Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

II Bieg Drwala i Marsz Drwala

23 Cze 2019

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Ryglic – Paweł Augustyn

ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– LKS Burzyn
– KS Ryglice

WSPÓŁORGANIZATORZY

– Urząd Miasta Ryglice, Ośrodek Kultury w Ryglicach

TERMIN I MIEJSCE:

– 23 czerwca 2019r. (niedziela) – Ryglice – Start i Meta (Rynek w Ryglicach)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30 – (Rynek w Ryglicach)
– Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (Rynek)
Start II Bieg Drwala 5.5 km i 10 km, 10 km: godz. 11:05 (zamknięcie trasy 12:30)
– Start Marsz Drwal – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrz Ryglic, dystans 5.5 km : godz. 11:10 (zamknięcie trasy 12:30)

Dystanse Biegu Drwala:
– Dystans: 5.5 km i 10 km (100 % asfalt)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Biegi dzieci i młodzieży
• dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 750 m. dla uczniów VII i VIII klasy podst. /dziewczęta i chłopcy/

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni – Dystans 5.5 km i 10 km

Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 10 km:

M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

Marsz Drwala – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Ryglic
– Dystans: 5.5 km (100% asfalt)
– Limit czasowy: 80 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 35 lat                         K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat                         K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat +                             K-3 50 lat +

PAKIET STARTOWY
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik Biegu Drwala i Marszu Drwala NW otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
– numer startowy
– elektroniczny pomiar czasu
– artykuły pozyskane od sponsorów
– porcelanowy kubek pamiątkowy
– regeneracyjny żel pod prysznic Salco Therapy – 200ml
– woda na trasie i mecie zawodów
– materiały informacyjne i reklamowe
– pamiątkowy odlewany medal na mecie
– posiłek na mecie

II Bieg Drwala i Marsz Drwala

Liczba uczestników: 383
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg 5.5 km Bogusław MARCISZ M Rzeszów WŻW Rzeszów Tak
2 Bieg 10 km Roland Górnisiewicz M Kraków   Tak
3 Bieg 5.5 km Katarzyna Kubas K Pilzno Królewskie Pilzno Tak
4 Bieg 5.5 km Nina Skalak K Niedomice Kępa Sport Tak
5 Bieg 5.5 km Izabela Skalak K Niedomice Kępa Sport Tak
6 Bieg 5.5 km Maciej Fran M Kraków Maciejas Franiejas Team Tak
7 Bieg 5.5 km GRZEGORZ WARZECHA M Jodłowa    
8 Bieg 5.5 km Katarzyna Kubas K Królewskie Pilzno  
9 Bieg 5.5 km Olga Kuliga-Rędzina K Wierzchosławice   Tak
10 Bieg 10 km Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice  
11 Bieg 5.5 km Magdalena Syrek K Tarnów    
12 Bieg 5.5 km Agata Zygmont K Chorzelów    
13 Bieg 10 km Kamil Wrzwszcz M Ilkowice Tri Ilkowice  
14 Bieg 10 km Szymon Szmist M Szczepańcowa Athletic Zręcin  
15 Bieg 5.5 km Sławomir Zieliński M Rzeszów Rusz D...  
16 Bieg 10 km Urszula Twardy K Nawojowa   Tak
17 Bieg 10 km Teresa Mróz K Krynica-Zdrój   Tak
18 Nordic Walking 5.5 km Joanna Kowalczyk K Kraków LUX Torpeda Małopolska Tak
19 Nordic Walking 5.5 km Tadeusz Kowalczyk M Kraków LUX Torpeda Małopolska Tak
20 Nordic Walking 5.5 km Dorota Grabska-Reszka K Myślenice   Tak
21 Bieg 5.5 km Mateusz Wroński- M Limanowa MKS Limanovia  
22 Bieg 5.5 km Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki    
23 Bieg 5.5 km Łukasz Nocek M Ryglice Dorzcze Białej  
24 Bieg 5.5 km Dominik Grodecki M Tarnów   Tak
25 Bieg 10 km Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ Tak
26 Bieg 5.5 km Maksymilian Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA  
27 Bieg 5.5 km Zuzanna Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA  
28 Bieg 5.5 km Karol Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA  
29 Bieg 5.5 km Maciej Jermak M Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA  
30 Bieg 5.5 km Karolina Jermak K Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA  
31 Bieg 5.5 km Andrzej Kupczyk M Tarnów   Tak
32 Bieg 10 km Tomasz Bogutyn M Dąbrowa Tarnowska   Tak
33 Bieg 10 km Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów Tak
34 Bieg 10 km Tomasz Liana M Klęczany   Tak
35 Bieg 10 km Bartek Maciuszek M Lubcza Black Village Tak
36 Bieg 10 km ROBERT MAKOWIEC M Tuchów LKS BURZYN Tak
37 Nordic Walking 5.5 km Grzegorz Herodecki M TARNÓW   Tak
38 Bieg 10 km Dariusz Milas M Podlesie   Tak
39 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Pasieka K Ustrobna    
40 Bieg 10 km Paweł Mróz M Tarnów #najgorzej Tak
41 Nordic Walking 5.5 km Marta Samelzon K Tuchów   Tak
42 Bieg 5.5 km Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team  
43 Bieg 5.5 km Tadeusz Rozwadowski M Brzesko MPEC BRZESKO  
44 Bieg 5.5 km Marta Wilczyńska K Tarnów STG Tarnów Tak
45 Bieg 10 km Tadeusz Rams M Wolbrom    
46 Nordic Walking 5.5 km Piotr Stępak M Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska Tak
47 Bieg 10 km Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin Tak
48 Nordic Walking 5.5 km Barbara Gębiś K Tarnów Biovitamed Tak
49 Bieg 10 km Ryszard Klamut M Jabłonica Polska KGB Korczyna Tak
50 Bieg 10 km Giedrius Slekys M Litwa Begimo klubas  
51 Nordic Walking 5.5 km Magdalena Niemiec-Paluch K Ryglice KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
52 Bieg 10 km Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
53 Bieg 5.5 km Wojtek Lachowicz M Ryglice KS Ryglice Tak
54 Bieg 5.5 km Dominik Mikuś M Jasło   Tak
55 Bieg 10 km LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
56 Bieg 10 km JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
57 Bieg 5.5 km Paulina Zając K Żurowa PMS Tak
58 Bieg 5.5 km Jacek Słota M Żurowa PMS Tak
59 Bieg 10 km Marek Kowalski M Ryglice Bo tak ... Tak
60 Bieg 10 km Anna Kowalska K Ryglice Bo tak ... Tak
61 Bieg 5.5 km Elżbieta Prajzner K Korczyna   Tak
62 Bieg 5.5 km Agnieszka Kopek K Gromnik Ekipa z Gromnika  
63 Bieg 5.5 km Paweł Kopek M Gromnik Ekipa z Gromnika  
64 Bieg 10 km Urszula Namiota M Dębica Maratończyk Tak
65 Bieg 10 km Tadeusza Rozwadowski M Brzesko Mpec Brzesko  
66 Bieg 5.5 km Maria Mondel Watrak K Tarnów   Tak
67 Nordic Walking 5.5 km Marek Watrak M Tarnów   Tak
68 Bieg 5.5 km Andrzej Płaneta M Dębno Zakład RTV Alarmy i Monitoringi  
69 Bieg 5.5 km Ewelina Nowak K Gromnik Run Team Gromnik  
70 Bieg 5.5 km Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy  
71 Bieg 5.5 km Konrad Klocek M Łężyny    
72 Bieg 10 km Michał Witalis M Jasło   Tak
73 Bieg 5.5 km Beata Krużel K Tarnów Husaria race Team  
74 Bieg 10 km Grzegorz Dulęba M koszyce wielkie   Tak
75 Bieg 10 km Tomasz Kasprzyk M Zaczarnie STG Tarnów Tak
76 Bieg 5.5 km Małgorzata Krużel-Baka K Tarnów #BaxonMeble Tak
77 Bieg 10 km Edyta Grzyb K Zborowice   Tak
78 Bieg 10 km Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki 1975  
79 Bieg 10 km Artur Borycki M Dąbrowa Tarnowska    
80 Bieg 10 km Mariusz Bielawa M Żyraków Dębickie Gepardy  
81 Bieg 5.5 km Adam Jewulski M Joniny   Tak
82 Bieg 5.5 km Joanna Słowińska K Wola Rzędzińska   Tak
83 Bieg 5.5 km Sławomir Sikora M Tarnów Klub Kibica  
84 Bieg 5.5 km Kinga Sikora K Tarnów Klub Kibica  
85 Bieg 10 km Zenon Wardzała M Dębica Dębickie Gepardy Tak
86 Nordic Walking 5.5 km Małgorzata Przybyło K Kraków   Tak
87 Bieg 10 km ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
88 Bieg 10 km Mariusz Fyda M Bobowa Bobowa  
89 Nordic Walking 5.5 km Dorota Grabska-Reszka K Myślenie Biedronka  
90 Bieg 5.5 km Witold Kowalczyk M Siepraw Sieprawska 5 Tak
91 Bieg 5.5 km Witold Kowalczyk M Siepraw Sieprawska 5  
92 Bieg 5.5 km Witold Kowalczyk M Siepraw Sieprawska 5  
93 Bieg 5.5 km Witold Kowalczyk M Siepraw Sieprawska 5  
94 Bieg 5.5 km Paweł Reszka M Myślenie Sieprawska v Tak
95 Bieg 10 km Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
96 Bieg 10 km Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
97 Bieg 10 km Weronika Orłów K Meszna Opacka OSP Meszna Opacka Tak
98 Bieg 5.5 km Marcin Galus M Podlesie   Tak
99 Bieg 10 km Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy Tak
100 Nordic Walking 5.5 km Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska   Tak
101 Bieg 10 km Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska Tak
102 Bieg 10 km Barbara Wajda K Korczyna   Tak
103 Bieg 10 km Andrzej Długosz M Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
104 Bieg 10 km Monika Gizowska K Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
105 Bieg 10 km PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Decathlon Tarnów Tak
106 Nordic Walking 5.5 km Karolina Kawa K Nowodworze   Tak
107 Bieg 10 km Antoni Tarza M Zgłobice   Tak
108 Bieg 5.5 km Ewa Jaworska K Tarnów   Tak
109 Bieg 10 km Michał Szczerba M Tuchów   Tak
110 Bieg 5.5 km Mateusz Bienias M Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Tak
111 Nordic Walking 5.5 km Barbara Podlasek K Dębica   Tak
112 Bieg 10 km Adam Cholewa M Tarnów   Tak
113 Bieg 10 km Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
114 Bieg 5.5 km Łukasz Zając M Koszyce Wielkie   Tak
115 Bieg 10 km Jan Ciezadlo M Tarnów    
116 Bieg 10 km Przemek Świerczek M Tarnów   Tak
117 Bieg 5.5 km Beata Kumięga K Lubcza   Tak
118 Bieg 5.5 km Andrzej Fleszar M Duńkowice Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Tak
119 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Bogdan K Tarnów   Tak
120 Bieg 5.5 km Kinga Misiaszek K Tarnow   Tak
121 Nordic Walking 5.5 km Dominika Misiaszek K Tarnów   Tak
122 Bieg 5.5 km Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
123 Bieg 10 km Maciej Gąciarz M Koszyce Wielkie   Tak
124 Bieg 10 km Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy ³  
125 Bieg 5.5 km Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
126 Bieg 10 km Marcin Skóra M Tarnów MOCNA EKIPA Z TARNOWA Tak
127 Bieg 5.5 km Edyta Pawłowicz K ZALASOWA   Tak
128 Bieg 5.5 km Jerzy Krakowski M Mielec MKG Carpatia Mielec Tak
129 Nordic Walking 5.5 km Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa   Tak
130 Bieg 10 km Krystian Cielak M Dębica GrupaGSM.pl Tak
131 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Gąciarz K Koszyce Wielkie   Tak
132 Bieg 10 km Jerzy Gąciarz M Koszyce Wielkie   Tak
133 Bieg 10 km Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła  
134 Bieg 10 km Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk Tak
135 Bieg 10 km Tadeusz Smoter M Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków Tak
136 Bieg 10 km Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group  
137 Bieg 5.5 km Witold Kowalczyk M Siepraw Sieprawska 5  
138 Bieg 5.5 km Angelika Zielińska K Rzeszów   Tak
139 Bieg 10 km Grzegorz Janik M Tarnów   Tak
140 Bieg 10 km Michał Witalis M Jasło   Tak
141 Bieg 5.5 km Adam Skałka M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa Tak
142 Bieg 5.5 km Grzegorz Krerowicz M nowy sacz Akademia Bosego Wirusa Tak
143 Bieg 5.5 km Agata Kopczak K Sanok    
144 Bieg 5.5 km Dagmara Kowalczyk K Sanok 1980  
145 Bieg 5.5 km Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów Tak
146 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Bogdan K Tarnów    
147 Bieg 10 km Pawel Czyzewicz M Krakow 11 MBOT  
148 Bieg 10 km Sławomir Szczepaniak M Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz Tak
149 Bieg 5.5 km Szymon Piszczyk M Lipinki   Tak
150 Bieg 5.5 km Sławomir Piszczyk M Lipinki   Tak
151 Bieg 10 km Adam Skałka M Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa  
152 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Kłusek K Jodłowa Diament  
153 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Kłusek K Jodłowa Diament  
154 Bieg 5.5 km Zbigniew Rabiejewski M Rzeszów WŻW Rzeszów Tak
155 Bieg 5.5 km Mateusz Mazur M Rzeszów Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Tak
156 Bieg 10 km Robert Mikulski M Krakow Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie  
157 Bieg 5.5 km Dariusz Niemiec M Jasło Running Team Nowy Styl Grup Tak
158 Bieg 10 km Tadeusz Nazim M Skawina Skawina Biega  
159 Bieg 5.5 km Wojciech Janisz M Nowy Sącz    
160 Nordic Walking 5.5 km Anna Wójcik-Hirsz K Tarnów Biovitamed Tak
161 Bieg 5.5 km Szymon Kukulski M Kraków #najgorzej Tak
162 Bieg 10 km JÓZEF ZBOROWSKI M STASZÓW STARiS Tak
163 Bieg 5.5 km Tomasz Majka M Kraków Eskadra Kraków  
164 Bieg 5.5 km Tomasz Majka M Kraków Eskadra Kraków  
165 Bieg 10 km Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
166 Bieg 5.5 km Dawid Gąsior M Gromnik    
167 Bieg 5.5 km Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
168 Bieg 10 km JAROSŁAW KONIK M KRAKÓW BBL KRAKÓW Tak
169 Nordic Walking 5.5 km JAROSLAW FIRLEJ M MACHNÓWKA   Tak
170 Bieg 10 km LIDIA WOŹNIAK K S PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
171 Bieg 10 km JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
172 Bieg 10 km Józef Mikołajczyk M Folusz Folusz team Tak
173 Bieg 10 km Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
174 Bieg 5.5 km Przemek Bień M Bistuszowa KS Ryglice-Sekcja Biegowa Tak
175 Nordic Walking 5.5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów  
176 Bieg 10 km Dariusz Adamowski M Tarnów   Tak
177 Bieg 10 km Anna Drużkowska K Łysa Góra   Tak
178 Bieg 5.5 km Łukasz Nawracaj M Jodłowa NAW-MOT Jodłowa  
179 Bieg 10 km Paweł Molczyk M Niwka   Tak
180 Bieg 10 km JÓZEF Rojek M Ropczyce    
181 Bieg 5.5 km Ewa Staniszewska K Kraków Biegam Bo Lubię - Kraków Tak
182 Bieg 10 km Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik   Tak
183 Bieg 10 km Pawel Dudek M Wola Zyrakowska    
184 Nordic Walking 5.5 km Alicja Jaworska K Tarnów   Tak
185 Bieg 10 km Krystian Kocik M Janowice   Tak
186 Bieg 10 km ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
187 Bieg 10 km Patryk Stanosz M Pawęzów Alumax Runners Tak
188 Bieg 5.5 km Marcin Małek M Lisia Góra Alumax Runners Tak
189 Bieg 5.5 km Weronika Piekarz K Ołpiny   Tak
190 Bieg 10 km Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn Tak
191 Bieg 10 km Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
192 Bieg 10 km Krystian Drozdzowski M Luszowice   Tak
193 Bieg 10 km Jarosław Jachimowicz M Tarnów Decathlon Tarnów Tak
194 Bieg 5.5 km Dariusz Jamka M Tarnów   Tak
195 Nordic Walking 5.5 km Barbara Podlasek K Dębica -  
196 Nordic Walking 5.5 km Tomasz Kusaj M Dębica OSP ZAWADA  
197 Bieg 5.5 km Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie   Tak
198 Bieg 5.5 km WIOLETTA Kawa K Zalasowa   Tak
199 Bieg 10 km Mariusz Kogut M Łęki Dolne   Tak
200 Bieg 5.5 km Dominika Szewczyk M Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom  
201 Bieg 10 km Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
202 Nordic Walking 5.5 km Mateusz Wójcik M Żabno   Tak
203 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Wójcik K Ołpiny   Tak
204 Bieg 5.5 km Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
205 Nordic Walking 5.5 km Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa -  
206 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Katarzyna Szewczyk K Dębica - Tak
207 Bieg 10 km Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół-Tuchów Tak
208 Nordic Walking 5.5 km Maria Dzikowska K Tymowa Zelinianka Tak
209 Bieg 10 km Jozef Dzikowski M Tymowa K B PERLA Tak
210 Bieg 10 km Tomasz Ziobro M Krosno Krosno Miasto Szkła Tak
211 Bieg 10 km Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE  
212 Bieg 10 km Rafał Budziak M Wójtowa    
213 Nordic Walking 5.5 km Łukasz Galus M Podlesie   Tak
214 Bieg 10 km Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy Tak
215 Bieg 10 km Patrycja Strzesak K Szczepanowice   Tak
216 Bieg 5.5 km Beata Kumięga K Lubcza    
217 Bieg 10 km Jarosław Gniady M Błonie Creative Bochnia biega team  
218 Bieg 10 km Przemysław Grzegószko M Tarnów Sokół  
219 Nordic Walking 5.5 km Paulina Zając K Tarnów Sokół  
220 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Podraza K Szynwałd   Tak
221 Nordic Walking 5.5 km Paulina Wyszyńska K Szynwałd   Tak
222 Bieg 5.5 km Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners  
223 Bieg 10 km Michał Nalepka M Łęki Dolne   Tak
224 Bieg 10 km Krystian Kubas M Tarnów   Tak
225 Bieg 5.5 km Piotr Medygrał M Rzeszów    
226 Bieg 5.5 km Juliusz Janecki M Rzeszów    
227 Bieg 5.5 km Magdalena Wozniak K Siemiechow    
228 Bieg 10 km Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE Tak
229 Bieg 10 km Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
230 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów   Tak
231 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów PTG Sokół Tak
232 Bieg 10 km Leszek Wojnarowski M Tarnów   Tak
233 Bieg 5.5 km Krzysztof Olearski M Tarnów   Tak
234 Nordic Walking 5.5 km Radoslaw Niepokój M Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
235 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Galica-Niepokój K Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
236 Bieg 5.5 km Michał Nosal M Pogórska Wola Spartańska Dzicz  
237 Bieg 10 km Tobiasz Paluch M Ryglice 1986  
238 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów PTG Sokół  
239 Bieg 10 km Rafał Pieczonka M Tarnow Spartan Grup Tarnów Tak
240 Bieg 10 km Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY  
241 Bieg 10 km Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska  
242 Nordic Walking 5.5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
243 Bieg 10 km Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
244 Bieg 5.5 km Krzysztof Świerczek M Tarnów Torpeda4Pedal Tak
245 Bieg 10 km Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin  
246 Bieg 5.5 km Tomasz Majchrowicz M Tarnów brak Tak
247 Bieg 10 km Zuzanna Martuszewska K Zborowice    
248 Bieg 10 km Jakub Bodziony M Nowy Sącz    
249 Bieg 10 km Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
250 Bieg 10 km Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
251 Bieg 10 km Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
252 Bieg 10 km Tomek Łubiarz M Kraków Nic na siłę Tak
253 Bieg 10 km Konrad Obidziński M Kraków   Tak
254 Bieg 10 km Anna Czarnik K Zalasowa   Tak
255 Nordic Walking 5.5 km Barbara Baran K Jodłowa JODŁOWA  
256 Bieg 10 km Krzysztof Ptak M Tarnów   Tak
257 Nordic Walking 5.5 km Maria Wantuch K Tarnów Sokół /świat Pracy Tak
258 Bieg 10 km Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble Tak
259 Bieg 5.5 km Paulina Nowak K Tarnów   Tak
260 Bieg 10 km Lucjan Jewulski M Joniny   Tak
261 Bieg 5.5 km Magdalena Syrek K Tarnów   Tak
262 Bieg 10 km Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
263 Bieg 10 km Łukasz Kawik M Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Tak
264 Bieg 10 km Aneta Kawik K Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Tak
265 Bieg 10 km Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię Tak
266 Bieg 5.5 km Bartłomiej Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team Tak
267 Bieg 10 km Grzegorz Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team Tak
268 Bieg 10 km Tomasz Tyrka M Tarnów    
269 Nordic Walking 5.5 km Andrzej Igielski M TUCHÓW    
270 Bieg 10 km Maria Biernat K Stara Wieś   Tak
271 Bieg 10 km Bartosz Kuźma M Kraków Koliber Team Kraków Tak
272 Bieg 5.5 km Łukasz Bajorek M Zalasowa   Tak
273 Bieg 10 km Marek Surmacz M Tuchów   Tak
274 Bieg 5.5 km Wojciech Kaczmarek M Tarnów   Tak
275 Bieg 5.5 km Tadeusz Kukułka M Ryglice   Tak
276 Bieg 5.5 km Adam Kukułka M Ryglice   Tak
277 Bieg 10 km Janusz Czuban M Tarnów   Tak
278 Nordic Walking 5.5 km Lucyna Krupa-Szado K Tarnów STG Tarnów  
279 Bieg 10 km TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
280 Bieg 10 km Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice Tak
281 Bieg 10 km Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Tak
282 Bieg 10 km Ewelina Matyjewicz K Pilzno Królewnie Pilzno Tak
283 Bieg 10 km MIECZYSŁAW CICHOWSKI M PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO Tak
284 Bieg 10 km Monika Kowalczyk K Wieliczka    
285 Bieg 10 km Krzysztof Kapałka M Gromnik 1959 Tak
286 Bieg 10 km Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
287 Bieg 10 km Anna Walczyk K Dębica Dębickie Gepardy  
288 Bieg 10 km Michał Nosal M Pogórska Wola   Tak
289 Nordic Walking 5.5 km Eleonora Mrożek K Wojnicz Spartan Training Group Tarnów Tak
290 Nordic Walking 5.5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
291 Bieg 10 km Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon  
292 Bieg 5.5 km Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
293 Bieg 5.5 km Seweryn Siedlik M Łękawica   Tak
294 Nordic Walking 5.5 km Marian Furman M Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
295 Nordic Walking 5.5 km MAŁGORZATA TOPÓR K Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
296 Nordic Walking 5.5 km Małgorzata Janczak K Olesno   Tak
297 Bieg 10 km Anna Kusion K Tarnów    
298 Nordic Walking 5.5 km Beata Jeleń K Wola Rzędzińska   Tak
299 Nordic Walking 5.5 km Beata Jeleń M Wola Rzędzińska    
300 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Pasieka K Ustrobna    
301 Nordic Walking 5.5 km Jaroslaw Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
302 Bieg 10 km Andrzej Cyran M Nowy Żmigród Tygrys Tak
303 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy Tak
304 Bieg 10 km Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team  
305 Bieg 10 km Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Tak
306 Bieg 10 km Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy  
307 Nordic Walking 5.5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny Czarne Gryfy  
308 Nordic Walking 5.5 km magda duda K zurowa   Tak
309 Nordic Walking 5.5 km Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
310 Bieg 10 km leszek pięta M trzcinica   Tak
311 Bieg 5.5 km Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
312 Bieg 5.5 km Tinka Klemová K Košice Autoservis ERIKA running team  
313 Bieg 5.5 km Kamil Zelenák M Košice Autoservis ERIKA running team  
314 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Wojnarowska K Tarnów   Tak
315 Bieg 5.5 km MAGDALENA FURMAŃSKA M Tarnów RodzinaNaMedal  
316 Bieg 10 km ARTUR FURMAŃSKA M Tarnów RodzinaNaMedal Tak
317 Bieg 10 km Piotr Kłembukowski M Kraków   Tak
318 Bieg 5.5 km Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA Tak
319 Bieg 10 km Tomasz Babło M Radłów   Tak
320 Bieg 10 km Agnieszka Babło K Radłów   Tak
321 Bieg 10 km Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
322 Bieg 10 km Krzysztof Archamowicz M Skawina   Tak
323 Bieg 10 km Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa Tak
324 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Szulc-Kłembukowska K Kraków   Tak
325 Bieg 10 km Góral Grzegorz M Kraków heej heej góralu Tak
326 Bieg 5.5 km Łukasz Cetnarowski M Ryglice    
327 Bieg 10 km magda duda K zurowa    
328 Bieg 10 km Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
329 Bieg 5.5 km Stanisław Binkowicz M Lubla    
330 Nordic Walking 5.5 km Malgorzata Pach K Wola Rzedzinska    
331 Bieg 10 km Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW Tak
332 Bieg 5.5 km Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
333 Bieg 10 km Wojciech Krokowski M 38-200 Jasło BWG Ekonomc  
334 Bieg 10 km Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
335 Bieg 5.5 km Izabella Halota K Kraków   Tak
336 Bieg 5.5 km Agnieszka Szczypka K Kraków Porozmawiajmy o Zdrowiu  
337 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
338 Nordic Walking 5.5 km Maria Urbańczyk M Ryglice    
339 Nordic Walking 5.5 km Kinga Jamrozik K Kraków Kijanki Tak
340 Bieg 10 km Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
341 Bieg 10 km Krzysztof Dziadkowiec M Niepołomice    
342 Bieg 5.5 km Kinga Małek K Ryglice    
343 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Bachowicz K Niepołomice   Tak
344 Bieg 10 km Rafał Pruchnicki M Łęki Dolne    
345 Bieg 10 km Katarzyna Kępowicz K Szynwałd    
346 Nordic Walking 5.5 km Barbara Łankiewicz K TARNÓW    
347 Nordic Walking 5.5 km Lucyna Stec K Rzeszów    
348 Bieg 10 km Dawid Golonka M Jasło   Tak
349 Bieg 10 km Paulina Najdała K Tarnów   Tak
350 Nordic Walking 5.5 km Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
351 Bieg 5.5 km Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowie kiedy Team  
352 Bieg 5.5 km Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowie kiedy Team  
353 Bieg 10 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  
354 Bieg 10 km Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
355 Bieg 10 km Adam Podraza M Jodłowa JODŁOWA Tak
356 Bieg 10 km Adam Podraza M Jodłowa JODŁOWA  
357 Bieg 5.5 km MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. Milan Tak
358 Bieg 5.5 km Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
359 Bieg 5.5 km Łukasz Kopek M Gromnik Run Team Gromnik Tak
360 Bieg 5.5 km Marek Czarnik M Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
361 Bieg 10 km Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
362 Bieg 10 km Piotr Kupiec M Ryglice   Tak
363 Nordic Walking 5.5 km Barbara Mikrut K Ryglice   Tak
364 Bieg 10 km Andrzej Mikrut M Ryglice   Tak
365 Bieg 5.5 km Marek Mikos M Olszyny   Tak
366 Nordic Walking 5.5 km Łucja Zelek K Łęg Tarnowski   Tak
367 Bieg 10 km Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team  
368 Nordic Walking 5.5 km Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
369 Bieg 5.5 km Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska Dzicz  
370 Bieg 5.5 km Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
371 Bieg 5.5 km Klaudia Bojdo K Tarnów Spartan Training Group Tak
372 Bieg 10 km Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team  
373 Bieg 10 km Karolina Świątek K Kraków    
374 Bieg 10 km Paweł Kopek M Gromnik Gromnik Run Team  
375 Nordic Walking 5.5 km Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
376 Bieg 5.5 km Kinga Misiaszek K Tarnow    
377 Bieg 10 km Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
378 Bieg 10 km Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group RT Tak
379 Nordic Walking 5.5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
380 Bieg 10 km Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce  
381 Bieg 5.5 km Kamil Wesołowski M Chmielnik    
382 Bieg 10 km Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
383 Bieg 10 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Biegi Dzieci - II Bieg Drwala

Liczba uczestników: 142
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Ewa Hirsz K Tarnòw Przedszkolak
2 Paulina Kuklewicz K Radłów Przedszkolak
3 Michał Kuklewicz M radłów Klasa I-III sz.podst.
4 Martyna Kuklewicz K radłów Klasa IV-VI sz.podst.
5 Anna Babło K Radłów Klasa I-III sz.podst.
6 Amelia Tylek K Tarnów Przedszkolak
7 Hubert Sikorski M Ryglice Klasa IV-VI sz.podst.
8 Zofia Sikorska K Ryglice Przedszkolak
9 Natalia Obrzut K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
10 Milena Obrzut K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
11 Dawid Matyaszek M Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
12 Kacper Polniaszek M Dębica Przedszkolak
13 DOMINIKA FIRLEJ K MACHNÓWKA Przedszkolak
14 PATRYCJA FIRLEJ K MACHNÓWKA Klasa I-III sz.podst.
15 JOASIA FIRLEJ K MACHNÓWKA Przedszkolak
16 Maja Czyżowicz K Jasło Przedszkolak
17 Maja Jargas K Pilzno Klasa IV-VI sz.podst.
18 Kamil Jargas M Pilzno Klasa IV-VI sz.podst.
19 Zuzanna Chrapusta K Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
20 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
21 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
22 Kacper Jewulski M WESOŁÓW Klasa IV-VI sz.podst.
23 KAROLINA BIERNAT K ŚWIDNIK Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
24 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
25 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
26 Izabela Rak K Lichwin Przedszkolak
27 Maksymilian Kłembukowski M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
28 Jakób Sołtys M koszyce wielkie Przedszkolak
29 Berenika Augustyn K Lubcza Przedszkolak
30 Lena Rak K Lichwin Klasa I-III sz.podst.
31 Tomasz Rak M Lichwin Przedszkolak
32 Adela Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
33 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
34 Karolina Bachowicz K Niepołomice Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
35 Aleksandera Bachowicz K Niepołomice Klasa IV-VI sz.podst.
36 Ewa Jermak K Koszyce Wielkie Przedszkolak
37 Maksymilian Jermak M Koszyce Wielkie Przedszkolak
38 Zuzanna Jermak K Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
39 Karol Jermak M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
40 Marcel Małek M Ryglice Przedszkolak
41 Ksawery Sarad M Tarnow Przedszkolak
42 Krystian Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
43 Zuzanna Ziomek K Ryglice Przedszkolak
44 Aleksander Ziomek M Ryglice Przedszkolak
45 Izabela Rak K Lichwin Przedszkolak
46 Lena Rak K Lichwin Klasa I-III sz.podst.
47 Robert Seremet M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
48 Jędrzej Kupczyk M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
49 Ziemowit Kupczyk M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Natalia król K Gromnik Przedszkolak
51 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
52 Marcelina Duda K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
53 Nikola Kozioł K Ryglice Przedszkolak
54 Adrian Kozioł M Ryglice Klasa I-III sz.podst.
55 Alantas Slekys M Litwa Przedszkolak
56 Ula Slekyte K Litwa Klasa I-III sz.podst.
57 Lukne Slekyte K Litwa Klasa IV-VI sz.podst.
58 Jakub Grzyb M Zborowice Przedszkolak
59 Bianka Gurgul K Burzyn Przedszkolak
60 Bruno Gurgul M Burzyn Przedszkolak
61 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
62 Szymon Kasprzyk M Zaczarnie Klasa I-III sz.podst.
63 Jakub Kasprzyk M Zaczarnie Przedszkolak
64 Miłosz Surman M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
65 Kornelia Baka K Tarnów Przedszkolak
66 Sabina Baka K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
67 Kacper Bielawa M Żyraków Klasa IV-VI sz.podst.
68 Wojciech Kupiec M Ryglice Klasa I-III sz.podst.
69 Julia Urbańczyk K Zakiczyn Klasa I-III sz.podst.
70 Antoni Sikora M Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
71 Hanna Sikora K Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
72 Dominika Pikusa K Ryglice Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
73 Patrycja Pikusa K Ryglice Klasa I-III sz.podst.
74 Zuzanna Kras K Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
75 Kinga Cholewa K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
76 Radosław Grabowy M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
77 Lilianna Kawa K Zalasowa Przedszkolak
78 Krzysztof Ptak M Tarnów Przedszkolak
79 Patryk Szczepański M Kraków Klasa I-III sz.podst.
80 Igor Krakowski M Mielec Przedszkolak
81 Natalia Ptak K Tarnów Przedszkolak
82 Izabela Ptak K Tarnów Przedszkolak
83 Emilia Rabiejewska K Tyczyn Przedszkolak
84 Julia Rabiejewska K Tyczyn Klasa IV-VI sz.podst.
85 Anna Rabiejewska K Tyczyn Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
86 Bogumil Czyzewicz M Krakow Przedszkolak
87 Basia Czyzewicz K Krakow Przedszkolak
88 Wojtek Czyzewicz M Kraków Przedszkolak
89 MIkołaj Piszczyk M Lipinki Przedszkolak
90 Aurelia Piszczyk K Lipinki Przedszkolak
91 Julita Piszczyk K Lipinki Klasa I-III sz.podst.
92 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
93 Zuzanna Matuszczak K Tarnów Przedszkolak
94 Lena Matuszczak K Tarnów Przedszkolak
95 Hubert Osika M Łęg Tarnowski Klasa I-III sz.podst.
96 Izabela Osika K Łęg Tarnowski Przedszkolak
97 Wojciech Plebanek M Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
98 Gabriela Bajorek K Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
99 Oliwia Bajorek K Zalasowa Przedszkolak
100 Dawid Plebanek M Zalasowa Przedszkolak
101 Piotr Rojek M Ropczyce Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
102 Hanna Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
103 Jakub Zygadło M Zalasowa Przedszkolak
104 Daniel Szewczyk M Rytwiany Przedszkolak
105 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
106 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
107 GABRIEL Pieczonka M Tarnów Przedszkolak
108 Nikola Pieczonka K Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
109 Marek Marecik M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
110 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
111 Jakub Wyszyński M Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
112 Emilia Wyszyńska K Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
113 Podraza Gabriela K Szynwałd Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
114 Podraza Mikołaj M Szynwałd Przedszkolak
115 Podraza Jakub M Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
116 WIKTORIA FURMAŃSKA K Tarnów Przedszkolak
117 KAROLINA FURMAŃSKA M Tarnów Przedszkolak
118 Amelia Dach-Zapart K Tarnów Przedszkolak
119 ALEKSANDRA KOPEK K GROMNIK Klasa IV-VI sz.podst.
120 Natalia Olearska K Tarnów Przedszkolak
121 Szymon Olearski M Tarnów Przedszkolak
122 Nikola Olearska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
123 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
124 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
125 Maksymilian Majchrowicz M Tarnów Przedszkolak
126 Michał Hirsz M Tarnów Przedszkolak
127 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
128 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
129 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
130 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
131 Milena Jakubas K Tarnów Przedszkolak
132 Sebastian Wałaszek M Łukowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
133 Kalina Kaczmarek K Tarnów Przedszkolak
134 Wiktor Kaczmarek M Tarnów Przedszkolak
135 Bartłomiej Rybiński M Proszowice Klasa IV-VI sz.podst.
136 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
137 Mateusz Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
138 Karol Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
139 Marta Kuźma K Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
140 Hanna Kuźma K Kraków Przedszkolak
141 Bartłomiej Bojdo M Tarnów Przedszkolak
142 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.

Szczegóły

Data:
23 Cze 2019
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl