- To event minęło.
II Bieg Dionizyjski i Mistrzostwa w Nordic Walking
30 czerwca 2019
Wydarzenie Nawigacja
LIMIT UCZESTNIKÓW BIEGU I MARSZU na 5 km – OSIĄGNIĘTY – ZAPISY ZAMKNIĘTE.
PATRONAT HONOROWY
Wójt Gminy Gromnik – Bogdan Stasz
ORGANIZATOR
– LKS Burzyn
– Kępa Sport
– UKS GROM – Gromnik
TERMIN I MIEJSCE:
– 30 czerwca 2019r. (niedziela) – Gromnik
– Start i Meta (PARKING przy Szkole Podstawowej w Gromniku, ul. Witosa 4, Gromnik)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30
– Start Biegów Dzieci – godz. 10:00
– Start Bieg Dionizyjski 5 km godz. 11:00 (zamknięcie trasy 12:10)
– Start Dionizyjskie Mistrzostwa w Nordic Walking, dystans 5 km : godz. 11:05 (zamknięcie trasy 12:15)
Dystanse Biegi Dionizyjskie:
– Dystans: 5 km (100 % asfalt)
– Limit czasowy: 70 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 750 m. dla uczniów VII i VIII klasy podst. /dziewczęta i chłopcy/
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni – Dystans 5 km
Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 5 km:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat +
Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu
WARUNKI UCZESTNICTWA w Biegu Dionizyjskim i Nordic Walking
Impreza ma charakter otwarty.
Prawo uczestnictwa w biegu głównym mają osoby pełnoletnie, oraz osoby w wieku od 16 lat (ur. 1999r.), jeśli mają pisemną zgodę rodziców.
Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w biurze zawodów i na stronie www.kepasport.pl /Dz.Ustaw nr 101, poz 1095/ lub przedstawienie przez uczestnika zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do udziału w biegu.
PAKIET STARTOWY
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik Biegu Dionizyjskim i Nordic Walking otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
– numer startowy
– elektroniczny pomiar czasu
– artykuły pozyskane od sponsorów
– woda na mecie zawodów
– materiały informacyjne i reklamowe
– pamiątkowy odlewany medal na mecie
– posiłek na mecie
Dionizyjskie Mistrzostwa w Nordic Walking
– Dystans: 5 km (100% asfalt)
– Limit czasowy: 70 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.
Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 35 lat K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat + K-3 50 lat +
TRASA BIEGU i NORDIC WALKING
II Bieg Dionizyjski i Nordic Walking
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg 5 km | Marcin | Wielgosz | M | Dębica | ||
2 | Nordic Walking 5 km | Ewa | LACHOWSKA | K | Ustrzyki Dolne | Klub biegacza | Tak |
3 | Nordic Walking 5 km | Katarzyna | Wójcik | K | Ołpiny | Tak | |
4 | Bieg 5 km | Sabina | Lizis | K | Ustrzyki Dolne | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | |
5 | Bieg 5 km | Ewa | Robak | K | Tarnów | Running Queens | Tak |
6 | Nordic Walking 5 km | Paweł | Malinowski | M | Kraków | ||
7 | Nordic Walking 5 km | Zbigniew | Walczak | M | Krościenko Wyżne | ||
8 | Bieg 5 km | Katarzyna | Kmieć | K | Perła | Kępa Sport | Tak |
9 | Bieg 5 km | Beata | Augustyn | K | Kraków | Tak | |
10 | Nordic Walking 5 km | Jolanta | Florek | K | Ciężkowice | ||
11 | Bieg 5 km | Dariusz | Reczek | M | Rożnowice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
12 | Nordic Walking 5 km | Szymon | Walczak | M | Krościenko Wyżne | ||
13 | Bieg 5 km | Karolina | Kaźmierczak | K | Łapanów | ||
14 | Bieg 5 km | Patrycja | Tumidajewicz | K | Libusza | Tak | |
15 | Bieg 5 km | Maciej | Fran | M | Kraków | Maciejas Franiejas Team | Tak |
16 | Bieg 5 km | Wojciech | Kaczmarek | M | Tarnów | kaczmarekteam | Tak |
17 | Nordic Walking 5 km | Paulina | Zając | K | Łękawica | Sokół | |
18 | Nordic Walking 5 km | Paulina | Zając | K | Łękawica | Sokół | |
19 | Bieg 5 km | Dariusz | Osika | M | Łęg Tarnowski | Tak | |
20 | Bieg 5 km | Krystian | Dzioba | M | Bobrowniki | Spartańska Dzicz | Tak |
21 | Bieg 5 km | Sara | Kołotyło | K | Gorlice | Tak | |
22 | Bieg 5 km | Michał | Nosal | M | Pogórska Wola | Spartańska Dzicz | |
23 | Nordic Walking 5 km | Dorota | Trzeciak | K | Libusza | Tak | |
24 | Nordic Walking 5 km | Mateusz | Wójcik | M | Żabno | Tak | |
25 | Bieg 5 km | Krystian | Gawlik | M | Krużlowa WYżna | Tak | |
26 | Bieg 5 km | Tomasz | Majchrowicz | M | Tarnów | Rzemieślnicza Team | Tak |
27 | Nordic Walking 5 km | Rafał | Furdyna | M | Mielec | Tak | |
28 | Bieg 5 km | Wojciech | Pelczar | M | Dobieszyn | GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl | Tak |
29 | Bieg 5 km | Przemyslaw | Grzegorzko | M | Tarnow | Sokol | |
30 | Bieg 5 km | Przemyslaw | Grzegorzko | M | Tarnow | Sokol | |
31 | Bieg 5 km | Joanna | Smorczewska | K | Tarnów | Running Queens | Tak |
32 | Bieg 5 km | EWA | MORDARSKA | K | ROZNOW | Tak | |
33 | Bieg 5 km | TOMASZ | Mordarski | M | Gorlice | #gorlickielwy | Tak |
34 | Bieg 5 km | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | Tak | |
35 | Bieg 5 km | Marek | Dzierwa | M | Wisowa | WISOWA | Tak |
36 | Nordic Walking 5 km | Malgorzata | Oleksyk | K | Ustrzyki Dolne3 | Bieszczadzki Klub NW KB Halicz Ustrzyki Dolne | Tak |
37 | Bieg 5 km | Maria | Szot | K | Ujazd | Tak | |
38 | Bieg 5 km | Dorota | Klimek | K | Nowy Sącz | ||
39 | Bieg 5 km | Dominik | Mikuś | M | Jasło | ||
40 | Bieg 5 km | Karolina | Kaźmierczak | K | Łapanów | ||
41 | Bieg 5 km | Michał | Gazdowicz | M | Przysietnica | Brzozowski Klub Biegacza | |
42 | Bieg 5 km | JÓZEF | ĆWIKŁA | M | JANKOWA | EDEN | Tak |
43 | Bieg 5 km | Cezary | Gromko | M | Kraków | Gromasy | Tak |
44 | Bieg 5 km | Ewa | Gromko | K | Kraków | Gromasy | Tak |
45 | Bieg 5 km | Sebastian | Buchman | M | Nowy Sącz | Akademia Bosego Wirusa | |
46 | Bieg 5 km | Lubomir | Bartuś | M | Biecz | Tak | |
47 | Bieg 5 km | Jerzy | Marszałek | M | Kamionka Mała | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
48 | Bieg 5 km | Mateusz | Sromek | M | Nowy Sącz | ||
49 | Bieg 5 km | krystian | Kocik | M | Janowice | Tak | |
50 | Bieg 5 km | Dawid | Golonka | M | Jasło | ||
51 | Bieg 5 km | Mateusz | Kalita | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | Tak |
52 | Bieg 5 km | WIOLETTA | GNUTEK | K | Nowy Sącz | Tak | |
53 | Bieg 5 km | Michał | Szymański | M | Nowy Sącz | Tak | |
54 | Bieg 5 km | Tadeusz | Kukułka | M | Ryglice | Tak | |
55 | Bieg 5 km | Łukasz | Caban | M | Nowy Sącz | Tak | |
56 | Bieg 5 km | Kinga | Szkaradek | K | Nowy Sącz | Fight House Nowy Sącz | Tak |
57 | Bieg 5 km | Adam | Kukułka | M | Ryglice | Tak | |
58 | Bieg 5 km | Tomasz | Traciłowski | M | Nowy Sącz | Tak | |
59 | Bieg 5 km | Zenon | Kłósek | M | Szkodna | DLA NIEJ | Tak |
60 | Nordic Walking 5 km | Tomasz | Kulig | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
61 | Nordic Walking 5 km | Jakub | Polniaszek | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
62 | Bieg 5 km | Alicja | Mamcarz | K | Sucha Beskidzka | SuskiBiegacz | Tak |
63 | Bieg 5 km | Szymon | Mamcarz | M | Sucha Beskidzka | SuskiBiegacz | Tak |
64 | Bieg 5 km | Alicja | Mamcarz | M | Sucha Beskidzka | SuskiBiegacz | |
65 | Bieg 5 km | Szymon | Mamcarz | M | Sucha Beskidzka | SuskiBiegacz | |
66 | Bieg 5 km | Dariusz | Niemiec | M | Jasło | Nowy styl running team | Tak |
67 | Bieg 5 km | Dawid | Kowalik | M | Nowy Sącz | Fight House Nowy Sącz | Tak |
68 | Bieg 5 km | Anna | sojka | K | Zarzecze woj podkarpackie | ||
69 | Bieg 5 km | Kamil | Marszałek | M | Kamionka Mała | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
70 | Bieg 5 km | Marek | Podraza | M | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa | |
71 | Nordic Walking 5 km | Tomasz | Suś | M | Dobczyce | Taba | |
72 | Bieg 5 km | Izabela | Skalak | K | Ilkowice | Tak | |
73 | Bieg 5 km | Michał | Osysko | M | Wojnicz | Tak | |
74 | Bieg 5 km | Sandra | Stępniewska-Włoch | K | Wieliczka | ||
75 | Bieg 5 km | Grzegorz | Madej | M | Gromnik | Tak | |
76 | Bieg 5 km | Kamil | Cudek | M | Rzepiennik Biskupi | ||
77 | Bieg 5 km | Karolina | Świątek | K | Kraków | Tak | |
78 | Bieg 5 km | Anna | Wszołek | K | Rożnowice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
79 | Bieg 5 km | Grzegorz | Padykula | M | Dąbrówka Osuchowska | Tak | |
80 | Nordic Walking 5 km | Beata | Czarnik | K | Zalasowa | Tak | |
81 | Bieg 5 km | Roksana | Haratyk | K | Sędziszów Młp. | Dzikie Mustangi | Tak |
82 | Bieg 5 km | Przemysław | Królikowski | M | Kraków | BeFit24team | Tak |
83 | Bieg 5 km | Agnieszka | Cyganek | K | Kraków | BeFit24team | Tak |
84 | Nordic Walking 5 km | Małgorzata | Łącka | K | Tarnów | Tak | |
85 | Bieg 5 km | Sebastian | Świeca | M | Tarnów | Cezar Kępa Bogumiłowicka | Tak |
86 | Bieg 5 km | Agata | Zygmont | K | Chorzelów | Tak | |
87 | Bieg 5 km | Magalena | Wojcieszek | K | Tarnów | Tak | |
88 | Nordic Walking 5 km | Ewa | Góra | K | Tarnów | Tak | |
89 | Nordic Walking 5 km | Dorota | Podlewska | K | Tarnów | Tak | |
90 | Bieg 5 km | Wojciech | Podlewski | M | Tarnów | KS Sportiva | Tak |
91 | Bieg 5 km | Damian | Galas | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz | Tak |
92 | Bieg 5 km | Damian | Galas | M | Zalasowa | ||
93 | Bieg 5 km | Marek | Polak | M | Rzepiennik Strzyżewski | ZS Gromnik | Tak |
94 | Bieg 5 km | Włodzimierz | Foryś | M | Jasło | ULKS Technik Trzcinica | Tak |
95 | Bieg 5 km | Marzena | Rapacz | K | Mszana D | ||
96 | Bieg 5 km | Jacek | Janus | M | Ptaszkowa | RTCK | Tak |
97 | Bieg 5 km | Jacek | Janus | M | Ptaszkowa | RTCK | |
98 | Bieg 5 km | Jacek | Janus | M | Ptaszkowa | RTCK | |
99 | Bieg 5 km | Jacek | Janus | M | Ptaszkowa | RTCK | |
100 | Bieg 5 km | Łukasz | Zając | M | Koszyce Wielkie | Tak | |
101 | Bieg 5 km | JERZY | CIELAK | M | PASZCZYNA | Tak | |
102 | Nordic Walking 5 km | Wioletta | Galbarczyk | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
103 | Bieg 5 km | Michał | Szczerba | M | Tuchów | Tak | |
104 | Bieg 5 km | Mariusz | Fyda | M | Bobowa | ||
105 | Bieg 5 km | Krzysztof | Płaczek | M | Olszyny | Radny Powiatu Tarnowskiego | Tak |
106 | Bieg 5 km | Weronika | Piekarz | K | Ołpiny | Tak | |
107 | Bieg 5 km | Mariusz | Augustyn | M | Kraków | Brzyskitriteam | Tak |
108 | Nordic Walking 5 km | Aleksandra | Mieszaniec | K | Grabno | Lux Torpeda Małopolska | Tak |
109 | Nordic Walking 5 km | Piotr | Stępak | M | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska | Tak |
110 | Bieg 5 km | Radosław | Tota | M | Bochnia | ||
111 | Bieg 5 km | Anna | Tota | K | Bochnia | ||
112 | Bieg 5 km | Tomasz | Cabała | M | Przyszowa | Tak | |
113 | Nordic Walking 5 km | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
114 | Bieg 5 km | Barbara | Ogorzałek | K | Podegrodzie | MALAGA TEAM | |
115 | Bieg 5 km | Bogdan | Malaga | M | Podegrodzie | MALAGA TEAM | |
116 | Bieg 5 km | Krzysztof | Archamowicz | M | Skawina | Tak | |
117 | Bieg 5 km | Aleksander | Szurek | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
118 | Nordic Walking 5 km | Marta | Samelzon | K | Tuchów | Tak | |
119 | Bieg 5 km | Arkadiusz | Baran | M | Bobrowniki Wielkie | Husaria Race Team | |
120 | Bieg 5 km | Kinga | Burza | K | Tuchów | Tak | |
121 | Bieg 5 km | Tadeusz | Rozwadowski | M | Brzesko | MPEC BRZESKO | Tak |
122 | Bieg 5 km | Grzegorz | Polański | M | Pleśna | Arya Stark Team | Tak |
123 | Bieg 5 km | Mateusz | Bryg | M | Gorlice | Gorlicki Klub Sportów Walki | Tak |
124 | Bieg 5 km | Adam | Kosela | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
125 | Bieg 5 km | Justyna | Jop | K | Szynwałd | Tak | |
126 | Bieg 5 km | Michał | Nalepka | M | Łęki Dolne | Tak | |
127 | Bieg 5 km | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | Orion | Tak |
128 | Nordic Walking 5 km | Wioletta | Galbarczyk | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | |
129 | Bieg 5 km | Karolina | Świątek | K | Kraków | ||
130 | Bieg 5 km | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Nowy Styl Group Running Team | |
131 | Nordic Walking 5 km | Maria | Mondel Watrak | K | Tarnów | ||
132 | Nordic Walking 5 km | Marek | Watrak | M | Tarnów | ||
133 | Bieg 5 km | Daniel | Rosiek | M | Kraków | Eskadra Kraków | |
134 | Nordic Walking 5 km | Barbara | Gębiś | K | Tarnów | Biovitamed | Tak |
135 | Bieg 5 km | Łukasz | Bajorek | M | Zalasowa | Spartanska dzicz | Tak |
136 | Bieg 5 km | Beata | Zaucha | K | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
137 | Bieg 5 km | Jarosław | Zieliński | M | Rzeszów | Szlachta nie biega szlachta kroczy | Tak |
138 | Bieg 5 km | Angelika | Zielińska | K | Rzeszów | Tak | |
139 | Bieg 5 km | Marzena | Rapacz | K | Mszana D | Biegam dla osób bez domu | |
140 | Bieg 5 km | Dorota | Różycka | K | Jasło | Nowy Styl Group Running Team | |
141 | Bieg 5 km | Jakub | Fitowicz | M | Gromnik | Tak | |
142 | Bieg 5 km | Marek | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
143 | Bieg 5 km | Paweł | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
144 | Bieg 5 km | Konrad | Klocek | M | Łężyny | ||
145 | Bieg 5 km | Tomasz | Kasprzyk | M | Zaczarnie | STG Tarnów | Tak |
146 | Nordic Walking 5 km | Robert | Piłat | M | Brzostek | OSKARJA | Tak |
147 | Bieg 5 km | Patrycja | Kras | K | Tarnów | ||
148 | Bieg 5 km | Tomasz | Galbarczyk | M | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
149 | Bieg 5 km | Joanna | Florczyk | K | Bochnia | ||
150 | Bieg 5 km | Witold | Wojtaczka | M | Bobowa | Bobowska Grupa Biegowa | Tak |
151 | Nordic Walking 5 km | Eleonora | Mrożek | K | Wojnicz | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
152 | Bieg 5 km | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | ||
153 | Bieg 5 km | Marta | Wilczyńska | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
154 | Bieg 5 km | Edyta | Syrek-Sokołowska | K | Przysieki | Tak | |
155 | Bieg 5 km | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | Tak | |
156 | Bieg 5 km | Elzbieta | Makowiec | K | Biecz | Tak | |
157 | Bieg 5 km | Sławomir | Sikora | M | Tarnów | Klub Kibica | |
158 | Bieg 5 km | Kinga | Sikora | K | Tarnów | Klub Kibica | |
159 | Bieg 5 km | Dawid | Czarnik | M | Zalasowa | Tak | |
160 | Bieg 5 km | Wiesław | Czarnik | M | Zalasowa | Tak | |
161 | Bieg 5 km | Wojciech | Skruch | M | Joniny | AZS UJ | Tak |
162 | Bieg 5 km | Grzegorz | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team | Tak |
163 | Bieg 5 km | JÓZEF | Rojek | M | Ropczyce | ||
164 | Bieg 5 km | Andrzej | Płaneta | M | Dębno | alarmyimonitoringi | Tak |
165 | Bieg 5 km | Danuta | Dąbrowska | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
166 | Bieg 5 km | leszek | pięta | M | trzcinica | Tak | |
167 | Bieg 5 km | Beniamin | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | Tak | |
168 | Bieg 5 km | PAWEŁ | BUDZYŃ | M | TARNÓW | Decathlon Tarnów | |
169 | Nordic Walking 5 km | Małgorzata | Janczak | K | Olesno | ||
170 | Bieg 5 km | Adam | Ochwat | M | Staszkówka | Tak | |
171 | Bieg 5 km | Katarzyna | Sumara | K | Wielka Wieś | AZS Politechnika Krakowska | Tak |
172 | Bieg 5 km | Krzysztof | Sporniak | M | Targowiska | Tak | |
173 | Bieg 5 km | Tomasz | Hajduk | M | GORLICE | Tak | |
174 | Bieg 5 km | Patryk | Galas | M | Jastrzębia | Tak | |
175 | Bieg 5 km | Jerzy | Krakowski | M | Mielec | MKG Carpatia Mielec | Tak |
176 | Bieg 5 km | Szymon | Wiśniowski | M | Rzepiennik Marciszewski | KS CISIE | Tak |
177 | Bieg 5 km | Artur | Borycki | M | Dąbrowa Tarnowska | ||
178 | Bieg 5 km | Waldemar | Duda | M | Tarnów | Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin | Tak |
179 | Bieg 5 km | Edyta | Pajor | K | Limanowa | Tak | |
180 | Bieg 5 km | Ewelina | Olearska | K | Tarnów | Tak | |
181 | Bieg 5 km | Tomasz | Fior | M | Rzeszów | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | |
182 | Bieg 5 km | Grzegorz | Krerowicz | M | nowy sacz | Akademia Bosego Wirusa | Tak |
183 | Bieg 5 km | Tadeusz | Nazim | M | Skawina | Skawina Biega | |
184 | Bieg 5 km | Szymon | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
185 | Bieg 5 km | Sławomir | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
186 | Bieg 5 km | Jerzy | Krakowski | M | Mielec | MKG Carpatia Mielec | |
187 | Nordic Walking 5 km | Anna | Wójcik-Hirsz | K | Tarnów | Biovitamed | Tak |
188 | Bieg 5 km | Roman | Podorski | M | Tarnów | Tak | |
189 | Bieg 5 km | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
190 | Bieg 5 km | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
191 | Bieg 5 km | Jarosław | Jachimowicz | M | Tarnów | Decathlon Tarnów | Tak |
192 | Nordic Walking 5 km | JAROSŁAW | FIRLEJ | M | MACHNÓWKA | Tak | |
193 | Bieg 5 km | Marek | Czarnik | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz | Tak |
194 | Nordic Walking 5 km | Jolanta | Wojtas | K | Ropica Polska | Tak | |
195 | Bieg 5 km | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
196 | Bieg 5 km | Dawid | Gąsior | M | Gromnik | ||
197 | Bieg 5 km | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
198 | Bieg 5 km | Krzysztof | Świstak | M | Wola Dębińska | Tak | |
199 | Bieg 5 km | Mariusz | Skowron | M | Tarnów | Everton | Tak |
200 | Bieg 5 km | Łukasz | Kuklinski | M | Tarnów | ||
201 | Bieg 5 km | Marcin | Koza | M | Rzepiennik Marciszewski | KS CISIE | Tak |
202 | Bieg 5 km | Maria | Szot | K | Ujazd | Brak | |
203 | Bieg 5 km | Barbara | Dzik | K | Gorlice | Tak | |
204 | Nordic Walking 5 km | Tomasz | Kusaj | M | Dębica | OSP ZAWADA | |
205 | Bieg 5 km | Justyna | Komendacka | K | Tuchów | ||
206 | Bieg 5 km | Krzysztof | Kolbusz | M | Tarnów | Klub Sportowy Kyokushin Karate SEIKEN | Tak |
207 | Nordic Walking 5 km | Paweł | Brodło | M | Tuchów | ||
208 | Bieg 5 km | Wincenty | Wojtasiewicz | M | Tarnowiec | Tak | |
209 | Bieg 5 km | Konrad | Wątroba | M | Chojnik | Tak | |
210 | Bieg 5 km | Dominika | Szewczyk | K | Rytwiany | Skrzydlaci Dzieciom | |
211 | Bieg 5 km | Nina | Skalak | K | Ilkowice | Tak | |
212 | Bieg 5 km | Marzena | Moskal | K | Krosno | Tak | |
213 | Bieg 5 km | Jakub | Libront | M | Klęczany | Tak | |
214 | Bieg 5 km | Adrian | Wojtas | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
215 | Bieg 5 km | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Tak | |
216 | Bieg 5 km | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | ||
217 | Bieg 5 km | Barbara | Wajda | K | Korczyna | ||
218 | Bieg 5 km | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | BiegamBoLubię | Tak |
219 | Bieg 5 km | Dariusz | Szuba | M | Przemyśl | I RUN ALONE | Tak |
220 | Bieg 5 km | Łukasz | Kopek | M | Gromnik | Run Team Gromnik | Tak |
221 | Bieg 5 km | Wojciech | Tarasek | M | Stara Wieś | elemeno.pl | |
222 | Bieg 5 km | Rafał | Pieczonka | M | Tarnow | Spartan Grup Tarnów | |
223 | Bieg 5 km | Paweł | Maj | M | Strzelce Małe | IL Vento | Tak |
224 | Bieg 5 km | Jarosław | Gniady | M | Błonie | Creative Bochnia biega team | Tak |
225 | Nordic Walking 5 km | Wojciech | Bilik | M | Krosno | Samotni Wędrowcy | |
226 | Nordic Walking 5 km | Marian | Furman | M | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | Tak |
227 | Nordic Walking 5 km | magdalena | duda | K | zurowa | Tak | |
228 | Nordic Walking 5 km | Małgrzata | Topór | K | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | Tak |
229 | Nordic Walking 5 km | Barbara | Łankiewicz | K | TARNÓW | Tak | |
230 | Bieg 5 km | Paulina | Nowak | K | Tarnów | Spartan | |
231 | Bieg 5 km | Marek | Konieczny | M | Ropica Górna | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
232 | Bieg 5 km | Grzegorz | Put | M | Tarnów | Sportgas | Tak |
233 | Bieg 5 km | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | Tak |
234 | Bieg 5 km | Krystian | Kubas | M | Tarnów | Tak | |
235 | Nordic Walking 5 km | Kinga | Tokarz | K | Tarnów | Łobuzy Team | |
236 | Bieg 5 km | Piotr | Medygrał | M | Rzeszów | ||
237 | Bieg 5 km | Juliusz | Janecki | M | Rzeszów | ||
238 | Bieg 5 km | Magdalena | Wozniak | K | Siemiechów | ||
239 | Bieg 5 km | Małgorzata | Gadziała | K | Szczucin | Tak | |
240 | Bieg 5 km | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS Burzyn | Tak |
241 | Bieg 5 km | Stanisław | Piątek | M | Kraków | ITMBW Kraków | |
242 | Bieg 5 km | Monika | Kądziołka | K | Łęg Tarnowski | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | |
243 | Nordic Walking 5 km | Barbara | Baran | K | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
244 | Bieg 5 km | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
245 | Bieg 5 km | Adam | Podraza | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
246 | Bieg 5 km | Małgorzata | Gąsior | K | Gromnik | ||
247 | Bieg 5 km | Sławomir | Krzak | M | Tarnów | ||
248 | Bieg 5 km | Monika | Tokarz | K | Wielogłowy | ||
249 | Nordic Walking 5 km | Maria | Mondel Watrak | K | Tarnów | ||
250 | Nordic Walking 5 km | Marek | Watrak | M | Tarnów | ||
251 | Bieg 5 km | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
252 | Bieg 5 km | ARTUR | FURMAŃSKA | M | Tarnów | RodzinaNaMedal | Tak |
253 | Bieg 5 km | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | Tak | |
254 | Bieg 5 km | Rafał | Kornek | M | GORLICE | GGB Gorlice | |
255 | Bieg 5 km | Kornelia | Kornek | K | GORLICE | MZS 6 Gorlice | |
256 | Bieg 5 km | Waldemar | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | Tak | |
257 | Bieg 5 km | Wojciech | Janisz | M | Nowy Sącz | Tak | |
258 | Bieg 5 km | Dariusz | Niemiec | M | Jasło | Running team Nowy Styl Group | |
259 | Bieg 5 km | AGNIESZKA | KOPEK | K | GROMNIK | GROMNIK RUN TEAM | Tak |
260 | Bieg 5 km | PAWEŁ | KOPEK | M | GROMNIK | GROMNIK RUN TEAM | Tak |
261 | Bieg 5 km | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Run Team Gromnik | Tak |
262 | Bieg 5 km | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Run Team Gromnik | Tak |
263 | Bieg 5 km | Dariusz | Kaczmarczyk | M | Tarnowiec | ||
264 | Bieg 5 km | Ryszard | Kiełtyka | M | Rzepiennik Biskupi | Tak | |
265 | Bieg 5 km | Paweł | Budzyń | M | Tarnów | Decathlon | |
266 | Nordic Walking 5 km | Zuzanna | Kras | K | Siedliska | ||
267 | Bieg 5 km | Paweł | Dudek | M | Dębno | Klub Biegowy Perła | |
268 | Bieg 5 km | Bartłomiej | Olbrych | M | Binarowa | nastopy.pl Running Team | |
269 | Nordic Walking 5 km | Sebastian | Zabawa | M | Tarnów | Tak | |
270 | Bieg 5 km | Agnieszka | Iwanek | K | Ostrów | Tak | |
271 | Bieg 5 km | HUBERT | MUNIGA | M | BOGUMILOWICE | ||
272 | Bieg 5 km | LIDIA | WOŹNIAK | K | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
273 | Bieg 5 km | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn | Tak |
274 | Bieg 5 km | JANUSZ | WOŹNIAK | M | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
275 | Bieg 5 km | Arkadiusz | Gubała | M | Gorlice | Grupetto Gorlice | Tak |
276 | Nordic Walking 5 km | Maria | Wantuch | K | Tarnów | Tak | |
277 | Bieg 5 km | Adam | Wiśniowski | M | Pustynia | Maratończyk Dębica | Tak |
278 | Nordic Walking 5 km | Anna | Sokół | K | Brzeźnica | Czarne Gryfy | Tak |
279 | Bieg 5 km | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła | |
280 | Bieg 5 km | Edward | Komendacki | M | Tuchow | EdiTeam | |
281 | Bieg 5 km | Dariusz | Broniec | M | Zawada k/Tarnowa | ||
282 | Bieg 5 km | Wojciech | Sułkowski | M | LIMANOWA | Limanowa Biega | Tak |
283 | Bieg 5 km | Kamil | WRZESZCZ | M | Ilkowice | TRI ILKOWICE | Tak |
284 | Bieg 5 km | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy | Tak |
285 | Bieg 5 km | MARIUSZ | KUKUŁKA | M | TARNÓW | acmarian | Tak |
286 | Bieg 5 km | Wojciech | Sułkowski | M | LIMANOWA | Limanowa Biega | |
287 | Bieg 5 km | Patryk | Zabawa | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
288 | Bieg 5 km | Stanisław | Binkowicz | M | Lubla | Tak | |
289 | Nordic Walking 5 km | TOMASZ | GLEISNER | M | Tarnów, Poland | EKIPA z TARNOWA | Tak |
290 | Nordic Walking 5 km | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | Tak | |
291 | Bieg 5 km | Sebastian | Buchman | M | Nowy Sącz | Akademia Bisego Wirusa | |
292 | Nordic Walking 5 km | Robert | Łopuch | M | Łabowa | Dziady OCR | |
293 | Bieg 5 km | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | Tak | |
294 | Bieg 5 km | Irena | Wiatr | K | Dąbrowa TARNOWSKA | Run Team DąbrowaTarnowska | |
295 | Bieg 5 km | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | Tak | |
296 | Bieg 5 km | Kinga | Lowe | K | Tarnow | Tak | |
297 | Bieg 5 km | Mariusz | Molczyk | M | Debica | DĘBICKIE GEPARDY | Tak |
298 | Nordic Walking 5 km | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
299 | Nordic Walking 5 km | Dariusz | Barnaś | M | Jaźwiny | Czarne Gryfy | Tak |
300 | Bieg 5 km | Marta | Barnaś | K | Jaźwiny | Czarne Gryfy | Tak |
301 | Bieg 5 km | Adam | Skałka | M | Nowy Sącz | Akademia Bosego Wirusa | |
302 | Nordic Walking 5 km | Katarzyna | Molczyk - Krawiec | K | Wojnicz | Tak | |
303 | Nordic Walking 5 km | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu | Tak |
304 | Bieg 5 km | Paulina | Najdała | K | Łętowice | Tak | |
305 | Bieg 5 km | Karolina | Świątek | K | Kraków | ||
306 | Bieg 5 km | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
Biegi Dzieci - II Bieg Dionizyjski
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna | Zygmunt | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gorlice |
2 | MAKSIU | MORDARSKI | M | Przedszkolak | ROZNOW |
3 | RYSIU | KOŁDRAS | M | Klasa IV-VI sz.podst. | KRAKOW |
4 | Wiktoria | Golonka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasło |
5 | GABRIELA | JAGIELSKA | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Ustrzyki Dolne |
6 | KACPER | MAJER | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
7 | ALEKS | MOŁODYŃSKI | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
8 | KAROL | KASZANY | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
9 | KLAUDIA | FALKOWSKA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
10 | ZUZANNA | CZURYŁO | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
11 | JULIA | KRÓL | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
12 | TYCJANA | SIKORA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
13 | AMELIA | WRONOWSKA | K | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
14 | BRUNO | TKACZ | M | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
15 | SZYMON | KOZAK | M | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
16 | IGA | WACHTA | K | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
17 | LILIANA | TKACZ | K | Przedszkolak | Ustrzyki Dolne |
18 | KAROL | JASIURSKI | M | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
19 | KAROL | JASIURSKI | M | Klasa I-III sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
20 | KLARA | WACHTA | K | Przedszkolak | Ustrzyki Dolne |
21 | Michał | Polak | M | Przedszkolak | Rzepiennik Strzyzewski |
22 | Iwo | Smorczewski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
23 | KOSTEK | KOŁDRAS | M | Przedszkolak | KRAKOW |
24 | Gabriela | Niemiec | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jaslo |
25 | JAKUB | LAMPARSKI | M | Klasa IV-VI sz.podst. | KOSZYCE WIELKIE |
26 | Kalina | Kaczmarek | K | Przedszkolak | Tarnów |
27 | Wiktor | Kaczmarek | M | Przedszkolak | Tarnów |
28 | Wojciech | Plebanek | M | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
29 | Wojciech | Plebanek | M | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
30 | Izabela | Osika | K | Przedszkolak | Łęg Tarnowski |
31 | Hubert | Osika | M | Klasa I-III sz.podst. | Łęg Tarnowski |
32 | Oliwia | Bajorek | K | Przedszkolak | Zalasowa |
33 | Gabriela | Bajorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
34 | Maksymilian | Majchrowicz | M | Przedszkolak | Tarnów |
35 | Lilianka | Furdyna | K | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
36 | Maxymilian | Furdyna | M | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
37 | Nina | Maniak | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
38 | Dawid | Kopek | M | Przedszkolak | Gromnik |
39 | Paulina | Kuklewicz | K | Przedszkolak | Radłów |
40 | Michał | Kuklewicz | M | Klasa I-III sz.podst. | Radłów |
41 | Martyna | Kuklewicz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Radłów |
42 | DOMINIKA | FIRLEJ | K | Przedszkolak | MACHNÓWKA |
43 | DOMINIKA | FIRLEJ | K | Przedszkolak | MACHNÓWKA |
44 | JOASIA | FIRLEJ | K | Przedszkolak | MACHNÓWKA |
45 | PATRYCJA | FIRLEJ | K | Klasa I-III sz.podst. | MACHNÓWKA |
46 | Dawid | Gromko | M | Przedszkolak | Kraków |
47 | FILIP | SZYMAŃSKI | M | Klasa I-III sz.podst. | NOWY SĄCZ |
48 | Mateusz | Maniak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
49 | Kamila | Wojcik | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
50 | Marcel | Wojcik | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
51 | Kamil | Janus | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Ptaszkowa |
52 | Antony | Salawa | M | Przedszkolak | Gromnik |
53 | Bartosz | Kramkowski | M | Przedszkolak | Kraków |
54 | Tobiasz | Solarz | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Chojnik |
55 | Michał | Madej | M | Przedszkolak | Gromnik |
56 | Igor | Madej | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
57 | Milena | Padykuła | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Dąbrówka Osuchowska |
58 | Mikołaj | Padykuła | M | Przedszkolak | Dąbrówka Osuchowska |
59 | Mikołaj | Padykuła | M | Przedszkolak | Dąbrówka Osuchowska |
60 | Piotr | Barnaś | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
61 | Jakub | Królikowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
62 | Aleksander | Królikowski | M | Przedszkolak | Kraków |
63 | Adela | Zygmont | K | Przedszkolak | Mielec |
64 | Amelia | Zygmont | K | Przedszkolak | Mielec |
65 | Natalia | król | M | Przedszkolak | Gromnik |
66 | Przemysław | król | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
67 | Jakub | Tota | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
68 | Karol | Tota | M | Przedszkolak | Bochnia |
69 | Karol | Tota | M | Przedszkolak | Bochnia |
70 | Jakub | Tota | M | Przedszkolak | Bochnia |
71 | Jakub | Grzyb | M | Przedszkolak | Zborowice |
72 | Jakub | Szurek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Szymbark |
73 | Patryk | Kopek | M | Przedszkolak | Gromnik |
74 | Oliwia | Gniady | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Błonie |
75 | Jakub | Gniady | M | Klasa I-III sz.podst. | Błonie |
76 | Zuzanna | Rapacz | K | Przedszkolak | Mszana D |
77 | Laura | Rapacz | K | Przedszkolak | Mszana Dolna |
78 | Szymon | Kasprzyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Zaczarnie |
79 | Jakub | Kasprzyk | M | Przedszkolak | Zaczarnie |
80 | Aleksandra | Kopek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
81 | Gabriela | Bryg | K | Klasa I-III sz.podst. | Gorlice |
82 | Aleksander | Florczyk | M | Przedszkolak | Bochnia |
83 | Julia | Urbańczym | K | Klasa I-III sz.podst. | Zakliczyn |
84 | Idzi | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
85 | Michal | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
86 | Ania | Grzegorzewska | K | Przedszkolak | Biecz |
87 | Kamila | Zając | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gnojnik |
88 | Antoni | Sikora | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnow |
89 | Hanna | Sikora | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
90 | Anna | Pach | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Wola Rzedzinska |
91 | Bartłomiej | Krawiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Wojnicz |
92 | Piotr | Rojek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Ropczyce |
93 | Zuzanna | Kras | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tuchów |
94 | Miłosz | Brzęk | M | Przedszkolak | Staszkówka |
95 | Igor | Krakowski | M | Przedszkolak | Mielec |
96 | Natalia | Olearska | K | Przedszkolak | Tarnów |
97 | Szymon | Olearski | M | Przedszkolak | Tarnów |
98 | Nikola | Olearska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
99 | Liliana | Fior | K | Przedszkolak | Rzeszów |
100 | kacper | duda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | zurowa |
101 | dominik | duda | M | Klasa I-III sz.podst. | zurowa |
102 | Wiktoria | Ryndak | K | Klasa I-III sz.podst. | Rzepiennik Strżewski |
103 | Marcel | Sokół | M | Przedszkolak | Brzeźnica |
104 | Michał | Sokół | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzeźnica |
105 | Bartosz | Sokół | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzeźnica |
106 | Igor | Krakowski | M | Przedszkolak | Mielec |
107 | Michał | Hirsz | M | Przedszkolak | Tarnów |
108 | Daniel | Szewczyk | M | Przedszkolak | Rytwiany |
109 | Kacper | Augustyn | M | Przedszkolak | Kraków |
110 | Patryk | Kopek | M | Przedszkolak | Gromnik |
111 | Nikola | Pieczonka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnow |
112 | Gabriel | Pieczonka | M | Przedszkolak | Tarnow |
113 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
114 | Marek | Marecik | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
115 | Jan | Marecik | M | Przedszkolak | Tarnów |
116 | Kornelia | Kornek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | GORLICE |
117 | Patryk | Szczepański | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
118 | Bartosz | Sokół | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzeźnica |
119 | Michał | Sokół | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzeźnica |
120 | Marcel | Sokół | M | Przedszkolak | Brzeźnica |
121 | Angelika | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
122 | Aleksandra | Podraza | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
123 | Weronika | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
124 | Karolina | Podraza | K | Przedszkolak | Jodłowa |
125 | Aleksandra | Baran | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
126 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
127 | Wiktor | Nowak | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
128 | WIKTORIA | FURMAŃSKA | K | Przedszkolak | Tarnów |
129 | KAROLINA | FURMAŃSKA | M | Przedszkolak | Tarnów |
130 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
131 | ALEKSANDRA | KOPEK | K | Klasa IV-VI sz.podst. | GROMNIK |
132 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
133 | Wiktor | WRZESZCZ | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
134 | Michał | Barnaś | M | Przedszkolak | Jaźwiny |
135 | Justyna | Barnaś | K | Klasa I-III sz.podst. | Jaźwiny |
136 | Mikołaj | Krawiec | M | Klasa I-III sz.podst. | Wojnicz |
137 | Jarosław | Makowiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |