- To event minęło.
VI Bieg Burzyński
2 czerwca 2019
Wydarzenie Nawigacja
LIMIT ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY – LISTY STARTOWE ZAMKNIĘTE!
TERMIN I MIEJSCE:
- – 2 czerwca 2019r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN) - – Biuro zawodów: 8:30-10:30
- – Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (stadion)
- – Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 11:00 (zamknięcie trasy 12:30)
- – Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 11:00 (zamknięcie trasy 12:30)
- – Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)
Bieg główny – 10 km:
- – Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
- – Limit czasowy: 90 minut
- – Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
- – Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni
Bieg 10 km – Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat +
Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu
Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
- dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/
I Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking
– Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking. (szczegóły w regulaminie)
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.
Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 35 lat K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat + K-3 50 lat +
- LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW MARSZU NORDIC WALKING oraz Biegu Głównego.
Co m.in. znajdziesz w pakiecie?
Super Torba oraz Żel regenerujący od Salco Therapy 200ml
Piękny Odlewany Medal otrzymasz na mecie.
TRASA
VI Bieg Burzyński
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz | Wesołowski | M | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
2 | Bartosz | Zając | M | Gawłów | Zajączki | Tak |
3 | Honorata | Zając | K | Gawłów | Zajączki | Tak |
4 | Katarzyna | Polak | K | Brzezie | ||
5 | Zygmunt | Gut | M | Meszna Opacka | Tak | |
6 | Grzegorz | Janik | M | Tarnów | Tak | |
7 | Lidia | Kajmowicz | K | Tuchów | ||
8 | Mariusz | Fyda | M | Bobowa | Bobowa | Tak |
9 | Iwona | Malinowska | K | Lichwin | Tak | |
10 | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz team | Tak |
11 | Krzysztof | Ogar | M | Pleśna 5a | Tak | |
12 | Andrzej | Płaneta | M | Sufczyn | Tak | |
13 | Barbara | Gębiś | K | Wola Rzędzińska | Biovitamed | Tak |
14 | Krzysztof | Gołąb | M | Wola Rzędzińska | ||
15 | Adrian | Bojdo | M | Tarnów | ||
16 | Krzysztof | Sporniak | M | Targowiska | Tak | |
17 | Marcin | Łata | M | Tarnów | Sokół Tarnów | Tak |
18 | Marzena | Machowska - Dudczak | K | Bistuszowa | ||
19 | Tomasz | Szarkowicz | M | Kraków | ||
20 | Henryk | Smagacz | M | Stara Jastrząbka | Dębickie Gepardy | Tak |
21 | Mariusz | Przystał | M | Ujanowice | AKS Ujanowice | Tak |
22 | Paweł | Skop | M | Przecław | wkurw_team | |
23 | Adrian | Sadlej | M | Brzesko | KLUB BIEGOWY PERŁA | |
24 | Maciej | Adamczyk | M | Piaseczno | HGR-M | Tak |
25 | Daria | Sulikowska | K | Piaseczno | Tak | |
26 | Karolina | Białas | K | Łęg Tarnowski | ||
27 | Dariusz | Adamowski | M | Tarnów | Tak | |
28 | Anna | Drużkowska | K | Łysa Góra | Tak | |
29 | Andrzej | Rzeźnik | M | Korczyna | Tak | |
30 | Elżbieta | Prajznar | K | Korczyna | Tak | |
31 | Michał | Niemiec | M | TARNÓW | ||
32 | SANDRA | STĘPNIEWSKA-WŁOCH | K | Wieliczka | Tak | |
33 | Jarosław | Wrona | M | koszyce wielkie | Tak | |
34 | Katarzyna | Jachym | K | Tarnów | Tak | |
35 | Monika | Kwiatkowska | K | Tarnów | STRG | Tak |
36 | Krzysztof | Kwiatkowski | M | Tarnów | Tak | |
37 | Dominika | Szewczyk | K | Rytwiany | Skrzydlaci Dzieciom | |
38 | Kamil | Skiba | M | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów | Tak |
39 | Łukasz | Nawracaj | M | Jodłowa | NAW-MOT Jodłowa | |
40 | Paulina | Borek | K | Tarnów | Decathlon Tarnów | Tak |
41 | Barbara | Wajda | K | Korczyna | Tak | |
42 | Marek | Dzierwa | M | Wisowa | WISOWA | Tak |
43 | Joanna | Słowińska | M | Wola Rzędzińska | Tak | |
44 | Łukasz | Kuklinski | M | Tarnów | ||
45 | Jaroslaw | Gniady | M | Blonie | Creative Bochnia biega team | Tak |
46 | Michał | Nalepka | M | Łęki Dolne | Tak | |
47 | Krystian | Kubas | M | Tarnów | Tak | |
48 | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | Tak | |
49 | Michał | Jamioł | M | Kielce | Tak | |
50 | Dorota | Różycka | K | Jasło | Nowy Styl Group Running Team | Tak |
51 | Patryk | Galas | M | Jastrzębia | Tak | |
52 | Kamil | Ludwa | M | Jastrzębia | Tak | |
53 | Janusz | Zator | M | Mokre | Dębickie Gepardy | Tak |
54 | Przemysław | Lorkiewicz | M | Rudka | Tak | |
55 | Włodzimierz | Foryś | M | Jasło | ULKS Technik Trzcinica | Tak |
56 | PIOTR | DOBOSZ | M | ŻARÓWKA | SPRINT RADOMYŚLWIELKI | Tak |
57 | Maciej | Rudek | M | Tarnów | Tak | |
58 | Krzysztof | Majka | M | Dąbrowa Tarnowska | Gang Ścigaczy | Tak |
59 | Krzysztof | Majka | M | Dąbrowa Tarnowska | Gang Ścigaczy | |
60 | Patryk | Galas | M | Jastrzębia | ||
61 | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | ||
62 | Beata | Krużel | K | Tarnów | Husaria Race Team | Tak |
63 | Paulina | Nowak | K | Tarnow6 | Spartan | Tak |
64 | Paweł | Zięba | M | Łużna | Tak | |
65 | Waldemar | Duda | M | Tarnów | Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin | Tak |
66 | Krzysztof | Majka | M | Dąbrowa Tarnowska | ||
67 | OSKAR | BŁONIARCZYK | M | KOSZYCE MAŁE | ||
68 | JANUSZ | BŁONIARCZYK | M | KOSZYCE MAŁE | ||
69 | Marcin | Skóra | M | Tarnów | MOCNA EKIPA Z TARNOWA | Tak |
70 | Tadeusz | Kokoszka | M | Tarnów | Tak | |
71 | Sebastian | Wałaszek | M | Łukowa | ||
72 | Marta | Wilczyńska | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
73 | Tomasz | Hajduk | M | GORLICE | Tak | |
74 | Barbara | Wajda | K | Korczyna | ||
75 | Alicja | Kaczyńska | K | Rzeszów | Perfect Runner Team | Tak |
76 | Dariusz | Szuba | M | Przemyśl | I RUN ALONE | Tak |
77 | Tomasz | Zięcina | M | Tarnów | Tak | |
78 | Grzegorz | Polański | M | Pleśna | Wesoły Bob | Tak |
79 | joanna | przekasa | K | tarnów | NIEZAWODNI TEAM | Tak |
80 | FILIP | Chrzanowski | M | Tuchów | ||
81 | Marcin | Zygmunt | M | Gorlice | ||
82 | Jakub | Siadek | M | Tarnów | DUONET | Tak |
83 | Tomasz | Mordarski | M | Gorlice | Gksw | |
84 | Mateusz | Bryg | M | Gorlice | Gorlicki Klub Sportów Walki | Tak |
85 | Krzysztof | Konieczny | M | Łęg Tarnowski | Gang Ścigaczy | Tak |
86 | Sebastian | Świeca | M | Tarnów | Tak | |
87 | Magdalena | Wojcieszek | K | Tarnow | Tak | |
88 | Paulina | Szurek | K | Moderówka | Tak | |
89 | Piotr | Seremet | M | Tarnów | www.s-projekty.pl | Tak |
90 | Agnieszka | Olbrot | K | Jasło | Tak | |
91 | Dariusz | Niemiec | M | Jasło | Tak | |
92 | Krzysztof | Bednarz | M | Tarnów | 4K TEAM TARNÓW | |
93 | Agnieszka | Olbrot | K | Jasło | ||
94 | Partycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła | |
95 | Grzegorz | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team | Tak |
96 | Daniel | Chmielowiec | M | Szymbark | Gorlicka grupa biegowa | |
97 | Paweł | Molczyk | M | Niwka | Tak | |
98 | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
99 | Grzegorz | Grzegórzko | M | Tarnów | MOLO TEAM | |
100 | JAN | MIETELSKI | M | KRAKÓW | NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY | Tak |
101 | Marek | Surmacz | M | Tuchów | Tak | |
102 | Marcin | Kokoszka | M | Bochnia | ||
103 | Edyta | Syrek-Sokołowska | M | Przysieki | Tak | |
104 | Patrycja | Półtorak | K | Kraków | ||
105 | Grzegorz | Rybiński | M | Proszowice | RUN RYBKA RUN | |
106 | Łukasz | Kawik | M | Brzozówka | TKS Kyokushin Karate | Tak |
107 | Aneta | Kawik | K | Brzozówka | TKS Kyokushin Karate | Tak |
108 | Dawid | Miłkowski | M | Tursko | Tak | |
109 | Łukasz | Mikrut | M | Zalasowa | Tak | |
110 | Paweł | Budzyń | M | Tarnów | Decathlon | |
111 | Jozef | Jodlowski | M | brzesko | ||
112 | Janusz | Podgórski | M | Klecie | OSKARJA | Tak |
113 | Ewa | Dach | K | Tarnów | ||
114 | Wincenty | Wojtasiewicz | M | Nowy Glinik | ||
115 | Pawel | Dudek | M | Wola Zyrakowska | Tak | |
116 | Tadeusz | Kokoszka | M | Tarnów | ||
117 | Jan | Rosiek | M | Łosie | Klub morsów "Klimatyzacja" | |
118 | Gabriela | Zaucha | K | Tarnowiec | Tak | |
119 | leszek | pięta | M | trzcinica | Tak | |
120 | Tinka | Klemová | K | Košice | Autoservis ERIKA running team | Tak |
121 | Kamil | Zelenák | M | Košice | Autoservis ERIKA running team | Tak |
122 | Karolina | Natkaniec | K | Kraków | BeFit24Team | Tak |
123 | Joanna | Przeklasa | K | Tarniw | Niezawodny team | |
124 | TOMASZ | LISAK | M | RYGLICE | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | Tak |
125 | Dawid | Świerczek | M | Jadowniki | Tak | |
126 | Maja | Udała | K | Kraków | Tak | |
127 | Patryk | Zabawa | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
128 | Aneta | Olech | K | Kraków | BeFit24Team | Tak |
129 | Mateusz | Machlowski | M | Zabierzów | BeFit24Team | Tak |
130 | Katarzyna | Kocon | K | Kraków | BeFit24Team | Tak |
131 | Wojciech | Krokowski | M | 38-200Jasło | BWG Ekonomic | |
132 | Justyna | Kurtek | K | Krakow | BeFit24Team | Tak |
133 | Michał | Bergański | M | Grybów | Brygada Beskidów | Tak |
134 | Mariusz | Żółtak | M | Kraków | Tak | |
135 | Wiesław | Misiak | M | Kraków | BeFit24team | Tak |
136 | Przemysław | Królikowski | M | Kraków | BeFit24team | Tak |
137 | Agnieszka | Cyganek | K | Kraków | BeFit24team | Tak |
138 | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz team | |
139 | Iza | Ptaszek | K | Kraków | Shamrock Beavers Zielonki | |
140 | Wojciech | Sułkowski | M | LIMANOWA | Limanowa Biega | Tak |
141 | Michał | Turlej | M | Brzesko-Jasień | ||
142 | Mateusz | Baran | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
143 | Czesław | Pawłowski | M | Nowy Sącz | Tak | |
144 | Konrad | Jurek | M | Kraków | KBTRSTRUKT | |
145 | Paweł | Cebula | M | Jasień | Grubo Po 30 | Tak |
146 | Bartłomiej | Baran | M | Szymbark | Tak | |
147 | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | Tak | |
148 | Jan | Sanocki | M | Borek | Creative Bochnia biega team | Tak |
149 | Agnieszka | Kowalska Bartkowska | K | Skrzyszów | Tak | |
150 | PAWEŁ | BUDZYŃ | M | TARNÓW | Decathlon | |
151 | Łukasz | Kubicki | M | Iwonicz Zdrój | Kubiccy | |
152 | Wojciech | Bilik | M | Krosno | Samotni Wędrowcy | |
153 | Jacek | Starzyk | M | Olkusz | Tak | |
154 | Anna | Wszołek | K | Rożnowice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
155 | Paulina | Borek | K | Lisia Góra | Decathlon Tarnów | |
156 | Jarosław | Zając | M | Pogórska Wola | Tak | |
157 | Marcin | Tokarz | M | Tarnów | Tak | |
158 | Adrian | Czosnyka | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
159 | Grazyna | Martuś | K | Bobowa | Bobowska grupa biegowa | Tak |
160 | Pawel | Martuś | M | Bobowa | Bobowska grupa biegowa | Tak |
161 | Maciej | Karpiel | M | Tuchów | Taekwondo Tuchów | |
162 | Nina | Skalak | M | Ilkowice | ||
163 | Kinga | Tokarz | K | Tarnów | Łobuzy Team | |
164 | Joanna | Szczurek | K | Tarnów | Tak | |
165 | Mariusz | Gniadek | M | Brzozowa | Szypki jak Jaszczomb 😉 | Tak |
166 | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła | Tak |
167 | Krzysztof | Ptak | M | Tarnów | Tak | |
168 | Jarosław | Zieliński | M | Rzeszów | Szlachta nie biega szlachta kroczy | Tak |
169 | Rafał | Ciesielski | M | Dąbrówka Tuchowska | Tak | |
170 | Krzysztof | Rempała | M | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
171 | Mariusz | Bielawa | M | Żyraków | ||
172 | Mariusz | Bielawa | M | Żyraków | ||
173 | Ryszard | KLAMUT | M | Jabłonica Polsks | Jabłonica | |
174 | Krzysztof | Klimas | M | Myślenice | JJ TEAM | Tak |
175 | janusz | czuban | M | Tarnów | Tak | |
176 | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
177 | Rafał | Muniak | M | Tuszyma | Tak | |
178 | Mateusz | Wroński-Tusik | M | Limanowa | KS Limanowa Forrest & MKS Limanovia & MaratonyPolskie.PL TEAM | Tak |
179 | TOMASZ | GLEISNER | M | Tarnów, Poland | EKIPA z TARNOWA | Tak |
180 | Jacek | Józefczyk | M | Tuchów | Tak | |
181 | Joanna | Kowalczyk | K | Kraków | LUX TORPEDA Małopolska | |
182 | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Nowy Styl Group Running Team | Tak |
183 | Daniel | Flądro | M | Wokowice | Klub Biegowy Perła | Tak |
184 | Iwona | Nowak | K | Zbylitowska Góra | ||
185 | Rafał | Plewa | M | Jadowniki | Tak | |
186 | Przemysław | Bień | M | Ryglice | KS Ryglice-Sekcja biegowa | Tak |
187 | Marta | Barnaś | K | Jaźwiny | Czarne Gryfy | Tak |
188 | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | Tak | |
189 | Krzysztof | Archamowicz | M | Skawina | Tak | |
190 | Jerzy | Wszołek | M | Rożnowice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
191 | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | P T G Sokół - Tuchów | Tak |
192 | Beata | Zaucha | K | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
193 | Daniel | Gaik | M | Żabno | OSP ŻABNO | Tak |
194 | Artur | Furmański | M | Tarnów | RodzinaNaMedal | Tak |
195 | Angelika | Jasińska | K | Wierzchosławice | Tak | |
196 | Tomasz | Ziobro | M | Krosno | Krosno Miasto Szkła | Tak |
197 | Monika | ŁABNO | K | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy | |
198 | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | Tak | |
199 | Mateusz | Marta | M | Kraków | SA PSP Kraków | Tak |
200 | Paweł | Podlasek | M | Dębica | Tak | |
201 | Patrycja | Podlasek | K | Dębica | Tak | |
202 | Bartosz | Miękina | M | Tarnów | wkurw_team | Tak |
203 | Marcin | Florek | M | Pilzno | Mężczyźni Św. Józefa | Tak |
204 | Edyta | Pawłowicz | K | Zalasowa | Tak | |
205 | Klaudia | Skiba | K | Radomyśl Wielki | Tak | |
206 | Artur | Chopin-Stefańczyk | M | Kraków | Wyrobyart.pl | Tak |
207 | Anna | Trybalska | K | Brzesko | ||
208 | Robert | Zięba | M | Bobowa | Andrzej Tokarz Group | Tak |
209 | Katarzyna | Polniaszek | K | Dębica | Dębickie Gepardy | |
210 | Grzegorz | Moździerz | M | Tarnów | Tak | |
211 | Maciej | Sajdak | M | Burzyn | Powietrze Tuchów | Tak |
212 | Agata | Wieczorek | K | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | Tak |
213 | Katarzyna | Jankosz | K | Pilzno | Tak | |
214 | Łukasz | Kubicki | M | Iwonicz Zdrój | Kubiccy | Tak |
215 | Mateusz | Wójcik | M | Żabno | Tak | |
216 | Jarosław | Gniady | M | Tarnow | ||
217 | Jacek | Lesiak | M | Dębica | Tak | |
218 | Mateusz | Obrzut | M | Tarnów | Dorzecze Białej | Tak |
219 | Maciej | Dudek | M | Tarnów | Lks Burzyn | Tak |
220 | Joanna | Hajduga | K | Tarnów | Tak | |
221 | Wioletta | Nowak | K | Dębica | Dzikie Mustangi | |
222 | Grzegorz | Kasprzyk | M | Ropczyce | 🙂 | Tak |
223 | Monika | Kasprzyk | K | Ropczyce | 🙂 | Tak |
224 | Łukasz | Grabowy | M | Dębica | DKB Maratończyk | Tak |
225 | Paweł | Mleczko | M | Tarnów | ||
226 | Łukasz | Latoszek | M | Brzostek | Dębickie Gepardy | Tak |
227 | Anna | Capinska | K | Stróża | Night runners | Tak |
228 | Edyta | Syrek-Sokołowska | K | Przysieki | ||
229 | LIDIA | WOŹNIAK | K | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
230 | JANUSZ | WOŹNIAK | M | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
231 | Igor | Zborowski | M | Krynica-Zdrój | ||
232 | Jakub | Miłkowski | M | Tarnów | Tak | |
233 | Artur | Borycki | M | DABROWA TARNOWSKA | Tak | |
234 | Marcin | Lampart | M | Dębica | Akademia małego strażaka | Tak |
235 | Tomasz | Bogutyn | M | Dąbrowa Tarnowska | Biuro MTB | Tak |
236 | ANTONI | TARCZOŃ | M | TARNÓW | AMATOR BIEGANIA | |
237 | ANTONI | TARCZOŃ | M | TARNÓW | AMATOR BIEGANIA | Tak |
238 | Katarzyna | Kępowicz | K | Szynwałd | ||
239 | Kamil | Indyk | M | Rzeszów | Husaria Race Team | Tak |
240 | [email protected] | Sokół | M | Brzeźnica | Czarne Gryfy | |
241 | Konrad | Obidziński | M | Kraków | Tak | |
242 | Jacek | Słomski | M | Żurowa | Żurowa | Tak |
243 | Mariusz | Słomski | M | Żurowa | Żurowa | Tak |
244 | Magdalena | Syrek | K | Tarnów | Tak | |
245 | JÓZEF | Rojek | M | Ropczyce | ||
246 | Jozef | Dzikowski | M | Tymowa | KB PERLA | Tak |
247 | Wojciech | Podlewski | M | Tarnów | KS Sportiva | Tak |
248 | Witold | Pyc | M | Kowalowa | KS Ryglice | Tak |
249 | Krzysztof | Kolbusz | M | Tarnów | KS Kyokushin Karate SEIKEN | Tak |
250 | Michał | Szczerba | M | Tuchów | Tak | |
251 | grzegorz | duleba | M | koszyce wielkie | Tak | |
252 | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | Tak | |
253 | Kinga | Burza | K | Burzyn | Tak | |
254 | Sławomir | Sikora | M | Tarnów | #RaceBrothers | Tak |
255 | Łukasz | Adamaszek | M | Skawina | Tak | |
256 | Florian | Orłów | M | Tuchów | OSP Meszna Opacka | Tak |
257 | Anna | Czarnik | K | Zalasowa | Tak | |
258 | Agnieszka | Tylutki | K | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | |
259 | Michal | Witalis | M | Jasło | Tak | |
260 | MICHAŁ | ŁANOCHA | M | Jasień | Tak | |
261 | JANUSZ | BŁONIARCZYK | M | KOSZYCE MAŁE | ||
262 | Dominik | Kryca | M | Wietrzychowice | Team Kopeć | |
263 | Marek | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
264 | Bartłomiej | Olearczyk | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
265 | Daniel | Słowik | M | Zabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
266 | Adam | Rolek | M | Cieklin | Tak | |
267 | Wojciech | Guzik | M | Miejsce Piastowe | 1970 | Tak |
268 | Marek | Stańczyk | M | Ryglice | K. S. Ryglice | Tak |
269 | Kamil | Ciuruś | M | Bucze | Tak | |
270 | Krystian | Gawlik | M | Kruzlowa Wyżna 113 | Tak | |
271 | stanisław | śmigacz | M | Kruzlowa | Tak | |
272 | Monika | Kosiba | K | Tarnowiec | Husaria Race Team | Tak |
273 | Piotr | Tuszkiewicz | M | Tarnów | Tak | |
274 | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | ||
275 | Dariusz | Zadarnowski | M | Kraków | Tak | |
276 | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
277 | Ireneusz | Mazur | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
278 | Patrycja | Strzesak | K | Szczepanowice | Tak | |
279 | Anna | Kusion | K | Tarnów | Tak | |
280 | Rafał | Plewa | M | Jadowniki | ||
281 | Antoni | Tarza | M | Zgłobice | Ekipa z Tarnowa | Tak |
282 | Adam | Kosela | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
283 | Piotr | Kupiec | M | Ryglice | Tak | |
284 | Iza | Ptaszek | K | Kraków | Shamrock Beavers Zielonki Poland | |
285 | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | Tak | |
286 | Anna | Walczyk | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
287 | Dawid | Zachara | M | Mokrzyska | Tak | |
288 | Marta | Lampart | K | Dębica | Tak | |
289 | Mariola | Mazur | K | Debica | Dzikie Mustangi | Tak |
290 | Dorota | Lampart | K | Debica | Tak | |
291 | Wojciech | Bożek | M | Brzostek | Dębickie Gepardy | Tak |
292 | Małgorzata | Kołodziej | K | Nagawczyna | Dębickie Gepardy | |
293 | Tomasz | Gałaczynski | M | Mielec | ||
294 | Grzegorz | Ast | M | Jedlicze | Amstaff Team Jedlicze | |
295 | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
296 | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
297 | Joanna | Kamińska | K | Kraków | Nicht Runners | Tak |
298 | Barbara | Malaga | K | Podegrodzie | MALAGA Team | |
299 | Bogdan | Malaga | M | Podegrodzie | MALAGA Team | |
300 | Mariusz | Molczyk | M | Debica | DĘBICKIE GEPARDY | |
301 | Rafał | Pieczonka | M | Tarnów | Lece Bo Chce | Tak |
302 | Bogdan | Pięta | M | Mielec | Run For Fun | Tak |
303 | Adrian | Krzak | M | Rzepiennik marciszewski | ||
304 | Aneta | Giełbaga | K | Pustynia | Active Team | Tak |
305 | DARIUSZ | KUŁYNYCZ | M | NIEPOŁOMICE | QŁYNYCZ TEAM | Tak |
306 | Jarosław | Jachimowicz | M | Tarnów | Tak | |
307 | Krzysztof | Kurkiewicz | M | Michałowice | QŁYNYCZ TEAM | Tak |
308 | Marzena | Moskal | K | Krosno | Tak | |
309 | Paweł | Baka | M | Tarnów | #BaxonMeble | Tak |
310 | Weronika | Orłów | K | Meszna Opacka | Osp Meszna Opacka | Tak |
311 | Kinga | Małek | K | Ryglice | Tak | |
312 | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | Orion | Tak |
313 | Albert | Mikrut | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
314 | Krzysztof | Dziadkowiec | M | Niepolomice | FitClub24 | Tak |
315 | GRZEGORZ | KUCZEK | M | TARNÓW | Tak | |
316 | Katarzyna | Sajdak | K | Zalasowa | STG Tarnów | |
317 | Piotr | Witek | M | Wola Dębińska | Husaria Race team | |
318 | Natalia | Nowak | K | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
319 | Łukasz | Karaś | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | |
320 | ROBERT | MAKOWIEC | M | BURZYN | LKS BURZYN | Tak |
321 | Sławomir | Krzak | M | Tarnów | Tak | |
322 | magda | duda | K | zurowa | ||
323 | ADAM | WISNIOWSKI | M | DEBICA | MARATOŃCZYK DĘBICA | Tak |
324 | Dorota | Klimek | K | Nowy Sącz | ||
325 | Ryszard | Klamut | M | Jabłonica Polska | Jabłonica | |
326 | Anna | Sobiegraj | K | Tarnów | ||
327 | KAROLINA | GAWLIK | K | TARNÓW | ||
328 | Marcin | Batora | M | Dębica | SRTG Dębica | Tak |
329 | Patryk | Zabawa | M | Gorlice | Ambasadorzy Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice | |
330 | Karol | Majewski | M | Skarżysko - Kamienna | 3:33 TEAM | |
331 | Jakub | Brela | M | Jedlicze | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | Tak |
332 | Katarzyna | Zembaczyńska | K | Kraków | Tak | |
333 | MARIUSZ | KUKUŁKA | M | TARNÓW | A.C. Milan | Tak |
334 | Robert | Pisz | M | Jasło | Orion | Tak |
335 | Bogusław | Opryszek | M | Kraków | ITMBW Kraków | |
336 | Agnieszka | Raś | K | Kraków | Husaria Race Team | Tak |
337 | Łukasz | Kopek | M | Gromnik | Run Team Gromnik | Tak |
338 | Paweł | Birczyński | M | Kraków | Tak | |
339 | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Jodłowa | Tak |
340 | Daniel | Bartkowski | M | Tuchów | Tak | |
341 | Krzysztof | Kolbusz | M | Tarnów | KS Kyokushin Karate SEIKEN | |
342 | Jerzy | Strojny | M | Karwodrza | - | |
343 | Michał | Karcz | M | Borków | Tak | |
344 | Agnieszka | Fit | K | Kielce | Kijowe Lejdis | |
345 | Andrzej | Sak | M | Tarnów | Tak | |
346 | Wojciech | Bednarenko | M | Tarnów | Tak | |
347 | Rafał | Pieczonka | M | Tarnów | Lece Bo Chce | |
348 | Agnieszka | Babło | K | Radłów | Tak | |
349 | Mariusz | Biskup | M | Jedlicze | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | |
350 | Dominik | Mikuś | M | Jasło | Tak | |
351 | Dawid | Golonka | M | Jasło | Tak | |
352 | Robert | Radzik | M | Biała Niżna | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
353 | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | Tak | |
354 | Maria | Szot | K | Ujazd | Brak | Tak |
355 | Adam | Świątek | M | Borzęcin | ||
356 | Agnieszka | Bachowicz | K | Niepołomice | ||
357 | Agata | Wieczorek | K | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | |
358 | Klaudia | Bojdo | K | Tarnów | Tak | |
359 | Angelika | Matuszczak | K | Tarnów | Tak | |
360 | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
361 | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy | Tak |
362 | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn | Tak |
363 | Ryszard | Kiełtyka | M | Rzepiennik Biskupi | Tak | |
364 | Tomasz | Galbarczyk | M | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
365 | Piotrek | Bieniek | M | Myślenice | JJ Team | |
366 | Martyna | Ulman | K | Kraków | JJ Team | Tak |
367 | Józef | Zborowski | M | Staszów | STARiS | Tak |
368 | Irena | Wiatr | K | Dąbrowa TARNOWSKA | Run Team DąbrowaTarnowska | Tak |
369 | Waldemar | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | Tak | |
370 | Paweł | Cudek | M | Burzyn | Tak | |
371 | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | Tak | |
372 | Kamil | Wrzeszcz | M | Ilkowice | TRI ILKOWICE | Tak |
373 | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn | Tak |
374 | Kinga | Lowe | K | Tarnów | Tak | |
375 | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | Tak | |
376 | Paweł | Marcinkowski | M | Borzęcin | Tak | |
377 | Robert | Lipiński | M | Tarnów | BOPKDMW | Tak |
378 | Grzegorz | Put | M | Tarnów | Sportgas | Tak |
379 | Agnieszka | Iwanek | K | Wierzchosławice | Tak | |
380 | Lucyna | Stec | K | Rzeszów | ||
381 | Tomasz | Babło | M | Radłów | Tak | |
382 | Agata | Zygmont | K | Chorzelów | Tak | |
383 | Paulina | Najdała | K | Łętowice | Tak | |
384 | Krzysztof | Sarad | M | Tarnow | Spartanska dzicz | |
385 | Robert | Michałowski | M | Tarnów | Tak | |
386 | Karolina | Świątek | K | Zalasowa |
VI Bieg Burzyński - NW
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edyta | Wesołowska | K | Burzyn | Tak | |
2 | Lidia | Kajmowicz | K | Tuchów | Tak | |
3 | Jarosław | Firlej | M | Machnówka | Tak | |
4 | Marzena | Machowska-Dudczak | K | Bistuszowa | Tak | |
5 | Justyna | Nidecka | K | Tarnow | ||
6 | Radoslaw | Niepokój | M | Wrocanka | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |
7 | Agnieszka | Galica-Niepokój | K | Srednie Wielkie | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |
8 | Jakub | Wojtanowski | M | Tuchów | Tak | |
9 | Ewa | Dzierwa | K | Wisowa | WISOWA | Tak |
10 | Sebastian | Zabawa | M | Tarnów | Tak | |
11 | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnów | Sokół Świat Pracy | Tak |
12 | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | Tak | |
13 | Marcin | Skóra | M | Wierzchosławice | Tak | |
14 | HUBERT | MUNIGA | M | BOGUMILOWICE | Tak | |
15 | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA | Tak |
16 | Anna | Wójcik-Hirsz | K | Tarnów | Biovitamed | Tak |
17 | Agnieszka | Tylutki | K | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | Tak |
18 | Marek | Sadko | M | Żabno | Sokół Tarnów ŚWIAT PRACY | |
19 | Danuta | Dąbrowska | M | Tarnów | STG Tarnów | Tak |
20 | Maria | Mondel Watrak | K | Tarnów | Tak | |
21 | Marek | Watrak | M | Tarnów | Tak | |
22 | Wioletta | Galbarczyk | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
23 | Robert | Piłat | M | Brzostek | OSKARJA | Tak |
24 | Małgorzata | Stasiowska | K | Jasło | OSKARJA | Tak |
25 | magda | duda | K | zurowa | ||
26 | Katarzyna | Dulęba | K | koszyce wielkie | Tak | |
27 | Agata | Wiatr-Nawracaj | K | Jodłowa | Tak | |
28 | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | Tak | |
29 | Dorota | Trzeciak | K | Libusza | Tak | |
30 | Agnieszka | Molczyk | K | Zgłobice | Tak | |
31 | Piotr | Molczyk | M | Zgłobice | Tak | |
32 | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | Tak | |
33 | Bożena | Starzyk | K | Olkusz | Tak | |
34 | Agnieszka | Tyrka | K | Tarnów | ||
35 | Agnieszka | Mazur | K | Tarnów | ||
36 | Kinga | Tokarz | K | Tarnów | Łobuzy Team | Tak |
37 | Barbara | Korczyńska | K | Wierzchosławice | Wierzchosławice | Tak |
38 | Jarosław | Zieliński | M | Rzeszów | Szlachta nie biega szlachta kroczy | Tak |
39 | Maria | Wantuch | K | Tarnów | Sokół /świat Pracy | Tak |
40 | Joanna | Kowalczyk | K | Kraków | LUX TORPEDA Małopolska | |
41 | Tadeusz | Kowalczyk | M | Kraków | LUX TORPEDA Małopolska | Tak |
42 | Danuta | Pyjor | K | Tuchów | ||
43 | Paulina | Wyszyńska | K | Szynwałd | Tak | |
44 | Agnieszka | Podraza | K | Szynwałd | Tak | |
45 | Oksana | Szczepańska | K | Kraków | ||
46 | Katarzyna | Skiba | K | Radomyśl Wielki | Tak | |
47 | Anna | Stefańczyk | K | Kraków | Tak | |
48 | Tomasz | Kulig | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
49 | Katarzyna | Polniaszek | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
50 | Wiesław | Rafa | M | Jasło | Tak | |
51 | Ingo | Wildauer | M | Malsch/Germany | Team Erdinger alkoholfrei | Tak |
52 | Iwona | Różycka | K | Nowy Sącz | Tak | |
53 | Jarosław | Ziomek | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
54 | Kinga | Mazur | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
55 | ALICJA | Jaworska | K | Tarnów | Tak | |
56 | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | Tak | |
57 | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie | Tak |
58 | Lucyna | Stec | K | Rzeszów | ||
59 | Monika | Lepionka | K | Rzeszów | IndysioweLove | Tak |
60 | Anna | Sokół | K | Brzeźnica | Czarne Gryfy | Tak |
61 | Małgorzata | Łącka | K | Tarnów | Tak | |
62 | Maria | Dzikowska | K | Tymowa | Zelinianka | Tak |
63 | Ewa | Góra | K | Tarnów | Tak | |
64 | Dorota | Podlewska | K | Tarnów | Tak | |
65 | Beata | Adamaszek | K | Skawina | Tak | |
66 | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnòw | Tak | |
67 | OLIWIA | BŁONIARCZYK | K | KOSZYCE MAŁE | ||
68 | CECYLIA | BŁONIARCZYK | K | KOSZYCE MAŁE | ||
69 | Małgorzata | Janczak | K | Olesno | Tak | |
70 | Janusz | Bielamowicz | M | Niegłowice | Tak | |
71 | Lucyna | Krupa-Szado | K | Tarnów | STG Tarnów | Tak |
72 | Ewelina | Olearczyk | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
73 | Barbara | Baran | K | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
74 | Dariusz | Barnaś | M | Jaźwiny | CZARNE GRYFY | Tak |
75 | Maria | Mondel Watrak | K | Tarnów | ||
76 | Marek | Watrak | M | Tarnów | ||
77 | Danuta | Lis | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
78 | Małgorzata | Kolodziej | K | Nagawczyna | Dębickie Gepardy | Tak |
79 | Wanda | Kiełtyka | K | Turza | Tak | |
80 | Urszula | Dudek | K | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
81 | Andrzej | Sala | M | Kojszówka | Podbabiogorskie Nordic Walking | |
82 | Agnieszka | Bachowicz | K | Niepołomice | 1977 | Tak |
83 | Joanna | Rapacz | K | Tarnów | Tak | |
84 | Katarzyna | Łoskot-Fit | K | Masłów | Kijowe Lejdis | Tak |
85 | Zuzanna | Kras | K | Siedliska | Tak | |
86 | Paweł | Brodło | M | Tuchów | Tak | |
87 | Ewa | Sutkowska | K | Tarnow | Tak | |
88 | Agnieszka | Fit | K | Kielce | Kijowe Lejdis | Tak |
89 | Anna | Karcz | K | Borków | Kijowe Lejdis | Tak |
90 | Gabriela | Gajewicz-Rogala | K | Kielce | Kijowe Lejdis | Tak |
91 | Justyna | Liber-Opałko | K | Kielce | Kijowe Lejdis | Tak |
92 | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | Tak | |
93 | Eleonora | Mrożek | K | Wojnicz | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
94 | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu | Tak |
95 | Krzysztof | Mazur | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
96 | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
97 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Biegi Dzieci - VI Bieg Burzyński
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła |
---|---|---|---|---|
1 | Maja | Galbarczyk | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
2 | IGOR | KAWA | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
3 | Julia | Kardaś | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
4 | Aleksandra | Gromadzka | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
5 | Dawid | Świątek | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
6 | Nikola | Chrzanowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
7 | Kacper | Chrzanowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
8 | Lena | Wojcieszek | K | Przedszkolak |
9 | HANNA | Wojcieszek | K | Przedszkolak |
10 | Gabriela | Podraza | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
11 | Jakub | Wyszyński | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
12 | Bruno | Gurgul | M | Klasa I-III sz.podst. |
13 | Bianka | Gurgul | K | Przedszkolak |
14 | Mikołaj | Podraza | M | Przedszkolak |
15 | Emilia | Jakubowska | K | Klasa I-III sz.podst. |
16 | Helena | Jakubowska | K | Przedszkolak |
17 | Emilia | Wyszyńska | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
18 | Jakub | Podraza | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
19 | Jan | Dobosz | M | Przedszkolak |
20 | Lena | Opiela | K | Klasa I-III sz.podst. |
21 | Konrad | Klucznik | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
22 | Julia | Cetnar | K | Przedszkolak |
23 | Milena | Klucznik | K | Przedszkolak |
24 | Piotr | Tylutki | M | Przedszkolak |
25 | Wiktor | Bratek | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
26 | Gabriela | Ryba | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
27 | Szczepan | Wajda | M | Przedszkolak |
28 | Oliwier | Wajda | M | Klasa I-III sz.podst. |
29 | Kamila | Zając | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
30 | Mateusz | Świegoda | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
31 | Maja | Wesolowska | K | Przedszkolak |
32 | Franciszek | Wesolowski | M | Klasa I-III sz.podst. |
33 | Magdalena | Stawarz | K | Przedszkolak |
34 | Kacper | Kopek | M | Przedszkolak |
35 | MARIA | PYPEĆ | K | Przedszkolak |
36 | Grzegorz | Klimek | M | Klasa I-III sz.podst. |
37 | Malgorzata | Koza | K | Klasa I-III sz.podst. |
38 | Monika | Szpałek | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
39 | Estera | Szpałek | K | Przedszkolak |
40 | Ksawery | Krawczyk | M | Klasa I-III sz.podst. |
41 | Julita | Dobosz | K | Klasa I-III sz.podst. |
42 | Igor | Krawczyk | M | Klasa I-III sz.podst. |
43 | Oliwia | Pypeć | K | Klasa I-III sz.podst. |
44 | Borys | Serafin | M | Przedszkolak |
45 | Oliwia | Sowiżdżał | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
46 | Marcin | Sowiżdżał | M | Przedszkolak |
47 | Nikodem | Sowiżdżał | M | Klasa I-III sz.podst. |
48 | Antonina | Zaucha | K | Przedszkolak |
49 | Monika | Bajorek | K | Przedszkolak |
50 | Kamil | Świegoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
51 | Antoni | Okaz | M | Klasa I-III sz.podst. |
52 | Maksymilian | Bernal | M | Klasa I-III sz.podst. |
53 | Kamila | Sękowska | K | Przedszkolak |
54 | Mikołaj | Fudalej | M | Klasa I-III sz.podst. |
55 | Jakub | Fudalej | M | Przedszkolak |
56 | Milena | dawid | K | Klasa I-III sz.podst. |
57 | Krystian | Łopatka | M | Klasa I-III sz.podst. |
58 | Agnieszka | Łopatka | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
59 | KINGA | GOGOLA | K | Klasa I-III sz.podst. |
60 | PATRYK | GOGOLA | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
61 | Maria | Jachym | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
62 | Adrian | Śniosek | M | Przedszkolak |
63 | Dominik | Śniosek | M | Klasa I-III sz.podst. |
64 | Filip | Śniosek | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
65 | Daniel | Szewczyk | M | Przedszkolak |
66 | Piotr | Rzepka | M | Klasa I-III sz.podst. |
67 | Konrad | Więcek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
68 | Wojciech | Czosnek | M | Przedszkolak |
69 | Michał | Fiedor | M | Klasa I-III sz.podst. |
70 | Mateusz | Trembecki | M | Klasa I-III sz.podst. |
71 | Dominika | Trembecka | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
72 | Emilia | Stępińska | K | Klasa I-III sz.podst. |
73 | kamil | stępiński | M | Klasa I-III sz.podst. |
74 | JULIA | STĘPIŃSKA | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
75 | Weronika | Różycka | K | Klasa I-III sz.podst. |
76 | Oliwia | Gniady | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
77 | Jakub | Gniady | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
78 | Zuzanna | Pypeć | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
79 | Nicola | Ryznarska | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
80 | Bartosz | Zając | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
81 | Sebastian | Słowiński | M | Przedszkolak |
82 | Antoni | Jamioł | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
83 | Kacper | Słowiński | M | Klasa I-III sz.podst. |
84 | Miłosz | Jamioł | M | Przedszkolak |
85 | Ignacy | Jamioł | M | Przedszkolak |
86 | Anna | Pach | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
87 | Anna | Jagielska | K | Klasa I-III sz.podst. |
88 | Mateusz | Skóra | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
89 | Martyna | Skóra | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
90 | Kinga | Januś | K | Klasa I-III sz.podst. |
91 | Karol | Nawracaj | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
92 | Jakub | Nawracaj | M | Klasa I-III sz.podst. |
93 | Michał | Nalrpka | M | Klasa I-III sz.podst. |
94 | Dawid | Kopek | M | Przedszkolak |
95 | Miłosz | Surman | M | Klasa I-III sz.podst. |
96 | Wiktor | Surman | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
97 | Milena | Jakubas | K | Przedszkolak |
98 | Sebastian | Wałaszek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
99 | Bartłomiej | Krawiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
100 | Mikołaj | Krawiec | M | Klasa I-III sz.podst. |
101 | Michał | Hirsz | M | Przedszkolak |
102 | Anna | Dudek | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
103 | Władysław | Wzorek | M | Przedszkolak |
104 | Anna | Polańska | K | Klasa I-III sz.podst. |
105 | Kacper | Nalepa | M | Przedszkolak |
106 | FILIP | Chrzanowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
107 | Wojciech | Siadek | M | Przedszkolak |
108 | Małgorzata | Siadek | K | Przedszkolak |
109 | Patrycja | Więcek | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
110 | Gabriela | Bryg | K | Klasa I-III sz.podst. |
111 | Miłosz | Czekaj | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
112 | Michał | Gawron | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
113 | Wiktoria | Szurek | K | Klasa I-III sz.podst. |
114 | Bartłomiej | Florek | M | Przedszkolak |
115 | Igor | Gleisner | M | Klasa I-III sz.podst. |
116 | Emilia | Chwistek | K | Przedszkolak |
117 | Eryk | Obnowski | M | Przedszkolak |
118 | Bartłomiej | Rybiński | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
119 | Mateusz | Kawik | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
120 | Karol | Kawik | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
121 | Kacper | Hebda | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
122 | Antoni | Kosowski | M | Przedszkolak |
123 | Patryk | Czosnek | M | Klasa I-III sz.podst. |
124 | Szymon | Florek | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
125 | kacper | duda | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
126 | dominik | duda | M | Klasa I-III sz.podst. |
127 | Cezary | Zaucha | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
128 | Maja | Zaucha | K | Klasa I-III sz.podst. |
129 | Kacper | Makowiec | M | Przedszkolak |
130 | Zuzanna | Makowiec | K | Przedszkolak |
131 | Nataniel | TCHOKOUANHA | M | Przedszkolak |
132 | Jakub | Królikowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
133 | Aleksander | Królikowski | M | Przedszkolak |
134 | Dawid | Kurkiewicz | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
135 | Mateusz | Kurkiewicz | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
136 | Tymoteusz | Kozubski | M | Klasa I-III sz.podst. |
137 | Igor | Turlej | M | Klasa I-III sz.podst. |
138 | Brunon | Turlej | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
139 | Joanna | Dudek | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
140 | Maciej | Dudek | M | Przedszkolak |
141 | Marcel | Dudek | M | Przedszkolak |
142 | Zofia | Dudek | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
143 | Natalia | Cebula | K | Klasa I-III sz.podst. |
144 | Dominika | Smosna | K | Klasa I-III sz.podst. |
145 | Kacper | Polniaszek | M | Przedszkolak |
146 | Sabina | Baka | K | Klasa I-III sz.podst. |
147 | Kornelia | Baka | K | Przedszkolak |
148 | Bruno | Mazur | M | Przedszkolak |
149 | Igor | Mazur | M | Klasa I-III sz.podst. |
150 | Annia | Grzegorzewska | K | Przedszkolak |
151 | Matteo | Grzegorzewski | M | Przedszkolak |
152 | Zuzanna | Matuszczak | K | Przedszkolak |
153 | Lena | Matuszczak | K | Przedszkolak |
154 | Kacper | Piecuch | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
155 | Liliana | Tai | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
156 | Konrad | Tokarz | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
157 | Feliks | Bielak | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
158 | Bartłomiej | BOJDO | M | Przedszkolak |
159 | Nikola | Pieczonka | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
160 | Mikołaj | Zięba | M | Przedszkolak |
161 | Kinga | Zięba | K | Klasa I-III sz.podst. |
162 | Izabela | Ptak | K | Przedszkolak |
163 | Natalia | Ptak | K | Przedszkolak |
164 | Zuzanna | Kras | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
165 | Jakub | Szkopek | M | Przedszkolak |
166 | Jakub | Józefczyk | M | Przedszkolak |
167 | Konrad | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
168 | WIKTORIA | FurmańskA | K | Przedszkolak |
169 | KAROLINA | FurmańskA | K | Przedszkolak |
170 | Lilianna | Kawa | K | Przedszkolak |
171 | Oliwia | Trybalska | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
172 | Wiktoria | Trybalska | K | Klasa I-III sz.podst. |
173 | Ignacy | Moździerz | M | Przedszkolak |
174 | Przemyslaw | Pieczonka | M | Przedszkolak |
175 | Rafał | Lesiak | M | Klasa I-III sz.podst. |
176 | Kordian | Nalepa | M | Klasa I-III sz.podst. |
177 | Jagoda | Capinska | K | Przedszkolak |
178 | Bartosx | Sokół | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
179 | Michał | Sokół | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
180 | Marcel | Sokół | M | Przedszkolak |
181 | Michał | Barnaś | M | Przedszkolak |
182 | Justyna | Barnaś | K | Klasa I-III sz.podst. |
183 | Piotr | Rojek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
184 | Kamil | Makowiec | M | Przedszkolak |
185 | Julia | Makowiec | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
186 | Wiktoria | Ryndak | K | Klasa I-III sz.podst. |
187 | OSKAR | BŁONIARCZYK | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
188 | Wiktor | WRZESZCZ | M | Klasa I-III sz.podst. |
189 | Marcin | Guzik | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
190 | Jakub | Lamparski | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
191 | Adam | Olearczyk | M | Przedszkolak |
192 | Angelika | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
193 | Weronika | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
194 | Aleksandra | Baran | M | Klasa I-III sz.podst. |
195 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak |
196 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
197 | Julia | Solak | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
198 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak |
199 | Zofia | Martuszewska | K | Przedszkolak |
200 | Jakub | Bożek | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
201 | Nikola | Olearska | K | Klasa I-III sz.podst. |
202 | Natalia | Olearska | K | Przedszkolak |
203 | Szymon | Olearski | M | Przedszkolak |
204 | Hanna | Walczyk | K | Przedszkolak |
205 | Zofia | Walczyk | K | Przedszkolak |
206 | Maria | Walczyk | K | Przedszkolak |
207 | Maciej | Lampart | M | Przedszkolak |
208 | Szymon | Lampart | M | Klasa I-III sz.podst. |
209 | Marcel | Mazur | M | Przedszkolak |
210 | Miłosz | Mazur | M | Przedszkolak |
211 | Antoni | Lampart | M | Przedszkolak |
212 | Jakub | Lampart | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
213 | Maciej | Wojnowski | M | Przedszkolak |
214 | Oliwier | Wielgosz | M | Przedszkolak |
215 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa I-III sz.podst. |
216 | DARIUSZ junior | KUŁYNYCZ | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
217 | Zuzanna | Mikrut | K | Klasa I-III sz.podst. |
218 | Lena | Libront | K | Przedszkolak |
219 | Adam | Libront | M | Przedszkolak |
220 | JAN | KUCZEK | M | Przedszkolak |
221 | Marek | Marecik | M | Klasa I-III sz.podst. |
222 | Jan | Marecik | M | Przedszkolak |
223 | Patryk | Kopek | M | Przedszkolak |
224 | Patryk | Szczepański | M | Klasa I-III sz.podst. |
225 | Antoni | Sikora | M | Klasa IV-VI sz.podst. |
226 | Hanna | Sikora | K | Klasa I-III sz.podst. |
227 | Nikola | Pieczonka | K | Przedszkolak |
228 | Gabryś | Pieczonka | M | Przedszkolak |
229 | Karolina | Podraza | K | Przedszkolak |
230 | Aleksandra | Podraza | K | Klasa IV-VI sz.podst. |
231 | Laura | Strojny | K | Klasa IV-VI sz.podst. |