- To event minęło.
VIII Bieg Burzyński
13 czerwca 2021
Wydarzenie Nawigacja
PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Gminy Tuchów – Magdalena Marszałek
ORGANIZATOR
– LKS Burzyn
– Kępa Sport
– Szkoła Podstawowa w Burzynie
WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Tuchów, Dom Kultury w Tuchowie
– Sponsorzy
TERMIN I MIEJSCE:
– 13 czerwca 2021 r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
– Biuro zawodów: 11:00-13:30
– Biegi dzieci od 13:00 (na stadionie)
– Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 14:00 (zamknięcie trasy 15:30)
– Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 14:05 (zamknięcie trasy 15:30)
– Rozdanie nagród – ok. 16.00
– Rozdanie nagród dla dzieci bezpośrednio po biegach
– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)
Bieg główny:
– Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja OPEN BIEG – Kobiety / Mężczyźni
Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat + K-4 50 lat +
Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking
– Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 msc – w następujących kategoriach wiekowych (K/M).
Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat + K-4 50 lat +
VIII Bieg Burzyński
Lp | Dystans | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Klub | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg | Bartłomiej | Staszczyk | M | Unit37 | Tarnów | |
2 | Bieg | Tak | wojciech | broda | M | hutasy runners team | kraków |
3 | Bieg | wojciech | broda | M | hutasy runners team | kraków | |
4 | Bieg | Tak | Daniel | Prażmowski | M | Dzikie Mustangi | Dębica |
5 | NW | Tomasz | Wantuch | M | Tarnów | ||
6 | Bieg | Tak | Edyta | Cygal | K | Gang Zakręconych Mastersów | Radłów |
7 | NW | Tak | Danuta | LIS | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
8 | NW | Tak | KINGA | MAZUR | K | Dębickie Gepardy | Dębica |
9 | Bieg | Tak | Tomasz | Skiba | M | Gamoniusze | Dębica |
10 | Bieg | Tak | Adrian | Pasek | M | Decathlon Tarnów | Tarnów |
11 | Bieg | Tak | Urszula | Namiota | K | Maratończyk | Dębica |
12 | Bieg | Tak | Renata | Kraszewska | K | Azs Awf Kraków Masters | Kraków |
13 | Bieg | Renata | Kraszewska | K | Azs Awf Kraków Masters | Kraków | |
14 | Bieg | Mariusz | Fyda | M | Bobowa | ||
15 | Bieg | Rafał | Grochal | M | Niepołomice | ||
16 | NW | paulina | Grzegórzko | K | sokół | skrzyczów | |
17 | Bieg | Tak | Łukasz | Ledziński | M | Wola Debinska | |
18 | Bieg | Tak | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | |
19 | Bieg | JANUSZ | BŁONIARCZYK | M | KB PARANTELA | KOSZYCE MAŁE | |
20 | Bieg | Tak | Grzegorz | Polański | M | Mężczyzna w sp[odenkach | Pleśna |
21 | NW | Wioletta | Galbarczyk | K | Spartan Training Group Tarnów | TARNÓW | |
22 | Bieg | Tak | Piotr | Mokrzycki | M | Burzyn | |
23 | Bieg | Piotr | Sączawa | M | Jaworzno | Jaworz | |
24 | Bieg | Tak | Michał | Niemiec | M | Decathlon Tarnów | Tarnów |
25 | NW | Tak | Martyna | Padło | K | WIERZCHOSŁAWICE | |
26 | Bieg | Tak | Włodzimierz | Kęder | M | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | Niepołomice |
27 | NW | Tak | leszek | pięta | M | trzcinica 383 | |
28 | Bieg | Tak | Aleksander | Łabuz | M | Siemiechów | |
29 | Bieg | Tak | Mariusz. | Siemek | M | Gang Zakręconych Mastersów | Łęki Górne |
30 | Bieg | Monika | Węgrzyn | K | Buff The North Face Team Poland | Komorów | |
31 | Bieg | Tak | Łukasz | Pytel | M | Tarnów | |
32 | Bieg | Tak | Katarzyna | Stadler | K | Gang Zakręconych Mastersów | Wojnicz |
33 | Bieg | Tak | Krzysztof | Ogar | M | OGAR TEAM | Pleśna |
34 | NW | Tak | Dorota | Podlewska | K | Tarnów | |
35 | Bieg | Tak | Wojciech | Podlewski | M | KS Sportiva | Tarnów |
36 | Bieg | Tak | Stanisław | Górniak | M | Finisz Rymanów | Widacz |
37 | NW | Tak | Danuta | DĄBROWSKA | K | STG Tarnów | Tarnów |
38 | NW | Tak | Anna | Witalec | K | Boguchwała | |
39 | Bieg | Tak | Krzysztof | Klęk | M | [email protected] | Czarna |
40 | Bieg | Tak | Sebastian | Zagórski | M | Czarne Gryfy | Czarna |
41 | Bieg | Michał | Stec | M | Dębica | ||
42 | NW | Tak | EWELINA | OLEARCZYK | K | Dębickie Gepardy | DĘBICA |
43 | Bieg | Jianna | Kołdras | K | Bochnia | ||
44 | Bieg | Tak | Agnieszka | Erazmus | K | Rzepiennik Marciszewski | |
45 | Bieg | Tak | Jan | Mietelski | M | Nowohucki Kombinat Sportowy | KRAKÓW |
46 | NW | Dorota | Stępień | K | Kijowe Lejdis | Kielce | |
47 | Bieg | Tak | Rafał | Dąbrowski | M | POLPLAST Biega | Myślenice |
48 | Bieg | Tak | Bożena | Chmiel | K | Dębica | |
49 | Bieg | Tak | Łukasz | Mazur | M | Czarnegryfy | Czarna |
50 | Bieg | Tak | Patryk | Koziara | M | Dzikie Mustangi | Paszczyna |
51 | Bieg | Tak | Katarzyna | Kamenczak | K | Dzikie Mustangi | Pustków |
52 | Bieg | Tak | Kamil | Kamenczak | M | Dzikie Mustangi | Pustków |
53 | Bieg | Tak | KRZYSZTOF | LECHOWICZ | M | Gang Zakręconych Mastersów | ŻABNO |
54 | NW | Tak | Henryk | Rost | M | Nowy Sącz | |
55 | NW | Tak | Jadwiga | Kłusak | K | PTG Sokół Świat Pracy | Tarnów |
56 | NW | Bożena | Kończewska | K | Bieszczadzki Klub NW /MKS Halicz | Ustrzyk Dolne | |
57 | Bieg | Michal | Rogozinski | M | Unit37 | Tarnow | |
58 | Bieg | Tak | Marcin | Krasoń | M | Hucisko | |
59 | Bieg | Tak | Katarzyna | Zembaczyńska | K | Kraków | |
60 | Bieg | Tak | Nina | Skalak | K | Ilkowice | |
61 | Bieg | Aleksander | Łabuz | M | Siemiechów | ||
62 | NW | Renata | Borowiecka | K | Błażkowa | ||
63 | Bieg | Roman | Borowiecki | M | Błażkowa | ||
64 | NW | Tak | Ludmiła | Boryczko | K | Tarnów | |
65 | Bieg | Tak | Tadeusz | Kukulka | M | Ryglice | |
66 | Bieg | Tak | Paweł | Kostrzewa | M | ITMBW Kraków | Kraków |
67 | Bieg | Artur | Więcek | M | Salt Runners Bochnia | Bochnia | |
68 | Bieg | Kasia | Kaczor | K | Kraków | ||
69 | Bieg | Mariusz | Stec | M | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | Domaradz | |
70 | Bieg | Tak | Ireneusz | Mazur | M | Dębickie Gepardy | Dębica |
71 | Bieg | Tak | Piotr | Kupiec | M | KS Ryglice | Ryglice |
72 | Bieg | Tadeusz | Kukulka | M | Ryglice | ||
73 | Bieg | Tak | Marcin | Tarapacz | M | Miechów | |
74 | NW | Tak | Piotr | Grzesiak | M | niezrzeszony | Tychy |
75 | Bieg | Tak | Taras | Nikolayenko | M | Saint-Gobain SQUAD | Gorlice |
76 | NW | Katarzyna | Duleba | K | Koszyce wielkie | ||
77 | Bieg | Tak | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | |
78 | Bieg | Tak | Paweł | Warzocha | M | NiechBiega | Rzeszów |
79 | Bieg | Tak | Barbara | Olesiak | K | Los pantalones rojos | Kraków |
80 | Bieg | Tak | Grzegorz | Olesiak | M | Los pantalones rojos | Kraków |
81 | Bieg | Tak | Grzegorz | Borgula | M | - | Dąbrówka Tuchowska |
82 | Bieg | Tak | Andrzej | Kańtoch | M | Siekierczyna | |
83 | NW | Tak | Łukasz | Bajorek | M | Spartańska Dzicz | Zalasowa |
84 | Bieg | Tak | Izabela | Kańtoch | K | Siekierczyna | |
85 | Bieg | Ewa | Jabłońska | K | www.domki-krynica.eu | Krynica-Zdrój | |
86 | Bieg | Tak | Adrian | Barnaś | M | Salt Runners Bochnia | Bochnia |
87 | Bieg | Tak | Magdalena | Piękosz | K | STG Spartan | Tarnów |
88 | Bieg | Tak | Dawid | Banaszczak | M | Wałbrzych | |
89 | Bieg | Karolina | Jędrzejowska | K | Moszczenica | ||
90 | Bieg | Tak | Paweł | Lachowski | M | Magenta | Kraków |
91 | Bieg | Tak | Danuta | Manterys | K | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
92 | Bieg | Tak | Agnieszka | Śliwa | K | AZS AWF Kraków Masters | Libertów |
93 | Bieg | Tak | Rafał | Ślusarski | M | Run Team Chmielnik | Piotrkowice |
94 | Bieg | Tak | Henryk | Smagacz | M | Dębickie Gepardy | Stara Jastrząbka |
95 | Bieg | Tak | Bartosz | Miękina | M | wkurw_team | Buczków |
96 | Bieg | Tak | Ania | Święch | K | Strzyżów | |
97 | NW | Tak | Kinga | Proszowska Wojnar | K | Zwiernik | |
98 | Bieg | Tak | Tomasz | Kwiek | M | #kokoszanel#team | Tarnów |
99 | NW | Gabriela | Stec | K | Gorlicka Grupa Biegowa | Moszczenica | |
100 | Bieg | Tak | Aneta | Kawik | K | Brzozówka | |
101 | Bieg | Tak | Łukasz | Kawik | M | TKS Karate | Brzozówka |
102 | NW | Tak | Paulina | Zięba | K | Zwiernik | |
103 | Bieg | Tak | Agnieszka | Bartkowska | K | Skrzyszów | |
104 | Bieg | Tak | Daniel | Bartkowski | M | Tuchów | |
105 | Bieg | Tak | Joanna | Bartkowska | K | Tuchów | |
106 | Bieg | Tak | Mateusz | Filipak | M | Biesna | |
107 | Bieg | Kinga | Stelmach | K | Tarnów | ||
108 | Bieg | Tak | Rafał | Zaucha | M | LKS BURZYN | Burzyn |
109 | Bieg | Tak | Monika | Tofilska | K | Kraków | |
110 | Bieg | Tak | Wojciech | Skruch | M | KS Ryglice - Sekcja Biegowa | Joniny |
111 | Bieg | Angelika | Zielińska | K | Szlachta nie biega, szlachta kroczy | Rzeszów | |
112 | Bieg | JAROSŁAW | Zieliński | M | Szlachta nie biega, szlachta kroczy | Rzeszów | |
113 | Bieg | Tak | Tomasz | Babło | M | Radłów | |
114 | Bieg | Tak | Agnieszka | Babło | K | Radłów | |
115 | NW | Tak | Mateusz | Wójcik | M | Żabno | |
116 | Bieg | Tak | Jerzy | Cielak | M | GRUPA LFD | Paszczyna |
117 | NW | Tak | Jerzy Piotr | Krakowski | M | PTG Sokół 1893 Mielec | Mielec |
118 | Bieg | Tak | Tomasz | Karcz | M | Busko-Zdrój | |
119 | Bieg | Tak | Michał | Kawka | M | Zakliczyn | |
120 | NW | Piotr | Stępak | M | Lux Torpeda Małopolska | Zbylitowska Góra | |
121 | Bieg | Jacek | Lachowicz | M | Ryglice | ||
122 | Bieg | Tak | Jacek | Lachowicz | M | Ryglice | |
123 | Bieg | Tak | Andrzej | Kania | M | RunTeam Chmielnik | Chmielnik |
124 | Bieg | Mariusz | Bielawa | M | Żyraków | ||
125 | NW | Tak | Anna | Karcz | K | Kijowe Lejdis | Borków |
126 | Bieg | Tak | Daniel | Słowik | M | Gang Zakręconych Mastersów | Żabno |
127 | Bieg | Roman | Gajda | M | Trzcinica | Jaszczew | |
128 | NW | Wojciech | Karłowski | M | 3 RBLog | SZYCE | |
129 | Bieg | Tak | Mateusz | Kulpa | M | Ada team | Wadowice |
130 | Bieg | Mateusz | Kulpa | M | Ada team | Wadowice | |
131 | Bieg | Arkadiusz | Trajdos | M | Biegam bo lubię | Gorlice | |
132 | Bieg | Tak | Mateusz | Czarnota | M | Borek | |
133 | Bieg | Tak | MICHAŁ | TOMANA | M | SPYTKOWICE | |
134 | Bieg | Tak | Ryszard | Kajmowicz | M | TOP8000 | Koszyce Małe |
135 | Bieg | Tak | Gabriel | Nowak | M | --- | Wójtowa |
136 | Bieg | Grzegorz | Papciak | M | Jasło | ||
137 | Bieg | Tak | Paulina | Bratuś | K | Tarnów | |
138 | Bieg | Tak | Wojciech | Batko | M | Krwawe Suty | Kraków |
139 | NW | Tak | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | |
140 | Bieg | Arek | Tokarczyk | M | Małopolskie | ||
141 | Bieg | Katarzyna | Musialik | K | Lecymy durś | Piekary Śląskie | |
142 | Bieg | Tak | Mateusz | Matela | M | Ryglice | |
143 | Bieg | Tak | Mariusz | Gniadek | M | Szypki jak Jaszczomb 😉 | Brzozowa |
144 | Bieg | Tak | Anna | PASZKO | K | Rzezawa | |
145 | Bieg | Tak | Krzysztof | PASZKO | M | Rzezawa | |
146 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | ||
147 | Bieg | Tak | Bartosz | Mac | M | Black Village | Lubcza |
148 | Bieg | Tak | Dominik | Kiełtyka | M | Rzepiennik | |
149 | Bieg | Tak | Piotr | Dobosz | M | Piter | ŻARÓWKA |
150 | Bieg | Antoni | Tarza | M | Ekipa z Tarnowa | Zgłobice | |
151 | Bieg | Agnieszka | Kamińska | K | Czudec | ||
152 | Bieg | Tak | Michał | Karcz | M | Run Team Chmielnik | Borków |
153 | Bieg | Anna | Jasiak | K | Unit37 | Wola Rzędzińska | |
154 | Bieg | Kami | Krawczyk | M | Wola Radłowska | ||
155 | Bieg | Tak | Maciej | Labedz | M | Krwawe Suty | Wieliczka |
156 | Bieg | Tak | Adam | Rębilas | M | Team Kopeć | Nowy Wiśnicz |
157 | Bieg | Tak | Sławomir | Tracz | M | Myślenice | |
158 | Bieg | Tak | Paweł | Skop | M | wkurw_team | Przecław |
159 | NW | Tak | ROBERT | HALIK | M | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA | KRAKÓW |
160 | NW | Padło | Janusz | M | WIERZCHOSŁAWICE | ||
161 | Bieg | Tak | Agnieszka | Olbrot | K | Jasielskie Pioruny | Jasło |
162 | Bieg | Tak | Stanisław | Sztorc | M | Maratończyk Dębica | Dębica |
163 | Bieg | Anna | Krawczyk-Gorbatiuk | K | Kraków | ||
164 | Bieg | Tak | Barbara | Buda | K | Bratkowice | |
165 | NW | Tak | Jacek | Szumlański | M | Gang Zakręconych Mastersów | Żabno |
166 | Bieg | Tak | Katarzyna | Kępowicz | K | Szynwałd | |
167 | Bieg | Tak | Andrzej | Cyran | M | Nowy Żmigród biega | Nowy Żmigród |
168 | Bieg | Tak | Łukasz | KoŁodziej | M | Jasło | |
169 | Bieg | Tak | Marcin | Wysocki | M | Polplast Biega | Dobczyce |
170 | Bieg | Tak | Marek | Rępalski | M | Skołyszyn | |
171 | Bieg | Tak | Tomasz | Nowak | M | #kokoszanel #team | Tarnów |
172 | Bieg | Tak | Grzegorz | Put | M | Sportgas | Tarnów |
173 | Bieg | Tak | Robert | Gniecki | M | Gang Zakręconych Mastersów | Niedomice |
174 | Bieg | Tak | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | |
175 | Bieg | Tak | Andrzej | Knyś | M | Kraków | |
176 | Bieg | Tak | Paweł | Podlasek | M | I to ci sie skojcy | Dębica |
177 | Bieg | Tak | Paweł | Baka | M | #BaxonMeble | Tarnów |
178 | NW | Tak | Magdalena | Owczarek | K | Międzyborów | |
179 | NW | Tak | Paweł | Nietrzebka | M | Żyrardów | |
180 | NW | Tak | Aleksandra | Nietrzebka | K | Żyrardów | |
181 | Bieg | Tak | Anna | Nowak | K | #kokoszanel#team | Tarnów |
182 | Bieg | Tak | Bożena | Chełstowska | K | #kokoszanel#team | Tarnów |
183 | Bieg | Adam | Kukułka | M | KS Ryglice Sekcja Biegowa | Ryglice | |
184 | Bieg | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz | |
185 | Bieg | Tak | Małgorzata | Pękala | K | Czarne Gryfy | Czarna |
186 | Bieg | Dariusz | Kozioł | M | Tarnów | ||
187 | Bieg | Tak | Marek | Brzozowski | M | Tarnow | |
188 | Bieg | Tak | Marta | Lampart | K | Dzikie mustangi | Dębica |
189 | Bieg | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | ||
190 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | ||
191 | Bieg | Monika | Fundanicz | K | Ustrzyki Dolne | ||
192 | NW | Anna | Witalec | K | Boguchwała | ||
193 | NW | Tak | Lucyna | Krupa-Szado | K | STG TARNÓW | Tarnów |
194 | Bieg | Weronika | Gostyńska | K | Kraków | ||
195 | Bieg | Tak | Marek | Polak | M | ZS Gromnik | Rzepiennik Strzyzewski |
196 | Bieg | Tak | damian | kieś | M | rzeszów | |
197 | Bieg | Tak | Tomasz | Gleisner | M | Ekipa z Tarnowa | Tarnów |
198 | NW | Anna | Sokół | K | CZARNE GRYFY | Brzeźnica | |
199 | Bieg | Tak | BEATA | TYKSIŃSKA | K | CZARNE GRYFY | Brzeźnica |
200 | Bieg | Tak | Marcin | Kowalczyk | M | tuchów | |
201 | Bieg | Tak | Marek | Kowalczyk | M | Kraków | |
202 | Bieg | Michał | Gryboś | M | TEAM KAZIBUT | Koszyce Małe | |
203 | Bieg | Tak | Przemysław | Bień | M | KS Ryglice-Sekcja Biegowa | Ryglice |
204 | Bieg | Tak | Grzegorz | Wesołowski | M | LKS Burzyn | Burzyn |
205 | NW | Tak | Artur | Stańczyk | M | PTG SOKÓŁ Świat Pracy | Tarnów |
206 | NW | Erwina | Wilusz | K | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ Rymanów | Iwonicz- Zdrój | |
207 | Bieg | Tak | Krzysztof | Kapałka | M | Spartan Training Group Tarnów | Gromnik |
208 | NW | Tak | Tadeusz | Kowalczyk | M | LUX TORPEDA Małopolska | Kraków |
209 | Bieg | Tak | Jakub | Molczyk | M | MLUKS Tarnów | Niwka |
210 | Bieg | Tak | Marek | Molczyk | M | MOLO TEAM | Niwka |
211 | NW | kaska | pudło | M | żabno | ||
212 | Bieg | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | ||
213 | NW | Tak | Maria | Wantuch | K | Tarnów | |
214 | NW | Tak | Aneta | Giełbaga | K | Active Team | Kozłów |
215 | NW | Tak | Rafał | Szukała | M | Active Team | Kozłów |
216 | NW | Tak | Tomasz | DOMARADZKI | M | Active Team | Dębica |
217 | NW | Tak | Elżbieta | Pomykacz | K | Sokół Świat Pracy | Tarnów |
218 | Bieg | Grzegorz | Oleksyk | M | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | Ustrzyki Dolne | |
219 | NW | Małgorzata | Oleksyk | K | Klub biegacza Beszczadzki klub nordic walking | Ustrzyki Dolne | |
220 | Bieg | Gabriela | Gut | K | Tuchów | ||
221 | Bieg | Tak | Zygmunt | Gut | M | Tuchów | |
222 | Bieg | Tak | Danuta | Dolaś | K | Rebellion Of Free Runners | Kraków |
223 | Bieg | Tak | Magdalena | Waśniowska | K | Gang Zakręconych Mastersów | Łęg Tarnowski |
224 | Bieg | Tak | Jacek | Słomski | M | Zurowa Biega | Zurowa |
225 | Bieg | Tak | Mariusz | Słomski | M | Zurowa Biega | Zurowa |
226 | NW | Tak | Basia | Sanocka | K | Creative Bochnia biega team | Borek |
227 | Bieg | Tak | grzegorz | dulęba | M | koszyce wielkie | |
228 | Bieg | Tak | Mariusz | Surman | M | Dzikie Mustangi | Pustków Osiedle |
229 | Bieg | Andrzej | Lachowski | M | Lacho Team | Kraków | |
230 | NW | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | ||
231 | Bieg | Tak | TOMASZ | RYCHARSKI | M | ------- | PILZNO |
232 | NW | Tak | Robert | Łopuch | M | Dziady OCR | Łabowa |
233 | Bieg | Justyna | Nidecka | K | Spartan Training Group Tarnów | Tarnów | |
234 | Bieg | Tak | Anna | Sitek | K | Dębica | |
235 | Bieg | Anna | Drużkowska | K | Łysa Góra | ||
236 | Bieg | Dariusz | Adamowski | M | Pleśna | ||
237 | Bieg | Tak | Bartosz | Sadowski | M | Brzesko | |
238 | Bieg | Tak | Jozef | Dzikowski | M | K B PERLA | Tymowa |
239 | Bieg | Tak | Marcin | Rępalski | M | Brygada RR | Krościenko Wyżne |
240 | Bieg | Tak | Dawid | Golonka | M | Jasielskie Pioruny | Jasło |
241 | NW | Marek | Stefan | M | Face Nordic Walking Team | Sędziszów Małopolski | |
242 | NW | Edyta | Oleś-Ferfecka | K | Face Nordic Walking Team | Ropczyce | |
243 | Bieg | Tak | Kinga | Burza | K | LKS Burzyn | Burzyn |
244 | Bieg | Tak | Kamil | Woszczyna | M | Tarnów | |
245 | NW | Tak | Alicja | Jaworska | K | PTG Sokół Swiat Pracy | Tarnów |
246 | Bieg | Tak | Maciej | Pabjan | M | Ks Zimno Piwo | Tarnów |
247 | Bieg | Tak | witoldl | pyc | M | kowalowa | kowalowa |
248 | Bieg | Tak | Fabian | Sąsiadek | M | NunaTeam | Dębica |
249 | Bieg | Tak | Marcin | Gromadzki | M | KS Metal Tarnów | Szczepanowice |
250 | NW | Tak | Joanna | Igielska | K | Tuchów | |
251 | Bieg | Tak | Jakub | Hamuda | M | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
252 | Bieg | Tak | Beata | Hamuda | K | Bochnia | |
253 | NW | Tak | Joanna | Walkowiak | K | Dębica | |
254 | Bieg | Tak | Albert | Surmacz | M | Tuchów | |
255 | Bieg | Tak | Agnieszka | Kędra | K | Rzeszów | |
256 | Bieg | Tak | Marek | Surmacz | M | Tuchów | |
257 | NW | Tak | Urszula | Dudek | K | LKS Burzyn | Burzyn |
258 | Bieg | Tak | Tomasz | Krzyżanowski | M | Bobo Team | Dębica |
259 | Bieg | Tak | Arkadiusz | Nowak | M | Wola Rzędzińska | |
260 | Bieg | Andrzejj | Dziedzic | M | BHP | Dąbrowa Tarnowska | |
261 | Bieg | Tak | Mateusz | Zaucha | M | Lks Burzyn | Burzyn |
262 | Bieg | Tak | Monika | Raczyńska | K | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
263 | Bieg | Tak | Andrzej | Mikrut | M | KS RYGLICE | Ryglice |
264 | Bieg | Tak | ROBERT | MAKOWIEC | M | LKS BURZYN | BURZYN |
265 | NW | Tak | Janusz | Padło | M | Wierzchosławice | |
266 | Bieg | Tak | Artur | Naporowski | M | Tarnów | |
267 | NW | Tak | Patrycja | Igielska | K | Tuchów | |
268 | Bieg | Kinga | Lowe | K | UNIT37 | Tarnów | |
269 | NW | Tak | Andrzej | Igielski | M | Tuchów | |
270 | Bieg | Bartłomiej | Olbrych | M | nastopy.pl Runing Team | Binarowa | |
271 | Bieg | Tak | Miroslaw | Kielbasa | M | Ekipa z Tarnowa | Tarnow |
272 | Bieg | Tak | Małgorzata | Sacha | K | Sterkowiec | |
273 | Bieg | Tak | Krystian | Jaracz | M | KB Athletic Zręcin | Siedliska Żmigrodzkie |
274 | Bieg | mariola | marszałek | K | mcp team | rzezawa | |
275 | NW | Magdalena | Duda | K | Zurowa | ||
276 | Bieg | Anna | Dudek | K | Tarnów | ||
277 | Bieg | Tak | Mateusz | Nose | M | Zakliczyn | |
278 | Bieg | Tak | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | |
279 | Bieg | Tak | Aleksander | Kajmowicz | M | PTG - Sokół w Tuchowie | Tuchów |
280 | Bieg | Tak | Maciej | Dudek | M | LKS Burzyn | Burzyn |
281 | Bieg | Tak | Tomasz | Pasek | M | Tarnobrzeg | |
282 | Bieg | Monika | Fundanicz | K | Ustrzyki Dolne | ||
283 | Bieg | Tak | Krzysztof | Ptak | M | #AdamCzerwińskiTeam | Tarnów |
284 | Bieg | Tak | Paweł | Puścizna | M | Saint-Gobain SQUAD | GORLICE |
285 | Bieg | Tak | Zbigniew | Zięba | M | Gang zakręconych Mastersów | Szynwałd |
286 | NW | Tak | Monika | Podraza | M | Wilki Jodłowa | Jodłowa |
287 | NW | Monika | Podraza | M | Wilki Jodłowa | Jodłowa | |
288 | Bieg | Tak | Stanisław | Podraza | M | Wilki Jodłowa | Jodłowa |
289 | Bieg | Tak | Adam | Podraza | M | Wilki Jodłowa | Jodłowa |
290 | Bieg | Szymon | Szmist | M | 3 PBOT | Szczepańcowa | |
291 | Bieg | Tak | Małgorzata | Rogozińska | K | Ultra Zabiegami | Binarowa |
292 | NW | Tak | Barbara | Baran | K | WILKI JODŁOWA | Jodłowa |
293 | Bieg | Tak | Artur | Rogoziński | M | Ultra Zabiegani | Binarowa |
294 | Bieg | Tak | Andrzej | Baran | M | WILKI JODŁOWA | Jodłowa |
295 | Bieg | Tak | Beata | Więcek | K | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
296 | Bieg | Tak | Anna | Florczyk | K | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
297 | Bieg | Tak | Barbara | Zięba | K | Gang zakręconych Mastersow | Szynwałd |
298 | NW | Tak | Marek | Sokołowski | M | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ Rymanów | RYMANÓW-ZDRÓJ |
299 | Bieg | Tak | Rafał | Sułkowski | M | Limanowa | |
300 | Bieg | Tak | Krzysztof | Kita | M | LKS BURZYN | Dąbrówka Tuchowska |
301 | Bieg | Tak | Konrad | Wątroba | M | Chojnik | |
302 | NW | Tak | Michał | Florek | M | Wojsko Polskie | Kraków |
303 | Bieg | Barbara | Sznitko | K | Kraków | ||
304 | Bieg | Tak | Paweł | Saj | M | Dzikie Mustangi | Sędziszów Małopolski |
305 | NW | Cecylia | Skowron | K | do6ciu | Wojnicz | |
306 | Bieg | Tak | TOMASZ | LISAK | M | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | RYGLICE |
307 | Bieg | Tak | Włodzimierz | Foryś | M | ULKS Technik Trzcinica | Duląbka |
308 | Bieg | Tak | Zbigniew | Prucnal | M | elko24.pl | Jasło |
309 | Bieg | Tak | Rafał | Porębski | M | Evil Team | Zawada |
310 | Bieg | Tak | Tadeusz | Smoter | M | Eskadra Kraków | Kraków-Nowa Huta |
311 | NW | Tak | Andrzej | Czarnota | M | Handzlowska Brać | Handzlówka |
312 | NW | Tak | Roman | Podorski | M | STG Tarnów | Tarnów |
313 | Bieg | Tak | Piotr | Kaputa | M | Kraków | |
314 | Bieg | Tak | Beata | Słomska | K | LKS Burzyn | Jodłówka Tuchowska |
315 | NW | Mariusz | Szpunar | M | Sonina | ||
316 | Bieg | Tak | Waldemar | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | |
317 | Bieg | Tak | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
318 | Bieg | Tak | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
319 | Bieg | Tak | RYSZARD | KIEŁTYKA | M | RZEPIENNIK BISKUPI | |
320 | NW | Krystyna | Styga | K | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | Kolbuszowa | |
321 | Bieg | Sebastian | Kanpik | M | Decathlon Rzeszów | Gromnik | |
322 | Bieg | Tak | Krzysztof | Barnaś | M | mcp team | Jodłówka |
323 | Bieg | Tak | Wojciech | Stanisławczyk | M | Lange Tri Coach | Brzesko |
324 | Bieg | Tak | Maciej | Fran | M | Maciejas Franiejas Tean | Krakow |
325 | Bieg | Tak | Jakub | Frań | M | Raróg Team | Wołowice |
326 | Bieg | Tak | Jarosław | Frań | M | Raróg Team | Wołowice |
327 | Bieg | Tak | Marek | Stańczyk | M | K. S. RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | Ryglice |
328 | Bieg | Tak | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
329 | Bieg | Tak | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | |
330 | NW | Tak | Krzysztof | Mazur | M | PTTK Oddział Ziemi Tarnowskiej | Tarnów |
331 | Bieg | Tak | Maciej | Wicherek | M | ITMBW | Kraków |
332 | Bieg | Tak | Anna | Capinska | K | NHTeam | Kraków |
333 | Bieg | Tak | Jarosław | Zamora | M | #Runningboar | Kielce |
334 | NW | Tak | Aleksander | Duda | M | Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy | Tarnów |
335 | Bieg | Tak | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | |
336 | Bieg | Tak | Jan | Sanocki | M | Creative Bochnia biega team | Borek |
337 | Bieg | Tak | Andrzej | Wieczorek | M | Stg tarnow | Tarnow |
338 | Bieg | Jan | Sanocki | M | Creative Bochnia biega team | Borek | |
339 | NW | Tak | Marta | Gaczoł | K | STG TARNÓW | Tarnów |
340 | Bieg | Tak | Sylwester | Malec | M | - | Nowe Rybie |
341 | Bieg | Tak | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
342 | Bieg | Tak | Krzysztof | Nowak | M | Spartan Training Group Tarnów | Gromnik |
343 | Bieg | Tak | Wojciech | Sułkowski | M | Limanowa biega | Limanowa |
344 | NW | Tak | Bożena | Kapałka | K | STG Tarnów | Gromnik |
345 | Bieg | Tak | Andrzej | Dziąbor | M | #byledomety | Będzin |
346 | Bieg | Tak | Mateusz | Gajda | M | Spróchniali Herkulesi | Błażkowa |
347 | Bieg | Tak | Jacek | Chwistek | M | Lks Burzyn | Tuchów |
348 | NW | Tak | Wacław | Kania | M | Polish Runners Club Ireland | Ilkowice |
349 | Bieg | Magdalena | Heród | M | Pleśna | ||
350 | NW | Tak | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | |
351 | Bieg | Tak | Marcin | Florek | M | Mężczyźni Św. Józefa | Pilzno |
352 | NW | Tak | Eleonora | Mrożek | K | Spartan Training Group Tarnów | Wojnicz |
353 | NW | Tak | Marcin | Pietrzak | M | Tarnów | |
354 | NW | Tak | Jolanta | Wiktor | K | Straszęcin | |
355 | Bieg | Tak | Krystian | Gardzina | M | Kraków | |
356 | Bieg | Tak | Beata | Zaucha | K | Lks Burzyn | Burzyn |
357 | Bieg | Tak | Joanna | Szczurek | K | Tarnów | |
358 | Bieg | Tak | darek | marszałek | M | mcp team | rzezawa |
359 | Bieg | Tak | Wiesław | Wiktor | M | Dębickie Gepardy | Straszęcin |
360 | Bieg | Anna | Duda | K | Tarnów | ||
361 | Bieg | Tak | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | mcp team | Tarnów |
362 | Bieg | Zuzanna | Pereślucha | K | MKS Halicz | Ustrzyki Dolne | |
363 | Bieg | Tak | Zbigniew | Brodło | M | LKS Burzyn | Zabłędza |
364 | Bieg | Tak | mariola | marszałek | K | mcp team | rzezawa |
365 | Bieg | Mykhailo | Stroiuk | M | Krakow | ||
366 | Bieg | Tak | Agnieszka | Pazderska-Kipiel | K | Evil Team | Kraków |
367 | Bieg | Tak | Robert | Piłat | M | Oskarja | Brzostek |
368 | Bieg | Tak | Dominik | Kryca | M | Team Kopeć | Tarnów |
369 | Bieg | Robert | Piłat | M | Oskarja | Brzostek | |
370 | Bieg | Tak | Szczepan | Musiał | M | Klub kibica | Rzeszów |
371 | NW | Tak | Paweł | Madejski | M | Gang Zakręconych Mastersów | Żabno |
372 | Bieg | Karolina | Świątek | K | Spartańska Dzicz | Kraków | |
373 | Bieg | Anna | Lesiewicz | K | Brzesko | ||
374 | Bieg | Tak | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | |
375 | Bieg | Gabriela | Stec | K | Gorlicka Grupa Biegowa | Moszczenica | |
376 | Bieg | Jarosław | Makowiec | M | LKS Burzyn | Burzyn |
Biegi dzieci - VIII Bieg Burzyński
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Izabela | Plebanek | K | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
2 | DARIA | Plebanek | K | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
3 | Zofia | Nowak | K | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
4 | Karol | Gniadek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
5 | Michał | Fiedor | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
6 | Michał | Fiedor | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
7 | Maja | Michałek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
8 | Adam | Mroczek | M | Przedszkolak | Kraków |
9 | Julia | Mroczek | K | Przedszkolak | Kraków |
10 | Gabriela | Ul | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Koszyce Wielkie |
11 | Filip | Ul | M | Klasa I-III sz.podst. | Koszyce Wielkie |
12 | Szymon | Ul | M | Klasa I-III sz.podst. | Koszyce Wielkie |
13 | Patryk | Surdel | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
14 | Igor | Krawczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
15 | Patryk | Krawczyk | M | Przedszkolak | Burzyn |
16 | Ksawery | Krawczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn 146b |
17 | Natalia | Gala | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Sufczyn 550 |
18 | Nikola | Pypeć | K | Przedszkolak | Burzyn |
19 | Lena | Rak | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Lichwin |
20 | Izabela | Rak | K | Klasa I-III sz.podst. | Lichwin |
21 | Tomasz | Rak | M | Przedszkolak | lichwin |
22 | Miłosz | Kita | M | Przedszkolak | Burzyn |
23 | Oskar | Kita | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
24 | Jagoda | Capinska | K | Przedszkolak | Kraków |
25 | Zuzanna | Tabiś | K | Przedszkolak | Tuchów |
26 | Mateusz | Tabiś | M | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
27 | Hubert | Słowik | M | Klasa I-III sz.podst. | Golanka |
28 | Michał | Słowik | M | Przedszkolak | Golanka |
29 | Hanna | Wieczorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
30 | Marek | Wieczorek | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Kraków |
31 | Alicja | Gorzkowska | K | Przedszkolak | Bogusza |
32 | Karolina | GADZAŁA | K | Szkoła licealna/technikum | Jasło |
33 | Bartłomiej | GADZAŁA | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jasło |
34 | Paulinka | Gadzała | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasło |
35 | Wiktor | Kurzeja | M | Przedszkolak | Kamienica |
36 | Eliza | Kurzeja | K | Klasa I-III sz.podst. | Kamienica |
37 | Anna | Jagielska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
38 | Martynka | Budka | K | Przedszkolak | Mordarka |
39 | Dominik | Śniosek | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
40 | Adrian | Śniosek | M | Przedszkolak | Burzyn |
41 | Mikołaj | Kleparski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
42 | Klara | Kleparska | K | Przedszkolak | Tarnów |
43 | Mateusz | Woszczyna | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
44 | Antonii | Zamora | M | Przedszkolak | Kielce |
45 | Aleksander | Sacha | M | Przedszkolak | Sterkowiec |
46 | Julia | Sacha | K | Klasa I-III sz.podst. | Sterkowiec |
47 | Marcin | Sowiżdżał | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
48 | Julia | Budka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mordarka |
49 | Lena | Zapart | K | Przedszkolak | Koszyce Wielkie |
50 | Bartosz | Sajdak | M | Przedszkolak | Lubaszowa |
51 | Emilia | Chwistek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
52 | Mateusz | Trembecki | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
53 | Mateusz | Trembecki | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
54 | Dominika | Trembecka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Burzyn |
55 | Mikołaj | Podraza | M | Przedszkolak | Szynwałd |
56 | Bianka | Gurgul | K | Przedszkolak | Burzyn |
57 | Bruno | Gurgul | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
58 | Zuzanna | Ropska | K | Przedszkolak | Burzyn |
59 | SZYMON | TYKSIŃSKA | M | Klasa I-III sz.podst. | BRZEŻNICA |
60 | Adam | OLEARCZYK | M | Przedszkolak | DĘBICA |
61 | Brunon | Mazur | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
62 | Igor | Maxur | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dębica |
63 | Noem | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
64 | Amelia | Dach-Zapart | M | Przedszkolak | Tarnów |
65 | Wojciech | Kupiec | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
66 | Adrianna | Skop | K | Przedszkolak | Przecław |
67 | Magdalena | Konieczna | K | Klasa I-III sz.podst. | Dobczyce |
68 | Agata | Słomska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka Tuchowska |
69 | Julia | Słomska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka Tuchowska |
70 | Liliana | Boksa | K | Przedszkolak | Tuchów |
71 | Aleksander | Grzebieluch | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
72 | Dawid | Plebanek | M | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
73 | Wojciech | Plebanek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Zalasowa |
74 | Oliwia | Bajorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
75 | Gabriela | Bajorek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zalasowa |
76 | Dominika | Smosna | K | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
77 | Igor | Gleisner | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnòw |
78 | Tymon | Gajda | M | Przedszkolak | Błażkowa |
79 | Maja | Rępalska | K | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
80 | Mateusz | Rępalski | M | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
81 | Gabriela | Kwiek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
82 | Antoni | Cyrek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
83 | Lena | Jadczak | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
84 | Filip | Jadczak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
85 | Kuba | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tuchów |
86 | Szymek | Bartkowski | M | Przedszkolak | Skrzyszów |
87 | Filip | Dziedzic | M | Klasa I-III sz.podst. | Łękawica |
88 | Amelia | Bartkowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
89 | Maja | Bartkowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
90 | Maciej | Dudek | M | Przedszkolak | Tarnów |
91 | Milena | Gromadzka | K | Przedszkolak | Szczepanowice |
92 | Patrycja | Kulpa | K | Przedszkolak | Wadowice |
93 | Patrycja | Kulpa | K | Przedszkolak | Wadowice |
94 | Noemi | Dach-Zapart | M | Przedszkolak | Tarnów |
95 | Dawid | Karłowski | M | Klasa I-III sz.podst. | SZYCE |
96 | Dorota | Karłowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Szyce |
97 | Franek | Trajdos | M | Przedszkolak | Gorlice |
98 | Franek | TRAJDOS | M | Przedszkolak | Gorlice |
99 | Adrianna | Sztorc | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
100 | Oliwier | Wielgosz | M | Przedszkolak | Jasło |
101 | Maja | Ludwa | K | Przedszkolak | Tuchów |
102 | Aleksander | Skop | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Przecław |
103 | Maksymilian | Skop | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Przecław |
104 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
105 | Maja | Wesołowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
106 | Franciszek | Wesołowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
107 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
108 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
109 | Radosław | Obral | M | Przedszkolak | Kraków |
110 | Martyna | Obral | K | Przedszkolak | Kraków |
111 | Małgosia | Brożek | K | Klasa I-III sz.podst. | Pogórska Wola |
112 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zakliczyn |
113 | Kacper | Makowiec | M | Przedszkolak | Burzyn |
114 | Zuzanna | Makowiec | K | Przedszkolak | Burzyn |
115 | Patryk | Lachowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
116 | Emilia | Staszewska | K | Klasa I-III sz.podst. | Krosno |
117 | Natan | Staszewski | M | Przedszkolak | Krosno |
118 | Otylia | Sadowska | K | Przedszkolak | Brzesko |
119 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
120 | Lena | Libront | K | Przedszkolak | Burzyn |
121 | Adam | Libront | M | Klasa I-III sz.podst. | Burzyn |
122 | Maja | Rępalska | K | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
123 | Mateusz | Rępalski | M | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
124 | Patryk | Szczepański | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
125 | Wojciech | Walkowiak | M | Przedszkolak | Dębica |
126 | Franciszek | Walkowiak | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
127 | Jakub | Walkowiak | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
128 | Fabian | Więch | M | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
129 | Tymoteusz | Więch | M | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
130 | Igor | Krakowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
131 | Aleksandra | Podraza | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
132 | Karolina | Podraza | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
133 | Angelika | Baran | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
134 | Weronika | Baran | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
135 | Aleksandra | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
136 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
137 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
138 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
139 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
140 | Jan | Marecik | M | Przedszkolak | Tarnów |
141 | Gabriel | Marzec | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
142 | Patrycja | Buczkowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
143 | Dawid | Buczkowski | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Tarnów |
144 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
145 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
146 | Wojciech | Mikina | M | Przedszkolak | Tarnów |
147 | Dawid | Gardzina | M | Przedszkolak | Kraków |
148 | Marcel | Duda | M | Przedszkolak | Tarnów |
149 | Zuzanna | Kras | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Tuchów |