kabat M stalowa wola Stalowowolski Klub Biegacza  
56 Wiesław Szabat M Annopol   Tak
57 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków Tak
58 Danuta Górecka K Gorzyce   Tak
59 Andrzej Skawiński M Stalowa Wola -  
60 Wiesław Chamera M Lipa Stalowowolski Klub Biegacza  
61 Andrzej Szwed M Stalowa Wola BTS  
62 MACIEJ BLAJER M RZESZÓW   Tak
63 ELŻBIETA BLAJER K RZESZÓW   Tak
64 Marek Pieróg M Domostawa Pingwiny Państwo Jarocin Tak
65 Kamil Bąk M Huta Krzeszowska   Tak
66 Szymon Zięba M Komorów UKS Tiki Taka Kolbuszowa Tak
67 Juliusz Lipa M Rudnik LKB Rudnik  
68 Karol Kulas M Nisko   Tak
69 Mateusz Zybura M Groble AmbitnyAmator Tak
70 Grzegorz Wójs M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
71 Rafał Bielakowski M Nowa Dęba NDP OS.K  
72 Sylwia Nizioł K Lublin   Tak
73 Iwona Bednarz K Majdan Golczanski Klub Morsòw "Pingwiny z Państwa Jarocin" Tak
74 Łucja Dul K Jarocin Klub Morsòw "Pingwiny z Państwa Jarocin" Tak
75 Michał Piecuch M Rzeszów WSzW w Rzeszowie  
76 Katarzyna Oleksak K Jarocin Morsy Tak
77 Piotr Biżek M Wierzchowiska Sprint  
78 Jan Oleksak M Jarocin Klub Morsów "Pingwini z Państwa Jarocin" Tak
79 Łukasz Kobiałka M Strumiany CAPOTEAM Tak
80 Kamil Wesołowski M Chmielnik    
81 Anna SAMOŁYK K Gorzyce DreamTeam Tak
82 Zbigniew Moskal M Nisko    
83 Zdzisław Habigier M Pysznica    
84 Daniel Nowak M Rzeszów   Tak
85 Dorota Łuczyk K Rzeszów   Tak
86 Barbara Bezubik K Stalowa Wola Stalowa Wola  
87 Marian Krawczak M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
88 Wacław Czwakiel M Leżajsk   Tak
89 Wacław Czwakiel M Leżajsk    
90 Robert Lesiczka M Chałupki/Rudnik nad Sanem LO Nisko  
91 Danuta Czwakiel K Leżajsk   Tak
92 Sławomir Strąk M Gorzyce Sprint Gorzyce  
93 MAŁGORZATA SIEMBIDA K Borki Stalowowolski Klub Biegacza/klub Morsów Pingwiny Państwa Jarocin Tak
94 Irena Kurowska K Rzeszów   Tak
95 Albert Lisowski M Stalowa Wola RUN senior Tak
96 Wioleta Powęska K Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza  
97 Dawid Siembida M Borki KKS Victoria Stalowa Wola  
98 Dawid Siembida M Borki KKS Victoria Stalowa Wola  
99 sylwester DUDEK M RUDNIK lkb.rudnik  
100 Jerzy KOPTA M Kraków Cwałujące Dziadki  
101 Piotr Rumanek M Maziarnia    
102 Tomasz Gawron M Stalowa Wola   Tak
103 Tomasz Gawron M Stalowa Wola    
104 Barbara Jarosz K Nisko    
105 Andrzej Pawłowski M Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
106 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
107 Tomasz Nalepa M Janów Lubelski brak  
108 Kazimierz Marchut M Jelna Nowosarzyńska Grupa Biegowa Tak
109 Mieczysław Żurawski M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
110 Agnieszka Strzałka K Mostki   Tak
111 Mariusz Wołoszyn M Mostki   Tak
112 Agnieszka Łyko K Jezowe    
113 Piotr Budkowski M Stalowa Wola    
114 Anna Jamioł K Kielce BBL Kielce  
115 Michał Jamioł M Kielce    
116 Artur Małek M Cygany   Tak
117 Marta Małek K Cygany BBKTS Tak
118 Marcin Serkis M Leżajsk   Tak
119 Grzegorz Kwitek M Stalowa Wola KwitekTeam Tak
120 Basia Korczyńska-Kwitek K Stalowa Wola KwitekTeam Tak
121 Jacek Pawłowski M Nisko   Tak
122 Krzysztof Pawłowski M Nisko   Tak
123 Tomasz Uff M Dębica    
124 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
125 Anna Kulik K Strzyżów    
126 Jacek BLICHARZ M Biłgoraj   Tak
127 Rafał Kędra M Janów Lubelski Gąbin Biega Tak
128 Wojciech Florek M Rzeszów Dzikie mustangi  
129 Karol Chudzik M Rzeszów Dietofitkonie  
130 Halina Młynarska K Majdan Golczanski Pingwiny z państwa Jarocin Tak
131 Agnieszka Huba K Biszcza   Tak
132 PIOTR GIERULA M RZESZÓW   Tak
133 Małgorzata Siembida K Borki Stalowowolski Klub Biegacza  
134 Dawid Puzio M Żupawa Poltra Sp. z o.o. Tak
135 Stanisław Młynarski M Zarzecze k. Niska Stalowowolski Klub Biegacza  
136 Robert Majecki M Sandomierz 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny  
137 Adrian Walat M Rzeszów 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp Tak
138 Mateusz kochowski M stalowa wola stalowowolski klub biegacza  
139 Wiesław Puzio M Nisko Planeta Nisko  
140 Piotr Drąg M Krzaki Skb Stalowa Wola Tak
141 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
142 Angelika Zielińska K Rzeszów   Tak
143 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy  
144 Robert Jargiło M Jastkowice Stalowowolski Klub Biegacza  
145 Karolina Zuber K Kolbuszowa   Tak
146 Karolina Zuber K Kolbuszowa    
147 Sebastian Mazurkiewicz M Annopol    
148 Jacek Kawalec M Trzciana TEAM IWO Tak
149 Sławomir Buczek M Stalowa Wola - Tak
150 Paweł Wołek M Stalowa Wola    
151 Sławomir Wołek M Stalowa Wola    
152 Bartłomiej Lubaś M Mielec LubasTeam Tak
153 RYSZARD DRYPS M Jelna Nowosarzyńska Grupa Biegowa Tak
154 Adam Kopacz M Nowa Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa Tak
155 ŁUKASZ ZAWADZKI M Nowa Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa  
156 Mariusz Wojtak M Wólka Tanewska Planeta Nisko Tak
157 Bartek Kata M Rzeczyca Dluga Jw3730 Tak
158 Marcin Gwoździowski M Tarnobrzeg   Tak
159 Marcin Stach M Zarzecze k.Niska -  
160 Mieczysław Siębida M Gorzyce Fartlek Go  
161 Monika Ragan K Szyperki   Tak
162 Kamil Jednacz M Jasiennik stary   Tak
163 Alina Kazio K Stalowa Wola Stalowowolsli Klub Biegacza Tak
164 Alina Kazio K Stalowa Wola Stalowowolsli Klub Biegacza  
165 Marian Włodarczyk M Skarżysko kamienna Stalowowolski Klub Biegacza Tak
166 Barbara Skrzypczak K Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
167 Barbara Zając K Zarzecze woj podkarpackie stalowowolski klub biegacza Tak
168 Anna sojka K Zarzecze woj podkarpackie stalowowolski klub biegacza Tak
169 Witold Wilczyński M Jeżowe Klub Matiego Jeżowe Tak
170 STANISŁAW ROGASCH M Kraków BBL Kraków  
171 Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
172 Artur Gawor M Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza  
173 Andrzej Sudoł M Ruda Superior Tak
174 Tomasz Oleksak M Nisko Aktywne Nisko  
175 Stanisław Wojnar M Harasiuki   Tak
176 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy Tak
177 Dawid Sobiło M Pysznica    
178 Jerzy Krakowski M Mielec PTG Sokół 1893 Mielec Tak
179 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Biegi Dzieci - Biegi Zwycięstwa 2019

Liczba uczestników: 44
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość
1 Kacper Derylak M Hucisko
2 Liliana Podpora K Katy
3 Filip Maruszak M Sandomierz
4 Mikołaj Deryło M Kraków
5 JULIA PŁANETA K TARNOBRZEG
6 Anna RABIEJEWSKA K Rzeszów
7 Julia RABIEJEWSKA K Rzeszów
8 Emilia RABIEJEWSKA K Rzeszów
9 Krzysztof Gorczyca M Tarnobrzeg
10 Nicolas Kot M Huta Deregowska
11 Katarzyna Tkaczyk K Jastkowice
12 Michał Bąk M Katy
13 Karolina Siębida K Maziarnia
14 Karolina Siębida K Maziarnia
15 Karolina Siębida K Maziarnia
16 Emil Walat M Rzeszów
17 Marcel Dul M Jarocin
18 Antoś Dul M Jarocin
19 Juliusz Lipa M Rudnik
20 Sara Powęzka K Jarocin
21 Lena Tarnowska K Budy Głogowskie
22 Julia Kobiałka K Strumiany
23 Karol Kobiałka M Strumiany
24 Oskar Krawiec M Stalowa Wola
25 Konrad Krawiec M Stalowa Wola
26 Alicja Krawiec K Stalowa Wola
27 Nicola Niszczota K Stalowa Wola
28 Daniel Nalepa M Janów Lubelski
29 Antoni Jamioł M Kielce
30 Miłosz Jamioł M Kielce
31 Ignacy Jamioł M Kielce
32 Kajetan Marchut M Katy
33 Olgierd Marchut M Katy
34 Kajetan Ragan M Szyperki
35 Zuzia Ragan K Szyperki
36 LENA GIERULA K RZESZÓW
37 OLGA KAWALEC K TRZCIANA
38 WIKTOR KAWALEC M TRZCIANA
39 IGOR KAWALEC M TRZCIANA
40 Kaja Lubaś K Mielec
41 Jakub Lubaś M Mielec
42 Milena Stach K Zarzecze k.Niska
43 Maja Stach K Zarzecze k.Niska
44 Igor Krakowski M Mielec

Szczegóły

Data:
15 Sie 2019
Typ:

Miejsce

Jarocin k.Nisko
Jarocin 170A, 37-405 Jarocin
Jarocin 170A, 37-405 Jarocin, podkarpackie 37-405 Polska