Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

VI Bieg Burzyński

2 Cze 2019

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu VI Bieg Burzyński , w dniu 2.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu VI Bieg Burzyński , w dniu 2.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu VI Bieg Burzyński , w dniu 2.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

TERMIN I MIEJSCE:

  • – 2 czerwca 2019r. (niedziela) – Burzyn
    – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
  • – Biuro zawodów: 8:30-10:30
  • – Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (stadion)
  • Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 11:00   (zamknięcie trasy 12:30)
  • Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 11:00  (zamknięcie trasy 12:30)
  • – Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

 

Bieg główny – 10 km:

  • – Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
  • – Limit czasowy: 90 minut
  • – Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
  • – Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Bieg 10 km – Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

 

I Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking
Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking. (szczegóły w regulaminie)
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.

Prowadzone będą kategorie wiekowe:

M-1 16 – 35 lat                         K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat                        K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat +                            K-3 50 lat +

  • LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW MARSZU NORDIC WALKING oraz Biegu Głównego.

Co m.in. znajdziesz w pakiecie?

Super Torba oraz Żel regenerujący od Salco Therapy 200ml


Piękny Odlewany Medal otrzymasz na mecie.

TRASA

 

VI Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 368
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Tomasz Szarkowicz M Kraków  
2 Henryk Smagacz M Stara Jastrząbka Dębickie Gepardy Tak
3 Mariusz Przystał M Ujanowice AKS Ujanowice Tak
4 Paweł Skop M Przecław wkurw_team
5 Adrian Sadlej M Brzesko KLUB BIEGOWY PERŁA
6 Maciej Adamczyk M Piaseczno HGR-M Tak
7 Daria Sulikowska K Piaseczno   Tak
8 Karolina Białas K Łęg Tarnowski  
9 Dariusz Adamowski M Tarnów  
10 Anna Drużkowska K Łysa Góra  
11 Andrzej Rzeźnik M Korczyna  
12 Elżbieta Prajznar K Korczyna   Tak
13 Michał Niemiec M TARNÓW  
14 SANDRA STĘPNIEWSKA-WŁOCH K Wieliczka   Tak
15 Jarosław Wrona M koszyce wielkie   Tak
16 Katarzyna Jachym K Tarnów   Tak
17 Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG Tak
18 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów   Tak
19 Dominika Szewczyk K Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom
20 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów Tak
21 Łukasz Nawracaj M Jodłowa NAW-MOT Jodłowa
22 Paulina Borek K Tarnów Decathlon Tarnów Tak
23 Barbara Wajda K Korczyna  
24 Marek Dzierwa M Wisowa WISOWA Tak
25 Joanna Słowińska M Wola Rzędzińska   Tak
26 Łukasz Kuklinski M Tarnów  
27 Jaroslaw Gniady M Blonie Creative Bochnia biega team Tak
28 Michał Nalepka M Łęki Dolne   Tak
29 Krystian Kubas M Tarnów   Tak
30 Rafał Wojtanowski M Tarnów   Tak
31 Michał Jamioł M Kielce   Tak
32 Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team Tak
33 Patryk Galas M Jastrzębia   Tak
34 Kamil Ludwa M Jastrzębia   Tak
35 Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy Tak
36 Przemysław Lorkiewicz M Rudka   Tak
37 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
38 PIOTR DOBOSZ M ŻARÓWKA SPRINT RADOMYŚLWIELKI Tak
39 Maciej Rudek M Tarnów   Tak
40 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy Tak
41 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy
42 Patryk Galas M Jastrzębia  
43 Beata Skóra K Wierzchosławice  
44 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
45 Paulina Nowak K Tarnow6 Spartan Tak
46 Paweł Zięba M Łużna   Tak
47 Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin Tak
48 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska  
49 OSKAR BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE  
50 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE  
51 Marcin Skóra M Tarnów MOCNA EKIPA Z TARNOWA Tak
52 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
53 Sebastian Wałaszek M Łukowa  
54 Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
55 Tomasz Hajduk M GORLICE   Tak
56 Barbara Wajda K Korczyna  
57 Alicja Kaczyńska K Rzeszów Perfect Runner Team Tak
58 Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE Tak
59 Tomasz Zięcina M Tarnów   Tak
60 Grzegorz Polański M Pleśna Wesoły Bob Tak
61 joanna przekasa K tarnów NIEZAWODNI TEAM Tak
62 FILIP Chrzanowski M Tuchów  
63 Marcin Zygmunt M Gorlice  
64 Jakub Siadek M Tarnów DUONET Tak
65 Tomasz Mordarski M Gorlice Gksw
66 Mateusz Bryg M Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki Tak
67 Krzysztof Konieczny M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
68 Sebastian Świeca M Tarnów   Tak
69 Magdalena Wojcieszek K Tarnow   Tak
70 Paulina Szurek K Moderówka   Tak
71 Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
72 Agnieszka Olbrot K Jasło   Tak
73 Dariusz Niemiec M Jasło   Tak
74 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K TEAM TARNÓW
75 Agnieszka Olbrot K Jasło  
76 Partycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
77 Grzegorz Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team Tak
78 Daniel Chmielowiec M Szymbark Gorlicka grupa biegowa
79 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
80 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
81 Grzegorz Grzegórzko M Tarnów MOLO TEAM
82 JAN MIETELSKI M KRAKÓW NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY Tak
83 Marek Surmacz M Tuchów   Tak
84 Marcin Kokoszka M Bochnia  
85 Edyta Syrek-Sokołowska M Przysieki   Tak
86 Patrycja Półtorak K Kraków  
87 Grzegorz Rybiński M Proszowice RUN RYBKA RUN
88 Łukasz Kawik M Brzozówka TKS Kyokushin Karate Tak
89 Aneta Kawik K Brzozówka TKS Kyokushin Karate Tak
90 Dawid Miłkowski M Tursko   Tak
91 Łukasz Mikrut M Zalasowa   Tak
92 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon
93 Jozef Jodlowski M brzesko  
94 Janusz Podgórski M Klecie OSKARJA Tak
95 Ewa Dach K Tarnów  
96 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik  
97 Pawel Dudek M Wola Zyrakowska  
98 Tadeusz Kokoszka M Tarnów  
99 Jan Rosiek M Łosie Klub morsów "Klimatyzacja"
100 Gabriela Zaucha K Tarnowiec   Tak
101 leszek pięta M trzcinica   Tak
102 Tinka Klemová K Košice Autoservis ERIKA running team Tak
103 Kamil Zelenák M Košice Autoservis ERIKA running team
104 Karolina Natkaniec K Kraków BeFit24Team Tak
105 Joanna Przeklasa K Tarniw Niezawodny team
106 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
107 Dawid Świerczek M Jadowniki   Tak
108 Maja Udała K Kraków   Tak
109 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
110 Aneta Olech K Kraków BeFit24Team Tak
111 Mateusz Machlowski M Zabierzów BeFit24Team Tak
112 Katarzyna Kocon K Kraków BeFit24Team Tak
113 Wojciech Krokowski M 38-200Jasło BWG Ekonomic
114 Justyna Kurtek K Krakow BeFit24Team Tak
115 Michał Bergański M Grybów Brygada Beskidów
116 Mariusz Żółtak M Kraków   Tak
117 Wiesław Misiak M Kraków BeFit24team Tak
118 Przemysław Królikowski M Kraków BeFit24team Tak
119 Agnieszka Cyganek K Kraków BeFit24team Tak
120 Józef Mikołajczyk M Folusz Folusz team
121 Iza Ptaszek K Kraków Shamrock Beavers Zielonki
122 Wojciech Sułkowski M LIMANOWA Limanowa Biega Tak
123 Michał Turlej M Brzesko-Jasień  
124 Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa Tak
125 Czesław Pawłowski M Nowy Sącz   Tak
126 Konrad Jurek M Kraków KBTRSTRUKT
127 Paweł Cebula M Jasień Grubo Po 30 Tak
128 Bartłomiej Baran M Szymbark   Tak
129 Kinga Więch K Skrzyszów   Tak
130 Jan Sanocki M Borek Creative Bochnia biega team Tak
131 Agnieszka Kowalska Bartkowska K Skrzyszów   Tak
132 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon
133 Łukasz Kubicki M Iwonicz Zdrój Kubiccy
134 Wojciech Bilik M Krosno Samotni Wędrowcy
135 Jacek Starzyk M Olkusz   Tak
136 Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
137 Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów
138 Jarosław Zając M Pogórska Wola   Tak
139 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
140 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
141 Grazyna Martuś K Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
142 Pawel Martuś M Bobowa Bobowska grupa biegowa Tak
143 Maciej Karpiel M Tuchów Taekwondo Tuchów
144 Nina Skalak M Ilkowice  
145 Kinga Tokarz K Tarnów Łobuzy Team
146 Joanna Szczurek K Tarnów   Tak
147 Mariusz Gniadek M Brzozowa Szypki jak Jaszczomb 😉 Tak
148 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła Tak
149 Krzysztof Ptak M Tarnów   Tak
150 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
151 Rafał Ciesielski M Dąbrówka Tuchowska   Tak
152 Krzysztof Rempała M Burzyn LKS Burzyn Tak
153 Mariusz Bielawa M Żyraków  
154 Mariusz Bielawa M Żyraków  
155 Ryszard KLAMUT M Jabłonica Polsks Jabłonica
156 Krzysztof Klimas M Myślenice JJ TEAM Tak
157 janusz czuban M Tarnów   Tak
158 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
159 Rafał Muniak M Tuszyma   Tak
160 Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa KS Limanowa Forrest & MKS Limanovia & MaratonyPolskie.PL TEAM Tak
161 TOMASZ GLEISNER M Tarnów, Poland EKIPA z TARNOWA Tak
162 Jacek Józefczyk M Tuchów   Tak
163 Joanna Kowalczyk K Kraków LUX TORPEDA Małopolska
164 Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group Running Team Tak
165 Daniel Flądro M Wokowice Klub Biegowy Perła Tak
166 Iwona Nowak K Zbylitowska Góra  
167 Rafał Plewa M Jadowniki   Tak
168 Przemysław Bień M Ryglice KS Ryglice-Sekcja biegowa Tak
169 Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
170 Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
171 Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
172 Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
173 Aleksander Kajmowicz M Tuchów P T G Sokół - Tuchów Tak
174 Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn Tak
175 Daniel Gaik M Żabno OSP ŻABNO Tak
176 Artur Furmański M Tarnów RodzinaNaMedal Tak
177 Angelika Jasińska K Wierzchosławice   Tak
178 Tomasz Ziobro M Krosno Krosno Miasto Szkła Tak
179 Monika ŁABNO K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
180 Wioletta Kawa K Zalasowa   Tak
181 Mateusz Marta M Kraków SA PSP Kraków Tak
182 Paweł Podlasek M Dębica   Tak
183 Patrycja Podlasek K Dębica   Tak
184 Bartosz Miękina M Tarnów wkurw_team Tak
185 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa Tak
186 Edyta Pawłowicz K Zalasowa   Tak
187 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
188 Artur Chopin-Stefańczyk M Kraków Wyrobyart.pl Tak
189 Anna Trybalska K Brzesko  
190 Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group Tak
191 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy
192 Grzegorz Moździerz M Tarnów   Tak
193 Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
194 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
195 Katarzyna Jankosz K Pilzno   Tak
196 Łukasz Kubicki M Iwonicz Zdrój Kubiccy Tak
197 Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
198 Jarosław Gniady M Tarnow  
199 Jacek Lesiak M Dębica   Tak
200 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej Tak
201 Maciej Dudek M Tarnów Lks Burzyn Tak
202 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
203 Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
204 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂 Tak
205 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂 Tak
206 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk Tak
207 Paweł Mleczko M Tarnów  
208 Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
209 Anna Capinska K Stróża Night runners Tak
210 Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki  
211 LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
212 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
213 Igor Zborowski M Krynica-Zdrój  
214 Jakub Miłkowski M Tarnów   Tak
215 Artur Borycki M DABROWA TARNOWSKA   Tak
216 Marcin Lampart M Dębica Akademia małego strażaka Tak
217 Tomasz Bogutyn M Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB Tak
218 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA
219 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
220 Katarzyna Kępowicz K Szynwałd  
221 Kamil Indyk M Rzeszów Husaria Race Team Tak
222 anna666153323@gmail.com Sokół M Brzeźnica Czarne Gryfy
223 Konrad Obidziński M Kraków   Tak
224 Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Tak
225 Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Tak
226 Magdalena Syrek K Tarnów   Tak
227 JÓZEF Rojek M Ropczyce  
228 Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA Tak
229 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
230 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice
231 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
232 Michał Szczerba M Tuchów   Tak
233 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
234 Andrzej Wieczorek M Tarnów   Tak
235 Kinga Burza K Burzyn   Tak
236 Sławomir Sikora M Tarnów #RaceBrothers Tak
237 Łukasz Adamaszek M Skawina   Tak
238 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
239 Anna Czarnik K Zalasowa   Tak
240 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team
241 Michal Witalis M Jasło   Tak
242 MICHAŁ ŁANOCHA M Jasień   Tak
243 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE  
244 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
245 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
246 Bartłomiej Olearczyk M Dębica Dębickie Gepardy Tak
247 Daniel Słowik M Zabno Gang Zakręconych Mastersów
248 Adam Rolek M Cieklin   Tak
249 Wojciech Guzik M Miejsce Piastowe 1970 Tak
250 Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice Tak
251 Kamil Ciuruś M Bucze   Tak
252 Krystian Gawlik M Kruzlowa Wyżna 113   Tak
253 stanisław śmigacz M Kruzlowa   Tak
254 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
255 Piotr Tuszkiewicz M Tarnów   Tak
256 Dariusz Jamka M Tarnów  
257 Dariusz Zadarnowski M Kraków   Tak
258 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA Tak
259 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy Tak
260 Patrycja Strzesak K Szczepanowice   Tak
261 Anna Kusion K Tarnów   Tak
262 Rafał Plewa M Jadowniki  
263 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
264 Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy Tak
265 Piotr Kupiec M Ryglice   Tak
266 Iza Ptaszek K Kraków Shamrock Beavers Zielonki Poland
267 Andrzej Mikrut M Ryglice   Tak
268 Anna Walczyk K Dębica Dębickie Gepardy Tak
269 Dawid Zachara M Mokrzyska   Tak
270 Marta Lampart K Dębica   Tak
271 Mariola Mazur K Debica Dzikie Mustangi
272 Dorota Lampart K Debica   Tak
273 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
274 Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
275 Tomasz Gałaczynski M Mielec  
276 Grzegorz Ast M Jedlicze Amstaff Team Jedlicze
277 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
278 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
279 Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners Tak
280 Barbara Malaga K Podegrodzie MALAGA Team
281 Bogdan Malaga M Podegrodzie MALAGA Team
282 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY
283 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce Tak
284 Bogdan Pięta M Mielec Run For Fun Tak
285 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
286 Aneta Giełbaga K Pustynia Active Team Tak
287 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM Tak
288 Jarosław Jachimowicz M Tarnów   Tak
289 Krzysztof Kurkiewicz M Michałowice QŁYNYCZ TEAM Tak
290 Marzena Moskal K Krosno   Tak
291 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble Tak
292 Weronika Orłów K Meszna Opacka Osp Meszna Opacka Tak
293 Kinga Małek K Ryglice   Tak
294 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
295 Albert Mikrut M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
296 Krzysztof Dziadkowiec M Niepolomice FitClub24 Tak
297 GRZEGORZ KUCZEK M TARNÓW   Tak
298 Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG Tarnów
299 Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team
300 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
301 Łukasz Karaś M Tarnów Ekipa z Tarnowa
302 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN Tak
303 Sławomir Krzak M Tarnów   Tak
304 magda duda K zurowa  
305 ADAM WISNIOWSKI M DEBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
306 Dorota Klimek K Nowy Sącz  
307 Ryszard Klamut M Jabłonica Polska Jabłonica
308 Anna Sobiegraj K Tarnów  
309 KAROLINA GAWLIK K TARNÓW  
310 Marcin Batora M Dębica SRTG Dębica Tak
311 Patryk Zabawa M Gorlice Ambasadorzy Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice
312 Karol Majewski M Skarżysko - Kamienna 3:33 TEAM
313 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
314 Katarzyna Zembaczyńska K Kraków   Tak
315 MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. Milan Tak
316 Robert Pisz M Jasło Orion Tak
317 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
318 Agnieszka Raś K Kraków Husaria Race Team Tak
319 Łukasz Kopek M Gromnik Run Team Gromnik Tak
320 Paweł Birczyński M Kraków   Tak
321 Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa Tak
322 Daniel Bartkowski M Tuchów   Tak
323 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
324 Jerzy Strojny M Karwodrza -
325 Michał Karcz M Borków   Tak
326 Agnieszka Fit K Kielce Kijowe Lejdis
327 Andrzej Sak M Tarnów   Tak
328 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
329 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce
330 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
331 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
332 Dominik Mikuś M Jasło   Tak
333 Dawid Golonka M Jasło   Tak
334 Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro
335 Edyta Grzyb K Zborowice   Tak
336 Maria Szot K Ujazd Brak Tak
337 Adam Świątek M Borzęcin  
338 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice  
339 Agata Wieczorek K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team
340 Klaudia Bojdo K Tarnów   Tak
341 Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
342 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
343 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
344 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
345 Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi   Tak
346 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
347 Piotrek Bieniek M Myślenice JJ Team
348 Martyna Ulman K Kraków JJ Team Tak
349 Józef Zborowski M Staszów STARiS Tak
350 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska Tak
351 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski   Tak
352 Paweł Cudek M Burzyn   Tak
353 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Tak
354 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
355 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn Tak
356 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
357 Zuzanna Martuszewska K Zborowice   Tak
358 Paweł Marcinkowski M Borzęcin   Tak
359 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW Tak
360 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
361 Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice   Tak
362 Lucyna Stec K Rzeszów  
363 Tomasz Babło M Radłów   Tak
364 Agata Zygmont K Chorzelów   Tak
365 Paulina Najdała K Łętowice   Tak
366 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska dzicz
367 Robert Michałowski M Tarnów   Tak
368 Karolina Świątek K Zalasowa  

VI Bieg Burzyński - NW

Liczba uczestników: 93
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Justyna Nidecka K Tarnow  
2 Radoslaw Niepokój M Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking
3 Agnieszka Galica-Niepokój K Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking
4 Jakub Wojtanowski M Tuchów   Tak
5 Ewa Dzierwa K Wisowa WISOWA Tak
6 Sebastian Zabawa M Tarnów   Tak
7 Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów Sokół Świat Pracy Tak
8 Beata Skóra K Wierzchosławice   Tak
9 Marcin Skóra M Wierzchosławice   Tak
10 HUBERT MUNIGA M BOGUMILOWICE   Tak
11 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA Tak
12 Anna Wójcik-Hirsz K Tarnów Biovitamed Tak
13 Agnieszka Tylutki K Tarnobrzeg TeBeG Runners Team Tak
14 Marek Sadko M Żabno Sokół Tarnów ŚWIAT PRACY
15 Danuta Dąbrowska M Tarnów STG Tarnów Tak
16 Maria Mondel Watrak K Tarnów   Tak
17 Marek Watrak M Tarnów   Tak
18 Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
19 Robert Piłat M Brzostek OSKARJA Tak
20 Małgorzata Stasiowska K Jasło OSKARJA Tak
21 magda duda K zurowa  
22 Katarzyna Dulęba K koszyce wielkie   Tak
23 Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa   Tak
24 Dariusz Jamka M Tarnów   Tak
25 Dorota Trzeciak K Libusza   Tak
26 Agnieszka Molczyk K Zgłobice   Tak
27 Piotr Molczyk M Zgłobice   Tak
28 Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
29 Bożena Starzyk K Olkusz   Tak
30 Agnieszka Tyrka K Tarnów  
31 Agnieszka Mazur K Tarnów  
32 Kinga Tokarz K Tarnów Łobuzy Team Tak
33 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice Wierzchosławice Tak
34 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
35 Maria Wantuch K Tarnów Sokół /świat Pracy Tak
36 Joanna Kowalczyk K Kraków LUX TORPEDA Małopolska
37 Tadeusz Kowalczyk M Kraków LUX TORPEDA Małopolska Tak
38 Danuta Pyjor K Tuchów  
39 Paulina Wyszyńska K Szynwałd   Tak
40 Agnieszka Podraza K Szynwałd   Tak
41 Oksana Szczepańska K Kraków  
42 Katarzyna Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
43 Anna Stefańczyk K Kraków   Tak
44 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
45 Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
46 Wiesław Rafa M Jasło   Tak
47 Ingo Wildauer M Malsch/Germany Team Erdinger alkoholfrei Tak
48 Iwona Różycka K Nowy Sącz   Tak
49 Jarosław Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
50 Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy Tak
51 ALICJA Jaworska K Tarnów   Tak
52 Beata Jeleń K Wola Rzędzińska   Tak
53 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
54 Lucyna Stec K Rzeszów  
55 Monika Lepionka K Rzeszów IndysioweLove Tak
56 Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy Tak
57 Małgorzata Łącka K Tarnów   Tak
58 Maria Dzikowska K Tymowa Zelinianka Tak
59 Ewa Góra K Tarnów   Tak
60 Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
61 Beata Adamaszek K Skawina   Tak
62 Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnòw   Tak
63 OLIWIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE  
64 CECYLIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE  
65 Małgorzata Janczak K Olesno   Tak
66 Janusz Bielamowicz M Niegłowice   Tak
67 Lucyna Krupa-Szado K Tarnów STG Tarnów Tak
68 Ewelina Olearczyk K Dębica Dębickie Gepardy Tak
69 Barbara Baran K Jodłowa JODŁOWA Tak
70 Dariusz Barnaś M Jaźwiny CZARNE GRYFY Tak
71 Maria Mondel Watrak K Tarnów  
72 Marek Watrak M Tarnów  
73 Danuta Lis K Dębica Dębickie Gepardy Tak
74 Małgorzata Kolodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy Tak
75 Wanda Kiełtyka K Turza   Tak
76 Urszula Dudek K Burzyn LKS Burzyn Tak
77 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogorskie Nordic Walking
78 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice 1977 Tak
79 Joanna Rapacz K Tarnów   Tak
80 Katarzyna Łoskot-Fit K Masłów Kijowe Lejdis Tak
81 Zuzanna Kras K Siedliska   Tak
82 Paweł Brodło M Tuchów   Tak
83 Ewa Sutkowska K Tarnow   Tak
84 Agnieszka Fit K Kielce Kijowe Lejdis Tak
85 Anna Karcz K Borków Kijowe Lejdis Tak
86 Gabriela Gajewicz-Rogala K Kielce Kijowe Lejdis
87 Justyna Liber-Opałko K Kielce Kijowe Lejdis Tak
88 Iwona Wielgosz K Jasło   Tak
89 Eleonora Mrożek K Wojnicz Spartan Training Group Tarnów Tak
90 Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
91 Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
92 Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
93 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn

Biegi Dzieci - VI Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 185
Lp Imię Nazwisko Płeć Grupa wiekowa - szkoła
1 Kamil Świegoda M Klasa IV-VI sz.podst.
2 Antoni Okaz M Klasa I-III sz.podst.
3 Maksymilian Bernal M Klasa I-III sz.podst.
4 Kamila Sękowska K Przedszkolak
5 Mikołaj Fudalej M Klasa I-III sz.podst.
6 Jakub Fudalej M Przedszkolak
7 Milena dawid K Klasa I-III sz.podst.
8 Krystian Łopatka M Klasa I-III sz.podst.
9 Agnieszka Łopatka K Klasa IV-VI sz.podst.
10 KINGA GOGOLA K Klasa I-III sz.podst.
11 PATRYK GOGOLA M Klasa IV-VI sz.podst.
12 Maria Jachym K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
13 Adrian Śniosek M Przedszkolak
14 Dominik Śniosek M Klasa I-III sz.podst.
15 Filip Śniosek M Klasa IV-VI sz.podst.
16 Daniel Szewczyk M Przedszkolak
17 Piotr Rzepka M Klasa I-III sz.podst.
18 Konrad Więcek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
19 Wojciech Czosnek M Przedszkolak
20 Michał Fiedor M Klasa I-III sz.podst.
21 Mateusz Trembecki M Klasa I-III sz.podst.
22 Dominika Trembecka K Klasa IV-VI sz.podst.
23 Emilia Stępińska K Klasa I-III sz.podst.
24 kamil stępiński M Klasa I-III sz.podst.
25 JULIA STĘPIŃSKA K Klasa IV-VI sz.podst.
26 Weronika Różycka K Klasa I-III sz.podst.
27 Oliwia Gniady K Klasa IV-VI sz.podst.
28 Jakub Gniady M Klasa IV-VI sz.podst.
29 Zuzanna Pypeć K Klasa IV-VI sz.podst.
30 Nicola Ryznarska K Klasa IV-VI sz.podst.
31 Nicola Ryznarska K Klasa IV-VI sz.podst.
32 Bartosz Zając M Klasa IV-VI sz.podst.
33 Sebastian Słowiński M Przedszkolak
34 Antoni Jamioł M Klasa IV-VI sz.podst.
35 Kacper Słowiński M Klasa I-III sz.podst.
36 Miłosz Jamioł M Przedszkolak
37 Ignacy Jamioł M Przedszkolak
38 Anna Pach K Klasa IV-VI sz.podst.
39 Anna Jagielska K Klasa I-III sz.podst.
40 Mateusz Skóra M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
41 Martyna Skóra K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
42 Kinga Januś K Klasa I-III sz.podst.
43 Karol Nawracaj M Klasa IV-VI sz.podst.
44 Jakub Nawracaj M Klasa I-III sz.podst.
45 Michał Nalrpka M Klasa I-III sz.podst.
46 Dawid Kopek M Przedszkolak
47 Miłosz Surman M Klasa I-III sz.podst.
48 Wiktor Surman M Klasa IV-VI sz.podst.
49 Milena Jakubas K Przedszkolak
50 Sebastian Wałaszek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
51 Bartłomiej Krawiec M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
52 Mikołaj Krawiec M Klasa I-III sz.podst.
53 Michał Hirsz M Przedszkolak
54 Anna Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
55 Władysław Wzorek M Przedszkolak
56 Anna Polańska K Klasa I-III sz.podst.
57 Kacper Nalepa M Przedszkolak
58 FILIP Chrzanowski M Klasa IV-VI sz.podst.
59 Wojciech Siadek M Przedszkolak
60 Małgorzata Siadek K Przedszkolak
61 Patrycja Więcek K Klasa IV-VI sz.podst.
62 Gabriela Bryg K Klasa I-III sz.podst.
63 Miłosz Czekaj M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
64 Michał Gawron M Klasa IV-VI sz.podst.
65 Wiktoria Szurek K Klasa I-III sz.podst.
66 Bartłomiej Florek M Przedszkolak
67 Igor Gleisner M Klasa I-III sz.podst.
68 Bartłomiej Rybiński M Klasa IV-VI sz.podst.
69 Emilia Chwistek K Przedszkolak
70 Eryk Obnowski M Przedszkolak
71 Bartłomiej Rybiński M Klasa IV-VI sz.podst.
72 Mateusz Kawik M Klasa IV-VI sz.podst.
73 Karol Kawik M Klasa IV-VI sz.podst.
74 Kacper Hebda M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
75 Antoni Kosowski M Przedszkolak
76 Patryk Czosnek M Klasa I-III sz.podst.
77 Szymon Florek M Klasa IV-VI sz.podst.
78 kacper duda M Klasa IV-VI sz.podst.
79 dominik duda M Klasa I-III sz.podst.
80 Cezary Zaucha M Klasa IV-VI sz.podst.
81 Maja Zaucha K Klasa I-III sz.podst.
82 Kacper Makowiec M Przedszkolak
83 Zuzanna Makowiec K Przedszkolak
84 Nataniel TCHOKOUANHA M Przedszkolak
85 Jakub Królikowski M Klasa IV-VI sz.podst.
86 Aleksander Królikowski M Przedszkolak
87 Dawid Kurkiewicz M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
88 Mateusz Kurkiewicz M Klasa IV-VI sz.podst.
89 Tymoteusz Kozubski M Klasa I-III sz.podst.
90 Igor Turlej M Klasa I-III sz.podst.
91 Brunon Turlej M Klasa IV-VI sz.podst.
92 Joanna Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
93 Maciej Dudek M Przedszkolak
94 Marcel Dudek M Przedszkolak
95 Zofia Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
96 Natalia Cebula K Klasa I-III sz.podst.
97 Dominika Smosna K Klasa I-III sz.podst.
98 Kacper Polniaszek M Przedszkolak
99 Sabina Baka K Klasa I-III sz.podst.
100 Kornelia Baka K Przedszkolak
101 Bruno Mazur M Przedszkolak
102 Igor Mazur M Klasa I-III sz.podst.
103 Annia Grzegorzewska K Przedszkolak
104 Matteo Grzegorzewski M Przedszkolak
105 Zuzanna Matuszczak K Przedszkolak
106 Lena Matuszczak K Przedszkolak
107 Kacper Piecuch M Klasa IV-VI sz.podst.
108 Liliana Tai K Klasa IV-VI sz.podst.
109 Konrad Tokarz M Klasa IV-VI sz.podst.
110 Feliks Bielak M Klasa IV-VI sz.podst.
111 Bartłomiej BOJDO M Przedszkolak
112 Nikola Pieczonka K Klasa IV-VI sz.podst.
113 Mikołaj Zięba M Przedszkolak
114 Kinga Zięba K Klasa I-III sz.podst.
115 Izabela Ptak K Przedszkolak
116 Natalia Ptak K Przedszkolak
117 Zuzanna Kras K Klasa IV-VI sz.podst.
118 Jakub Szkopek M Przedszkolak
119 Jakub Józefczyk M Przedszkolak
120 Konrad Nowak M Klasa IV-VI sz.podst.
121 WIKTORIA FurmańskA K Przedszkolak
122 KAROLINA FurmańskA K Przedszkolak
123 Lilianna Kawa K Przedszkolak
124 Oliwia Trybalska K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
125 Wiktoria Trybalska K Klasa I-III sz.podst.
126 Ignacy Moździerz M Przedszkolak
127 Przemyslaw Pieczonka M Przedszkolak
128 Rafał Lesiak M Klasa I-III sz.podst.
129 Kordian Nalepa M Klasa I-III sz.podst.
130 Jagoda Capinska K Przedszkolak
131 Bartosx Sokół M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
132 Michał Sokół M Klasa IV-VI sz.podst.
133 Marcel Sokół M Przedszkolak
134 Michał Barnaś M Przedszkolak
135 Justyna Barnaś K Klasa I-III sz.podst.
136 Piotr Rojek M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
137 Kamil Makowiec M Przedszkolak
138 Julia Makowiec K Klasa IV-VI sz.podst.
139 Wiktoria Ryndak K Klasa I-III sz.podst.
140 OSKAR BŁONIARCZYK M Klasa IV-VI sz.podst.
141 Wiktor WRZESZCZ M Klasa I-III sz.podst.
142 Marcin Guzik M Klasa IV-VI sz.podst.
143 Jakub Lamparski M Klasa IV-VI sz.podst.
144 Adam Olearczyk M Przedszkolak
145 Angelika Baran K Klasa IV-VI sz.podst.
146 Weronika Baran K Klasa IV-VI sz.podst.
147 Aleksandra Baran M Klasa I-III sz.podst.
148 Adrian Baran M Przedszkolak
149 Zuzanna Gąsior K Klasa IV-VI sz.podst.
150 Julia Solak K Klasa IV-VI sz.podst.
151 Amelia Dach-Zapart K Przedszkolak
152 Zofia Martuszewska K Przedszkolak
153 Jakub Bożek M Klasa IV-VI sz.podst.
154 Nikola Olearska K Klasa I-III sz.podst.
155 Natalia Olearska K Przedszkolak
156 Szymon Olearski M Przedszkolak
157 Szymon Olearski M Przedszkolak
158 Hanna Walczyk K Przedszkolak
159 Zofia Walczyk K Przedszkolak
160 Maria Walczyk K Przedszkolak
161 Maciej Lampart M Przedszkolak
162 Szymon Lampart M Klasa I-III sz.podst.
163 Marcel Mazur M Przedszkolak
164 Miłosz Mazur M Przedszkolak
165 Antoni Lampart M Przedszkolak
166 Jakub Lampart M Klasa IV-VI sz.podst.
167 Maciej Wojnowski M Przedszkolak
168 Oliwier Wielgosz M Przedszkolak
169 Julia Urbańczyk K Klasa I-III sz.podst.
170 DARIUSZ junior KUŁYNYCZ M Klasa IV-VI sz.podst.
171 Zuzanna Mikrut K Klasa I-III sz.podst.
172 Lena Libront K Przedszkolak
173 Adam Libront M Przedszkolak
174 JAN KUCZEK M Przedszkolak
175 Marek Marecik M Klasa I-III sz.podst.
176 Jan Marecik M Przedszkolak
177 Patryk Kopek M Przedszkolak
178 Patryk Szczepański M Klasa I-III sz.podst.
179 Antoni Sikora M Klasa IV-VI sz.podst.
180 Hanna Sikora K Klasa I-III sz.podst.
181 Nikola Pieczonka K Przedszkolak
182 Gabryś Pieczonka M Przedszkolak
183 Karolina Podraza K Przedszkolak
184 Aleksandra Podraza K Klasa IV-VI sz.podst.
185 Laura Strojny K Klasa IV-VI sz.podst.

Szczegóły

Data:
2 Cze 2019
Typ:

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska

Organizator

LKS Burzyn
Telefon:
604 392 461
Email:
kontakt@burzyn.pl