- To event minęło.
XIV Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
18 września 2021
Wydarzenie Nawigacja
Organizatorzy:
UKS „Gryf” Szymbark Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku, Gmina Gorlice.
Termin i miejsce:
18 września 2021 r. (sobota) – początek godz. 10.00.
Start i meta: Przystanek Szymbark (teren rekreacyjny w pobliżu Kasztelu w Szymbarku).
Biuro zawodów, toalety, szatnie, depozyt – budynek sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szymbarku (ok. 300 m od miejsca startu)
Cel imprezy rekreacyjno – sportowej:
popularyzacja aktywności ruchowej i sportu amatorskiego dla wszystkich, szczególnie całych rodzin,
integracja różnych grup wiekowych i środowisk biegowych regionu Małopolski i Podkarpacia,
promocja Gminy Gorlice i jej walorów krajoznawczych,
promocja zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych,
ruch na powietrzu jako forma zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.
Organizator ustala limit uczestników:
– nordic walking: 40 uczestników
– dystans 5 km: 60 uczestników
– dystans 10 km: 100 uczestników. W przypadku wyczerpania się limitu uczestników rejestracja zostanie zamknięta. W razie osiągnięcia limitu uczestników na poszczególnych trasach organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby uczestników w poszczególnych biegach.
Zgłoszenia:
Zapisy na dystanse 5 km, 10 km oraz nordic walking online poprzez stronę internetową: kepasport.pl/wydarzenia do dnia 16.09.2021 r. (czwartek) oraz w biurze zawodów w dniu imprezy. (ilość ograniczona)
Program zawodów:
8.00 – 11.00 – przyjmowanie zgłoszeń oraz weryfikacja zawodników w Biurze Zawodów
(Uwaga!
Wydawanie numerów startowych do biegów dla dzieci i młodzieży w godzinach 8.00 – 9.30.
Wydawanie numerów startowych i czipów dla startujących w nordic walking w godzinach 8.00 – 10.00.
Wydawanie numerów startowych dla startujących w biegu na biegu na 5 km i 10 km w godzinach 8.00 – 11.00)
10.00 – otwarcie imprezy
10.10 – bieg MALUCHÓW (rocznik 2014 i młodsi) dystans 200m
10.25 – bieg DZIECI MŁODSZYCH (roczniki 2012 – 2013) dystans 300 m
10.45 – start nordic walking K i M na dystansie 5 km (bez ograniczeń wiekowych)
10.50 – bieg DZIECI STARSZYCH (roczniki 2009 – 2011) dystans 600 m
11.05 – bieg MŁODZIEŻY (roczniki 2007 – 2008) dystans 1000 m
11.30 – bieg główny kobiet i mężczyzn na dystansie 10 km (rocznik 2003 i starsi) i bieg 5 km
13.15 – dekoracja zwycięzców w biegach dzieci i młodzieży
13.45 – dekoracja zwycięzców w biegu na 10 km, 5 km i nordic walking
0o. 14.15 – zakończenie imprezy
Kategorie w biegu głównym na 10 km kobiet i mężczyzn
Klasyfikacja generalna K i M
K1 – do 25 r. życia (rocznik 1996 i młodsze)
K2 – do 35 r. życia (roczniki 1995 – 1986)
K3 – od 45 r. życia (rocznik 1985 i starsze)
M1 – do 35 r. życia (rocznik 1986 i młodsi)
M2 – do 55 r. życia (roczniki 1966 – 1985)
M3 – od 56 r. życia (rocznik 1965 i starsi)
UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii.
Wyróżnienia i ewentualne nagrody rzeczowe w klasyfikacji generalnej nie dublują się z kategoriami wiekowymi.
W biegu na 5 km oraz w konkurencji nordic walking przewidziana jest tylko klasyfikacja ogólna kobiet i mężczyzn.
Nagrody:
za miejsca I – puchar, medal, dyplom, upominki rzeczowe,
za miejsca II – III w biegach 200 m – 10 km – medal oraz dyplom, upominki rzeczowe,
wszyscy, którzy ukończą biegi otrzymają pamiątkowy medal.
Trasy:
Trasy biegów oznakowane o nawierzchni asfaltowej (częściowo szutrowej), o profilu pofałdowanym z 2 punktami odświeżana (z wodą) wytyczone w terenie atrakcyjnym widokowo (przyroda i zabytki).
Nordic walking – 1 pętla o długości 5 km,
Bieg na 5 km – 1 pętla o długości ok. 5 km,
Bieg na 10 km – 2 pętle o długości ok. 5 km.
Organizatorzy ze względów na aktualne ograniczenia sanitarne informują, że:
– w biurze zawodów obowiązują wszystkich uczestników (zapisujących i odbierających numery startowe) maseczki oraz dezynfekcja rąk przed i po wejściu,
– kibice uczestniczący w imprezie mogą przebywać w pobliżu mety biegu tylko w wyznaczonym dla nich sektorze, dbając o zachowanie stosownego dystansu,
– uczestnikom zawodów zapewnione zostaną niezbędne środki dezynfekujące,
– pomieszczenia sanitarne: szatnie, toalety, prysznice będą poddawane systematycznej dezynfekcji.
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 10 km
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil | Wędrychowicz | M | Gorlice | ||
2 | Katarzyna | Dylag | K | Biecz | ||
3 | Iwona | Holik | K | Biecz | ||
4 | Grzegorz | Wędrychowicz | M | Gorlice | Run4Fun | |
5 | Krzysztof | Kubacki | M | Szymbark | Nadleśnictwo Łosie | |
6 | Tak | Ewa | Janik-Dybaś | K | Gorlice | Parcela Team |
7 | Tak | JACEK | JANUS | M | Ptaszkowa | RTCK W ŻYCIU |
8 | Mateusz | Pliś | M | Rzeszów | ||
9 | Tak | Karol | Galas | M | Gorlice | Parcela Team |
10 | Tak | Mieczysław | Galas | M | Gorlice | Parcela Team |
11 | Mieczysław | Galas | M | Gorlice | Parcela Team | |
12 | Tak | Marcelina | Gaborek | K | Kamionka Wielka | |
13 | Mateusz | Bryg | M | Gorlice | Maraton Gorlice | |
14 | Tak | Ireneusz | Łachmanek | M | Gorlice | |
15 | Wiesław | Kozioł | M | Krosno | dzikie życie run team | |
16 | Tak | Jan | Adamczyk | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa |
17 | Tak | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz, |
18 | Daniel | Chmielowiec | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | |
19 | Tak | Michał | Osysko | M | Wojnicz | |
20 | Jarosław | Szmist | M | Swierzowa Polska | KB Athletic Zrecin | |
21 | Tak | Andrzej | Reczkowski | M | Nienaszów | KB Athletic Zręcin |
22 | Tak | Grzegorz | MARECIK | M | LIPNICA MUROWANA | |
23 | Tak | Wojciech | Zapłata | M | Gorlice | |
24 | Andrzej | Reczkowski | M | Nienaszów | Atletic Zręcin | |
25 | Tak | Rafał | Ogórek | M | Nowy Sącz | |
26 | Tak | Monika | Ogórek | K | Nowy Sącz | Brygada Beskidów |
27 | Tak | Gabriel | Nowak | M | Wójtowa | |
28 | Tak | Michał | Liana | M | Gorlice | |
29 | Tak | Aleksander | Szurek | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa |
30 | Tak | Krzysztof | Tabaszewski | M | Wysowa-Zdrój | Hyc Hyc Koza TEAM |
31 | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | - | |
32 | Tak | Łukasz | Trzepak | M | Hańczowa | |
33 | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | ||
34 | Tak | Patrycja | Tumidajewicz | K | Libusza | |
35 | Tak | Jerzy | Kamiński | M | Szymbark | Maraton Gorlice |
36 | Ewa | Kulczyk | K | Gdynia | Ultra Way team | |
37 | Tak | Jaroslaw | Joniec | M | Nowy Sacz | |
38 | Wojciech | Krokowski | M | Jasło | Biegowa Wesoła Grupa | |
39 | Dominik | Kryca | M | Tarnów | Team Kopeć | |
40 | Tak | Artur | Borycki | M | Dąbrowa Tarnowska | |
41 | Tak | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
42 | Janusz | Kos | M | Szczepańcows | Posmakuj run team | |
43 | Tak | Ewa | Janik-Dybaś | K | Gorlice | Parcela Team |
44 | Tak | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
45 | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team | |
46 | Tak | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
47 | Tak | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
48 | Tak | Paweł | Puścizna | M | Gorlice | Saint-Gobain SQUAD |
49 | Tak | mariola | marszałek | K | Rzezawa | mcp team |
50 | Tak | Darek | Marszałek | M | Rzezawa | mcp team |
51 | Tak | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
52 | Tak | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
53 | Tak | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
54 | Tak | Marek | Konieczny | M | Ropica Górna | GGB |
55 | Tak | Bartłomiej | Olbrych | M | Binarowa | nastopy.pl / KWP Kraków |
56 | Tak | Artur | Woźniak | M | Dominikowice | |
57 | Tomasz | Pyznar | M | Gorlice | Grupetto Gorlice | |
58 | Patryk | Zabawa | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
59 | Tak | Adrian | Wojtas | M | Ropica Polska | Gorlicka Grupa Biegowa |
60 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 5 km
Lp | Opłacone | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg 5 | Aneta | Młynarczyk | K | GORLICE | Gorlickie Lwy, gorlicka grupa biegowa | |
2 | NW | Jolanta | Wojtas | K | Ropica Polska | ||
3 | Bieg 5 | Aneta | Młynarczyk | K | Gorlice | Gorlickie Lwy, Gorlicka Grupa Biegowa | |
4 | Bieg 5 | Martyna | Pękala | K | Szymbark | ||
5 | Bieg 5 | Lucyna | Ciszczoń | K | Gorlice | ggb | |
6 | Tak | Bieg 5 | Daniel | Krok | M | Szymbark | |
7 | NW | Edyta | Woldańska | K | Złota | ||
8 | Bieg 5 | Krzysztof | Prokop | M | Kobylanka | ||
9 | Bieg 5 | Wojciech | Czochór | M | Szymbrk | Maraton Gorlice | |
10 | Tak | Bieg 5 | Szymon | Piszczyk | M | Lipinki | |
11 | Bieg 5 | Grzegorz | Papciak | M | Jasło | Orion | |
12 | Tak | Bieg 5 | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | Orion |
13 | Bieg 5 | Mateusz | Baran | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | |
14 | Tak | Bieg 5 | Tomasz | Góra | M | Gołkowice | Sacerdos |
15 | Tak | Bieg 5 | Wojtek | Baziak | M | Uście Gorlickie | Hyc Hyc Koza TEAM |
16 | Tak | Bieg 5 | Rafał | Kornek | M | Gorlice | Rafka |
17 | Tak | Bieg 5 | Adam | Ochwat | M | Staszkówka | |
18 | Bieg 5 | Aleksandra | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa | |
19 | Tak | NW | Dominika | Szarowicz | K | Gorlice | GorliceBike |
20 | Tak | NW | Agnieszka | Zaplata | K | Gorlice | |
21 | Tak | NW | Izabela | Zaplata | K | Gorluce | |
22 | Tak | Bieg 5 | Ryszard | Fiega | M | Szymbark | Maraton Gorlice |
23 | NW | Joanna | Walkowiak | K | Dębica | ||
24 | Tak | NW | Marek | Wieczorek | M | Kraków | Brak |
25 | NW | Paweł | Madejski | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
26 | Tak | Bieg 5 | Grzegorz | Krerowicz | M | Nowy Sacz | Biegam bo Lubie |
27 | Tak | Bieg 5 | Sławomir | Piszczyk | M | Lipinki | |
28 | Bieg 5 | Tomasz | Oleś | M | Nowy Sącz | ||
29 | Tak | NW | Roman | Podorski | M | Tarnów | STG Tarnów |
30 | Tak | Bieg 5 | Marek | Podraza | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa |
31 | Tak | NW | Marek | Sokołowski | M | RYMANÓW-ZDRÓJ | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ Rymanów |
32 | NW | Mateusz | Kalita | M | Żabno | ||
33 | Tak | Bieg 5 | Antoni | Kosiba | M | Kryg | Saint-Gobain SQUAD |
34 | Bieg 5 | Antoni | Kosiba | M | Kryg | Saint-Gobain SQUAD | |
35 | NW | Dorota | Słobodzian | K | Tarnów | ||
36 | NW | Janusz | Padło | M | WIERZCHOSŁAWICE | BYDLE DO PRZODU | |
37 | NW | Marek | Wieczorek | M | Kraków | brak | |
38 | NW | Marek | Wieczorek | M | Kraków | brak | |
39 | NW | Marcin | Wieczorek | M | Kraków | brak | |
40 | Tak | Bieg 5 | Czesław | Furmanek | M | Jasło - Trzcinica | |
41 | NW | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Tarnów | |
42 | NW | Jerzy Piotr | Krakowski | M | Mielec | PTG Sokół 1893 Mielec | |
43 | Bieg 5 | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | |
44 | NW | Barbara | Baran | K | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | |
45 | Tak | NW | Henryk | Rost | M | Nowy Sącz | niezrzeszony |
46 | Bieg 5 | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy | |
47 | NW | Jolanta | Wiktor | K | Straszęcin | ||
48 | Tak | NW | Monika | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
49 | Tak | Bieg 5 | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
50 | Tak | Bieg 5 | Arkadiusz | Tokarczyk | M | Gorlice | |
51 | Bieg 5 | Gabriela | Mazur | K | Biecz | Maraton Gorlice | |
52 | Tak | Bieg 5 | Adam | Podraza | M | Jodłowa | WILKI Jodłowa |
53 | Bieg 5 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Biegi Dzieci - XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Izabela | Hajduk | K | roczniki 2012 – 2013 | SZYMBARK |
2 | Błażej | Hajduk | M | rocznik 2014 i młodsi | SZYMBARK |
3 | Jan | Mrozek | M | rocznik 2014 i młodsi | Kraków |
4 | NIKODEM | RADZIK | M | roczniki 2007 – 2008 | Ptaszkowa |
5 | KAMIL | JANUS | M | roczniki 2007 – 2008 | Ptaszkowa |
6 | Hubert | Krok | M | roczniki 2012 – 2013 | Szymbark |
7 | Alan | Warcholik | M | roczniki 2009 – 2011 | Szymbark |
8 | Amelia | Tereszkiewicz | K | roczniki 2012 – 2013 | Szymbark |
9 | Oliwier | Tokarczyk | M | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
10 | Dawid | Tokarczyk | M | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
11 | Gabriela | Bryg | K | roczniki 2009 – 2011 | Gorlice |
12 | Julian | Smołkowicz | M | rocznik 2014 i młodsi | Stróżówka |
13 | Gabriel | Smołkowicz | M | rocznik 2014 i młodsi | Stróżówka |
14 | Kornelia | Stachura | K | roczniki 2009 – 2011 | Nowy Sącz |
15 | AURELIA | Litwa | K | rocznik 2014 i młodsi | Szymbark |
16 | Eryk | Mosoń | M | roczniki 2009 – 2011 | Libusza |
17 | Lena | Mosoń | K | rocznik 2014 i młodsi | Libusza |
18 | Alan | Prokop | M | roczniki 2009 – 2011 | Libusza |
19 | Amelka | Prokop | K | rocznik 2014 i młodsi | Libusza |
20 | Liliana | Marecik | K | rocznik 2014 i młodsi | Tarnów |
21 | Jan | Marecik | M | rocznik 2014 i młodsi | Tarnów |
22 | Jan | Wroński | M | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
23 | Lena | Kuna | K | rocznik 2014 i młodsi | Zagórzany |
24 | Angelika | MARECIK | K | roczniki 2012 – 2013 | LIPNICA MUROWANA |
25 | Alicja | MARECIK | K | rocznik 2014 i młodsi | LIPNICA MUROWANA |
26 | Damian | MARECIK | M | roczniki 2009 – 2011 | LIPNICA MUROWANA |
27 | Zuzanna | Kruczak | K | roczniki 2012 – 2013 | Szymbark |
28 | Tymoteusz | Kruczak | M | rocznik 2014 i młodsi | Szymbark |
29 | Paulinka | Gadzała | K | roczniki 2009 – 2011 | Jasło |
30 | Bartłomiej | Gadzała | M | roczniki 2007 – 2008 | Jasło |
31 | Emilia | Dyczko | K | roczniki 2009 – 2011 | Męcina Mała |
32 | Mikołaj | Wal | M | roczniki 2012 – 2013 | Gorlice |
33 | Kaja | Del Ciello | K | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
34 | Klara | Jojczyk | K | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
35 | Kamila | Jojczyk | K | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
36 | Dominik | Jojczyk | M | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
37 | Miłosz | Brzęk | M | roczniki 2012 – 2013 | Staszkówka |
38 | Eliza | Czyżykiewicz | K | rocznik 2014 i młodsi | Zagórzany |
39 | Stanisław | Stec | M | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
40 | Martyna | Teska | K | roczniki 2012 – 2013 | Gdynia |
41 | Martyna | Teska | K | roczniki 2012 – 2013 | Gdynia |
42 | Patrycja | Teska | K | roczniki 2007 – 2008 | Gdynia |
43 | Nina | Borycka | K | rocznik 2014 i młodsi | Dąbrowa Tarnowska |
44 | Magdalena | Myśliwiec | K | rocznik 2014 i młodsi | Dębowiec |
45 | Łucja | Rusin | K | rocznik 2014 i młodsi | Gorlice |
46 | Tymon | Kwiek | M | rocznik 2014 i młodsi | Tarnów |
47 | Gabriela | Kwiek | K | roczniki 2012 – 2013 | Tarnów |
48 | Igor | Krakowski | M | roczniki 2012 – 2013 | Mielec |
49 | Marek | Wieczorek | M | roczniki 2007 – 2008 | Kraków |
50 | Hanna | Wieczorek | K | rocznik 2014 i młodsi | Kraków |
51 | Weronika | Baran | K | roczniki 2007 – 2008 | Jodłowa |
52 | Aleksandra | Baran | K | roczniki 2009 – 2011 | Jodłowa |
53 | Adrian | Baran | M | rocznik 2014 i młodsi | Jodłowa |
54 | Damian | Jagoda | M | roczniki 2009 – 2011 | Kryg |
55 | Jakub | Jagoda | M | rocznik 2014 i młodsi | Kryg |
56 | Aleksandra | Podraza | K | roczniki 2007 – 2008 | Jodłowa |
57 | Karolina | Podraza | K | roczniki 2012 – 2013 | Jodłowa |
58 | Jarosław | Makowiec | M | rocznik 2014 i młodsi | Tuchów |