Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

II Bieg Drwala i Marsz Drwala

23 Cze 2019

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu II Bieg Drwala i Marsz Drwala , w dniu 23.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Ryglic – Paweł Augustyn

ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– LKS Burzyn
– KS Ryglice

WSPÓŁORGANIZATORZY

– Urząd Miasta Ryglice, Ośrodek Kultury w Ryglicach

TERMIN I MIEJSCE:

– 23 czerwca 2019r. (niedziela) – Ryglice – Start i Meta (Rynek w Ryglicach)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30 – (Rynek w Ryglicach)
– Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (Rynek)
Start II Bieg Drwala 5.5 km i 10 km, 10 km: godz. 11:05 (zamknięcie trasy 12:30)
– Start Marsz Drwal – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrz Ryglic, dystans 5.5 km : godz. 11:10 (zamknięcie trasy 12:30)

Dystanse Biegu Drwala:
– Dystans: 5.5 km i 10 km (100 % asfalt)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Biegi dzieci i młodzieży
• dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 750 m. dla uczniów VII i VIII klasy podst. /dziewczęta i chłopcy/

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni – Dystans 5.5 km i 10 km

Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 10 km:

M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat                         K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat  +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

Marsz Drwala – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Ryglic
– Dystans: 5.5 km (100% asfalt)
– Limit czasowy: 80 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 35 lat                         K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat                         K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat +                             K-3 50 lat +

PAKIET STARTOWY
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik Biegu Drwala i Marszu Drwala NW otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
– numer startowy
– elektroniczny pomiar czasu
– artykuły pozyskane od sponsorów
– porcelanowy kubek pamiątkowy
– regeneracyjny żel pod prysznic Salco Therapy – 200ml
– woda na trasie i mecie zawodów
– materiały informacyjne i reklamowe
– pamiątkowy odlewany medal na mecie
– posiłek na mecie

II Bieg Drwala i Marsz Drwala

Liczba uczestników: 215
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg 10 km LIDIA WOŹNIAK K S PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
2 Bieg 10 km JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
3 Bieg 10 km Józef Mikołajczyk M Folusz Folusz team
4 Bieg 10 km Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice Tak
5 Bieg 10 km Przemek Bień M Bistuszowa KS Ryglice-Sekcja Biegowa Tak
6 Nordic Walking 5.5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
7 Bieg 10 km Dariusz Adamowski M Tarnów  
8 Bieg 10 km Anna Drużkowska K Łysa Góra  
9 Bieg 5.5 km Łukasz Nawracaj M Jodłowa NAW-MOT Jodłowa
10 Bieg 10 km Paweł Molczyk M Niwka   Tak
11 Bieg 10 km JÓZEF Rojek M Ropczyce  
12 Bieg 5.5 km Ewa Staniszewska K Kraków Biegam Bo Lubię - Kraków Tak
13 Bieg 10 km Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik  
14 Bieg 10 km Pawel Dudek M Wola Zyrakowska  
15 Nordic Walking 5.5 km Alicja Jaworska K Tarnów  
16 Bieg 10 km Krystian Kocik M Janowice   Tak
17 Bieg 10 km ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
18 Bieg 10 km Patryk Stanosz M Pawęzów Alumax Runners Tak
19 Bieg 5.5 km Marcin Małek M Lisia Góra Alumax Runners Tak
20 Bieg 5.5 km Weronika Piekarz K Ołpiny  
21 Bieg 10 km Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
22 Bieg 10 km Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
23 Bieg 10 km Krystian Drozdzowski M Luszowice   Tak
24 Bieg 10 km Jarosław Jachimowicz M Tarnów Decathlon Tarnów Tak
25 Bieg 5.5 km Dariusz Jamka M Tarnów  
26 Nordic Walking 5.5 km Barbara Podlasek K Dębica -
27 Nordic Walking 5.5 km Tomasz Kusaj M Dębica OSP ZAWADA
28 Bieg 5.5 km Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie   Tak
29 Bieg 5.5 km WIOLETTA Kawa K Zalasowa   Tak
30 Bieg 10 km Mariusz Kogut M Łęki Dolne   Tak
31 Bieg 5.5 km Dominika Szewczyk M Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom
32 Bieg 10 km Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
33 Nordic Walking 5.5 km Mateusz Wójcik M Żabno  
34 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Wójcik K Ołpiny  
35 Bieg 5.5 km Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
36 Nordic Walking 5.5 km Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa -
37 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Katarzyna Szewczyk K Dębica -
38 Bieg 10 km Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół-Tuchów Tak
39 Nordic Walking 5.5 km Maria Dzikowska K Tymowa Zelinianka Tak
40 Bieg 10 km Jozef Dzikowski M Tymowa K B PERLA Tak
41 Bieg 10 km Tomasz Ziobro M Krosno Krosno Miasto Szkła
42 Bieg 10 km Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE
43 Bieg 10 km Rafał Budziak M Wójtowa  
44 Nordic Walking 5.5 km Łukasz Galus M Podlesie  
45 Bieg 10 km Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska Gang Ścigaczy Tak
46 Bieg 10 km Patrycja Strzesak K Szczepanowice   Tak
47 Bieg 5.5 km Beata Kumięga K Lubcza  
48 Bieg 10 km Jarosław Gniady M Błonie Creative Bochnia biega team
49 Bieg 10 km Przemysław Grzegószko M Tarnów Sokół
50 Nordic Walking 5.5 km Paulina Zając K Tarnów Sokół
51 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Podraza K Szynwałd  
52 Nordic Walking 5.5 km Paulina Wyszyńska K Szynwałd  
53 Bieg 5.5 km Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners
54 Bieg 10 km Michał Nalepka M Łęki Dolne   Tak
55 Bieg 10 km Krystian Kubas M Tarnów   Tak
56 Bieg 5.5 km Piotr Medygrał M Rzeszów  
57 Bieg 5.5 km Juliusz Janecki M Rzeszów  
58 Bieg 5.5 km Magdalena Wozniak K Siemiechow  
59 Bieg 10 km Dariusz Szuba M Przemyśl I RUN ALONE Tak
60 Bieg 10 km Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
61 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów   Tak
62 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów PTG Sokół Tak
63 Bieg 10 km Leszek Wojnarowski M Tarnów  
64 Bieg 5.5 km Krzysztof Olearski M Tarnów   Tak
65 Nordic Walking 5.5 km Radoslaw Niepokój M Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking
66 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Galica-Niepokój K Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking
67 Bieg 5.5 km Michał Nosal M Pogórska Wola Spartańska Dzicz
68 Bieg 10 km Tobiasz Paluch M Ryglice 1986
69 Nordic Walking 5.5 km Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów PTG Sokół
70 Bieg 10 km Rafał Pieczonka M Tarnow Spartan Grup Tarnów Tak
71 Bieg 10 km Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY
72 Bieg 10 km Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska
73 Nordic Walking 5.5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
74 Bieg 10 km Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy Tak
75 Bieg 5.5 km Krzysztof Świerczek M Tarnów Torpeda4Pedal
76 Bieg 10 km Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin
77 Bieg 5.5 km Tomasz Majchrowicz M Tarnów brak Tak
78 Bieg 10 km Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
79 Bieg 10 km Jakub Bodziony M Nowy Sącz  
80 Bieg 10 km Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
81 Bieg 10 km Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
82 Bieg 10 km Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
83 Bieg 10 km Tomek Łubiarz M Kraków Nic na siłę Tak
84 Bieg 10 km Konrad Obidziński M Kraków   Tak
85 Bieg 10 km Anna Czarnik K Zalasowa   Tak
86 Nordic Walking 5.5 km Barbara Baran K Jodłowa JODŁOWA
87 Bieg 10 km Krzysztof Ptak M Tarnów  
88 Nordic Walking 5.5 km Maria Wantuch K Tarnów Sokół /świat Pracy Tak
89 Bieg 10 km Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble
90 Bieg 5.5 km Paulina Nowak K Tarnów   Tak
91 Bieg 10 km Lucjan Jewulski M Joniny   Tak
92 Bieg 5.5 km Magdalena Syrek K Tarnów   Tak
93 Bieg 10 km Piotr Seremet M Tarnów www.s-projekty.pl Tak
94 Bieg 10 km Łukasz Kawik M Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Tak
95 Bieg 10 km Aneta Kawik K Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Tak
96 Bieg 10 km Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię Tak
97 Bieg 5.5 km Bartłomiej Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team
98 Bieg 10 km Grzegorz Rybiński M Proszowice RYBKA Runners Team
99 Bieg 10 km Tomasz Tyrka M Tarnów  
100 Nordic Walking 5.5 km Andrzej Igielski M TUCHÓW  
101 Bieg 10 km Maria Biernat K Stara Wieś   Tak
102 Bieg 10 km Bartosz Kuźma M Kraków Koliber Team Kraków Tak
103 Bieg 5.5 km Łukasz Bajorek M Zalasowa   Tak
104 Bieg 10 km Marek Surmacz M Tuchów   Tak
105 Bieg 5.5 km Wojciech Kaczmarek M Tarnów   Tak
106 Bieg 5.5 km Tadeusz Kukułka M Ryglice   Tak
107 Bieg 5.5 km Adam Kukułka M Ryglice   Tak
108 Bieg 10 km Janusz Czuban M Tarnów   Tak
109 Nordic Walking 5.5 km Lucyna Krupa-Szado K Tarnów STG Tarnów
110 Bieg 10 km TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
111 Bieg 10 km Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice
112 Bieg 10 km Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Tak
113 Bieg 10 km Ewelina Matyjewicz K Pilzno Królewnie Pilzno
114 Bieg 10 km MIECZYSŁAW CICHOWSKI M PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO
115 Bieg 10 km Monika Kowalczyk K Wieliczka  
116 Bieg 10 km Krzysztof Kapałka M Gromnik 1959 Tak
117 Bieg 10 km Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
118 Bieg 10 km Anna Walczyk K Dębica Dębickie Gepardy
119 Bieg 10 km Michał Nosal M Pogórska Wola  
120 Nordic Walking 5.5 km Eleonora Mrożek K Wojnicz Spartan Training Group Tarnów Tak
121 Nordic Walking 5.5 km Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
122 Bieg 10 km Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon
123 Bieg 10 km Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
124 Bieg 10 km Seweryn Siedlik M Łękawica  
125 Nordic Walking 5.5 km Marian Furman M Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM
126 Nordic Walking 5.5 km MAŁGORZATA TOPÓR K Biecz ZDROWY ODLOT NW TEAM
127 Nordic Walking 5.5 km Małgorzata Janczak K Olesno  
128 Bieg 10 km Anna Kusion K Tarnów  
129 Nordic Walking 5.5 km Beata Jeleń K Wola Rzędzińska  
130 Nordic Walking 5.5 km Beata Jeleń M Wola Rzędzińska  
131 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Pasieka K Ustrobna  
132 Nordic Walking 5.5 km Jaroslaw Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa
133 Bieg 10 km Andrzej Cyran M Nowy Żmigród Tygrys
134 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy
135 Bieg 10 km Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team
136 Bieg 10 km Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Tak
137 Bieg 10 km Marta Barnaś K Jaźwiny Czarne Gryfy
138 Nordic Walking 5.5 km Dariusz Barnaś M Jaźwiny Czarne Gryfy
139 Nordic Walking 5.5 km magda duda K zurowa  
140 Nordic Walking 5.5 km Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
141 Bieg 10 km leszek pięta M trzcinica   Tak
142 Bieg 5.5 km Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
143 Bieg 5.5 km Tinka Klemová K Košice Autoservis ERIKA running team
144 Bieg 5.5 km Kamil Zelenák M Košice Autoservis ERIKA running team
145 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Wojnarowska K Tarnów  
146 Bieg 5.5 km MAGDALENA FURMAŃSKA M Tarnów RodzinaNaMedal
147 Bieg 10 km ARTUR FURMAŃSKA M Tarnów RodzinaNaMedal Tak
148 Bieg 10 km Piotr Kłembukowski M Kraków   Tak
149 Bieg 5.5 km Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA
150 Bieg 10 km Tomasz Babło M Radłów   Tak
151 Bieg 10 km Agnieszka Babło K Radłów   Tak
152 Bieg 10 km Grzegorz Put M Tarnów Sportgas
153 Bieg 10 km Krzysztof Archamowicz M Skawina  
154 Bieg 10 km Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
155 Nordic Walking 5.5 km Katarzyna Szulc-Kłembukowska K Kraków   Tak
156 Bieg 10 km Góral Grzegorz M Kraków heej heej góralu Tak
157 Bieg 10 km Karolina Piątek K Kraków nogamidogory.pl Tak
158 Bieg 5.5 km Łukasz Cetnarowski M Ryglice  
159 Bieg 10 km magda duda K zurowa  
160 Bieg 10 km Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
161 Bieg 5.5 km Stanisław Binkowicz M Lubla  
162 Nordic Walking 5.5 km Malgorzata Pach K Wola Rzedzinska  
163 Bieg 10 km Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
164 Bieg 5.5 km Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
165 Bieg 10 km Wojciech Krokowski M 38-200 Jasło BWG Ekonomc
166 Bieg 10 km Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
167 Bieg 5.5 km Izabella Halota K Kraków   Tak
168 Bieg 5.5 km Agnieszka Szczypka K Kraków Porozmawiajmy o Zdrowiu
169 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Cyankiewicz K Kraków Kijanki Tak
170 Nordic Walking 5.5 km Maria Urbańczyk M Ryglice  
171 Nordic Walking 5.5 km Kinga Jamrozik K Kraków Kijanki Tak
172 Bieg 10 km Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice
173 Bieg 10 km Krzysztof Dziadkowiec M Niepołomice  
174 Bieg 5.5 km Kinga Małek K Ryglice  
175 Nordic Walking 5.5 km Agnieszka Bachowicz K Niepołomice  
176 Bieg 10 km Rafał Pruchnicki M Łęki Dolne  
177 Bieg 10 km Katarzyna Kępowicz K Szynwałd  
178 Nordic Walking 5.5 km Barbara Łankiewicz K TARNÓW  
179 Nordic Walking 5.5 km Lucyna Stec K Rzeszów  
180 Bieg 10 km Dawid Golonka M Jasło  
181 Bieg 10 km Paulina Najdała K Tarnów   Tak
182 Nordic Walking 5.5 km Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
183 Bieg 5.5 km Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowie kiedy Team
184 Bieg 5.5 km Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowie kiedy Team
185 Bieg 10 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport
186 Bieg 10 km Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
187 Bieg 10 km Adam Podraza M Jodłowa JODŁOWA Tak
188 Bieg 10 km Adam Podraza M Jodłowa JODŁOWA
189 Bieg 5.5 km MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. Milan Tak
190 Bieg 5.5 km Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
191 Bieg 10 km Łukasz Kopek M Gromnik Run Team Gromnik
192 Bieg 5.5 km Marek Czarnik M Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
193 Bieg 10 km Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
194 Bieg 10 km Piotr Kupiec M Ryglice   Tak
195 Nordic Walking 5.5 km Barbara Mikrut K Ryglice   Tak
196 Bieg 10 km Andrzej Mikrut M Ryglice   Tak
197 Bieg 5.5 km Marek Mikos M Olszyny   Tak
198 Nordic Walking 5.5 km Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
199 Bieg 10 km Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team
200 Nordic Walking 5.5 km Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
201 Bieg 5.5 km Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska Dzicz
202 Bieg 5.5 km Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
203 Bieg 5.5 km Klaudia Bojdo K Tarnów Spartan Training Group Tak
204 Bieg 10 km Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team
205 Bieg 10 km Karolina Świątek K Kraków  
206 Bieg 10 km Paweł Kopek M Gromnik Gromnik Run Team
207 Nordic Walking 5.5 km Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
208 Bieg 5.5 km Kinga Misiaszek K Tarnow  
209 Bieg 10 km Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
210 Bieg 10 km Jacek Piskadło M Strzyżów Nowy Styl Group RT
211 Nordic Walking 5.5 km Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
212 Bieg 10 km Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce
213 Bieg 5.5 km Kamil Wesołowski M Chmielnik  
214 Bieg 10 km Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn Tak
215 Bieg 10 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu II Bieg Drwala , w dniu 23.06.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Biegi Dzieci - II Bieg Drwala

Liczba uczestników: 50
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Zuzanna Matuszczak K Tarnów Przedszkolak
2 Lena Matuszczak K Tarnów Przedszkolak
3 Hubert Osika M Łęg Tarnowski Klasa I-III sz.podst.
4 Izabela Osika K Łęg Tarnowski Przedszkolak
5 Wojciech Plebanek M Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
6 Gabriela Bajorek K Zalasowa Klasa I-III sz.podst.
7 Oliwia Bajorek K Zalasowa Przedszkolak
8 Dawid Plebanek M Zalasowa Przedszkolak
9 Piotr Rojek M Ropczyce Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
10 Hanna Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
11 Jakub Zygadło M Zalasowa Przedszkolak
12 Daniel Szewczyk M Rytwiany Przedszkolak
13 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
14 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
15 GABRIEL Pieczonka M Tarnów Przedszkolak
16 Nikola Pieczonka K Tarnow Klasa IV-VI sz.podst.
17 Marek Marecik M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
18 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
19 Jakub Wyszyński M Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
20 Emilia Wyszyńska K Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
21 Podraza Gabriela K Szynwałd Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
22 Podraza Mikołaj M Szynwałd Przedszkolak
23 Podraza Jakub M Szynwałd Klasa IV-VI sz.podst.
24 WIKTORIA FURMAŃSKA K Tarnów Przedszkolak
25 KAROLINA FURMAŃSKA M Tarnów Przedszkolak
26 Amelia Dach-Zapart K Tarnów Przedszkolak
27 ALEKSANDRA KOPEK K GROMNIK Klasa IV-VI sz.podst.
28 Natalia Olearska K Tarnów Przedszkolak
29 Szymon Olearski M Tarnów Przedszkolak
30 Nikola Olearska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
31 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
32 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
33 Maksymilian Majchrowicz M Tarnów Przedszkolak
34 Michał Hirsz M Tarnów Przedszkolak
35 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
36 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
37 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
38 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
39 Milena Jakubas K Tarnów Przedszkolak
40 Sebastian Wałaszek M Łukowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
41 Kalina Kaczmarek K Tarnów Przedszkolak
42 Wiktor Kaczmarek M Tarnów Przedszkolak
43 Bartłomiej Rybiński M Proszowice Klasa IV-VI sz.podst.
44 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
45 Mateusz Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
46 Karol Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
47 Marta Kuźma K Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
48 Hanna Kuźma K Kraków Przedszkolak
49 Bartłomiej Bojdo M Tarnów Przedszkolak
50 Jarosław Makowiec M Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.

Szczegóły

Data:
23 Cze 2019
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl