Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Bieg Przełajowy PARTYZANT 2018

25 Sie 2018

Pobierz Regulamin

CELE I ZAŁOŻENIA IMPREZY

  • upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii Krajowej, popularyzacja historii w szczególności operacji „Burza”;
  • popularyzacja biegów masowych jako recepty na zdrowie;
  • popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej;
  • pobudzanie aktywności ruchowej osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności ruchowej.

 ORGANIZATOR

  • Klub Biegacza MARATOŃCZYK DĘBICA;

PARTNERZY

  • 33 Batalion Piechoty Lekkiej 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej;
  • Urząd Gminy Dębica
  • GOSiR Pustków

KONTAKT

Dyrektor biegu: Waldemar Puzio, tel. 502 465 117
Zastępca Dyrektora biegu: Marek Lorek, tel. 505 307 155
Mail: kontakt@maratonczyk-debica.pl

TERMIN I MIEJSCE

  • Data: 25 sierpnia 2018r. (sobota);
    • 14.00 – bieg na dystansie ok.21 km
    • 15.00 – bieg na dystansie ok. 10 km.
  • Start i meta obu dystansów przy Orliku w Gumniskach.

Godziny startów mogą ulec zmianie. Ostateczne godziny startów zostaną podane w komunikacie technicznym na co najmniej 30 dni przed zawodami.

TRASY BIEGU:

  • Dystanse: ok. 21km, ok. 10 km;
  • Przebieg trasy: 90% drogi, dukty i ścieżki leśne, 10 % asfalt;
  • Ostateczny przebieg i profil tras zostanie podany w komunikacie technicznym na co najmniej 30 dni przed zawodami;
  • Trasy będą w całości oznakowane przez Organizatora (znaki Polski Walczącej na drzewach, taśmy na drzewach, oznaczenia poziome na trasie Biegów). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zerwanie oznaczeń przez osoby trzecie w przeddzień lub w dniu zawodów;
  • Na trasie zostaną zorganizowane 4 punkty odżywcze dla Zawodników. Zaleca się posiadanie własnych składanych kubków na napoje, bidonów itp.;
  • Zawodnicy, którzy zrezygnują lub nie ukończą biegu zobowiązani są do opuszczenia trasy, zdjęcia numeru i poinformowania dyrektora biegu – telefon 502 465 117 lub zastępcy dyrektora biegu – telefon 505 307 155
  • Osoby, które nie zgłoszą swojego zejścia z trasy mogą zostać obciążone kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej;
  • Organizator nie zapewnia transportu do bazy zawodów dla osób, które zrezygnują z rywalizacji ze względów innych niż wypadek lub kontuzja. Dla takich osób w miarę aktualnych możliwości organizator może zaproponować transport odpłatny. Zaleca się, aby w przypadku rezygnacji dotrzeć do najbliższego punktu kontrolnego i zgłosić ten fakt osobom obsługującym dany punkt kontrolny lub do drogi i poinformować Biuro Zawodów.

LIMITY CZASOWE I LIMITY MIEJSC:

  • Limit czasu:

dla dystansu 21 km wynosi 4 godziny, a dla dystansu 10 km – 2 godz.
Zawodnicy, którzy przybędą po limicie nie będą klasyfikowani;

  • Limit osób – 200 na każdym z dystansów;

Pobierz Regulamin

Biegu Przełajowego PARTYZANT - 21 km

Liczba uczestników: 130
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Jacek Wąsik M Lublin cbfs  
2 Karol Bednarz M Trzciana ROLMAT  
3 Katarzyna Magda K Cmolas Run for fun  
4 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów  
5 Beata Milas K Podlesie    
6 Dariusz Milas M Podlesie    
7 Małgorzata Lesiak K Dębica Maratończyk Debica  
8 Grzegorz Rydzewski M Ruda Śląska Pędzące ślimaki  
9 Siechyn Viacheslav M Dębica Ślimaki  
10 Marcin Wójcik M Dębica    
11 Paweł Smulski M Dębica 33. BATALION PIECHOTY LEKKIEJ DĘBICA Tak
12 Artur Chopin-Stefańczyk M Kraków Klub Biegaczy Jysk Tak
13 Krzysztof Książek M Nagawczyna 33 Batalion Lekkiej Piechoty Dębica Tak
14 Piotr Sieniawski M Kraków   Tak
15 Mateusz Mądro M Skrzyszów Dzikie Mustangi  
16 Janusz Ochab M Warszawa   Tak
17 Bartłomiej Puzio M Dębica   Tak
18 bernadetta mardeusz K dębica mojamasasolna Tak
19 Marzena Machnica K Ropczyce MATNER RUNNING TEAM  
20 Kamil Piękoś M Dębica KB Maratończyk Dębica  
21 Łukasz Kozioł M Kozłów KB Maratończyk Dębica  
22 Michał Drożdż M Straszęcin   Tak
23 Mateusz Drożdż M Straszęcin   Tak
24 Michał Chołka M Rzeszów    
25 Krzysztof Majka M Boleslaw    
26 Krzysztof Majka M Boleslaw    
27 Krzysztof Majka M Boleslaw    
28 Marcin Michalski M Jasło Husaria Race Team Tak
29 Olimpia Rzepecka K Dębica Akademia Małego Strazaka  
30 Dawid Maczuga M Dębica 33 Batalion Lekkiej Piechoty Dębica Tak
31 Paweł Stańko M Stuposiany Biesy i Czorty Tak
32 Piotr Kamiński M Dębica Palana Gera Tak
33 Jakub Nowakowski M Lubzina UKS Lubzina Tak
34 Katarzyna Kmieć K Perła    
35 Piotr Panek M Paszczyna Dzikie Mustangi  
36 Katarzyna Pajura K Grabiny Obserwator Lokalny Tak
37 Ryszard Pajura M Grabiny Obserwator Lokalny Tak
38 Agata Pajura K Grabiny KB Maratończyk Debica Tak
39 Irmina Sikora-Kołodziej K Przemyśl    
40 Krystian Blezień M Dębica    
41 Adam Szczęch M Ryglice KS Ryglice Tak
42 Marcin Waloszek M Paszczyna Dzikie Mustangi Tak
43 Jakub Bartula M Kołaczyce    
44 Adam Masłoń M Rzeszów Politechnika Rzeszowska  
45 Aleksander Kajmowicz M Tuchów-Garbek   Tak
46 Grzegorz Marchewka M Busko-Zdrój Bukovina Tak
47 Janusz Czuban M Tarnów   Tak
48 Jolanta Morawczyńska K Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
49 Mariusz Kurek M Dębica KB Maratończyk Tak
50 Mateusz Kutrzuba M Dębica MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
51 Mariola Antonik K Przemyśl brak  
52 Jan Ciężadło M Tarnów    
53 Paweł Dudek M Wola Zyrakowska   Tak
54 Mariusz Furmanek M Busko-Zdrój Bukovina Tak
55 Maciej Cała M kraków Chciałem se pobiegać  
56 SZYMON RUCIAK M DĘBICA NA ŚWIEŻOŚCI Tak
57 MAGDALENA RUCIAK K DĘBICA NA ŚWIEŻOŚCI Tak
58 Wojciech Podsiadło M Busko-Zdrój bukowina Tak
59 Aneta Grudzińska K Busko-Zdrój   Tak
60 Zbigniew Świniuch M Dębica   Tak
61 Mariusz Furmanek M Skołyszyn    
62 Grażyna Dobrowolska K Dębica KBMaratończyk  
63 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie  
64 Klaudia Podraza K Gumniska Pędzące Ślimaki  
65 Bożena Bała K Grabiny   Tak
66 Iwona Mądro K Dębica    
67 Urszula Namiota K Dębica Maratończyk Tak
68 dariusz ciba M Zawierzbie aligator team Tak
69 Michał Witalis M Jasło    
70 Przemysław Bień M Bistuszowa KS RYGLICE - SEKCJA BIEGOWA  
71 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów  
72 Krzysztof Sarad M Tarnow    
73 Kamila Podlasek K Dębica   Tak
74 Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
75 Rafał Sokulski M Szerzyny GAS Rozwój Szerzyny  
76 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA Tak
77 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
78 Waldemar Nykie M Dębica    
79 Jarosław Wysokiński M Dębica   Tak
80 Dariusz Delekta M Łowisko DelnoVa Tak
81 PIOTR KOPACZ M RADOMYŚL WIELKI perfex mielec  
82 Piotr Ryba M Dębica Klub Biegacza Maratończyk Dębica Tak
83 PAWEŁ WAŁĘGA M DĘBICA    
84 Mieczysław Kozioł M Chotowa Dębickie Gepardy Tak
85 Marek Namiota M Dębica   Tak
86 Kamil Piękoś M Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
87 Łukasz Latoszek M Brzostek   Tak
88 Patrycja Kasprzyk M Dębica SRTG Dębica Tak
89 Piotr Dzierlęga M Pilzno   Tak
90 Agnieszka Kędra K Rzeszów   Tak
91 Michał Jeż M Latoszyn   Tak
92 Barbara Kawa K Wola Żyrakowska KB Maratończyk Dębica Tak
93 Michał Knych M Dębica   Tak
94 Stanisław Cieślak M Dębica Atos Tak
95 Piotr Osak M Nagoszyn    
96 Anna Urbanik K Dębica Pędzące Ślimaki  
97 Bartosz Filipiński M Łańcut SuperklubB  
98 Maciek Misaczek M Tarnów MMM Tarnów  
99 Janusz Tuchowski M Dębica Bialo-zieloni Debica Tak
100 Łukasz Galus M Podlesie   Tak
101 Michał Opaliński M Pustynia Klub Biegacza Maratończyk Dębica Tak
102 Wiesław wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
103 Dominika Przywara K Mielec WWF UR/ Zabiegani Mielec  
104 Jakub Herba M Dębica Klub Biegacza "Maratończyk" Dębica Tak
105 Przemysław Bień M Bistuszowa KS RYGLICE - SEKCJA BIEGOWA  
106 Sławomir Pełczyński M Dębica KB Maratończyk Dębica Tak
107 Marcin Batora M Dębica SRTG Dębica Tak
108 Piotr Kobylarz M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Tak
109 Jakub Kusibab M Dębica PKO Bank Polski Tak
110 Szymon Pasek M Dębica Pędzące Ślimaki  
111 Jan Delekta M Łowisko Dj Tak
112 Andrzej Świątek M Dębica    
113 Hubert Karaś M Dębica    
114 Daniel Prażmowski M Głowaczowa Dzikie Mustangi Tak
115 IWONA ROJEK K DĘBICA OCR TEAM DĘBICA Tak
116 IWONA ROJEK K DĘBICA OCR TEAM DĘBICA  
117 Grzegorz Kostecki M Dębica Pędzące slimaki  
118 Klaudia Podraza K Gumniska Pędzącego Ślimaki  
119 Patryk Kozik M Dębica Pędzące Ślimaki  
120 Paweł Stasiowski M Dębica Pędzące Ślimaki  
121 Sławomir Rybka M Dębica Pędzące Ślimaki  
122 Wiesław Mytych M Kupno   Tak
123 BARTŁOMIEJ SZYMASZEK M DĘBICA OCR TEAM DĘBICA Tak
124 Wojciech Marć M Dębica OCR TEAM Dębica Tak
125 Karolina Maternia K Rzeszow    
126 TOMASZ SZYMASZEK M DEBICA OCR TEAM DĘBICA Tak
127 Bernard Baran M Dębica OCR Team Dębica Tak
128 Piotr Lipa M Żyraków OCR Team Dębica Tak
129 Paweł Kędzior M Dębica KB Maratończyk Dębica  
130 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

Biegu Przełajowego PARTYZANT - 10 km

Liczba uczestników: 59
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Małgorzata Połomska K Rzeszów    
2 Lukasz Depowski M Debica 33 blp Debica  
3 Karol Bednarz M Trzciana ROLMAT  
4 Andrzej Rzeszutek M Rzeszów Andy Team  
5 Henryk Smagacz M Stara Jastrząbka    
6 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów  
7 Bartosz Jedliński M Bzeźnica KB Maratończyk Dębica  
8 Grzegorz Dziukała M Dębica    
9 Mateusz Wójcik M Żabno    
10 Tomasz Buff M Dębica    
11 Małgorzata Ligęska K Dębica 33 Batalion Lekkiej Piechoty Dębica  
12 Krzysztof Ligęska M Dębica SRTG Dębica  
13 Daniel Szela M Paszczyna Dzikie Mustangi  
14 Anna Mądro K Skrzyszów Dzikie Mustangi  
15 Mateusz Mądro M Skrzyszów Dzikie Mustangi Tak
16 Marzena Machnica K Ropczyce MATNER RUNNING TEAM  
17 Aneta Giełbaga K Pustynia ACTIVE TEAM Tak
18 Szymon Salwa M Strzyżów SEAAT Tak
19 Olimpia Rzepecka K Dębica Akademia Małego Strazaka  
20 Wojciech Krokowski M Jaslo BWG Ekonomic  
21 Piotr Panek M Paszczyna Dzikie Mustangi Tak
22 Adrian Tokarz M Paszczyna Dzikie Mustangi Tak
23 Paweł Ochab M Dębica Sekwoja  
24 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów EPR Tak
25 Grzegorz Zawadzki M Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE  
26 Agnieszka Zawadzka K Głogów Małopolski Klub Sportowy PRESTIGE  
27 Agnieszka Raś K Kraków WALCZE Tak
28 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
29 Waldemar Tokarz M Paszczyna Dzikie Mustangi  
30 Iwona Mądro K Dębica    
31 Michał Cudecki M Dębica    
32 Dariusz Sowa M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy  
33 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER'S GYM  
34 Aneta Łątka K Pleśna Aktywna Pleśna  
35 Krystian Cielak M Paszczyna GrupaGSM.pl  
36 jaroslaw mucha M otwock z  
37 TOMASZ KRZYŻANOWSKI M DĘBICA BOBO TEAM Tak
38 Marcin Małek M Lisia Góra   Tak
39 Patryk Stanosz M Pawęzów   Tak
40 Anna Nykiel M Dębica    
41 PIOTR KOPACZ M RADOMYŚL WIELKI perfex mielec  
42 Paweł Książnicki M Dębica    
43 Paulina Ślęzak K Miłosław WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE Tak
44 Małgorzata Garstka K Januszkowice   Tak
45 Jolanta Koczaja K Sowina Polacy Biegają w UK Tak
46 Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
47 Magdalena Lenczowska K Straszęcin   Tak
48 Michał Świstak M Dębica    
49 Anna Urbanik K Dębica Pędzące Ślimaki Tak
50 Natalia Sikora K Dębica Pędzące Ślimaki  
51 Paweł Malik M Kraków Dżystek Tak
52 Iwona Mądro K Dębica    
53 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA 1971 Tak
54 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂  
55 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂  
56 Marta Pluta K Brzeźnica Dzikie Mustangi Tak
57 Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy  
58 Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master's Gym  
59 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

Biegu Przełajowego PARTYZANT - PATROLE

Liczba uczestników: 3
Lp Imię 1 Nazwisko 1 Imię 2 Nazwisko 2 Imię 3 Nazwisko 3 Miejscowość NAZWA PATROLU Opłacone
1 Agnieszka Żurek Jan Kościak Sebastian Pluta Brzeźnica Dzikie Mustangi Tak
2 Anna Puzio Paweł Serafin Waldemar Puzio Dębica Maratończyk Dębica Tak
3 Kinga Mazur Wiesław Nauka Ireneusz Mazur Dębica Dębickie Gepardy Tak

Szczegóły

Data:
25 Sie 2018
Typ:

Organizator

Klub Biegacza Maratończyk Dębica
Telefon:
502 465 117
Email:
kontakt@maratonczyk-debica.pl
Strona internetowa:
maratonczyk-debica.pl