- To event minęło.
V BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW i MARSZ NORDIC WALKING
5 września 2021
Wydarzenie Nawigacja
CELE IMPREZY:
Cel sportowy i promocyjny:
- Popularyzacja biegów i Nordic Walking
- Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego
- Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad
Cel upamiętniający:
- Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej
- Uczczenie pamięci Pana Stanisława Nahajowskiego
ORGANIZATOR:
- Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Współorganizatorzy:
- Stowarzyszenie „Bieszczadzki Bieg Lotników”
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
- Bieszczadzki Klub Nordic Walking
- Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
- Ustrzycki Dom Kultury
- Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
TERMIN I MIEJSCE:
2020 r. (niedziela) – Ustrzyki Dolne – Trasy Biegowe pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej
PROGRAM ZAWODÓW:
- 10:00 bieg dziewcząt i chłopców dystans 500 m rocznik 2013 i młodsi
- 10:15 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1000 m rocznik 2010-2012
- 10:40 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1500 m rocznik 2008-2009
- 11:10 bieg dziewcząt i chłopców dystans 2 km rocznik 2005-2007
oraz
- 12:00 bieg główny dystans 10 km K i M na pętli 2 x 5 km.,
po licencjonowanych trasach narciarskich, oraz bieg na dystansie 5 km - 12:05 marsz Nordic Walking 5 km wszystkie kategorie wiekowe
w tym dzieci oraz w kategorii osób niepełnosprawnych - 13:30 wręczenie nagród, zakończenie zawodów
Limit czasowy 100 minut
START i META stadion zimowy pod Żukowem
Pomiar czasowy: elektroniczny
Klasyfikacja wiekowa
OPEN KOBIETY/MĘŻCZYŹNI prowadzona będzie:
- w biegu głównym na dystansie 10 km
- Nordic Walking na dystansie 5 km
KATEGORIE WIEKOWE NORDIC WALKING |
KATEGORIE WIEKOWE OPEN
BIEGU NA DYSTANSIE 10 KM |
M/K-1 do 16 lat | M/K-1 do 29 lat |
M/K-2 17-29 lat | M/K-2 30-39 lat |
M/K-3 30-49 lat | M/K-3 40-49 lat |
M/K-4 50-59 lat | M/K-4 50-59 lat |
M/K-5 60-69 lat | M/K-5 60-69 lat |
M/K-6 70 i starsi/sze | M/K-6 70 i starsi/sze |
W ramach opłaty startowej każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
- Numer startowy
- Elektroniczny pomiar czasu
- Artykuły pozyskane od sponsorów (dla pierwszych 200 osób)
- Odlewany pamiątkowy medal na mecie
- Wodę na trasie i mecie zawodów
- Opiekę medyczną
- Ciepły posiłek na mecie dla wszystkich uczestników
NAGRODY:
Bieg na dystansie 10 km OPEN:
- za miejsca I-III puchary
- za miejsca I – III miejsca nagrody pieniężne
- nagrody rzeczowe w miarę posiadanych środków
Bieg główny na dystansie 10 km w kategoriach wiekowych
- za miejsca I-III puchary
Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km OPEN:
- za miejsca I-III puchary
- nagrody rzeczowe
- w kategoriach wiekowych pamiątkowe puchary
Bieg na dystansie 5 km OPEN mężczyzn i kobiet
- za miejsca I-III puchary bez kategorii wiekowych
- nagrody rzeczowe
NW dla osób niepełnosprawnych dystansie 5 km za miejsca I-III
- puchary bez kategorii wiekowych
- nagrody rzeczowe
Bieg dzieci i młodzieży
- pamiątkowe medale
- nagrody rzeczowe
Losowanie nagród dla wszystkich uczestników biegów na dystansach 5 i 10 km oraz marszu Nordic Walking.
V BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW - EDYCJA LETNIA - 2021
Lp | Opłacone | Dystans | Imię | Nazwisko | Rok urodzenia | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg - 10 km | Agnieszka | Budzyk | 1975 | K | Dźwiniacz | Dźwiniacz | |
2 | Bieg - 10 km | Dariusz | Grzadziel | 1969 | M | Ustrzyki Dolne | Bieszczadzki Klub N.W | |
3 | Bieg - 10 km | Klaudia | Jodłowska | 1999 | K | Przemyśl | ||
4 | Bieg - 10 km | Michał | Tarczewski | 1977 | M | Rzeszów | ||
5 | Bieg - 5 km | Tomasz | Zaleski | 1989 | M | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza | |
6 | Bieg - 5 km | Urszula | Wałachowska | 1988 | K | Hoczew | Solina Team | |
7 | Tak | Bieg - 10 km | PIOTR | BRIL | 1969 | M | JEDLICZE | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE |
8 | Bieg - 5 km | Przemysław | Paszkowski | 2007 | M | Łodyna | ||
9 | Tak | Bieg - 10 km | Damian | Dziewiński | 1981 | M | Sanok | ZS Nr 3 Sanok /Dziewiński Team |
10 | Tak | Bieg - 5 km | Gabriela | Jagielska | 2004 | K | Ustrzyki Dolne | |
11 | Bieg - 10 km | Dariusz | Niedzielski | 1979 | M | Dynów | Aktywny Dynów | |
12 | Tak | Bieg - 10 km | Kaja | Kłodowska | 2003 | K | Ustrzyki Dolne | |
13 | Tak | Bieg - 10 km | Jacek | Stankiewicz | 1968 | M | Dukla | |
14 | Tak | Bieg - 10 km | Robert | Strzelecki | 1979 | M | Ustrzyki Dolne | |
15 | Bieg - 10 km | Kamil | Uzdejczyk | 1987 | M | Ustrzyki dolne | Solina Team | |
16 | Tak | Bieg - 10 km | Marcin | Wyczynski | 1974 | M | Kanie | |
17 | Bieg - 10 km | Jadzia | Szmist | 1981 | K | Szczepańcowa | K.B Atletic Zręcin | |
18 | Bieg - 10 km | Szymon | Szmist | 1979 | M | Szczepańcowa | 35 Batalion Lekkiej Piechoty Sanok | |
19 | Tak | Bieg - 10 km | Krzysztof | Sojecki | 1990 | M | Kraków | Krzysztof Sojecki - Indywidualna Praktyka Lekarska |
20 | Tak | Bieg - 10 km | Marcin | Starzyński | 1982 | M | Ustrzyki Dolne | Wataha Łączy Nas Bieganie |
21 | Tak | Bieg - 10 km | Norbert | Jachymczyk | 1978 | M | Jaworzno | Kb Mckis Jaworzno |
22 | Bieg - 5 km | Konrad | Karpik | 1999 | M | Rzeszów | ||
23 | Bieg - 5 km | Aleksandra | Bałuc | 1999 | K | Rzeszów | ||
24 | Tak | Bieg - 5 km | Kamil | Górniak | 1998 | M | Widacz | Finisz Rymanów |
25 | Bieg - 10 km | Tomek | Szeremeta | 1973 | M | Wojtkowa | ||
26 | Bieg - 10 km | Tomek | Szeremeta | 1973 | M | Wojtkowa | ||
27 | Tak | Bieg - 10 km | Tomek | Szeremeta | 1973 | M | Wojtkowa | |
28 | Tak | Bieg - 10 km | Adam | Janda | 1975 | M | Rzeszów | Hobres |
29 | Bieg - 10 km | Agnieszka | Pasieka | 1977 | K | Ustrobna | KB Athletic Zręcin | |
30 | Bieg - 10 km | Konrad | Jankowski | 1986 | M | Myczków | Solina Team | |
31 | Tak | Bieg - 10 km | Andżelika | Szyszka | 1995 | K | Ustrzyki Dolne | MKS HALICZ Ustrzyki Dolne |
32 | Tak | Bieg - 10 km | Franciszek | Rościński | 1969 | M | Zahutyń-Sanok | Samotny Wilk |
33 | Tak | Bieg - 5 km | Janusz | Tomaszewski | 1975 | M | Czarna Górna | |
34 | Tak | Bieg - 5 km | Paweł | Mickoś | 1982 | M | USTRZYKI DOLNE | |
35 | Bieg - 10 km | Tomasz | Kwiek | 1987 | M | Tarnów | #kokoszanel#team | |
36 | Tak | Bieg - 10 km | Marcin | Kobak | 1979 | M | Czarna | |
37 | Tak | Bieg - 10 km | Wojciech | Pelczar | 1995 | M | Dobieszyn | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl |
38 | Tak | Bieg - 10 km | Marcin | Jakubik | 1984 | M | Ustrzyki Dolne | MKS HALICZ, PSG Krościenko |
39 | Tak | Bieg - 10 km | Tomasz | Bernat | 1976 | M | Ustjanowa Górna | |
40 | Bieg - 10 km | Franciszek | Rościński | 1969 | M | Zahutyń | Samotny Wilk | |
41 | Bieg - 10 km | Tomasz | Zaleski | 1989 | M | Podkarpackie | Przemyski Klub Biegacza | |
42 | Tak | Bieg - 10 km | Marek | Płeszka | 1977 | M | Lutowiska | Otryt Lutowiska |
43 | Tak | Bieg - 10 km | Martyna | Chełstowska | 2005 | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
44 | Tak | Bieg - 10 km | Tomasz | Nowak | 1969 | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
45 | Tak | Bieg - 10 km | Bożena | Chełstowska | 1976 | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
46 | Tak | Bieg - 10 km | Anna | Nowak | 1973 | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
47 | Tak | Bieg - 5 km | Filip | Siwiak | 1995 | M | Gdańsk | |
48 | Bieg - 10 km | Adam | Brendzowski | 1985 | M | Solina | Solina Team | |
49 | Bieg - 10 km | Hubert | Oczoś | 1988 | M | Przemyśl | ||
50 | Bieg - 10 km | Beata | Orłowska | 1970 | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | |
51 | Bieg - 10 km | Wojciech | Krokowski | 1954 | M | Jasło | Wesoła Biegowa Grupa | |
52 | Tak | Bieg - 10 km | Stanisław | Górniak | 1968 | M | Widacz | Finisz Rymanów |
53 | Bieg - 10 km | Piotr | Kaszany | 1977 | M | Ustrzyki Dolne | KP PSP Ustrzyki Dolne | |
54 | Tak | Bieg - 10 km | Michał | Gazdowicz | 1992 | M | Przysietnica | runpassion.pl Team |
55 | Bieg - 10 km | Dominik | Kryca | 1982 | M | Tarnów | Team Kopeć | |
56 | Tak | Bieg - 5 km | Monika | Stalewska | 1992 | K | Ustjanowa Górna | |
57 | Tak | Bieg - 10 km | Monika | Wajda | 1976 | K | Ustrzyki Dolne | |
58 | Tak | Bieg - 10 km | Edyta | Michalik | 1976 | K | Ustrzyki Dolne | |
59 | Tak | Bieg - 10 km | Amelia | Nanowska | 1989 | K | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza |
60 | Bieg - 5 km | Przemysław | Głuszko | 1985 | M | Berezka | Solina team | |
61 | Bieg - 5 km | Joanna | Bodnar | 1982 | K | Ropienka | ||
62 | Bieg - 5 km | Grzegorz | Bodnar | 1981 | M | Ropienka | ||
63 | Bieg - 10 km | Zuzanna | Pereślucha | 1986 | K | Ustrzyki Dolne | Ud Triathlon Team | |
64 | Tak | Bieg - 10 km | Monika | Fundanicz | 1987 | K | Ustrzyki Dolne | UD Triathlon |
65 | Bieg - 10 km | Kamil | Gomółka | 1996 | M | Palikówka | ||
66 | Bieg - 10 km | Jarosław | Makowiec | 1987 | M | Tuchów | LKS Burzyn |
V BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW - EDYCJA LETNIA - 2021 - NW
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Kategoria wiekowa | Klub | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Wronowska | K | do 16 lat | UKS "Krzemień" | Ustrzyki Dolne | |
2 | Dariusz | Grzadziel | M | 50-59 lat | Bieszczadzki Klub N.W | Ustrzyki Dolne | |
3 | Małgorzata | Kruk | K | do 16 lat | UKS "Krzemień" | Ustrzyki Dolne | |
4 | Wanda | Czarnota | K | 60-69 lat | Handzlowska Brać | Handzlówka | |
5 | Tak | Radosław | Niepokój | M | 30-49 lat | Gmina Miejsce Piastowe/Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Wrocanka |
6 | Tak | Jakub | Krawczyk | M | 30-49 lat | Krosno | |
7 | Zuzanna | KONIK | K | 17-29 lat | Bieszczadzki klub nordic walking | Stefkowa | |
8 | Tak | Anna | Wyczyńska | K | 30-49 lat | Kanie | |
9 | Małgorzata | Kubiszyn | K | 30-49 lat | Reprezentantka Gminy Lubaczów | Lubaczów | |
10 | Tak | Witold | Zych | M | 50-59 lat | Rogi | |
11 | Borys | Zych | M | do 16 lat | Budo | Krosno | |
12 | Ewa | Lachowska | K | 50-59 lat | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Ustrzyki Dolne | |
13 | Tak | Agnieszka | Galica-Niepokoj | K | 30-49 lat | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Średnie Wielkie |
14 | Tak | Marcin | Mucha | M | 30-49 lat | Batrun | Pawłówek |
15 | Tak | Andrzej | Wilk | M | 60-69 lat | niezrzeszony | Sanok |
16 | Tak | Robert | Michałowski | M | 30-49 lat | ROBEK | WOLA RZĘDZIŃSKA |
17 | Tak | Paulina | Łysiak | K | 30-49 lat | Ustrzyki Dolne | |
18 | Jolanta | Chwostyk | K | 17-29 lat | Luks Lotnik Ustjanowa | Ustjanowa Górna | |
19 | Agnieszka | Dabrowska | K | 30-49 lat | Sanok | ||
20 | Tak | Bożena | Kończewska | K | 60-69 lat | Bieszczadzki Klub NW /MKS Halicz | Ustrzyk Dolne |
21 | Małgorzata | Oleksyk | M | 50-59 lat | Bieszczadzki klub NW | Ustrzyki Dolne | |
22 | Paweł | Madejski | M | 30-49 lat | Gang Zakręconych Mastersów | Żabno | |
23 | Marek | Pasierb | M | 60-69 lat | NZ | Rzeszów | |
24 | Tak | Aleksander | Duda | M | 60-69 lat | PTG Sokół Świat Pracy | Tarnów |
25 | Tak | Mieczysław | Chabko | M | 70 lat i więcej | Sanok | |
26 | Jadwiga | Kłusak | K | 30-49 lat | PTG Sokół -Świat Pracy | Tarnów | |
27 | Tak | Marek | Wieczorek | M | do 16 lat | Brak | Kraków |
28 | Jerzy | Nalepka | M | 70 lat i więcej | Nordic Walking Sanok | Sanok | |
29 | Janusz | Padło | M | 50-59 lat | BYDLE DO PRZODU | Wierzchosławice | |
30 | Tak | Jarek | KONIK | M | 30-49 lat | biesczadzki klub nordic walking | Ustianowa |
31 | Tak | JACEK | KONIK | K | 30-49 lat | biesczadzki klub nordic walking | Stefkowa |
32 | Tak | ALEKSANDRA | KONIK | K | 30-49 lat | biesczadzki klub nordic walking | Stefkowa |
33 | Tak | Małgorzata | Krawczyk | K | 30-49 lat | Jest Lepiej Częstochowa | Żeglce |
34 | Tak | Artur | Stańczyk | M | 30-49 lat | PTG SOKÓŁ Świat Pracy | Tarnów |
35 | Tak | Krzysztof | Krawczyk | M | 30-49 lat | Jest Lepiej Częstochowa | Żeglce |
36 | Mikołaj | Konik | M | do 16 lat | Bieszczadzki klub nordic walking | Stefkowa | |
37 | Mariusz | Szpunar | M | 50-59 lat | Sonina | ||
38 | Andrzej | Czarnota | M | 60-69 lat | Handzlowska Brać | Handzlówka | |
39 | Marcin | Wieczorek | M | 30-49 lat | Brak | Kraków | |
40 | Dariusz | Sobota | M | 30-49 lat | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Ustrzyki Dolne | |
41 | Tak | Małgorzata | Pukas | K | 60-69 lat | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Ustrzyki Dolne |
42 | Tak | Kazimierz | Grządziel | M | 50-59 lat | ZKN "Sokół" Zagórz | Poraż |
43 | Tak | Michał | Ćwiąkała | M | 30-49 lat | Biegowe Widzi-Mi-Się | Zarszyn |
44 | Tak | WOJCIECH | Trzciniecki | M | 30-49 lat | Podkarpackie | |
45 | Marek | Stefan | M | 50-59 lat | Face Nordic Walking Team | Sędziszów Małopolski | |
46 | Edyta | Oleś-Ferfecka | K | 30-49 lat | Face Nordic Walking Team | Ropczyce | |
47 | Jarosław | Makowiec | M | M/K-3 30-49 lat | LKS Burzyn | Tuchów |